k PZC dinsdag 22 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Wij zijn heel blij met de ge boorte van onze zoon en broertje Mats Mats is geboren op zaterdag 19 maart 2005. Claudia Fritz en Jan Kamphorst lens TrixTerwindtstraat 17 4333 CG Middelburg Overlijden Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Lucia Adriaanse-Stom echtgenote van onze neef Albert en moeder van Ruben en Noah Wij wensen Albert, kinderen, Leo Annie en familie veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Fam. Adriaanse neven en nichten Dag lieve dappere nicht Maja van Heteren Henk en Ineke Steijn Jessica Mariska en Damian Maja Vele jaren knokken: het is voorbij. Pijn en verdriet: het is voorbij. Onze Fijne herinneringen zijn niet voorbij. Rust zacht lieve meid. Coby en Ary Saaman Silco en Angelien Yaël en Justin Edwin en Petra Janine, Jareza Stefan -Rectificatie- Enige en algemene Kennisgeving Geschrokken zijn wij door het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Cornelis Casper Baas Kees Nieuw- en St. Joosland 12 juni 1949 Nieuw- en St. Joosland 16 maart 2005 Mevrouw E. Baas-Poppe en verdere familie De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 22 maart om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen toespraken Alleen schriftelijke condoleances aan Singel 340 4381 VN Vlissingen "Aan Hen die mij in die moeilijke dagen hebben ge holpen." Jo Crucq Tiny en Jan Dank je wel Kees Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet; zij redt het niet ze was zo moe en had haar strijd gestreden je streelt haar hand en ziet haar ogen stil is je ver drie t dankbaar ben je voor het einde haar zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden Met groot verdriet, maar ook met diepe bewonde ring voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Anneke van Splunder-van Drongelen in de leeftijd van 55 jaar. Grijpskerke: Mart van Splunder Middelburg: Ilse en Wilko Ricardo, Thomas Oost-Souburg: Robbert en Marja 4364 BJ Grijpskerke, 20 maart 2005 De Keijzerstraat 5 Anneke is opgebaard in het rouwcentrum Middel burg, Buitennovelaan 1 te Middelburg, alwaar ge legenheid is tot afscheid nemen op woensdag 23 maart van 19.30 uur tot 20.00 uur. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 25 maart om 11.00 uur in net crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Met heel veel verdriet, maar met grote bewonde ring voor de manier waarop zij is omgegaan met haar ziekte, hebben wij arscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Anneke van Splunder Middelburg: J. W. van Drongelen B. M. van Drongelen-Bosch Vlissingen: Ina Vermet-van Drongelen Rinus Vermet Marco Ver met Sophie, Jan Oost-Souburg: Hans van Drongelen Anneke van Drongelen- de Leeuwen Ruben, Erwin Grijpskerke, 20 maart 2005 Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Anneke van Splunder echtgenote van Mart van Splunder Vlissingen: Anneke van Splunder Olaf en Natas ia Kim en Michel Biggekerke: Jan en Ria de Vries Raimonden Aafke Danny en Miranda Grijpskerke, 20 maart 2005 Anneke bedankt voor alles. In jou verloren wij een lieve vriendin. Wij wensen Mart, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Mart, weet dat wij er altijd voor je zijn. Niek en Ella Bastiaanse André Bastiaanse Kees en Jenny Wagenaar Grijpskerke, 20 maart 2005 Toch nog onverwachts hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anneke van Splunder de echtgenote van onze collega Wii wensen Mart en zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team 9, TPG-post Vlissingen Sandra, Ton, karei, Einar, Jacky, Kees, Pieter, Roel en Lion bouwüénkel «eland adviseljj^ architecten Met verslagenheid en droefenis hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze directeur Wim Kooiman Samenwerken met Wim had altijd iets speciaals. Wij kennen hem niet als zomaar een directeur, maar een, die een persoonlijke band had opgebouwd met zijn medewerkers. Wij zullen Wim herinneren als een goede vriend. Medewerkers BWZ Adviseurs en Architecten Hans, William, Wim en Mary Wij wensen Marcela en familie voor de komende tijd veel sterkte toe. De Bouwwinkel is op donderdag 24 maart a.s. wegens omstandigheden GESLOTEN Geschokt en bedroefd zijn wij, nadat plotseling is overleden onze collega Wim Kooiman Wij wensen zijn familie en werknemers heel veel sterkte toe. Group 5 Consulting Engineers Wim Kooiman Wim was door RPCZ aangetrokken als adviseur voor de bouw van het nieuwe RPCZ-kantoor in Vlissingen. Hij deed dat op de Wim-manier: deskundig, vast houdend waar het nodig was, creatief en met Wim-ge- grinnik en bovenal met véél commitment. Problemen gaven hem een extra impuls: hij bezag ze met een filo sofische blik, kneedde ze als het ware naar zijn eigen oplossingsmogelijkheden toe. kon wachten tot het tijd was: dan kwam daar iets moois uit. Met Wim kon je bewoonbare zeeën bouwen. Ben de Reu, directeur RPCZ Jasper Zuijdervliet, projectleider nieuwbouw Het bestuur van de Partij van de Arbeid afdeling Mid delburg is verslagen door het bericht van het onver wachte overlijden van raadslid Wim Kooiman Wim gaf op geheel eigen wijze invulling aan het raads lidmaatschap en was daarmee een bijzondere verte genwoordiger van onze partij. Wij leven mee met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Partij van de Arbeid namens het bestuur, Cor Lockefeer, voorzitter Wim van Leeuwen Middelburg, 19 maart 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Wim Kooiman Voor en tijdens de restauratie van de synagoge was hij als bestuurslid van de stichting nauw betrokken bij deze restauratie. Voor zijn waardevolle adviezen en grote inzet zijn wij hem zeer erkentelijk. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Namens het bestuur van de Stichting Synagoge Middelburg R. J. Gomperts, voorzitter A. Vos, secretaris Volledig verslagen zijn wij door het plotseling overlij den van Wim Kooiman lid van onze fractie Een uniek mens is heengegaan. Zijn sociale bewogen heid, zijn creatieve, emotionele en scherpzinnige in breng in de fractie, zijn humor en zijn vriendschap zullen wij zeer missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Partij van de Arbeid fractie Middelburg, Saskia Szarafinski Aty Harwijne Conny Boersma Marleen de Voogd Albert de Vries Nellie de Bont Ron Bielok Monique Baltus Finus Kuijs Middelburg, 19 maart 2005 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse linge overlijden van de heer Wim Kooiman bestuurslid van het Zeeuws Archief Hij was een stimulerende persoonlijkheid, voor zijn inzet zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Namens bestuur, directie en medewerkers van het Zeeuws Archief, Drs. R. L. Koops Directeur Als strijden lijden wordt, als leven zo wordt ingekort. Dan is leven niet meer menswaardig, dan is 't leven niet meer aardig. Rust nu maar uit, je was zo moe, we houden van je, tot aan het laatst toe. Jouw leven moesten we loslaten, in ons Ie ven houden wij jou altijd vast. Moegestreden is zacht en kalm van ons heenge gaan mijn man en onze vader Jan Matheus van de Plasse 25 februari 1938 121 maart 2005 Alsgedach ten een weg zouden maken En woorden een brug Klom ik naar de Hemel en haalde je terug Ria van de Plasse-Eckhardt Tanjaen Jos Arieen Jacqueline Molenwal 37 4361 CC Westkapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 25 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend aan de plechtigheid is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zoon, broer en zwager Jan Matheus van de Plasse Yerseke: S. van de Plasse Middelburg: M. J. van de Plasse M. E. van de Plasse-Don Yerseke: F. van de Plasse W. van de Plasse-Christiaanse Neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Izaak Ruissen oud-collega van het ROC Zeeland Wii herinneren hem als een betrokken en fijne collega. Allen die hem gekend en met hem gewerkt hebben, gedenken hem in ere. Namens het College van Bestuur en collega's van het ROC Zeeland Vol ongeloof ontvingen wij het bericht van het over lijden van Jo Schipper echtgenoot van ons bestuurslid Adrie Jo heeft zich vele jaren actief ingezet voor onze ver eniging. Zijn hulp en steun zullen wij erg missen. Wij wensen Adrie en Ad veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden Sport Vereniging Borssele En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op V. Psalm 5 9:8 Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziek te, toch nog onverwachts, onze innig geliefde vader en opa Johannes de Jonge sinds 1983 weduwnaar van Maria Petronella OIree in de leeftijd van 72 jaar. Bruinisse: Kees de Jonge Trisha de Jonge-Ogbeni Michelle Corné Sprundel: Anneke Heeren-de Jonge Kees Heeren Bruinisse, 20 maart 2005 Molenweg 5 Correspondentieadres: Acacialaan 9 4311 GN Bruinisse Gelegenheid tot condoleren woensdag 23 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van de Hervormde kerk te Bruinisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 24 maart in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in het verenigingsgebouw. - Geen bloemen - Aansluitend aan bovenstaande advertentie willen wij de medewerkers van Allévo "Cornelia", afdeling "Polderland" hartelijk danken voor de liefdevolle ver pleging en verzorging aan onze vader en opa gegeven. Familie De Jonge Heden overleed na een lang geduldig gedragen lijden onze innig geliefde broer, zwager en oom Johannes de Jonge in de leeftijd van 72 jaar. Bruinisse: Jac. de Jonge N. v. d. Berge-de Jonge W. de Jonge Oosterland: L. E. de Jonge-van 'tHoff Bruinisse: P. Huibers-de Jonge L. M. Huibers neven en nichten Bruinisse, 20 maart 2005 De Here is mijn herder Psalm 25 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij weten dat na een veelbewogen leven en een kort ziekbed van ons is heengegaan, onze lieve mama en oma Centina Sipma-Looise sinds 1993 weduwe van Vriezo Sipma geridderd in de Orde van Oranje Nassau 10 maart 1933 21 maart 2005 Haar altijd bezige handen hebben nu rust gevonden Haar hart dat voor ons is, is nu stil geworden. Maar in blijde herinnering leeft zij voort in ons. Meliskerke: Jan Sipma en Andrea van Boven Wouter, Paulien Middelburg: Jaap en Joke Sipma-Wattel Nienke, Take Ellewoutsdijk: Anko Sipma en Anita Schipper Joshua Vrouwenpolder: Rink en Sandrina Sipma-Joziasse Cynthia, Melissa, Marvin Sint-Laurens: Rianne en Wim Dees-Sipma Naomi, Matthias Correspondentieadres: Koningin Beatrixlaan 9,4354 BK Vrouwenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 maart van 18.00 uur tot 19.00 uur in rouwcen trum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 25 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Dorpsstraat 7 te Gapinge waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Gapinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het dorpshuis de Spil te Gapinge. Mama hield van bloemen Dag lieve Oma Wouter, Paulien, Nienke, Take, Joshua, Cynthia, Melissa, Marvin, Naomi, Matthias De Heere heeft van ons weggenomen onze alti jd meele vende Gert-jan, Elly, Robert, Renaldoen Raymond Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer 'aanse oud-medewerker van de gemeente Goes bij de voormalige afdeling, bouw, weg-en waterbouw De heer Adriaanse is ruim 20 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, laatstelijk als chef van het bureau onderhoud Wij wensen zijn levenspartner, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D.J. van der Zaag De secretaris, drs C. G. M. Maas Goes, 21 maart 2005 Geschokt namen wij kennis van het overli|den van onze penningmeester -fei/u xdriaartse Wij wensen zijn vriendin en familie sterkte toe met dit ver lies. Leden en begeleiders van sportvereniging Hart Vooruit langzaam steeds een beetje afscheid en nu ineens voorgoed. Verbijsterd zijn wij. Het is niet te bevatten, maar Kees is er niet meer. Volkomen onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pap en trotse opa Kees Boeije Kees is 75 jaar geworden. Temeuzen: Rien Boeije-Meijler Hoofddorp: Lia en Jan Maarten Valerie Marlous Zoetermeer: Karin en Frank (in herinnering) Daniëlle Kapelle: Inge en Marco Angela Bart 21 maart 2005 Schuberthof 128 4536 AP Temeuzen Kees is opgebaard in Monuta rouwcentrum "Temeuzen". Rooseveltlaan 6 te Temeuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed vindt plaats op don derdag 24 maart om 12.00 uur in de Opstandings- kerk, Bellamystraat 74, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraaf plaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. "Veilig in Jezus'm Als het lichaam niet verder wil en het leven wordt een lijden dan mag je alleen maar dankbaar zijn, dat de Here je komt bevrijden. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons m haar leven heeft omringd, delen wij u verdij mede dat na een kort ziekbed is overleden lieve moeder, oma en omi Wilhelmina Jacoba Paauwe 'Mina' weduwe van Karei van Veen, overleden 12 augustus 2002 eerder weduwe van Laurens Baaijens, overleden 15 juli 1984 in de leeftijd van 79 jaar. Goes: Jaap en Leida Baaijens-van derfo Martin Rosalie en Patrick, Esmet Rob, Rens Jan Kortgene: Bram en Matty Baaijens-van der la Cindy en Eric, Amber Dominique en Sabrina Kats: Nancy en André Ovezande: Pieten Bea Baaijens-van Hg Stefan, Jessica Goes, 20 maart 2005 Correspondentieadres: J. Baaijens, Ter Doestwei 12,4464 BR Goes De dienst van Woord en Gebed zal geleid wordt door mevr. E. van Driel-Blomaard en zal plaats^ den op donderdag 24 maart om 13.00 uur in del thelkerk aan de Tulpstraat 2 te Goes. Na de dienst zullen we moeder begeleiden ra haar laatste rustplaats op de algemene begr» plaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er gelege de familie te condoleren in voornoemde kerk. 1 Onze moeder houdt veel van bloemen. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te stag gelieve deze advertentie als zodanig te bescfo wen. Je was voor ons een Oma, zoals een Oma hoort te zijn. Klein- en achterkleinkind? Heden overleed onze lieve zus en schoonzus Mina Paauwe weduwe van Karei van Veen eerder weduwe van Laurens Baaijens Middelburg: Sjaan en Jan Lourense-Paauw Heinkenszand: Nel en Tony van Hoorn-Paan# Goes: Piet van der Have Verdrietig zijn wij dat na een kort ziekbed 79-jarige leeftijd is overleden Mina Paauwe zeer zorgzame tweede echtgenote van onze vader en opa Karei van Veen (t 281 Wij zijn dankbaar voor de mooie en gelukkigs ren die zij samen hebben beleefd. Gramsbergen: Josje van Veen Gerrit Kollen Leeuwarden: Marysia Catharina en Johan Goes: Willem van Veen Leni van Veen-Noordhoek Martine Simone Nisse: Andrea Ringelberg-van Vet Kees Ringelberg Kapelle: Christine van Veen Jan Joosse Nina Ellen 20 maart 2005 Heden is overleden onze schoonzuster W. J. Paauwe Wij wensen kinderen, kleinkinderen en venJ familie van harte sterkte. Grijpskerke: Jan en Dora de Lignie-BaaijJ "Heer ik kom lil Na een kortstondig ziekbed ging van ons heer» trouwe koorlid Mina Paauwe Wij wensen de familie Gods kracht en sterktetof Bestuur en leden V.E.G. Zangkoor HaUekj Je bent heel zachtjes van ons weggeëbd, drijf zacht op de golven van onze liefdevol jij laat een grote leegte achter, maar onze herinneringen aan jou zullen altijd blijven voortbestaan. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringi zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen" mijn lieve man, onze pa, opa en opaatje Krijn Jacobus Mol echtgenoot van Aaltje Veer in de leeftijd van 81 jaar. Kleverskerke: A. Mol-Veer Sommelsdijk: Henken Leni Marcus en Jane Eva en Dennis Kwadendamme: Truus en Piet Monique en Jaap Noa Mike en Monica Heinkenszand: Eveline en Ruud Eelke en Lydia 4341 NA Kleverskerke, 20 maart 2005 Dorpsstraat 14 De afscheidsdienst, welke geleid wordt doorfM H. J. E. Boomer, zal gehouden worden op vnjdy maart om 13.00 uur in de Protestantse kerk te verskerke. waarna aansluitend de begrafenö 4 plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid ld1 doleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwkaart ontvangen hebben, gt»! deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vervolg familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30