0 BSE Het MEER VAN ANNECY PZC U wilde toch meet gaan bewegen? Sluitingstijden familieberichten: Overlljdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdaqen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Op 5 maart 2005 is Gijs geboren Jan-Peter en Angelique Duvekot Langevielesingel 92 4355 AC Middelburg Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods hand een doch ter en zusje Maartje 3 maart 2005 Wim, Paula en Hannah Marinissen Walcherseweg 220 4334 NB Middelburg Huwelijk Wij gaan trouwen! Erwin Heijt en Verona Conté Vrijdag 11 maart 2005. Wij trouwen in het stadhuis te Veere om 14.00 uur. U bent van harte welkom op onze receptie van 18.45 tot 20.00 uur in Restaurant Kasteel van Batavia, Zuidstraat 143, Westkapellp. Ons adres: Nieuwe Dijkstraat 21 4361 BZ Westkapelle Overlijden We are filled with sadness by the sudden death of our student Emily Bol 16 December 1985 - 3 March 2005 She was our friend and an enthusiastic member of our community. On behalf of students, staff and faculty of the Roosevelt Academy, Middelburg Prof. dr. H. P. M. Adriaansens Dean Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze lieve vriendin Fanny Wij wensen Mario en de kinderen heel veel sterkte toe. Paul. Isandra, Kevin en Kim van Hercules Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Fanny Bart-Monzón Moeder van Gina, Silvano en Lorenzo, leerlingen van onze school. Wij wensen Mario, de kinderen en de naaste familie heel veel sterkte toe voor nu en in de toekomst. Leerlingen, schoolteam, OR en MR van de o.b.s. De Leeuwenburch te Middelburg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Fanny Bart-Monzón Wij wensen Mario, Gina, Silvano, Lorenzo en verde re familie veel sterkte toe. Vlissingen: Familie Dronkers Martin Eric-Franc, Elize, Jordy, Maureen Marjolein, José, Laila, Robin Rachel, Jasper, Lotte, Meike Ilse Oostkapelle: Mevr. Luitwieler Reindert Luitwieler Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeer de medewerkster Fanny Bart-Monzón Wij hebben Fanny jarenlang in ons midden gehad, we zullen haar vriendelijkheid en opgewekt karakter erg missen. Onze gedachten gaan uit naar haar man en kinderen. Wij wensen hen veel strekte toe bij het dragen van dit verlies. Belastingdienst/Zuidwest Vol ongeloof en verbijstering vernamen wij het trieste bericht van hel plotseling overlijden van onze geliefde collega Fanny We zullen je enorm missen. We wensen Mario, Gina, Silvano, Lorenzo en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Je directe collega's Paul Frans Ad Thérèse Jack Angelique Harry Esma Ingrid Lucella Marjolein Sandra Irene Evelien Liza Irena Cora Cor Leo (eroen Annemiek Theo Karin Tamara Jeanette Carla Jenny Goes, 7 maart 2005 Belastingdienst/Zuidwest/kantoor Goes Zondag vernamen wij dat onze medewerker, de heer TonnieRodrigo is overleden. Tonny was voor ons een gouden kracht, voor onze medewerkers een trouwe collega en voor onze klan ten een chauffeur met vele kwaliteiten. Door zijn ziekte hebben we hem al een tijd moeten missen, maar steeds hebben we de hoop gehouden hem weer terug in de bus te krijgen. Helaas is het af scheid nu definitief en moeten we zonder hem ver der. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote ver lies. Hans en Jeane Boehlé, Peter en Denise Dumez-Boehlé Boehlé Reizen St. Jansteen 'Hij zal uw ziel bewaren Na een moeilijke periode van afnemende gezond heid, maar dankbaar dat haar lijden nu voorbij is, is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Maria van Belsen Corrie weduwe van Geleijn Marinus Verheijke Kruiningen, t Blaricum, 25 mei 1933 4 maart 2005 Ridderkerk: Jacques en Anneke Annemarijn, Jorinde Amersfoort: Marion en Chris Frank, Michelle, Marc Dronten: Anja en Sibo Arjen, Stephan, Cas Delft: Bieneke en Simon Lieve, Eirin, Nina, Alwin, Semra Correspondentieadres: Leopoldstraat 11 2985 CM Ridderkerk Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta De Jager, Nieuwe Hilversumse- weg 59 te Bussum, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 10 maart van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal om 13.30 uur de uitvaartdienst wor den gehouden in de Aula van de Algemene Begraaf plaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum, omstreeks 14.15 uur begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid voor een samen zijn met de familie in het uitvaartcentrum. Heden is overleden onze schoonzus en tante Cornelia Verheijke-van Belsen gehuwd geweest met onze broer Geleijn Marinus Verheijke Kruiningen: J. I. Koole J. P. Koole-Verheijke 's-Gravenpolder: C. de Koster-Verheijke Neven en nichten 4 maart 2005 Met droefheid berichten wij u, dat op 4 maart j.l. in St. Catharines (Canada) is overleden onze schoonzus Cornelia Margaretha de Fiaan Corrie echtgenote van Huib Sinke Uit naam van de familie Sinke: W. J. Sinke Boulevard de Ruyter 186 4581 KG Vlissingen TEen hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd van ons afscheid nam Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij tij dens haar leven voor ons betekend heeft, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Charlotte de Block-Waelput echtgenote van Richard de Block in de leeftijd van 76 jaar. Axel: R. F. de Block Ria en Kees (in herinnering) Tom en Danielle Anieken Christophe Edwin en Elly Charina Dena Lizzy 6 maart 2005 Wilhelminastraat 57 4571 JL Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op donderdag 10 maart om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Dinsdag 8 maart is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op be graafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Algemene kennisgeving Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf het is vreemdmaar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt, ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Overleden op I maart 2005 Johannes Abraham Luteijn Saskia, Jack Valerie, Fleur Jan, Ria Ricco, Nathan, Dunja Petra, Boaz Suki, Jesse, Julius Nel Florusse in herinnering Correspondentieadres: Saskia Luteijn Burg. Mathonstraal 2 4611 CS Bergen op Zoom De begrafenis heeft in besloten familiekring plaats gevonden. dinsdag 8 maart 2005 Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornelis de Neef Kees in de leeftijd van 78 jaar. Met dank voor de liefdevolle verzorging in Ter Weel te Krabbendijke, afdeling A. Krabbendijke: A. F. de Neef-van Drunen Papendrecht: Wilma en Maarten Koert en Linda Maike en Richard Papendrecht: Anita en Harry Arno Krabbendijke: Hans en Felicia Papendrecht: Carla 5 maart 2005 Zwartebessestraat 5,4415 DJ Krabbendijke. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 9 maart van 13.15 tot 15.45 uur in dorpshuis "De Mei boom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend wordt aldaar de afscheidsbijeenkomst gehouden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krab bendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Erg bedroefd zijn wij nu onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis de Neef (Kees) :r leden. Ankie en de kinderen veel sterkte gewenst voor nu en later. Yerseke: P. Minnaard Goes: F. E. de Neef-E'versdijk Oosterhout (N-B): B. Pikard-de Neef Wemeldinge: J. de Neef I. J. deNeef-Braas Aalten: J. P. van Driel-de Neef M. van Driel Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Nic Bollen Oud-voorzitter van onze vereniging en jarenlang organisator van ons 2-jaarlijks Zeeuws Muziek Concours voor jongeren. Wij gedenken hem met respect. Het bestuur van de Vereniging "Vrienden van Het Zeeuws Orkest" Ons bereikte tijdens de voorjaarsvakantie het droeve nieuws dat op 2 maart 2005 is overleden onze oud collega Paulus Dekker Hij heeft tot 1985 jarenlang als conciërge gewerkt aan de Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg (één van de rechtsvoorgangeis van SSG Nehalennia) in het toenmalige gebouw aan de Sint Pieterstraat en werd als collega zeer gewaardeerd. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn familie. Namens bestuur, directie, personeel, ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap R. Haks, rector Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw desAlmachtigen. Dankbaar wat hij in zijn leven voor ons heeft bete kend, geven wij bedroefd kennis van het overlijden van onze zeer geliefde vader en opa Nicolaas de Vlieger Nico weduwnaar van Anna Elizabeth Schout in de leeftijd van 84 jaar. 's-Gravenpolder: Rinie en Peter Paulusse-de Vlieger Baarland: Henk (in dierbare herinnering) Marie de Vlieger-Glerum Niek en Sylvia John Sam en Eva Goes: Ineke en Piet Willeboordse- de Vlieger Niels en Marleen Frank en Annemiek Anne en Fauve Vlissingen: Gerda en Jack de Buck-de Vlieger Niek Carolien Ilse Lucas Goes: Sam en Marja de Vlieger-Nouse Manon Saskia Kim Goes: Annelies de Vlieger Baarland, 6 maart 2005 Correspondentieadres: Fortrapastraat 32,4431 BX 's'-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 10 maart om 12.30 uur in de Hervormde kerk te Baar land, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is ervan 11.00-11.30 uur gelegenheid om afscheid van vader te nemen in rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het Verenigingsgebouw 'The Camaronian', Nieuweweg 4 te Baarland gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat in de leeftijd van 84 jaar is overleden mevrouw Francisca Maria Bruyn weduwe van Mr. C. R. Chr. Wijckerheld Bisdom Bandung 15-12-1920 Domburg 2-3-2005 R. A. Vegter Executeur Verschiere Executeur Correspondentieadres: Park Overwater 16 4335 BJ Middelburg Ingevolge haar laatste wens heeft de crematieplech tigheid in besloten kring plaatsgevonden. Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer P. Harinck oud-medewerker van de gemeente Goes bij de voormalige afdeling Reiniging, Tractie en Marktwezen. De heer Harinck is ruim 18 jaar verbonden geweest aan onze gemeente als chauffeur. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. J. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 7 maart 2005 TMet je ogen en met gebaren Sprak jij met ons de laatste jaren Wij begrepen jou toch o zo graag Maar of dat lukte blijft steeds de vraag. Bedroefd maar met een dankbare herinnering, geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze dierbare moeder en oma Sophia Lernout-van den Bosch weduwe van Camiel Joseph Lernout ln de leeftijd van 88 jaar. Grave: E. M. A. Hulsman-Lernout W. P. M. Hulsman Martijn en Karen, Luan Jeroen en Michelle Sophie Robert Karin en Kees Izabelle St. Jansteen: G. L. C. Lernout H. E. M. Lernout-Marcelis Peteren Kim Tom en Daniëlle 7 maart 2005 De Verrekijker 30 4564 DA St. Jansteen De avondwake wordt gehouden op 10 maart om 19.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve" Na de avondwake is er gelegenheid tot afscheid ne men in het mortuarium van "De Blaauwe Hoeve", waar onze moeder en oma ligt opgebaard. De uitvaartdienst is op vrijdag 11 maart om 11.00 uur in de Sint Willibrordus Basiliek te Hulst, waarna gelegenheid tot persoonlijk condoleren in het "Hof van Vlaanderen", aan de Vismarkt te Hulst. Na de condoleance wordt moeder gecremeerd in het crematorium te Lochristie. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. lit vaart verz or ging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet; www.degrootdekara.nl Ze mompelt nog wat in een laatste verweer ze zweeft tussen vrezen en hopen Dan legt ze haar handen in de hand van de Ha, en God doet de deur voor haar open Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij va ons heeft betekend, geven wij u kennis dat zachte kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder,on en overoma Jannetje Traas-Schot sinds 20 maart 1996 weduwe van Jacobus Traas in de leeftijd van 90 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorg. centrum Krabbendijke voorde liefde\>olleverzorm Krabbendijke: Jo van Burg-Traas Jan van Burg Magda en Kees Anneke en Piet Oosterblokker: Bep Schouten-Traas Cees Schouten Rilland: Marjan Nieuwenhuijse-Tra« Jaap Nieuwenhuijse Denis en Enit ieroen en Marieke Rilland: Corry Minnaard-Traas Jan Minnaard Jimmy en Petri Marco en Chan tal Jan Esther achterkleinkinderen en achter achterkleinkind Krabbendijke, 6 maart 2005 Nieulande. Correspondentieadres: Nieukerckestraat 29 4413 EH Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard in het moriuï um van Nieulande, alwaar donderdag 10 maartk 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid ten men. De afscheidsdienst wordt vrijdag 11 maart om I3.j uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisser: 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op dei gemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" g heid tot condoleren. Dankbetuiging Het is ons onmogelijk u allen persoonlijk te betk voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het oveic van mijn lieve vrouw, onze altijd zorgzame moeè oma Janna Dingena Ruissen-Dekker Jans - De vele kaarten, brieven en telefoontjes waren oi troost en hartverwarmend. Dank, heel veel dank daarvoor. Namens onsali W. Ruissen Kloetinge, maart 2005 Begrafenis- en Crematieverzorgtei OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlisslnx Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van DishoeckstraalEJ Wist u dat collecteren een hei gezonde bezigheid is? Het goed voor de been- en armspiere vooral als de collectebus gaandi weg voller raakt. Komt u in d week van 13 t/m 19 maart graa in beweging als collectant voc het Reumafonds, meldt u zie dan aan bij Geertje van den Beij T 020 589 64 71. [Reumafonds Sterk in beweging INCLUSIEF: verblijf in Holiday Inn Garden Court dagelijks ontbijt en diner met excursies naar o.a. Beaune, Aix-les-Bains-Charmonix Genieten in de mooiste stad van de Franse Alpen Liefhebbers en vaste klanten opgelet!! Deze zomer hebben wij weer een compleet nieuwe reis in ons programma... En wat voor eenl Een fantastische 10-daagse excursiereis, inclusief excursies en halfpension naar het schitterende Meer van Annecy Deze supervoordelige en complete busexcursiereis boekt u al vanaf slechts 498! En dat is echt géén geld als u zipt v/at daarbij is inbegrepen... We nemen u mee langs alle high lights van één van de mooiste gebieden van Europa. Uiteraard besteden we veel aandacht aan het prachtige Meer van Annecy en maken we prachtige excursies in de omgeving. We bezoeken Geneve, gelegen aan het gelijknamige meer en bewonderen de majestueuze Mont-Blanc.U zult versteld staan van de adembe nemende panorama's... Er zijn slechts enkele vertrekdata beschikbaar, dus u moet er snel bij zijn. HOTEL HOLIDAY INN GARDEN COURT Het comfortabele en smaakvol ingerichte hotel Holiday Inn Garden Court is gelegen aan de rand van het centrum van Annecy Het hotel beschikt over een bar, lift. een sfeervol restaurant en een gezellige bar. De kamers zijn voorzien van bad, toilet, haardroger, telefoon, televisie, airco en een kluisje. REISPROGRAMMA IN HET KORT Per comfortabele touringcar rijden we naar ons ovemachtïnghotel in Dijon. Onderweg brengen we een kort bezoek aan de wijn hoofdstad van de Bourgogne, Beaune.Tïjdens ons verblijf maten we tennis met het Meer van Annecy tijdens een mooie natuurtocht en bezoeken we hei mondaine Aix-les-Bains. een oud kuuroord dat dateert uit de tijd van de Romeinen. Tevens gaan we naar Chamonix, gelegen aan de voel van de beroemde en beruchte Mont-Blanc.U moet zeker even met de kabelbaan omhoog, waar- bij ifgeilietvah schitterende panorama's met uitzicht op het mas sief van de Mont-Blanc.Op de laatste dag van ons verblijf gaan we ;haar de middeleeuwse vestingstad Conflans en de olympische stad Albertville Op de terugreis naar Nederland rijden we via de Jura naar de omgeving van Nancy, voor onze laatste overnachting. DEZE REIS IS 00K AIS 8-DAAGSE AUTOREIS TE BOEKEN! Aankomstdata: vrijwel iedere zaterdag van 2/4 t/m 15/10 Reisnummer HZ 15.583 v.a. 229 Vertrekdata HZ 15.669 April 29 €519 Mei 27 €519 Juni 10 €519 Juli 1-29 €498 Augustus 12 €498 Augustus 26 €519 14,50. Toeslagen p.p.: 1 -pk€ 110;tol/toer.bel.en resJcosten Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld Exclusief: entreegelden, fac. excursies, evt verplichte plaatse lijke gidsen, tolgelden, toecbel en res kosten, div. verzekerin gen. Min. aantal deeln. 28. Uit. ann termijn bij onv deeln21 dgn vóór vertrek. Vraag uitgebr.reisbeschr.reisnr. HZ 15.669 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! ]KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u In: Alphen a/d Rijn, Almere, Amersfoort, Apeldoorn, Arnhem, Baam, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle INFORMATIE. REISBESCHRIJVINGEN EN BOEKINGEN: 24 UUR PER DAG. 7 DAGEN PER WEEK VIA: www.kras.nl ma t/m vr: 08.30-20.J0 uur, ia: 09.30-15J0 uur io: II.00-15.00 uur 073 - S 999 999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40