Handhaving Savok heel dichtbij PZC Pennyck is magistraal in Natuurloop Erik Goossen komt, ziet en overwint Korfbalclubs besluiten seizoen in mineur Biljarter De Kraker dwingt geluk zelf af Mannen Scheldesport zijn koppositie kwijt 1 Volleybalsters uit Sas van Gent winnen met 3-1 van promotiekandidaat Fusion NK een brug te ver voor biljarters Van Vliet leidt in schaaktoernooi Den Ossaert voor even koploper uitslagen maandag 7 maart 2005 door Jan Roovers TERNEUZEN - De drie Zeeuws-Vlaamse korfbalclubs hebben zaterdag het seizoen alle maal besloten met verlies. Luc- tor verloor in Sleeuwijk (10-8) van degradatiekandidaat SKV, BKC kwam in in Oosterhout te gen De Voltreffers niet verder dan 13-7 en Zaamslag ging thuis met dezelfde cijfers onder uit tegen Stormvogels. SKV-Luctor 10-8: Na de neder laag van vorige week tegen At las knapte het bij Luctor op mentaal vlak. Luctor was nog in de race voor een promotieplek, maar startte slap en scoorde pas na twintig minuten. De thuis ploeg had toen al afstand geno men en bouwde dat uit tot 7-4 bij rust. Ook in de tweede helft was Luctor in scorend opzicht mank. SKV profiteerde, zette 10-6 neer en verzekerde zich via 10-8-winst van lijfsbehoud. Scores Luctor: Ferry de Waele 3, Evelien van den Dool 2, Marjolein Durink, Jelske Geelhoedt, Davy Jonker. De Voltreffers-BKC 13-7: Na een matige start werd snel helder dat BKC niet de voor winst benodigde vorm had. „De vakken liepen niet en ook de or ganisatie was niet best", zei aan voerster Jolanda Dees, die de ploeg veel kansen zag missen. Ook Voltreffers grossierde daar in, maar stond bij rust wel op 4-2. De eerste de beste versnel ling na de pauze besliste het duel: van 4-2 liep De Voltreffers naar 9-4. Scores BKC: Pieter Kousemaker 2, Jolanda Dees, Maria Meijaard, Ma- rielle Faas, Michiel Roest en David van Luik. Zaamslag-Stormvogels 7-13: De start was voor Stormvogels, in no-time was het 0-3. Maar ver volgens viel de Walcherse ploeg aanvallend stil en kwam met pijn en moeite 2-4 als ruststand op het bord. Zaamslag was aan vallend machteloos en moest be rusten in de de 7-13-nederlaag. Scores Zaamslag: Frans Verpoorte en Eiuout Openneer 2, Marjan Ver- hage, Ernst de Putter en Marco van Reeuwijk. door Peter van Kouteren SAS VAN GENT - Jacqueline Dieleman riep in alle euforie dat ze de coach wel wilde zoe nen, Klaske Verschelling pakte Piet Hubregtsen in een innige omhelzing stevig vast. De volley balsters van Savok zorgden in ei gen huis tegen het op promotie azende Fusion voor stuntwerk en waren na het laatste fluitsig naal door het dolle heen. Met een 3-1-overwinning nam Savok verder afstand van de on derste regionen. De Sasse debu tant in de derde divisie verzeker de zich daarmee zo goed als ze ker van lijfsbehoud, hoewel nie mand dat in Sas van Gent in de mond durfde nemen. Het moet echter wel heel gek lopen, wil Savok nog in zwaar weer ver zeild raken. De Zeeuws-Vlaam se équipe werkte zich op naar de zevende plaats op de rang lijst en bracht het totaal uit vijf tien wedstrijden op 34 punten. Dat zijn er zeven meer dan Sic Pugno, dat op de tiende plaats staat en bovendien twee wed strijden meer speelde. Blok Savok bekroonde een ijzersterk duel met een zege waarop niets viel af te dingen. De thuisploeg bestookte Fusion met een prima harde en diepe opslag en gooide na verlies in de eerste set alle schroom van zich af. „We wer den in de eerste set weggesla gen,,, vond Piet Hubregtsen. „Vooral rechtdoor scoorden zij alles. Daarna hebben we alles op ons blok gezet. Dat pakte ge weldig goed uit. Ze kregen geen aanval meer binnen." Savok toonde zich vanaf de tweede set een sterke eenheid, vormde een hecht blok en verde digde geweldig in het achter veld. Sandra van Puyvelde groei de als spelverdeelster in de wed strijd, speelde met lef en bedien de de aanvalsters op maat. „Dit is genieten", zei Van Puyvelde, die bedolven werd onder compli menten. Klaske Verschelling: „Dit hadden we zó hard nodig. We hadden bij hun thuis geen schijn van kans. Vooraf hoopte ik op één punt." Hubregtsen: „Tegen ploegen als Odulphus, Kwiek, Benevia en VOY moet je af en toe een punt pakken. Anders krijg je het aan het eind van de competitie moei lijk. Dan moet je tegen ploegen die allemaal dicht bij je staan en speel je misschien wel tegen de gradatie." Routiniers De Sasse formatie kromde de rug, nadat de eerste set met 14-25 was verloren. De routi niers Sonja Jonkman, Jacqueli ne Dieleman en Klaske Verschel ling inspireerden de jeugd en trok hen mee naar grote hoogte. Dat leidde tot de beste thuiswed strijd van het seizoen. Cruciaal was het verloop van de derde set. Nadat Savok het twee de bedrijf met 25-16 won, had den de Zeeuws-Vlaamsen ook in de derde set lang het voortouw. Maar aan het eind van de set kwam Fusion gelijk. Van 18-15 werd het 20-16, maar in een mum van tijd poetsten de Rotter dammers het verschil weg: door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport zijn de lei ding in de eerste klasse rayon zuid kwijt. In Heusden werd ver loren van SVH 2: 73-64. De man nen van Voorwaarts wonnen roy aal (81-46) van Dynamo'70. SVH 2-Scheldesport 73-64 (32-30): Scheldesport kent een mindere periode en moet daar voor de tol betalen. In Heusden verloor de ploeg van coach Vla dimir Dielemans van het laagge klasseerde SVH. „We zitten in een dip en daar moeten we zo snel mogelijk zien uit te ko men", reageerde Dielemans te leurgesteld. Scheldesport werd in het begin op achterstand gezet en slaagde er niet meer in de kloof te dich ten. Dielemans: „We konden net niet doordrukken. We bleven tel kens op twee punten hangen. In de slotfase heb ik mijn basis team ingezet en meer risico's ge nomen." Die missie mislukte om dat de Brabanders van afstand door Peter Snelders TERNEUZEN - Drie keer won hij nipt. Twee keer met één ca rambole verschil en één keer via penalty's. Geluk? Dat kan een keer, misschien zelfs twee. Maar drie zeges op dergelijke wijze ge tuigt van een uitstekende wed strijdmentaliteit. En die heeft Jean-Paul de Kraker, winnaar van het vierde Grand Prix toer nooi driebanden van dit seizoen. Vorig jaar won hij alle toer nooien. Toen werd door de criti casters geopperd dat hij te wei nig caramboles (35) moest ma ken. Gezien zijn moyenne leek dat terecht. Vandaar dat hij dit seizoen naar 45 ging, maar ook dat was in deze vierde editie geen beletsel voor de winst. Zelf had hij het over geluk toen de zeges met één carambole ver schil en het duel tegen Leen de Koning, op penalty's beslist, ter sprake kwamen. Maar wat hij liet zien tegen De Koning getuig de van mentaliteit. Uit compleet 23-23. De manier waarop Sonja Jonkman het winnende punt bin- nensloeg (25-23) was veelzeg gend voor de positieve agressie waarmee Savok de tegenstander tegemoet trad. Hubregtsen: „Het kon in die fase alle kanten op. Als je de set verliest, heb je kans dat het helemaal weg zakt." Zo ver kwam het niet om dat Savok ook in de vierde set druk op de gasten bleef houden. Jonkman bracht Fusion in de slotfase drie keer op rij in verle genheid met een snoeiharde op slag en vergrootte zo de marge van 17-16 naar 20-16. Dat bleek voldoende om voor de derde keer op rij naar winst af te wik kelen: 25-20. veel raak schoten. Door het be nutten van de driepunters liep SVH in de slotfase verder weg. De nederlaag was echter te wij ten aan een collectief falen van Scheldesport, dat ver onder zijn normale niveau speelde. De Ter- neuzenaren blijven nog wel in de race voor de titel, maar er wacht nog een zwaar program ma. Daniël Koch was bij Schel desport topscorer met 21 pun ten, gevolgd door Joery van Aalst met 14 punten. Dynamo'70-Voorwaarts 46-81 (27-39): De Axelaars kwamen sterk uit de startblokken, maar daarna was er de terugval. Bij rust was het verschil nog wel acht punten in het voordeel van Voorwaarts. In de tweede helft liepen de combinaties bij het Axelse team beter, waartegen het zwakke Dynamo geen ver weer had. Junior Peter Maat maakte bij Voorwaarts een ver dienstelijk debuut. Coen Bau- wens nam 29 punten voor zijn re kening. Joost de Bakker en Fon Chan scoorden respectievelijk achttien en dertien punten. Terwijl ploeggenote Klaske Verschelling (8) toekijkt, levert Savok-volleybalster Sonja Jonkman een netgevecht met een speelster van Fu sion. foto Wim Kooyman geslagen positie kwam hij terug. „Het liep aanvankelijk niet. Bij 25-24 in het voordeel van Leen gaf ik geen stuiver meer voor mijn kansen. Leen moest er nog zeven en ik nog 21. Via kleine se ries krabbelde ik terug, maar toen hij de partij in de 51e beurt uitmaakte, leek ik geklopt. Ik moest er nog zes. Het liep vlot, de eerste vijf waren relatief op gelegde stootbeelden. De laatste was moeilijk. Maar het pakte." In de halve finale trok De Kra ker weer alle registers open. In 28 beurten, gesteund door een serie van elf, liet hij Willy de Boey kansloos: 45-10. De andere halve finale tussen Hans de Wit te en Ben de Waal was een thril ler. In 58 beurten voltooide De Witte zijn 30 caramboles en zag De Waal op slechts één treffer (31) van zijn totaal finishen. De finale was evenwichtig en weer bleef De Kraker nipt aan de positieve kant van de score. Hij liet De Witte op twee caram boles van zijn totaal sneuvelen. Die partij kostte 62 beurten. door Wim de Vos CADZAND-BAD - Het was zwaar, zwoegen. De vierde Na tuurloop van atletiekvereniging De Wielingen vergde veel van de atleten. Eén man ondervond daar weinig hinder van. Gerdi Pennyck uit het Belgische Naza reth liep de 9700 meter in een tempo alsof hij even een bood schap moest doen. Niemand had een antwoord en met ruim twee minuten voorsprong op zijn landgenoot Yves Kerkhove won Pennyck. Michel de Ruysscher uit Breskens werd derde. Op het strand bij Cadzand-Bad was het zwaar. De dooi had het zand klef gemaakt, waardoor de atleten tot het uiterste moesten gaan. „Het was erg lastig, alleen die Belg leek er weinig last van te hebben. Kort na de start lie pen we nog met een aantal bij el kaar, plotseling versnelde hij en weg was hij. Met direct een be slissende voorsprong", zei Mi chel de Ruysscher naderhand. De Bressiaander liep goed en heeft zijn plaatsje in het peloton gevonden. „Ik ben eigenlijk nog maar aan mijn tweede jaar als atleet bezig en het gaat steeds beter. Ik heb nu een licentie aan gevraagd, waarmee ik baanwed- strijden ga lopen", aldus de ex-voetballer van IJzendijke, wiens volgende doel de Zwinste- denloop over twee weken is. „Daar wil ik een goede tijd lo pen. Daarom loop ik zaterdag de Omloop van Axel, die past in de voorbereiding op Sluis." De Ruysscher zag gisteren al snel dat Pennyck een maat te groot was, maar dat Yves Kerk hove steeds vlak voor hem bleef lopen. Een tweede plaats zat er in voor de Bressiaander, maar hij kon het gaatje niet dichten. Frederique Versluijs won bij de vrouwen. Niet zo opmerkelijk, omdat er slechts twee vrouwen starten. Maar de wijze waarop was wel bijzonder. De atlete uit Zuidzande kon met de subtop van de mannen mee. Achter De Ruysscher werd Versluijs vierde in de totaaluitslag. Christianne Vermorken uit Nieuwvliet won bij de vrouwen de 4300 meter, terwijl Roland Volleman uit Ter- neuzen de snelste was op de 2500 meter. Lizelot Kayser won op die afstand bij de vrouwen. Rolan Volleman (305) kan hier nog bij Gerdi Pennyck blijven, maar de Belg zal het volledige deelne mersveld van de Natuurloop al gauw degraderen tot meelopers. foto Camile Schelstraete door Wim de Vos TERNEUZEN - Erik Goossen kwam, zag en overwon. Maar de Terneuzense atleet gaf direct na zijn zege in de tweede DOW Trimloop aan dat er van hem dit jaar geen wonderen op de baan verwacht mogen worden. „Dit jaar zit er geen verbetering in van mijn persoonlijke records op de drie en vijf kilometer. Het is niet honderd procent met mijn gezondheid, waardoor ik het rustiger moet doen", zei Goossen zaterdag in Terneuzen. Goossen heeft al geruime tijd last van hartritmestoomissen. Volgens de artsen is het niet zorgwekkend, maar de atleet voelt zich zelf niet fit. Goossen is dit jaar wel actief op de baan. maar minder inspannend dan voorheen. „Volgende maand zijn de eerste baanwedstrijden. Ik doe er aan enkele mee, maar verwacht niet te veel van me." In Terneuzen kreeg Goossen op de ruim vijftien kilometer wei nig tegenstand van betekenis. Al had hij een flink verval in de slotfase. „Ik startte te snel om dat ik al vroeg iemand zag weg lopen en ik me niet wilde laten verrassen. Toen ik aansloot, bleek het een loper van een ande re afstand en geen concurrent." Het had tot gevolg dat hij direct een riante voorsprong had op de rest, met Edwin de la Ruelle als eerste achtervolger. De Koe wachtenaar is pas een jaar of drie actief in de atletiek. Enkele weken terug oogstte De la Ruel- SAS VAN GENT - Het ziet er niet naar uit Zeeuws-Vlaming zich plaatst voor de nationale titelstij extra klasse driebanden klein biljart. Louis Dallinga Berry Dallinga waren goed op dreef in café Reseda in^, van Gent, maar komen hoogstwaarschijnlijk net kort voor kwalificatie. De beste papieren voor plaatsing had Louis Dallinga.. het ingaan van de laatste ronde stond hij gemiddeld 1,1 en kon bij winst op Mare Reijnders uit Oudenbosch tien matchpunten komen. Bij handhaving van zijn get delde en winst in de slotpartij bestond de kans naar het NK in Winschoten kon. Maar tegen Reijni bleef hij na een redelijke start onder de maat. Dallij verloor in 48 beurten met 50-41. Daardoor bleef hij acht matchpunten staan en zag zijn gemiddelde naar 1,137. De kans is dan ook vrij klein dat hij nof aanmerking komt voor een plaats in de eindstrijd. Dan zou eerder Berry Dallinga daarvoor in aanmeifc komen. Hij passeerde in de slotronde zijn oom Louis D, linga door winst. Berry Dallinga eindigde ook meté: matchpunten, maar met een hoger algemeen gemidde. 1,196. Zowel Reijnders als Theo Platjouw eindigdenc der de degradatiegrens van 0,900. De kortste partij kw; op naam van Louis Dallinga en Berry Dallinga. I maakten de 50 caramboles in slechts 32 beurten vol. WACHTEBEKE - Dennis van Vliet van schaakverenigi Wachtebeke leidt na zes ronden in het Schaak Grens T« nooi. Door de barre weersomstandigheden was de deelr me aan de zesde ronde in het lokaal van zijn club zeerti perkt. Van Vliet nestelde zich aan de kop van de ranglij door koploper Adrie den Hamer te verslaan. Gert van Rij, winnaar van de eerste editie, haakte defii tief af. Hij verloor van titelverdediger Kees Nieuwelh en staat anderhalf punt achter Van Vliet. Nieuwelü blijft wel kansrijk. Hij staat slechts op een half punti, de koploper, net als Adrie den Hamer. Voor de restwai het moeilijk zich nog in de titelstrijd te mengen. HULST - Den Ossaert 1 is voor even koploper in de da klasse van de badmintoncompetitie regio Zeeland ploeg won met 6-2 van Rillandia Smashers 1 en heefti dertien duels negentien punten. Een punt meer dan] Sjuttul, dat net zoveel duels speelde. De topper BC Zs land 2-De Sjuttul ging niet door en wordt waarschijn deze week afgewerkt. BC Zeeland heeft de beste pap ren, die ploeg heeft nog enkele duels tegoed. Als DenC saert door geknoei van BC Zeeland in beeld komt, isi kans groot dat het gestaakte duel tegen Marathon (do overlijden van een Marathon-speler) wordt uitgespeeld Tegen Rillandia Smashers leidde Den Ossaert na de enh spelen met 3-1 door winst van Toine van Damme, Judi Mangnus en Mirella de Vijlder. Al voor het gemengd dó belspel was de thuisploeg zeker van winst: 5-3. Indi klasse degradeert Schepnet, omdat Terneuzen 3 zichi een 5-3-zege op Terneuzen 2 in veiligheid speelde. In de vierde klasse degraderen twee teams. Marathon! al zeker van degradatie. Maar ook Den Ossaert 3 lijkts stapje terug nauwelijks te kunnen ontlopen na de nee laag (7-1) tegen Astroïden 1. Alleen als het Hulster ta de nog resterende twee duels wint, heeft het nog een k!i kansje op behoud. le veel bewondering tijdens een Natuurloop in Nieuwvliet, toen Eric Cappon de grootste moeite had om hem op afstand te lopen. Die bewondering was er zater dag weer. Door de snelle start van Goossen had hij direct een achterstand, maar in de laatste vijf kilometer knabbelde De la Ruelle daar flink wat van af. Maar niet voldoende om Goos sen nog te bedreigen. De korte afstand (5200 meter) leverde een zege op voor de jeugdige Tim de Feijter uit Sint-Jansteen. Terneuzen. Tweede DOW Trimloop, 15,6 kilometer. Mannen: 1. Erik Goos sen (Terneuzen) 54.47, 2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 55.14, 3. Danny van de Walle (B) 57.52, 4. Frank Boerebach (Hoek) 58.46. 5. Frank van de Branden (Sint-Jansteen) 59.17, 6. Rinus Reijn- goudt (Terneuzen) 1.03.59, 7. Nico Ros (B) 1.04.11, 8. Ebe Blaauw (Terneuzen) 1.04.37, 9. Herman Kuijer (Terneuzen) 1.04.46, 10. Willem van der Heijden (B) 1.05.36. Vrouwen: 1. Charlotte de Win ter (B) 1.14.00, 2. Els Zweistra (Terneu zen) 1.22.42. 10,4 kilometer. Man nen: 1. Eric Leers (B) 35.18, 2. Marc Bos man (B) 36.49, 3. Geoffrey van der Stock (B) 39.00, 4. Daan Dieleman (Zaamslag) 43.46, 5. Christian Dhooghe (B) 48.29. Vrouwen: 1. Rita Slowack (B) 50.43, 2. Carla Zegers (Koewacht) 52.12, 3. Ilse van Goethem (B) 55.42. 5,2 kilo meter. Mannen: 1. Tim de Feijter (Sint-Jansteen) 21.14, 2. Albert Plat- teeuw (Terneuzen) 21.31, 3. André Maes (Terneuzen) 21.53, 4. Frank Brug- geman (B) 21.58, 5. Frans Verwilligen (Hulst) 22.22. Vrouwen: 1. Marie-Jean- ne Weemaes (B) 29.51, 2. Marian van Voren (Terneuzen) 30.08. Jeugd, 1200 meter. Jongens: 1. Job de Feijter (Sint-Jansteen) 5.56. Meisjes: 1. Dascha van de Hout (Biervliet) 5.31. Cadzand-Bad. Rabobank Natuur loop, 9700 meter. Mannen: 1. Gerdi Pennyck (B) 32.20, 2. Yves Kerkhove (B) 34.24, 3. Michel de Ruysscher (Bres kens) 34.50, 4. Hans de Groote (Cad- zand) 36.58, 5. Eric van Nevel (B) 37.14, 6. Johan Huigh (Schoondijke) 37.35, 7. Jan van der Linde (Oostburg) 37.50, 8. Guido van de Rijsse (B) 37.53, 9. Jan de Jonge (Driewegen) 37.59, 10. Charles Jacobs (Oostburg) 38.32. Vrouwen: 1. Frederique Versluijs (Zuidzande) 35.25, 2. Terese van Lare (Sluis) 39.02. 4300 meter. Mannen: 1. Angelo van Nevel (B) 17.28, 2. Jan van Hoeve (Oostburg) 17.38, 3. Jürgen Thomaes (Oostburg) 18.31, 4. Jan Engelaar (Oostburg) 19.01, 5. Piet Westerweele (Aardenburg) 19.50. Vrouwen: 1. Christianne Vermor ken (Nieuwvliet) 19.35, 2. Marian Lucï- eer (Nieuwvliet) 26.08, 3. Marja van der Linde (Oostburg) 28.41. 2500. Man nen: 1. Roland Volleman (Terneuzen) 8.04, 2. Quinten Volleman (Terneuzen) 8.58, 3. Leo Kayser (Terneuzen) 9.16. Vrouwen: 1. Liselot Kayser (Terneu zen) 9.08. Jeugd, 1500 meter. Jon gens: 1. Wouter Thomaes (Oostburg) 5.51. Meisjes: 1. Claire Volleman (Ter neuzen) 5.42. 750 meter, jongens: 1. Joris Suy (Terneuzen) 3,58. Meisjes: 1. Valerie Volleman (Terneuzen) 4.07. Regio Zeeland. Derde klasse: Den Ossaert 1 -Rillandia Smashers 1 6-2, Ter neuzen 2-Terneuzen 3 3-5, Vierde klas se: Astroïden-Den Ossaert 3 7-1 Zesde klasse: Schepnet 2-Sinar'75 2 4-4, Ter neuzen 4-'t Pluumpje 3 6-2, De Sjuttul 2-Astroiden 4 5-3. Jeugd. Eerste klas se: Terneuzen 1 -Rillandia Smashers 1 3-5. Tweede klasse: Terneuzen 2-SVNB 1 0-8 Derde klasse: Terneu zen 3-SVNB 3 0-8. Vierde klasse: Ter neuzen 4-Rillandia Smashers 3 5-3. Nationale plaatsingswedstrijden extra klasse driebanden klein bil jart in Sas van Gent. Eindstand: 1. Berry Dallinga (Sluiskil) 8 matchpunten, algemeen gemiddelde 1,196, hoogste serie 8 caramboles, 2. Louis Dallinga (Sluiskil) 8-1,137-7, 3. Mare Reijnders (Oudenbosch) 5-0,819-8, 4. Theo Plat jouw (Axel) 3-0,847-5. Terneuzen. Grand Prix driebanden Zeeuws-Vlaamse Biljartbond. Twee de ronde (eerstgenoemde wint): Leen de Koning-Jacq van de Bliek 32-11 (in 49 beurten), Louis Dallinga-Bert Tim mer 50-28 (40), Koen Pópsel-Koos Zwa- nink 27-26 (39), Cees J. Wissel-Albert La- cante 35-33 (45), Harold Pluym-Jan de Rechter 25-26 (60), Joke Breur-Antoine de Maat 30-23 (48), Lex de Feijter-Theo Freijzer 30-23 (80). Derde mi Jean-Paul de Kraker-Frank de RijH (56), Hans de Witte-Jacco Ras 3 (50), Leen de Koning-Koen Pópse'3 (56), Ben de Waal-Harold Pluym 2 (55), Aart Vasseur-Cees J. Wissé2 (46), Louis Dallinga-Lex de FeijterS (51Willy de Boey-Joke Breur 3 (50), Theo Platjouw-Ruud van W 50-15 (41). Kwartfinale: Jean-Ps; Kraker-Leen de Koning 45-32 15' Kraker wint na penalty's), WiPi Boey-Aart Vasseur 22-15 (46), Hal Witte-Theo Platjouw 30-39 (53), Ba Waal-Louis Dallinga 32-39 (45). Ki finale: Jean-Paul de Kraker-Wli Boey 45-10 (28), Hans de Witte-Bs Waal 30-31 (58). Finale: Jean-Pai) Kraker-Hans de Witte 45-28 (62). Hulst. Rayoncompetitie. Klassi Den Dullaert-Donckers 5-2, Max ting-Casteels/De Meerpaal 2-3, Cafs peye-De Smet 3-4, 't Jagershuis-In d'Waes 2 3-8, Tence/Zaman S 2-OJB 3-8. Stand: In den d'WaesII De Smet 18-41, OJB 17-38, Café Pof 17-36, Casteels/De Meerpaal 'I Tènce/Zaman Sport 2 18-26, Den DJ rt 17-25, 't Jagerhuis 18-20, Dood 16-13, Max Korting 18-11, Eqe 15-10, Morres/Controlec 2 18-4 KU B: IZV/IBS 2-Morres/Controlec 3 IZV/IBS 3-Roskam/vd Velde 3-7,1 Santè-De Reizende Man 5-2, Café peye 2-De Gouden Kroon 4-9. SU Café Santé 18-44, Neckermann/9 markt 17-41, De Gouden Kroon 8 ADM/Lazarus 17-35, ING Bank 'I Roskam/vd Velde 18-24, De Reei Man 18-23, IZV/IBS 18-20, Morses' trolec3 18-18, IZV/IBS 2 17-15, IZV» 17-11, Café Popeye2 18-6. Oostburg. OREVO: Sluis-L'Equipe 4-1, Spitsbroek-Oh' kos 4-2, Meeuwsen-Blauwe Tulp Antieke Duintjes-Korenschoof 5-2,1 Engelaar-La Porte d'Orl 3-6, W Sluis-GAOS 4-2, Sporttenue.nl-Pö man 7-4, Security Nederland-Marö lo Interact Network 11-3, &1 Bakker/Diancy-Drie Koningen I Stand A-poule: 1Sporttenue nl 2. La Porte d'Or2 14-20, 3. Pold» 14-18, 4 Oud Sluis 15-17, 5. d'Orl 15-17, 6. Meeuwsen 15-» Blauwe Tulp 15-14, 8. de Eenl» 14-11, 9. RVS/Engelaar 15-10, L'Equipe 15-6, 11. Telepost 14-3.SI B-poule: 1. Spitsbroek 15-24,2. Afi Duintjes 15-23, 3. Drie Koningen II 4. Security Nederland 16-21,5. Olys kos 16-16, 6. Riemens 14-15,7-fi 15-15, 8. Avance 15-12, 9. Potteriel 15-11, 10. Marco Polo Interact Net 14-8, 11. Korenschoof 15-8, 12, Bakker/Diancy 15-6. Wachtebeke. Schaak Grens 1 nooi. Zesde ronde: Dennis Vliet-Adrie den Hamer 1-0, 6_en Rij-Kees Nieuwelink 0-1, Chris ckriet-John Gommers 0-1, MikeVf pe-Nick Dubbeldam 0-1, Valere buck-Eric Bolleman 1-0, Theo di ter-Bjorn Meirpoel 1-0, Jakob a se-Philip de Vroe 1-0, Thomas schraegen-Hans Destombes VW Haers-Koen Dhuyvetter Vi-'A, Stefl demakers-Frederick DhuyvetterO ris Neyt-Edgard Himschoot 1-0, W cos Aguair-Marc Victor 1-0, Frans tiers-Maarten Rademakers 1-0' den Hamer en Kees Nieuweling Gommers 4Vï. Valère Debuck, N»1 beldam, Jakob Buijsse, Theo de Patrick Moens, Gert van Rij Provoost 4, Stijn Descamps, Hoeve, Chris Lanckriet, Mike Ver»1 Philip Lemmens 3Vi, Arjo Arendss Welvaert, Eric Bolleman, Björn poel, Henk de Ridder, Frederick 0 vetter, Hendrik de Wit, Luis' Aguiar, Koen Dhuyvetter, Luc N Hans Destombes, Thomas Verst gen en Joris Neyt 3 punten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38