APK 3800 0 PZC Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoeknia Daar kom je graag teri zaterdag 12 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Hoera, een zoon! Stijn 8 maart 2005 Krijn en Petra Coppoolse Gapingsedreef 2 4353 SK Serooskerke 0118-593228 Verjaardag Mijn moeder, J. J. van der Weele van Koeveringe hoopt 23 maart 80 jaar te worden. We willen dit vieren op woensdag 23 maart a.s., dan is iedereen van harte welkom die haar wil feliciteren en wel van 15.30-17.30 uur in het "Zaaltje", Have- laarstraat 34 naast de Protestantse kerk te Colijns- plaat. Cadeautip Ê3 Haar zoon Wim van der Weele Zuiddijk 8 4486 RC Colijnsplaat "Hoekhof" Jubileum Op 14 maart hopen onze ouders Rinus de Bat en Ineke de Bat-Timmerman stil te staan bij hun 25-jarig huwelijk. Lieve pa en moe van harte gefeliciteerd. Martin, René, Stefan, Christine Ina en Han de Kam zijn 19 maart 2005, zo de Heere wil, 40 jaar ge trouwd. Wij nodigen u uit op onze receptie bij ons thuis op vrijdag 18 maart van 15.30 tot 17.30 uur. Brouwerijstraat 52 4356 AN Oostkapelle Als u met de auto komt graag parkeren op de parkeerplaats van Camping "In de Bongerd", Brou werijstraat 13. Overlijden Bedroefd omdat we hem moeten missen, is plotseling en veel te vroeg uit ons midden weggenomen, onze jongste broer, zwager en oom L. J. M. Spelier Leo 's-Heerenhoek, 22 april 1942 Den Haag, 10 maart 2005 Goes: R. M. Hoomick-Spelier C. F. Hoomick Sluis: J. P. Spelier J. Speiier-de longe Haarlem: J. T. Spelier P. A. van der Heijden Goes: P. I. M. Spelier t R. C. M. Spelier-Hopmans 's-Heerenhoek: C. J. Spelier 1. A. Spelier-de Jonge Middelburg: J. G. Spelier t J. A. T. Spelier-Rijk Vlissingen: N. L. M. Spelier J. Spelier-Grimminck Neven en nichten Wij wensen Marijke en de kinderen de kracht toe dit immens grote verlies te dragen. "Elk afscheid is de geboorte van een herinnering" S. Dali Intens verdrietig en verslagen zijn wij door het plot seling overlijden van mijn lieve zorgzame schoon zoon en onze onvergetelijke zwager en oom Leo Spelier echtgenoot van Marijke Spelier-Luijk op de leeftijd van 62 jaar. Goes:T. Luijk-van Maasdam Heinkenszand: Johan en Wilma Rijk-Luijk Martin Linda Scheveningen, 10 maart 2005 Bedroefd namen we kennis van het plotseling overlij den van onze goede vriend Fre de Bruijne We wensen Betsy en de kinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Martien en Sari den Doelder-Wisse Herinner mij maar niet in donkere dagen. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan onze lieve vader en opa Cornelis Mol sinds 29-2-1988 weduwnaar van Elizabeth Sturm in de leeftijd van 77 jaar. Ulestraten: fanny Indemans-Mol Rudolf Indemans Fleur Ruud Oosterhout: Jan Mol losée Mol-Weststrate Linda Martijn en Sabine - Daan Simone Brussel: Ineke Bemard-Mol Guido Bernard Temeuzen, 11 maart 2005 Correspondentieadres: Henri Dunantstraat 11 6235 AN Ulestraten. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 15 maart om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Ter- neuzensestraat 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats. Na afloop kunt u de familie ontvangen in Restaurant "Kraaghof", Temeuzensestraat 89 te Zaamslag. Een speciaal woord van dank aan het personeel van Verpleeghuis Ter Schorre"afd. Albatros, voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Cornelis Mol weduwnaar van Elizabeth Sturm Kamperland: A. van Hee-Mol Zaamslag: C. L. Mol-Dieleman Neven en nichten 11 maart 2005 Elke dag een stukje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, vanwaar langgeleden ook de weg begon. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man en vader Marinus van Ginkel Rinus Amersfoort, 22 juli 1925 t Middelburg, lOmaart 2005 M. J. van Ginkel-van der Weel Eef van Ginkel Onze dank gaat uit naardr. Kerkhofs (en Carla) en dr. Angkotta en de medewerkers van Zorgstroom voor hun liefdevolle begeleidingen verzorging. Jasmijnstraat 28 4332 TT Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 15 maart a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor de Fijne herinnerin gen, nemen we afscheid van oom Rinus van Ginkel in de leeftijd van 79 jaar. Middelburg: Annie en Andries Rinus en Joke Kees en Anneke Bob en Willie Agathe en Wim Fred Ad en Elly Lenco en Ankie Roosendaal: Jaap en Netty Middelburg, 11 maart 2005 Diepbedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, zullen wij een trouwe suppor ter moeten missen Meneer van Ginkel Wij wensen mevrouw van Ginkel, Eef en verdere fa milie veel sterkte toe. Namens de dames- en herenselectie en begeleiding van handbalvereniging E.M.M. Onverwacht overleden ons lid D. Mos Namens bestuur leden P.V. de Zeeuw Goes Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Christiaan van de Woestijne Arnhem: Piet van de Woestijne Nel van de Woestijne-van Helden Middelburg: Riet van de Woestijne-Gideonse Zoutelande: Cathrien Rooze-van de Woestijne Wim Rooze Koblenz: Maatje van de Woestijne Oostkapelle: André van de Woestijne Suus van de Woestijne-Adriaanse Zoutelande: Jan van de Woestijne Ria van de Woestijne-Verstraate Neven en nichten Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verdriet te dragen. Oostkapelle, 9 maart 2005 Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Na een ziekte hebben wij, toch nog onverwacht, af scheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Cornelis Petrus de Lange Cor in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: M. de Lange-Tournois Kloosterzande: Cobie en Joop Gouda: Marianne en Henk Voorburg: Leo en Ingrid Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 10 maart 2005 Correspondentieadres: Nieuwerkerckeplein 35 4335 ET Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op dins dag 15 maart om 14.00 uur in Kerkcentrum "De Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middel burg. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 13.15 tot 13.45 uur voorafgaand aan de dienst. De crematieplechtigheid zal plaatshebben om 15.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gele genheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het cre matorium. Achter elke traan gaat een glimlach van herinnering schuil. Geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder M^rie Berrevoets echtgenote van Piet van Dijke (t 2001 Zierikzee, Goes, 1 juli 1921 10 maart 2005 Wij zijn erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Valcke Eindhoven: Wim en Dorothé Ernst en Lorna Ilse Claudia en Gerard Rik, Tom en Lisa Marco en Armanda Biddinghuizen: Cor en Corry Correspondentieadres: Parksingel 9 8256 GE Biddinghuizen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 15 maart om 11.30 uur in de Aula van zorgcentrum "Gasthuis", Kievit laan 64 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.00 uur tot 11.25 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men in voornoemde Aula. De crematieplechtigheid zal aansluitend om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Geertruida van Hoom-Harthoom weduwe van Jacobus Jan van Hoorn in de leeftijd van 86 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, lOmaart2005 Correspondentieadres: Rietlandstraat 16,4411 AV Rilland Maandag 14 maart is er van 19.30-20.00 uur gele genheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 15 maart om 14.00 uur in het crematorium te Bergen op Zoom, Mastendreef 5 (vertrek om 13.00 uur vanaf het rouwcentrum te 's-Gravenpolder). Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. In liefdevolle herinnering, aan onze moeder en (overgroot-)oma. We zullen je missen, rust zacht. mevrouw G. van Hoorn-Harthoorn Kapelle: Bram en Willie Kruiningen: Ilona en Marino Gerina, Giovanni Hansweert: Pascal en Jolanda lOmaart 2005 "Jan is verlost God heeft hem welgedaan Tot ons groot verdriet, maar met een dankbare her innering aan de liefde die hij ons heeft gegeven, is na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Valcke" - Bachstraat - overleden, mijn geliefde zorgzame man, onze lieve vader en opa Jannis Jacob de Neef -Jan - Kapelle, t Goes, 14 maart 1920 10 maart 2005 Kapelle: J. de Neef-Komejan Kapelle: Piet en Margriet de Neef-Peeters Sandra en Alexander Stefan en Annelies Renesse: Jannie de Neef Jerry en Son ja Judith C.D. Vereekestraat 21,4421CB Kapelle Jan is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle, alwaar gelegenheid tot af scheid nemen is op maandag 14 maart van 19.00 tot 19.30 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op dinsdag 15 maart om 13.00 uur in de Herv. kerk, Kerkplein te Kapelle. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Ver pleeghuis "Ter Valcke" voor de goede en liefdevolle verzorging van onze moeder Geertruida van Hoom-Harthoom Familie Van Hoorn Vanmorgen vroeg is onverwacht overleden onze moeder en oma G. van Hoorn-Harthoorn op 86-jarige leeftijd. Forra John, Fe, Orlando en Vanessa Miranda, Joost en Junior Op 93-jarige leeftijd is overleden onze oud-voorzitter Marinus van Belzen Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur Voetbalvereniging Amemuiden Dankbetuiging Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de be langstelling, in welke vorm dan ook, bij ons 65-jarig hu welijk. Mede daardoor is het voor ons een onvergetelijke dag ge worden. A. Jasperse J. Jasperse-Simonse Zierikzee, maart 2005 Woorden schieten te kort Via deze weg wil ik u bedanken voor de steun en medele ven na het plotselinge overlijden van Hans Het is hartverwarmend en overweldigend, zoveel mensen en bloemen, zoveel kaarten en lieve woorden. Dit alles geeft mij de kracht om verder te gaan zonder Hans en om te proberen weer invulling aan mijn leven te geven. Vanwege de enorme belangstelling is het voor mij helaas niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Jannie Braai Dreischor, maart 2005 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens zijn ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve zorgzame vader, opa en overgrootvader Leijn Dekker zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Het geeft ons troost in ons verdriet. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, maart 2005 Voor de vele warme reacties na het overlijden van Maria Franse-Hoondert danken wij u hartelijk. Het doet ons goed om te weten dat zij bij zo velen geliefd Familie Franse Wemeldinge, maart 2005 Voor de vele blijken van medeleven, betoond na het over lijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Albertus Sandee betuigen wij u daarvoor onze oprechte dank. L. Sandee-van de Guchte Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kamperland, maart 2005 - dankbetuiging - Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na het overlijden van Ad van Schelven Het is goed zo. Uit aller naam: C. Gillissen-van Schelven Middelburg, maart 2005 In Memoriam 12-03-1999 Lieve Oop Wat zou je het leuk gevonden hebben om met Joey te spelen, wat zou je gek gedaan hebben en trots geweest zijn, helaas kan dat niet meer, dat doet wel pijn. Maar gelukkig heb ik genoeg herinneringen waar ik vaak aan terugdenk. Liefs Jits mathilda wisse wC Overledenenzorg met aandacht Het eerste contact na een overlijden Ik sta ook op de "Zorgbeurs" op 19 maart in Emergis te Goes, van 10:00 tot 15:00. Hier is het mogelijk u door mij persoonlijk te laten informeren. U bent van harte welkom! Dag en nacht bereikbaar 0113-217060 of 06-246507702 DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te bak Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op AANVRAAG verkrijg® (gratis en vrijblijvend) ---B UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113)$ Rouwcentra: Geldeloozepad 20 6oes - Kitskinderseweg 1 ur Faciutair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl UiTvacmTondememmq H. nJobse bv Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Bultenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uttvaart.nl; keuring pers. auto excl. afmeldkosten *excl. 3-gas- en dieselroetmetins Bosch Car Service f Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 1315 KOUDEKERKE, Autobedrijf Kluylh: Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 J Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 4644 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118-1 ML-W.MNdrlNdflflfflTSmiFBI! Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 371210 HH www.boschcarservlce.nl Begrafenis- en CremaUeverzorp! OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LNVlIssiaf Telefoon 0118 - 413417 - 41277S Rouwcentrum. Van Dishoeckstnri

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12