SUPERVISOR STORES m/v Radiodiagnostisch laboranten in opleiding (duale opleiding) m/v IC-Verpleegkundigen m/v Drukkerij Zoeteweij Yerseke OFFSETDRUKKER Receptionist/service adviseur (m/v) Cerestar mm reimerswaal mm mm Secretaresse m/v Hoofd zeilschool m/v Zeilinstructeurs m/v Gevraagd Tekenaar/constructeur Elektro Instrumentatie Amphia Ziekenhuis Van Putten zaieraag o maan zuuo Het Amphia Ziekenhuis is het grootste algemene ziekenhuis van Nederland. In Breda en Oosterhout wordt vanuit aparte locaties voor acute, chronische en planbare zorg vrijwel elk medisch specialisme geboden. Het aantal topklinische voorzieningen binnen met name de zwaartepunten Vrouw/Kind Centrum, Thorax Centrum en Zorginnovatief Centrum groeit, evenals het aantal opleidingen. Met ambitie en betrokkenheid verlenen bijna 5.000 medewerkers en ruim 250 medisch specialisten continue hoogwaardige en patiëntvriendelijke zorg. WERKEN EN VERDIENEN??? Op de afdeling Radiologie worden onderzoeken gedaan en behandelingen uitgevoerd met behulp van straling. Dit gebeurt onder medische verantwoordelijkheid van de radiologen. In een aantal gevallen verrichten de radiologen deze onderzoeken samen met radiodiagnostisch laboranten (in opleiding), in andere gevallen werkt de radiodiagnostisch laborant (in opleiding) zelfstandig. Er wordt gewerkt met diverse apparaten die geschikt zijn voor (een groep van) specifieke onderzoeken of behandelingen. Wij vragen voor de afdeling Radiologie, locatieoverstijgend, per augustus 2005 vier (32 uur per week) Functie-inhoud: na de opleiding in staat zijn tot het zelfstandig maken en verwerken van röntgenopnamen assisteren van de radioloog bij onderzoeken en behandelingen van patiënten gebruik maken van röntgen- en echoapparatuur. Functievoorwaarden: HAVO/VWO diploma profiel N&G of N&T of een relevant MBO diploma, niveau 4 affiniteit met computergestuurde apparatuur patiëntgerichte houding. Arbeidsvoorwaarden: Deze worden vastgesteld overeenkomstig de CAO-ziekenhuizen. Vanaf het moment van lerend werken bedraagt het salaris minimaal 1.037,- en maximaal 1.462,- bruto per maand op fulltime basis. Dit is op basis van de leerlingenschaal. De aanstelling is op basis van een arbeidsovereenkomst voor de duur van de opleiding. Na diplomering volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid en wanneer er voldoende formatieruimte is. Informatie sollicitatie: Nadere informatie: locatie Langendijk en locatie Pasteurlaan: mevrouw Jacomine Temsamani (praktijkbegeleidster afdeling Radiologie) telefoonnummer 076-595 23 60, locatie Molengracht: mevrouw Yvonne Wagenaar (praktijkbegeleidster afdeling Radiologie) telefoonnummer 076-595 30 34. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 19 maart aj. sturen naar het Amphia Ziekenhuis, t.a.v. Eenheid Personeelsinzet, bureau Werving en Selectie, locatie Langendijk, of per e-mail naar Werving@Amphia.nl, onder vermelding van 3.038.05. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 15. De Intensive Care afdelingen zijn gevestigd op de locaties Langendijk en Molengracht. Het zijn afdelingen waar kwalitatief hoogwaardige verpleegkundige en medische zorg wordt afgestemd op de vaak complexe en erg wisselende zorgvraag van de patiënt. Wij vragen voor de afdeling Intensive Care, locatieoverstijgend, per direct meerdere (36 uur per week) Functie-inhoud: zorgdragen voor patiënten waarbij bewaking, ondersteuning en/of overname van vitale functies noodzakelijk is vaststellen, plannen en uitvoeren van verpleegkundige zorg bij patiënten op de intensive care handelend optreden bij calamiteiten en/of levensbedreigende situaties participeren in het reanimatieteam intensief contact onderhouden met patiënten en diens naasten verlenen van specifieke verpleegkundige zorg bij de meest voorkomende onderzoeken en medische behandelingsmethoden. Functievoorwaarden: verpleegkundige, kwalificatieniveau 4 of 5 of een soortgelijke opleiding aangevuld met de verpleegkundige vervolgopleiding Intensive Care Verpleegkunde grote mate van zelfstandigheid maar ook werkzaam kunnen zijn in een groot team ontwikkelingen binnen de gezondheidszorg volgen en deze in willen brengen op afdelingsniveau goede mondeling en schriftelijke vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: Deze worden vastgesteld overeenkomstig de CAO-ziekenhuizen. Het salaris bedraagt minimaal 2.014,-en maximaal 3.197,- bruto per maand op fulltime basis (FWG55). De aanstelling is op basis van een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Informatie sollicitatie: Nadere informatie: de heer K. Tielemans, afdelingshoofd IC, telefoonnummer 076-595 5177. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 79 maart a.s. sturen naar het Amphia Ziekenhuis, t.a.v. Eenheid Personeelsinzet, bureau Werving en Selectie, locatie Langendijk, of per e-mail naar Werving@Amphia.nl, onder vermelding van 4.030.05. (Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.) Langendijk 75, Postbus 90157,4800 RL Breda Drukkerij Zoeteweij is een modern grafisch bedrijf, waar een zeer gevarieerd pakket drukwerk gemaakt wordt voor een brede klantenkring. Om de flexibiliteit en levertijden naar onze klanten te waarborgen zijn wij op zoek naar een ervaren, kwaliteitsbewuste, werkdruk bestendige Deze drukker dient breed inzetbaar te zijn binnen ons bedrijf, vanërend van I tot 4- en 5 kleuren persen. Ook dient deze bereid te zijn tot het assisteren bij de diverse persen, zoals aanvoer van papier en plaatarchivenng. Over enige tijd zal de mogelijkheid er zijn door te groeien naar vaste drukker op een van onze offset persen. Spreekt bovenvermelde je wel aan en wil je werken in een gezond grafisch bedrijf, ncht dan je schriftelijke sollicitatie aan: Drukkerij Zoeteweij, t.a.v. H. Gertsen, Postbus 6, 4400 AA YERSEKE. Wij hebben op korte termijn plaats voor een enthousiaste, goed gemotiveerde er representatieve: Wij vragen: een flexibele, commerciële en klantvriendelijke instelling; een gedegen technische opleiding, minimaal op MBO niveau; ervaring met administratieve procedures en facturatie; Minimaal vijf jaar aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie. Wij bieden: een goed salaris; een ongedwongen en prettige werksfeer; een uitstekende C.A.O.; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitgebreide telefonische informatie over deze vacature kunt u krijgen bij Wim van Putter (0115-613857). U kunt rekenen op een vertrouwelijke behandeling. Uw schriftelijke sollicitale met C.V. kunt u binnen veertien dagen richten aan: Automobielbedrijf Van Putten tu Postbus 217, 4530 AE TERNEUZEN, t.a.v. de directie, of per E-mail aan: ford@vanputten.ii Deze vacature zal ook intern worden opengesteld. A CARGILL COMPANY Cerestar a Cargill Company is een moderne, industriële onderneming die gebruik maakt van geavanceerde productieprocessen. Bij Cerestar in Sas van Gent en Bergen op Zoom zorgen 800 medewerkers voor de verwerking van maïs en tarwe tot zetmeel, zetmeelderivaten en glucosestroop. Onze producten vormen de grondstoffen voor voedingsmiddelen, waaronder zoetwaren, zuivelproducten, frisdranken en bakkerijproducten. Daarnaast worden ze verwerkt in non-food artikelen, zoals papier en karton. Cerestar maakt deel uit van de Cargill-organisatie. Binnen Cerestar in Sas van Gent zijn wij voor de afdeling Stores (verantwoordelijk voor een optimaal Technisch en Chemicaliën voorraadbeheer) op zoek naar een Ivoor het operationeel aansturen en ontwikkelen van een team van Stores medewerkers. Sleutelwoorden hierbij zijn communicatie, coördinatie en coaching. IDe Supervisor Stores coördineert alle in- en uitgaande goederenstromen, organiseert reparatieopdrachten door derden én zorgt voor een correcte Iverbruiksregistratie in het Stores Management systeem. Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor het realiseren en beheren van een optimaal Technisch en Chemisch magazijnbestand. Hiervoor voert de nieuwe collega onder andere periodieke vergelijkingen tussen de administratieve en fysieke voorraad uit en lost I afwijkingen, oorzaken en problemen op. Ook behoort het organiseren, afroepen en verwerken van Call-off magazijnartikelen en het lossen van chemicaliën tot de functie. Tot slot verleent hij/zij support aan Production, Maintenance en overige afdelingen, zowel binnen als buiten dagdienst d.m.v. consignatiediensten. De Supervisor rapporteert aan de Maintenance Manager. Functie-eisen Minimaal MBO+/HBO-opleiding op Financieel-administratief of Technisch gebied en in het bezit van VVA-certificaten 3-5 jaar (leidinggevende en logistieke) werkervaring in soortgelijke functie; Aantoonbare kennis van magazijnbeheer, -procedures en -werkwijzen en Store Management systemen; Zeer goed administratief en financieel onderlegd; Sterk analytisch, probleemoplossend en conceptueel denkvermogen; Sterke persoonlijkheid met overtuigingskracht, stressbestendig en klantgericht; Gemotiveerde teamplayer op multidisciplinair niveau; Goede uitdrukkingsvaardigheid en beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal; Flexibele instelling m.b.t. werktijden; Aantoonbare kennis van met name Excel, Word en Access. Cerestar biedt een dynamische werkomgeving, waarin een grote eigen verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en initiatief een belangrijke rol spelen. Onze moderne industriële organisatie biedt een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor eventuele vragen over deze functie kun je contact opnemen met Jos Langerak, Maintenance Manager, telefoon 0115-459265. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.cerestar.nl of www.cargill.nl. Interesse? Stuur dan vóór 21 maart een sollicitatiebrief met CV naar Cerestar a Cargill Company, t.a.v. Human Resources Department, Elise van Acker, Postbus 9, 4550 AA Sas van Gent of per e-mail: hr_sas@cargill.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MEEN GEMEENTE ,.yn vb De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. Oude Plein 1 Postbus 70 Tel.: Fax: Internet E-mail: 4416 AK Kruiningen 4416 ZH Kruiningen (0113) 395 000 (0113) 395 333 www.reimerswaal.nl gemeente@reimerswaal.nl De gemeentelijke organisatie is en blijft sterk in ontwikkeling. Hierbij staan de uitgangspunten klant-, mens en resultaatgerichtheid in combinatie met kosten- en kwaliteitsbewustzijn op de voorgrond. De organisatie bestaat uit de sector Grondgebied, de sector Inwoners en de Bestuursdienst. Binnen de sectoren wordt door de diverse afdelingen vormgegeven aan de werkzaamheden van de gemeente, ondersteund door de Bestuursdienst. Bij de gemeente Reimerswaal zijn ca. 150 medewerkers werkzaam. Op de afdeling Bestuur, Informatie en Automatisering (BIA) van de gemeente Reimerswaal zijn twee vacatures voor de functie van voor 18 uur/week (1.1.16.C) Als secretaresse ondersteun je o.a. de leden van het college van buigemeester en wethouders en de griffier. Je beschikt over een opleiding op secretarieel gebied. Je opleidingsniveau is ten minste havo aangevuld met een secretariële opleiding. De functie is ingeschaald in functierang 5 1.393.— tot 2.147,— bruto pec j maand bij fulltime dienstverband). Meer informatie over de aangeboden functie is te verkrijgen bij Leo Addink, afdelingshoofd BiA, tel. (0113) 395 270 of op www.Reimerswaal.nl onder vacatures. Sollicitaties (op schrift of per mail) met cv dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden gestuurd aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal. Postbus 70, 4416 AK Kruiningen. ter attentie van hoofd afdeling BIA. Per e-mail gemeente@reimerswaal.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. jong op vakantie Vinea Vakanties organiseert al meer dan 50 jaar actieve vakanties voor kinderen en jongeren tussen de 7 en 19 jaar. jaarlijks beleven vele duizenden kinderen de vakantie van hun leven. Vinea organiseert zeer diverse vakanties onder andere 14 zeilkampen in Friesland en Zeeland. Wij zoeken voor onze zeil- en surfschool in Veere in de maanden juli en augustus 2005: Kijk voor meer informatie en de gevraagde eisen op www.vinea.nl. Wanneer u nog vragen heeft, kunt u contact opnemen met Ronald van Atten via telefoonnummer 0515-435005. Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 .ELEKTROTECHNIEK •INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISCH WERKTUIGBOUW PIPING •BOUWKUNDE CIVIELE TEC-':| Van Putten is een middelgrote Ford dealer in Zeeuws Vlaanderen met de hoofdvestiging i Terneuzen en een filiaal in Sint Jansteen. Een autobedrijf waarin een tevreden klant, servic; en mobiliteit al ruim 50 jaar centraal staan. Sinds 2004 werken we vanuit ons nieuwe pandor Handelspoort 8 in Terneuzen waar we van alle moderne gemakken voorzien zijn. Kijk op www.kojo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42