O Kom jij naar de meest creatieve klas van Zeeland? C3njcö^& SïlBïmïiaizEBaa i PZC UiTvaaKwndemetmng Plaats uw familie berichten in de PZC ■t> CL:PA zaterdag 5 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl 1955 2005 Op vrijdag 11 maart hopen onze ouders en grootouders Krijn Hamelink en Jane Hamelink-Hamelink hun 50 jarig huwelijk te vieren. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op vrij dag 11 maart van 16.00 tot 18.00 uur in het restau rant Kraaghof, Temeuzensestraat 89 te Temeuzen. Kinderen en kleinkinderen Reuzenhoek 34 4543 NC Zaamslag. 03-03-1955 03-03-2005 Op zaterdag 12 maart 2005 hopen onze ouders en grootouders Jan Kloet en Adrie Kloet-Braamse hun gouden bruiloft te vieren. U bent van 15.30 tot 17.30 uur welkom op de recep tie in Partycentrum 'Landlust', Landlustweg 1 te Nieuwdorp. Kinderen en kleinkinderen Laan van Barbestein 8 4451 AH Heinkenszand Familieberichten Belangrijk is niet de weg die je gaat, maar het spoor dat je achterlaat. Herinner mij zoals ik was. Bedroefd delen wij u mee dat. na een kort maar hevig ziekbed, is overleden onze broer, schoonbroer en oom Wim Galle Temeuzen. 21 februari 1954 t St. Niklaas, 3 maart 2005 Tilburg: Peter en Karin Claudia Barbara en Kristel Mark en Nathalie Clinge: Dré en Kitty Wouter en Marjolein Mamix en Kim Anouk Correspondentieadres: Beukelzstraat 17 4567 CL Clinge. Wim is opgebaard in het rouwcentrum, Roosevelt- laan 6 te Temeuzen, waar u afscheid van hem kunt nemen op maandag 7 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 8 maart om 15.30 uur in het crematorium, Bellamy- straat 28c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geschokt vernamen wij, dat onze medewerker en collega, de heer Wim Galle is overleden. J^Jog maar kort geleden was hij 25 jaar in dienst bij ons bedrijf. Hij was een man van weinig woorden en voelde zich bij De Hoop thuis. Wim was accuraat en heeft zijn werkzaamheden tot op het laatst nauwge zet uitgevoerd. Wij betreuren het dat hij op zo jonge leeftijd uit ons midden is weggenomen en wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Raad van Bestuur, directie en medewerkers De Hoop Temeuzen b.v. Postbus 19 4530 AA Temeuzen Wim leder van ons heeft over jou, zo zijn eigen verhaal en al die indrukken zijn niet meer uit te wissen. Voor dit alles en nog veel meer zeggen wij jou dank en zullen wij jou missen. Jenny, Els, Miriam, Danielle, Sophie, Jenny, Paul, Ben, Marcel, Arnold, Alexander. Antoine, Serge, Rinie, Jordy, Henk, Johan, Loek, Anneke, Ina, Conny, Jan Begrafenis en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN' Vlissingen Telefoon 0118 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620 Veilig in Jezus armen Veilig aan Jezus hart Daar zal zijn ziel erbarmen Als het lichaam niet verder wil en het leven wordt een lijden, dan mag je alleen maar dankbaar zijn, dat de Here je komt bevrijden. Met droefheid geven wij kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, van ons is heengegaan mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader, opa en overgroot-opa Stanley Armand Christiaan Elskanip 8 september 1937 t 3 maart 2005 Paramaribo Vlissingen We zullen je altijd gedenken. Soms met een lach en soms met een traan. C.H.M. Elskamp-Somaroo Dennis en Saskia Glenn en Eline Delano en Loes Roy en Magda Maureen en Erich Lucretia en Jerry Denice en Patrick Cementha klein- en achterkleinkinderen Gerrit Rietveldstraat 44, 4383 CC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 maart van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er aldaar een herdenkingsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Mijn lieve schat mijn alles wat ik had. Je hebt gestreden, maar helaas verloren, voor jou nooit meer ochtendgloren. Bedankt voor ons voor al je liefde en geven. 't Zal zwaar zijn zonder jou te leven. Intens verdrietig, maar vol bewondering hoe zijn met haar ziek-zijn is omgegaan en dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mee dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve levenspartneren mijn baasje Therese Heindl partner van Marjan de Viet 7 november 1935 - 3 maart 2005 Marjan Kelly® De Doolhof 19 4421 GM Kapelle De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 7 maart om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aan sluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ka pelle. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naardr. Wielinga, dr. de Vriesde en Verplegend personeel van afd. Oost van ziekenhuis Walcheren en dr. Bakx en assistenten voor de goede verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden Huib Lievense echtgenoot van onze nicht Kee Verhulst Jaap en Ploon Verhulst Jaap en Dina Verhulst Tona en Rinus van der Male Lou Verhulst Jane en Piet Stroo Bep Jobse Westkapelle, 3 maart 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Huib Lievense We wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Ouderenbiljartvereniging O.O.S. Westkapelle, 4 maart 2005 Tot ons verdriet overleed geheel onverwacht onze lieve moeder en allerliefste oma Riek van Ettinger-Roodzant in de leeftijd van 77 jaar. Mede namens verdere familie: Mieke van Ettinger Sandy, Natasja, Elske, Roos en Martin Leerdam, 3 maart 2005 Correspondentieadres: Capelleweg4 4416 PN Kruiningen Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve vader en opa Arie Snoek in de leeftijd van 77 jaar. Vlissingen: Erik Snoek en Wilma van Dongen Grijpskerke:Janet Snoek en Chris Schults Kashmir en Elvera Vlissingen: Karin en Evert de Nooijer-Snoek Dion Middelburg, 2 maart 2005 Correspondentieadres Suze Groeneweglaan 3 7 4385 KB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vfissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van hel crematorium. Mij bereikte het droeve bericht dat op 24 februari 2005 in Breda is overleden Jur 'Hoppit' Huizink Wij wensen Rietje, Marja en de rest van de familie veel sterkte. Peter Streekstra Vlissingen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve Opa van Pagee Marlinda en Tony Pi et er, Maurits, Sanne, Rhodé Lenny en Jan-Kees Jorina Joanneke Chiel en Mariëlle Jan en Linda Marijn en Marjoke Alieneke en Huib Adriaan en Jolinda Dirk en Annelies Lauwrens Nellie Jacko Willemieke Janique Jorienke Krabbendijke, 2 maart 2005 |ohn Miranda en Wilco Petra en Marcel Loes en Rien Emmy en Mark Jan-Willem Lauran Marjolein Johan Jurian Koen Heden ontvingen wij het droeve bericht dat ons ere lid de heer L.J. Bimmel is overleden. Zijn inzet voor onze vereniging zullen wij niet ver geten. Namens alle leden en bestuur van EHBO Oostkapelle Het bezoek dat ik aan het leven hier op aarde heb gebracht is niet helemaal geworden wat ik daar\-an had verwacht. Maar ik ben toch opgetogen om wat ik van het leven heb geplukt. Want ik had mijn beide handen vol met korrels van geluk. (A. G. Jansen Na een moeizame laatste periode is zacht en rustig inge slapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma Lies Eliza Maria de Waal-Neve sinds 27 september 2004 weduwe van Arie Andrics de Waal *11 april 1923 t 3 maart 2005 Zoutelande: Petra en Chiel de Jonge-de Waal Danielle en Nic Dylan en Youri Robert en Evelien Goes: Ria de Waal Jos en Annelies Maud en Ward Marcel la Oudenbosch: Carla enGerard Dierks-de Waal Chantal, Claudia en Kevin 4331 AB Middelburg, 3 maart 2005 Bachtensteene 1 St. Willibrord, kamer 304 Correspondentieadres: David Koddelaan 14, 4374 ES Zoutelande De crematie zal plaatsvinden op woensdag 9 maart om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Voorafgegaan door een rouwdienst, die gehouden zal worden in de Kapel van St. Willibrord, Bachtensteene 1 te Middelburg, om 13.30 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Wortelboer en het personeel van St. Willibrord voorde liefdevolle en gedul dige verzorging de afgelopen 3 jaar. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze ad vertentie als zodanig beschouwen. Na een lang en werkzaam leven is vrij onverwachts overleden onze oudste broer, zwager en oom Paulus Dekker weduwnaar van Mia de Graaf 21 oktober 1920 2 maart 2005 Oostburg: L. Boon-Dekker Varsseveld: M. Ruesink-Dekker Goes: D. Dekker W.T. Dekker-Louisse Goes: W. Dekker Goes: Chr. Dekker J.C. Dekker-Bouterse Goes: F. Dekker P.G. Dekker-Felius Goes: E. Dekker-Wagenaar J.D. Wagenaar Goes: J. Dekker Dekker-Wisse Nichten en neven Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Paulus Dekker weduwnaar van Jacomina Dekker-de Graaf Zijn liefde voor zijn dochter, zoon en kleinkinderen, zijn hobby's en brede belangstelling vulden zijn levensavond. C. J. Bakhuizen-de Graaf A. C. de Graaf W. A. de Graaf-Steutel J. Duvekot-de Graaf S. Duvekot P. de Graaf M. de Graaf-Trimpe Burger A. Keur-Schipper J. Keur neven en nichten Plaats uw familie berichten in de PZC Het is ons maar geleend, de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen. Op 86-jarige leeftijd is onverwacht overleden onze zus, schoonzus en tante Drs. Paula Leonie Hemelaer St. Niklaas: Jeanne van de Perre-Hemelaer kinderen en kleinkinderen Hulst: Angèle Fassaert-Hemelaer |oos Fassaert kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, 3 maart 2005 Correspondentieadres: Havenfort 6,4561 GD Hulst De uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 8 maart 2005 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaau- we Hoeve". Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag vóór de uit vaartdienst van 9.45 - 10.15 uur in het mortuarium van "De Blaauwe Hoeve". Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze zwager en oom Christiaan Kleinepier echtgenoot van Elizabeth Dingemanse op de leeftijd van 86 jaar. A. Riemens-Dingemanse L. Dingemanse A. Dingemanse-van Lopik A. Dingemanse E.K. Dingemanse-van Lopik W, Roelse-Dingemanse J. Roelse P. Dingemanse A. Dingemanse-Lemmen neven en nichten Zoutelande, 5 maart 2005 H. Jobse bv Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uHvaart.nt Tevens beschikken wij over Een mens als nooit te voren Een mens als nimmer meer Bedroefd delen wij u mede dat, na een lang en arbeid zaam leven, van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Pieter Harinck Kloetinge, 5 augustus 1917 Goes 3 maart 21 's-Heer Hendriks- kinderen: E. B. Harinck-Zweedijk 's-Heer Hendriks- li kinderen: Piet Harinck I" Carla Harinck-de Pan I. Peteren Hélen. Roy. Dion Mariëtte en Leo, Niek, Donna en Michel, Sharon 1 Middelburg: Simon Harinck 1 Truus Harinck-Wolf Marije en Bas Roel en Ellen c Goes: Wim Harinck Trudie Harinck-Fraanje I Joost en Aïcha I Sabine 's-Heer Hendriks- Ij kinderen: Johan Harinck |g Annelies Harinck-van de Vrie j Sander L Robin Velluweweg 114472 AK 's-Heer Hendrikskinderen I Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren maanda» 7 maart van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden dinsdag 8 maart om 11.00 uur in hei crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condo- ir leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Sl Geen bezoek aan huis. Na een liefdevolle verzorging op afdeling Waterton! van het Gasthuis te Middelburg is zacht en halm van ooi heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader enopl Thomas Jolin Petiet Middelburg t Middelhui 1 februari 1918 3 maart 200i| Middelburg: A.J. Petiet-Reijnhout Scharendijbe: 1 om en Cora Petiet-Louwerse 1 Thomas en Sylvia Danielle en Theo Breshens: Kees en Anita Petiet-de Greve I Monique Brigitte en Harm Maaike en Mehidah Tessa en Sam Oost-Souburg: Ad Petiet Augustijnenstraat 19 4331 NX Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 maart 16.00 uur in de aula van het crematorium aan de \W telijhe Oude Havendijh 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinJe om 16.15 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren Heden is vredig heengegaan onze geliefde zwager es oom Ton Petiet Middelburg: Arjaan en Ma Reijnhout-Brasser Henk en Lien Verhage-Reijnhoui Wolphaartsdijk: Sien Reijnhout Gerry en Rie Reijnhout-Kole ij Leen Tavenier Neven en nichten Vervolg van de familieberichten op pagina 7 4 Het Goese Lyceum, locatie Van Dusseldorpstraat. Wil je je culturele en creatieve talenten optimaal ontwikkelen? Meld je dan aan voor de Kunst- en Cultuurklassen op Het Goese Lyceum, locatie Van Dusseldorpstraat. Naast de bekende creatieve- en muzische vakken ga je aan de slag met dans, toneel, fotografie en film! In het nieuwe schooljaar starten we met een Kunst- en Cultuurklas VMBO gemengd/theoretisch-HAVO en een Kunst- en Cultuurklas HAVO/VWO. woensdag 16 maart aanvang 19.30 uur De avond is bedoeld voor leerlingen van groep 8 en hun ouders. Vooraf aanmelden via de administratie. scholengroep Het Goese Lyceum Van Dusseldorpstraat 78 4461 LV Goes tel. 0113 - 21 69 71 info@pontes.nl 7 ft

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 72