OORZAAKDIABETES MOSKOU ST. PETERSBUI PZC familieberichten 'We zoeken collectanten!' vrijdag 4 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten* Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee Werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Milou Susanna We noemen haar Milou Geboren op 1 maart 2005 Johnny, Sandra Rody en Sascha Vermue-Dees Donkereweg 48 4317 NM Noordgouwe Vandaag, 4 maart zijn onze ouders en grootouders Christiaan Flipse en Elizabeth Flipse-Minderhoud 50 jaar getrouwd. Dit heugelijke feit willen we met familie en vrienden vieren op zaterdag 12 maart in het Restaurant van "Kasteel van Batavia", Zuidstraat 143, Westkapelle. U bent van harte welkom van 15.00 tot 17.30 uur. namens de kinderen en kleinkinderen ËCasembrootstraat 2 51 AT Westkapelle 1965-2005 Zaterdag 12 maart zijn onze ouders en grootouders Willem Pouwelse en Leine Pouwelse-Huibregtse 40 jaar getrouwd. Wie hen wil feliciteren is welkom van 16.30 uur tot 18.00 uur in "De Fontein", Markt 73 te Westkapelle De kinderen en kleinkinderen Oranjestraat 6 Westkapelle In verband met de crematie van onze directeur en mede-oprichter Theo Gelok zijn onze bedrijven vandaag, vrijdag 4 maart, gesloten. Wij hopen op uw begrip in deze voor ons moeilijke tijd. Directie BAGE Groep Autoschadeteam Baarends: Goes, Bergen op Zoom, Autoschadeteam Blom Roosendaal AutoTeam: Goes, Krabbendijke, Vlissingen, Bergen op Zoom, Steenbergen en Roosendaal LeaseCare: Goes Luijten-WZ: Goes, Middelburg en Temeuzen ZuidWest lease: Goes, Roosendaal Zuidwest rent: Goes, Krabbendijke, Vlissingen, Bergen op Zoom, Steenbergen en Roosendaal Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Gina Marinissen-Westerbeeke Wij wensen Leen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Zwagers en schoonzusters Neven en nichten Middelburg, 1 maart 2005 Vriendschap is in iemands leven, Vreugde en verdriet mee beleven. Op 1 maart 2005 is tot ons groot verdriet overle den Gina Marinissen-Westerbeeke Bedankt voor de vriendschap. Wij wensen Leen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Kruiningen: Adri en Marie Kole Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van onze broer en zwager Jan Janse Kattendijke, Goes, 1-11-1931 28-02-2005 Middelburg: N. Grootjans-Janse Oudelande: B. de Herder-Janse Kloetinge: J. v.d. Repe-Janse A.J. v.d. Repe Koudekerke: E. Janse-Buijze Goes: M. v.d. Repe-Janse J.L. v.d. Repe DIABETES IS IE CNITS1E VERI8RZAHER Ml BLIHDHEID U— Vraag de gratis Diabetes Risicotest aan. diabetes Fonds Of word donateur. Giro 5766, Amersfoort. (n7; Be Heden overleed mijn lieve man en kameraad, onze lieve vader en schoonvader FJuibregt Lievense 5 juli 1931 t 3 maart 2005 Westkapelle: K. Lievense-Verhulst Amersfoort: Johanna en Frits Kloetinge: Adrie en Ada Westkapelle: Jan Papestraat 5 4361 BR Westkapelle Huib is thuis opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 7 maart om 11.00 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle, gevolgd door de begrafenis om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het Jeugdgebouw. Heden overleed mijn broer, zwager en oom Huibregt Lievense Op de leeftijd van 73 jaar. W. Cijvat-Lievense C. Cijvat Neven en nichten Westkapelle, 3 maart 2005 Heden overleed onze lieve en behulpzame zwager en oom Huibregt Lievense A. Hendrikse-Verhulst J. Verhulst S. Verhulst Neven en nichten Westkapelle, 3 maart 2005 Verdrietig zijn wij na het overlijden van Huibregt Lievense Vader van onze goede vriend Jan. Wij wensen de familie veel sterkte toe Erik en Johanna Jacqueline Audrey, Shynna Jan en Jolanda Heden overleed onze goede vriend Huib Lievense Zijn vriendschap en behulpzaamheid zullen wij ons altijd herinneren. Chris en Betje Flipse Westkapelle, 3 maart 2005 Op 1 maart is overleden onze trouwe medewerker Arie Visser Wij verliezen in hem een markante persoonlijkheid. Bestuur en medewerkers Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen GENERAAL BEDANKT Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer C. de Muynck De heer De Muynck heeft van 1990 tot 1994 als raadslid een belangrijke bijdrage geleverd aan het be sturen van de gemeente Borsele. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E. J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris >6123 of ga naar www.diabetesfonds.nl Bedroefd geven wij u kennis dat na een moeitevolle levensavond, voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, groot- en over grootvader Jan van Pagee in de leeftijd van 78 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afd. C voor de liefde\>olle verzorging. Krabbendijke: M. van Pagee-de Goffau Yerseke: Joke de Jager-van Pagee Rien de Jager Krabbendijke: Nelleke van Iwaarden-van Pagee Piet van Iwaarden Oostdijk: John van Pagee Coby van Pagee-Hage Krabbendijke: Sjaak van Pagee Conny van Pagee-Sinke Klein- en achterkleinkinderen 2 maart 2005 H.A. Fonteinestraat 5a, 4413 CV Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande, ingang Nieulandestraat, alwaar zaterdag 5 maart van 14.30 tot 15.30 uur ge legenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. maandag 7 maart om 14.00 uur gehouden in één der zalen van de Gerefor meerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de zaal nog gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodaning te beschouwen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve ma en oma Cornelia Maatje Pop-Weststrate weduwe van Pieter Pop op de leeftijd van 78 jaar. Hoedekenskerke: Peter en Ella Fabiola en Jacky Heinkenszand: Bas en Coby Sharon, Naomi, Davy Goes, 2 maart 2005 "TerValcke" Correspondentieadres Eendvogelstraat 68 4451 DP Heinkenszand Onze ma en oma is opgebaard in het Monuta Uit vaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zondag 6 maart van 14.30 tot 15.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben maandag 7 maart om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar het personeel van "Ter Valckewaar zij met liefde werd verzorgd. Indien u geen rouwbrief heeft ontvan gen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed, zacht en kalm, mijn lieve dochter, onze zus en schoonzus Cornelia Maatje Pop-Weststrate Goes: D.J. Weststrate-van de Ragfelaar Goes: Jan t en Ria Goes Kees en Annie Goes: Dies t enTannie 2 maart 2005 I ÜiïvaartvezzoTging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Na een werkzaam leven is plotseling uit ons midden weggenomen mijn lieve broer, zwager en onze oom Maarten Leendert van Dijke Oosterland, t Middelburg, 6 december 1922 2 maart 2005 Zierikzee: S. J. Dalebout-van Dijke M. Dalebout Oosterland: Rianda Dorst-Dalebout Tonny Dorst Lisanne Bruinisse: Janet Dalebout Kees Stouten Riley Oosterland: André van Dijke Suzan van Dijke-Olree Corine Leander Bruinisse: Marcel van Dijke Monika Gross Correspondentieadres: Grachtweg 3a 4301 KJ Zierikzee Maarten is opgebaard in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 8 maart om 14.15 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid is er van 14.00 tot 14.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "De Heer is mijn Herder Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Hoogenboom-van Prooijen sinds 2002 weduwe van Jacobus Hoogenboom in de leeftijd van 82 jaar. Oudelande: Ada van den Berge-Hoogenboom Henk van den Berge Johan Jacco en Carmela Jasmijn Erwin en Karina Schoondijke: Marleen Theuns-Hoogenboom Anton Theuns Stefan en Suzanne Carolien en Conno Anneke We zijn alle medewerkenden van "Borrendamme" dankbaar voor de liefdevolle zorg voor onze moeder en oma. Zierikzee, 3 maart 2005 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Burg. van Lierestraat 36 4436 AL Oudelande De herdenkingsdienst voor familie en belangstellen den zal gehouden worden dinsdag 8 maart in de zaal van zorgcentrum "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Borrendamme". gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degroofdekam.nl Plaats hier uw familieberichten Het verdriet om zijn heengaan kan nooit zo groot zijn. als de vreugde en de liefde die hij ons geschonken heeft. Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat hem dierbaar was, is vrij onverwacht overleden onze lieve vader en opa Paulus Dekker weduwnaar van Jacomina Dekker-de Graaf 21 oktober 1920 2 maart 2005 Middelburg: Lia en Ed de Graaf-Dekker Eline Utrecht: Joost Nieuwdorp: Leo en Irene Dekker Correspondentieadres Wagenaarstraat 24 4331 CZ Middelburg Op maandag 7 maart zal er om 14.00 uur een samen komst worden gehouden in Verenigingsgebouw "De Zandput", Zandput 5 te Serooskerke (W). Aansluitend zal om 15.30 uur de begrafenis plaatsvin den op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd Verenigingsgebouw. Hij hield van bloemen. Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, van lichaam en geest Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Na een moeizame levensavond heeft de Here tot Zich ge nomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Christiaan Kleinepier Zoutelande t Koudekerke 30 december 1918 3 maart 2005 Middelburg: E. Kleinepier-Dingemanse Ina en Hans Jobse Christian en Femke Annalies Pieter en Tineke Piet en Marian Kleinepier Martin en Jennifer Richard Lisette en Tim Coby Kleinepier en Sjaak Goossens Allisia en Wim-Paul Sebastian Kapelle: Lenie en Tesfaye Kiros Bethel en Francis Noël Correspondentieadres: Vrijlandstraat 58,4337 EG Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 7 maan van 19.30 tot 20.30 uur in de Vliedberg, appartement 2, Vlis- singsestraat 19 te Koudekerke. De afscheidsdienst, geleid door Ds. Wüllschleger, zal gehouden worden dinsdag 8 maart om 12.00 uur in kerk centrum "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middel burg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fami lie te condoleren in voornoemd kerkcentrum. Heden overleed in zijn slaap onze oudste broer, zwager en oom Christiaan Kleinepier L. Provoost-Kleinepier J. de Vos K. Kleinepier A. Kleinepier-Brasser A. Kerkhove-Kleinepier K. Dekker-Kleinepier J. Dekker M. v/d Driest-Kleinepier J. v/d Driest P. de Nooijer-Kleinepier B. de Nooijer K. van Vaardegem-Kleinepier J. van Vaardegem neven en nichten Zoutelande, 3 maait 2005 Met droefheid geven wij u kennis dat na een ko; stondig ziekbed, door de HEERE van ons is wegj. nomen, onze innig geliefde en altijd zeer zorgzaiï moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en bet-c grootmoeder Neeltje Dingemanse-Marijs weduwe van Adriaan Dingemanse in de leeftijd van 88 jaar. A. Buijs-Dingemanse J. Buijs L. Dingemanse S. Dingemanse-de Heer J. Dingemanse S.J. Dingemanse-Lukasse A. Dingemanse J. Dingemanse-Kramer J.C. Koole-Dingemanse S.F. Koole C. de Bruijne-Dingemanse J.K. de Bruijne Kleinkinderen, achterkleinkindere: en achter- achterkleinkind Verzorgingshuis "Eben-Haëzer", Kamer 54 Briandlaan 2. Middelburg, 2 maart 2005 Correspondentieadres: J. Dingemanse, Schoutstraat la. 4336 HNMiddelburg Onze dank gaat uit naar het personeel van "Eben-Haëzer" voorde liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard op haar eigent mer in "Eben-Haëzer", waar gelegenheid is tot cc doleren en afscheid nemen op D.V zaterdag 5 mat van 16.00 uur tot 16.30 uur. Op D.V. maandag 7 maart zal er om 10.45 uur int ontmoetingsruimte van "Eben-Haëzer", een rou» dienst worden gehouden, aansluitend zal om 12,0 uur de begrafenis plaatshebben op de Begraafplaa: te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid condoleren in de ontvangkamer van de begra Geen bloemen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden' onze lieve Opoe Dingemanse Ria en Bert Struik Marco en Esther, Julia Sandra Martin en Emmely Adri en Henny Buijs Michel en José Werner, Miranda, Ferdinand Bram Buijs Jan en Lianne Buijs Jacqueline, Johan, Mirjam Oost-Souburg, 2 maart 2005 Bedroefd zijn wij dat onze lieve en altijd zorgzac oma door de Heere van ons is weggenomen. Oma Dingemanse Petra en Jaco Koppejan Coen, Arjen, Robbert, Niels en Diatim Harold en Marian Dingemanse Enrico en Jeffrey Rudie en Leanne Dingemanse Dennis, Sharon en Marilyn Johan-Louis en Martine Dingemanse Jordy Middelburg, 2 maart 2005 Met droefheid geven wij u kennis dat op de leeftj van 88 jaar is overleden onze geliefde zuster, schots zuster en tante Neeltje Dingemanse-Marijs weduwe van Adriaan Dingemanse Middelburg: P. Walraven-Marijs Middelburg: W. Louwerse-Marijs Oost-Souburg: J. Schout-Marijs S.Schout Ritthem: M. van Belzen Neven en nichten Middelburg, 2 maart 2005 Vervolg familieberichten op pagina 12 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Ditjaarvan 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen zijn. Net als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen Boeiende 9-daagse stedenspecial met o.a. Kremlin, Rode Plein en Hermitj Wederom in ons programmal Al jaren voert KRAS Stervakan ties de zeer populaire reis naar Moskou en St. Petersburg uit. Deze twee opzienbarende steden, met hun indrukwekkende monumenten uit het tsaren- en sovjetrijk, bieden een uitste- kende kennismaking met het imposante Rusland. Het Rode Plein, het Kremlin, de Hermitage en de Peter Pnulusvesting'. zijn stuk voor stuk bezienswaardigheden die enorm tot de ver beelding spreken, Onze deskundige Nederlandssprekende; relslelding neemt u mee langs de indrukwekkende geschie denis, de fascinerende cultuur, de prachtige kunst en de vele tradities die het land rijk is.Dit alles zorgt voor een boelende en unieke 9-daagse cultuurreis die zijn weerga niet kent. en dat al voor een prijs vanaf slechts 849! Gaat u dit Jaar ook mee op ontdekkingstocht door Rusland? REISPROGRAMMA IN HET KORT De reis begint in de hoofdstad Moskou. Hier zien we o.a. schit terende oude kerken en paleizen, het beruchte KGB-complex, het Witte Huis. het indrukwekkende Rode Plein met de unieke Basilius-kathedraal van Iwan de Verschrikkelijke, het Lenin- Mausoleum en het beroemde Kremlin. Tevens verkennen we de legendarische metrostations van de stad, die door velen worden beschouwd als de mooiste ter wereld! Halverwege de reis gaan we met de 'Rode Pijl Express" (de befaamde nacht- 12 dgn From Russia with love v.a.899 met o.a. Moskou. St. Petersburg en de bekende 'Gouden Ring'.Reisnummer HZ 15 759 12 dgn Baltische Staten v.a. 899 met o.a. Vilnius. Klaipeda, Sigulda, Tallin en Riga. Reisnummer HZ 14.010 16 dgn Noordoost-Europa Baltische Staten v.a. 1298 met o.a. Helsinki, Moskou. St Petersburg, Minsk. Vilnius, Tallinn en Riga Reisnummer HZ 15.760 trein) verder naar St. Petersburg. Hier bezoeken weo meer de Peter Paul-vesting, het Tsaar-Peter-huisje,6 posanteIsaak-kathedraai en de wereldberoemde Hermit één van de grootste en meest veelzijdige musea ter i Tevens maken we een uitstapje naar Pavlovsk. net sp jesachtige parken- en. paleizencomplex buiten St. Pete's waar vroeger de tsaren verbleven.Tenslotte reizen weoe terug naar Moskou, waar u,r.og kunt winkelen in het oer de warenhuis GOEM, een museum kuhf Bëzoékéh,3f m !én In Gorki-park. U ziet het. een boeiende ontdeWi? twee Russische juwelen van steden! Vertrekdata HZ 15.758 Augustus September Oktober 18 - 25 1-8-15-21-28 6-13-20-27 3-10-17-24-31 7-14-21-28 5-12-19-26 Prijzen zijn p.p., tenzij anders vermeld. Exclusief; en" gelden: verplicht ter plaatse te voldoen ca. US 5 95? (exclusief de Schatkamer, ca. US S 15), fooien, facultS ve excursies, visumkosten, luchthavenbelastingefl res.kosten.div. verzekeringen. Min.aantal deeln.23.1, ann.iermijn bijonv.deeln.:21 dagen voor vertrek.Vfi de uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HZ 15.758 Ook op zondag telefonisch bereikba KRAS IrTI KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u In: Alphen a/d Rijn, Amersfoort, Jg) o Apeldoorn, Arnhem, Baam, Breda, Delft, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, l°J Hengelo, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle sK.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10