O GEBR. DOMINICUS BV Gehandicapt of chronisch ziek? Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Verjaardag Op 13 maart hoopt onze moeder mevr. Koeijers-Bustraan 92 jaar te worden. Ze wil dit vieren op zaterdagmiddag 12 maart vanaf 15.00-17.00 uur in de grote zaal van Swerf- rust. Wij nodigen U van harte uit om haar te komen feliciteren. Haar kinderen Geboorte Hoera, ik heb een zusje. En ik gaf haar al een kusje. Op 4 maart 2005 om 19.24 uur is geboren: Femke Hendrika Johanna We noemen haar Femke Ze weegt 3585 gram en is 48 cm lang Rianne de Bruijn en Mark Lodewijk Rinke Schoolstraat 26,4306 CH Nieuwerkerk Overlijden Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil. Psalm 68:20 Geheel plotseling is ons ontnomen mijn allerliefste vrouw en onze mama Giovana Allegonda Felipa Bart-Monzón (Fanny) Geboren 12-12-1963 te Vlodrop Overleden 04-03-2005 te Middelburg echtgenote van Mario Bart en mama van Gina, Silvano en Lorenzo Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 12 maart van 10.30 tot 10.45 uur in het kerkgebouw van Baptistengemeente "De Fontein", Kruitmolen- laan 70 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de afscheidsdienst worden ge houden, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemd kerkgebouw. Gandhistraat 45 4336 LC Middelburg Geheel onverwacht werd uit ons midden weggeno men onze onvergetelijke schoondochter, schoonzus en tante Fanny Bart-Monzón Veere: J. Bart R. Bart-de Vries Middelburg: K. de Vries-Abbekerke Hilversum: K. Frijns-Bart F. Frijns en kinderen Veere: A. J. J. Bart Veere: 1. Bart Yerseke: A. Bart (in herinnering) Middelburg: P. Bart A. R. Mulder Gapinge: L. Bart Wij wensen Mario, Gina. Silvano en Lorenzo Gods onmisbare zege toe. Plotseling overleden onze lieve buurvrouw Fanny Wij wensen Mario en de kinderen heel veel sterkte De Buurtjes Gandhistraat Fam. van Belzen Fam. Boone Mevr. Polderman Fam. Taal Fam. de Boeije Fam. Rijkeboer Mevr. Bernouw Fam. van Splunder Fam. v.d. Dries Fam. 't Gilde Friderichs Middelburg, 4 maart 2005 Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maakft) beter leven mogelijk! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl Achter je ligt een leven van werk en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand nemen doet ons zo 'n pijn. Intens verdrietig omdat we Leo moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij kennis dat onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze papa en opa Leonard Junius Alt Hij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Joke Alt-Heijdens Ronnie en Tanja Siména, Joe Joice en Jacques Angela Claudia en Peter Jamie Lee, Kaylee Onze speciale dank gaat uit naar dr. Tanis en het verplegend personeel van afdeling Oost 4 van het Streekziekenhuis Walcheren. 4388 SK Oost-Souburg, 5 maart 2005 Diezestraat38 Op donderdag 10 maart is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Leo in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhoven- laan 1 te Middelburg. Aansluitend zal er om 13.00 uur een herden kingsplechtigheid worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moe der en schoonmoeder Leuntje Pietemella Franken-Geldof op de leeftijd van 67 jaar. Domburg: J. P. I. Franken Rotterdam: Roel Franken Den Haag: Jenny Overgaag-Franken Kees Overgaag 4 maart 2005 Duinenburg 15 4357 EC Domburg Er is thuis gelegenheid tot afscheid nemen op dins dag 8 maart van 15.00 tot 17.00 uur en van 20.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 9 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering, ge ven wijju kennis dat onverwacht van onze zijde is weggenomen onze lieve zorgzame man. paatje en opa Maarten van de Wege echtgenoot van Elisabeth Cornelia Jansen van Rosendaal in de leeftijd van 67 jaar. Axel: E. C. van de Wege-Jansen van Rosendaal Axel: Frank en Albertien van de Wege-Gerres Alaine Lieke Mart Breda: laap van de Wege 5 maart 2005 van Middelhovenstraat 75A 4571 AB Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 maart om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel (parkeergelegenheid op het Kenne- dyplein). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Geen bloemen. Diep zijn wij getroffen door het overlijden van Maarten van de Wege oud directeur Transportbedrijf Gebr. van de Wege bv Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, die wij veel sterkte toewensen. A.N. van de Wege-Wilhelm A.A. van de Wege Axel 5 maart 2005. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Maarten van de Wege Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Personeel Transportbedrijf Gebr. van de Wege Bedroefd, maar met goede herinneringen, geven wij u kennis dat volkomen onverwachts van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Christiaan van den Bos in de leeftijd van 77 jaar. Allen die hem gekend hebben, zullen beseffen wat wij in hem verliezen. Zierikzee: T. P. van den Bos-van Vessem Zierikzee: Klara van den Bos Tanja en Maarten Christian Renesse: Bert van den Bos Elma van den Bos-Verton Maartje Sebastiaan Carsten 5 maart 2005 Scheldestraat 8 4301 VD Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 10 maart in de Chr. Ger. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aan vang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Voor de dienst is er vanaf 9.45 tot 10.20 uur gelegen heid tot condoleren in de zaal van de kerk. - Geen bloemen - Liefde en vriendschap heeft ze ons gegeven. Door de wolken heen zag ze altijd het zonnetje in het leven. Zorgen zette ze aan de kant Op een wolkje ging ze naar haar vaderland. We zullen je missen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Adriana Wattel-Paauwe sinds 1963 weduwe van Bartel Wattel 6 juni 1923 14 maart 2005 Driewegen Vlissingen Coby en René van Liere-Wattel Michel en Claudia Anita en Frans Correspondentieadres: Kreekrakweg 1 4411 SM Rilland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 maart van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een herdenkingsdienst wor den gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Zalig zijn zij die niet zien en toch geloven. Joh. 20:29 Na een lang en vol leven is onverwachts snel van ons heengegaan mijn geliefde echtgenoot en onze lieve papa en opa Nicolaas Martinus Bollen Kapitein ter zee b.d. Oud-Directeur van het Directoraat Scheepvaart en Maritieme Zaken regio Scheldemond Officier in de Orde van Oranje Nassau drager van het Kruis van Verdienste van het Nederlandse Rode Kruis Officier in de Orde van Leopold II van België Middelburg, 4 maart 2005 Hilversum, 12 juni 1922 Middelburg: Angela L. Bollen-Buckwell Amsterdam: Paula Bollen Haarlem: Karen Bollen en Paul Fedder Rosa Amsterdam: Son ja Bollen en Jeroen van Maanen Merlijn Nicolaas en naaste familie Touwbaan 101, 4331 VB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 8 maart om 11.30 uur in de O.L.V. Paro chiekerk aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38-40, Koude- kerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. In plaats van bloemen waarderen wij een gift aan de Mission to Seafarers tijdens de 2e collecte in de kerk. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS. R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Loods Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van oud-directeur van DGSM district Scheldemonden de heer N.M. Bollen Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Geschokt hebben wij kennis genomen van het plot seling overlijden van ons ere-lid Dhr. N.M. Bollen Wij herinneren de heer Bollen (oud-directeur Loods wezen Regio Scheldmonden) als een man die onze vereniging altijd een warm hart heeft toegedragen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere fa milie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur en leden Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit, R.R. van der Maas. voorzitter Vlissingen, 7 maart 2005 Met dierbare herinneringen nemen wij afscheid van Nic Bollen mede-oprichter van de Mission te Seafarers, Vlissingen oud-voorziter van het Port Committee Staff be there at our sleeping Volunteers and give us we pray Congregation your peace in our hearts, Lord Curatorium at the end of the day Port Committee Na een arbeidzaam leven en een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd is, toch nog on verwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en grootvader Johannes Simon de Feiter Jo- Renesse, 29 november 1922 Zierikzee, 4 maart 2005 Renesse: Jannie de Feiter-de Boer Renesse: Wico de Feiter Alphen aan de Rijn: Cor de Feiter Paula de Feiter-van Mechelen Irene en Bas, Richard Goes: Hans de Feiter Jeanet de Feiter-de Blonde Pascal en Christel Brouwershaven: Klaas de Feiter Cynthia, Damian, Dylan Heinenoord: Jan de Feiter Silvia de Fei ter-van 't Geloof Elaine, Beaudime, Dejan Heinkenszand: Marco de Feiter Cathalijne van Gorsel Correspondentieadres: Mauritsweg 50,4325 AH Renesse Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 9 maart van 13.00 tot 15.40 uur in het dorpshuis aan de Zee- anemoonweg 1 te Renesse. De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan ds. P. Goo- dijk, wordt om 13.45 uur gehouden in bovenge noemd gebouw. Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Renesse. Na de begrafenis is er in het dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd geven wij kennis dat nog vrij onverwachts is overleden onze broer, zwager en oom Johannes Simon de Feiter Jo Renesse: W. J. de Ruiter-de Feiter Amersfoort: C. Hoogerbrugge-de Feiter Nieuwerkerk: A. Kort-de Feiter A. Kort Renkum: T. de Feiter-van Klooster De Bilt: J. P. de Feiter-van de Bussche Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Pieter Harinck Met respect en dankbaarheid gedenken wij hoe hij gedurende tientallen jaren samen met zijn vrouw op een voortreffelijke wijze de school heeft schoonge maakt. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens alle geledingen, D. JCruijs cbs "De Poeljeugd" 's-Heer Hendrikskinderen Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlij den van onze moeder, oma en oma-Goes Catharina Sophia Capello-van den Ende weduwe van Laurentius Johannes Capello op de leeftijd van 91 jaar. Jan en Corrie Wouter en Corrie André t en Henny Piet Kleinkinderen Achterkleinkinderen Goes, 4 maart 2005 Bankertstraat 40 Correspondentieadres: Brugstraat 34 447 5 AP Wilhelminadorp De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben woens dag 9 maart om 14.00 uur vanuit de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur in de aula van Monuta. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Francina Maria Felius-Holm weduwe van Abraham Jacob Felius in de leeftijd van 91 jaar. Halsteren: Rien en Ineke Felius Ed en Heieen Yara Cynthia Middelburg: Gerard en Marian Felius Niels 's-Heer Hendriks kinderen: Ineke en Peter Verhage Jos Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcen trum Gasthuisvoor de liefdex'olle verzorging. Goes, 5 maart 2005 Correspondentieadres: Rode Beuk 27 4661 VJ Halsteren Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid ne men dinsdag 8 maart van 19.30 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 9 maart om 11.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "De Heer is mijn Herder Na een lang en soms moeizaam leven van bijna IOC jaar is overleden onze lieve moeder, oma en oud-oma Pietemella de Oude-Slager sinds 1943 weduwe van Jan Cornells de Oude Tiny de Oude - in herinnering - Gerrit de Oude Annie de Oude-Stoel Jan-Kees en Nathalie Kaylee, Jaydee Anneke en Cor Indy Arjan en Elma Timo, Marvin Cor de Oude Adrie de Oude-van der Weele Jan-Kees Martien en Herma Marloes, Thomas Arina en Cees Ilse, Fleur Corneel en Bianca Brouwershaven, 4 maart 2005 Nieuwstraat 23 Correspondentieadres: Carlstraat 15 4322 BA Scharendijke De dienst van Woord en gebed zal donderdag \f\ maart om 13.15 uur gehouden worden in de Gerei kerk Vrijgemaakt, Haven NZ 10 te Brouwershaven, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algeme ne begraafplaats te Brouwershaven, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Tonnenmagazijn", Haven NZ 38 te Brouwers haven. Lieve Oma Ga nu maar slapen doe uw ogen nu maar dicht, laat de wereld zachtjes rusten zet uw zorgen uit het zicht. Ga maar slapen laat u zelf nu maar gaan en droom, droom de vrijheid die vanzelf zal bestaan. Anneke, Cor Indy 29 juni 1905 4 maart 2005 Pietemella de Oude-Slager Dag Oma We zullen jou en de "vrijdagen" missen. Corneel en Bianca Lef oud-C"30*.e ■pc ben «rd«et>0, omdat gestorven oer.. tccylce. We zijn verdrietig om het heengaan van onze Tante Pietje Etten-Leur: C. de Oude M.Ph. de Oude-van Dijke t Brouwershaven: C.G.A. de Oude W.P. de Oude-de Jonge Brouwershaven: P.G. van der Weele-Slager J. van der Weele Bennekom: M. Toren-Slager A. Toren t Bennekom: G.J. Dalebout-Slager C. Dalebout Brouwershaven: C.J. Slager T. Slager-Roodenburg Westerland: J. Smalheer-Slager C. Smalheer en kinderen Brouwershaven, 4 maart 2005 Dankbetuiging Het is ons onmogelijk u allen persoonlijk te bed® voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlif van mijn lieve vrouw,-onze altijd zorgzame moede* oma Janna Ruissen-Dekker -Jans - De vele kaarten, brieven en telefoontjes waren ons troost en hartverwarmend. Dank, heel veel dank daarvoor. Namens ons alk W. Ruissen Kloetinge, maart 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28