vakanties www.pzc.nl/regiolink HILTON Weimar**** I PZC Grote verhui zing? Aangepaste voor iedereen! iReumafoni HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE Uit Mode voor dames, heren kids woensdag 15 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via -e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaapzc.nl Geboorte Daar is hij! Karei Alexander Lodewijk Nijzink Geboren op 13 maart 2005 We zijn intens gelukkig! Helmy Toon Nijzink Roos, Willem en Tom Overlijden Walter Kouw 1 februari 1984 11 maart 2005 "Out of sight, but not out of heart Elke bocht die ik maak. Elke kicker die ik aanrijd. Elke rail die ik hit. We zullen nooit vergeten wat je allemaal voor ons hebt gedaan en je zal altijd een plek in ons hart heb ben. Rust zacht PaPa Walt, Namens Trash Out: Joey, Jasper, Marije. Roy, Davjd, Tim, Rens. SuSanne, Joost, Rik, Maartje, Hessel en Lucien Bestuur, leden en dirigent van de Koninklijke Muziekvereniging Eendracht Maakt Macht uit Kortgene hebben met droefheid kennisgenomen van het door een noodlottig ongeval overlijden van hun medemuzikant en vriend Walter Kouw Walter zullen wij zeer missen. Wij wensen Toos, Kees en Imre sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Alles van waarde is weerloos Lucebert Verslagen zijn wij dat Walter zoon van onze collega Toos er niet meer is. Wij wensen Toos, Kees en Imre veel sterkte. Manon, Judith, Maartje, Monique. Marus, Narriman, Tinka, Carien, Jacolien, Riet, Marleen, Willy, Anneke, Ellen, Johan, Peter, Nicole, Resy, Fred. Ellen Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe maar op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Diepbedroefd, maar met dankbare herinneringen aan hoe ze was en wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve, zorg zame ma Nely de Visser-Baas in de leeftijd van 47 jaar. Ellewoutsdijk: Peter de Visser Baarland: Bianca en Patrick Ellewoutsdijk: Petra en Boyd 14 maart 2005 Commejansstraat 15a 4457 AR Ellewoutsdijk Op donderdag 17 maart is er van 19.50-20.00 uur gelegenheid om afscheid van Nely te nemen in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 19 maart om 11.00 uur in het rouwcentrum te 's- Gravenpolder waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Liex'er geen bezoek aan huis. Nely hield van bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Het laatste beetje is nu op Veel was er te verduren Het kaarsje is thans opgebrand Gedoofd zijn alle vuren Na een strijd die niemand winnen kan. heb ik af scheid moeten nemen van mijn innig geliefde doch ter Neeltje Johanna Catharina de Visser-Baas (Nely) echtgenote van Peter de Visser moeder van Bianca en Petra Oudelande: C. J. Baas (in herinnering) C. Baas-Goud Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter en schoonzus Nely de Visser C. de Visser (in herinnering M. de Visser-Reijnierse Kees Stouthamer Onno de Visser Jannie de Beste Ellewoutsdijk, 14 maart 2005 Wat blijft zijn de herinneringen Je hebt je strijd gestreden, maar kon hem niet winnen. Rust zacht. Nely de Visser-Baas Peter, Bianca en Petra heel veel sterkte. Marius en Ineke Sven, Danique Geschokt waren wij bij het vernemen van het be richt van overlijden van Benno Wild Tot het uitbreken van de voor hem fatale ziekte, lid van de Senioren Raad Middelburg. Zijn meedenken en het geven van adviezen werden door ons bijzonder gewaardeerd. Namens de Senioren Raad Middelburg J. C. Abrahamse, voorz. H. Boers, secr. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, na een moeitevol leven, uit ons midden heeft wegge nomen onze geliefde broer en oom Marien Moerdijk (weduwnaar van Marie Waverijn) J. Sinke-Moerdijk (in herinnering) J. Sinke (in herinnering) Ad en Jannie Forra en Nico C. Moerdijk L. Moerdijk Achterneven en -nicht Waarde. 14 maart 2005 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het te vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven heb je ons veel geluk Verdrietig, maar dankbaar voor al haar liefde en zorg. is na een huwelijk van 55 jaar haar leven over gegaan in herinnering. Antonia Adriana Dankaert-van de Rakt in de leeftijd van 76 jaar. Hansweert: G.A. Dankaert Oosterwolde: Gerdi Dankaert Michiel Maarten Femke Nienke Hansweert: Ans Clarijs-Dankaert Rien Clarijs Joost Tim Alexandra Jet Loes Hansweert, 14 maart 2005 Correspondentieadres: Zijpe 14,4417 CN Hansweert. De crematieplechtigheid zal zaterdag 19 maart om 11.00 uur plaatsvinden in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Wij hebben onze Oma niet verloren, daarx'oorgaf zij ons teveel. Wat zij ons gaf dat blijven wij horen, van wat wij zijn, is zij ons deel. Wij komen haar overal nog tegen, in wat wij doen, in wat wij laten. Ook al scheiden hier onze wegen, ons hart zal ze nooit verlaten. We zullen u missen. Michiel, Maarten, Femke, Nienke Joost, Tim, Alexandra, Jet, Loes Zie Ik ben met u al de dagen. Mattheus 28 vers 20 Met de geest volop in het leven, betrokken en begaan met allen om haar heen, ging zij de toekomst tege moet. Het lichaam liet haar echter in de steek. We ne men afscheid van onze lieve zorgzame moeder en oma Jacoba Pieternella Klompe - Koos - gehuwd geweest met Salomon Korstanje Wolphaartsdijk, Goes, 11 maart 1926 14 maart 2005 Utrecht: Ada Korstanje Joep Tomas Sophie Oostkapelle: Piet Korstanje Heieen van Elsacker Maartje Reinier Johannes Goes: Hans Korstanje t 1990 Goes: Annet Korstanje Madrid: Jankees Korstanje Carla Coenders Stella Hollandiaplein 65,4461 GT Goes De herdenkingsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 18 maart om 15.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Plotseling overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante Koos Klompe gehuwd geweest met Sam Korstanje Namens de familie: C. J. de Jager-Klompe Nochtans, op U, o God die heilig zijt steunt ons vertrouwen... Psalm 222 Na een kortstondige ziekte heeft de Here, voor ons onverwachts, thuisgehaald onze lieve, zorgzame moeder en oma Dingena Dina Sanderse-van der Jagt Dien - sinds 2000 weduwe van Gerard Sanderse in de leeftijd van 87 jaar. De Bilt: Paul Sanderse Mary Sanderse-Schrijver Albert en Rabia Mariska en René Wemeldinge: Leen Sanderse Betsie Sanderse-Hoogesteger Lisa en Jan, Glenn Roger Gjert en Jessica, Thorsten Utrecht: Joke Sanderse Zierikzee: Kees Sanderse Tuti Sanderse-Ningsih Tom, Julia Nieuwkoop: Peter Sanderse Marijke Sanderse-Lagrouw Elian 14 maart 2005 Eendrachtstraat 25 4301 VJ Zierikzee De dienst van Woord en gebed voor familie en be langstellenden zal gehouden worden vrijdag 18 maart in de Gereformeerde kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur, waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Voor de dienst is er van 9.45 tot 10.20 uur gelegen heid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. De mens wikt, God beschikt. Een goed mens, mijn trouwe maatje door dik en dun, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en over grootvader is yan ons heengegaan Arie Jacobus van de Ree Temeuzen, Koudekerke, 2 april 1906 15 maart 2005 Middelburg: F. van de Ree-van Noord Amemuiden: Jan van de Ree Anneke van de Ree-van Malland Almancil (P.): Cees van de Ree Janine van de Ree-den Hollander Goes: Joan van de Ree Coby van de Ree-Verhelst Amemuiden: Frank van de Ree Anneli van de Ree-van Wijck klein- en achterkleinkinderen Henri Dunantlaan 14 Middelburg Corresponden tieadres Muiderweg 5,4341 PX Amemuiden Pa is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Al daar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 21 maart om 12.50 uur in het rouwcentrum, gevolgd door de begrafenis om 13.30 uur op de algemene be graafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Tot ons groot verdriet is overleden, onze lieve opa en opie Arie Jacobus van de Ree Francis en Sven Joshua, Gillian en Matthew Jacqueline en Antonio Samuel en Joseph Ramon Sabine en Michel Wouter Nathalie en Frank Stijn en Fenna Angenie en Johan Mattijsen Jasper Arri Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste periode verlangend naar het einde is overle den onze lieve vader, opa en overopa Jacob Hoebeke weduwnaar van Jaantje Bos in de leeftijd van 92 jaar. Het personeel van Team 1 zeggen wij hartelijk dank voorde liefde\>olle verzorgingen de goede begeleiding van onze vader. Heinkenszand: Riki en Adri Jenny en Willem, Simone, Robin Monique en Richard, Michael, eanine Corine en Hans, Suzanne Kapelle: Ko en Cora Eddy en Anette, Tim, Anna Martin en Judith, Fréderique Wilhelminadorp: Gerard en Jannie Ho Kyung Ho Nam Bo Ra Kloetinge: Kees en Anja Cindy en Jan Kees Judith en Lucien 's-Heer Arendskerke, 15 maart 2005 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: J. G. Hoebeke, Karmijnstraat 15,4421 LC Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 maart om 12.30 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. waarna de crematie om 14.00 uur zal plaatsvinden in het cre matorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder. Geen bloemen. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 jggj Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek Vanaf 2005 zijn de vakanties van het Reumafonds voor IEDEREEN die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs! Cultuur, natuur of zon en strand voor elk wat wils en met alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn. In Europa en in Nederland, zoals het bungalowpark Groot Stokkert op de Veluwe. Sterk in ben ij Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leic Tel 071-5769476 of www.amref.nl AINfREF FLYING DOCTOi Tl U Selfsupporting! Wat geven we haar terug voor alles wat ie is kwijtgeraakt Geef om een oorlogskind Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 9.00 -16.00 uur Tel.: (0113) 22 22 31 Zonwering Garagedeuren Rolluiken AMBIANCE Teba Nationaal ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.nl O A. c. TOMMY HII.FIGER GAASTRA 4v McC.RECOR RIVF.R WOODS ae TART TWO TIMHERLAND ix CO TT ON F IE LD Langstraat 11-13, Zoutejandc Tel. (0118) 566003 Ook /ral U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145 fVfaakereen Kleintje van. J?r Sps: j Kleintjes INCLUSIEF: verblijf in Hilton VWis" dagelijks luxe en uüp* ontbijtbuffet gebruik binnenoren' Luxe 5- tot 8-daagse autoreizen naar voormalig Oost-Puitslart Wat een TOPaanbieding! In 2004 gingen duizenden tevre den gasten u al voor! En voor de komende zomer hebben wij in nauw overleg met de directie van het luxueuze Hilton Weimar, opnieuw een grandioos contract afgesloten. Vorig jaar betaalde u nog 169. maar nu is een 5-daagse autoreis al mogelijk vanaf slechts 149 en hierbij is uw dagelijks luxe en uitgebreide ontbijtbuffet inbegrepen. En wie een 8-daags verblijf boekt krijgt de laatste nacht voor het bizar lage bedrag van slechts 1Dat is toch een buitenkansje om de prachtige streek Thiiringen te gaan ontdekken Voor deze TOPaanbieding zijn slechts enkele kamers per week beschik baar. Dus grijp deze kans snel en boek, want vol is vol1 HILTON WEIMAR**** Dit luxe hotel ligt aan het historische Goethepark.op ca. 15 min. wandelen van het historische centrum. Her. beschikt over een gezellige bar, restaurants, binnenzwembad, sauna, whirlpool, solarium, schoonheidssalon en bowlingbanen (tegen betaling). Ook kunt u fietsen huren bij het hotel. Uw kamer beschikt over airconditioning, minibar, tv en badka mer met bad, toilet en föhn, TIPS VOOR UITSTAPJES Weimar ligt in de prachtige omgeving van het Thüringer- wald. aan de historische KlassikerstraGe. Het heeft een prachtig oud centrum met o.m interessante musea en het geboortehuis van Goethe en Schiller. Het 1200 jaar oude Erfurt heeft een fraai, historisch stadscentrum. Brengt u ook eens een bezoek aan het indrukwekkende Dresden met de schitterende Semper-Ópera In de ber«r- Naumburg vindt u een schitterend, pittoraX met de Wènzels- kerk en mooie huizen Als kleurrijke Saal- felder Feeën- grotten. Aanfcomstdata HZ 14.549 5 dgn vrijwel iedere dinsdag van 29/3 t/m 25/10 6 dgn vrijwel iedere maandag van 28/3 t/m 31/10 7 dgn vrijwel iedere zondag van 27/3 t/m 30/10 8 dgn vrijwel iedere zaterdag van 26/3 t/m 29/10 vil' ,il! Exclusief: vervoer, resèrveringskosten, r» ringsverzekering, toeristenbelasting^ Vr»? *r reisbeschrijving reisnummer HZ 14549 KRAS 1 KRAS SterVakantles-relsbureaus vindt u in: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, J Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg Utrecht, Venlo, Zwolle tS?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28