((Kalmar Bent onze nieuwe collega? ->r randstad 0 Software Engineers System Engineer (m axss PZC W4 Ervaren AA-Accountant (m/v) V Allround vakman jij kunt goed luisteren wij willen met je praten www.axs.nl de persoonlijke schakel A: Buitendienst Medewerkers Service Liften m/v B: Servicemonteurs m/v KON PICCARD Receptie HTS'er Bouwkunde met ervaring? zaterdag 5 maart 2005 Remmerswaal Accountants Oostkapeiie, op het mooie Walcheren, heeft een zeer gevarieerde praktijk qua cli ënten en maakt deel uit van de Remmerswaai Groep, een samenwerkingsverband van zelfstandige kantoren van accountants, belasting- en bedrijfsadviseurs: De opdrach ten dre worden ontvangen, komen hoofdzakelijk van ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf, want deer ligt de kracht van de Groep. Als dienstverlener hebben wij gekozen voor een aanpak die zowel professioneel als per soonlijk is. Cliënten kunnen bij ons dan ook terecht voor een breed pakket aan diensten, volledig afgestemd op de individuele behoefte. Kijk voor meer informatie over onze groep op www.remnjersvvaai.nl Ons gemotiveerde team, dat werkt in een zeer moderne kantooromgeving, zoekt op korte termijn een gemotiveerde en representatieve kandidaat voor de volgende vacature: voor ons kantoor in Oostkapelle Taken: U bent verantwoordelijk voor de oplevering en bespreking van jaarrekeningen, alsmede de daarbij behorende fiscale aangiftes. Tevens behoort advisenng en relatiebeheer tot de functie. Voor de juiste (gekwalificeerde) kandidaat bestaat de mogelijkheid om op overzienbare termijn te kunnen toetreden als participant in onze praktijk. U beschikt verder over een commerciële en dienstverlenende instelling met de daarbij beho rende communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Naast een up-to-date geautomatiseerde werkomgeving bieden wij u een prettige werksfeer. Het salaris wordt overeengekomen op basis van uw ervaring en persoonlijke vaardigheden. Daarnaast bieden wij u goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer IM Jeroense, telefoon 0118-583010. Is uw interesse gewekt Stuur dan uw brief met uitgebreide C.V, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Centraal Dienstencentrum Remmerswaal Groep Accountants, ta v. mevrouw H.C.M. Hoens, personeelsfunctionaris, Postbus 494,4600 AL Bergen op Zoom, e-mail: vacature@remmerswaal.nl Ri-mmerswaal Accountants Professioneel en oersoonliik Voogd Voogd Diensten BV combineert verstand van verzekeren (sinds 1909) met een ervaring van tientallen jaren in het ontwikkelen en implementeren van assurantiesoftware. Wij bieden zowel het assurantie-intermediair als verzekeraars een breed pakket aan pro ducten en diensten waarmee tegen lage kosten een aanzienlijk betere performance kan worden bereikt. Voor onze vestiging in Middelharnis zoeken wij: (m/v)S|j; Uw functie: U draagt de verantwoording voor een deel van onze programmatuur die wordt gebruikt voor de primaire bedrijfsvoering van onze klanten. U ontwerpt, programmeert en onderhoudt geavanceerde applicaties. U werkt hierbij nauw samen met een team van enthousiaste collega's. Uw profiel: Afgeronde HBO opleiding; Uitmuntende kennis van Delphi (minimaal 3 jaar ervaring); Kennis van HTML, XML en SOAP strekt tot de aanbeveling; Aanvullende vakgerichte opleidingen/trainingen inzake SQL server. Ons aanbod: Een uitdagende baan bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholings- en carrièremogelijkheden; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw functie: U zorgt voor het bereiken en instandhouden van een optimale inzetbaarheid van de ICT middelen, alsmede het geven van adviezen aan het management en het geven van instructie aan het personeel. U werkt hierbij nauw samen met een sterk groeiend team van enthousiaste collega's. Uw profiel: HBO werk- en denkniveau; Afgeronde MCSE opleiding; Ervaring met de Microsoft server producten: Windows 2003, SQL, Exchange, ISA, IIS en clustering technology; Ervaring met netwerkcomponenten als switches en routers; Ervaring met het beheren van DCOM componenten m.b.v. component services; Ervaring met het beheren van meerdere webservers in een webfarm; Ervaring met het beheren van hardware als PC's, servers, RAID systemen en disk arrays; Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Ons aanbod: Een uitdagende baan bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholings- en carrièremogelijkheden. Meer informatie? -Voor informatie over deze functies belt u met Jan Jongejan, technisch directeur M 06-51814001 E jjongejan@voogd.com Of kijk op http://diensten.voogd.com ^MA^VVoningStichting WW Walcheren Voor Wonen, Service en Welzijn Woningstichting Walcheren zoekt per I mei 2005 een: Functie-inhoud: Uitvoeren van technische taken voor dagelijks mutatie- en planmatig onder houd aan woningen en/of gemeenschappellijke ruimten van complexen, waar onder: tegel-, metsel- en schilderwerk en timmer- en loodgieterwerkzaamheden. Wij vragen: Minimaal vmbo, aangevuld met specifiek op de functie gerichte technische kennis. Ervaring als allround vakman, met aantoonbare affiniteit voor schilder werkzaamheden. In bezit van rijbewijs B-E. Wij bieden: - een fulltime functie (36 uur per week) - aanstelling voor de duur van I jaar. Hierna behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Woningstichting Walcheren hanteert CAO Woondiensten en kent een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket - open en informele cultuur met korte lijnen. Inlichtingen en solliciteren: Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J.A. Crucq. Telefoonnummer: 01 18-461718 Schriftelijke sollicitaties met cv kunt u tot uiterlijk 28 maart 2005 richten aan: WoningStichting Walcheren T.a.v. mevrouw L.Wijnsma, Postbus 81 16,4330 EC Middelburg E-mail: svandenberg@woningstgwalcheren.nl Machteld Willemsen 0113 27 48 27 Van de Spiegelstraat 2 Goes klantadviseur m/v Voor een groot nieuw callcenter van het UWV in Goes zijn wij op zoek naar gemotiveerde klantadvi seurs. Je bent het eerste aanspreekpunt voor de klanten en je vindt het leuk om informatie te geven en ze naar de juiste instanties door te verwijzen. Wij verwachten dat je op mbo- niveau kan werken, ervaring hebt met telefonische klantcon tacten (liefst callcenterervaring) en communicatief zeer vaardig bent. Na een gedegen fulltime opleiding van ongeveer 3 a 4 weken is er de mogelijkheid om minimaal 24 uur tot maximaal 38 uur per week te werken. Wel dien je 5 dagen per week, flexibel beschikbaar te zijn. Heb je interesse, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Persoonlijke dienstverlening, specialisatie en ervaring zijn de sterke punten van de AX's Groep, één van de grootste organisaties voor gespecialiseerde personeels bemiddeling in de Randstad en Brabant. AX's omvat o.a. de bureaus AX's Engineers en Constructors, AX's Personele Dienstverlening en AX's ICT Diensten. Deze advertentie plaatst AX's Engineers en Constructors in opdracht van: Kalmar Industries is een succesvolle, snel groeiende wereldwijde leverancier van onder ander zwaar equipement voor containerhaven terminals. Wij zoeken voor onze vestiging in de Antwerpse haven gemotiveerde mensen die ons bedrijf willen versterken. Kalmar Belgium NV is gespecialiseerd in het onderhoud van Straddle Carriers, die in onze fabriek in Finland gebouwd worden. De Straddle Carriers worden op basis van de wensen van de klant gebouwd en gebruikt voor het verplaatsen van containers op containerhaven terminals. De Straddle Carrier is samengesteld uit een staalconstructie, aangedreven door dieselmotoren en bestuurd door middel van de modernste technologieën. De afnemers van onze producten zijn containerbedrijven waar de wereld nooit stil staat, een uitdagende en boeiende omgeving. Kalmar is een dynamisch internationaal bedrijf met veel opleidings- en doorgroei mogelijkheden (www.kalmarind.com). Wij bieden een uitdaging op hoog niveau voor een Service Technieker m/v Samen met je collega's ga je, op locatie bij de klant, zorgdragen voor het optimaal laten werken van de carriers. Hiertoe verricht je service-, onderhoud- en repara tiewerkzaamheden. Je zult het visitekaartje van Kalmar Belgium zijn. Hiervoor word je opgeleid tot een specialist in dit vakgebied! Je werkzaamheden zullen bestaan uit: Het zoeken van storingen; Het uitvoeren van preventief onderhoud zoals het vervangen van olie en filters, het naleven van de onderhoudschecklist, het meten en het bijstellen van de druk en het vervangen van slijtageonderdelen; Het uitvoeren van reparaties aan mechanische, hydraulische componenten en elektrische of elektronische componenten; Het uitvoeren van preventief onderhoud ter verbetering van het materiaal; Het controleren en testen van het materiaal na de uitgevoerde werkzaamheden. Je past in ons team als je een sterke team- en servicegerichte persoon bent en je beschikt over: Een diploma op MTS niveau, richting Elektrotechniek of Elektronica; Ervaring vanuit de haven- of vrachtwagensector of je hebt ervaring met landbouw- dan wel grondverzetmaehines; Goede communicatieve vaardigheden, het is een pre als je naast de Nederlandse ook de Engelse taal beheerst. Onze opdrachtgever heeft ervoor gekozen een gespecialiseerde bemiddelings organisatie aan te trekken die de eerste ronde van de verwerving overneemt. Heb je interesse in bovenstaande functie? Stuur dan aan het onderstaande adres een brief of e-mail met cv waarin je je motivatie toelicht. Meer informatie kun je telefonisch opvragen bij de desbetreffende consulent. De consulent voor deze functie is Kristel van Leeuwen. Je kunt haar bereiken op kristel@axs.nl of bellen naar [010] 410 35 36. engineers en constructors bv Strevelsweg 700-3013083 AS Rotterdam Telefoon [010] 410 35 36 Fax [010] 410 11 99 Wegens groei van het aantal orders zoeken wij op korte termijn enthousiaste: Eisen: HAVO/VBO/LTS/MTS (mogelijke studierichtingen: Werktuigbouwkunde, BesturingstechniekElektrotechniek, Energietechniek en Elektronica) en rijbewijs B. Werkgebied: Vlissingen e.o. Solliciteren en informatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar: KONE B.V. Afdeling P&O t.a.v. de heer Q. Massa Postbus 24 005 2490 AA Den Haag of per e-mail Quinten.Massa@KONE.com Indien u vragen heeft over een van beide functies kunt u vanzelfsprekend bellen met de heer Henk Noordzij op telefoonnummer 0180-45 05 00. Werkzaamheden A Buitendienst Medewerker Service Liften: het verrichten van hand en spandiensten, w.o. schoonmaakwerkzaamheden en het installeren van spreek- en luisterverbindingen, aan allerlei liftinstallaties. B Servicemonteur Liften: het onderhouden van en het verhelpen van storingen aan diverse liftinstallaties. Arbeidsvoorwaarden Naast een goede salariëring kun je rekenen op een onkostenvergoeding, studiekosten vergoeding, pc-regeling, spaarregelingen, reis- n conform CAO Groot Metaal, een collegiale werksfeer en bovendien voldoende doorgroeimogelijkheden. Indien u kennis heeft van en ervaring heeft in de lift- en of roltraptechniek verzoeken wij u natuurlijk om te solliciteren (de salarisschaal- indeling is o.m. afhankelijk van uw kennis -behaalde dilpoma's- en ervaring). Liften Roltrappen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ARD** HOTEL****RESTAURANT te Vlissingen zoekt voor 34 uur per week in avond- en nacht diensten een medewerker m/v Zegt u "JA", als wij zeggen, Zelfstandig, representatief, flexibel, accuraat gastvrij? Stuur dan uw sollicitatie en CV naar: Badhuisstraat 178, 4382 AR Vlissingen of info@piccard.nl - Tel: 0118 - 413551 www.piccard.nl gelegen direct achter de boulevard Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISElw WERKTUIGBOUW «PIPING «BOUWKUNDE CIVIELE TECHNIEK I Solliciteren? Stuur uw CV voor 21 maart naar: Voogd Voogd Diensten B.V., Postbus 14, 3240 AA Middelharnis t.a.v. Lia Molendijk. E lmolendijk@voogd.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk op www.kojo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30