Hendriksen stopt met profvoetbal PZC Badmintonners BC Zeeland 2 in een fraaie positie Joost Grüben blijft vooral nuchter Pinas profiteert van dipje concurrent Boeye neemt vaandel over van Bouthoorn i Mannen De Schelde buigen in de slotfase z2{] Middelburger bezig aan laatste seizoen Turn'87 winnaar van NK springen Turnclubs pakken veel ereplekkenl Van 't Westende naar het NK judo, Goofie's zeilrace bij Colijnsplaat uitslagen topscorer BisEïöBSErageeeei agenda dinsdag 1 maart 2005 door Koen de Vries HELMOND - Roy Hendriksen stopt aan het eind van dit sei zoen als profvoetballer. De 36-jarige Middelburger nam dat besluit na overleg met zijn huidi ge club Helmond Sport, die uit komt in de eerste divisie. Hendriksen debuteerde veertien jaar geleden in het betaalde voetbal bij RBC. Daarna speel de hij bij Eindhoven, Cambuur en Veendam. Helmond Sport is dus zijn laatste club. De aanvoerder van de Brabant se ploeg wil de tijd voor zijn: „Nu gaat alles nog goed. Ik ben aanvoerder en heb binnen en buiten het veld veel invloed op mijn medespelers. Maar stel dat ik straks geblesseerd raak of re serve word, dan is mijn rol op eens helemaal uitgespeeld. Ik ben 36 en zoiets gaat natuurlijk een keer gebeuren. Dat wil ik niet meemaken. Ik ga dit sei zoen op een leuke manier afma ken. Het zou het mooist zijn als dat in de nacompetitie zou kun nen." De voetballer die zijn carrière bij de Middelburg begon, beleef de bi] Helmond Sport sportief gezien zijn mooiste tijd. Toen hij drie jaar geleden van Veen- dam naar Brabant verkaste, stond zijn nieuwe club op de vijf tiende plaats. Onder leiding van trainer Jan van Dijk eindigde de ploeg als derde en haalde de na- competitie. „Dat eerste seizoen was echt ge weldig. Alles wat ik aanraakte veranderde in goud. Ik was mid denvelder, maar werd wel tops corer met veertien doelpunten. In de nacompetitie deden we tot de laatste dag mee voor promo- door Lucien Roelandt NIEUWVLIET - Romy Boeye toonde zich in de dresuurwed- strijd van de Haringruiters in de klasse Ml oppermachtig. De amazone stuurde in Nieuwvliet in het paardensportcentrum Hippo D'Or de viervoeter Narco met 172 punten naar de hoogste overall-score. Boeye lijkt daarmee het vaandel van Emmy Bouthoorn over te ne men. Met haar 172 punten bleef de Zwinruiter-combinatie de eerste achtervolger, Sibylle Burm met Sharon, liefst vijftien punten voor. De strijd tussen de in de klasse Z2 debuterende trainster Man- dy Boogaers en leerlinge Joanie Gobevn wist de leermeester in haar voordeel te beslissen. Ze stuurde Grenada met 176 pun ten naar de overwinning. Die moest ze wel delen met Inge borg van Zeele met Renville. De overwinning was voor Boogaers ook niet voldoende om zich al de status van Z2 combinatie aan te kunnen meten. De combinatie kwam vier punten tekort voor het laatst benodigde winstpunt. Voor Miranda Prins met Melton lijkt het blessureleed voorbij. De combinatie won bij het her optreden met 186 punten de klasse Zl. Petra Verschueren met Remboley onder het zadel en Laura Broodman met de goed bewegende Otello eindig den de strijd om de tweede plaats onbeslist. tie. We haalden het net niet. Achteraf gezien was het leuk dat ik topscorer was, maar met een echte goaltjesdief waren we naar de eredivisie gepromo veerd." Ook het jaar daarna haalde Hen driksen de nacompetitie en weer werd hij de meest scorende spe ler van zijn ploeg. Nu met negen treffers. Dit jaar gaat het wat minder. Helmond Sport haalde uit de eerste zeven wedstrijden slechts één punt. Inmiddels is de ploeg opgeklommen naar de ze vende plaats. Rustiger leven Roy Hendriksen wil na dit sei zoen een rustiger leven gaan lei den in Middelburg. „Er gaat niets boven Middelburg", vindt hij. „Mijn vrouw en kinderen vinden het er fijn en al mijn fa milie en vrienden wonen er. Daar wil ik nooit meer weg." Het voetbal wil hij voorlopig niet opgeven. Dat zou ook niet slim zijn: „Ik ben vijftien jaar fa natiek bezig geweest. Meteen stoppen zou slecht voor mijn lichaam zijn. Bovendien heb ik het nog naar mijn zin in het we reldje. Ik ga een clubje in de om geving zoeken. Gewoon om lek ker te kunnen voetballen." Hendriksen ziet niet op tegen een vertrek uit de voetbalwe reld. „Ik heb vijftien jaar een fantastisch leven gehad. Ik heb altijd beseft dat ik iets had waar anderen alleen maar van kon den dromen. Maar daarom heb ik ook de tijd gehad om aan de toekomst te denken. Ik heb er naartoe kunnen leven, waar door ik niet in een zwart gat val." De toekomst van Hendriksen ligt voorlopig niet in de voetbal lerij. Hij heeft weliswaar de di ploma's oefenmeester 2 en 3, maar wil daar nog niets mee doen. „Als ik een club zou gaan trainen dan zou ik nog nooit thuis zijn. En dat is een van de Roy Hendriksen aan de wandel op de Potlenmarkt in zijn geliefde Middelburg. dingen die ik nu juist graag wil. Nu ben ik vaak in Helmond. Ik blijf in een hotel als het te druk is om naar Middelburg te gaan. Straks wil ik vaak thuis zijn en van de kids genieten." Wat het maatschappelijke leven hem brengen zal, is nog onze ker. Enkele sponsors van Hel mond Sport hebben hem gepolst iets te gaan doen in de omgeving van Zeeland en/of West-Bra bant. Hendriksen heeft daar wel oren naar. „Die mensen zijn zelf FRANEKER - De mannen van Turn'87 uit Oostburg wer! den zaterdag Nederlands kampioen groepsspringen o| het onderdeel minitrampoline B-niveau. In Franeker wa ren de Zeeuws-Vlamingen duidelijk de sterkste. Het contrast met vorig seizoen was groot. Toen sneuveld*. Turn'87 al in de plaatsingswedstrijden. Nu werd in de in tensieve voorbereiding onder leiding van Kristine Provl en Elly de Krijger de basis gelegd voor succesvolle plaatL singswedstrijden in Lier. Daar dwong Turn'87 (Justin Ta zeiaar. Oscar Baars, Davy Provo, Fabian de Caluwé, Jas' per Quist, Tom Provo en Yardin Engelsman van MTV'69* kwalificatie af voor het NK. - In het Friese Franeker bleef het Zeeuws-Vlaamse te< met 14.00 punten de nummer twee KEV uit Vriezenvt royaal voor (11,60). Door dit resultaat promoveren mannen van Tum'87 naar de A-lijn. MTV'69 werd dei op de minitrampoline A-niveau. TERNEUZEN - EMM en Voorwaarts uit Axel ondJ scheidden zich tijdens de voorronden voor clubteams vaj de rayons Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. In de fraai accommodatie van EMM in Terneuzen was de thuisplor goed voor vier eerste plaatsen en eindigde Voorwaar^ drie keer als eerste tijdens deze turnwedstrijden. De andere deelnemende clubs moesten met een bescheidt' ner oogst genoegen nemen. Thor uit Sas van Gent verovel de één eerste plaats, net als VTV uit Vlissingen. De witfi naars zijn verzekerd van een plaats in de finale van de iï( gio Zuid-West-Nederland om de LOS Cup voor teams, jj bepaalde klassen kwamen meer teams voor kwalificatie in aanmerking. Vandaar dat ook ploegen van andere de&- nemende clubs zich kunnen opmaken voor de eindstri). op zaterdag 4 juni op een nog nader te bepalen locatie. foto Ruben Oreel naar me toe gekomen. Zij zien het dus in me zitten. Voor mij is dat mooi. Een kruiwagen kan je in deze tijd wel gebruiken. Als je naar een uitzendbureau gaat, gaat het lang niet zo gemakke lijk." DEN HAAG - Judoka Sam van 't Westende mag op maart in Drachten meedoen aan het NK tot 17 jaar. Dj Vlissinger (13) kwalificeerde zich via het Zuid-Holland kampioenschap omdat hij uitkomt voor Sportinstituut! Korte. Van 't Westende begon onbevangen aan het dt trictstoemooi in de klasse tot 46 kilogram tegen de veel zwaardere judoka's. In zijn eerste partij won hij met e waza-ari van titelkandidaat Rogier Freis uit Den Ha: via een offerworp. Tot aan de finale won de jeugdige juó ka al zijn partijen met ippon. Pas in de eindstrijd nep Michael de Groen uit Spijkenis hem een halt toe. Hij verdiende een yuko en hield de voo sprong vast. Van 't Westende hoefde zijn tweede plek ni te verdedigen omdat hij van de winnaar van de verliezei ronde in de voorrondes al had gewonnen. COLIJNSPLAAT - Komende zaterdag is bij Colijnsplaj weer de jaarlijkse Goofie's zeilrace. Het evenement sta: open voor inschrijving van IMS, ORC-club en ongemetfj zeilboten. Inschrijven kan tussen 10.00 en 10.30 urn- het clubgebouw van WSV Noord-Beveland in de jachthj ven van Colijnsplaat. Om 11.00 uur volgt de briefiü waarna achtereenvolgens de IMS (12.00 uur), de OI| (12.15) en de ongemeten zeilboten (12.30 uur) van stsj gaan. Informatie: goofies@zeelandnet.nl 'door Peter Snelders HULST - De ontmoeting in de vierde klasse van de badminlon- competitie regio Zeeland tussen het tweede en derde team van Den Ossaert uit Hulst eindigde in winst voor het derde team. Koploper De Sjuttul kwam in de derde klasse tegen Rillandia Smashers 1 niet verder dan 4-4. Door die uitslag wordt het per spectief voor BC Zeeland 2 gun stiger. Dat team kwam door per sonele problemen niet in actie, maar verkeert in een fraaie uit gangspositie. Het verschil met De Sjuttul is drie wedstrijdpun- ten, maar BC Zeeland 2 heeft drie duels minder gespeeld. De Sjuttul is deze week al aan de laatste wedstrijd toe. Dan staat het duel met BC Zeeland op de rol. Wil de Oostburgse ploeg het nog enigszins spannend houden, dan moet er worden gewonnen. Tegen Rillandia Smashers ver loor het vrouwendubbel Jolan- da van Pamelen en Manje Pfaff van de Sjuttul voor het eerst dit seizoen: 15-12, 10-15 en 17-15. In het enkelspel moest Manje Pfaff ook al met verlies genoe gen nemen. Wel gold als excuus dat de speelster van De Sjuttul door naderende gezinsuitbrei ding niet topfit was. Een klasse lager was de clubont moeting tussen Den Ossaert 2 en 3 de blikvanger. In Den Dul- laert in Hulst werd dit duel wel in een sfeervolle ambiance afge werkt, maar uit het spelbeeld kon duidelijk worden opge maakt dat beide teams er bijzon der op gebrand waren te win nen. Willem Riemens en Wim Strobbe wonnen hun enkelspel voor het tweede team tegen res pectievelijk William van Eek en Jan Bareman. Die riant ogende 2-0-voorsprong werd door winstpartijen van Marja de Bruijn (in een driesetter) en Hariëtte de Rijk teniet gedaan. Den Ossaert 3 trok daarna die positieve lijn door. Het mannen- dubbel werd na een spannend gevecht gewonnen en ook het VTOuwendubbel eindigde in winst voor het derde team. Dat team kon dan ook niet meer ver liezen toen de mixspelen begon nen. Door de winst van William van Eek en Marja de Bruijn was de overwinning definitief een feit voor het derde. Het tweetal Els de Gucht/Willem Riemens verkleinde na een enerverende driesetter de achterstand nog wel naar 3-5. door Ko Mechielsen TERNEUZEN - De waterpolo- mannen van De Schelde moes ten in de laatste periode het hoofd buigen voor De Meer: 8-6. De Meer-De Schelde 8-6: De mannen van De Schelde start ten matig. Pas na een 2-0- en 4-1-achterstand kwam de ploeg in de derde periode terug tot 6-4. De Schelde had pech dat het onterecht een treffer tegen- kreeg, maar vocht zich deson danks terug tot 6-6. Daarna mis te de ploeg de kans op de voor sprong, waarna De Meer uit twee man-meer-situaties het duel naar zich toetrok: 8-6. Scores De Schelde: Bart van de Rest en Roderik Wondergem ieder 2. Cees van Houwelingen en Sven Schieman. De Schelde-Dokkelaers 6-3: De vrouwen van De Schelde speel den een spannende pot polo te gen het hoger geklasseerde Dok- kelaers. De Schelde nam een 2-1-voorsprong en bouwde die in de tweede periode uit naar 5-3. Dat bleek beslissend. Beide ploegen gingen vervolgens slor dig met de kansen om, zodat er in de derde periode helemaal niet werd gescoord 5-3. Toen De Schelde in het begin van de laat ste periode als eerste scoorde, was het duel gelopen. Scores De Schelde: Rowena Wit kamp 3, Astrid Segers 2 en Jessica Koster. door Rinus Verberkmoes IJZENDIJKE - Zijn leven staat de komende maanden weer in het teken van overleven, het gas opendraaien en door het luchtruim zweven. Vorige week zondag was in Steke- ne de eerste confrontatie met de concurren tie. Joost Grüben werd er derde. Het begin van een seizoen dat liefst 41 wedstrijden telt. Twee daarvan worden in de regio verreden: één op het Finlandcircuit in Westdorpe en één in Sluis, waar Harold Menue zich als or ganisator hard maakt om de crossers voor het eerst in het Belfortstadje aan de start te krijgen. Joost Grüben uit IJzendijke, bijna achttien, boekte vorig jaar bij de beloften veel vooruitgang. Hij sloot de competitie af als vierde. Hetgeen ook pa Rob en ma Mar leen goed deed. Als belangrijkste sponsors en vaste suppor ters verkassen zij immers elke zaterdag van IJzendijke naar het crossterrein. Vrijwel al tijd samen met de familie Verhulst, van wie zoon Dion ook bij de MCLB rijdt. „We ma ken er steevast een gezellig weekeindje van", stelt Rob Grüben, oud-doelman van Boom en Club Brugge. Maar het is niet alleen feesten dat Grüben aan een dagje crossterrein koppelt. Hij ver wacht ook wat van zijn zoon. Want Joost was in het verleden nogal eens gemakkelijk. Wat pa, die wist wat hij moest doen en laten om hogerop te komen, niet echt zinde. Vorig jaar werd zoon Joost derhalve met enige aandrang van buitenaf verzocht toch iets meer te investeren in zijn loopbaan. Hij ging meer trainen, deed meer aan zijn condi tie en dat resulteerde in enkele overwinnin gen. Hij blikt met voldoening terug op die succes sen en gaat ervan uit dat er dit seizoen nog enkele hoofdprijzen bij komen. Niet meer bij de beloften, maar bij de nieuwelingen 125 cc. Meedoen in de competitie van de MCLB be tekent heel wat kilometers rijden. Motor crossen is sowieso al geen goedkope hobby. Voor een liefhebber als Joost Grüben kost een seizoen al gauw zo'n 10 mille. Daarbij is inbegrepen een nieuwe motor. In zijn geval een KTM 125 cc. Omdat Joost Grüben geen sponsor heeft, worden alle kosten uit eigen Joost Grüben: „Je moet er vooral niet van uitgaan dat je ooit tot de groten der aarde zult behoren." foto Wim Kooyman zak betaald. De jaarlijkse vakantie wordt er aan opgeofferd. Rob Grüben: „Voorheen trokken we er jaar lijks vier weken op uit. Dat zit er niet meer in. Nu blijven we nogal eens in België han gen als er meer crossen per week worden ge reden. Het is anders, maar ook hartstikke leuk. Al zijn de parkoersen van de MCLB niet de meest veilige." Over zijn kansen op het kampioenschap laat Joost Grüben zich niet uit. Hij weet dat hij favoriet is, maar hij realiseert zich te vens dat andere factoren mede beslissen over succes en teleurstelling. „De vorm van de dag is veelal bepalend", zegt hij. „En een ongelukje zit nog steeds in een klein hoek je." Dat ondervond zijn maatje Dion Verhulst. Die ging vorig seizoen als kanshebber bij de junioren van start, maar in de eerste de bes te cross in Stekene werden zijn kansen tot nul gereduceerd door een armbreuk. Joost Grüben weet dus, ondanks zijn jeug digheid, al te relativeren. „Weet je, je moet er eigenlijk niets van verwachten. Je kunt er niet van uitgaan dat jij in de voetsporen van de groten kunt treden. Ik beschouw het cros sen als liefhebberij. Zoals anderen voetbal len of tennissen. Motorcrossen bleek mij dus het beste te liggen." door Eugène de Kok GOES - Van het dipje waarin Bart van Steveninck (Arnemui- den) zei te zitten, heeft Regilio Pinas zaterdag optimaal geprofi teerd. De spits van GPC Vlissin gen scoorde voor de tweede ach tereenvolgende keer vier maal in één duel. Met zijn treffers tegen SKNWK bracht Pinas zijn totaal op 27. Eén doelpunt meer dan Bart van Steveninck. Bovendien heeft hij één wedstrijd minder gespeeld dan de Yersekenaar in dienst van Arnemuiden. Van Steveninck scoorde dit weekeinde niet tegen Terneuzen- se Boys. In de tien wedstrijden daarvoor was hij wel trefzeker geweest. Het topscorersklassement ziet er als volgt uit: Regilio Pinas (GPC Vlissingen) 27, 2. Bart van Steveninck (Arne muiden) 26 doelpunten, 3. Robbie van de Wijnckel (Breskens) 20, 4 Frank Allaart (Serooskerke) 15, 5. Daan van Damme (Hulsterloö). 14, 6. David Destorme en Sam Ysebae- rt (beiden Hoek), Denme le Comte Derde klasse regio Zeeland: Rillan dia Smashers 1-De Sjuttul 1 4-4. Vier de klasse: Den Ossaert 2-Den Ossaert 3 3-5. Zesde klasse: Schepnet 2-Astroi- den 4 6-2, De Sjuttul 2-Terneuzen 4 0-8. Vrouwen. Hoofdklasse: Almonte-Yel low Sox 56-78, BV Souburg-Den Dungk 59-40, Waldric-BC Vlissingen 44-64. Eer ste klasse: BC Vlissingen 2-Dynamo 83-31. Mannen. Hoofdklasse: BC Eindhoven-Springfield 64-66, BC Vlissin gen Den Dungk 66-74. Eerste klasse: Vlijmscherp-Barons 2 sno. Volharding- Blauw Wit 93-53. Waldric-BC Vlissingen 2 80-43. Huisleague Bowlingvereniging Sas van Gent; The Killers-Roadcar 3-1. t Stremi|n-De Rijnvaart 3 1 Stand: 1 De Rijnvaart 56-34.566, 2. De Watergeus 55Vz-34.525, 3. The Killers 54V2-34.086, 4. 't Stremijn 51-34.129, 5. Roadcar 24-30.062. Hoogste game. Mannen: Franklin Palm 238 pins Vrouwen: Caro line Cleemput 218. Teams: The Killers 637. Hoogste serie. Mannen: Eddy Ranschaert 598. Vrouwen: Ann Koster 553. Teams: Roadcar 1731 pins. Oostburg. Orevo-competitie: Tele- post-Blauwe Tulp 2-3, RVS/Engelaar- Oud Sluis 5-5, GAOS-Avance 9-5, Meeuwsen-La Porte d'OM 2-4, Spits- broek-Riemens 8-1, Antieke Duin- tjes-Olympiakos 6-0, La Porte d'Or2-L Equipe 7-3, Security Neder land-Expert Bakker/Dïancy 7-3, Koren schoof-Drie Koningen 3-5. Stand A-poule: 1. Sporttenue.nl 13-26, 2. La Porte d'Or 2 14-20, 3. Polderman 13-18, 4. Oud Sluis 14-15, 5. La Porte d'031 14-15, 6. Blauwe Tulp 14-14, 7. Meeuw- sen 14-14, 8. De Eenhoorn 14-11, 9. RVS/Engelaar 14-10, 10-L'Equipe 14-6, 11. Telepost 14-3. Stand B-poule: 1 Spitsbroek 14-22, 2. Antieke Duintjes 14-21, 3. Drie Koningen 15-21, 4. Securi ty Nederland 15-19, 5. Olympiakos 15-16, 6. Riemens 14-15, 7. GAOS 14-15, 8. Avance 15-12, 9. Potterie Sluis 14-9, 10. Korenschoof 14-8, 11 Marco Polo Interact Network 14-8, 12. Expert Bakker/Diancy 14-6. (Duiveland), Hans Leune (WHS) en Mark Minderhoud (De Noor mannen) allen 12. 11. Robin van de Velde (Dauwen- daele), Gert-Jan Tierie en Christi- aan van Vossen (beiden SKNWK) en Martin Waïsapy (Jong Ambon) allen 11, 15. Wilco de Valk (Kloetinge). Ar jen Oostdijk (Terneuzense Boys), Patrick Ketting (Goes), Eddy van den Bosch (Steen), Egbert Moer land (WHS), Arjan Quaak (Aarden burg), en Jacky Lambert (Koe wacht) allen 10. Nieuwvliet. Dressuur LR PC De Haringruiters. Paarden Z2: 1. Mandy Boogaers, Grenada en Ingeborg van Zeele, Renville (beiden Zwinr.) 176, 3. Joanie Gobeyn, Mirakel (Zwinr,) 173. Z11Miranda Prins, Melton (Zwinr.) 186; 2. Petra Verschueren, Remboley (Oranjer.) en Laura Broodman, Otello (Haringruiters) 180. M2: 1. Gino Acke, Merbo van 't Haantje (Biezenr.) 154; 2. Yorick Baecke, Jalisco (Vlakter.) 153; 3. Agnetha Bertou, Vitamine-H (Zwinr.) 140. M1: 1. Romy Boeye. Narco (Zwinr.) 172; 2. Sibylle Burm, Sharon (Hulst) 157; 3. Milou Anthonisse, Apash (Haringr.) 155. L2: 1. Agnetha Bertou, Sidurmus, 169; 2. Rebecca Behr, Odes- sa (Eenhoornr.) en An van Iwaarden, Jessica (Biezenr.) 159. L1: 1 Ellen Cools, Ramazotti (Hulst) 167; 2. Natasja Hertogh, Toppaz H (Eenhoornr I 162, 3. Sabine Tarant, Parsïval (Zwinr.) 160. Pony's klasse Z1 cat. DE: 1. Kelsey den Exter, Nikita (Hulst) 186. M2: cat. DE: 1Kelly van Walsem. De Merel s Da- max (Hulst) 158. M1cat. DE: l. Briel de Wilde, Jaimy (Zwinr.) 166. L2 cat. DE; 1. Chantal Overbeek, Tarja (Oranjezon) 167. L1 cat. DE: 1Peter van Remortel, Levade (Vossenr.) 167. Toto 28-2-2005. Winnende rijtje: 2-3-2-1-2-1-2-2-1-2-1-1-1 rannee-Cockpit VOF 7-1 Poule I Stuntmarkt 2-Stuntmarkt 5-2, Ston Cleaning-Fortis Bank 5-3. Poule C1: Schrijver-H4A Leidingen 6-2 Pot C2: DOW=Sportcentrum Delta 6-2.1 RA-Quistnix 6-2. Poule D1: Dieren niek Hulst-Poorter Tweewielers Bun Verzekeringen-Rabo Hulst 4-4. Pi le D2: DCS-Druwa Wauters 5-3. Poi E1Mammoet-Cerestar 5-3. Poule F for it-Picofrima 8-0. Standen. Poule A2: Elopak 9-41. tent Blommaert 9-40, Rijnberg Tra port 9-33, Kints it Services 9-33, Hun Forces 9-31, Supcom 9-20. Poule! Driekleurverzekeringsgroep 5-28, Sp selee Kloosterzande 5-25, Mediteri nee 6-24, Cockpit VOF 6-21, Mia 6-20, Gemeente Terneuzen 6-18. Po B2: Fortis Bank 6-26, Luctor Tyre C ter 5-23, Stuntmarkt 2 5-23, Stoi Cleaning 5-21, Stuntmarkt 6-20, Roi Verzekeringen 5-15. Poule C2: D 6-30, YARA 6-29, Jardeco 5-25, D 6-25, ING Bank 5-15, Quistnix 6-12. P le D1: Dierenkliniek Hulst 6-32, Kn Caravans 5-29, Welzorg Axel 5-20, Pi ter Tweewielers 6-20, Bun Verzêkf gen 6-19, Rabo Hulst 6-16. Terneuzen. Voorronden clubcorr titie LOS-niveau rayons Walcht en Zeeuws-Vlaanderen. Instap I 6/ pupil 1 LOS 6/pupil 2 LOS f Thor (Sas van Gent) 131,85 puntei Voorwaarts (Axel) 120,05, 3. Asl (Souburg)/MTV'69 (Middelburg) 11 punten. Nummer één naar finale stap LOS 7/pupil 1 LOS 7/pup LOS 7:1. EMM (Terneuzen) 136,90 ten, 2. MTV69/VELDO (Middelb 131.95, 3. VTV (Vlissingen) 124,151 ten. Nummer één naar finale, lm LOS 8/pupil 1 LOS 8/pupil 2 LO 1 Voorwaarts 135,80 punten, 2. MT 119,95, 3. Hygiea (Westkapelle) 11 punten. Nummer één naar finale stap LOS 9/pupil 1 LOS 9/pup LOS 9:1. VTV 132,50 punten. Naar nale. Pupil 1 LOS 5/pupil 2 LOS 5/jeugd LOS 5: 1 EMM 136,30 pui 2. VTV 135,60, 3. DIOS (Oost-Sot 132,05 punten. Eerste drie groi naar de finale. Jeugd LOS 6/ji LOS 6/senior LOS 6: 1 EMM 1 punten, 2. Hygiea 115,00, 3. Tu (Oostburg) 112,00 punten. Eerste groepen naar finale. Jeugd 4/Junior LOS 4/senior LOS 4: 11 waarts 130,80 punten, 2. VTV 128,! DIOS 126,20 punten. Eerste twee 1 pen naar finale. Jeugd LOS 3/ji LOS 3/senior LOS 3: 1. EMM 1 punten. Naar de finale. Jeugd 3/junior LOS 2/senior LOS 1 en Voorwaarts 132,70 punten, 2. 1 (Middelburg) 132,10, 3. EMM 1 punten. Nummer één naar finale. Mannen. Bond Tweede Klasse: DWK 8-5; Hellasglana-Warande IJsselmeeuwen-Dordrecht 9-11; Rijn-Nayade 4-11; de Meer-Scheld Derde Klasse: ZVDO'74-Schelde Krabben-Bruinvis 9-1. Herenjt PSV- Schelde 10-0. Junioren: ze-Krabben 5-12; Schelde-Hieron 12-3. Aspiranten: ZVDO'74 A-Sc B 7-6; Schelde A-TRB/RES A 6-0. F len: SBC2000 B-Schelde B 15-3; de A-Vennen A 14-1. Vrouwen: D Eerste Klasse: Schelde-Dokki 6-3. Meisjes: Schelde-TRB/RES 1- Hulst. Bedrijfstennis, poule A2: Elo- pak-Human Forces 4-4, Attent Blom- maert-Kints it Srevice 6-2, Rijnberg Transport-Supcom 8-0. Poule BI: Ge meente Terneuzen-Microfil 4-4, Mediter- dinsdag Voetbal Amstel districtsbeker: Hoe (19.30 uur), ASWH-Unitas'30, Kró dijke-Baronie (20.00 uur), Lindt-GPC Vlissingen (19.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42