BOOGERT BOUWBEDRIJF SN WO HEIP HETGELUK'N HANDJE Jij zoekt een goede baan Wij zoeken goede collega's Tramper HERDER Technisch Medewerker Materieel Beheer m/v PZC Techniek Groep den Hartog teamhoofd welzijn m/v -4 'ncLeifiutv 404040 zaterdag 12 maart 2005 Tramper Techniek is gespecialiseerd in de ontwikkeling en produktie van machines op het gebied van de verpakkings- en voedingsmiddelenindustrie. Hoogwaardige en geavanceerde apparatuur helpt ons dit te realiseren. Werken bij Tramper Techniek betekent werken in een omgeving waar continu nieuwe ontwikkelingen plaatsvinden. Bij ons wordt hard gewerkt in een uitstekende sfeer door zo'n 30 collega's. Bovendien is er een uitstekende samenwerking met onze werkmaatschappijen Tramper Metaalbewerking en Idea (elektra). Alle ingrediënten voor een gezonde voortgang van je carrière. Wij hebben voor de onderstaande functies een vacature: projectleider werktuigbouw Een uitdagende baan waarbij, naast technische kennis, vooral je communicatieve vaardigheden en stressbestendigheid erg belangrijk zijn. Je stuurt de technisch specialisten aan die de projecten uitvoeren en onderhoudt contact met zowel de opdrachtgevers als de leveranciers. Vooropleiding: Een afgeronde opleiding werktuigbouw op HBO niveau, vacaturenummer: TT-05001 projectleider elektro Als projectleider voer je zelfstandig elektro-projecten uit en/of stuur je die aan. Ook het maken van programma's maakt deel uit van je functie. Wij maken ondermeer gebruik van PLC-besturingen, servogestuurde systemen, regelapparatuur, CAN open en profibus. Vooropleiding: Een afgeronde opleiding elektro op HTS-niveau vacaturenummer: TT-05004 CNC frezers en CNC draaiers Voor wie preciesie een tweede natuur is. Voor de door ons ontwikkelde machines worden de verschillende onderdelen in eigen huis geproduceerd. Je bent een eerste klas vakman die, na een inwerkperiode, zelfstandig deze hoogwaardige onderdelen produceert. Vooropleiding: Een afgeronde opleiding werktuigbouw op MBO niveau of LTS metaal, vacaturenummer: TT-05002 kastenbouwer Je bouwt besturingssystemen en elektrokasten aan de hand van door de projectleider aangeleverde tekeningen. Het tekenen van schema's maakt ook deel uit van je takenpakket. Je werkt in een team dat onder leiding staat van een projectleider. Vooropleiding: Een afgeronde opleiding elektro op MBO-niveau of LTS-elektro. vacaturenummer: TT-05004 Solliciteren Als één van de bovenvermelde vacatures jou op het lijfis geschreven, stuur dan je sollicitatiebrief, met c.v. en met vermelding van het vacaturenummer voor 31 maart a.s. naar Tramper Techniek b.v. t.a.v. de heer P. de Goffau. Spoorstraat 24, 4431 NK 's-G raven polder. Per e-mail: peter.de.goffau@trampertechniek.nl. Innovatief, gedreven en perfectionistisch HERDER B.V. is een bedrijf dat zich met circa 85 medewerkers toelegt op de ontwikkeling productie en verkoop van hydraulisch' mechanische machines op het gebied van sloot- en bermonderhoud. Deze machines worden voornamelijk geleverd aan overheids instellingen, waterschappen en loonwerkers. De organisatie is internationaal marktleider in haar branche en is IS09001 gecertificeerd. I Voor onze afdeling lasserij zijn wij op zoek naar een: Lasser B (m/v) Functieomschrijving - Het zelfstandig stellen, samenstellen, lassen MIG/MAG en richten van minder eenvoudige werkstukken (hoofdzakelijk maaikorffl-ames en gieken) en de controle hiervan. Het op de juiste wijze bedienen van de benodigde (las-) apparatuur. Het verrichten van diverse met de productie ver bandhoudende werkzaamheden. Functie-eisen VMBO metaal (B-niveau); Elektrode en MIG/Mag lassen (NIL niv. 2); 1-3 jaar productie-ervaring; Tekening kunnen lezen; Heftruckrijbewijs; Bereidheid tot het eventueel volgen van benodigde cursussen. Aanvullende eisen Gezien de aard van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een enthousiast persoon, met een flexibele instelling en goede motivatie, die nauwkeurig kan werken en die voldoende initiatief toont. Wij bieden Vast werk na gebleken geschiktheid; Goed salaris; Omzetpremie; Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; Prettige werkomstandigheden. I Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 14 dagen te richten aan: HERDER B. V T.a.v. de heer M. Vinke Postbus 8010 4330 EA MIDDELBURG Bouwbedrijf Boogert B.V. is gevestigd in Oosterland op Schouwen-Duiveland. Het bedrijf is in Zuid-West Nederland al meer dan honderd jaar actief in de woningbouw, utiliteitsbouw, en in projectontwikkeling. Het bouwbedrijf heeft circa 70 vaste medewerkers in dienst. Het leveren van kwaliteit en veilig werken staan voor hen voorop. Bouwbedrijf Boogert is ISO 9001 en VCA" gecertificeerd. Bouwbedrijf Boogert B.V. beschikt over een grote verscheidenheid aan eigen materieel om haar grote en kleine bouwprojecten te realiseren. Voor het onderhoud en beheer van het eigen materieel, zoals bouwkraan, bouwliften, elektrische voorzieningen, steigers, opslag- en kantoorunits e.d., zijn wij op zoek naar een ervaren duizendpoot als: Werkzaamheden De Technisch Medewerker onderhoudt en repareert het elektrisch handgereedschap en de bouwmachines. Hij draagt zorg voor het periodiek onderhoud van en reparaties aan het rijdend materieel. Hij onderhoudt de opslagcontainers, kantoorunits en overig bouwmaterieel. Hij beheert al het materieel en voert de administratie ervan naar en van de bouwplaatsen. De Technisch Medewerker draagt zorg voor de wettelijke keuringen van o.a. het elektrisch gereedschap, hijsmaterieel, steigers e.d. Hij draagt in overleg met de uitvoerder zorg voor de inrichting van de bouwplaats. Hij is de spil waarop de uitvoering van bouwprojecten draait. Wij zoeken Een enthousiaste, gedreven en praktische medewerker, die kan maken wat zijn ogen zien. Een duizendpoot, die zowel kennis heeft van motoren als van elektrotechniek. Hij heeft het vermogen om technische problemen op te lossen. Hij heeft inzicht in bouwprocessen en kan pro-actief hierop zijn werkzaamheden afstemmen. Wij vragen Opleiding op MBO niveau Ruime werkervaring als monteur of onderhoudsvakman Kennis van motoren en elektrotechniek Collegiale en flexibele werkhouding Dienstverlenende instelling Rijbewijs B, rijbewijs C/E is een pre Woonachtig in een straal van 30 km van Oosterland Wij bieden U een collegiale werksfeer met een grote mate van zelfstandigheid. Eigen initiatief wordt in dit werkveld op prijs gesteld. Er zijn goede mogelijkheden tot aanvullende opleiding en scholing. De salarisinpassing is conform de CAO voor het Bouwbedrijf en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Bouwbedrijf Boogert kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Schrijf uw sollicitatiebrief met CV aan: Den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129, 4460 MC Goes. Mailen kan ook aan: info@personeelsadviesdienst.nl Wilt u informatie over deze vacature, neem dan contact op met de heer P. den Hartog, 0113-271270 en buiten kantooruren op het mobiel nummer, 0650 447 030. personeelsadviesdienst Acquistie wordt niet op prijs gesteld. l>e Stichting Maatschappelijk Werk Oostcrscheideregio is werkzaam op Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland. De Stichting heeft 85 medewerkers in dienst. Naast het Welzijnswerk, het Algemeen Maatschappelijk Werk en het Sociaal Raadslieden- werk als kerntaken, worden werkzaamheden verricht in het kader van: Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs; Consultatieteams binnen het basisonderwijs; Detachering ten behoeve van derden; Bedrijfsmaatschappelijk Werk; Meldpunt Schuldhulpverlening; Woon(her)kansenproject. De afdeling Welzijn voert haar werkzaamheden uit in de gemeente Goes. Meer informatie treft u aan op onze website: www.smwo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. welzijn zoekt medewerkers met een hart voor mensen 24 uur per week Het werkgebied is de gemeente Goes. De afdeling Welzijn profileert zich naar buiten toe als een afdeling met een eigen gezicht en voert sociaal cultureel werk, jongerenwerk, ouderenwerk, opbouwwerk, vluchtelingenwerk, breedtesport en brede schoolactiviteiten uit voor inwoners van de gemeente Goes. Zij wil een bijdrage leveren aan een optimaal woon- en leefklimaat en welzijn voor alle burgers van de gemeente Goes. Activering, preventie en participatie zijn centrale begrippen. Het werk wordt zowel vraaggericht als outreachend georganiseerd. Het teamhoofd: Geeft leiding aan de medewerkers van de afdeling Welzijn onder verantwoordelijkheid yan de manager van de afdeling; Is verantwoordelijk voor de organisatie van het primaire proces binnen de werkeenheid; •Verzorgt de werkbegeleiding en neemt deel aan het sectoroverleg. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding op het gebied van welzijn; Enige jaren ervaring in het welzijnswerk; Kennis van en inzicht in voor het werkveld relevante methodieken en theorieën; Ervaring in een leidinggevende functie; Kennis van en inzicht in organisatieprocessen, veranderingsprocessen en managementtheorieën; Gedegen kennis van en visie op welzijnswerk; Goed gevoel voor politieke en maatschappelijke verhoudingen. Profiel: Beschikt over analytisch vermogen en zelfinzicht en heeft coachende kwaliteiten; Is besluitvaardig, kan conflicten hanteren en weet om te gaan met diversiteit Ons aanbod: Een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd; Een salaris conform de CAO-Welzijn, schaal 10, 2378 - 3513,- op fulltime basis; Bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden en deelname aan het pensioenfonds PGGM. Sollicitatieprocedure: Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan SM WO, ta.v. de selectiecommissie Teamhoofd Welzijn, Postbus 310,4460 AS Goes. De gesprekken worden gehouden in week 13. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer drs. M.E. Inja, manager maatschappelijk werk en welzijn, telefoon (0113) 272150. De sluitingsdatum is 26 maart 2005. De vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Opvoeden is in deze tijd geen gemakkelijke taak. De i cijfers spreken duidelijke taal: vandaag de dag krijgt maar liefst i I op de 20 kinderen in Nederland te maken met jeugdhulpver- lening, meestal als gevolg van een verstoorde thuissituatie. Ge-1 lukkig bestaan er voor deze kinderen allerlei vormen NATIONAAL FONDS KINDERHULP L hulp. Vele mensen zetten zich elke dag in om hen toch een I toekomstperspectief te bieden. Dat neemt niet weg dat ze. net I als andere kinderen, van tijd tot tijd wel een extraatje kunnen V gebruiken. Kinderhulp is het fonds dat daar al 40 jaar voor V zorgt. Helpt u 'n handje? GIRO DEVENTER VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 22