Druk grootste vijand Cheuk-A-Lam Jac. van den Bosch is terug aan de top PZC Jonge ruiters naar titelstrijd springen Snookeraar wil op NK plek bij beste zestien nationale ranking veiligstellen duiven agenda Ophokken tot en met 13 mei I Basketballer Miller scoort 25.000e punt vrijdag 25 maart 2005 Danny Cheuk-A-Lam klimt nog elk jaar een beetje op de nationa le ranking. En als het even mee zit, staat de snookeraar uit 's-Heerenhoek aan het eind van dit seizoen bij de beste zestien van Nederland en krijgt hij een beschermde status. Als de druk hem dit weekeinde tijdens het NK in Ridderkerk maar niet fa taal wordt. door Bauke Boersma 's-HEERENHOEK - 'Het is maar een spelletje'. Met die uit spraak in een van zijn shows kreeg cabaretier Freek de Jonge ooit de lachers massaal op zijn hand, maar Danny Cheuk-A-Lam kan er bitter wei nig mee. Kón hij het snookeren maar eens wat vaker zien als niet meer dan een spelletje. Dan was de 35-jarige inwoner van 's-Heerenhoek van veel ellende verlost. „Ik heb veel moeite met wed strijden waar veel druk op ligt", zegt Cheuk-A-Lam aan de voor avond van het Nederlands kam pioenschap in Ridderkerk. „Ik kan zulke partijen nooit ont spannen benaderen, heb altijd veel last van stress. Een hapto- noom of sportpsycholoog? Tja, misschien wordt het daar eens tijd voor." Beschermd De aanleg tot choken op momen ten dat het er werkelijk om gaat, kostte Cheuk-A-Lam eind vorig seizoen een plek bij de bes te zestien van Nederland en dientengevolge een beschermde status voor het lopende snooker jaar. „Tijdens het laatste toer nooi van het jaar hoefde ik al leen maar mijn eerste partij te winnen en de eerste zestien was daarmee in de knip. Ik moest te gen iemand die ik normaal ge sproken ook makkelijk moest kunnen hebben, maar ik maakte de druk voor mezelf zo groot dat ik verloor en de beschermde sta tus kon vergeten. Ik werd zeven tiende op de ranking, de ergste plek die ik me kan bedenken." Daardoor moest de vrachtwa genchauffeur uit 's-Heerenhoek, momenteel dertiende van Neder land, zich dit seizoen bij elk na tionaal rankingtoernooi eerst door de voorronden heen zien te werken. „Daarom wil ik nu wél bij die eerste zestien komen. Zo dat ik volgend jaar rechtstreeks tot de finaledagen word toegela ten. Ook is het makkelijker je te handhaven in die topzestien, dan je er voor te plaatsen." Het is niet dat Cheuk-A-Lams snookerloopbaan compleet is als hij dat kunstje voltooit. O nee, verre van dat. Hij wil in de toekomst veel meer. „Op profba sis snookeren zit er voor mij nog niet in", vertelt Cheuk-A-Lam, waarbij vooral het woordje 'nog' opvalt uit de mond van een toch al 35-jarige speler. „Daar voor moet ik eens een keer een groot evenement winnen, zodat je mogelijk interessant wordt voor sponsors. Of ik moet me structureel zien te nestelen in de topvijf van Nederland. Ook dan hebben geldschieters er meestal wel oren naar om in je te investe ren." Daarom wil de veruit bes te snookeraar van Zeeland (hij speelt tegenwoordig de Zeeuwse rankings zelfs met handicap om het nog een beetje leuk te hou den voor zijn tegenstanders) de komende jaren stapje voor stap je een aanval doen op de geves tigde orde in Nederland, waar zo'n tien spelers full- of op zijn minst semiprof zijn. Een belang rijke stap voor een dergelijke coup heeft Cheuk-A-Lam inmid dels gezet: hij is de trotse eige naar van een snookertafel. Optrekje „We hebben dit huis speciaal la ten bouwen voor mijn snookerta- fel", lacht Cheuk-A-Lam, die zijn nieuwe optrekje sinds enke le maanden bewoont. „Dat was altijd al mijn wens, zodat ik meer en makkelijker zou kun nen trainen. Maar het oude huis was er simpelweg te klein voor. Danny Cheuk-A-Lam wil een aanval doen op de gevestigde orde in Nederland. foto Willem Mieras Hengstdijkse duivenmelker moest vijf jaar geleden opnieuw beginnen door Fred Rabout HENGSTDIJK - Voor duivenmelker Jac. van den Bosch stortte in 1998 de wereld in. Hij had een schitterende ren stal met marathonduiven opgebouwd, maar van het ene op het andere mo ment was het over en sluiten. Een eigen aardige variant van de gevreesde dui- venziekte, paramixo, sloeg toe. Van de 400 duiven hield hij er amper 37 over. „Het was overleden duiven rapen en dat gaat door merg en been." Met de overgebleven 37 begon Jac weer aan de competitie. Het leed leek geleden, tot dat de eerste vlucht vanuit St. Vincent zich aandiende. Een doffer meldde zich bij het hok. Het was zijn laatste daad, want hij liet het leven. Het water liep uit zijn bek. Er vielen er bij thuiskomst nog twee dood en Jac. besloot alles op te ruimen. „Ik wilde er mee kappen. Als mijn vrouw Lida er niet was geweest, was ik nooit meer duivenmelker geworden." Ze haalde Jac. uit het ravijn en vijf jaar later meldde hij zich weer aan het front. Hij heeft anno 2005 de beschik king over 400 duiven. Van den Bosch, 59 jaar, geniet weer van het leven. Maatschappelijk, als ei genaar van een aantal grote recreatie centra, zat het wel allemaal snor. Spor tief is hij door een diep dal gegaan. Ge boren in het Brabantse Bosschenhoofd vlakbij het vliegveld Seppe, kwam hij in 1971 naar Hengstdijk. Hij ging cam ping de Vogel runnen. Pas in 1993 kwa men de duiven in zijn leven. Het was wijlen meester Wijnacker, die hem in de duivensport deed belanden. „Hij kwam hier dagelijks over de vloer. Ik kwam bij hem. Ik zag hoe hij met de duiven omging. Als ik zou beginnen mocht ik drie van zijn beste duiven meenemen. Hij heeft het geweten. Sa men met mijn vrouw heb ik avonden de uitslagen van die dagen zitten uitplui zen en we namen echt zijn drie beste mee. „Mijn eerste grote prestatie kwam in 1994. Op St.Vincent had ik er 40 mee, 39 vielen in de prijzen in het in- korfcentrum Hulst. De 40e, mijn eerste getekende notabene, kwam later ge wond thuis. In 1995 San Sebastian, 7 mee, nationaal 6 in de prijzen. Ik was begonnen met 10 duiven van 10 ver schillende hokken. De beste had ik ge haald bij Jo van Haaren in Berchem. Het was een duif die veel, heel veel op de grote fond won. Hij was een keer de beste duif van Nederland en België. Het was geen doffer en geen duivin. Ik speelde hem twee jaar als doffer en twee jaar als duivin." Het waren de tijden dat mevrouw Wijn acker de duiven klokte want Jac. had daar geen tijd voor. Ook geen tijd was er voor de olympiadevlucht in 1995 van uit San Sebastian. „Ik zat voor zaken in Duitsland. Heb ik iemand op de camping gebeld en ge zegd pak er maar zeven uit een kooi. Hij was geen duivenmelker, hij kreeg ze niet te pakken. Hij ging een schep net halen om ze te vangen en bracht ze op die manier in de mand." „Die zie ik nooit meer terug dacht ik toen ik het verhaal bij thuiskomst hoorde. Wat ge beurt er, ik pak de derde nationaal. Het was een bar slechte vlucht, 's Avonds had ik er vijf van de zeven in de klok en de andere morgen alle zeven." Kweekkoppels Na het debacle in 1998 begon hij op nieuw met onder meer duiven van Thee- len (hij kocht diens marathon), Stiel, Saya, G. Kouters en Lei Kurvers. Vier honderd zitten er in de volledig geauto matiseerde kooien. Daarbij zijn vijftig kweekkoppels. Jaarlijks worden 200 jonge gekweekt. Pas als tweejarige moet er over 'contractverlenging' ge sproken worden. „Dan moeten ze drie keer in de mand en twee keer prijs vlie gen anders is het over en uit." Gespeeld wordt op het volledige nestspel met dof fers en duivinnen. In 2003 verspeelde hij nationaal de winst op St. Vincent. Hij werd slachtof fer van de geldende neutralisatietijd. „Ik klokte een duif om 22 minuten over 12, net na middernacht. Ik was de snel ste van Nederland, maar omdat men of ficieel pas 's morgens gaat rekenen werd dat duifje en eigenaar niet be loond voor de geweldige prestatie." Het seizoen 2005 zit er aan te komen. Samen met Jo Dobbelaar uit Klooster- zande is Jac. bezig met het aanbrengen van de elektronische kloksystemen op de kleppen. Hij gunt ons een kijkje in de Barcelona-kooi. Zestig duiven zitten er te pronken. „Ze moeten minstens 1000 trainingskilometers maken maar dan moeten ze er ook zijn." Het bijvul len van de drinkbakken gebeurt volle dig automatisch. „Ik heb er nachten over liggen piekeren hoe ik dat moest aanpakken." De uitwerpselen vallen door roosters en worden met een lopen de band afgevoerd. Jac pakt een handje vol van die uitwerpselen, laat het goed je door zijn handen glijden en zegt: „Ze zitten er al aardig goed bij want voor een duivenmelker is de conditie waarin de uitwerpselen verkeren een waarde volle indicatie." Hij zegt ze alle 400 te kennen. „Man, ik vrijdag Biljarten Toen we hier een goedkoop stuk grond konden krijgen, hebben mijn vrouw en ik toegehapt." De gigantische snookertafel stond deels al op zolder voordat het dak werd gemaakt. Een hijs kraan tilde vijf leistenen platen van elk tweehonderd kilo op zijn plek. „Het was in een vloek en een zucht gebeurd, er was op zich niets spectaculairs aan. Maar ik was er getuige van en het voelde fantastisch." Een andere sleutel tot succes, concurrentie in de nabije omge ving om goed mee te kunnen trainen, ontbreekt echter nog steeds. Cheuk-A-Lam: „Ik no dig zo nu en dan wel eens ie mand uit de top van Nederland uit om bij mij thuis te komen trainen, want in Zeeland is er niemand waarvan ik beter word als ik ermee train. Het niveau van het snookeren in de provin cie is de laatste jaren drastisch gekelderd. Er verdwijnen steeds meer speeltafels, zodat er ook geen aanwas meer is. Nu is dat wel een landelijk beeld, snooke ren was ooit een hype en die lijkt voorbij. Maar zo erg als in Zeeland is het nergens." Het gaat hem aan het hart, zegt Cheuk-A-Lam, die op het NK (vanaf vandaag tot en met maan dag) in Ridderkerk Zeeuws ge zelschap krijgt van Chris van Renswoude (Oost-Souburg) en Marcel Mouwen (Kapelle) in het individuele toernooi en Atong Wu (Kapelle) die met Mouwen meedoet aan het koppeltoer- nooi. Maar wat kan hij er aan doen? Zijn zorg is immers zijn ei gen loopbaan. En die kan dit weekeinde een flinke impuls krijgen. „Als ik goed presteer, kan die topzestienkl.assering na het NK al min of meer een feit zijn. Ook al zijn er hierna nog twee toernooien te gaan. Maal ais ik nu veel punten scoor, doe ik goede zaken. De achtste fina le moet haalbaar zijn, misschien nog wel meer als het meezit." Daarvoor moet Danny Cheuk- A-Lam vanaf morgen dan wel zien af te rekenen met een keur aan sterke spelers. En natuur lijk met zijn grootste vijand: de druk. GOES - Het voorjaarsophokgebod voor duiven gaat dit jaar in op vrij dag 25 maart en duurt tot en met 13 mei. Dit met uitzondering van de daar in vallende zaterdagen, zondagen en feestdagen. Jonge duiven zijn eveneens vrijgesteld van deze re gel. Het ophokken geldt dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur. Voetbal Eerste divisie. Volendam-Fortuna Sit- tard, FC Zwolle-Sparta, Haarlem-Hera cles, MVV-Veendam, TOP-AGOVV, Eind- hoven-VW, Cambuur L.-Stormvogels Telstar Volleybal Vrouwen, derde divisie: Morres/Hulst 2-Jola/Olympus. Derde klasse G: AVC'87-VVS'92 4. Mannen, tweede klasse F: AVC'87 2-Dynamo. Derde klasse G: AVC'87 3-Apollo'72. zaterdag 1 Atletiek Basketbal Judo~ zie het al als ze uit de lucht komen val len. Iedere duif heeft een kenmerk, een manier van vliegen, een manier van lan den. Zal ik het je nog sterker vertellen. Ik ga regelmatig naar de lossingsplaat sen. Was ik in Barcelona, loop ik langs de wagens met daarop de manden. Steekt mijn rooie plots zijn kop door een opening richting mij. Geloof me de ze vogels zijn slimmer dan dat we kun nen beseffen." Belangrijkste resultaten Jae van den Bosch in 2004: St. Vincent 1-140 meel OS prijzen (21ste, 31ste en 50ste nationaal), Bordeaux 1-50 mee/31 prijzen (23ste en 54ste nationaal), Pau - 5 mee/4 prijzen, Barcelona - 50 mee/24 prijzen, St. Vincent 2-126 mee/49 prijzen, Bordeaux ZLU - 84 mm/36 prij zen (klok vol anders 47 prijzen met 53ste en 68ste nationaal), Bordeaux overnacht - 138 mee/50 prijzen, Dax - 64 mee/33 prij zen (30ste nationaal), Perpignan - 40 mee/20 prijzen (13de nationaal, 3de dui vin)), Limoges - 45 mee/24 prijzen. Prijs- percentage: 50%. Kampioen Oost Zeeuws Vlaanderen over alle vluchten, kampioen Rayon 2. Asduif 1,2 en 3 in Rayon 2. As- duif provinciaal 4 bij eerste 10. Paastoernooi Judovereniging Clin- ge. Locatie: gemeenschapscentrum Malpertuus in Clinge. Aanvang wedstrij den 5 tot en met 9 jaar: 11:45 uur; 10 tot en met 12 jaar: 13:45 uur; 13 jaar en ouder: 15:30 uur. Motorcross Paardensport Schaken Tafeltennis Turnen Voetbal Landelijke competitie driebanden groot. Derde divisie, poule 4. Hoondert/de Waard-DC Michielsen. Lo catie: biljartpaleis Jacobs, Rilland. Aan vang: 19.30 uur. Ie 2 (12.30), Rijsoord 2-Tricht, Tern. Boys (11.30), SC Ever, Meeuwen (10.30). Derde klajw dag: Blauw Wit'81-SC Ga: la-Noad, SC 't Zand-Terneuaer.,,, Vriendschappelijk. |t> FC Dauwendaele-Noad'67 |Uv Arnemuiden-SKNWK (14.30 Serooskerke-Oostkapelle (15.00u Volleybal Vrouwen, tweede divisie C:Vj Hulst-Utrecht 2 (Den Dullaer. uur). Derde divisie: Sic Pugnco VOY-Savok. Tweede klasse E tilus-Morres/Hulst 3. Tweede Ida Breda Beach-AVC'87. Mannen, derde divisie: Sch&o Rijnmond 4. Promotieklasse Pugno-Kwiek, Rowi-Smash'75.|, klasse D: AVC'87-Olympus'69 Wielrennen Derde trainingsrit TMZ. Locat Inkel, Kruinïngen. 14.00 uur: A. 14.01 uur: amateurs B. 14.02u teranen. 14.03 uur: S/P-categorie, 25 kilometer van Hulst. Locatie: atle tiekbaan, Hulst. 13.45 uur: jeugd (800 meter). 14.00 uur: 3, 6, 12,5 en 25 kilo meter. Inschrijven: kantine RKHAV, Hulst. Zwemloop Mannen. Eerste klasse: Agathos 2-BV Souburg, Starz'81-Barons 2. Grontmij-zwemloop. 2e voor het Grontmij zwemloopcirojj gramma: 14.00 uur: 1000 m zv« 10 km lopen, 14.30 uur: 14.30«® m zwemmen, 5 km lopen, uj 250 m zwemmen, 2.5 km lope\| tie: Groenewoudzwembad te Ka: zondag l Darts Toernooi met deelname vanII Adams en Karin Krappen. L sporthal de Belt Oost-Soubutj. vang: 20.00 uur. Clubwedstrijd MSV De Uitlaat. Aan vang training 10.00 uur, aanvang wed strijden 12.00 uur. Klassen 50cc, 65cc, 85cc, 125cc/250cc junioren, 125cc senio ren, 250cc senioren, veteranen. Locatie: circuit: Engelandweg Vlissingen-Oost. I maandag Atletiek Dressuur RV De Vossenruiter. 11.00 uur: paarden Z. 11.45 uur: pony's M2. 12.00 uur. paarden M2. 12.15 uur: po ny's M1. 13.00 uur: pony's L2. 13.30 uur: paarden L2. 14.15 uur: pony's L1. 15.00 uur: paarden L1. 15.45 uur: po ny's B. 16.00 uur: paarden B. Locatie, manege Magrette te Axel. Paas-kustloop. Locatie: Scheldeveste, Breskens. 11,0) jeugd (750 en 1500 meter). 11.1 3700, 6500 en 9300 meter. Inschrj kantine sportpark Scheldevesief ningen. Biljarten Prijskamp bandstoten, Locat Reseda in Sas van Gent. Aa 13.30 uur. Inschrijven vanaf 130C Paardensport 23e open Zeeuws snelschaakkam pioenschap. Locatie: Welzijnscen- trum, A. Coortelaan 1, Vlissingen. Aan vang: 11.00 uur. Vrouwen. Eerste divisie: SAR/ Rabo- bank-Hoonhorst (Kloosterzande 17.30). Tweede divisie: Docos 2-SAR 2. Vier de divisie: Veldhoven-SAR 3. Mannen. Tweede divisie: Renata-TTC Middelburg Derde divisie: FvT 3-Arne- muiden, SAR/Rabobank-Belcrum (Kloosterzande 17.30) Jongens. A-klasse: JCV-TTC Middel burg. C-klasse: FvT 2-Reynaert 2, Do- cos-Reynaert. Meisjes. B/C-klasse: Leogang 2-Arnemuiden. Dressuur SHSH. 9.30 uur; pajic 10.40 uur: pony's Z1. 11.45 den M. 13,00 uur: pony's M, I3j; pony's L. 15.15 uur: pony's L153 paardeen L. 17.30 uur: paarden' tie: manege Heikant. Dressuur RV Sé-Ros. 10.00 uu-j den L. 13.45 uur: paarden B. 15.15 paarden M. 18.46 uur: paardenZI tie: manege De Eendracht Vrouns der. Rugby Vrouwen. Oemoemenoe-Pe.:;- Aanvang: 15.00 uur. Locatie, sa Voorborch in Middelburg. Voetbal Plaatsingswedstrijden LOS-niveau. Deelname van rayons Walcheren, Zeeuws-Vlaanderen en West-Brabant. Aanvang: 8.15 uur. Locatie: sporthal 't Zwaantje in Terneuzen. Hoofdklasse A: Ajax-ARC, Benne- kom-Barendrecht, Volendam-Dovo. Eerste klasse C: Nieuw Lekker- land-Schelluinen, VVGZ-Kloetinge (15.00), Groote Lmdt-Rijsoord, Rillan- dia-GJS. Tweede klasse E: Nieuwdorp-De Meeuwen (15.00), AZW-Kapelle, Zwalu- we-Tern. Boys, De Zwerver-Zaamslag. Derde klasse A: Veere-Spui, 's Heer Arendskerke-GPC Vlissingen. Derde klasse B: Tholense Boys-DVO'60 (15.00), The Gun- ners-Klundert, Dongen-Baronie (15.00), Rust Roest-lnternos. Vierde klasse A: SVD-VCK, Hoede- kenskerke-Wemeldinge, Borssele-Krui- ningen, Cadzand-Nieuwland, Apol- lo'69-Wolfaartsdijk, Bevelanders-Co- lijnspl. Boys. Vierde klasse B: DFS-Chrislandia. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Amsteldistrictsbeker Hoek-Kozakken Boys (14.30). A-junioren, derde divisie D: Halste- ren-Papendrecht, Nuenen-WSC. B-junioren, derde divisie E: Inter- nos-OJC Rosmalen (13.00) restant 15 min, stand 2-1 Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Vrouwen. Eerste klasse A: CSW-Rijs- oord; Tweede klasse A: Jodan Boys-Lisse, RKDEO-Smerdiek (14.30), XerxesDZB-MVV'27, WIK'57-Peursum (12.00), Zwaluwen-Quick Boys, Baren- drecht-Spijkenisse, Berkel-Ter Leede 3. Derde klasse: Papendrecht-Oostkapel- Eerste divisie. Volendam-Sto gels, Fortuna S.-Haarlem. Zaterdagvoetbal. Eerste klasse C: LRC-Schellir?. Tweede klasse E: De Zwerven (15.00). Derde klasse B: Klundert-DVCï Vierde klasse A: Heinkensml (14.30), Colijnsplaatse Boys-Wemi ge, Bevelanders-Cadzand, Krabtx ke-Nieuwland. Vierde klasse B: Chrislandial Boys. Indien niet anders vermeld 14.30 uur. Juniorenvoetbal. A-junioren, i divisie D: WSC-Halsteren (17.001 Vrouwenvoetbal. Tweede klas* MVV'27-Lisse, Jodan Boys VI (14.30), Ter Leede 3-XerxesDZB,Sj nisse-Smerdiek (17.00). Derde kla Tricht-Sleeuwijk, De Meeuwen-Sn 2 (12.00), Sparta'30-0ostkapi (10.30). Zondagvoetbal. Eerste klasse C: Best Vooruil-Pj recht, Nuenen-SV Triborgh, TEC (14.00), OJC Rosmalen-Ten» DBS-DFC. Tweede klasse E: Zierikzee-VI:/ Boys, Longa-RKDVC, Unitas'30-Co Derde klasse A: MOC'17-SCG BSC-Breskens, Vlissingen-PS HW'24-Ria W., Zeelandia I burg-Steen. Vierde klasse A: HulsterlooT Jong Ambon-Aardenburg, De Nmi nen-Koewacht, Hontenisse-Zs Sport, Oostburg-Domburg. Vierde klasse B: Luctor'88-l,S ODIO- Grenswachters, Val Aan-^ NSV-Roosendaal. Vijfde klasse A: Sluiskil-Bier. lippine-Graauw. Vijfde klasse B: Lewed. BoysHï Boys, Vosmeer-Volharding. Vrouwenvoetbal. Derde klasse: Terneuzen-Ww (12.30), Viola-Madese Boys, M Boys-Dongen, Blauw Wit'81-SC'tï 3, Internos-SC Gastel. door Lucien Roelandt AXEL - Tijdens het NK sprin gen in de klasse zwaar in Erme- lo worden morgen de Zeeuwse kleuren verdedigd door het jong ste team allertijden. Dennis Evertse (17) doet een gooi naar de titel in de klasse ZZ en Step- han Meijers (19) komt op het KNHS-centrum met Odarco in de ring. Zowel Evertse als Meijers heeft in de basis reeds zijn sporen ver diend. Beiden hebben zelfs op nationaal niveau al de nodige er varing opgedaan. Een medaille behoort dan ook tot de mogelijk heden. Zij verliezen de realiteit echter niet uit het oog. Dennis Evertse: „Een foutje zit in een klein hoekje en dan ben je met een uitgeteld. De vorm van de dag en een klein beetje geluk, dat is belangrijk op zo'n kam pioenschap." Palmares Chayenne Wiskerke verdedigt voor de derde keer op rij met Wiskerke's Fred de Zeeuwse kleuren in de klasse ZZ pony's grote maat. Door de indrukwek kende palmares van de zestienja rige amazone uit Kruiningen be hoort de combinatie tot het se lecte groepje favorieten. De vorm is in elk geval aan Dat bewees de combinatie week geleden nog met eeno winning tijdens Indoor Brt RALEIGH - Basketballer gie Miller heeft zijn 25 punt in de NBA gescoori 39-jarige speler van de In< Pacers is pas de dertiende ketballer die er in sla magische grens te breken. Mede dankzij de scores val Ier versloegen de Pacers hu ponent San Antonio i 100-93. „Het heeft me veel zweet! om dit te presteren. Mal mijn teamgenoten ben ik verschuldigd. Vaak baskel ik met spelverdelers die s één doel hadden: de ba' jtiisfë moment aan mij g' Miller zal het absolute! nooit bereiken. De basket heeft aangekondigd dat l dit seizoen stopt en de mees rende NBA-speler is Kareö dul-Jabbar die 38.387 Pl liet aantekenen. ANP/R foto Camile Schelstraete Jac. van den Bosch toont één van zijn jonge duiven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20