t SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 FZC O GEBR. DOMMCUSBV Gehandicapt of chronisch ziek? gijl k Help de vluchtelingen van Soedan 1 noga F Tel.: (0113) 22 22 31 maandag 7 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Verjaardag Op 13 maart hoopt onze moeder mevr. Koeijers-Bustraan 92 jaar te worden. Ze wil dit vieren op zaterdagmiddag 12 maart vanaf 15.00-17.00 uur in de grote zaal van Swerf- rust. Wij nodigen U van harte uit om haar te komen feliciteren. Haar kinderen Overlijden Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons: die God is ons heil. Psalm 68:20 Geheel plotseling is ons ontnomen mijn allerliefste vrouw en onze mama Giovana AUegonda Felipa Bart-Monzón (Fanny) Geboren 12-12-1963 te Vlodrop Overleden 04-03-2005 te Middelburg echtgenote van Mario Bart en inama van Gina, Silvano en Lorenzo Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 12 maart van 10.30 tot 10.45 uur in het kerkgebouw van Baptistengemeente "De Fontein", Kruitmolen- laan 70 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de afscheidsdienst worden ge houden, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemd kerkgebouw. Gandhistraat 45 4336 LC Middelburg Geheel onverwacht werd uit ons midden weggeno men onze onvergetelijke schoondochter, schoonzus en tante Fanny Bart-Monzón Veere: J. Bart R. Bart-de Vries Middelburg: K. de Vries-Abbekerke Hilversum: K. Frijns-Bart F. Frijns en kinderen Veere: A. J. J. Bart Veere: I. Bart Yerseke: A. Bart (in herinnering) Middelburg: P. Bart I. A. R. Mulder Gapinge: L. Bart Wij wensen Mario, Gina, Silvano en Lorenzo Gods onmisbare zege toe. Plotseling overleden onze lieve buurvrouw Fanny Wij wensen Mario en de kinderen heel veel sterkte De Buurtjes Gandhistraat Fam. van Belzen Fam. Boone Mevr. Polderman Fam. Taal Fam. de Boeije Fam. Rijkeboer Mevr. Bernouw Fam. van Splunder Fam. v.d. Dries Fam. 't Gilde Friderichs Middelburg, 4 maart 2005 SPECIALIST IN GEDENKSTENEN Achter je ligt een leven van werken plicht en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand nemen doet ons zo 'n pijn. Intens verdrietig omdat we Leo moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij kennis dat onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze papa en opa Leonard Junius Alt Hij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Joke Alt-Heijdens Ronnie en Tanja Siména, Joe Joice en Jacques Angela Claudia en Peter Jamie Lee, Kaylee Onze speciale dank gaat uit naar dr. Ta nis en het verplegend personeel van afdeling Oost 4 van het Streekziekenhuis Walcheren. 4388 SK Oost-Souburg, 5 maart 2005 Diezestraat 38 Op donderdag 10 maart is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Leo in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhoven- laan 1 te Middelburg. Aansluitend zal er om 13.00 uur een herden kingsplechtigheid worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en vol bewondering voor de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moe der en schoonmoeder Leuntje Pieternella Franken-Geldof op de leeftijd van 67 jaar. Domburg: P. J. Franken Rotterdam: Roel Franken Den Haag: Jenny Overgaag-Franken KeesC 4 maart 2005 Duinenburg 15 4357 EC Domburg Er is thuis gelegenheid tot afscheid nemen op dins dag 8 maart van 15.00 tot 17.00 uur en van 20.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 9 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegex'en. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering, ge ven wij u kennis dat onverwacht van onze zijde is weggenomen onze lieve zorgzame man, paatje en opa Maarten van de Wege echtgenoot van Elisabeth Cornelia Jansen van Rosendaal in de leeftijd van 67 jaar. Axel: E. C. van de Wege-Jansen van Rosendaal Axel: Frank en Albertien van de Wege-Gerres Alaine Lieke Mart Breda: Jaap van de Wege 5 maart 2005 van Middelhovenstraat 73A 4571 AB Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 maart om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel (parkeergelegenheid op het Kenne- dyplein). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Geen bloemen. Diep zijn wij getroffen door het overlijden van Maarten van de Wege oud directeur Transportbedrijf Gebr. van de Wege bv Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, die wij veel sterkte toewensen. A.N. van de Wege-Wilhelm A.A. van de Wege Axel 5 maart 2005. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Maarten van de Wege Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Personeel Transportbedrijf Gebr. van de Wege ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! "S'"43 Liefde en vriendschap heeft ze ons gegeven. Door de wolken heen zag ze altijd het zonnetje in het leven. Zorgen zette ze aan de kant Op een wolkje ging ze naar haar vaderland. We zullen je missen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Adriana Wattel-Paauwe sinds 1963 weduwe van Bartel Wattel 6 juni 1923 14 maart 2005 Driewegen Vlissingen Coby en René van Liere-Wattel Michel en Claudia Anita en Frans Correspondentieadres: Kreekrakweg 1 4411 SM Rilland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 9 maart van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal aldaar een herdenkingsdienst wor den gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Zalig zijn zij die niet zien en toch geloven. Joh. 20:29 Na een lang en vol leven is onverwachts snel van ons heengegaan mijn geliefde echtgenoot en onze lieve papa en opa Nicolaas Martinus Bollen Kapitein ter zee b.d. Oud-Directeur van het Directoraat Scheepvaart en Maritieme Zaken regio Scheldemond Officier in de Orde van Oranje Nassau drager van het Kruis van Verdienste van het Nederlandse Rode Kruis Officier in de Orde van Leopold II van België Hilversum. Middelburg, 12 juni 1922 4 maart 2005 Middelburg: Angela L. Bollen-Buckwell Amsterdam: Paula Bollen Haarlem: Karen Bollen en Paul Fedder Rosa Amsterdam: Sonja Bollen en Jeroen van Maanen Merlijn Nicolaas en naaste familie Touwbaan 101, 4331 VB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 8 maart om 11.30 uur in de O.L.V. Paro chiekerk aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38-40, Koude- kerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. In plaats van bloemen waarderen wij een gift aan de Mission to Seafarers tijdens de 2e collecte in de kerk. Loods Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van oud-directeur van DGSM district Scheldemonden de heer N.M. Bollen Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Geschokt hebben wij kennis genomen van het plot seling overlijden van ons ere-lid Dhr. N.M. Bollen Wij herinneren de heer Bollen (oud-directeur Loods wezen Regio Scheldmonden) als een man die onze vereniging altijd een warm hart heeft toegedragen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere fa milie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur en leden Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit, R.R. van der Maas, voorzitter Vlissingen, 7 maart 2005 Met dierbare herinneringen nemen wij afscheid van Nic Bollen mede-oprichter van de Mission te Seafarers, Vlissingen oud-voorziter van het Port Committee Staff Volunteers Congregation Curatorium Port Committee be there at our sleeping and give us we pray your peace in our hearts, Lord at the end of the day Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Pieter Harinck Met respect en dankbaarheid gedenken wij hoe hij gedurende tientallen jaren samen met zijn vrouw op een voortreffelijke wijze de school heeft schoonge maakt. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens alle geledingen, D. Kruijs cbs "De Poeljeugd" 's-Heer Hendrikskinderen Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlij den van onze moeder, oma en oma-Goes Catharina Sophia Capello-van den Ende weduwe van Laurentius Johannes Capello op de leeftijd van 91 jaar. Jan en Corrie Wouter en Corrie André t en Henny Piet Kleinkinderen Ach terklein kinderen Goes, 4 maart 2005 Bankertstraat 40 Correspondentieadres: Brugstraat 34 4475 AP Wilhelminadorp De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben woens dag 9 maart om 14.00 uur vanuit de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur in de aula van Monuta. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Tot ons grote verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Francina Maria Felius-Holm weduwe van Abraham Jacob Felius in de leeftijd van 91 jaar. Halsteren: Rien en Ineke Felius Ed en Heieen Yara Cynthia Middelburg: Gerard en Marian Felius Niels 's-Heer Hendriks kinderen: Ineke en Peter Verhage Jos Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcen trum "Gasthuis", voor de liefdevolle verzorging. Goes, 5 maart 2005 Correspondentieadres: Rode Beuk 27 4661 VJ Halsteren Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaart centrum van Monuta. Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid ne men dinsdag 8 maart van 19.50 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 9 maart om 11.00 uur in het crematorium te Middel burg. Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Dankbetuiging Het is ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze altijd zorgzame moeder en oma Janna Ruissen-Dekker -Jans De vele kaarten, brieven en telefoontjes waren ons tot troost en hartverwarmend. Dank, heel veel dank daarvoor. Namens ons allen, W. Ruissen Kloetinge, maart 2005 VLUCHTELING rijiTii Vluchtelingenwerk - Nederland www.helpdarfur.nl Bij BOUWMAN kunt u terecht voor "new classic" interieur, heren- en damesmode. NEW CLASSIC LIFESTYLE; Grote markt 1 GOES Ooststraat 1 DOMBURG Damesmode: Scapa sports, Gaastra, Ralph Lauren, Gant, Lacoste Mc Gregor. Herenmode: Mc Gregor, Arrow, Napapijri, La Martina, Dockers Faconnable. Interieur: Riviera Maison, Scapa home, Lexington, Sia, Leonardo en Zack. BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 9.00 -16.00 uur AMBIANCE Teba Nationaal ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.al

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10