HVV'24 in neerwaartse spiraal Wereldrecords Uytdehaage blijven nog een jaartje staan Hockeysters Rapide ogen scherper dan voor het winterreces Van Stevendaal serieuze kanshebber Scheldetoptoernooi Wisselvallige partijen tijdens GP driebanden Slechte resultaten eerste elftal hebben z'n weerslag op de club uitslagen Vlotte remises in Linares Ankoné, Cramer en Kleinsman in achtervolging Grodum ziek Programma WK afstanden Armstrong rijdt wellicht tijdrit in Eindhoven HiM'.i.wi-mn agenda donderdag 3 maart 2005 zit door Peter Snelders TERNEUZEN - Na een lang winterreces pakken de hock eyers de draad komende zondag weer op, als de weersomstandig heden het tenminste toelaten. Prijzen zijn er normaal gespro ken niet meer te verdienen voor de deelnemende Zeeuwse teams. De vrouwen van Rapide moeten in de derde klasse D zelfs tegen degradatie vechten. Het opstappen van trainer/ coach Xander Blom, enkele wed strijden voor de winterstop, re sulteerde niet in het beoogde schokeffect. De laatste vijf wed strijden voor die rustperiode werden met afgetekende cijfers verloren. Rapide staat laatste en heeft een achterstand van vier punten op Zevenbergen, dat op de veilige tiende plaats staat. Dat is een overbrugbaar ver schil, maar dan moet Rapide wel na de hervatting de draad goed oppakken. Momenteel wordt het vrouwenteam ge traind door Ron d'Hondt en is de coaching in handen van Peter van de Kerkhove. Dat com bineert hij met zijn functie als trainer/coach van het mannen- team. Laatstgenoemde ziet het nog wel zitten voor de Hulster vrou wen. „We zijn in tegenstelling tot voorgaande jaren eerder met de training begonnen en hebben ook al enkele nuttige oefenwed strijden gespeeld. Ik heb de in druk dat we scherper zijn dan voor de winterstop en dat er weer iets begint te leven. We zul len het zelf af moeten dwingen en vooral in de rechtstreekse confrontatie met de mededegra datiekandidaten punten moeten pakken. Een beetje geluk is wel kom. Want dat moet ik zeggen van de periode van voor de win terstop, toen zat het ons echt niet mee." Probleemloos In de vierde klasse bij de man nen draaien zowel Rapide als Olympia een probleemloze com petitie. Beide ploegen staat hoog in de middenmoot. Kop; per Hoco staat echter al at punten los en lijkt onbergj baar. Rapide mist voor de re van het seizoen Jochem Bea? Hij loopt stage in Parijs. Da staat echter de terugkeer routinier Jeroen Fassaert teg» over. Olympia kan de eerste twee strijden geen beroep doen op: jen de Vries. Door zijn diec plicht bij de marine is hij c wedstrijden verhinderd. TERNEUZEN - Er werd wiss vallig gespeeld in de eerste id de van het vierde en laats Grand Prix-toernooi driebai den van dit seizoen van j Zeeuws-Vlaamse Biljartbond, Knap was zonder meer de wi^ partij van Jack de Maat op\\'; ly van Limmen. De Maat b slechts 32 beurten nodig omrj totaal van 35 caramboles tew tooien. In dat geweld bleef d kansloze Van Limmen op zei; treffers steken. Qua aantal be; ten kwam Arie Vink van dek jartvereniging Groede net sterk voor de dag. Dat resulted de tegen Marco Potvliegeri een probleemloze zege: 25-11] Dat het ook minder kon de ie: lokaliteiten Du Commerce e| Bierwinkeltje, bleek tijdens ontmoetingen Hans de Witte-jj bert van Leeuwen en Meer; Dallinga-Fons Baart. De W: had liefst 68 beurten nodig; Albert van Leeuwen met een; nimaal verschil terug te wijza Laatstgenoemde strandde l slechts één carambole vans totaal van 27, toen De Witter aantal van 30 voltooide. Hetzej de scenario liet de partij Mee ten Dallinga-Fons Baart zie' Ook Dallinga won met sleet één carambole verschil. In f beurten verscheen de eindstö 45-29 op het scorebord. door Peter van Kouteren HULST - HW'24 begon het seizoen in de derde klasse A met hoge verwachtin gen, maar bevindt zich na een voortva rende competitiestart al maanden in een neerwaartse spiraal. Die tegenval lende resultaten zijn ook huiten de lij nen niet zonder gevolgen gebleven. Een tweespalt tussen het keurkorps en spe lers uit lagere elftallen is één van de pijnlijkste effecten. Een felle discussie in de kantine, zon dag na de nederlaag tegen BSC. deed de gemoederen hoog oplaaien. Welke clubman haalt het in hemelsnaam in zijn hoofd om te juichen als de tegen stander scoort? Het was een genante vertoning, tekenend voor de verziekte sfeer binnen de club. Voorzitter Gerard van de Voorde zegt dat niet alleen de teleurstellende presta ties in het veld, maar ook de randver schijnselen hem pijn doen. „Het heeft geen zin om elkaar nu verwijten te ma ken", vindt hij. „Daar kom je niet mee vooruit. Het enige dat ons kan helpen, is een overwinning." Daar snakt HW'24 al sinds 10 oktober naar. Toen werd voor het laatst gewon nen, met 0-3 bij BSC. De ploeg bracht daarmee het totaal op elf punten uit zes duels en kon destijds terugkijken op een goede start van de competitie. Daarna is het bergafwaarts gegaan. Carlo Blommaert, in het dagelijks le ven marktkoopman en technisch mana ger van de club, mist vooral bezieling. „Ik zal niet zeggen dat wij een topteam hebben, maar dit is een blamage. Wij moeten een zorgeloos seizoen kunnen draaien. Ik heb soms het idee dat de spelers niet beseffen waar we staan", zegt hij. „Ik heb zelf ook tijden meege maakt, waarin ik geen bal raakte. Dan moet je het gras opvreten. Dat mis ik nog wel eens. Ik durf, op een paar man na, van iedereen te zeggen dat hij on der zijn niveau speelt. Ja, de sfeer is goed. Het is zelfs af en toe te tam. Het zijn allemaal ideale schoonzonen, zegt Eddy van der Hooft wel eens. In mijn tijd sloeg Jurjen Swiers, Dennis Riet- jens of ik wel eens met de vuist op ta fel. Dat zit er in deze groep gewoon niet in." Jeugdcoördinator Guust Voet is met zijn zeventig jaar een oude rot, die een jarenlange ervaring heeft als trainer. „Het is onverklaarbaar", zegt hij. „Ze ker als je ziet op welk niveau onze Trainer Eddy van der Hooft in de kleedkamer van HW'24. foto Camile Schelstraete jeugd speelt. Er wordt al weken niet meer gevoetbald. Dan moet je met een andere mentaliteit het veld in gaan. Ik vind dat het daaraan schort. Zeker nu het zo belangrijk is. Johnny Lensen stelt zich volgens Carlo Blommaert na een conflict met de trai ner niet meer beschikbaar voor het eer ste elftal. Tristan van Acker, ook een aanvaller, wil evenmin in het vlaggenschip uitko men. Guust Voet: „Tussen het eerste en tweede gaat het duidelijk niet goed. De lichting A-junioren van drie, vier jaar geleden vindt dat ze geen kans heeft ge had." Gerard van de Voorde: „Maar Tristan van Acker heeft zijn kans wel gehad. Daarna heeft hij bedankt voor het eer ste elftal, omdat hij liever in het twee de elftal speelde. Eddy van der Hooft probeert steeds jonge spelers een kans te geven. Er zijn ook spelers uit het tweede elftal, die zelf toegeven dat ze niet in hun beste vorm spelen." Guust Voet: „Er trainen jongens van het tweede met het eerste mee, maar ze worden niet gebruikt. Ik moet zeggen dat ik wel te spreken ben over de sa menwerking met de huidige A-junio- ren. Maar het lijkt mij niet goed dat een A-junior vrijdags met de eerste se lectie traint, 's zaterdags in Al speelt en 's zondags in het eerste in de basis start." Honny Claessens, die de A-junioren en het tweede elftal traint, wordt volgend seizoen in die hoedanigheid opgevolgd door Dennis Sanches, die bij Terneu- zen op een zijspoor is gezet. Guust Voet zegt dat het vertrek van Claessens het gevolg is van het besluit om het con tract met Van der Hooft te verlengen. Voet: „Die uitspraak heeft hij al na een half seizoen gedaan. Ik ben niet tegen Eddy van der Hooft, maar vind drie jaar lang genoeg. Je kunt het contract met een trainer nog wel eens met een jaar verlengen, maar dan moet je wel van boven staan." Presenteerblaadje De jeugdcoördinator zegt het bestuur de trainersstaf voor volgend seizoen op een presenteerblaadje te hebben aange boden. Claessens had in zijn optiek hoofdtrainer moeten worden, Paul Kou ijzer trainer van de A-junioren en het tweede elftal. Kouijzer is volgend sei zoen echter hoofdtrainer bij Hontenis- se en Claessens bij Clinge. Omdat, vol gens Guust Voet, het bestuur van HW'24 veel te lang heeft gewacht om het gesprek met beide kandidaten te openen. Voet, cryptisch: „Ze hebben heel lang gewacht op een gesprek met Van der Hooft. Maar misschien is dat gesprek wel te vroeg gehouden." Gerard van de Voorde: „In een periode waarin het niet goed gaat, wordt er van alles gezegd. Misschien dat het bij één bestuurslid bekend is geweest dat Paul Kouijzer in de markt was, maar die aan bevelingen zijn naar het bestuur nooit officieel doorgekomen. Honny Claes sens is niet eens bevoegd om ons eerste elftal te trainen. Paul Kouijzer moet bo vendien volgens mij heel snel hebben besloten om voor Hontenisse te kie zen." Carlo Blommaert beseft dat HW'24 bij een onverhoopt slechte afloop een slech te onderhandelingspositie heeft op de spelersmarkt. „Wie wil er nou in de vierde klasse spelen? Dat wordt heel moeilijk praten. We moeten stoppen met rekenen. Een gelijkspel brengt niets op. Dan kun je beter een keer win nen en een keer verliezen. Daar moeten we zondag tegen RIA mee beginnen. Dat zal niet meevallen, want ook RIA zal op een overwinning gebrand zijn." door Joop van den Oudenhoven VOGELWAARDE - Met de af vaardiging van Robert van Ste vendaal van BV De Kastanje en Piet de Koeyer van BV SBC krijgt het voormalige district Zeeuws Vlaanderen een zekere kanshebber en een onzekere fac tor aan de start van het Schelde toptoernooi. Van Stevendaal reikte vorig seizoen tot een twee de plaats achter Jaap Hameling, die dit keer niet van de partij is. De Koeyer deed nog maar één keer mee aan het toernooi en dat is ook nog eens flink wat ja ren geleden tijd geleden. Robert van Stevendaal wordt door de insiders als een serieuze kanshebber gezien. Zelf houdt hij de boot nog wat af. „Ik weet niet wat ik ervan moet zeggen. Vorig jaar heb ik goed meege draaid. Maar of dat nu weer zo is? Het is biljarten hè. Doordat Hameling en De Bree ontbre ken, lijken mijn kansen geste gen. Mijn kader is zeker sterk, nu ik bij Merwehof in Dord recht in de landelijke topteam competitie uitkom. Ik speel on geveer 20.00. In het bandstoten moet ik ongeveer 5.00 kunnen spelen. Daarnaast ben ik één van de betere driebanders van het gezelschap, dus evenwicht heb ik wel." Of het overwicht wordt, zal ko mend weekeinde in Sportcen- LINARES - De schakers op het toernooi in Linares hebben er gisteren in de zevende ronde vaart achter gezet. Alle drie par tijen eindigden vlot in remise. Kasparov bleef ranglijstaanvoer der met 4,5 punten uit zeven wedstrijden. Hij speelde giste ren met wit 21 zetten tegen de Bulgaar Topalov. Anand uit In dia bleef op een half punt achter stand door een remise met zwart tegen de Engelsman Adams in 28 zetten. De Span jaard Vallejo Pons en de Hon gaar Leko waren helemaal snel tevreden met een half puntje: zij waren al na dertien zetten klaar. ANP trum Westerschouwen in Burgh-Haamstede blijken. Ste vendaal heeft in eigen regionen een rustig jaar achter de rug. Al leen in de Zeeuws-Vlaamse bond kwam hij af en toe aan de tafel. De geboorte van zijn twee de dochter eiste veel tijd en aan dacht op. Naar eigen zeggen zit hij momenteel (biljart-tech- nisch) in een klein dipje. Voor Piet de Koeyer kwam deel name als een volslagen verras sing. Omdat Louis Dallinga niet kon meedoen, kwam de man uit Biervliet opeens in beeld. On langs werd hij nog knap tweede op het NK libre extra klasse en promoveerde hij met een moyen ne van 24.30 naar de overgangs klasse. De Koeyer: „Kader speel ik ongeveer 10.00, denk ik. Dat zou omhoog kunnen als ik meer zou trainen. Vroeger haalde ik ongeveer 13.00. Ik heb nooit les gehad, ik ben een self made man... Ik speel geen competitie. Alleen voor het NK ben ik weer wat gaan oefenen. Het valt niet mee om te trainen als je geen doel hebt, er moet wel iets ach- terzitten. Toen ik hoorde dat ik aan het Scheldetop mee kon doen, wilde ik wat in 't Meulen- gat gaan trainen, maar kon daar niet terecht vanwege de wereld bekerwedstrijden. Ik heb vorig jaar ook een triatlon gespeeld, in Eede. Dat was libre, kader en bandstoten. Geen driebanden. Dat lag me beter. Driebanden doe ik geen twee keer per jaar. Dat is mijn spel niet." Over hoe ver hij denkt te komen, laat De Koeyer zich niet uit Er wordt in twee poules van vier gespeeld in de spelsoorten kader (100 punten), bandstoten (50) en driebanden (15). De spe lers komen achter elkaar in deze spelsoorten tegen elkaar uit, zo dat overzicht voor deelnemers en publiek blijft gewaarborgd. De poulewinnaars spelen om de eerste en tweede plaats. De num mers twee om de plaatsen drie en vier. Morgen wordt begonnen om 19.00 uur, zaterdag en zondag om 12.00 uur. De finale is zon dag rond 15.30 uur. De overige deelnemers: Leen van Boven (Re- HaWe), Danny Walhout en Paul Brekelmans (VEGABV), Piet Verschure (DOS), Henk Wiel aard (Windenburg) en Cor van Etten (De Poedel). door Martijn van Beeten INZELL - In het prachtige win tersportdecor van het Duitse Inzeil wordt de komende vier dagen een schaatsjaar afgeslo ten. En voor het derde seizoen op rij overleven de wereldre cords op de vijf en tien kilome ter van de 28-jarige Jochem Uytdehaage. Er zijn de afgelopen drie jaar gangen grenzen verlegd, stap pen gezet en bijna alle schaat sers zijn beter dan tijdens de Olympische Winterspelen van Salt Lake City in 2002, toen Uytdehaage 6.14,66 op de vijf kilometer en 12.58,92 op de tien kilometer liet klokken. Dat zijn records nog altijd over- INZELL - Moniek Kleinsman, Wieteke Cramer en Frederique Ankoné rijden zaterdag bij de WK afstanden in Inzeil de ploegachtervolging voor Neder land. Renate Groenewold niet aan het ploegenonderdeel mee, om dat ze later in het toernooi nog de 5000 meter rijdt. Aangezien de wereldkampioene allround van 2004 zich ook geplaatst heeft voor de 1500 en 3000 me ter, heeft ze besloten de ploeg achtervolging te laten schie ten. Eerder al had topsportcoördi nator Ab Krook bij de mannen Erben Wennemars, Mark Tui- tert en Carl Verheijen aangewe zen. Zij werken dit onderdeel zondag af. ANP INZELL - Het is twijfelachtig of 0vstein Grodum vandaag start op de 5000 meter bij de WK afstanden. De Noor, favo riet voor goud, is ziek. Giste ren lag hij te bed met bijna 39 graden koorts. Grodum is van plan zich enkele uren voor de wedstrijd aan een test te onder werpen, om te kijken of het zin vol is mee te doen. ANP eind staan, heeft één simpele reden. De Europese stayers zijn sinds de Spelen niet meer op de snelle hooglandbanen van Calgary en Salt Lake City geweest. Uytdehaage is blij en trots dat zijn toptijden hebben over leefd. „Maar ik weet nu al dat ze aan het begin van volgend seizoen sneuvelen. Dan gaan we naar Calgary en Salt Lake City voor wereldbekerwedstrij den." Dan mag de schaatsliefhebber zich gaan verbazen over onmo gelijk geachte prestaties. Al voorspellen Uytdehaage, zijn ploeggenoot Carl Verheijen en de Noor 0ystein Grodum onge veer hetzelfde. Op de vijf kilo meter wordt komend najaar on der de 6.10 minuten gereden en op de tien kilometer is een tijd mogelijk van 12.45 minuten. De drie baseren zich op de pres taties van dit seizoen, toen de records van Uytdehaage op tra gere laaglandbanen (door de hogere luchtweerstand) al in gevaar kwamen. Gianni Rom- me kwam in november in Ber lijn een honderdste van een se conde tekort op de vijf kilome ter. In februari, tijdens de we reldbekerfinale in Heerenveen, naderde Grodum op de tien ki lometer tot op minder dan ze ven seconden. Op hoogte, in Salt Lake City, bleef de Ameri kaan Chad Hedrick zelfs min der dan drie seconden verwij derd van dit wereldrecord. Uytdehaage denkt volgend sei zoen ook zelf in staat te zijn de nieuwe wereldrecords te vesti gen. „In Europa heb ik dit sei zoen op alle banen harder gere den dan in het verleden. Ik moet mezelf dus ook in Salt La ke City kunnen verbeteren. Bo vendien heb ik door mijn knie blessure van de afgelopen zo mer minder kracht dan drie jaar terug. En volgend seizoen hoop ik toch echt sterker te zijn dan tijdens de Spelen van Salt Lake City. Of dat genoeg is om mannen als Grodum, Romme en Verheijen te klop pen, moet dan maar blijken." Eén ding weet Uytdehaage vast zeker: op het idyllische buitenbaantje in Inzeil komen zijn records niet in gevaar. GPD Jochem Uytdehaage viert zijn triomf op de tien kilometer tijdens de Olympisch Spelen in Salt Lake City. Het wereldrecord dat hij toen reed, staat nu nog steeds. foto Timothy Clary/AFP Donderdag (vanaf 15.00 uur) 1500 meter vrouwen, 5 kilometer mannen. Vrijdag (vanaf 14.30 uur) Eerste 500 meter mannen, 3 kilometer wouwen, tweede 500 me ter mannen. Zaterdag (vanaf 13.00 uur) Eerste 500 meter vrouwen, 1000 meter mannen, tweede 500 me ter vrouwen, 10 kilometer mannen, ploegenachtervolging vrou wen. Zondag (vanaf 13.00 uur) 1000 meter vrouwen, 1500 meter mannen, 5 kilometer vrouwen, ploegenachtervolging mannen. Mülheim. Duits Open. Vrouwen. Tweede ronde: Yao Jie (Ned)-Cann (GBr) 11-511-6. Mannen. Tweede ronde: Palyama (Ned)-Anand (Ina) 17-14 15-5, Wong (Mal)-Pang (Ned) 15-6 5-15 15-7 Derde ronde: Palyama-Park Sung Hwan (ZKo) 15-615-10. New York. NBA. Memphis Grizzlies-Golden State War riors 99-97, Charlotte Hornets-Sacra mento Kings 94-87, Indiana Pa cers-Seattle Supersonics 93-101, Mil waukee Bucks-Philadelphia 76-ers 111-118, Chicago Bulls-Houston Rock ets 89-119, Denver Nuggets-Atlanta Hawks 97-74, Portland Trailblazers-De- troit Pistons 93-103. Terneuzen. Grand Prix driebanden Zeeuws-Vlaamse Biljartbond. Eerste ronde (eerstgenoemde wint): Jack de Maat-Willy van Limmen 25-7 (32 beurten), Lex de Feyter-Frank Wis- kerke 30-28 (58), Hans de Witte-Albert van Leeuwen 30-26 (68), Cor de Jon- ge-Johnny Bakker 35-26 (48), Meerten Dallinga-Fons Baart 45-29 (60), Jean-Paul de Kraker-Jurgen Martin 45-24 (46), Leen de Koning-Johnny Tanghe 32-17 (56), Willy de Boey-Gen- naro Pecoraro 22-19 (54), Arie Vink-Mar- co Potvlieger 25-14 (32). WK afstanden. Loting wedstrijden eerste dag Vrouwen, 1500 m: 1e rit: Rokita (Oos) -Lichagova (Rus), 2. Nesbitt (Can)-Bjel- kevik (Noo), 3. Mayr (Ita)-Lamb (VSt), 4. EINDHOVEN - Wielrenner Lan ce Armstrong overweegt zondag 19 juni in Eindhoven met zijn ploeg Discovery Channel mee te doen aan de ploegentijdrit uit de ProTour. De Amerikaan, die afgelopen jaar voor de zesde keer de Tour de France won, zou in de eerste editie van deze wielerwedstrijd een ideale test kunnen uitvoeren met het oog op de ploegentijdrit in de Ronde van Frankrijk. Met zijn team US Postal was hij de afgelopen jaren meerdere keren de beste in de ploegetijdrit tij dens de Tour. „Als aanloop naai de ploegentijdrit in de Tour lijkt ons dit een ideale kans om ren ners en materiaal aan een laat ste test te onderwerpen", aldus Dirk Demol, een van de ploeglei ders van Discovery. „We hebben daarover al met Lance gespro ken en de specialist in hem heeft daar ook wel oren naar." Armstrong is dit voorjaar actief in meerdere koersen, waaronder de Ronde van Vlaanderen. Na het voorseizoen neemt Arm strong in overleg met de ploeg leiding een beslissing over deel name in Eindhoven. ANP Wojcicka (Poll-Cramer (Ned), 5.W: (VSt)-Tarasova (Rus), 6. Tabata (Jap-i hino (Jap). 7. Groves (Can)-De U: (Ned), 8 Groenewold (Ned)-Vc (Dui), 9. Anschutz (Dui)-Frlesinger(01; 10. Rodriguez (VSt)-Klassen (Can) Mannen, 5000 m: 1. Taubenrz (Dui)-Sanfrantello (Ita), 2. Boerfaj (Rus)-Miyazaki (Jap), 3. Weber (DüM rako (Jap), 4. Bokko (Noo)-Falk (Zwt Anesi (Ita)-Michaud (Fra), 6. Kochad (Rus)-Mazur (Pol), 7. Rójler (Zwe)-Z"j munl (Pol), 8. Veldkamp (BeO-Danh, (Can), 9. Hedrick (VSt)-Fabris (Ita), Boutiette (VSt)-Uytdehaage (Ned) Verheijen (Ned)-Ervik (Noo), 12 Jong (Ned)-Grodum (Noo). Lucky Day. 7-8-12-14-16-17-18-19-27-29-33-42-4) 44-47-55-65-70-74-80. (onder voorbehoud) Dubai. Vrouwen. Tweede ronde: Miskina (Rus/3)-Baiti (Fra) 4-2 opgave Bartoli, Hantuchci (Slw)-Likhovtsjeva (Rus) 7-5 6-4, Sdfl der (Zwi/8)-Na Li (Chn) 6-3 7-6 (9), Co chita Martinez (Spa)-Dechy (Fra/7) f 6-2, Serena Williams (VSt/2)-Bovii (Rus) 1-6 6-1 6-4, Davenport (VSt/IIJ (Chn) 6-2 7-5. Terneuzen. Voorjaarscompetitiei vobo Terneuzen. Eerste klasse l Dow-BN/De Stem 3-0, Rest.'t Oi Sas-Dees Sport 1-2. Zaman Sport-Sci desport 1-3. Stand: Dow 5-13, ft Sport 5-11, Rest.'t OudtSas 5-11,Scti desport 5-6, Zaman Sport 5-5, Bfii Stem 5-0. j Eerste klasse B: Delta-Jacobs 1-2, Van de Poel Aan.BV-Dow 2 1-2,1 Terneuzen-De Pooter 3-0. Stand: cobs Tuin 6-15, Delta 6-13, NHI Term zen 6-11. Rabobank Terneuzen/Sasi Gent 6-8, De Pooter 6-8, Dow 2 5-7.Vl de Poel Aann. BV 6-2. Tweede klasse A: De Hoop-ft Sport 2 0-3, El.Van Fraeyenhove-Sdi desport 2 1-2. Stand: Dees Spofl 5-13, BN/De Stem 2 5-12, PSOVZ: Scheldesport 2 5-6, De Hoop 5-4, EI.V Fraeyenhove 5-2. Tweede klasse B: URS-NHI Ternem 2 1-2, V&K/C1000 Hoek-WBAZ 1-2, meente Terneuzen-Delta 2 3-0. Stal TeVoRe 6-13, NHI Terneuzen 2 6-12,1 meente Terneuzen 6-11, Delta 2 6- WBAZ 6-6, V&K/C1000 Hoek 6-6, U 6-5. Derde klasse A: Asya Kartallari-H no Cysouw 2-1, Visser Smit I nab-Yildiz 3-0 Stand: Echo Audio 5- Visser Smit Hanab 5-10, Dow 3 D Yildiz 5-6, Asya Kartallari 5-5, Hei Cysouw 5-3. Derde klasse B: Zeell Seaports-BN/De Stem 4 3-0, Interp Philippine-Hydro IS Partner 1-2, PSC 2-V&K/C1000 Hoek 2 0-3. Stand: BK Stem 3 6-14, Interpolis Philippine 6 Zeeland Seaports 6-10, PSOVZ 2 7 Hydro IS Partner 6-9, BN/De Stem4! V&K/C1000 Hoek 2 6-3. iViHiijntrni Ronde van Murcïa. Eerste etaf Murcia - Molina de Segura: 1. Ha' (Dui) 162 km in 3.47.08 (42,8 km/uun Davis (Aus), 3. Baumann (Dui), 4.1 der Linden IBel), 5. Van Dijk (Nedl D'Amore (Ita). donderdag 1 Voetbal Amstel districtsbeker: Voab-Vli2 gen (19.30 uur), SV Triborgh-TerneU (19.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 52