Klinkende overwinning PWG Corjan Marijs maakt het verschil PZC TOP viert kampioenschap Heinkenszand door winst naar gedeelde koppositie met VCK Dammers nog één nacompetitieduel verwijderd van ereklasse 4 Studenten uit Delft winnen ZK roeien Spanning te snijden in tenniscircuit uitslagen Brons Wyatt Hoondert/de Waard te sterk voor De Stene Brug maandag 14 maart 2005 door Daaf Kasse AMERSFOORT - Met een klin kende 11-9-overwinning op Wol ter Dros/ADG hebben de dam mers van PWG 's-Gravenpolder zich zaterdag in Amersfoort ge plaatst voor de tweede ronde van de nacompetitie. Met cle overwinning nam de Zuid-Bevelandse ploeg revan che voor de nederlaag in de na- competitie van vorig jaar. Toen speelde Ton Sijbrands nog mee. Zonder de oud-wereldkampi oen, die zaterdag als toeschou wer in Amersfoort aanwezig was, bleek de ereklasser een GOES - De roeiers van Proteus Eretes, Saures en Scaldis heb ben zaterdag de Zeeuwse titels in de wacht gesleept tijdens de eerste editie van de Ganze Re gatta. De Ganze Regatta is een race tegen de klok over 4,3 kilo meter in het Goese Sas. Bij de mannen vier ging de over winning naar de 'Oliegeul' van Proteus Eretes. Deze roeivereni ging is afkomstig uit Delft, maar de roeiers komen allemaal uit Zeeland. Daarom mocht Proteus Eretes meedoen aan de race om de Zeeuwse titel waarvan de start in de oude haven van Goes was. Bij de vrouwen won Scaldis uit Goes in hun boot Honte de Zeeuwse titel. De Honte van Saures uit Maastricht kwam als tweede over de finishlijn aan de boorden van de Oosterschelde. De Limburgse ploeg deed niet mee aan de strijd om het Zeeuws kampioenschap. De organiserende vereniging Scaldis won ook de titel in de Mixed-klasse. Peter Dousma van de wedstrijd commissie was tevreden over het verloop van het kampioen schap. middelmatige ploeg die niet was opgewassen tegen de Zeeuwse vechtlust. Voorheen was de eer ste overwinning in de nacompe titie meteen voldoende voor pro motie, maar door een andere op zet wacht de Zeeuwse hoofdklas ser een nieuwe en zware klus. Zaterdag 26 maart speelt het tiental in het eigen dorpshuis te gen Angarde Informatica uit Til burg. Inzet is een plaats in de ereklasse, de hoogste klasse in Nederland. Angarde, waar on der andere oud-wereldkampi oen Harm Wiersma en voorma lig Zeeuws kampioen Toby Ha- ge voor uitkomen, won zaterdag in Soest met 12-8 van DVSB. Ongelukkig Zeeuws kampioen Bennie Pro voost moest zaterdag verstek la ten gaan door een ongelukkige planning van de KNDB. Pro voost speelde in Harderwijk een barrage om twee NK-tickets. Te gen Angarde is Provoost er wel weer bij. Ook captain Kees Rijk, die zaterdag door een verblijf in het buitenland ook afwezig was, verschijnt dan weer achter het bord. De eerste twee partijen eindig den zaterdag op vrijwel identie ke wijze. Zowel Dominique de Rooij als de tegenstander van Daaf Kasse nam een dam die geen lang leven beschoren was. In beide partijen werd vervol gens snel de vrede getekend. Henk Gunter toverde even later een dam op het bord die wel do delijk bleek. Zijn verbouwereer de tegenstander gaf het meteen op waardoor PWG op een 4-2-voorsprong kwam. Venijnig In de tijdnoodfase sloeg de Amersfoortse ploeg terug. John ny de Leeuw had een mooie aan- valsstand in handen, maar een venijnige combinatie kostte hem de partij. Na een gelijkspel van Erwin Hamers tegen één van de sterkste jeugdspelers van Nederland zette Arjo Kousema ker het Zeeuwse tiental weer op voorsprong. In een spannende omsingelingspartij bleek een doorbraakcombinatie voldoen de voor de winst. Een blik op de overige vier partijen leerde dat PWG op dat moment de zege niet meer kon ontgaan. Jan van de Weteringh had het zwaar te gen de Senegalese grootmeester Bassirou Ba. Maar. Andres van den Berge had na een sterk ge speelde klassieke partij een ge wonnen eindspel bereikt en Aart Walraven en Jaap Veer- hoek konden onmogelijk verlie zen. Nadat Walraven aan het eerste bord de punten had gedeeld, zag de tegenstander van Andres van den Berge geen heil meer in zijn stand en streek de vlag. Uit de resterende twee partijen had PWG nog één punt nodig. Even leek Jan van de Weteringh voor een stunt te zorgen, maar hij ver zuimde een remisevariant te kie zen en moest zich gewonnen ge ven. Jaap Veerhoek zorgde uit eindelijk voor het verlossende elfde punt. De invaller aan het negende bord speelde tegen een op papier veel sterkere dammer. Veerhoek speelde een degelijke partij. Zijn tegenstander mocht na afloop zelfs van geluk spre ken dat hij een punt overhield. Wolter Dros/ADG-PWG 's-Gra venpolder 9-11. Gedetailleerd: 1. A. Bollebakker-M. Walraven 1-1; 2. B. Ba-J. van de Weteringh 2-0; 3. E.J. de Bruijn-E. Hamers 1-1; 4. L. Thijssen-D. de Rooi) 1-1; 5. G de Bruijn-H. Gunter 0-26. M. Klein Kranenbarg-A. van den Ber ge 0-2; 7. H. de Waard-A. Kousema ker 0-2; 8. L. Rosendaal-D. Kasse 1-1; 9. A. van Mourik-J. Veerhoek 1-1; 10. C. Strooper-J. de Leeuw 2-0. ARNEMUIDEN - De korfballers van TOP waren al zeker van het kampioenschap en promotie naar de tweede klasse. Zaterdag werd de zaalcompetitie in stijl afgesloten. Gemini uit Gouda werd met 27-11 opzij gezet.Omgeven door clubgenoten, familiele den en een tweehonderdkoppige supportersaanhang vierde de se lectie van Blaas de Ridder na het duel de titel. De club heeft na een paar mindere seizoenen (van de eerste naar de derde klasse) de weg omhoog weer gevonden. De Ridder hoopt dat een paar routiniers, met name Leon Kloet en Jantine Meulmeester, door zullen gaan om de jeugdige belof tes aan de hand te nemen. De coach zelf stopt. Niet omdat hij is uitgekeken op TOP, maar uit onvrede met het beleid van de bond. „Ik kan niet tegen onrecht. Aan het einde van het seizoen stop ik als coach", liet De Ridder weten. Voor de club gaat hij niet verloren. De wedstrijd tegen het matige Gemini was de prelu de voor het kampioensfeest waar de hele vereniging aan mee deed. De 27-11-overwinning kwam tot stand door doelpunten van Leon Kloet 7, Petra de Ridder 5, Ad Bezemer 4, Mirjam Kloet en Hannuël Kramer 3, Jantine Meulmeester en Niels Wattel 2 en Marlies Nieuwenhuyzen 1. foto Lex de Meester doorWim Broekhoven GOES - Door de 3-1-zege van Heinkenszand op Nieuwland en het doelpuntloze gelijkspel van VCK tegen Krabbendijke is de spanning verder opgelopen aan kop van de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal. Heinkens zand en VCK hebben, met nog zeven wedstrijden voor de boeg, evenveel verliespunten. Ook in 4B ontlopen de koplo pers Bruse Boys en FSV elkaar maar weinig. Beide ploegen won nen. Bruse Boys met 2-0 van WIK en FSV met 3-1 van Brou wershaven. Nieuwland-Heinkenszand 1-3: De bezoekers waren vanaf het begin beter, maar na de 0-1 van Ermo Cappon liet Heinkens zand alle andere kansen onbe nut. Na een half uur werd het ge lijk via een fraaie lob van Mike van Kleef. Door een knal in de kruising van Jeffrey Hannewijk werd het een kwartier voor tijd 1-2. In de slotminuut tekende Joeri Westraete voor 1-3. Krabbendijke-VCK 0-0: In de matige wedstrijd waren de ver dedigers stukken sterker dan de aanvallers. De thuisclub was na rust iets offensiever, maar echte kansen leverde dat niet op. Bevelanders-Wemeldinge 3-1: Vlak voor rust scoorde Toine Gijzel uit een strafschop de 0-1. Twintig minuten voor tijd maak te Michel Verburg, ook al vanaf elf meter, gelijk. Tien minuten later leverde de derde straf schop weer 2-1 op. Verburg schoot opnieuw raak. Ver in blessuretijd maakte Verburg ook nog het enige normale doel punt, 3-1. Apollo-Hoedekenskerke 4-0: Via een afstandsschot van Bas de Koeyer werd het na vijf minu ten 1-0. Met een fraaie kopbal zorgde Jean Paul Harthoorn na een half uur voor 2-0. Vlak voor rust leverde een vrije trap van De Koeyer de 3-0 op. Harthoorn maakte er kort na rust nog 4-0 van. Kruiningen-Colijnsplaatse Boys 0-0: Een matige wedstrijd waar in de thuisclub het meest nj bezit was, maar beide konden geen doelkans eret^ Wolfaartsdijk-Borssele M 2-0-voorsprong bij rust q doelpunten van Erik de Rj Arnold van Gemerden wan diend. Van Gemerden maalj een kwartier voor tijd ook] van. Via Martijn de Graal jj het kort voor tijd 3-1. Cadzand-SVD 4-5: In eengij opgaande wedstrijd opa Ewout de Graaf na tien mug de score voor de bezoe» Peter Nieskens tekende vijfj nuten daarna voor de Mj weer vijf minuten later zq De Graaf voor 1-2. Net ij rust werd het door Nieskens 2-2, maar na de pauze lieps via treffers van Niels van Dries en opnieuw De Graa!| tot 2-4. Marnix Martléza voor 3-4. Vijf minuten vowj tekende Junior van den Al voor de 4-4, de winst ginga de bezoekers door een goal a slotminuut van Van den Dra Vierde klasse B SPS-Vrederust 6-1: Wiljan! seveld opende voor rust des en in de tweede helft liepS verder uit. Michel Lis® zorgde voor de tweede tré waarna Johan Uijl en Thijs! meijer de stand naar 4-0 lili Mark Suijkerbuik deed nan Vrederust nog wel iets te maar het slotakkoord wast weer voor SPS. Johan Schee ijer maakte er 5-1 van eni Anthonisse maakte daarna eerste doelpunt in het eersfe tal van SPS. Stavenisse-Smerdiek 24 een gelijkopgaande wede was Smerdiek de meest gelui ge ploeg. Bart Stoutjesdijka de voor 0-1 en na de hervalt tekende Erik van Haafteni de 0-2. Kees van Putte 2 daarna een penalty voor thuisploeg, maar door goals van Jeremy Gier kwam Stavenisse toch ter:; 2-2. Jordi Hage en NordinA; bar beslisten de wedstrijd na toch in het voordeel va bezoekers. GOES - De spanning bij het wintercircuit De Blau we Winkel in Goes begint op te lopen. Verschillende teams maken nog kans op een plaats bij de laatste vier. De beste vier teams spelen de play-offs. Koploper Topshot had za terdag de nodige moeite om 't Halve Maantje van zich af te houden. Met na me de eerste twee mannen van 't Halve Maantje. Vir gil Greeve en Dennis van 't Westeinde, waren op dreef. Greeve won zijn enkelspel partij tegen Floris Schol ten met 7-4 (4-0) en Van 't Westeinde versloeg André van der Bijl met 7-6 (3-1). Ook het dubbelspel werd door Greeve/Van 't West einde gewonnen (10-2 te gen Scholten en Sander Machielsen). Bij de vrou wen was het Anouk van Straaten die zowel haar en kel als dubbel winnend af sloot. De tweede partij had geen invloed meer op de eind- ranglijst. LTC de Zoom ver sloeg dan wel MTO met 34-26, maar plaatsing voor de play-offs zit er niet meer in. Vooral 't Halve Maantje deed het goed met het oog op de ranglijst. Dankzij de 29 punten tegen Topshot staat 't Halve Maantje nu op 197 punten. Daarmee is het team uit Goes derde, met in de wetenschap dat nog twee teams langszij kunnen komen: MLTC en Allstars.'MLTC moet dan slechts negen punten halen tegen Allround - al zeker van de playoffs - en All stars 26 punten tegen de nummer laatst Tennis- school Dennis Helleman. HANAU - Tijdens de open Duit se kampioenschappen jiu-jitsu heeft Lindsay Wyatt brons ge wonnen in de klasse tot 70 kilo gram. De Goese wereldkampioene was één van de vier Nederlandse at leten die in Hanau een medaille pakte. door Euqène de Kok ZOUTELANDE - Hij scoorde za terdag drie keer tegen De Meeu wen, maar linksback Corjan Ma rijs van Arnemuiden had liever ge zien dat het bij twee was gebleven. Zijn eerste treffer was namelijk een eigen doelpunt. Marijs zette het zelf recht door nog twee keer te scoren. Allebei in het goede doel. De koploper in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal won de derby met 2-1. Dat Corjan Marijs daarmee zijn ei gen fout goed maakte, is iets te cru gesteld. Zoveel kon de linkspoot niet doen aan de eigen goal. De rook van de lichtfakkels van de Ar- nemuiden-supporters was nog maar net opgetrokken, toen Marijs de bal terugspeelde op keeper Rov den Dunnen. De doelman van Arne muiden had waarschijnlijk een fraaie uithaal in gedachten, maar maaide volledig over de bal heen. De bal rolde door de stormachtige wind snel richting de doellijn, Den Dunnen probeerde nog te redden wat er te redden viel, maar bleek kansloos. ,,Ik dacht even: daar gaan we", zei Marijs na afloop op het ijskoude sportpark Den Hoge Hilt. De Meeu wen profiteerde van de harde wind in de rug en ging driftig op zoek naar de tweede treffer. Tegelijker tijd zorgde het eigen doelpunt voor onrust in de laatste linie van Arne muiden. De anders zo solide defen sie oogde, opgejaagd door de felle thuisploeg, breekbaar en onzeker. De Meeuwen verzuimde echter de voorsprong te vergroten. Bikkelveld Aanvallend maakte Arnemuiden in de eerste helft allerminst een sterke indruk. De acties van linker middenvelder Corné van Belzen kwamen niet uit de verf, spits Ai- jen Reynoudt was onzichtbaar en topscorer Bart van Steveninck werd goed bewaakt door Job Bras ser. Arnemuiden leek vooral moeite te hebben met de omstandigheden: de harde wind en het zeer slechte, hob belige veld. ,,Het was een bikkel veld, geen veld om mooi voetbal op te spelen. Hier is combineren vrij wel onmogelijk. Maar ja, daar zal ik volgend jaar ook mee te maken krijgen", keek Arnemuiden-trai- ner Wim Davidse vooruit naar vol gend seizoen als hij als oefenmees- ter terugkeert naar Zoutelande. Zaterdag moest er gewerkt worden en daar liet de vissersploeg het, in tegenstelling tot De Meeuwen, lig gen. „We begonnen veel te slap. Qua inzet hebben we compleet ge faald in de eerste helft", zei Marijs schuldbewust na het duel. „In de rust heb ik geen gewoon praatje ge houden, maar gebulderd", keek Da vidse terug. „De Meeuwen startte veel feller. Als je voor het kam pioenschap gaat, mag je natuurlijk nooit zo slap aan een wedstrijd be ginnen.' De donderpreek van Davidse mis te zijn uitwerking niet. Arnemui den kwam fel uit de kleedkamer en ging op zoek naar de gelijkmaker. Toch waren de eerste, grote kansen voor het elftal van Evert Wisse. Een mooi passje van Eddy Mathijs- se belandde in de voeten van Rog ier Sinke. Die haalde uit met links, maar zag zijn schot via de paal in de handen van Den Dunnen te rechtkomen. Drie minuten daarna, in de 55e minuut, kroop Arnold Krijger voor Amemuiden-verdedi- ger Jaco Moerdijk en kopte een pass van Michiel Brouwer goed in. Den Dunnen redde knap. Uit een corner van Arjen Kats maakte Corjan Marijs een paar mi nuten later de gelijkmaker. Marijs stond compleet vrij bij de tweede paal en kon binnenkoppen. Ieder- éen die dacht dat Arnemuiden sim pel erop en erover zou gaan, kwam bedrogen uit. De Meeuwen bleef knokken, allerlei gevallen van kramp en andere blessures ten spijt. Vijf minuten voor tijd zorgde Ma rijs voor de beslissing. Die viel op nieuw uit een corner van Kats. Bart van Steveninck, die voor de tweede opeenvolgende keer niet tot scoren kwam, kopte de hoek schop in de voeten van Marijs. De linksback schoot de bal met links binnen. „Ik ben tevreden met het resultaat, maar niet met het vertoonde spel", oordeelde Davidse. „Het was een zwaarbevochten zege. Wij zijn diep moeten gaan, net als De Meeu wen." Evert Wisse vond dat zijn ploeg te weinig had gekregen. „We hadden hier vandaag punten kunnen pak ken, maar we hebben verzuimd 2-0 te maken." Toch verliet hij het veld met opge heven hoofd. „Het was een wed strijd met passie en beleving. We hebben twee keer drie kwartier hard geknokt. Daar heb ik de spe lers een groot compliment voor ge geven." De Meeuwcn-Arnemuiden 1-2 (1-0). 9. Corjan Marijs 1-0 eigen doelpunt), 59. Corjan Marijs 1-1, 85. Corjan Ma rijs 1-2. Scheidsrechter: A. J. A. Si- monse (Heinkenszand). Gele kaart: Jo hnny Wisse, Eddy Mathijsse en Michiel Brouioer (allen De Meeu wen). Aantal toeschouioers: 450. lililii—I Bowling Vereeniging Middelburg. Maandagieague: Jamin/Pets place - Warning 3-1, Seat/Melse - Makzo 0.5-3.5, Maanfoto - Imtech 0-4, Fietswe- reld - Ijsvogel 0-4, Plakhempjes - Kwik kwek kwak 4-0, Kapsalon Duck - Allie angel 4-0, Computer service - Hoven.be- dr. Walcheren 1-3, Le pelotita azul - Prutsers 3.5-0.5. Dinsdagleague: Suzuki - Mylene cosmetica 1-3, Hooizolder - The duke 0-4, v. d. Zwan - Timmerwerken 3-1, Spruijt pallet - Risa bevest. 3-1, Steady state - Bulldozers 1-3, Istimewa - BAM 3-1, Kleintjes - Valkenisse 3-1, S4 - Kruitmolen 2-2. Woensdagleague: Stadscafe - Van Kampen schoenen 1-3, Het Zuiden - Po seidon 0-4, Herwegh - 't Gootje 4-0, Drukkerij Capello - Montage onderh. 0-3, Amsteltjes - Auto de Voogd 2-2, Coby's speelgoed - Schrobbelerke 1-3, Johns - Bakker Bart 2-2. Donderdagleague: EPZ 3 - Slagerij Gillissen 4-0, Snackbar Fonsies - EPZ 1-3, EPZ 2 - Ram/de Tropen 2-2, Kruit molen 2 - Star engeneering 1-3, East man - Wondergem 3-1 Jeugdleague: Pinkillers - Gewoon ho peloos 3-1, Bunny toppers - Krot- muulen 1-3, BC Knudde - Plonzsz 1-3, Strike makers - Y-team 0-4. Regio Walcheren. Eerste klasse: Westkapelle - VZV/Hydrofa 7-12, Alfonds/zuidwest negen - Taxicentrale 7-8, Oostkapelle 2 - Murre/De Visser 3-4, Tympaan - Domburg 5-3, vv Hebus- port-Toma 8-7, Oostkapelle - Arnemui den 9-5. Stand: Taxicentrale 20-60 (kampioen), Domburg 20-48, Alfonds/zuidwest ne gen 20-48, Tympaan 20-45, vv Hebus- port 20-37, Oostkapelle 20-27, Torna 20-27, Murre/De Visser 20-17, Oostka pelle 2 20-14, VZV/Hydrofa 20-14, Arne muiden 20-13, Westkapelle 20-3. Tweede klasse: PSVW - VZV/Hydrofa 2 4-4, Domburg 2 - ABC decor 11-4, On- derandere - Garderen/Dekker 3-5, Ontop - Alfonds/zuidwest negen 2 4-7, WZP - De Weerlt 5-5, Toffeeclub LFA - Meiveld 5-6. Stand: Meiveld 20-47, Domb.: 20-42, Toffeeclub l Alfonds/zuidwest negen 2 20-3S, 20-31, ABC decor 20-30, VZVHyi 20-25, Ontop 20-23, Onderanderef Garderen/Dekker 20-18, 0e 20-15, PSVW 20-10. Derde klasse: VAW - Schinkelass; tie 12-0, De Dwaes/Couburg-Vh' SSVW - fc Laurens 5-7, Partneraói Akkerdaas kado 3-14, Woontrek land - Dekker/Tramper 0-4. Stand: Akkerdaas kado 20-54, 20-52, Baderie 20-35, VPV 20-34,5: 20-32, fc Laurens 20-32, Uiterton! Woontrend Zeeland Dekker/Tramper 20-20, Schinkel rantie 20-16, De Dwaes/Couburaï Partner advies 20-8. Vierde klasse: Garderen/DeU? Atofina 5-0, Jong Arnemuiden veldeboys 3-7. Stand: Bieneveldeboys 16-38,NW vocaten 16-37, VZV/Hydrofa'" Garderen/Dekker 2 17-29, vv I- 2 15-27, Jong Arnemuiden 16-22,1 ton 2 16-21, Atofina 16-11, EPZ 165 Stoof 16-6. Vijfde klasse: Torentijd - TSAt' preventie 5-8, Westkapelle 2-ft 10-8, VAW 2 - VZV/Hydrofa 4 3-7,4 timmerwerken - fc Zeeland Dekker/Tramper 2 - fc Laurens Gouwe gheyt - MO de Schuur6-U Stand: MO de Schuur 21-53 1 pioen), TSA brandpreventie 21-S Zeeland 21-32, Gouwe gheyt 21-31 se timmerwerken 21-30, Dekker per 2 21-29, Westkapelle 2 19-26, fc rens 2 20-23, Varian 21-20, VZW 4 21-19, VAW 2 21-18, Torentijd 20 Zesde klasse: Provincie Zeeland- ma 2 3-8, fc Laurens 3 - SVR6-7J kapelle 3 - Domburg 3 1-5, vv Dek -v. d. Sluis grondwerk 12-5, Draa* bers - Uiterton 3 4-3, Janse-W kamp 1-3. Stand: Domburg 320-4: ma 2 20-44, SVR 21-44, vv Da 20-40, Westkapelle 3 21-38, 20-35, Piet Voskamp 20-27, Pr» Zeeland 20-20, fc Laurens 3 Draadkrabbers 20-19, Uiterton 3 v. d. Sluis grondwerk 20-6. partij op tafel tegen Frans Koek, maar een moyenne' 0.722 was tegen de ontkef bezoeker niet voldoende; kwam tot een fraai gemifw van 0.972. Wim de Kok en Geri'it E maakten er een lange prés- strijd van. Geen van de twee- jarters wilde toegeven. kwam de kwaliteit van dep»' niet ten goede. Uiteindelijs' sliste Blom de partij in zijnW deel. Bram de Waard maakte feestje compleet voorde^ Juist tegen de dit seizoen®" winnelijke Marco van der» steeg hij boven zichzelf uJ Waard won met een fraaiitf nen van 0.638. Bart van Steveninck torent boven zijn bewaker Job Brasser van De Meeuwen (tweede van links) en doelman Denni Oosse uit. foto Lex de Meester door Joop van den Oudenhoven GOES - De vooruit gespeelde streekderby tussen de biljarters van De Stene Brug en Hoondert/de Waard in poule vier van de derde divisie van de landelijke competitie drieban den groot is met 6-2 gewonnen door de ploeg uit Rilland. De Stene brug, dat op volle oor logssterkte was aangetreden, wist zich in eigen huis geen raad met de bezoekers uit Rilland. Al leen Raymond Nicodem kwam tot winst. De Goesenaar stond in de beslissende fase flink ach ter tegen Vic Herreweghe: 27-34. Maar, de Belg vergat zijn verde diging in acht te nemen en werd meteen afgestraft door Nico dem. Met zes en nog eens twee werd de zege binnengesleept. Het bleek het enige hoogtepunt voor de thuisploeg. Piet Koek legde nog wel een uitstekende De Slene Brug - H««* Waard 2-6: Raymond N}:^. Vic Herreweghe 35-34,45 WW Piet Koek- - Frans de Koe* 36; Wim de Kok - Gern'JT 28-30, 78, Marco van der Bram de Waard 23-30.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20