HVV'24 in neerwaartse spiraal Wereldrecords Uytdehaage blijven nog een jaartje staan Zware trainingen Vlissingse hockeyers in lange winterstop Walhout, Van Boven en Brekelmans voor eerst in Scheldetop Slechte resultaten eerste elftal hebben z'n weerslag op de club uitslagen Vlotte remises in Linares Ankoné, Cramer en Kleinsman in achtervolging Grpdum ziek Programma WK afstanden E33TmS3E?E agenda donderdag 3 maart 2005 wbj door Peter Snelders TERNEUZEN - Na een lange winterstop pakken de hockeyers de draad komende zondag weer op, als de weersomstandigheden het tenminste toelaten. Prijzen zijn er normaal gesproken niet meer te verdienen voor de Zeeuwse teams. Alleen moeten de mannen van Vlissingen op passen dat ze niet degraderen uit de derde klasse A. Die ploeg zakte na een sterke openingswedstrijd (2-1-winst op Voorne) ver terug op de rang lijst. De laatste weken voor de winterstop ging het wel weer iets beter. Door gelijke spelen te gen Etten-Leur (3-3) en Voorne (2-2) kreeg de ploeg vertrouwen en stond de organisatie meteen ook béter dan in de meeste voor gaande wedstrijden. Die lijn zal het team door moe ten trekken, want met acht pun ten uit twaalf wedstrijden staat Vlissingen op de voorlaatste plaats. Dat is een plaats die aan het einde van het seizoen recht streekse degradatie tot gevolg heeft. Ploegen als Spijkenisse, Voorne en Barendrecht staan nog wel in de directe nabijheid. Er is ondertussen nogal wat ver anderd bij Vlissingen. Trainer/ coach Hessel Rispens stopte er mee. Daarnaast viel er een gat in de spelersploeg. Lars Koole en de regelmatig scorende Rogier Schuurmans vertrokken. Jo- chem de Kort (knieblessure) en Mark Schütz (ziekte) zijn lang durig uitgeschakeld. Toch is er geen sprake van een mineurstemming, zeker niet bij manager Chris Jiskoot. Vanaf komende zondag fungeert hij weer als coach. „We hebben veel ingeleverd, maar er staat toch ook iets tegenover met de komst van een geroutineerde kracht als Winfred Valois. Hij speelde hier vroeger in de jeugd en was daarna jaren actief op ni veau bij Push. Conditioneel is hij nog niet helemaal op orde, maar dat lijkt me slechts een kwestie van tijd." Vlissingen is momenteel inJ derhandeling met een vaste tn ner. „Het wegvallen van HesJ Rispens betekende echter a dat de trainingen van laatste i ken op een laag pitje hebben* staan", zegt Jiskoot ged» deerd. „Integendeel. We heba Hans Vermeer, die zijn spo;* reeds verdiende door Bné naar de hoofdklasse te lood* en nu goed bezig is met Push. reid gevonden om in de aanlol naar de tweede competitie!» een aantal trainingen voor a rekening te nemen. Je kon duid lijk zien dat er scherp is g traind." Ook Jiskoot is ervan overtui dat zijn team flink aan dek moet om het vege lijf te redd „Het zal best nog een hele ld worden om ons in deze klasse handhaven. Vooral omdat we gen de meeste mededegradat kandidaten uitwedstrijden sp len. Maar de instelling is n menteel goed en ik verwat dan ook dat het ons gaat li ken. Zondag hebben we al a eerste test. De uitwedstrijd l gen het eveneens nog niet vei ge Barendrecht kan een gras meter zijn." Vrouwen De vrouwen van Vlissingen pn teren heel wat beter in de de klasse. Die ploeg heeft zich een ietwat aarzelend begin opj werkt naar een fraaie vie plaats op de ranglijst. Het va schil met koploper Berlicumil draagt echter nog negen puna Vlissingen speelt zondag ta tegen die koploper. Bij wJ kan het team uit de Schelded mogelijk nog een rol spelen] de titelstrijd. In de vierde klasse bij de vu wen keerde Goes eveneens ta op standaardniveau. Die plo doet het beter dan het mam» tean en heeft inmiddels overwinningen geboekt. Das door laat het Tempo'34 en Ms achter zich in de rangschip en heeft het nog uitzicht op t plaats in de onderste helft v de middenmoot. door Peter van Kouteren HULST - HVV'24 begon het seizoen in de derde klasse A met hoge verwachtin gen, maar bevindt zich na een voortva rende competitiestart al maanden in een neerwaartse spiraal. Die tegenval lende resultaten zijn ook buiten de lij nen niet zonder gevolgen gebleven. Een tweespalt tussen het keurkorps en spe lers uit lagere elftallen is één van de pijnlijkste effecten. Een felle discussie in de kantine, zon dag na de nederlaag tegen BSC, deed de gemoederen hoog oplaaien. Welke clubman haalt het in hemelsnaam in zijn hoofd om te juichen als de tegen stander scoort? Het was een genante vertoning, tekenend voor de verziekte sfeer binnen de club. Voorzitter Gerard van de Voorde zegt dat niet alleen de teleurstellende presta ties in het veld, maar ook de randver schijnselen hem pijn doen. „Het heeft geen zin om elkaar nu verwijten te ma ken", vindt hij. „Daar kom je niet mee vooruit. Het enige dat ons kan helpen, is een overwinning." Daar snakt HW'24 al sinds 10 oktober naar. Toen werd voor het laatst gewon nen, met 0-3 bij BSC. De ploeg bracht daarmee het totaal op elf punten uit zes duels en kon destijds terugkijken op een goede start van de competitie. Daarna is het bergafwaarts gegaan. Carlo Blommaert, in het dagelijks le ven marktkoopman en technisch mana ger van de club, mist vooral bezieling. „Ik zal niet zeggen dat wij een topteam hebben, maar dit is een blamage. Wij moeten een zorgeloos seizoen kunnen draaien. Ik heb soms het idee dat de spelers niet beseffen waar we staan", zegt hij. „Ik heb zelf ook tijden meege maakt, waarin ik geen bal raakte, Dan moet je het gras opvreten. Dat mis ik nog wel eens Ik durf, op een paar man na, van iedereen te zeggen dat hij on der zijn niveau speelt. Ja, de sfeer is goed. Het is zelfs af en toe te tam. Het zijn allemaal ideale schoonzonen, zegt Eddy van der Hooft wel eens. In mijn tijd sloeg Jurjen Swiers, Dennis Riet- jens of ik wel eens met de vuist op ta fel. Dat zit er in deze groep gewoon niet in." Jeugdcoördinator Guust Voet is met zijn zeventig jaar een oude rot, die een jarenlange ervaring heeft als trainer. „Het is onverklaarbaar", zegt hij. „Ze ker als je ziet op welk niveau onze Trainer Eddy van der Hooft in de kleedkamer van HVV'24. foto Camile Schelstraete jeugd speelt. Er wordt al weken niet meer gevoetbald. Dan moet je met een andere mentaliteit het veld in gaan. Ik vind dat het daaraan schort. Zeker nu het zo belangrijk is." Johnny Lensen stelt zich volgens Carlo Blommaert na een conflict met de trai ner niet meer beschikbaar voor het eer ste elftal. Tristan van Acker, ook een aanvaller, wil evenmin in het vlaggenschip uitko men. Guust Voet: „Tussen het eerste en tweede gaat het duidelijk niet goed. De lichting A-junioren van drie. vier jaar geleden vindt dat ze geen kans heeft ge had." Gerard van de Voorde: „Maar Tristan van Acker heeft zijn kans wel gehad. Daarna heeft hij bedankt voor het eer ste elftal, omdat hij liever in het twee de elftal speelde. Eddy van der Hooft probeert steeds jonge spelers een kans te geven. Er zijn ook spelers uit het tweede elftal, die zelf toegeven dat ze niet in hun beste vorm spelen." Guust Voet: „Er trainen jongens van het tweede met het eerste mee, maar ze worden niet gebruikt. Ik moet zeggen dat ik wel te spreken ben over de sa menwerking met de huidige A-junio- ren. Maar het lijkt mij niet goed dat een A-junior vrijdags met de eerste se lectie traint, 's zaterdags in Al speelt en 's zondags in het eerste in de basis start." Honny Claessens, die de A-junioren en het tweede elftal traint, wordt volgend seizoen in die hoedanigheid opgevolgd door Dennis Sanches, die bij Terneu- zen op een zijspoor is gezet. Guust Voet zegt dat het vertrek van Claessens het gevolg is van het besluit om het con tract met Van der Hooft te verlengen. Voet: „Die uitspraak heeft hij al na een half seizoen gedaan. Ik ben niet tegen Eddy van der Hooft, maar vind drie jaar lang genoeg. Je kunt het contract met een trainer nog wel eens met een jaar verlengen, maar dan moet je wel van boven staan." Presenteerblaadje De jeugdcoördinator zegt het bestuur de trainersstaf voor volgend seizoen op een presenteerblaadje te hebben aange boden. Claessens had in zijn optiek hoofdtrainer moeten worden. Paul Kou ijzer trainer van de A-junioren en het tweede elftal. Kouijzer is volgend sei zoen echter hoofdtrainer bij Hontenis- se en Claessens bij Clinge. Omdat, vol gens Guust Voet, het bestuur van HW'24 veel te lang heeft gewacht om het gesprek met beide kandidaten te openen. Voet, cryptisch: „Ze hebben heel lang gewacht op een gesprek met Van der Hooft. Maar misschien is dat gesprek wel te vroeg gehouden." Gerard van de Voorde: „In een periode waarin het niet goed gaat, wordt er van alles gezegd. Misschien dat het bi] één bestuurslid bekend is geweest dat Paul Kouijzer in de markt was, maar die aan bevelingen zijn naar het bestuur nooit officieel doorgekomen. Honny Claes sens is niet eens bevoegd om ons eerste elftal te trainen. Paul Kouijzer moet bo vendien volgens mij heel snel hebben besloten om voor Hontenisse te kie zen," Carlo Blommaert beseft dat HW'24 bij een onverhoopt slechte afloop een slech te onderhandelingspositie heeft op de spelersmarkt. „Wie wil er nou in de vierde klasse spelen? Dat wordt heel moeilijk praten. We moeten stoppen met rekenen. Een gelijkspel brengt niets op. Dan kun je beter een keer win nen en een keer verliezen. Daar moeten we zondag tegen RIA mee beginnen. Dat zal niet meevallen, want ook RIA zal op een overwinning gebrand zijn." door Joop van den Oudenhoven VLISSINGEN - Het voormalig biljartdistrict Walcheren/de Be- velanden stuurt een volledig nieuw gezelschap naar het Scheldetoptoernooi, dat ko mend weekeinde wordt gehou den in Sportcentrum Wester- schouwen in Burgh-Haamstede. Danny Walhout en Paul Brekel mans, beide van VEGABV, en Leen van Boven (ReHaWe) ma ken hun debuut op het toernooi. Zeeuws-Vlaming Robert van Stevendaal lijkt de last van het favoriet zijn te moeten dragen. Met de organisatie van het pres tigieuze Scheldetoptoernooi zet het nieuwe district Delta Zuid-West een aloude traditie voort. Na het samengaan van de drie Zeeuwse districten was dit toernooi, samen met het Zeeuws kampioenschap driebanden een evenement dat op de kalender zijn plaats moest houden. Grote namen zoals in het verle den ontbreken deze keer. Geen Johnny Rottier meer en ook geen Peter de Bree. Laatstge noemde speelt niet meer in zijn eigen district en is derhalve niet speelgerechtigd. Dat geldt min LINARES - I)e schakers op het toernooi in Linares heb ben er gisteren in de zeven de ronde vaart achter ge zet. Alle drie partijen ein digden vlot in remise. Kasparov bleef ranglijst aanvoerder met 4,5 punten uit zeven wedstrijden. Hij speelde gisteren met wit 21 zetten tegen de Bulgaar To- palov. Anand uit India bleef op een half punt achterstand door een remise met zwart tegen de Engelsman Adams in 28 zetten. De Spanjaard Vallejo Pons en de Hongaar Leko waren he lemaal snel tevreden met een half puntje: zij waren al na dertien zetten klaar. ANP of meer ook voor de winnaar van vorig jaar. Jaap Hameling. Hij is nog wel lid van BV Avon tuur, maar is buiten zijn club niet meer actief. Nieuwe gezichten gaan zich me ten met de resterende toppers. Leen van Boven, 51 jaar, is de captain van de Walcherse af vaardiging. Hij vervangt de af wezige Peter Vos. Eén keer eer der deed de Vlissinger mee aan het Scheldetoptoernooi. „Zo'n jaar of zes geleden" meent van Boven zich te herinneren. „Ik vind het nog altijd een hele eer mee te mogen doen. Vaak keek ik tegen die mannen op en be dacht ik me dat ik daar ook best bij zou willen horen. Nu is het zover. Ik denk dat ik zal moeten vechten om geen achtste te wor den. Ik moet het hebben van de klassieke spelsoorten. Ik kan daar nog in groeien. Als dat niet meer zo is, kan ik altijd nog gaan driebanden. Die spelsoort is nu nog niet aan mij besteed. Hoever ik kom zie ik wel. Voor mij geldt de olympische gedach te." Voor Paul Brekelmans is alles nieuw. Als oud-horeca-onderne- mer in de Brabantse Kempen speelde hij in het libre ongeveer 25.00 gemiddeld. Na een aantal jaren inactiviteit haalt hij dat met meer De in Domburg woon achtige biljarter schommelt sinds zijn rentree rond de 12.00. Danny Walhout mag laten zien dat hij niet alleen talenten heeft voor het klassieke spel, maar ook mans genoeg is om in het driebanden mee te spelen. Er wordt in twee poules van vier gespeeld in de spelsoorten kader (100 punten), bandstoten (50) en driebanden (15). De spe lers komen achter elkaar in deze spelsoorten tegen elkaar uit, zo dat overzicht voor deelnemers en publiek blijft gewaarborgd. De poulewinnaars spelen om de eerste en tweede plaats. De num mers twee om de plaatsen drie en vier. Morgen wordt begonnen om 19.00 uur, zaterdag en zondag om 12.00 uur. De finale is zon dag rond 15.30 uur. De overige deelnemers: Piet de Koeyer (BV SBV), Robert van Stevendaal (De Kastanje). Piet Verschure (DOS), Henk Wielaard (Winden burg), Cor van Etten (De Poe del). door Martijn van Beeten INZELL - In het prachtige win tersportdecor van het Duitse Inzeil wordt de komende vier dagen een schaatsjaar afgeslo ten. En voor het derde seizoen op rij overleven de wereldre cords op de vijf en tien kilome ter van de 28-jarige Jochem Uytdehaage. Er zijn de afgelopen drie jaar gangen grenzen verlegd, stap pen gezet en bijna alle schaat sers zijn beter dan tijdens de Olympische Winterspelen van Salt Lake City in 2002, toen Uytdehaage 6.14,66 op de vijf kilometer en 12.58,92 op de tien kilometer liet klokken. Dat zijn records nog altijd over- INZELL - Moniek Kleinsman. Wieteke Cramer en Frederique Ankoné rijden zaterdag bij de WK afstanden in Inzeil de ploegachterv olging voor Neder land. Renate Groenewold niet aan het ploegenonderdeel mee, om dat ze later in het toernooi nog de 5000 meter rijdt. Aangezien de wereldkampioene allround van 2004 zich ook geplaatst heeft voor de 1500 en 3000 me ter, heeft ze besloten de ploeg achtervolging te laten schie ten. Eerder al had topsportcoördi nator Ab Krook bij de mannen Erben Wennemars, Mark Tui- tert en Carl Verheijen aangewe zen. Zij werken dit onderdeel zondag af. ANP INZELL - Het is twijfelachtig of 0vstein Gredum vandaag start op de 5000 meter bij de WK afstanden. De Noor. favo riet voor goud, is ziek. Giste ren lag hij te bed met bijna 39 graden koorts. Grodum is van plan zich enkele uren voor de wedstrijd aan een test te onder werpen, om te kijken of het zin vol is mee te doen. ANP eind staan, heeft één simpele reden. De Europese stayers zijn sinds de Spelen niet meer op de snelle hooglandbanen van Calgary en Salt Lake City geweest. Uytdehaage is blij en trots dat zijn toptijden hebben over leefd. „Maar ik weet nu al dat ze aan het begin van volgend seizoen sneuvelen. Dan gaan we naar Calgary en Salt Lake City voor wereldbekerwedstrij den." Dan mag de schaatsliefhebber zich gaan verbazen over onmo gelijk geachte prestaties. Al voorspellen Uytdehaage, zijn ploeggenoot Carl Verheijen en de Noor 0ystein Grodum onge veer hetzelfde. Op de vijf kilo meter wordt komend najaar on der de 6.10 minuten gereden en op de tien kilometer is een tijd mogelijk van 12.45 minuten. De drie baseren zich op de pres taties van dit seizoen, toen de records van Uytdehaage op tra gere laaglandbanen (door de hogere luchtweerstand) al in gevaar kwamen. Gianni Rom- me kwam in november in Ber lijn een honderdste van een se conde tekort op de vijf kilome ter. In februari, tijdens de we reldbekerfinale in Heerenveen, naderde Grodum op de tien ki lometer tot op minder dan ze ven seconden. Op hoogte, in Salt Lake City, bleef de Ameri kaan Chad Hedrick zelfs min der dan drie seconden verwij derd van dit wereldrecord. Uytdehaage denkt volgend sei zoen ook zelf in staat te zijn de nieuwe wereldrecords te vesti gen. „In Europa heb ik dit sei zoen op alle banen harder gere den dan in het verleden. Ik moet mezelf dus ook in Salt La ke City kunnen verbeteren. Bo vendien heb ik door mijn knie blessure van de afgelopen zo mer minder kracht dan drie jaar terug. En volgend seizoen hoop ik toch echt sterker te zijn dan tijdens de Spelen van Salt Lake City. Of dat genoeg is om mannen als Grodum, Romme en Verheijen te klop pen, moet dan maar blijken." Eén ding weet Uytdehaage vast zeker: op het idyllische buitenbaantje in Inzeil komen zijn records niet in gevaar. GPD Jochem Uytdehaage viert zijn triomf op de tien kilometer tijdens de Olympisch Spelen in Salt Lake City. Het wereldrecord dat hij toen reed, staat nu nog steeds. foto Timothy Clary/AFP Donderdag (vanaf 15.00 uur) 1500 meter vrouwen, 5 kilometer mannen. Vrijdag (vanaf 14.30 uur) Eerste 500 meter mannen, 3 kilometer vrouwen, tweede 500 me ter mannen. Zaterdag (vanaf 13.00 uur) Eerste 500 meter vrouwen, 1000 meter mannen, tweede 500 me ter vrouwen, 10 kilometer mannen, ploegenachtervolging wou wen. Zondag (vanaf 13.00 uur) 1000 meter vrouwen, 1500 meter mannen, 5 kilometer vrouwen, ploegenachtervolging mannen. Mülheim. Duits Open. Vrouwen. Tweede ronde: Yao Jie (Ned)-Cann (GBr) 11-511-6. Mannen. Tweede ronde: Palyama (Ned)-Anand (Ina) 17-14 15-5, Wong (Mal)-Pang (Ned) 15-6 5-15 15-7. Derde ronde: Palyama-Park Sung Hwan (ZKol 15-615-10. New York. NBA. Memphis Grizzlies-Golden State War riors 99-97, Charlotte Hornets-Sacra mento Kings 94-87, Indiana Pa cers-Seattle Supersonics 93-101, Mil waukee Bucks-Philadelphia 76-ers 111-118, Chicago Bulls-Houston Rock ets 89-119, Denver Nuggets-Atlanta Hawks 97-74, Portland Trailblazers-De- troit Pistons 93-103. WK afstanden. Loting wedstrijden eerste dag. Vrouwen, 1500 m: 1e rit; Rokita (Oos) -Lichagova (Rus), 2. Nesbitt (Can)-Bjel- kevik (Noo), 3. Mayr (Ita)-Lamb (VSt), 4. Wojcicka (Pol)-Cramer (Ned), 5. Witty (VSt)-Tarasova (Rus), 6. Tabata (Jap)-ls- hino (Jap), 7. Groves (Can)-De Loor (Ned), 8. Groenewold (Ned)-Völker (Dui), 9. Anschütz (Dui)-Friesinger (Dui), 10. Rodriguez (VSt)-Klassen (Can). Mannen, 5000 m: 1. Taubenrauch (Dui)-Sanfrantello (Ita), 2. Boerliajev (Rus)-Miyazaki (Jap). 3. Weber (Dui)-Hi- rako (Jap), 4. Bokko (Noo)-Falk (Zwe), 5. Anesi (Ita)-Michaud (Fra), 6. Kochanets (Rus)-Mazur (Pol), 7. Röjler (Zwe)-Zyg- munt (Pol), 8. Veldkamp (Bel)-Dankers (Can), 9. Hedrick (VSt)-Fabris (Ita), 10. Boutiette (VSt)-Uytdehaage (Ned), 11. Verheijen (Ned)-Ervik (Noo). 12 De Jong (Ned)-Grodum (Noo) gers 1-2, Inverness - Hibernian 3-0.. vingston - Kilmarnock 3-1. Stand: L gers 28-71, Celtic 26-65, Hibeirr 27-47, Aberdeen 27-42, Hearts 2M Motherwell 27-35, Kilmarnock 28-32 verness 26-29, Dunferml. 27-25, 0 dee 27-24, Dundee Utd 27-22, Livr ton 27-19. Spanje, competitie: Real Madrid) tis 3-1, Albacete - Osasuna 1-1. Sara der - At. Madrid 2-1. Sociedad - Zarcj za 2-1, Sevilla - Valencia 2-2, Get* Deportivo 1-1, Levante - Numancia'l Villareal - Mallorca 2-1. Malaga - Bill 1-0, Barcelona - Espanyol 0-0 St? Barcelona 26-59, Real Madrid 26-53, lareal 26-43, Sevilla 26-43, VaW 26-42, Espanyol 26-42, Betis 2 Madrid 26-36, Deportivo 26-36, E 25-35, Malaga 26-34, Sociedad 2 Zaragoza 26-32, Levante 26-31, f una 26-31, Getafe 25-28, Santan 26-28, Albacete 26-24, Mallorca 2f Numancia 26-19. Ronde van Murcia. Eerste etap; Murcia - Molina de Segura: 1 He" (Dui) 162 km in 3.47.08 (42,8 km/uuit Davis (Aus), 3. Baumann (Dui), 4 n der Linden (Bel), 5. Van Dijk (Ned!,I D'Amore (Ita); Nederlanders; 29. GiW 40. Mutsaars, 49. Eltink, 68. Schetfj man, 100. Weening, 101. Wielinga. Fait-le-Franc. Memorial Samyn afgei wegens hevige sneeuwval. s 26-41,1 Lucky Day. 7-8-12-14-16-17-18-19-27-29-33-42-43- 44-47-55-65-70-74-80. (onder voorbehoud) Dubai. Vrouwen. Tweede ronde: Miskina (Rus/3)-Bartoli (Fra) 4-2 opgave Bartoli, Hantuchova (Slw)-Likhovtsjeva (Rus) 7-5 6-4, Schny- der (Zwi/8)-Na Li (Chn) 6-3 7-6 (9), Con- chita Martinez (Spa)-Dechy (Fra/7) 6-1 6-2, Serena Williams (VSt/2)-Bovina (Rus) 1-6 6-1 6-4, Davenport (VSt/1 )-Jie (Chn) 6-2 7-5. Duitsland, kwartfinales beker: SC Freiburg - Bayern München 0-7, Armi- nia Bielefeld - Hansa Rostock 1-0, Bayern München amateurs - Werder Bremen 0-3, Schalke 04 - Hannover 96 3-1. Engeland, FA Cup, replays: Notting ham Forest - Tottenham Hotspur 0-3, Sheffield United - Arsenal 0-0 Arsenal wns, Brentford - Southampton 1-3, Blackburn Rovers - Burnley 2-1. Frankrijk, beker achtste finales: Rennes - Monaco 0-1 nv, Lille - Greno ble 1-3, Albi - Sochaux 0-3, Auxerre - Pa ris Saint Germain 3-2, Clermont - Olym- pique Lyon 1-1 Clermont wns. Sedan - Quevilly 2-0, Nimes - Nice 4-0. Schotland, competitie: Dunferml. Motherwell 0-0, Dundee Utd - Aberdeen 1-2, Celtic - Dundee 3-0, Hearts - Ran- donderdag Voetbal Amstel districtsbeker: Voab-Vlissin- gen (19.30 uur), SV Triborgh-Terneuzen (19.30 uur). Armstrong rijdl wellicht tijdrit in Eindhoven tijdrit oven - Wielrennen trong over] EINDHOVEN - Lance Armstrong weegt zondag 19 juni in Eindhoven met zijn ploegj Discovery Channel mee Ie doen aan de ploegentijdrit uit de ProTour. De Amerikaan, die afgelo pen jaar voor de zesde keel de Tour de France wffl zou in de eerste editie van deze wielerwedstrijd een ideale test kunnen uitvojj ren met het oog op de ploe gentijdrit in de Ronde van Frankrijk. Met zijn team US Postal was hij de afgelo pen jaren meerdere keren de beste in de ploegen tijdrit tijdens de Tour. „Als aanloop naar de ploegen tijdrit in de Tour lijkt ons dit een ideale kans om ren ners en materiaal aan een laatste test te onderwer pen", aldus Dirk Demd een van de ploegleiders vat Discovery. „De specialist in Lance heeft daar ooi wel oren naar." Armstrong is dit voorjaj actief in meerdere koei's® waaronder de Ronde van Vlaanderen. Na het voorsd zoen neemt Armstrong I overleg met de ploegld ding een beslissing ove deelname in Eindhovti ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18