[VV rekent op zege bij Breskens PZC Leontien van Moorsel is er in Oud-Vossemeer niet meer bij (omario gaat de >amba dansen in ïngelse slaapstad X-Treme beleeft landelijke primeur Veendam weert arbiter Bossen *21 jerneuzen kan tegen DFC een belangrijke slag slaan zw k* Van Lieren in Rabo Talententeam Duel Ockenburgh gaat niet door Zilverentant oogst zes medailles Speyk Boulevard Cityrun afgelast uitslagen vrijdag 18 maart 2005 lorEddy van der Hooft an Kouteren REUZEN - Met het vorde- van het seizoen groeit de ming. De ranglijsten wor- slilaan definitief en het „dl helder wie er promove- degraderen en nacompetitie (iifl.Dit weekeinde zijn de he nrijkste duels Terneuzen- Zaamslag-Nieuwdorp, [EV-De Meeuwen, Spui-GPC singen. Steen-Goes [t"24-Breskens. [riag-eersteklasser Temeu- verraste vorige week met 0-1-zege bij Triborgh en ft weer uitzicht op lijfsbe- jd. Op zes duels van het ein- i de achterstand op Unitas lts één punt en gaan Nue- BfjiDFC de Zeeuws-Vlamin- imetvier en vijf punten voor. Irtndien heeft Terneuzen nog [inhaalwedstrijd tegen Nue- en wacht zondag op ienveld het treffen met DFC. feléven weer", zegt Maik de ti!J, de maker van de enige a! tegen Triborgh. „Die zege eft ons veel vertrouwen gege- o. We weten: als wij zondag innen, kunnen we met Unitas- op het programma een Sbelangrijke slag slaan." dit seizoen verloor Ter- i het uitduel met DFC ï3-l, maar toen was Maik de if ff niet bij omdat hij stage 3 op Bonaire. „Ik weet wel we vorig jaar uit kansloos inren, maar thuis ruim won- iNiets is dus onmogelijk. srAVV betekende het 0-0-ge- jbpel van vorige week tegen meuzense Boys een terugval i de vijfde naar de zesde als, maar ontevreden was isachter Jürgen de Reu niet IS dat resultaat. „Voetballend sliet niet best. Maar ons was jer vooral om te doen Terneu- BBoys achter ons te hou- i Het blijft een rare competi- Je kunt niet snel genoeg in Éügheid zijn." Axelaars rekenen zich bij «baat niet rijk, zegt De Reu. Kees Duitemeijer (midden) staat zondag met HW'24 tegenover Breskens. doelpunten van Jordy Bakker, eentje van Hans van Damme." ,Ik denk dat we met 3-1 winnen", zegt de verdediger. „Twee foto Dirk-Jan Gjeltema „De nacompetitie leeft nog hele maal niet in de groep. Als het zo ver komt, zien we dat wel." Morgen speelt AZW op eigen veld tegen De Meeuwen, dat ne gende staat met negentien pun ten. De laatste weken timmert de ploeg uit Zoutelande echter aan de weg. Na zeges op Zaam- slag en Zwaluwe was er zater dag een nipt 2-1-verlies tegen koploper Arnemuiden. De Reu: „In principe zijn we toch iets sterker. Normaal gesproken moeten we kunnen winnen." Terneuzense Boys treft morgen in Sint Philipsland nummer laatst Noad'67, dat niet ver van degradatie is en al vijftien keer op rij verloor. Eerder dit seizoen werd het in Terneuzen 6-0. In de derde klasse van het zaterdag voetbal speelt Spui morgen op eigen veld tegen koploper GPC Vlissingen. GPC heeft aan een zege genoeg om kampioen te worden, maar ook voor Spui zijn de belangen groot. De ploeg van trainer Rob Liplijn is nog al tijd niet zeker van lijfsbehoud. Zaamslag Zaamslag had vorige week in het uitduel met 's-Gravendeel een stroeve start, maar herstel de zich na een 2-0-achterstand nog voor rust. Toen het direct na de hervatting 2-2 werd, lag de weg open naar een 5-2-zege. „In het begin hadden we nog te veel ontzag voor de tegenstan der", kijkt aanvaller Peter Diele- man op die wedstrijd terug. „Toen we eenmaal door hadden dat we 's-Gravendeel op de counter konden pakken, liepen ze ook prompt in ons mes." De winst van zaterdag bracht de derde plaats andermaal dich terbij. Dieleman: „Ik hoop dat we echt kunnen aanhaken. De nacompetitie is nog mogelijk, maar dan moeten we de komen de weken wèl punten pakken." Morgen komt Zaamslag thuis in actie tegen Nieuwdorp, waar van het uit met 1-2 won. Nieuw dorp viel nadien door zes neder lagen en één remise terug naar de voorlaatste plaats, om pas vo rige week (thuis tegen Noad'67, 5-0) de eerste zege te boeken. Dieleman: „Nieuwdorp is een voetballende ploeg. Ik heb er al vijf keer tegen gespeeld en nog nooit van verloren." Breskens In de derde klasse A van het zon dagvoetbal speelt HW'24 thuis tegen Breskens. Op papier wordt dat een spel van kat en muis, maar daar is Mario de Fouw (Breskens) op voorhand niet van overtuigd. Hij herin nert zich de confrontatie in Bres kens (7-5) nog maar al te goed. „Dat was het mooiste duel van het seizoen. Vooral de eerste helft was van hoog niveau, met een heel goed HW'24." Bres kens ging na dat treffen op de zelfde voet verder. HW'24 staat inmiddels voorlaatste, een plek die tot rechtstreekse degradatie leidt. De Fouw: „Voetballend is HW echt niks minder dan wij. Ze hebben genoeg spelers die een balletje kunnen trappen. Ik verwacht dat ze met veel inzet spelen. Wij moeten dezelfde in zet tonen als zondag. We troef den MOC'17 conditioneel af, maar vergaten te scoren." De West-Zeeuws-Vlamingen mikken op een periodetitel, maar hebben nog een zwaar pro gramma. „We krijgen Goes en Vlissingen nog en spelen nog twee keer tegen BSC. We zullen dus zondag in Hulst moeten win nen." HW'24 HW'24 domineerde in een groot deel van de streekderby te gen Steen, maar verloor voor de vierde keer in de laatste zes duels met 1-0. „Toch zat er weer wat lijn in", vindt Kees Duitemeijer. „Er zat meer voetbal in en we speelden met wat meer vertrouwen. Maar we komen al weken niet tot sco ren. Het zit ons gewoon nooit mee. Er is veel strijd, maar we verliezen steeds met 1-0." Volgens de verdediger is degra datie heel dichtbij, maar is er nog altijd een sprankje hoop op een wonder. „Ik denk dat we uit de laatste vijf wedstrijden tien punten moeten pakken om op de tiende plaats te eindigen en nacompetitie te kunnen spelen. We zullen elke wedstrijd aan de bak moeten. Dat beseft ieder een. We gaan tegen Breskens ab soluut voor drie punten. We heb ben in Breskens eerder dit sei zoen vooral in de eerste helft heel goed gespeeld. Ik denk dat we met 3-1 winnen. Twee doel punten van Jordy Bakker, een tje van Hans van Damme." Voor RIA Westdorpe nadert het afscheid van de derde klasse met rasse schreden. Zondag treft de ploeg thuis Zeelandia Middelburg en kan het doek de finitief vallen. Steen gaat op be zoek bij Goes. 1DH0VEN - Garforth Town Cwas een onbeduidend ama- xclubje uit een voorstad van s, Totdat Simon Clifford th met de zaken ging bc- Meicn, De Britse manager wil 'geland veroveren met swin- ®dvoetbal, geïnspireerd op de raziliaanse speelstijl. Om die nbilies kracht bij te zetten, Kit hij Romario gecontrac- Krd. Is hier een dwaas aan het «k? Nee, Britse voetbalken- ffsnemen Clifford serieus. ®ano de Souza Faria speelt ^volgend seizoen in het sta- van de amateurs van Gar- ilh Town. Zijn contract bij sw da Gama loopt in april af, Bnia de oud-PSV'er meedoet sa het WK beachvoetbal. Ver- [?ens begint hij aan zijn En- avontuur, meldt de club. topschutter is Ngstpersoonlijk door eige- pinanager Simon Clifford dnkt. In de lokale pers rea- erdeGarforth-secretaris Gary óster euforisch: „We hadden van Socrates net rwerkf, toen we dit nieuws karnen. Of we opgetogen P'Dat is zwak uitgedrukt." ^tes, de legendarische mid- welder uit Brazilië, was in no- er vorig jaar gastspeler bij grth Town. Hij was door °rd uitgenodigd 'om de onder de aandacht te bren- J De dertiger is idolaat van i"/sziliaanse sambavoetbal s supporter van Midd- o- bevriend raakte met envelder Juninho. Via hem rpf Clifford kennis met 'fu- tolde salao', een soort straat wal dat wordt gespeeld met föeine, harde bal. Het speel- S stuitert niet en stimuleert «door de technische vaardig- W -^e verre pass is geen op- -en speler heeft nu maar opties: een dribbel of een lj. "-"je vertelde Clif- m dagblad de Telegraph. iet dertig ballen uit Brazilië en en gebruikte ze in de i-,efsen °P de school waar Pi!m j ^.et lan§ daarna zeg- win Ziïn kaan °P om zich aan zijn missie: het op- n van een voetbalinstituut Romario naar Braziliaans voorbeeld. Hij begon in 1996 met enkele jon gens, negen jaar later is de Inter national Confederation of Fute- bol de Salao uitgegroeid tot een imperium met filialen in Singa pore en Australië. Alleen al in Engeland krijgen circa 200.000 voetballertjes les volgens de me thode van Clifford. Demonstraties De voetbalverslaafde gaf demon straties bij Engelse profclubs en beroemde spelers als Michael Owen en Jay-Jay Okocha toon den zich enthousiast over de voetballessen. Clifford had zelfs een ontmoeting met toenmalig bondscoach Glenn Hoddle en diens assistent. „Ze wilden En geland hetzelfde laten spelen als Brazilië. Ik zei: 'Je kunt beter met kinderen beginnen'. Ze ant woordden dat ze geen jeugdspe lers hadden. 'Wij zitten met dit verdomde team en over vijf maanden begint het WK'." Als iemand een Engelse ploeg op zijn Braziliaans kon laten spelen, dan was hij het, besefte Clifford na dit onderonsje. Hij probeert sinds 2003 zijn droom te verwezenlijken via Garforth Town. Daar kreeg de oud-leraar de touwtjes in handen nadat hij voor 150.000 euro de schulden van de club wegpoetste. In een 25-jarenplan ontvouwt hij zijn ambities: hij wil in 2020 promo veren naar het Premiership en acht jaar later de landstitel pak ken. Liefst met zelf opgeleide spelers. „Al mijn voorspellingen zijn tot nu toe uitgekomen. Het is een race over 400 meter en ik heb één meter afgelegd." GPD door Frits Bakker OUD-VOSSEMEER - „Tja, Leontien is er niet meer bij, heel jammer." Frans Hommel, orga nisator van de Ronde van Oud-Vossemeer, die morgen wordt verreden, moet het met een zekere spijt bekennen. Het was zo'n beetje het begin van de af schei dstoernee van Leontien van Moorsel, vorig jaar in Oud-Vossemeer. Ze ver sloeg Sissy van Alebeek na een vlucht met tweeën en vertelde aan de finish dat ze zich vanaf die dag vooral ging voorberei den op de Olympische Spelen in Athene. Morgen wordt het peloton van de vrouwen weggeschoten zon der haar. Frans Hommel: „We hebben een mooi veld deelne mers, maar de beste wielren- sters zijn in Italië. Die moeten op de dag van onze wedstrijd Mi- laan-Sanremo rijden." Belgische delegatie De bekendsten die wel aanwe zig zullen zijn: Ghita Beltman, Vera Koedooder, Sandra Rom- bouts, Moniek Rotmensen en Jo- landa van Dongen-Cools. Zij ne men het onder meer op tegen een sterke Belgische delegatie. De Ronde van Oud-Vossemeer is net als andere jaren verdeeld over drie wedstrijden. De Bra bander Mike Alloo, vorig jaar glorieus winnaar, is opnieuw één van de kanshebbers bij de elites en beloften. Dat veld telt nog een oud-winnaar: de vete raan Tom Cordes, die zondag nog te bewonderen was in de Dorpenomloop van Rucphen en twee jaar geleden won in Oud-Vossemeer. Wilfried Bastiaanse, de kleine postbode, is overal waar hij start in staat om mee te doen voor de overwinning. En verder telt het peloton wat plaatselijke kanshebbers, zoals John den En gelsman en Peter Metske. De elites en beloften rijden een koers van tachtig kilometer met de start om 15.00 uur. De vrouwen-elite gaat om 13.15 uur van start voor een wedstrijd over zestig kilometer. Het programma wordt net voor de middag geopend met de koers voor amateurs A, die zestig kilometer rijden. De start van die eerste wedstrijd is om 11.30 uur. Leontien van Moorsel begon vorig jaar in Oud-Vossemeer aan haar afscheidstoernee en klopte Sissy van Alebeek. foto Willem Mieras door Wim de Vos WESTERSCHOUWEN - De Zeeuwse mountainbikevereni ging X-Treme beleeft morgen een landelijke primeur. Dit jaar organiseert de KNWU voor de eerste maal een serie van vier landelijke mountainbikewed strijden voor de jeugd. Op het clubparkoers in de boswachterij van Westerschouwen wordt de eerste wedstrijd verreden. Voor de jeugd (er zijn zeven ver schillende categorieën in de leef tijdsgroepen van zeven tot en met veertien jaar) is deze wed strijdenreeks van groot belang. Immers, tijdens de eerste drie wedstrijden zijn er punten te verdienen om een zo goed moge lijke startpositie te verwerven tijdens de strijd om het Neder landse kampioenschap. Kortom, voor de aftrap in Westerschou wen verwacht het organise rende X-Treme een groot aantal jongens en meisjes die om de eer ste punten zullen strijden. Over de voorinschrijving, die zondag eindigde, is de organisa tie niet ontevreden. Zo'n kleine honderd voorinschrijvingen wa ren er binnen gekomen. „Maar ook op de wedstrijddag zelf kan nog worden ingeschreven, tot een half uur voor de start van de betreffende categorie. Het is ech ter wel zo dat de jongens en meisjes die zich in de voorin schrijving hebben aangemeld de beste startposities krijgen toebe deeld", aldus voorzitter en orga nisator Jan Slager. Laagdrempelig De wedstrijd lijkt behoorlijk te leven in Nederland. Er zijn na melijk inschrijvingen binnen uit zowat heel het land. Deelname DEN BOSCH - Anky van Grunsven, ambassadrice van het Rabo Talentenplan, heeft gisteren het nieuwe Talen tenteam bekend gemaakt. Het team bestaat dit jaar uit veertien potentiële toppers tot en met 25 jaar in de disci plines springen, dressuur en eventing die in staat worden geacht de overstap naar de seniorentop te maken. Laurens van Lieren is één van de geslecteerden voor de dressuurploeg. De ruiter uit Schore heeft gezelschap van Angela van den Berg (Almere), Diederik van Silfhout (Lunteren), Tommie Visser (Vijfhuizen), Lotje Schoots (Abcoude) en Dominique Filion (Roosendaal). De geselecteerden zijn aangewezen door de KNHS bonds- coaches. Zij kunnen dit jaar rekenen op extra begeleiding en ondersteuning op weg naar de seniorentop. Niet alleen op rij-technisch gebied, maar ook op andere gebieden die belangrijk zijn voor een succesvolle topsportcarrière. Ook de nieuwe groep Aankomende Talenten, een groep ruiters en amazones waar de trainers en bondscoaches veel potentieel in zien, werd bekend gemaakt, In de spxdngploeg daarvan zit Anouk Kort uit Lewedorp. GOES - De competitiewedstrijd in de eredivisie drieban den tussen Safety Holland en Delta/Ockenburgh gaat morgen niet door. Het duel moest verplaatst worden om dat deze week de GP in Zundert plaatsvindt en er zater dag niet kan worden gespeeld. De thuishaven van Safety Holland is op zondag echter gesloten, dus is de wedstrijd een dag verschuiven geen optie. Het lukte de teamleiders Ger Windt (Safety) en Raymond Nicodem (Delta) na weken van passen en meten niet ge lukt tot overeenstemming te komen over een andere da tum voor het duel. Of de biljarters zijn bezet óf er is geen accommodatie. Aanvankelijk leek het een optie de partij tijdens de volgende week te houden bekerfinale te plan nen, maar ook dat mislukte. Er is nu besloten een en an der over te laten aan de sectie driebanden van de KNBB, dat tezijnertijd met een bindend advies komt. GOES - Jark Zilverentant is zwaar beladen met ereme taal teruggekeerd uit Zuid-Afrika. Tijdens de open Zuid-Afrikaanse kampioenschappen aangepast sporten in het vijftigmeterbad van Durban won de Zeeuwse zwem mer vier gouden en twee zilveren medailles. Zilverentant stond na de 100 meter vlinderslag, de 100 meter vrije slag, de 200 meter vrije slag en de 400 meter vrije slag op de hoogste trede van het erepodium. De 50 meter vrije slag en de 4x100 meter estafette sloot hij af met de tweede plaats. Daarnaast zwom Jark Zilverentant persoonlijke records op de 200 meter vrije slag en de 100 meter vlinderslag. VLISSINGEN - De Speyk Boulevard Cityrun, die op de atletiekkalender stond voor 9 april, kan dit jaar geen doorgang vinden. In verband met de afsluiting van de Spuistraat in Vlissingen krijgt de organisatie van Dynami ca geen toestemming de boulevards af te sluiten. Een al ternatieve route en/of datum kon op korte termijn niet ge realiseerd worden. Op het programma stond een scholie renloop, een 10 kilometer en een 20 kilometer. Basel. Swiss Open. Mannen, twee de ronde: Palyama (Ned) - Rice (GBr) 15-4 15-7, Pang (Ned) - Andersen (Noo) 15-6 15-4. Vrouwen, tweede ronde: Yao Jie (Ned/4) - Weckström (Fin) 11-1 11-5, Lee Hyun-jin (ZKo) - Audina (Ned/5) 5-11 11-311-5. New York. NBA: Boston Celtics - Tor onto Raptors 110-109, Indiana Pacers - Utah Jazz 103-84, New Jersey Nets - Chicago Bulls 100-84, Atlanta Hawks - Washington Wizards 93-122, Detroit Pis tons - Seattle SuperSonics 102-95, Mil waukee Bucks - Cleveland Cavaliers 96-88, New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies 82-88, Houston Rockets - Port land Trailblazers 108-77, Denver Nug gets - Charlotte Bobcats 120-101, Los Angeles Clippers - Orlando Magic 110-102. Midden Zeeuws-Vlaanderen. Com petitie. Tweede klasse: Sportkantine 't Zwaantje-Atoom Boys/Kraaghof 3-4, Bakkerland Terneuzen-Marine Service 3-6, Sportcafé Axel-Café de Pieper 5-13, Kroes Montage-Benny Sport 7-1. Stand: 1. Kroes Montage 20-58; 2, Café de Pieper 19-53; 3. Bakkerland Terneu zen 20-36; 4. Marine Service 19-35; 5. Dow 1 20-34; 6. Sportcafé Axel 21-30; 7. D.I.T. Techniek 20-28; 8. Atoom Boys/Kraaghof 20-22; 9. Smit Sportprij- zen 19-21; 10. HKC 20-20; 11. Sportkanti ne 't Zwaantje 19-6; 12. Benny Sport 19-2. Derde klasse: FC llex-Unitron 3-7. Stand: 1. Reham Vastgoed 21-60; 2. Cerestar 22-45; 3. FC Vatitec 22-44; 4. Amstelhoekje-Vdeco 20-34; 5. Curamus 22-29; 6. Flux Electro 20-27; 7. Dow 2 21-27; 8 FC Ilex 20-26; 9. Unïtron 22-26; 10. Café De Griete 22-25; 11. Schipper/Adhanco 22-17; 12. Deurwaar der M&T 20-10. Beker. Poule A: Cerestar-Café De Grie te 2-0, Dow 2-FC Ilex 2-3, Café De Grie- te-Dow 2 3-1, FC llex-Reham Vastgoed 2-4, FC llex-Cafe De Griete 2-2, Re- ham-Cerestar 0-2, Café De Griete-Re- ham 0-3, Cerestar-Dow 2 4-1, Re- ham-Dow 2 5-0, FC llex-Cerestar 0-2. Eindstand: 1. Cerestar 4-12; 2. Reham 4-9; 3. FC Ilex 4-4; 4. Café De Griete 4-4, Dow 2 4-0. (nrs. 1,2 en 3 zijn geplaatst voor de finaleavond op 6 april 2005). Hainan (Chn). TCL Classic, Europe se Tour. Stand na eerste ronde: 1. Andersson Hed (Zwe), Casey (Eng), Ed- fors (Zwe), Plaphol (Tha) 64 (-8), 5. Bain (Sch), Broadhurst (Eng), Canete (Arg), Choi (ZKo), Griff (Can), Harris (VSt), Mc- Ginley (Ier), OHara (Sch) 65, 61. Derk- sen (Ned) 69 (-3). Moskou. WK kunstrijden. Mannen, eindstand na vrije kür: 1. Lambiel (Zwi) 262,46 punten, 2. Buttle (Can) 245,69, 3. Lysacek (VSt) 242,98, 4. Weir (VSt) 236,06, 5. Li (Chn) 235,67, 6. Jou- bert (Fra) 235,29. Lucky Day 3657:"^lSSï?i!S 22-27-31-39-56-60-62-64-66-69-71-73-74 (onder voorbehoud). Indian Wells. Mannen, vierde ronde: Federer (Zwi/1- Ljubicic (Kro/13) 7-6 (3) 7-6 (4), Hewitt (Aus/2) - Mathieu (Fra) 6-1 6-0, Roddick (VSt/3) - Gonzalez (Chl/17) 6-4 6-3, Henman (GBr/6) - Ro- bredo (Spa/12) 6-4 2-6 6-2, Moya (Spa/7) - Santoro (Fra) 7-5 6-2, Agassi (VSt/9) - Coria (Arg) 6-4 6-1, Kiefer (Dui/29) - Nalbandian (Arg/10) 6-1 6-3, Canas (Arg/14) - Dent (VST) 6-3 opgave Dent. Vrouwen, kwartfinales: De- mentjeva (Rus/4) - Koeznetsova (Rus/5) 3-6 6-3 7-5, Clijsters (Bel) - Martinez (Spa) 6-1 3-6 6-2. Sint Maartensdijk. Open Lentetoer- nooi. HE8: B. van der Male-R. Snelle- man 6-2 6-1, M. Bazen-H. Gunnewegh 6-0 7-5. HD5: M. Vermeulen/S. Wit-M. Oosdijk/N. Hogendoorn 6-3 4-6 6-4. HD6: B. Vroegop/R. Schot-L. Scherpe- nisse M. van de Graaf 6-4 6-3. Eredivisie: FC Groningen-PSV 0-1 Stand: PSV AZ Ajax Feyenoord Vitesse FC Twente Heerenveen FC Utrecht RKC Groningen Roda JC NAC Willem II ADO NEC Graafschap RBC Den Bosch 25 20 24 17 24 16 24 14 25 13 25 11 25 11 25 10 25 9 25 9 4 1 64 66- 13 6 1 57 56- 18 5 3 53 51- 21 5 5 47 66 - 28 4 8 43 43 - 33 5 9 38 33- 28 5 9 38 41- 42 6 9 36 29- 28 7 9 34 32- 34 5 11 32 34 - 40 6 11 30 42- 43 6 11 30 33 - 49 4 13 28 28 - 48 5 13 26 29- 41 8 12 23 25- 35 6 15 18 27- 57 2 18 17 24- 58 3 19 9 13- 56 aan de wedstrijd is overigens laagdrempelig. Uiteraard moet het materiaal wel aan bepaalde voorwaarden voldoen en staat de veiligheid ook hoog in het vaandel. Het is echter niet nood zakelijk over een officiële licen tie te beschikken. „Er mag op een dagkaart worden deelgeno men en ook licentiehouders van de Nederlandse Toer Fiets Unie en de Nederlandse Triatlon Bond mogen mee doen." De eerste wedstrijden gaan van daag om 10.30 uur van start. De slotcategorie vertrekt om 15.15 uur. van onze sportredactie VEENDAM - Arbiter Ruud Bos sen zou vanavond BV Veendam- Cambuur Leeuwarden fluiten, maar de KNVB wees de noorde lijke derby gisteren plotseling toe aan Jack van Huiten. Veen- dam had scheidsrechtersbaas Jaap Uilenberg dringend ver zocht Bossen van de wedstrijd af te halen. De eerste-divisie- club vreesde dat boze suppor ters van FC Groningen verhaal zouden halen bij Bossen. De scheidsrechter liet bij FC Groningen-FC Twente twee elle boogstoten van Daniël Majstoro- vic jegens Martin Drent onbe straft. De leidsman legde nader hand tegenstrijdige verklarin gen. De verdediger werd op ba sis daarvan vrijgesproken. „We hebben niets tegen Bos sen", zegt Veendam-manager Cor van der Steen, „maar het leek ons op dit moment niet wen selijk om hem hier te laten flui ten. We willen geen ongeregeld heden in het stadion." Uilenberg ontkent gezwicht te zijn voor de druk van Veendam. „Dan zou het einde zoek zijn. We moesten schuiven met men sen." GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 47