PZC vrijdag 25 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Na een leven met veel zorg en hindernissen is toch nog onverwacht overleden Oennis Buijs We denken aan hem terug als iemand die tot het einde toe van kleine dingen kon blijven genieten. Namens alle medewerkers van kinderrevalidatie centrum Reigerbos wensen we zijn ouders en zus heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Een rolt een traan o ver mijn wang Ik heb hem niet gestoord Omdat je met een traan soms 20 veei meer zegt ban in één enkel woord Wij voelen ons zo verdrietig omdat dinsdag 22 maart 2005 is overleden onze leerling Oennis Buijs Wij wensen zijn ouders en zijn zus heel veel sterkte toe. Leerlingen, collega's, ouderraad, medezeggenschapsraad, management en het bestuur van Stichting "de Korre". Mytylschool "be Sprienke" Goes Sterren Heel ver in de verte Staan de sterren Niet te tellen Meer Veei meer ban ik mij voor kanstellen Heel ver in de verte Zo ver als ik kan zien Zie ik sterren En ze zien mij ook Misschien Lieve Oennis We missen je nu al. Wie zal ons nu vragen: "Ben jij er morgen ook weer...?" Kenny, Davy, Sattish, Wim, Judith, Michiel, Teun, Rik, Pirn, Gerdje, Bianca, Jet, Marian, Lisette, Hanna (inherinnering), Ann, Danielle en Marjolein. Klas S3, Mytylschool De Sprienke. Goes, 25 maart 2005 Lieve mam, Veel heb je voor ons betekend Je gaf ons alles wat je had Voor altijd in onze herinnering Voor altijd in ons hart Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten ne men van onze lieve zorgzame moeder en oma Nelly Suwijn geboren 9 januari 1942 overleden 22 maart 2005 Richard van Duin Eugène van Duin Jallysa, Davey, Nadja Correspondentieadres: Spoorstraat 46 4388 BS Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 26 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op dinsdag 29 maart zal aldaar om 12.45 uur een sa menkomst worden gehouden, waarna de begrafenis om 13.30 uur zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegen heid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Zij hield van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u ver zocht om deze advertentie als zo danig te beschouwen. Lieve Oma Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog de hemel in en haalden we je gelijk weer terug. Je kleinkinderen jallysa, Davey en Nadja Tot ons grote verdriet hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoon zus en tante Nelly Suwijn Vlissingen Vlissingen 9 januari 1942 22 maart 2005 Wat zullen we haar missen! Vlissingen: Janny Reijnhout-Suwijn Jan Reijnhout Vlissingen: Willem Suwijn Silja Spitaels Vlissingen: Willy De Cesari Mario De Cesari Neven en nichten Een roos vol kracht, die rust nu uit en sloot haar blaadjes, opeens en onverwacht. Groot is ons verdriet, omdat je velen zo plotseling achterliet. Zonder woorden, zonder afscheid. Nel, wat zullen we je missen. Janny Els en Rienus Als liefde een weg kon bouwen en rust een brug dan klommen we naar de hemel en brachten we jou terug Oma Nel Antoinette, Davy en Nadja Een bijzondere vriendin is er niet meer Dankbaar aan al jouw herinneringen Nel Voor mij was je als een moeder. Voor mijn kinderen een geweldige grappige oma. Ik zal je zo missen. Bianca Jan en Leny de Muijnck William en Bianca Sebastiaan en Paulin Jallysa William en Alistair Lieve Nel is plotseling van ons heengegaan. Rust zacht. We zullen je lach en je stem missen. Els, Henny en Shovany Niemand weet waarom geluk soms wegwaait... Plotseling is overleden de moeder van mijn goede vriend Eugène. Ik wens je heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Zal er altijd voor je zijn.... Dikke kus Daantje Algemene kennisgeving Om nabijheid. Op donderdag 24 maart 2005 is op 68-jarige leeftijd overleden mijn man Ben van Melsen Nel Satter Guppy $5 Baarlandstelleweg 3 4434 PN Kwadendamme Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 28 maart van 16.00 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. De begrafenis zal in kleine kring plaatsvinden. Condoleances uitsluitend schriftelijk. 'Woordloos zijn wij geworden' Onze zwager en oom is overleden Ben van Melsen 24 maart 2005 Jopie Satter, Femmie en Maaike Herman Satter, Tanneke Pop en Arjen Heden ontvingen wij het bericht dat ons lid Jan van dePlasse is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden H.S.V. Westkapelle Tot ons groot verdriet namen wij kennis van het overlijden van Jan BosseCaar Een trouwe kampeerder van het eerste uur die we allen zeer zullen missen is heengegaan. Suus en verdere familie veei sterkte. Familie Vermue en alle vaste gasten van MiniCamping "Veldzicht" Lewedorp Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren samen, geven wij u kennis van het geheel onver wacht heengaan van mijn lieve man, lieve pa en opa Cornells Zuidweg Kees echtgenoot van Cornelia C. Zuidweg-Beuzenberg 8 september 1932 t 23 maart 2005 Kapelle: Corrie Zuidweg-Beuzenberg Axel: Henk en Trees Dennis Naomi Goudreinettestraat 32 4421 LB Kapelle Er is gelegenheid om van Kees afscheid te nemen op zaterdag 26 maart van 16.00 tot 17,00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1A te Kapel- le. 1 Een dienst van herinnering zal worden gehouden I op dinsdag 29 maart om 11.00 uur in het crematori- um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. i Na deze plechtigheid is er gelegenheid tot condole- ren in de aula van het crematorium In dankbare herinnering Wij moesten afscheid nemen van onze geliefde zwager en ome Kees Cornells Zuidweg Prinsenbeek: Jan en Ineke Moerdijk- Beuzenberg Rijen: Ard-Jan en Sonja Kristel en Isabel Utrecht: Carolien Hij zal altijd in onze herinnering blijven. Met droefheid ontvingen wij het bericht dat onze goede vriend C. Zuidweg is overleden. Wij wensen Corrie, Henk, Trees en kleinkinderen veel sterkte toe. Marsen Jaap Dekker Corrie Luteijn-Wisse Toosen Piet van Dixhoorn Corrie en Kees Zoeteweij Goodbye Arie Bedankt voor alle vriendschap en gezelligheid. Willem t en Nel Op 23 maart jl. overleed onze goede vriend en oud collega Arie van Bruggen Wij wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Piet en Marjan Castel Adrie en Sjaan Davidse Met grote verslagenheid en intens verdriet geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Pieternella Johanna Kerkhove-Cevaal weduwe van Willem Kerkhove Ze is 75 jaar geworden. Vlissingen: Wim Kerkhove Oost-Souburg: Anneke Net-Kerkhove Ad Net Alexander en Esmeralda Angellina, Heavenly Bianca Vlissingen, 23 maart 2005 Mesdaglaan 31 Correspondentieadres: J. D. P. de Smitstraat 15 4388 NR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 29 maart van 8.45-9.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Martina Tannetje Brouwer-de Visser weduwe van Pieter Brouwer 15 april 1930 23 maart 2005 Ouwerkerk: Ineke en Piet Vreeke-Brouwer Martin, Sander Aagtekerke: Lenie en Peter de Pagter-Brouwer Gert, Eline Aagtekerke: Krijn en Gerdie Brouwer-de Pagter Emma, Janine, Roel Domburg, 23 maart 2005 Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres: Herenweg 1 4363 NS Aagtekerke Onze moeder en oma is opgebaard in uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 26 maart van 16.00 tot 16.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 29 maart om 11.30 uur in Verenigingsgebouw Amicitia te Aagtekerke, waarna aansluitend 12.30 uur de be grafenis zal plaatshebben. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 tot 11.15 uur in Amicitia. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Amicitia. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Martina Tannetje Brouwer-de Vissser Oostkapelle: J. P. de Visser D. de Visser-Maljaars Aagtekerke: J. de Visser E. de Visser-Maljaars Dronten: T. M. van Liere-de Visser A. M. van Liere Neven en nichten Heden werd uit de familiekring weggenomen onze schoonzuster en tante Martina Tannetje Brouwer-de Visser weduwe van onze broer Piet Domburg: E. Minderhoud-Brouwer Beneden- Leeuwen: J. Backer-Brouwer G. C. J. Backer Oostkapelle: S. Brouwer Aagtekerke: J. Brouwer M. Brouwer-Kodde Domburg: M. J. Maljaars-Brouwer Neven en nichten Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Arie Pieter van Bruggen echtgenoot van Johanna Engelina van 't Geloof 14 april 1929 123 maart 2005 Ritthem: J. E. van Bruggen-van 't Geloof Vlissingen: Trudi en Bert van Gorsel-van Bruggen Rinze Jelte Amemuiden: Jack van Bruggen 4389 TE Ritthem Ritthemsestraat 133 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 26 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in hotel "Ameville", Buitenrust straat 22 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Arie van Bruggen Wij verliezen een zeer gewaardeerd lid en een goede vriend. Wij wensen Annie en de kinderen veel sterkte toe. Lionsclub Vlissingen Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is na een liefde volle verzorging in Maria Oord te Hansweert overle den mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Sandee-de Wit in de leeftijd van ruim 82 jaar. Yerseke: L. Sandee Goes: Joop Sandee Goes: Nel Sandee Marina en Pepijn Leonard John 24 maart 2005 Gr. van Zoelenstraat 15,4401 KB Yerseke De afscheidsdienst wordt dinsdag 29 maart om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Mo lenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Blij ben ik te hebben mogen leven te hebben zien leven te hebben mogen laten leven Na een lang leven, gekleurd door geluk, gelijk moedigheid en een vrolijk optimisme, is overleden onze lieve vader en opa Miel B.M. Hamann Apotheker Bergen op Zoom Temeuzen 8 december 1913 23 maart 2005 weduwnaar van Riet Andriessen sinds 11 september 1997 Ton en Ineke Hamann-Rouw Frans en Liny Hamann-Schraven Miel en Marijke Hamann-van Hengstum Jos en Joke Hamann-Bloemsaat Jan Hamann en Meke Kolen Kees Hamann en Annelies Bakker Maria Hamann Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: F. A. J. Hamann Leeuwenlaan 58 4532 AG Terneuzen In dankbare herinnering voor alles wat hij voor ons heeft betekend wordt de uitvaartdienst gehouden op dinsdag 29 maart om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat te Temeuzen. In de kerk is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Lijden is zo tastbaar, als je het ziet. Verzachten is ongrijpbaar, je kunt het niet. Troost is zo voelbaar, het verzacht de pijn. Laten wij allen een steun voor elkander zijn. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Maatje Labruyère-de Bree weduwe van Laurens Labruyère in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: J. J. Adam-Labruyère J. P. Adam Ko en My ra Rens (in herinnering) Goes: J. C. Schipper-Labruyère J. A. Schipper Erwin en Begga Savannah Senne Florian en Margreet Anouk Middelburg: M. J. Davidse-Labruyère A. Davidse Daniëlle en André Veronique en Dennis Alexander en Lien 24 maart 2005 Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 692 4335 JZ Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 29 maart a.s. van 10.15 tot 10.45 uur in de Gerefor meerde kerk aan de Noordweg te St. Laurens, waar na aldaar om 11.00 uur de rouwdienst zal worden gehouden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvin den om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te St. Laurens. Na afloop kunt u de fa milie condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maatje Labruyère-de Bree L. Labruyère t Jac. de Bree t J. de Bree t M. de Bree-de Nood W. de Bree f M. de Bree-Besuijen J. Maljaars-de Bree S. Maljaars t A. de Bree f H. de Bree-Wakkee J. Geldof-de Bree J. A. Geldof f P. de Bree P. de Bree-Boone J. de Bree P. W. van Keulen J. P. Vogel-de Bree J. W. Vogel neven en nichten Middelburg, 24 maart 2005 "Hoe groot zijn uw werken, oHen zeer diep zijn uw gedachten.1 Psalm 92; Met verdriet om het afscheid, maar dankbaar vol alles wat hij in zijn lange leven voor ons heefij tekend, geven wij u kennis van het onverwacht ova lijden van onze zorgzame vader en trotse opa 1 Johannes Adrianus Anthonie Jurry gehuwd geweest met Janna Jansen (overleden 5 juli 2004) Hoek. J 10 septem ber 1911 23 maan 20] Terneuzen: Daan en Poulien Jutry-Kosten Amsterdam: Jelle Anneli en Tinto Sint Laurens: Wim en Addy Jurry-Straub i Heerenveen: Eline en Folkert 's-Gravenhage: Nieken Annemieke Zorgcentrum "Vremdieke", Hoek Correspondentieadres: D. Jurry Margarethaweg 14 4533 AS Terneuzen De dienst van Woord en Gebed zal worden gel* den op woensdag 30 maart om 15.50 uur in Za centrum "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvindenopdei gemene begraafplaats te Hoek. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid totccj doleren in het voornoemde Zorgcentrum. Liever geen bloemen. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvang deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging Voor uw hartverwarmend medeleven en be zowel persoonlijk als schriftelijk en uw aanwéagS de afscheidsdienst van mijn lieve man, onze lieve va opa Johan Berdinus Huijsse Jan betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Het heeft ons getroost en bemoedigd voor de toekos L.A.T. Huijsse-vanOo Johan Marjan en Carlos Carmen Goes, maart 2005 Voor uw warme reactie na het overlijden van Neeltje Meerman-van Westen danken wij u hartelijk. Het doet ons goed te weten, dat zovelen aan onsdctj en met ons meeleven. Familie G.Mecij Nieuwdorp, maart 2005 In Memoriam In herinnering Aart Stroo 25-05-20 Al ben je verder weg dan ooit, jou vergeten, zullen we nooit. ui tv a art ver zorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis i n fo r m a t i e pa k ket tel. 0118 -612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrpotdekam.nl BEZOEK ONZE SHOWROOI Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 9.00 -16.00 uur Tel.: (0113) 22225 AMBIANCE Teba Nation» ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonweringn 'Helpt u mee met onze jas* collecte? Dit jaar van 6 tote"1 11 juni. Dan gaan we weeru alles zetten om zoveel moj geld op te halen voor 1$ mensen met epilepsie. Wilts pen? Een paar uurtjes weet zeker dat al die mensW epilepsie u heel dankbaar* zijn. Net als ik. Alvast bed' Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32