0 APK Giro 999 38 SAMEN VOOR DARFUR V PAASDAG 1 MEUBELSHOW Reünie 0 00* Help de vluchtelingen van Soeda PZC UiTvaaKTondennemmg H. jjjobse bv 0118 462205 Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoekmai Bosch Car Service Daar kom je graag teru D.V. 14 mei 2005 zaterdag 26 maart 2005 bw Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Huwelijk Dennis Hoondert en Yvonne Maas willen elkaar op vrijdag 1 april 2005 om 14.45 uur het ja-woord geven in het Gemeentehuis van Heinkenszand. U bent van harte welkom op onze receptie van 19.00 uur tot 20.30 uur aan boord van de "Lady Madeleine" aan de Loskade in Middelburg. Ons adres blijft: Dreef 21 4441 AL Ovezande Wij gaan trouwen! PietMinderhoud en Jolanda Knuijt op vrijdag 1 april 2005 om 15.00 uur in het stadhuis van Veere. U bent van harte welkom op onze receptie van 18.45 uur tot 20.15 uur in restaurant 'Batavia'. Zuidstraat 143 te Westkapelle. Ons adres: Markt 92 4361 AG Westkapelle Onze zaak in Arnemuiden is op vrijdag 1 april en za terdag 2 april de hele dag gesloten. Onze zaak in Westkapelle is op vrijdagmiddag 1 april gesloten. JUWELIER MINDERHOUD Zuidstraat 66 WESTKAPELLE Overlijden Tot ons verdriet is nu ook, kort na het overlijden van onze zus, uit onze familiekring weggenomen, onze broer, zwager en oom Leendert Vasseur in de leeftijd van 67 jaar. Temeuzen: Piet Vasseur (in herinnering) Brina Vasseur-Markusse Aardenburg: Henk Vasseur Gerarda Vermeersch Cadzand: Ko Vasseur Willy Vasseur-van Sluis Rilland: Johan Vasseur Ria Vasseur-Rinkhoud Oostburg: Rie van der Stel- Vasseur (in herinnering) Dirk van der Stel Neven en nichten 25 maart 2005 Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Cornells Zuidweg Wij wensen Corrie, Henk en Trees en kleinkinde ren veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Yerseke: J. Zuidweg J. Zuidweg-de Waard Terneuzen: J. Zuidweg A.J. Zuidweg-Jonkman Biezelinge: M. Zuidweg C.A. Zuidweg-Schrijver Kapelle, 23 maart 2005 Heden ontvingen wij het bericht dat ons lid Kees Zuidweg is overleden. Bestuur en leden, Loterijvereniging "Risico" Kapelle Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Rina Kerkhove-Cevaal Bergen op Zoom: Leen en Annie Vlissingen: Willem en Johanna Vlissingen: Ko en Rian neven en nichten Geopend van 12.00-17.00 uur MINDERHOUD MEUBEL WESTKAPELLE www.minderhoudwonen.nl Dankbaar voor haar onvoorwaardelijke liefde en zorg en met bewondering voor haar kracht en moed, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Alida Neeltje Gabriëlse-Hoogesteger sinds 17 februari 1993 weduwe van Jan Catharinus Gabriëlse Middelburg, f Middelburg, 6 april 1927 24 maart 2005 Dinslaken (D): C.J. Gabriëlse R.E. Gabriëlse-Corée Peter Jan Frank Benjamin Bennekom: R.J. Gabriëlse N.E. Gabriëlse-Willijns Alexander Suzanne Utrecht: J.A. Gabriëlse R.A.M.J. Beurskens Jelle Bram Coos J. v. Reigersbergstraat 135 4336 XE Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 30 maart om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE Koudekerke. Geen bezoek aan huis. Langzaam ben je van ons weggegleden. Elke dag een beetje meer. "Dag Lieve zus" Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij mee dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Alida Neeltje Gabriëlse-Hoogesteger Oost-Souburg: Rienus en Martie Hoogesteger-Wattel Sint-Laurens: Anton en Joke Hoogesteger-Konraad Rilland: Kees en Corrie Hoogesteger-Meliefste Middelburg: Nel en Coen Muilenberg-Hoogesteger neven en nichten 24 maart 2005 De Heere heeft op Zijn tijd door een ernstige ziekte op 77-jarige leeftijd uit onze kennissenkring weg genomen (oud-buurvrouw) Mevr. Gabriëlse-Hoogesteger (Ali) Haar liefde, hulp en medeleven zal in onze her innering blijven. De Heere mocht deze roepstem willen heiligen aan ons aller hart. P. Janse P.O. Janse-Koppejan Rita en Leo Jan en Liesbeth Carla en Casper Peteren Tannie Jacquelien en Kees en kleinkinderen Arnemuiden, 23-03-2005 Op 24 maart 2005 is overleden onze buurvrouw Maria Sandee-de Wit Fam. Minnaard Fam. Vercou teren Fam. Hoogstrate Wij wensen buurman en de kinderen heel veel sterkte met het dragen van dit grote verdriet. 'Alles heeft zijn tijd' Met dankbaarheid geven wij u kennis dat onze lieve vader en opa is overleden. We zijn blij dat hij tot op hoge leeftijd heeft kunnen leven zoals hij dat wilde. Jan Pieter de Munck weduwnaar van Margaretha Janna Rijn eerder gehuwd geweest met Jacomina Oele in de leeftijd van 92 jaar. Ons verstand zegt het is goed zo, maar wat we voelen is anders, om wat er was en nooit meer terugkomt. We zullen je missen, Pa. Den Helder: Rieneke van Iren-de Munck in herinnering) Goes: Willy en Rinus de Fouw- de Munck 's-Gravenpolder: Laura de Munck Kwadendamme: Harry en Annelies Schrijver Klein-en achterkleinkinderen Goes, 24 maart 2005 Correspondentieadres: L. de Munck, Prunusstraat 8a 4431 DA 's-Gravenpolder Vader is thuis opgebaard. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 29 maart om 14.15 uur in de aula op de Algemene Be graafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats al daar. Na de begrafenis is er in de aula gelegenheid tot con doleren. In plaats van bloemen graag een bijdrage voor het Kon. Wilhelminafonds. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging en naar Dr. Joossen voor de goede begeleiding. Hierbij geven wij u kennis dat, na een liefdevolle ver zorging in "De Wieken", is overleden onze vader en opa Joost Jumelet sinds 2001 weduwnaar van Hendrika Cornelia Steur in de leeftijd van 92 jaar. Bergen op Zoom: L. Schot-Jumelet Chr. Schot Oostkapelle: T. P. van Rotten-Jumelet J. van Rotten Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 25 maart 2005 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Adriaan Brouwerstraat 16 4625 AP Bergen op Zoom De crematie-plechtigheid zal in besloten familiekring plaatshebben. Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht. Psalm 901 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Catharina Langebeke weduwe van Jozias de Regt in de leeftijd van 93 jaar. Heinkenszand: A. Langebeke Heinkenszand: Jan Langebeke Armando Marc Heinkenszand: Gerda Melio-Langebeke Adri Melio Martien Elvera Goes, 24 maart 2005 Correspondentieadres: Stationweg 32,4451 HK Heinkenszand De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 29 maart om 13.15 uur in de "Barbesteinkerk", Clara's Pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-13.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er in de "Barbesteinkerk" gele genheid tot condoleren. Een bijzondere woord van dank aan alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel te Goes (Unit 5), voorde liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein, ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel even net zoals vanouds. Mijn schoonzus en onze tante Kaatje hebben wij niet meer. Vandaag heeft zij definitief haar ogen gesloten. Voor haar is een nieuwe wereld open gegaan. Catharina Langebeke weduwe van Jozias de Regt Dankbaar voor het lange leven dat wij met haar mochten delen. Numansdorp: C.J. de Jager-de Regt Kamperland: Truus en Piet de Regt-Nieuwenhuijze Kamperland: Adri Nieuwenhuijze Zuid-Beijerland: Rinus en Leni de Jager-Groeneweg Zeewolde: Jan en Anneke de Jager-van Nieuwenhuyzen Kats: Liesbeth en Kees van der Maas-Cornelisse 24 maart 2005 Dankbetuiging In plaats van kaarten Voor al het medeleven, in welke vorm dan ook, dat we mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en mijn lieve dochter Willemina Berman-Maljaars willen we u hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Fam. A. J. Berman Chr. Maljaars Nisse, maart 2005 Door uw warme reacties betoond door uw kaarten, tele foontjes en persoonlijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Bert Boogaard voelen wij ons gesterkt. Dit is ons tot grote steun en wij willen daar onze oprechte dank voor uitspreken. Namens de familie B. Boogaard-Passenier Domburg, maart 2005 Verdrietige tijden liggen achter ons. De weg die voor ons ligt zal zwaar zijn. Wij weten ons echter bijzonder gesteund; voor de vele brieven, kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn man en onze papa Felix van der Borgt danken wij u hartelijk. Bianca Bonny Meivin Hansweert, maart 2005 Lieve mensen, Wij vonden het Fijn dat u bij het plotselinge afscheid van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Felix van der Borgt aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons erg goed gedaan. Adrie en Greet van der Borgt van Jole Benno en Nel Yvonne en Marco Debbie en Roy Marinel en Peter Fiona en Kees, Leontine, Manon Ramona en Maikel Esmeralda en Adrie Natasja en Gert-Jan Timo Elisa Hansweert, maart 2005 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Gijsbert Hendrik Jacobus Meijer (Bert) zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. M. Meijer-Wielemaker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2005 Graag willen wij u bedanken voor de vele warme reac ties die wij hebben ontvangen na het overlijden van Hans Meuldijk Het heeft ons goed gedaan. Goes, maart 2005 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan dat u. op welke manier dan ook, blijk heeft gegeven van uw medeleven na het overlij den van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Lein de Rijke Hiervoor willen wij u hartelijk danken. M.C. de Rijke-van Deurse kinderen en kleinkinderen Vlissingen, maart 2005 Voor de vele blijken van medeleven, betoond na het over lijden van onze zorgzame moeder en oma Janna Maria Schouten-Steijn betuigen wij u onze welgemeende en oprechte dank. De troostvolle woorden, zowel mondeling als schriftelijk en uw aanwezigheid bij de begrafenis is ons tot grote steun geweest. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, maart 2005 Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder Levina Elisabeth Weezepoel-Lepoeter - Fien - De warme steun en de vele kaarten die wij hebben ont vangen, heeft ons allen goed gedaan. Dat zij bij zovelen een goede herinnering heeft achterge laten, heeft ons troost gegeven. Annelies en Peter Marianne Goes, maart 2005 Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitvaart.ni Tevens beschikken wij ovei Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Dag en nacht bereikbaar öp: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag VERKRIjGM {GRATIS EN VRiJBLIjVEND) -ülj uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 aj Goes (0113)23/5 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kaku Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder "iiuxa^ www.uitvaartzorgcentrum.nl Hj BOSCH 9 Service fii keuring pers. auto excl. afmeldkosten *excl. 3-gas- en dieselroetmeting BORSSELE, Autobedrijf de Muyn» Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 j Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 j Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46411 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 4315! Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 1210 I BSBSB !8SI t.g.v. 75-jarig bestaan CSG. Prins Maurits - Middelhar Voorheen Chr. (M)ulo, Lhno/Lavo, Mavo Stellend Aanmelden Telefonisch bij mevr. K. Mulder: 0187-482"- Via website: www.csgpm.nl Per email: k.mulder@csgpm.nl Schriftelijk: CSG. Prins Maurits Postbus 181 3240 AD Middelharnis www.helpdarfur.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12