PZC r-LO. ZorgInfo verblad zeeland Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur Tel: 0113 - 212783 Plaats uw familieberichten in de PZC donderdag 3 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa pzc.ni Een grote wenssnel in vervulling gegaan. Wij delen ons geluk met Zn vieren voortaan. Meike Tobine Adriana Meijers Meike is geboren op 1 maart 2005. Sander, Barbara en Annick Meijers-Meijers Middelburg Familieberich ten Wij zijn zeer geschokt door het plotseling overlijden van onze goede dartvriend Dirk Verloo Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe met dit grote verlies. Dartteam de Pitbullers Enige en algemene kennisgeving En die paar mensen die je nooit hebt kunnen missen, kwamen daar binnen met een lach op hun gezicht. Je zal je voortaan nooit meer in de weg vergissen, je deed het boek van alle droefenissen dicht. Willem Wilmink Na een liefdevolle verzorging in WoonZorgCentrum "De Cavalier" is onze zus, schoonzus en tante Monique van Eetvelde in de leeftijd van 57 jaar zacht en kalm overleden. Kloosterzande: Yolanda en Jaap de Bel-van Eetvelde Linsey en Jurgen Robbert Temeuzen, 1 maart 2005 Correspondentieadres: Groenendijk 64,4587 CX Kloosterzande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 5 maart om 10.50 uur in het crematorium te Ter- neuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Vrijdag 4 maart is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 te Temeuzen. Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van de va der van onze beste vrienden Theo Gelok We wensen Jeroen, Janette, Nolly, Peter en Lenie en alle kleinkinderen alle sterkte in deze donkere dagen. Liefs, Frank en Debby de Bie Arjen en Corinne Verschoore Rien-Willem en Heieen Zandee Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van een van onze hoofdsponsors Theo Gelok Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden voetbalvereniging Goes Bestuur en leden sponsorstichting v.v. Goes Verlost van angst en pijn mag ze bij haar Heiland zijn. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een verder lij den bespaard is gebleven, delen wij u mee dat is overleden onze lieve Gina Marinissen-Westerbeeke Rotterdam, 22 maart 1935 Goes, 1 maart 2005 Middelburg: Leen Marinissen Goes: Bep Hogeveen-Marinissen Jaap Hogeveen Mare Roberten Chantal Waddinxveen: Ria Geldof-Marinissen Jos Geldof Mirjam en Marnix Sven Erwin en Ilse Sleeuwijk: Wim Marinissen Wilmie Marinissen- van Winkelhof Marjolein Lennart Michiel Middelburg: Kees Marinissen Tanja Marinissen-de Nood Irene Dennis Pim Kapelle: Jos Marinissen Ineke Marinissen-Pouwer Mirthe Wouter Lotte Sint-Laurens: Lianne Hollemans- Marinissen Cees Hollemans Ruben Hanne Steven M. Smallegangehof 15 4331 WC Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden maan dag 7 maart om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.00-12.30 uur in voor noemde kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Sint-Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus Gina Marinissen-Westerbeeke Corrie Geerse-Janse Ko Geerse in herinnering Ko Janse Suus Janse-Leynse Dien van de Veen-Janse Tim van de Veen Riet van Scheltinga-Janse Jelle van Scheltinga Gerard Janse Addy Janse-Kort Jannie Mesu-Janse Jo Mesu Cathrien Verstraate-Janse Iman Verstraate in herinnering Aldert Faber Neven en nichten Wij wensen onze zwager Leen, kinderen en klein kinderen Gods nabijheid toe. Middelburg, 1 maart 2005 Sint-Laurens: Leeuwarden: IJselmuiden: Sint-Laurens: Sint-Laurens: Sint-Laurens: Middelburg: Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht in zijn vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoon vader en opa Koen Feijen in de leeftijd van 75 jaar. Willy Lenzen Pim en Janneke Sander, Steven, Jolijn Mattie en Susan Anouk, Karst Paul en Ria Michelle, Angela Marion en Ron Rianne, Mandy Yvet en Edwin Leonie, Lisanne 4385 GL Vlissingen, 1 maart 2005 Toutenburg9 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 5 maart om 12.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Er is een zeer sociaal bewogen man overleden Oud-voorzitter van de Diakonie Arie Visser Als een fijne collega met wie ik goed kon samenwer ken zal ik hem blijven herinneren. Wij zullen er zijn voor Jeanne. Lenie Stroo-Goedhart Jan Stroo Vlissingen, 1 maart 2005 Heden bereikte ons het bericht dat onze oud-collega Cornelis de Muynck op 78-jarige leeftijd is overleden. De heer De Muynck is gedurende 16 jaar hoofd tech nische dienst van onze corporatie geweest. Met res pect herinneren wij ons zijn deskundigheid en be langstelling voor collega's. Directie, medewerkers en commissarissen R&B Wonen Heinkenszand g Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishocckstraat 620 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van onze broer en zwager Jan Janse Kattendijke, Goes, 1-11-1931 28-02-2005 Middelburg: N. Grootjans-Janse Oudelande: B. de Herder-Janse Kloetinge: J. v.d. Repe-Janse A.J. v.d. Rede Koudekerke: E. Janse-Buijze Goes: M.D. v.d. Repe-Janse J.L. v.d. Rede Na een moeizame tijd van toenemende zorg is rustig ingeslapen mijn lieve man, broer en zwager Arie Visser Rotterdam t Vlissingen 10 januari 1930 1 maart 2005 "U zij de glorie, opgestane Heer" Vlissingen: Jeanne Visser-Blok Roden: Flip Visser Ali Visser-Rijke Paul Krugerstraat 20 flat 554 4381 WD Vlissingen Arie is thuis opgebaard. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 7 maart om 13.00 uur in de "Sint Jacobskerk", Oude Markt te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Vissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg". Industrie weg 20 te Vlissingen. Mij bereikte het droeve bericht dat op 24 februari 2005 in Breda is overleden Jan 'Hoppit' Huizink Wij wensen Rietje, Marja en de rest van de familie veel sterkte. Peter Streekstra Vlissingen Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn le ven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat de HEERE op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, mijn geliefde man, onze vader en opa Abraham Koppejan echtgenoot van Sara Koppejan-Pleijte in de leeftijd van 81 jaar. Vlissingen: S. Koppejan-Pleijte Nieuwdorp: Ab en Coby Koppejan Arjen Merijn Inge Nijkerkerveen: Kees en Trudy Koppejan Bram en Erna Willem Jan-Dirk Sarah Cornelis Vlissingen: Ellie en Mart van Dijk Rianne Matthijs Marieke en Mare Krimpen a/d IJssel: Marijke en Meindert van Saane Simone Joëlle 4386 CP Vlissingen, 1 maart 2005 Oosterbaan21 Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 3 maart van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum Monuta "De Voorzorg", Indus trieweg 20 te Vlissingen. Op D.V. zaterdag 5 maart zal er om 10.30 uur, voor familie en belangstellenden, een rouwdienst worden gehouden in de "Mamixkerk", Mamixplein 41 te West-Souburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de Begraafplaats. Geen bloemen Heden is overleden mijn zwager en onze oom Huibrecht Johannes van Es Mevr. N. Lindenberg-Prince en kinderen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze geliefde zwager en oom Huibrecht Johannes van Es Yerseke: S. Lindenberg-Filius Yerseke: J.C. van Oost-Lindenberg M. van Oost Tholen: D. Lindenberg-Prince Neven en nichten Je hebt veel verdriet gehad in 't leven maar vreugde ook in overvloed. Je wilde ons nog zoveel liefde geven. Rust nu maar uit, zo is het goed. Met grote droefheid in het hart, maar met dankbaar heid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Jansen weduwe van Adolphus Breepoel in de leeftijd van bijna 88 jaar. Temeuzen: Clemence Verbrugge-Breepoel Wim Verbrugge Anja en Peter, Richard Miranda f en Jan, Martijn, Sylvia Sluiskil: Jan Breepoel Ad en Bianca, Naomi, Damian, Michael, Kirsten Petra en Robbie, Timo, Dewi Jan Sluiskil: Lea van Rumste-Breepoel Lennie van Rumste Werner en Sabine, Michelle, Robin Minouche Temeuzen: Tilly van Damme-Breepoel Albert van Damme Kevin en Kristie Timothy en Radhika Sluiskil: Fons Breepoel Anita Breepoel-Kentin t Edwin Patty en Rudy, Sietse Sluiskil, 1 maart 2005 Correspondentieadres: Schoolweg 29b 4531 CA Temeuzen Wij nodigen u uit voor de dienst waarin we afscheid nemen op maandag 7 maart om 13.50 uur in Monuta rouwcentrum "Temeuzen", Rooseveltlaan 6 te Ter- neuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Sluiskil. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in res taurant Dallinga. Lieve oma Breepoel Zij nam het leven zoals het kwam, zat nooit bij de pakken neer, zorgde voor de vrolijke noot. Nu is zij er niet meer. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluiskil, 1. maart 2005 In plaats voor kaarten Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, En wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en over-oma Agatha Adriana Knulst-Kole weduwe van Gijsbrecht Knuist op de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in zorgcentrum "Gasthuis" te Goes heeft ontvangen. Drancy (Fr.): N.T. Bauchet-Knulst C. Bauchet t Didier Goes: B. Knuist t Oostburg: T.A. Meul broek-Knuist M.J. Meulbroek Nathalie en Hans, Matthijs Mariane en Wim, Rowan Goes, 2 maart 2005 Zorgcentrum "Gasthuis" Correspondentieadres: Waterpoortstraat 8 4501 EK Oostburg Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zondag 6 maart van 16.00 tot 16.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben maandag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij hebben onze oma niet verloren, Daarvoor gaf zij ons teveel. Wat zij ons gaf, dat blijven wij horen, Van wat wij zijn, is zij ons deel. Wij komen haar overal nog tegen In wat wij doen, in wat wij laten Zij was voor ons een zegen Vanwaar het spoor steeds verdergaat. Didier Nathalie en Hans, Matthijs Marianne en Wim, Rowan "De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23:1 Verdrietig om het gemismaar met dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, willen wij u faten weten dat in de (eeftijd van 89 jaar vredig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overoma LeuntjcVerfiage-Wielemaker Sinds 20 juni 1983 weduwe van DavidVerhage KoudekerkeMiddelburg, 26 mei 1915 1 maart 2005 Koudekerke: Wim en Joke Verhage-de Wolf Leoniek en Jeroen Arvid, Tycho Dako en Mirjam John en Muriël Koudekerke: Krijn en Mieke Verhage-Joziasse Dankfried en Monica Dylan, Mitchell Wemer en Matjanne Sven, Ashley, Kjeld Bianca en Gunther Koudekerke: Ina en Gilles Izeboud-Verhage Lidian en John Kifion Antoinette en Remco Richmond-Hill CanadaCor en Hetty Verhage-Voorberg Wij widen onze dank uitspreken voor de liefdevolle vei zor ging die zij heeft ontvangen in "Sweif-Rust". Correspondentieadres W. Verflage, Duinstraat37, 4371AX Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 3 maart en vrijdag 4 maart van 19.00 tot 20.00 uur in haar kamer (211) in Zorgcentrum "Swerf-Rust", Laurens Stommes- weg 1 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op za terdag 5 maart om 11.15 uur in de "Immanuëlkerk", Tram straat 31 te Koudekerke. In de consistorie van de kerk is er rwg gelegenheid tot af scheid nemen van 10.45 tot 11.00 voortgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 12.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerderge noemde kerk. Met droefheid geven wij u kennis dat op de leeftijd van 89 jaar is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Leuntje Verfuuje-Wieletnaker weduwe van David Verflage Koudekerke: C. Verhage-Simonse Midde(burg:J. Wielemaker-Verhage Neven en niefxten Wij bidden om troost voor haar kinderen en kleinkinderen. Middelburg1 maart 2005 Informatie, advies en ondersteuning m.b.t. gezondheidszorg, gehandicap tenvoorzieningen, jeugdzorg en pro blemen rondom WAO E: zorginfo@klaverbladzeeland.nl Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere vrouw. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezoek Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede dat, toch nog onver wacht, na een liefdevolle verzorging in "De Redou te", van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moe der, schoonmoeder, meme, zus en schoonzus Bertha Emma Maria van Troost weduwe van Maurice de Caluwé 24-12-1915 Westdorpe Zelzate (B.): Annie en Vital t Lochristi (B.): Marie-Therèse en Roger Sas van Gent: Jacques en Rina Klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent: mevr. J. van Troost- van Herrewegi; Temeuzen: dhr. H. van Nes Familie van Troost Familie de Caluwé f O2-O3-20C; Sas van Geit® Sas van Gent, 2 maart 2005 Correspondentieadres: Julianastraat 54,4551 GJ Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op maandag 7 maart om ÏO.O; uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaarlj Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na al loop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. Vrijdag 4 maart om 18.30 uur zal er tijdens de weke lijkse dienst in woonzorgcentrum "De Redoute", as de Rijsenburg 2 te Sas van Gent, voor moeder e: meme het gebed gevraagd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve? deze aankondiging als zodanig te beschouwen. lieril De Heer is mijn Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat haar zolang in ons midden mochten hebben, geve. wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Elizabeth Cornelia van Alten echtgenote van Frangois de Jonge op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Zaamslag: F. de Jonge Deume (België):Ko de Jonge en Hsiu-Ying Hsu Temeuzen: David de Jonge en Ina de Putter Johnny en Liesbeth Marleen en Ko - Franka, Erik Eddy en Lieve - Celien, Liese Zaamslag: Corrie en Jan van de Velde-de Jonge; Cor en Marleen Frans - Cynthia en Jeffrey, Nicky Leunis en Anja - Roy, Dylan Hoek: Frans en Tanny de Jonge-de Putter Lydia en Adriaan - Mandy, Rick Cor en Christine Tanja en Wim - Emma Zaamslag: Joop en Ineke de Jonge-de Jonge Frank en Marga - Lorenzo, Nikita Johnny en Wendie - Gionni, Yamo Temeuzen: Kees (in herinnering) en Nel de Jonge-Kaijser Francis en Dagmar - Lars (in herinnering), Maud Annebel en Jeroen 1 maart 2005 Molenstraat 5, kamer 117 4545 CN Zaamslag De dienst van Gedachtenis, Woord en Gebed won.' gehouden op maandag 7 maart om 14.00 uur ink Hervormde Kerkgebouw op het Plein te Zaamslag. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "Di Molenhof". Onze dank gaat uit naar huisarts W. Fraanje en nam het personeel van De Molenhof" voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid geven wij kennis dat onze zus ffi schoonzus Lies de Jonge-van Alten gisteravond op 90-jarige leeftijd is overleden. Piet van Alten Anna van Alten Fre van der Hooft Corrie van Alten Jannie van Alten Willem de Ridder Marie van Alten-de Vries Jaap Hamelink Wilhelminastraat 17 4543 CR Zaamslag Heden is overleden onze geliefde broer, zwager ei oom Andries de Visser 's-Gravenpolder: J. Bosselaar-de Visser Middelburg: P. de Visser-Bosselaar Veere: W. Coppoolse Neven en nichten Heden is overleden onze geliefde zwager en oom Andries de Visser M. Simonse-Wisse (in herinnering) J. Simonse J. Wisse (in herinnering) E. Wisse-Riemens (in herinnering Neven en nichten Middelburg, 1 maart 2005 Monique Voor altijd in gedachten en in ons hart. Verhuisbericht Praktijk voor Osteopathie Temeuzen, F. Langerak, S. Windy, S. Dek Met ingang van 1 maart 2005 is ons nieuw adres: Communicatielaan 1,4538 BV Terneuzen, 0115-6116

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46