PZC Vervolg van de familieberichten op pagina 12 woensdag 2 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, y woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geschokt zijn wij door het overlijden van Henk Hoogkamer We zullen je nooit vergeten. Eva, Philip en Luca Met verslagenheid geven wij u kennis dat is overleden onze gewaardeerde medewerker en collega Ada Menheere-Hoogesteger in de leeftijd van 47 jaar. Zij heeft zich met grote betrokkenheid ingezet voor de zorg van onze bewoners. Wij verliezen in Ada een gewaardeerde medewerker en collega. Haar man, kinderen en familie wensen wij veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Stichting 'Zuidwester', regio Bevelanden Organisatie voor zorg en dienstverlening Middelhamis, maart 2005 Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het plotseling heengaan van onze collega en medewerker Felix van der Borgt We wensen Bianca en de kinderen alsmede de familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers D.D.U. B.V. Kruiningen, 28 februari 2005 En die paar mensen die je nooit hebt kunnen missen, kwamen daar binnen met een lach op hun gezicht. Je zal je voortaan nooit meer in de weg vergissen, je deed het boek van alle droefenissen dicht. Willem Wilmink Na een liefdevolle verzorging in WoonZorgCentrum "De Cavalier" is onze zus, schoonzus en tante Monique van Eetvelde in de leeftijd van 57 jaar zacht en kalm overleden. Kloosterzande: Yolanda en Jaap de Bel-van Eetvelde Linsey en Jurgen Robbert Temeuzen, 1 maart 2005 Correspondentieadres Groenendijk 64,4587 CX Kloosterzande De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 5 maart om 10.30 uur in het crematorium te Ter- neuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Vrijdag 4 maart is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 te Temeuzen. Monique vond 6 jaar geleden een thuis in "De Cavalier" Daar heeft ze lief en leed met ons gedeeld. Ze is op 1 maart 2005 overleden. Medewerkers en cliënten van "De Cavalier", Het Gors Wij zijn erg verdrietig dat onze lieve vriend Theo Gelok is overleden. Wij wensen Nolly, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte in de komende tijd. Vincent en Saskia van Oosterhout Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Theo Gelok nooit meer, "bel maar op mijn draagbaar" is een waar gemis. Hoondert Staalbouw Adwin Hoondert Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Theo Gelok Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens het hele team van: Valkier Verzekeringen AssurantieTeam ZuidWest Plaats uw familie berichten in de PZC Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Gelok Wij zullen zijn spontaan binnenlopen en meeleven missen Wij wensen Nolly, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het venverken van dit verlies. Elektro teclin. Inst. buro de Bart Rinus-Miep Edward-Angelique Wekenlang hoopvol, maar tevergeefs. Bedroefd zijn wij, nu onze goede vriend Theo Gelok is overleden. Wij wensen Nolly, Peter, Jeroen en overige familie veel sterkte. Henk en Alice Boone Heel verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze fijne buurman Theo Gelok Wij wensen Nolly, Peter, Jeroen en verdere familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Cora en René Wirtz Heden bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van Theo Gelok oud (bestuurs)-lid en initiator van het Autoschade Baarends Tennistoernooi Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden van TV Goes Enige en algemene kennisgeving Hiermede vervullen wij de plicht u mede te delen dat in de leeftijd van 70 jaar is overleden Arie Piet Je Leeuw 3 augustus 1934 1" 1 maart 2005 Namens de kinderen, hroers, zussen, zwagers, schoonzussen, neven en nichten. Correspondentieadres: dhr. W. de Leeuw Regentessestraat 13 4388 JE Oost-Souhurg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 4 maart om 09-00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Geen bezoek aan huis. Heden is van ons heengegaan Jan Janse Kattendijke, 1-11-1931 Goes, 28-2-2005 Zorgzame, trouwe kameraad van Beppie Schipper-Schut Mede namens de kinderen. Hans en Jolanda Jaco, Maarten Leen en Mieke Marijn Bert en Riekje Annemiek, Sanne Bedankt voor de vriendschap J. A. v.d. Goeskade 12-07,4461 BH Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op vrijdag 4 maart om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelan den', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van bo vengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Heden behaagde het de Heere tot onze grote droef heid, op 78-jarige leeftijd uit onze familiekring weg te nemen, na een zeer arbeidzaam leven in kerk en maatschappij, onze zeer geliefde, zorgzame broer, zwager en oom Comelis de Muynck Ridder in de orde van Oranje Nassau Met dankbaarheid denken we terug aan het vele dat hij voor onze familie heeft gedaan. Middelburg: J. de Muynck M. de Muynck-de Visser Middelburg: C. J. de Visser-de Muynck Haamstede: W. C. van den Bosse Maam: A. J. de Muynck I. de Muynck-Deen Dordrecht: A. A. de Muynck J. W. de Muynck-Tromp Dordrecht: M. C. J. L. de Muynck Neven en nichten 1 maart 2005 Zorgcentrum Rehoboth Bergweg 1Goes Correspondentieadres: Familie De Muynck, Oostsingel 8,4454 BA Borssele Gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 3 maart van 20.00-20.30 uur in de zaal van zorgcen trum Rehoboth. Eveneens is er gelegenheid tot con doleren op D.V. vrijdag 4 maart van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Ge meente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. zaterdag 5 maart om 11.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aanslui tend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Borssele. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar het personeel van zorgcentrum Rehoboth, waar hij met liefde werd verzorgd. Geen bloemen. Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een bewogen leven is rustig van ons heengegaan onze vader, opa en broer Laurens Cornelis Bimmel in de leeftijd van 81 jaar. Vlissingen: L. C. van de Rassel-Bimmel K. van de Rassel Marloes, Robin Vlissingen: W. P. Bimmel Anja, Eddie S. Antic Arnhem: C. M. Bouman-Bimmel A. Bouman Oostkapelle: G. Janse-Bimmel J. S. Janse Elly, Jantje t, David Amersfoort: N. de Haan-Bimmel Domburg, 1 maart 2005 "Simnia", kamer 204 Correspondentieadres: Noordweg 39 4556 EB Oostkapelle De begrafenis zal plaatsvinden maandag 7 maart om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf: Liefde was de reden. Na een moeilijke laatste periode is, voor ons toch nog onverwacht, overleden mijn lieve man, onze fijne, dappere vader en opa Pieter van der Linde Geboren 19 februari 1922 Overleden 28 februari 2005 Zierfkzee: B. van der Linde-Florusse 's-Hertogenbosch: Marianne van Hest- van der Linde Hans van Hest Doede Woudrichem: Joop van der Linde Krijnie van der Linde- Hogerland Judith en Mark Sven en Barbara Dreischor: Peter van der Linde Annet van der Linde van der Linde Guus Berend Sem Schuurbeque Boeijestraat 1 4301 KK Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 3 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis aan de Koning Gus- taafweg 2 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 4 maart om 16.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u ver zocht om 15.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Na een lange tijd van lijden is op 83-jarige leeftijd overleden onze lieve broer, zwager en oom Pieter van der Linde Vlissingen: L. van der Linde A. P. van der Linde-Hoogerheide t Ouwerkerk: N. van der Linde W. P. van der Linde-Zoeter neven en nichten Met grote bewondering voor zijn kracht, moed en le venslust hebben wij afscheid moeten nemen van onze Buurman van der Linde Peter en Rian van de Velde Angela, Debora, Andrea, Mathilde Zierikzee, 28 februari 2005 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons erelid P. van der Linde Vele jaren was hij een trouw lid van onze club. We wensen zij vrouw Bé en zijn familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en leden van de Kegelclub "Sans Souci" Zierikzee, 2 maart 2005 Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een moeilijk laatste levensjaar, in het Oosterschelde- ziekenhuis te Goes is overleden onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Huibrecht Johannes van Es sinds 22 augustus 1997 weduwnaar van Cornelia Lindenberg in de ouderdom van 84 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hijzowel in zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke, alsmede in het Oosterscheldeziekenhuis heeft mogen ontvangen. Hansweert: T. D. Eijke - van Es H. C. Eijke Arnold en Reggie Ricardo, Soraya, Suleika,Tycho Sindy en Martin Jurian 28 februari 2005 Correspondentieadres: Eendracht 32 4417 CB Hansweert. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. F. van de Woestijne, wordt vrijdag 4 maart om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan late Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Heden bereikte ons het droeve bericht van het over lijden van de heer H. J. van Es Huib mede-oprichter van onze vereniging, oud-voorzitter en erelid Wij wensen zijn familie sterkte met dit verlies. Bestuur en leden P. V. de Luchtpost Yerseke Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Anna van Beusichem-de Leeuw weduwe van Henk van Beusichem op de leeftijd van 85 jaar. Oost-Souburg: Ben van Beusichem Merel en Jan, Elonie Kapelle: Ellie de Jong van Beusichem Eelke de Jong Jelle en Emy Sjoerd en Josien Floor Vlissingen: Ronald van Beusichem Vlissingen, 1 maart 2005 Lammenstraat 18 Correspondentieadres: Coxstraat 39 4421 DC Kapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 4 maart om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen in het crematorium. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geen bezoek aan huis. Met leedwezen hebben wij vernomen dat de vader van onze medewerkster Evelien, de heer Hubrecht Willem Hollestelle is overleden. Wij wensen Evelien met de verdere familie veel sterkte toe. Piet van Oost BV Jaap en Heieen Piet en Sjaan Petra Veer le Erik Angelique In verband met overlijden zijn wij zaterdag 5 maart de hele dag gesloten Slagerij de Lange Duinweg 3 4374 EA Zoutelande Iedere dag een beetje, steeds meer lex'erde je in. Je wereld werd steeds kleiner, wij pasten er bijna niet meer in. Zoveel vragen, zonder antwoord, wat ging er nog allemaal in je om. Steeds proberen alles te begrijpen, en steeds weer afvragen: Waarom? De deur naar jouw wereld ging voor ons steeds verder dicht, kende je ons eigenlijk nog wel? Afscheid nemen, steeds een beetje, en nu eindelijk: Vaarwel. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij voor een verder lijden gespaard is gebleven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Laurentius Oosthoek sinds 17 oktober 1995 weduwnaar van Catharina Martens Geboren te 's-Heerenhoek, 6 februari 1914 Overleden te Lewedorp, 1 maart 2005 Kapelle: Jan Oosthoek Rita Oosthoek-Bollé Kapelle: Luc en Sandra Wilhelminadorp: Monique en Marco, Brit St. Willibrord: Jenny Hendrickx-Oosthoek Toon Hendrickx Titz (Duitsland): John en Yvonne, Alyssa en Melanie De Meem: Colinda en Richard Heinkenszand: Leen Oosthoek Tini Oosthoek-Geus 's-Heerenhoek: Ludy en Mariëlla, Lauran 's-Heerenhoek: Inge en Rob 's-Heerenhoek: Ton Oosthoek Marianne Oosthoek-Peeters Goes: Maaike en Hugo-Frans 's-Heerenhoek: Krista Rob 's-Heerenhoek: Plonie Parée-Oosthoek Adrie Parée Pascalle en Jeroen Paul Onze bijzondere dank gaat uit naar directie en personeel van Zorgcentrum de Kraayert te Lewedorp. Kontaktadres: Plonie Paree-Oosthoek Deken Tomaslaan 42 4453 AL 's-Heerenhoek Onze vader en opa is opgebaard in kamer 229 van Verzorgingstehuis de Kraayert te Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 5 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof te 's- Heerenhoek. Na afloop van de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren en wij nodigen U uit om samen met ons nog even samen te zijn. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor heeft gedaan en betekend, met vele goede en blije herinneringen, geven wij u kennis dat plotseling! overleden onze geliefde man, vader, schoonvader grootvader en overgrootvader 51 Everhardus Paul Johan Krips Utrecht, 3 mei 1916 Zierikzee, 27 februari 2005 Zierikzee: J.G. Krips-Doeleman Schoonhoven: E.O. Krips C C.J. Krips-Smalheer Zevenbergen: A.A.W. Krips (in herinnering) G.W.A. Krips-van Duyvendijh Zierikzee: P.J.M. Krips (in herinnering) W.J. Krips-de Jager j Brouwershaven: J.G. Krips N. Krips-Keizer Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 27 februari 2005 Jannewekken 14 4301 HH Zierikzee c De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag" maart om 14.30 uur in het crematorium aan de Ma] terlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. s Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te woneg wordt u verzocht om 14.15 uur in de ontvangstruirg te van het crematorium aanwezig te zijn. g Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van h? crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis J Achter je ligt een leven van werken en plio en juist dat bepaalde in alles jouw gezicï Flink was jij je hele lev moedig ben je tot het einde gebleve. flink wil je nu dat wij zullen zi maar afscheid nemen doet ons pij Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'D| Stelle' is zacht en kalm van ons heengegaan om. oudtante Jozina Cornelia Florussen j weduwe van j Abraham de Jonge in de leeftijd van 92 jaar. Sluis: Jan Keijmel Marleen Keijmel-Toumois Philip en Marleen Inge en Arjen Breskens: Elly Keijmel Johnny Comelis Caressa Breskens: Marina Keijmel Wilfried Aersens Oostburg, 28 februari 2005 Correspondentieadres: Weijkmanlaan 10 4511 CS Breskens De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 4 maart 0:' 13.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellam;; straat 28c te Temeuzen. Zij die de crematieplechtigheid willen bijwoner worden verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Lieve tante Siene Veel fijne herinneringen Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Philip en Marleen Inge en Arjen Caressa De Heer is mijn Herder Het ontbreekt mij aan niet Dankbaar dat hij zolang bij ons mocht zijn, delen 1 u mee dat rustig van ons is heengegaan onze lieve v der, groot- en overgrootvader Andries de Visser sinds 25 oktober 1990 weduwnaar van Louwerina Wisse in de leeftijd van 96 jaar. Aagtekerke: Lou de Visser (in herinnering Meliskerke: Koos Geschiere-de Visser Ko Geschiere Suzanne en Rinus Niels, Dennis René en Angélique Kristie, Robin Gillis en Corrie Lisanne, Julia, Iris, Thijt Laurens en Jana Vlissingen: Jos de Visser Nely de Visser-Koen Remco en Anke Marian en Ron Yuri, Mika, Nikki Marcel Amsterdam: Bets de Visser André Schaaf Domburg, 1 maart 2005 Correspondentieadres: Noordbeekseweg 8, 4386 AG Vlissingen Vader ligt opgebaard in zijn eigen kamer Simniapad 1 te Domburg, waar gelegenheid is tot c scheid nemen op donderdagmiddag 3 maart v< 16.00 tot 17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarin ds N. H. J, Boomer voorgaat, zal worden gehouden op zaterd 5 maart om 10.45 uur in de kerk van de Protestant Gemeente, Markt 8 te Domburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.15 tot 10.' uur gelegenheid afscheid te nemen in voornoen kerkgebouw. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur opi algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop van de begrafenis willen wij u graag oi moeten in het Verenigingsgebouw "Amicitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Heden is overleden onze geliefde zwager en oom Andries de Visser M. Simonse-Wisse (in herinnering) J. Simonse J. Wisse E. Wisse-Riemens (in herinnering) Neven en nichten Middelburg, 1 maart 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40