Jansen hekelt scherpere eisen PZC Mannen dragen Nederlandse turnen Coban is een topscorer in spe 0 i Nipt verlies voor mannen De Ganze Stichting Autocross Zeeland beperkt in mogelijkheden Tweede plaats Rentmeester Bekerduel van GPC verplaatst Tennisteams naar play-offs wintercircuit topscorer Vijfde plaats turner Hage uitslagen agenda Weinig succes Van de Grift in Bremen dinsdag 22 maart 2005 door Rinus Verberkmoes SLUISKIL - Zeeuws-Vlaande ren gold bij uitstek als de streek waar autocross geliefd was en waar enthousiaste lui de handen uit de mouwen staken om wed strijden te houden. Dat is dit jaar niet anders, maar het aan tal crossen zal in vergelijking met voorgaande jaren wat min der zijn. Strengere milieueisen staan slechts één wedstrijd per jaar toe op hetzelfde terrein. Dat betekent een flinke streep door de rekening. Nog vijf wed strijden staan in Zeeuws-Vlaan- deren op de rol. Sluiskil bijt za terdag het spits af, Hoofdplaat REEK - Ruud Rentmeester is bij de eerste wedstrijd van de Ne derlandse Pro-topcompetitie mountainbike in het Brabantse Reek als tweede geëindigd. De Goese renner kwam uit bij de espoirs. In het overall-klasse ment legde Rentmeester beslag op een tiende plaats. De winst ging naar Bart Brentjens. GOES - Het bekerduel tussen GPC Vlissingen en SV Triborgh is verplaatst naar zaterdag 9 april. De wedstrijd in de zesde ronde van de districtsbeker zou aan vankelijk komende donderdag gespeeld worden, maar thuis club GPC (afgelopen weekeinde kampioen geworden in de derde klasse) had dan moeten uitwij ken naar het verlichte veld van buurman VC Vlissingen terwijl het het duel het liefst op eigen veld wilde spelen. Tegenstander Triborgh had geen bezwaar tegen het verplaat sen van het duel naar zaterdag 9 april. De aftrap is om 15.00 uur. GOES - De tennisteams van MLTC en Allstars hebben zich op de laatste speeldag verzekerd van de play-offs bij het winter circuit De Blauwe Winkel in de TSI-hal in Goes. De twee teams eindigden als derde en vierde, achter de formaties van All round en Topshot. De Allstars danken hun plek in de play-offs aan een ruime over winning op het team van Ten- nischool Dennis Helleman, dat uiteindelijk als achtste en laat ste eindigde. Allstars pakte 36 punten - tegen 24 voor TSDH - en bleef daarmee de nummer yijf van de competitie, 't Halve Maantje, dertien punten voor. Plaatsing MLTC werd met een totaal van 213 punten derde. Zaterdaga vond werd er weliswaar met 36-24 verloren van Allround, maar dat was dus wel genoeg voor plaatsing voor de play offs. De play-offs van het win tercircuit vinden aanstaande za terdagavond plaats in Goes. Daaraan doen Allround, Tops hot, MLTC en Allstars mee, waarin de betere tennissers van Zeeland spelen. zou het slot kunnen worden en tussendoor worden twee wed strijden in Zaamslag verreden. Verder vormen het Bevelandse Eindewege en Renesse het decor voor de crossen. „Ach, onze sport krijgt nu in elk geval in provinciaal opzicht wat meer aandacht met wedstrijden in Zeeuws-Vlaanderen, op de Be- velanden en Schouwen-Duive- land", zegt Adri Jansen, be stuurslid van de stichting Auto cross Zeeland, aan de voor avond van een nieuwe competi tie. „Dat is de positieve kant van de zaak. Maar het is natuur lijk niet best dat we per jaar maar één wedstrijd op hetzelfde terrein mogen houden. Dat be perkt ons enorm in onze moge lijkheden en dadendrang." Jansen zegt dat hij weinig be grip heeft voor de strakkere re gulering van vooral de gemeente Temeuzen. „Ik zie het nut niet van deze maatregelen. Willen ze de autocross de doodsteek ge ven? Het slaat allemaal een beet je door, het gaat de verkeerde kant op. Wat bereik je hiermee? Kijk, we hebben geprobeerd om met de bedenkers van deze maat regelen te praten, maar iedereen verschuilt zich achter een an der. Voor mij is het pure ambte narij die nergens op slaat. Het is zelfs zo dat eigenaren niet eens kunnen beslissen over wat ze wel en wat ze niet op hun eigen akker toe willen staan. Dat be palen anderen voor hen. Dat gaat toch wel heel ver." Reactie Maar het zijn niet louter negatie ve ervaringen waarmee Jansen aan een nieuw seizoen autocross begint. De vraag die hem nu be zighoudt, is hoe de Bevelanden zullen reageren op een tweede seizoen autocross. En Renesse op een eerste jaar. „Het succes van de overstap naar de Bevelanden heeft ons toch wel enigszins verrast", zegt Jansen. „We hadden niet ver wacht dat daar honderd piloten en dergelijke toeschouwersaan tallen (tweeduizend) op af zou den komen. Dat we op de Beve landen een wedstrijd hielden, deed het aantal deelnemers aan onze wedstrijden plots verdub belen. In organisatorische zin moest de zogenaamde balken- klasse gesplitst worden vanwe ge dat grote aantal." Dit seizoen wordt gereden in een groep met motoren tot 1600cc en in een groep met meer cilinderinhoud. „Een maatregel die de competitie ten goede zal komen", denkt Jansen. „Het ver schil tussen die zwaardere en lichtere motoren was in het ver leden wel erg groot. Maar je hebt natuurlijk een groep men sen (balkenklasse) die nauwe lijks kosten wil maken om hier te starten. Die krijgen nu in de -1600cc-klasse een goede kans zich te manifesteren. Boven de 1600cc spreek je dan over de echt sterke jongens." Aftellen Naast de categorie voor begin ners en piloten die niet willen in vesteren in de ombouw tot cross wagen, zijn er nog vijf klassen. De snelsten hiervan zijn de sprinters. Razendsnelle lichte wagens met veel pk's aan boord. De overige klassen zijn toerwa- gens in de series VW kevers, per- Yuri van Gelder behaalde in het Duitse Cottbus op het onderdeel ringen zijn rijfde wereldbekerzege op rij. foto ANP Van Gelder en Wammes timmeren internationaal aan de weg door Herman Wissink DEN HAAG - En weer was het raak: medailles voor Nederlandse turners. Af gelopen weekeinde was er tijdens de we reldbekerwedstrijd in Cottbus goud voor Yuri van Gelder en zilver voor Jef frey Wammes. Een maandje eerder was er ook al goud voor Van Gelder en pak te Wammes zelfs twee keer goud. is het turnen plots weer springlevend. De mannen hebben het stokje overgeno men van de vrouwen. De 21-jarige ringenspecialist Yuri van Gelder is absolute top. Zijn wereldbe kerzege in Parijs van bijna twee jaar ge leden was voor iedereen nog een verras sing. Maar de winst van de World Cupfi nale in Birmingham in december vorig jaar werd al als heel normaal be- Met een Europese titelstrijd op komst, begin juni in het Hongaarse Debrecen, en het wereldkampioenschap in novem ber in Melbourne kan er toch weer ge hoopt worden op Nederlandse medail les. Na het debacle van het WK in Ana heim in 2003 was het vaderlandse tur nen wel zo'n beetje afgeschreven. Na de successen op de WK van 2000 in Gent en de EK in Patras viel het vrou- wentumen in een heel diep dal en bak ten de mannen er in Anaheim ook niet al te veel van. Maar met dank aan Wam mes en Van Gelder worden er toch blin kende plakken in de wacht gesleept en Jeffrey Wammes schouwd. Cottbus was alweer zijn ze vende wereldbekeroverwinning. De ster van de zeventienjarige Wammes is rijzende. Met zijn dubbele twistersal to gebückt en zijn dubbele streksalto oogstte hij internationaal heel veel be wondering. In New York kon er al een voorzichtig kushandje naar het publiek van af, de vreugde zal nog groter zijn als hij op het EK en WK op het podium staat. Derde topper Euforie alom dus. Maar de top in het Ne derlandse turnen bestaat uit twee man nen. Voor de nabije toekomst is er in de persoon van Epke Zonderland, natio naal kampioen allround, nog een derde topper te verwachten. Maar niet voor niets waarschuwde mannenbondscoach Rob Stout in december al voor te veel optimisme. De basis is smal. Er dient zich wel jeugdig talent aan, maar het be reiken van de top bij het mannentumen is een zware opgave. Maar wie maalt daar op dit moment om? Bij andere spor ten in het kleine Nederland is het im mers niet anders geweest dan dat er een beroep werd gedaan op het schaarste- model. Door de successen van Pieter van den Hoogenband en Inge de Bruijn was Nederland plots een zwemnatie en door de successen van Mia Audina was het ineens een badmintonland. En nog niet eens zo lang geleden heette Neder land een volleyballand te zijn. Het ge volg van de prestaties van sporters die hoog boven het maaiveld uitstaken en voor internationale successen zorgden. En met hen juichte heel Nederland mee. Van Gelder is inmiddels opgenomen in de Defensie Topsport Selectie. Als sol daat en aankomend onderofficier krijgt hij alle gelegenheid zijn talenten uit te buiten. Jeffrey Wammes is pas zeven tien jaar en heeft nog een dikke tien jaar om nog beter te worden. Hij train de in de weken na de wedstrijden in New York van een maand geleden met wereld- en olympisch kampioen Paul Hamm. Het is lente in turnland, nog even en het is hoogzomer. GPD door Bas Abresch GOES - De naam Sinan Coban is in het huidige topscorersklas sement nog niet terug te vinden, maar dat kan de komende jaren wel eens gaan veranderen. Met de pas zestienjarige spits heeft Terneuzen namelijk een groei briljante in huis. Sinds de laat ste wedstrijden voor de winter stop mag Coban proeven aan het grote werk. Afgelopen zon dag bezorgde hij zijn ploeg met twee treffers de 3-2-winst op DFC. De overwinning was belangrijk in de strijd tegen degradatie uit de eerste klasse C. „Het zijn be langrijke punten die we gepakt hebben. Het is leuk dat ik daar een bijdrage aan heb geleverd. Van de vier kansen heb ik er twee benut. Dat is wel goed toch?", vraagt Sinan Coban zich af. Coach Ardian Lekaj heeft het antwoord voor de tiener. „Si nan heeft het gewoon prima ge daan zondag. Het is te hopen dat hij dit vast kan houden." Coban, tweedejaars B-junior, be gon het seizoen in de Al. Hij speelt al bijna zijn hele leven een leeftijdscategorie hoger. Maar dit jaar raakte zijn nog prille carrière in een stroomver snelling en zo kwam hij als zes tienjarige tussen de volwassen mannen te spelen. De van oor sprong Turkse spits weet zich opvallend goed staande te hou- den. „Hij past zich goed aan, is geen moeilijke jongen. Leeftijd speelt niet zo'n belangrijke rol, zolang je de kwaliteiten maar hebt. En die heeft Sinan. Hij is balvast en gebruikt zijn lichaam erg goed. Verder is hij erg koel en dat is voor een spits een niet onbelangrijke eigenschap", prijst Lekaj zijn pupil. Zelf is Coban ook tevreden over zijn eerste maanden in de selec tie, zowel over zijn spel als over de omgang met de groep. „Ik heb weinig aanpassingsproble men gehad. Iedereen vangt me goed op, ik kan met iedereen een praatje maken. Ook met de trainer kan ik goed opschieten. De trainingen zijn soms wel zwaar. Het niveauverschil met de junioren is groot, maar spe len op dit niveau is alleen maar goed voor mijn ontwikkeling." Die mening wordt gedeeld door zijn trainer. „In de toekomst wil len we bij Terneuzen toch wat meer eigen jeugd in gaan pas sen. Ons scoutingapparaat heeft Sinan vaak aan het werk gezien en we vonden dat hij goed ge noeg was om de stap te maken. Bij het eerste kan hij zich beter ontwikkelen dan bij de jeugd." Lekker gevoel Het begin van de vierdejaars vm- bo-student was hoopvol. Na een invalbeurt op 12 december te gen OSS'20, mocht hij een week later in het restant van de ge staakte wedstrijd tegen Tri borgh in de basis beginnen. Hi] bewees het gelijk van zijn trai ner door in de laatste minuut de winnende goal te maken. „Het was een lekker gevoel om zo'n belangrijk doelpunt te scoren", kijkt Coban terug. Na de winter stop stond de aanvaller vrijwel elke wedstrijd in de basis. Sco ren deed hij de eerste wedstrij den nog niet, tot afgelopen zon dag. In de eerste helft opende hij de score met een puntert je en na een uur spelen zette hij zijn ploeg op een beslissende 3-1- voorsprong door van dichtbij binnen te tikken. Terneuzen heeft nog vijf wed strijden om degradatie te voor komen. De ploeg van Lekaj be zet de tiende plaats en heeft drie punten voorsprong op de num mer elf, DBS. Na de overwin ning van zondag is er weer een klein beetje lucht. „Maar de vijf Sinan Coban had zondag met twee treffers een belangrijk aandeel in de zege van Terneuzen op DFC. foto Camile Schelstraete duels die we nog moeten spelen zijn stuk voor stuk finales", be nadrukt Coban. Over zijn eigen rol daarin is hij uiterst beschei den. „Ik ga niks eisen, de trainer bepaalt of ik speel. Ik doe in ie der geval altijd 110 procent mijn best." Lekaj is duidelijk. „Hij moet me blijven overtui gen. Tot nu toe gaat het goed, maar hij is jong en kan nog een terugval krijgen. Maar als Sinan de komende jaren goed begeleid wordt, voorspel ik hem een heel mooie toekomst." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Reyilio Pi nas (GPC Vlissingen) 28 doelpun ten; 2. Bart van Steveninck (Ame- muiden) 27; 3. Robbie van de Wijn- ckel (Breskens) 20; 4. David Destorme (Hoek) en Frank Allaart (Serooskerke) beiden 15; 6. Daan van Damme (Hulsterloo) 14; 7. Hans Leune (WHS) en Mark Min- derhoud (De Noormannen) beiden 13; 9. Sam Ysebaert (Hoek), Den- nie le Comte (Duiveland), Martin Janse (RCS) en Gert-Jan Tierie (SKNWK) allen 12; 13. Wilco de Valk (Kloetinge), Robin van de Vel de (Dauwendaele), Chrisliaan van Vossen (SKNWK), Eddy van den Bosch (Steen), Michael de Jong (Tholense Boys), Martin Waisapy (Jong Ambon) en Jacky Lambert (Koewacht) allen 11. sonenwagens met een cilinderin houd tot 1550cc, bolides tot 1950cc en crosswagens met meer dan 1950cc onder de mo torkap. Fataal Voor Jansen is het weer aftellen naar zaterdag wanneer de moto ren in de Visartpolder onder de rook van Sluiskil weer zullen ronken. De start van de ope ningswedstrijd van het seizoen is om 13.00 uur. Het begin van een serie van waarschijnlijk in totaal zeven crossen. Ze tellen allemaal mee voor de Zeeuwse titel. Eén wedstrijd missen kan dus fataal zijn. Adri Jansen: „Daar hebben we in voorzien. Voor elke auto mogen twee rij ders inschrijven. Het is ook de uitslag van de auto die telt, niet die van de bestuurder." door Ko Mechielsen GOES - De waterpoloreserves van De Stormvogel hebben dit weekeinde drie punten uit twee duels behaald. Zaterdag werd simpel met 8-2 gewonnen van Vennen en een dag later werden de punten gedeeld met Gorgo: 7-7. De Stormvogel 2-Vennen 8-2: De Stormvogel nam in de eerste periode een 4-0-voorsprong. Ook in de tweede periode speel den de Vlissingers gemakkelijk (6-0). Door slordig spel viel de score niet hoger uit dan 8-2. Scores De Stormvogel: Kees Leijn- se 3, Pim Bekkers 2, Frank Leijn- se, Ceel Navest en Marlijn Mechiel sen 1. Gorgo-De Stormvogel 2 7-7: De Stormvogel was in de eerste pe riode beter, maar vergat te sco ren. Verder ging het de hele wed strijd lang gelijk op. Via 3-3 en 5-5 werd het uiteindelijk 7-7. Scores De Stormvogel: Pim Bek kers 5, Gep Navest en Frank Leijn- se 1. OZC'57-De Ganze 7-6: De man nen van De Ganze speelden een spannend duel met OZC'57. In de derde periode vielen de mees te treffers. Aan het einde van dat gedeelte stond het 6-6. Al in het begin van de laatste* zette OZC'57 de einds^ het bord. Scores De Ganze: Stijn fa Jan Joris Joos, Thomas Ui do Vermeulen en Chm Berkel 1 De Ganze-Argo 2 3-1:^ wen van De Ganze ga^j begin van het duel goeji en namen een 2-1-voJ Ook in de tweede peri^ De Ganze goed met cij om en wist de voorsprd houden: 3-2. Daarna«J daan met de Goesenaiw 5-3 liep Argo verdiend! 7-3. Tamara Flore scoorf treffers. TILBURG - Turner Da« uit Sint Annaland heeftn dens de tweede landelijk wedstrijd in Tilburg m voor het NK turnen in hd De Zeeuwse turner vande] combinatie Zuid West] land eindigde als vijfde j burg, hetgeen voldoecii voor een finaleplaats. Reeuwijk. Plassenloop over 15 km. Prestaties Zeeuwse deelnemers. Mannen H40: 16. Marius Besuyen (Dy namica) 56.08. H50: 7. Wim Besuyen (Dynamica) 58.17. H55: 1. Eddy Smit (Delta Sport) 56.32. VrouwenD21: 3. Karin Bastian (Dynamica) 1.00.31, D50: 6. Greetje Smit (Delta Sport) 1.11.47. Jeu de Boules Heinkenszand. Le Bastion, Ein- de-Wintertoernooi. A-poule: 1. Arjen van Noppen en Cheetan Wootton (Le Bastion); 2. Leen de Waal en Kees Traas (Boule Dique); 3. Annie Lalleman en Di- ny Weststrate (Le Bastion). B-poule: 1. Wim Koster en Frans Hoornick (CJB Middelburg); 2. Piet Maartense en Joop Denekamp (CJB Middelburg); 3. René Brasz en Romeo Fornarie (CJB Middel burg). Paardensport Serooskerke. Dressuur LR en PC De Gouwe Reyers. Paarden klasse M2: 1. Wilma Salm, Otello (Paardebloem) 168. 2e proef: 1. Wilma Salm, Otello, 171. M1: 1. Arianne Francke, Silvano (Gouwe Reyers) 1762. 2e proef: 1. Mar- greet Walraven, Rinalo. 162. L2: 1. To ny van de Hiele, James Bont (Sé-Ros) 159. 2e proef: 1 Eline Francke, Pom pidou (Gouwe Reyers) 167. LI: 1. Truus Langebeke, Nalbaldian (Gouwe Reyers) 171. 2e proef: 1. Marcelle de Kam, Re play, 169. Pony's M1/M2 cat. DE: 1. Wilma Salm, Living Tornado, 160. 2e proef: 1. Wilma Salm, Living Tornaddo, 161. L1/L2 cat, DE: 1. Sanne van den Bosch, J. van de Weistede (Paarde bloem) 158. 2e proef: 1. Julia Poppe, Tressoir (Oranjezon) 164. L1 cat. CB: 1. Nadiene de Koeyer, Speedy (Paarde bloem) 156. 2e proef: 1. Nelline Goede- gebure. Jumper (Paardebloem) 160. ZSB-competitie. Hoofdklasse, acht ste ronde: Landau-Middelburg 3 6y2-1'/2, Zierikzee-SVWZV 3V2-4V2, Lan dau 2-Vlissingen 3V2AV2, Goes-Souburg 2 4V2-3V2, Terneuzen-De Zwarte Dame 4y2-3'/2. Stand: 1. Terneuzen 15 match- punten, 45'/2 bordpunten, 2. Goes 13-41, 3. Vlissingen 13-40, 4. SVWZV 10-32, 5. Landau 8-35, 6. Souburg 2 7-32, 7. De Zwarte Dame 5-27V2, 8. Lan dau 2 4-20'/>, 9. Middelburg 3 3-23Vi, 10. Zierikzee 2-21. Lucky Day 3660! 5-8-16-23-26-27-32- 40-41-43-44-48-49-50-53-58-63-65-79-80 (onder voorbehoud). Goes. Wintercircuit De Blauwe Win kel: Allround-MLTC 36-24, Allstars-Ten- nisschool Dennis Helleman 36-24. Gouden Gids Divisie. Helmond Sport - FC Dordrecht 2-0 (1-0). 32. Van Dijk 1-0, 57. Cvetkov 2-0. Scheidsrechter: Van Sichem. Rode kaart: 8. Carrilho (FC Dordrecht). Aantal toeschouwers: 2525. Emmen - Fortuna Sittard 1-1 (1-0). 17. Wessels 1-0, 78. Dassen 1-1. Scheidsrechter: Van der Roest. Gele kaart: Veldmate, Kamps (Emmen), El- berkani (Fortuna Sittard). Aantal toe schouwers: 2550. FC Zwolle - FC Eindhoven 3-4 (3-1). 8. Janssen 1-0, 12. Lim-Duan 2-0, 26. Berger 3-0 (strafschop), 38. Van Gils 3-1, 64. Van de Langenberg 3-2, 86. Ayaz 3-3, 90. Van Dooren 3-4. Scheids rechter: Janssen. Gele kaart: Thijssens, Martis (FC Eindhoven). Aantal toeschou wers: 3378. MVV - VVV Venlo O-O. Scheidsrech ter: Luinge. Rode kaart: 78. Miceli (MVV/ 2x geel). Gele kaart: Van Loen- hout (VVV Venlo). Aantal toeschou wers: 6091. TOP Oss - BV Veendam 2-0 (O-O). 74. Dijkhuizen 1-0, 87. Cairo 2-0. Scheids rechter: Liesveld. Gele kaart: De Vries, Weerman (BV Veendam). Aantal toe schouwers: 1089. Haarlem - AGOVV 1-4 (1-2). 27. Monteiro 0-1,35. Ten Heuvel 1-1, 45. Ve- lasco 1-2, 56. Meekels 1-3, 74. Stege- man 1-4. Scheidsrechter: Smit. Aantal toeschouwers: 1200. Excelsior - Heracles Almelo 1-4 (O-O). 47. Mulder 1-0, 63. Tamerus 1-1, 79. Quansah 1-2, 85. Tamerus 1-3, 90. Hocher 1-4. Scheidsrechter: Van Huiten. Gele kaart: Hellings, De Vries (Heracles Almelo). Aantal toeschouwers: 1435. Stand: Sparta Heracles WV FC Zwolle Helmond Sp Cambuur L. Dordrecht Volendam Veendam AGOW Stormv. TOP Excelsior Haarlem GA Eagles MVV Eindhoven Fortuna S. Emmen 26 16 26 17 26 13 27 12 26 11 27 11 27 11 26 11 26 10 26 12 25 9 27 9 8 2 56 72- 28 4 5 55 50- 27 8 5 47 47- 27 8 7 44 48 - 37 7 8 40 45- 35 6 10 39 32 - 34 6 10 39 36- 41 5 10 38 34- 33 7 9 37 41- 39 1 13 37 43- 42 9 7 36 37- 31 6 12 33 36- 53 5 13 32 38- 41 6 12 30 37- 46 8 10 29 32- 40 9 12 27 26- 35 8 14 23 40- 59 8 12 20 35- 52 7 16 19 30- 59 Vrouwen. Vierde klasse: l 2-Wieldrecht 3-4, Noorman.'» dinge 2-0, Dauwendaele-ZeöS Patrijzen-Nieuwdorp 4-1, ZSC 1-4, Gastel-Nieuwland 0-2 S deert. Stand: Noormannen' rikzee 19-37, Nieuwdorp 17-ï recht 15-32, Wemeldinge 18 14-27, Patrijzen 17-26, Ow* 18-20, Zeeland Sport 19-18,life) 17-17, Nieuwland 18-16, ZSCl Vijfde klasse: Veere-Smerifa Nieuwdorp 2-Aardenburg fo slag-SVD 1-4, GPC-MZVC Boys-Wolfaartsdijk 0-0, Krg Tholense Boys 3-0. Stand: Cc] se Boys 19-44, Aardenburg aartsdijk 17-39, Smerdiek2lï 15-35, Kruiningen 18-33, SV Veere 17-17, Tholense F MZVC 17-12, Zaamslag 17-j dorp 2 18-0. Mannen. Regioklasse C: E Kwiek Sport 30-24, Hellas! 33-24, DWS-HEC 44-26, 21-31, Hermes-WIK 21-26. Ea se G: LifeDesign/Delta 19-18, ETC-vdVoort/Quintus Westlandia-Saturnus 25-27. mium'61 2-Gemini 2 27-16 li klasse: Saturnus'72-HVOS2l-2 et C-DWS 2 22-24, HWC2-*a 29-13, Meeuwen-Vires etCi'T de klasse: Olympus-HVOS 3 Snelwiek 3-Unitas'63 2 19-28,Vi 2-Oliveo 3 16-15. Vijfde klaw nus'72 3-GSC 2 19-20, Indus'P. 2 26-15, Walburg'75 3-UrêJ 23-25. Vrouwen. Regioklasse C: EVV ni 13-19, Verburch-HVL 26-21 vdVoort/Quintus 3 24-21, VEIÜ les 21-15, TOGB-Roda'7122-W klasse: EMM 2-EHC 9-12,1 2-Hellas 3 22-22, Ventura 3! 11-12, Atomium'61-HEC 20-22. Saturnus'72 24-23. Tweede Olympus-HVOS 13-17, 25-14, Vires et C 2-Unitas'63l3 nioren 3B: Atomiunm'61-0riM Hulst. Zeeuwse competitie, klasse. Vrouwen. lOOmsd» 1. S. Rombout (ZCK) 1.14.82 vrije slag: 1. S. van V 2.17,14. 50m rugslag: 1. F 0.33.12.1500m vrije slag: 1F der (ZCK) 17.52,96. 200mwi» 1. J. van Houwelingen (SCH) 1 QQm vlinderslag: 1 R. Va 1.07,40. 5x50m vrije slag et 1. Koewacht 2.29,14. Mannen schoolslag: 1. J. Pater (ZVSM 200m vrije slag: 1 C Po8> 2.03,22. 50m rugslag; 1.C 0.30,04.1500m vrije sli merk (SCH) 17.07,92. 2Ö0m] slag: 1. R. van de Linden (SQCi 100m vlinderslag: 1. C Poï' 4x200m vrije slag estafette Schelde 8.43,55. Dinsdag Biljarten Driebandentoernooi 407. Eerste ronde. Locatie: d na, Colijnsplaat. Aanvang: 19a BREMEN-De drieZttm doka's die deelnamen aan I* ternationale toernooi van men zijn vroegtijdig uitgö keld. De achttienjarige Ramon Grift uit Vlissingen bereiit tweede ronde in de klasse^ kilogram tot twintig jaar de sporter van Judo H}- Schaik verloor, kreeg herkansing. In de klasse tot 60 kW voor jongens tot zeventien kwam de zestienjarige^ Punder uit. De Vlissingen' eens van Judo Ryu van S3 verloor in de eerste re®2 haalde de herkansing® niet. De dertienjarige San 't Westende (sportinstit®® Korte) verloor in dezelfde1 tijdscategorie in de derden van de klasse tot 43 OT van de latere winnaar. kansingen sneuvelde hij1 gens en werd zodoende nej

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18