ÖGEBR. DOMINICUSI Laat ze niet vallen HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHI AöfREF FLYING DOCTORS Nationaal Epilepsie Fondsl maandag 14 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Aan ons is een dochter toevertrouwd! Blij en gelukkig ontvingen wij uit Gods hand Katharina Cornelia Levina Olivia 11 maart 2005 Wieland en Nelleke Zwemer David Jansestraat 16 4556 BC Oostkapelle 0118-583168 Overlijden "Als iets liefs ons verlaat, blijft toch de liefde Walter Willem Chikondo Kouw 01-02-1984 11-03-2005 Hier zijn geen woorden voor. Domme domme pech! Tijdens zijn geliefde sport in de Oostenrijkse Alpen is Walter in een lawine terecht gekomen. Hulp mocht niet meer baten. Toos Schouten Kees Kouw Imre Westdijk 19 4484 NE Kortgene Gelegenheid tot afscheid nemen bij ons thuis in Kortgene op dinsdag 15 en woensdag 16 maart vanaf 14.00 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 19 maart om 12.00 uur in Strandpaviljoen "de Ban- jaard", Kamperland (aanzet Oosterscheldekering). Hierna wordt hij door een kleine groep naar het cre matorium Telefoon, de boodschap Tranen klinken aan de andere kant. We zullen er altijd voor je zusje zijn. Walter Kees, Toos en Imre, heel veel sterkte. Ad, Erna, Adriënne. Linda en Michelle Een lawine beroofde Walter Kouw levenslustige zoon van Toos en Kees en enige broer van Imre van het leven. Wat een ongelooflijk verlies! Jullie vrienden, Majo en Marcel Ellen en Jos Het strandde zee, de duinen, blote voeten in het zand. Ga maar! Loop maar verder, lijf en leden bruin verbrand, langs je nieuwe waterkant. Vrijdag overleed vriend en Banjaardstrandwacht Walter Kouw Strandexploitatie "de Banjaard" Jos, Ellen, Frank, Lisa en Tim van Halst Vergeten doen we je nooit... Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze scoutingvriend Walter Kouw We wensen zijn ouders en zus veel sterkte toe. Leden, leiding en bestuur van de Zandkreekgroep scouting Noord-Beveland. Zo jong, zo plotseling, zo onvoorstelbaar Dag Walter We zullen je ontzettend missen. Toos, Kees en Imre we leven met jullie mee. Addie en René Piet en Ineke Peter en Mientje Hanneke, Tom, Rik Eveline, Caesar Corjan. Wendel Arjen, Viona Stefan Martijn, Jacolien Marianne Sander Lieve Walter, Nooit zullen we je vergeten. Dikke kus Debora en Stevina Vol van verdriet en onbegrip vernamen wij dat tij dens zijn geliefde sport in Oostenrijk, is overleden onze lieve, zeer sympathieke Walter Kouw hij mocht slechts 21 jaar worden. Wij wensen Kees, Toos en Imre veel sterkte toe. De vroegere leerlingengroep van de "Kon. Muziek Ver. Eendracht Maakt Macht" Arjen, Stefan, Leandra, Stefhan, Martijn en Wim Kortgene, 11 maart 2005 Moegestreden is zacht en kalm van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa Benno Wild 25 mei 1940 f 12 maart 2005 Nell Wild-Oosse kinderen en kleinkinderen 4337 GT Middelburg Meanderhof 197 Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 16 maart van 10.00 uur tot 10.30 uur in het rouw- centrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middel burg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 11.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in ae ontvangstruimte van net crematorium. H jf Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strij den, maar verdrietig om het verlies geven wii u kennis dat in zijn vertrouwde omgeving is overle den, onze lieve schoonzoon, zwager en oom Benno Wild Middelburg: J.M. Oosse 5.A. Oosse-Jeroense Middelburg: Wim Oosse Henny Oosse-de Gof f au Sarina Mattanja Vlissingen: Coby Viola-Oosse Luciano Viola Valentino Middelburg: Sophia de Bree-Oosse Ruud de Bree Keiiy Anissa Middelburg, 12 maart 2005 Je hebt je strijd gestreden, maar kon hem niet winnen. Rust zacht. Benno Nell en familie sterkte bij de verwerking van dit verlies. Addy De periode van onzekerheid na de Tsunami van 26 december 2004 is nu ten einde, doordat onze lieve broer en zwager Hendrikus Hermanus van der Wolf -Harry- is geïdentificeerd. Voor uw medeleven in deze periode en uw aanwezig heid bij de herdenkingsdienst op 12 februari te Zie- rikzee willen wij u hartelijk danken. Zaterdag 12 maart jl. hebben wij in besloten kring af scheid van Harry genomen in het crematorium te Rotterdam. Familie van der Wolf Wij hebben onze moeder niet verloren, Daarvoor gaf zij ons teveel. Wat zij ons gaf, dat blijven wij horen, Van wat wij zijn, is zij ons deel. Wij komen haar overal nog tegen In wat wij doen, in wat wij laten Zij was voor ons een zegen Vanwaar het spoor steeds verder gaat. Verdrietig, maar vol goede herinneringen aan haar liefde voor haar gezin, familie en vrienden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth de Maat weduwe van Franciscus Robertes Herman *10-01-1933 tl 2-03-2005 Een bijzonder woord van dank aan het verplegend personeel voorde liefdevolle verzorging van moeder in WoonZorgCentrum Antonius. Nieuwdorp: Jolanda de Hamer-Herman Jan de Hamer Lukas Sander Temeuzen: Lilian Pauw-Herman Wim Pauw lens Svenja Pastoor Versterplein 14587 CW Kloosterzande Correspondentieadres: Prinses Margrietstraat 2 4455 AX Nieuwdorp Zld De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 16 maart a.s. om 10.30 uur in de parochie kerk van de H. Catharina te Hengstdijk, waana de begrafenis volgt op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst in de parochie kerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in café 't Jagerhuis te Hengstdijk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, is overleden mijn lieve zwager Rinus van Ginkel Cadzand: J. van der Weel lOmaart 2005 Ie moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd Ie wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan Ie verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoe der Vina de Kok sinds 1991 weduwe van Adriaan de Pree in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: Ronny en Johanna t John en Irene Michael en Yamina Vlissingen: Jeanette en Nico Peter en Gwendolyn Michel Helmond: Ad en Wilma Gideon en Sabine Dyaëla Onze dank gaat uit naar 't Gasthuis afd. Watertoren en alle medewerkers voorde jarenlange goede vérzorging. Middelburg, 12 maart 2005 Correspondentieadres: M. A. de Pree Lijsterbeslaan 9 4334 BM Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 16 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed mijn lieve zus, mijn schoonzus, onze tante en oudtante Vina de Pree-de Kok P. van Sorge-de Kok J. H. van Sorge C. H. van Sorge 1. M. van Sorge-Nonnekes Mariska, Renate R. J. van Sorge 4553 HE Middelburg, 12 maart 2005 Hof ter Veste 50 Onverwachts namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Vina de Pree-de Kok Sittard: J.E.F. de Pree-Riekwel Middelburg: J. Willeboordse-de Pree J.L.C. Willeboordse Neven en nichten Ik was dol op reizen. Ik ben aan mijn laatste reis begonnen. Een geruststelling is dat Hij mijn reisleider is! Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve vriend Petrus Jacobus van der Valk op de leeftijd van 82 jaar. Riet de Meij Fam. van der Valk Fam. Westdorp 12 maart 2005 Molenweg 1 4441 TL Ovezande Piet is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar dinsdag 15 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 16 maart om 10.30 uur in de parochiekerk O.L. Vrouwe Hemelvaart te Ovezande, waarna aanslui tend de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis Het Trefpunt. Heden is overleden onze lieve schoonzus G. van Hoom-Harthoom Familie van Hoorn Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, broer en onze oom Johannes van der Heijdt echtgenoot van Adriana Petronella Anthonia Verhoeven 5 maart 1913 12 maart 2005 A.P.A. van der Heijdt-Verhoeven E. Suurmond-van der Heijdt (in herinnering) A.M. Besuijen-van der Heijdt Neven en nichten Zorgcentrum 'Ter Weel', Kamer 2 Joannaplantsoen 1 4462 AV Goes Op donderdag 17 maart zal om 13.00 uur de crema tieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtigheid is er in de aula ge legenheid om afscheid van hem te nemen. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum 'Ter Weel' voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij door omstandigheden vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons clublid Abraham Luteijn Sedert augustus 1980 was hij een trouw lid van onze club tot zijn afnemende gezondheid het bezoeken van onze bijeenkomsten in-de loop van 2003 niet meer mogelijk werden. Hij was een actief en gewaar deerd lid met vele belangstellingen, in het bijzonder de geschiedenis van de Hugenoten waarover hij vele voordrachten heeft gehouden, in een streek die histo risch nauw verbonden is met dit onderwerp. Wij be waren aan hem een dankbare herinnering en ons me deleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en overige familie. Bestuur en leden van de "Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen" Voorzitter M.M.L. de Rijcke Mijn Genade is U genoeg. In haar honderdste levensjaar hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over- oma Imke Hoendervanger-Sagel Sinds 2 januari 1980 weduwe van Willem Hoendervanger Oude Pekela. 10 maart 2005 Ora-et-Labora Gré van Haveren-Hoendervanger t Cor van Haveren Lourusen Lidia Niels, Rens Ed en Marleen Haar warmte, levenslust en optimisme zijn voor ons een blijvende inspiratiebron. Oma is thuis opgebaard, Scheepshellingstraat 79 te Oude Pekela, alwaar bezoek in overleg mogelijk is. De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 15 maart om 13.00 uur in de aula van het crema torium "Oost-Groningen" aan de Acacialaan 61 te Winschoten. Zij, die de laatste eer wensen te bew ijzen worden verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Donkereweg 57,4317 NL Schuddebeurs. Laat de herinnen een troon, nu en in de tock Verdrietig maar dankbaar voor de fijne hennna; gen hebben wij afscheid moeten nemen van oj zwager en oom Jan Kosten Leny en Rien (in herinnem Martin Eline Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven tijdens zijnzijb na het overlijden van onze geliefde broer, zwageren< Annes van den Berge zeggen wij u hiervoor hartelijk dank. Familie Van den& Krabbendijke, maart 2005 Voor uw medeleven en belangstelling na het o\eri van mijn geliefde man. onze lieve vader, grootvai overgrootvader Willemtinus Kruit zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank Namens de familie: L. Kruit-Mommaas Vlissingen, maart 2005 ONTWERPEN OOK Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus- Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwei Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl rtSelfsupporting Afri. 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 De Macht van het Klei"! Postbus 270 - 3990 GB Houten - Giro 222111 - www.epilepsie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26