0 PZC Familieberichten Voor een Zorgzame Begeleiding 0118 462205 zaterdag 5 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Op 03-03-2005 om 9 voor 9 is geboren Fabiënne Ramondt Sjaak Ramondt Astrid Takken Regenboogstraat 18 4301 BT Zierikzee Plaats uw familie berichten in de PZC Op D.V. dinsdag 8 maart 2005 zijn onze ouders en grootouders Henk Braam en Nellie Braam-Oole 50 jaar getrouwd Wij willen dit jubileum met hen vieren op zaterdag 12 maart. Wie hen wil feliciteren is op die dag van harte welkom van 15.00 uur tot 17.00 uur in Hotel Bom, Noordstraat 2 te Burgh-Haamstede. Anjo en Koert Mariko en Mirelle Leander Hans en Selma Steffanie Yentl Erna Nikola Eric en Annemarie Lisa Ronald en Wendy Sarah Sluispad 38 4328 BM Burgh-Haamstede 03-03-1955 03-03-2005 Op zaterdag 12 maart 2005 hopen onze ouders en grootouders Jan Kloet en Adrie Kloet-Braamse hun gouden bruiloft te vieren. U bent van 15.30 tot 17.30 uur welkom op de recep tie in Partycentrum 'Landlust', Landlustweg 1 te Nieuwdorp. Kinderen en kleinkinderen Laan van Barbestein 8 4451 AH Heinkenszand Wim Ieder van ons heeft over jou, zo zijn eigen verhaal en al die indrukken zijn niet meer uit te wissen. Voor dit alles en nog veel meer zeggen wij jou dank en zullen wij jou missen. Jenny, Els, Miriam, Danielle, Sophie, Jenny, Paul, Ben, Marcel, Arnold, Alexander, Antoine, Serge, Rinie, Jordy, Henk, Johan, Loek, Anneke, Ina, Conny, Jan Veilig in Jezus armen Veilig aan Jezus hart Daar zal zijn ziel erbarmen Als het lichaam niet verder wil en het leven wordt een lijden, dan mag je alleen maar dankbaar zijn, dat de Here je komt bevrijden. Met droefheid geven wij kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, van ons is heengegaan mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader, opa en overgroot-opa Stanley Armand Christiaan Elskamp 8 september 1937 13 maart 2005 Paramaribo Vlissingen We zullen je altijd gedenken. Soms met een lach en soms met een traan. C.H.M. Elskamp-Somaroo Dennis en Saskia Glenn en Eline Delano en Loes Roy en Magda Maureen en Erich Lucretia en Jerry Denice en Patrick Cementha klein- en achterkleinkinderen Gerrit Rietveldstraat 44, 4383 CC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 maart van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er aldaar een herdenkingsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Mijn lieve schat mijn alles wat ik had. Je hebt gestreden, maar helaas verloren, voor jou nooit meer ochtendgloren. Bedankt voor ons voor al je liefde en geven. 't Zal zwaar zijn zonder jou te leven. Intens verdrietig, maar vol bewondering hoe zijn met haar ziek-zijn is omgegaan en dankbaar voor wat zij ons heeft geschonken, delen wij u mee dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve levenspartner en mijn baasje Therese Heindl partner van Marjan de Viet 7 november 1935 - 3 maart 2005 Marjan Kellyft De Doolhof 19 4421 GM Kapelle De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden maandag 7 maart om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aan sluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Ka pelle. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naardr. Wielinga, dr. de Vriesde en Verplegend personeel van afd. Oost van ziekenhuis Walcheren en dr. Bakx en assistenten voor de goede verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden Huib Lievense echtgenoot van onze nicht Kee Verhulst Jaap en Ploon Verhulst Jaap en Dina Verhulst Tona en Rinus van der Male Lou Verhulst Jane en Pief Stroo Bep Jobse Westkapelle, 3 maart 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Huib Lievense We wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Ouderenbiljartvereniging O.O.S. Westkapelle, 4 maart 2005 Tot ons verdriet overleed geheel onverwacht onze lieve moeder en allerliefste oma Riek van Ettinger-Roodzant in de leeftijd van 77 jaar. Mede namens verdere familie: Mieke van Ettinger Sandy, Natasja, Elske, Roos en Martin Leerdam, 3 maart 2005 Correspondentieadres: Capelleweg 4 4416 PN Kruiningen Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve vader en opa Arie Snoek in de leeftijd van 77 jaar. Vlissingen: Erik. Snoek en Wihna van Dongen Grijpskerke:Janet Snoek en Chris Schults Kashmir en Efvera Vlissingen: Karin en Evert de Nooijer-Snoek Dion Middelburg2 maart 2005 Correspondentieadres Suze Groeneweglaan37 4385 KB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Mij bereikte het droeve bericht dat op 24 februari 2005 in Breda is overleden Jur 'Hoppit' Huizink Wij wensen Rietje, Marja en de rest van de familie veel sterkte. Peter Streekstra Vlissingen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve Opa van Pagee Marlinda en Tony John Pieter, Maurits, Miranda en Wilco Sanne, Rhodé Petra en Marcel Lenny en Jan-Kees Jorina Loes en Rien Joanneke Emmy en Mark Chiel en Mariëlle Jan-Willem Jan en Linda Lauran Marijn en Marjoke Alieneke en Huib Marjolein Adriaan en Jolinda Johan Dirk en Annelies Jurian Lauwrens Koen Nellie Jacko Willemieke Janique Jorienke Krabbendijke, 2 maart 2005 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat ons ere lid de heer L.J. Bimmel is overleden. Zijn inzet voor onze vereniging zullen wij niet ver geten. Namens alle leden en bestuur van EHBO Oostkapelle Het bezoek dat ik aan het leven hier op aarde heb gebracht is niet helemaal geworden wat ik daarvan had verwacht. Maar ik ben toch opgetogen om wat ik van het leven heb geplukt. Want ik had mijn beide handen vol met korrels van geluk. (A. G. Jansen) Na een moeizame laatste periode is zacht en rustig inge slapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma Lies Eliza Maria de Waal-Neve sinds 27 september 2004 weduwe van Arie Andries de Waal 11 april 1923 t 3 maart 2005 Zoutelande: Petra en Chiel de Jonge-de Waal Danielle en Nic Dylan en Youri Robert en Evelien Goes: Ria de Waal Jos en Annelies Maud en Ward Marcella Oudenbosch: Carla en Gerard Dierks-de Waal Chantal, Claudia en Kevin 4331 AB Middelburg, 3 maart 2005 Bachtensteene 1 St. Willibrord, kamer 304 Correspondentieadres: David Koddelaan 14, 4374 ES Zoutelande De crematie zal plaatsvinden op woensdag 9 maart om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Voorafgegaan door een rouwdienst, die gehouden zal worden in de Kapel van St. Willibrord, Bachtensteene 1 te Middelburg, om 13.30 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Wortelboer en het personeel van St. Willibrord voorde liefdevolle en gedul dige verzorging de afgelopen 3 jaar. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze ad vertentie als zodanig beschouwen. Na een lang en werkzaam leven is vrij onverwachts overleden onze oudste broer, zwager en oom Paulus Dekker weduwnaar van Mia de Graaf 21 oktober 1920 2 maart 2005 Oostburg: L. Boon-Dekker Varsseveld: M. Ruesink-Dekker Goes: D. Dekker W.T. Dekker-Louisse Goes: W. Dekker Goes: Chr. Dekker J.C. Dekker-Bouterse Goes: F. Dekker P.G. Dekker-Felius Goes: E. Dekker-Wagenaar J.D. Wagenaar Goes: J. Dekker J. Dekker-Wisse Nichten en neven Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Paulus Dekker weduwnaar van Jacomina Dekker-de Graaf Zijn liefde voor zijn dochter, zoon en kleinkinderen, zijn hobby's en brede belangstelling vulden zijn levensavond. C. J. Bakhuizen-de Graaf A. C. de Graaf W. A. de Graaf-Steutel J. Duvekot-de Graaf S. Duvekot P. de Graaf M. de Graaf-Trimpe Burger A. Keur-Schipper J. Keur neven en nichten Heden overleed onze zwager en oom Christiaan Kleinepier echtgenoot van Elizabeth Dingemanse op de leeftijd van 86 jaar. A. Riemens-Dingemanse L. Dingemanse A. Dingemanse-van Lopik A. Dingemanse E.K. Dingemanse-van Lopik W. Roelse-Dingemanse J. Roelse P. Dingemanse A. Dingemanse-Lemmen neven en nichten Zoutelande, 3 maart 2005 Een mens als nooit te voren Een mens als nimmer meer Bedroefd delen wij u mede dat, na een lang en arbeid zaam leven, van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Pieter Harinck Kloetinge, 5 augustus 1917 Goes, 3 maart 2005 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND' M DE BRUIJNE J. C HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl UiTvaauwndememmg H. ^Jobse bV Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BO Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer Mhjobse-uitvaart.nf Email: hJobse@hjobse-uitvaart. Tevens beschikken wij over 's-Heer Hendriks- kinderen: E. B. Harinck-Zweedijk 's-Heer Hendriks kinderen: Piet Harinck Carla Harinck-de Pan Peter en Hélen, Roy, Dion Mariëtte en Leo, Niek, Donna en Michel, Sharon Middelburg: Simon Harinck Truus Harinck-Wolf Marije en Bas Roel en Ellen Goes: Wim Harinck Trudie Harinck-Fraanje Joost en Aïcha Sabine 's-Heer Hendriks kinderen: Johan Harinck Annelies Harinck-van de Vrie Sander Robin Velluweweg 114472 AK 's-Heer Hendrikskinderen 1 Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren maandag 7 maart van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden dinsdag 8 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Plaats uw familie berichten in de PZC Na een liefdevolle verzorging op afdeling WatertoreJ van het Gasthuis te Middelburg is zacht en kalm vano,\ heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en o I liomas John Petiet Middelburg 1" Middellij 1 februari 1918 3 maart 2005 Middelburg: A.J. Petiet-Reijnhout Scharendijke: l om en Cora Petiet-Louwerse Thomas en Sylvia Danielle en Theo Breskens: Kees en Anita Petiet-de Greve Monique Brigitte en Harm Maaike en Mehidah Tessa en Sam Oost-Souburg: Ad Petiel Augustijnenstraat 19 4331 NX Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 8 maart oj 16.00 uur in de aula van het crematorium aan dt telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvindt; om 16.15 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Heden is vredig heengegaan onze geliefde zwager en oom Ton Petiet Middelburg: Arjaan en Ma Reijnhout-Brasser Henk en Lien Verhage-Reijnhoul Wolphaartsdijk: Sien Reijnhout Gerry en Rie Reijnhout-Kole Leen Tavenier Neven en nichten Voor uw medeleven na het plotseling overlijden vanoo lieve nicht Willemina Adriana Berrevoets-van Strien betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebbend zeer op prijs gesteld. Neven en nichten Kruiningen, maart 2005 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zogtd na het overlijden van onze vader, groot- en overgrown der Jacobus Hendrikus Bostelaar Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, maart 2005 Vervolg van de familieberichte op pagina 14 sjaak van de walle gedenksteenstfls |U')S!i!isu89is>)U3pa6@OjU! |ieui-9 de vele bijzondere mogelijkheden ontdekken? nu kennismaken! Het Goese Lyceum, locatie Van Dusseldorpstraat Wil je je culturele en creatieve talenten optimaal ontwikkelen? Meld je dan aan voor de Kunst- en Cultuurklassen op Het Goese Lyceum, locatie Van Dusseldorpstraat. Naast de bekende creatieve- en muzische vakken ga je aan de slag met dans, toneel, fotografie en film! In het nieuwe schooljaar starten we met een Kunst- en Cultuurklas VMBO gemengd/theoretisch-HAVO en een Kunst- en Cultuurklas HAVO/VWO. woensdag 16 maart aanvang 19.30 uur De avond is bedoeld voor leerlingen van groep 8 en hun ouders. Vooraf aanmelden via de administratie. Het Goese Lyceum Van Dusseldorpstraat 78 '4461 LV Goes tel. 0113 - 2i 69 71 info@pontes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 64