Poppe PZC ALS JE IETS KAN 0 SAMEN VOOR DARFUR Help de vluchtelingen van Soedan Giro 999 woensdag 23 maart 2005 Veel te vroeg moeten wij af scheid nemen van onze goede vriend Jan van de Plasse Adri en Jana Marco, Eva Westkapelle, 21 maart 2005 Met leedwezen vernamen wii het bericht dat is overleden ons gewaardeerd clublid Jan van de Plasse Wij wensen Ria, kinderen en familie veel sterkte toe. P.H.D.V. Midden-Zeeland Algemene Kennisgeving Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Heer, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121, vers 1-2 Na een werkzaam en liefdevol leven, heeft de Heer op Zijn tijd thuisgehaald, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Cornelia Johanna Moll-Luijk echtgenote van Pieter Moll in de leeftijd van 70 jaar. Breskens: P. Moll Breskens: fan en Dini Moll Ferry en Bianca Angelique en Donné Lisa Robert-Jan en Joyce Benjamin Diana Maria le Exloërmond: Fred en Rita Moll Niels Freek St. Jansteen: Petra en Luc Dehulsters Nienke Sander Oost-Souburg: Peter Moll Kamperland: Jan-Willem Pieter Geersdijk: Hans en Ellen Moll Kevin 4511 HA Breskens, 21 maart 2005 Rozenstraat 5 De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 26 maart om 10.30 uur in de SOW-Kerk aan de Dorps straat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Zuidzande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk te Breskens. Liever geen bezoek aan huis. Lieve Oma, Je hebt een stukje van ons hart gestolen Daar hoefde je niet veel voor te doen Je was sowieso een lieve Oma Het stukje is heel veel waard Van al je kleinkinderen en achterkleinkind een dikke zoen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia Johanna Moll-Luijk Zoutelande: J. Potappel-Luijk t G. Potappel L. Tevel-Izeboud Schoondijke: W. Nieuwenhuijze-Luijk A. Nieuwenhuijze Neven en nichten Dag lieve Oma Sipma Wouter, Paulien, Nienke, Take, Joshua, Cynthia, Melissa, Marvin, Naomi, Matthias Na een leven van werken en zorgen hebben we plot seling afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Tine We zullen haar erg missen, maar bewaren goede en waardevolle herinneringen aan haar. Bets Leny Mary en Leen Truus Gapinge, 21 maart 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze Tante Tine Wij zullen haar altijd blijven herinneren als een be langstellende tante. Nel en Henk, Ramon en Renee, Sandra en Alex Leo en Annelies, Emiel, Remko Els en Roel, Saskia, Lindy Jaap en Sandra Marco en Nel, Patrick, Nicole Carolien en Adrie, Rick Lies en John, Hessel Eef en Marcel Leontine en Adrie Petra en Leo, Mandy, Tom Miranda Bianca en Harrold Martin 21 maart 2005 Wij zijn verdrietig want is overleden. Rust nu maar uit. Tine Jan, Adrie, Anthonie en Ronald Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw en vriendin Tine Sipma-Looise Familie A. Bil-Goudzwaard Familie J. Harpe-Paauwe Familie J. Paauwe-Wondergem Familie W. Rootlieb-Ras Mevrouw J. Wattel-Suurmond Familie P. Francke-Wattel Mevrouw L. Kasse-Wattel Familie Ridderbos-Dekker Familie L. Spruijt-Stolker Wij wensen de familie sterkte in de komende tijd. Heden is overleden ons trouw lid Tine Sipma-Looise "Passage" afd. Gapinge Bedroefd, maar met dankbare herinneringen aan haar, geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzuster, onze tante en oudtante Sara Magdaleena Kaijser-de Puijt sinds 13 mei 1987 weduwe van D. W. F. Kaijser in de leeftijd van 80 jaar. Temeuzen: Leo Kaijser f Sluis: E. J. de Puijt-Oostdijk Oostburg: Jesse de Puijt Safeta Terzic Annet Frank Kloetinge: Tini Lokerse-de Puijt Ab Lokerse Francis Ellen en Chris en verdere familie Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging die zij in "DeBurght" mocht ontvangen. Oostburg, 22 maart 2005 Correspondentieadres: J. de Puijt De Blikken 13, 4501 AC Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 26 maart om 10.30 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oost burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zoveel moed getoond zo intens gestreden niet eens voor zichzelf liefde was zijn reden Heden overleed, na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die hem dierbaar was, mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jacobus Veerhoek echtgenoot van Catharina Maria Stevense in de leeftijd van 84 jaar. Kapelle: C. M. Veerhoek-Stevense Yerseke: Mattie en Jaap Pikaar-Veerhoek Karin en Wino Kevin, Maik Sandra en Luc Rilland: Leny en Henk van Raaijen-Veerhoek Tim en Lissette, Donovan, Lisalothe Sjakko en Astrid Eveline 's-Heer Arendskerke: Ineke en Joop van der Klooster-Veerhoek Johnny en Marjolein Jan en Gerrie Anouk. Jordy 's-Gravenpolder: Marianne en Peter Hillebrand-Veerhoek Ronnie en Iris Nadine Naomi Heeze: Rien en Marleen Veerhoek-Neufeglise Marcel Linda 4431 CN Kapelle, 21 maart 2005 Bruëlisstraat 71 Zaterdag 26 maart zal een dankdienst voor zijn leven gehouden worden in de Protestantse Kerk te Schore om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Schore om ca. 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het leven is niet afgemeten aan de jaren dat je leeft, maar aan de liefde die je gaf en de dingen die je deed. Verdrietig zijn we dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve Opa Karin en Wino Kevin, Maik Sandra en Luc Tim en Lissette Donovan, Lisalothe Sjakko en Astrid Eveline Johnny en Marjolein Jan en Gerrie Anouk, Jordy Ronnie en Iris Nadine Naomi Marcel Linda Kapelle, 21 maart 2005 Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Veerhoek Wij wensen onze schoonzuster met haar kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Krabbendijke: J. Veerhoek M. J. Veerhoek-de Rijder Kapelle: C. Veerhoek (in herinnering) C. B. Veerhoek-Gerritse Lisse: D. Stevense (in herinnering) L. Stevense-Houtman Hansweert: J. A. Nieuwenhuize J. Nieuwenhuize- Stevense (in herinnering) Neven en nichten Kapelle, 21 maart 2005 Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Arie Leendert Leeuwesteijn echtgenoot van Gré van de Gruiter 17 februari 1919 17 maart 2005 Koudekerke Vlissingen Gré Leeuwesteijn-van de Gruiter Leo Leeuwesteijn Leny Leeuwesteijn-Maas Irene en Robbert-Jan Odile, Olivier Richard en Malika Mila, Mats Gré Wanjon-Leeuwesteijn Adrie Wanjon René en Chantal Patrick en Greta Schutterijstraat 173 4381 GP Vlissingen Naar de wens van de overledene heeft de crematie plechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Met diepe droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Jannis Vergouwe echtgenoot van Martha Maria Verpoorten Hoek: J. P. Vergouwe S. Vergouwe-van Es Terneuzen: C. Vergouwe C. Vergouwe-van den Hout Terneuzen: I. Vergouwe M. L. Vergouwe-Doorns Axel: J. Verstraten-Vergouwe Neven en nichten Verdrietig zijn we door het overlijden van onze me debewoner Piet Vergouwe Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. De Compagnie, Trappenhuis 2, Meestoof, Middelburg We zijn niet bedroefd omdat we haar hebben verloren, maar dankbaar dat we haar in ons leven hebben gehad. Heden is rustig van ons heengegaan mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Johanna Maria Janssen-de Waal Vlissingen, t Vlissingen, 21 april 1915 21 maart 2005 Sinds 15 januari 1997 weduwe van Leendert Jacob Janssen Leen Janssen (in herinnering) Leny Janssen-van Mierlo Erik en Sabrina Olav en Carina Een woord van dank aan de verzorgenden van Zorgcentrum Ter Reede voor cle liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Pioenlaan 6 4382 PJ Vlissingen Zij is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 25 maart om 15.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek van het uitvaartcentrum om 14.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte. D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan (Psalm 116:4 berijmd) Na een moeilijke periode heeft onze sterke en dappere moeder, schoonmoeder en oma eindelijk rust gekregen Cornelia Vos-Dellebeke sinds 27 februari 1999 weduwe van Matthijs Vos 8 mei 1910 t 19 maart 2005 Oost-Souburg: Henk Vos Corrie Vos-Moerman Oost-Souburg: Jan Vos Nuenen: Paula Baks-Vos (in herinnering) Jos Baks Wilko Christian en Heidi Tim en Sonja 4388 VP Oost-Souburg Middelburgsestraat 117 Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, al waar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 22 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op woensdag 23 maart om 13.00 uur in het rouwcentrum "Middelburg", waarna de begrafenis om 14.15 uur zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. örg rondom het afscheid... ons werk Tel: 0118 616012 Grootlaan 53 - 4334 AT Middelburg Je hebt je strijd gestreden. Hand in hand hebben wéscisj afscheid genomen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voororsj betekend, geven wij u kennis dat na een lief; verzorging van haar laatste levensjaren in j trum "De Blide". kalm en rustig is overlede lieve moeder, oma en overoma Helena Sara van de Wege-Dieleman weduwe van Martinus de Wege Zij heeft de hoge leeftijd van 97 jaar mogen 1» Jaantje van de Wege in lm Hoek: Corrie en Gelein Meen® van de Anke en Jan Peter en Hantieke Gertjan en Cherini Marco Martin en Godeliew Marlijn Terneuzen: Jan en Ina van de Wege-W; Jan Maarten Ellen en Erwin Terneuzen, 21 maart 2005 Zorgcentrum "DeBlide". Kamer 321 Correspondentieadres: Margrietstraal 10 4542 AT Hoek Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het tok; um van streekziekenhuis "De Honte", Wieling 2 te Terneuzen, op donderdag 24 maart van! tot 20.45 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd,? gehouden op vrijdag 25 maart om 13.00 uutj aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraal! Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden® Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condofe voornoemde aula. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeftontra deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging Voor uw medeleven en warme reacties die wij os na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lievet en allerliefste oma Aartje Buijs-Onkruyt zeggen wij u langs deze weg onze welgemeendeda Frits Buijs Peter Buijs Addy en Theo Mei Bas, Gijs, MaxenNj ing, betoonj mijn lieven) Voor uw medeleven en belangstelling, het ziek zijn en na het overlijden van lieve vader en opa Evert Eckhardt - Broer betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance!» zeer op prijs gesteld. J. Eckhardt-de Jongt Gerard en Lenie./öi Petra Kruiningen, maart 2005 Voor de vele blijken van medeleven en belangst wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk alssc tijdens de ziekte en na het overlijden van mijr man, onze lieve, zorgzame vader en opa Andries Oosdijk betuigen wij u onze welgemeende dank. M.A. Oosdijk-W Rinus Oosdijk Toke Oosdijk-va' en kleinkinderen Krabbendijke. maart 2005 ARTIESTEN VOOR AZIE - GIR JIJ KUNT I IETS OOEI KOOP NU 0ESINGL jEN STEUI SLACHT! www.artiestenvoorazie.nl huipoM Den Hl BEZOEK ONZE SHOWR' Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 9.00 -16.00 uur Tel.: (0113)2! AMBIANCE Teba Natio ZONWERING Livingstoneweg 8, G«! www.ambiance-zonwerin www.helpdarfur.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12