PZC Vervolg van de familieberichten op pagina 16 dinsdag 1 maart 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Aan een ieder die het wil horen, op vrijdag 25 februa ri is geboren onze zoon en broertje Antonie Lucas de Bie Hans de Bie Mariene Zandee Tim t Femke Hoera, ze is geboren de jongste spruit Emma zorgde voor ons kwartet Emma Elvira Pieternella de Vlieger Oma en Opa de Vlieger Familieberichten Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Ada Menheere Moeder van onze speler Rob en tevens vrijwilligster bij onze vereniging Wij wensen Ad, Rob. Niek en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Het bestuur, leden en vrijwilligers van de Voetbalvereniging Kwadendamme Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ada Menheere Wij wensen Ad, Rob en Niek en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Bestuur en leden Watersportvereniging "Ellewoutsdijk" Zo zonder iets te willen, er te zijn. Helene We missen een bijzonder mooi mens Joyce en Maria Geschokt vernamen wij bet veel te vroege beengaan van onze medewerkster Helene de Bach Zij was ged urende meer dan 19 jaar een geliefd lid van de stafsector Personeel en Organisatie. Wij bebben respect voor de manier waarop zij zicb tot bet laatst toe inzette voor de organisatie. Wij verliezen in baar een be trobben en graag geziene medewerker. Wij wensen de nabestaanden alle sterkte toe om dit verlies te bunnen dragen. Raad van Bestuur Ziekenhuis Walcheren Helene Je overlijden is een groot verlies voor ons. We zullen je missen. Je schreef je boek op jouw manier. Bedankt dat we daar een rol in mochten spelen. We hopen voor je dat je nieuwe boek net zo mooi wordt als het vorige. Thijs, Max, Luc en Tom, we denken aan jullie. Medewerkers, stafsector P&O, Ziekenhuis Walcheren Monica, Hans, Lilian, Jan, Sylvia, Gerard, Hanna, Kees, Patricia, Jos, Sylvia, Ronald, Edith, Pieter, Inke, Jan, Carine, Ineke, Moniek en Ingrid Ons bereikte hel droevige bericht dat Helene cle Bach moeder van onze leerling I .uc Vleugel is overleden. We wensen Luc en zijn .familie heel veel sterkte toe. Team en leerlingen Hel Springtij Piet Heinstraat, Middelburg. Om stil van te worden en niet te bevatten We zijn geschokt door het overlijden van Helene de Bach moeder van onze klasgenoot Max Max, we staan als klas achter je. We leven allemaal met je mee en steunen je in deze moeilijke tijd. Klasgenoten M2j Caroline Mondeel (klassenmentor) Cisca Knops (leerjaarcoördinator) Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Locatie VMBO Middelburg Verdrietig vernamen wij dat de moeder van Thijs, Max en Luc Helene de Bach is overleden. Wij wensen Tom, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens Kinderopvang Walcheren en medewerkers kindercentrum Polderpret Middelburg, 1 maart 2005 Heel erg bedroefd zijn wij dat de papa van Meivin en Bonny de heer Felix van der Borgt plotseling is overleden. Wij wensen Bianca, Bonny en Meivin héél veel sterkte en kracht toe, om dit onverwachte verlies te verwer ken. Rkbs Schuttevaer Hansweert Management Prisma OR, MR en schoolraad Onderwijsgevenden Namens deze. Jo Bogers (dir.) Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Felix van der Borgt Vanaf de oprichting lid van onze vereniging Wij wensen Bianca, de kinderen en verdere familie veel sterkte. Bestuur en leden Biljart Vereniging 't Anker Hansweert Aan de oostelijke hemel flonkert ze... Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn doch ter, onze zus, schoonzus en tante Jacinta Verdurmen Echtgenote van Bob Versteegh Moeder van Arjan tn Hadewych Aardenburg t Detmold (D) 29 januari 1956 26 februari 2005 We koesteren alle mooie herinneringen. IJzendijke: E. Verdurmen-van de Poele E. Verdurmen t IJzendijke: Peteren Sonja Verdurmen-Filius Neil Oost-Souburg: Maria en Ton de Wit- Verdurmen Marijke en Roos Groede: Godelieve en Johan de Feijter- Verdurmen Iris en Willemijn Biervliet: Frans Verdurmen en Stefan de Kooning IJzendijke: Johnny Verdurmen en Laura Re Lorenzo en Riccardo Correspondentieadres: Prinsessenstraat 1 4515 BK IJzendijke Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Migarda M.E. Lindenberg-Gijsbertha Echtgenote van Wim Lindenberg In de leeftijd van 55 jaar. Schiedam: Brimelda en Wim van Vark Oost-Souburg: Bert en Korrie Lindenberg Middelburg: Aad en Plonie Lindenberg Vlissingen: Henken Jenny Lindenberg Middelburg: Jaap en Wilma Lindenberg Vlaardingen: Ria en Roel van Hensbergen Jeanne en Jan van Hensbergen Middelburg: Bram en Else Lindenberg Tilburg: Nelleke Lindenberg en Alex Beekmans Middelburg: Jan Lindenberg Neven en nichten Wij wensen Wim, Willy en John sterkte en kracht toe dit verlies te dragen. Correspondentieadres: Fam. van Hensbergen, Westnieuwland 65, 3131 VX Vlaardingen. Rotterdam. 26 februari 2005 Bewondering.en diep respect Na twee jaar van vechten en hopen, soms tegen beter weten in, is in het bijzijn van haar familie op 59-jarige leeftijd toch nog onverwacht overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante AddySmies echtgenote van Levien Schieman Axel: Levien Schieman Axel: Nicole Theo Wouter, Manon Axel: Pascal Kathy Anouk Cp Axel:Mevr. M. Smies-de Putter Zoamslag: Mevr. J. L. Schieman-Jansen Lisse: Ton Margriet en kinderen Axel Annie Levien kinderen en kleinkinderen 26 februari 2005 Handelstraat 46 4571 XCAxel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 3 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Tussen 13.15-1 3.45 uur is er gelegenheid tot condole ren in de kerk. Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud Dag allerliefste Oma een dikke kus van Wouter, Anouk, Manon, Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerkster en collega Rie van der Stel Zij zal in onze herinnering blijven als een vrouw met humor die 33 jaar nauwgezet voor de bibliotheekor ganisatie heeft gewerkt. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met het ver werken van hun verdriet. Raad van Toezicht Directie en Medewerkers Stichting Bibliotheek Zeeuws-Vlaanderen Aangepaste Openingstijden bibliotheken In verband met de begrafenis van onze collega Rie van der Stel zijn woensdag 2 maart a.s. de bibliothe ken beperkt open. Oostburg: 10.00-13.00 en 18.00-20.00 uur Breskens: 11.00-12.30 uur Aardenburg: gesloten Stichting Bibliotheek Zeeuws-Vlaanderen "Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is. Vol hoop en verwachting was hij, als altijd. Hij vocht, maar heeft verloren. Met veel liefde in ons hart, maar intens verdrietig moeten wij nu verder zonder hem. Hugo Theodoor Gelok - Theo - Goes, 11-7-1942 Rotterdam. 27-2-2005 Goes: Nolly Gelok - Baarends Heinkenszand: Peter en Lenie Gelok- van de Linde Fauve en Anne Meggan en Joël Bart Britt Goes: Jeroen en Janet te Gelok - de Kok Stan Inez Correspondentieadres: Oostwal 914461 JV Goes Theo is thuis, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring op vrijdag 4 maart. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Het gemis zal altijd blijven. Die lege plek, dat doet zo 'n pijn. Maar in onze gedachten zul je altijd bij ons zijn. Heel verdrietig en verslagen 'geven wij u kennis van het toch nog plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Theo Gelok Goes: Jo en Lenie Gelok-Krijnsen Corrie Miranda en Engelien Hansweert: Leen en Corrie Hamelink-Gelok Wim en Marianne, Stefan, Daphne Monique en Frank, Liam Wij wensen Nolly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Samen iets "grootsopbouwen kost meer tijd, dan samen iets dierbaars verliezen. Met veel verdriet, maar met fijne herinneringen, moe ten wij na een weg van hoop en angst afscheid nemen van Theo Gelok Goes: Mevrouw Baarends-de Visser Wemeldinge: Wim en Sarien Baarends-Penne Janina en Ferrie, Evans Antoine en Mariël Je was mede-oprichter, rots in de branding, met je sterke karakter, je uitgesproken mening, kordaat, po sitief, humoristisch en vooral een vriend. Theo Zóveel verliezen we nu jij er niet meer bent. Wim Peter Jeroen Antoine Ferrie Vriendschap is in iemands leven, vreugde en verdriet mee beleven. Uit ons leven is weggegaan H.Th. Gelok Theo Goes: Daan en Katelien Kapelle: Sjaak, Franciska en Rick Goes: Gertjan en Wendy Wij zijn verslagen en intens verdrietig dat een bijzonder mens en ons allerbeste maatje niet meer bij ons is. Vaarwel lieve Theo Lies en Cor Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Gelok Wij leven intens met de familie mee. Team De Stadsschuur Theo Gelok Eerst nog hoop in de toekomst. Dan wanhoop en weer hoop. Toen kwam het einde zonder mededogen. Makker, wat zullen wij je verschrikkelijk missen. Man en Ria Pierrë en Annie Kees en Cobie Bert en Fieke Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Theo Gelok Medeoprichter van onze beleggersstudieclub Oesterbank, Goes Wij wensen Nolly en familie veel sterkte toe. Beleggersstudieclub 'Oesterbank' Han d'Hondt. voorzitter Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van onze golfvriend Theo Gelok Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Gelok Wij verliezen in hem, naast de zakelijke contacten die we met elkaar hadden, een zeer gewaardeerde goede vriend. Wij wensen zijn vrouw Nolly, Peter en Lenie, Jeroen en lanette, hun kinderen, zijn zwager Wim en Sarien en overige familie heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Directie en personeel Geluk Schilders Leen en Anja Geluk Kees en Linda Bosman Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Theo Gelok Autoschadeteam, Barco, Hans, Kees, Marco, Mart. Nico. Paul, Pieter, Peter, Pim. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Gelok Autobedrijf Koens Kapelle We hebben in Theo Gelok een goede collega verloren. Wij wensen Nolly, Peter, Jeroen en de familie heel veel sterkte toe. De Goese Merkendealers Met oprecht verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Gelok Wij wensen Nolly, Peter, Jeroen en verdere familie heel veel sterkte in de komende tijd. Directie en medewerkers Autobedrijf Van Strien, Goes Het was een eer om je te hebben gekend! Theo Gelok Wij wensen Nolly, Peter, Jeroen en verdere familie heel veel kracht en sterkte in de komende tijd. Henny en Joop Paauwe Bedankt voor je eerlijke vriendschap! Theo Gelok Wij wensen Nolly, Peter. Jeroen en verdere familie heel veel kracht en sterkte in de komende tijd. Jos Smits en Anne Wildpaner Met oprecht verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Theo Gelok Wij wensen Nolly, Peter, Jeroen en verdere familie heel veel sterkte in de komende tijd. Directie en medewerkers Drukkerij Jumbo-Offset, Goes Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Theo Gelok Wij zullen zijn optimisme en opgewektheid missen. Wij wensen Nolly, Peter, Lenie. Jeroen, Janette en de kleinkinderen veel kracht toe om dit verlies te verwer ken. Namens het personeel van: Autoschadeteam Baarends Goes Autoschadeteam Bergen op Zoom Autoschadeteam Blom Roosendaal Zondag 27 februari jl. is overleden de mede-oprichter van de BAGE Groep Theo Gelok Theo heeft zijn zware strijd niet kunnen winnen, on danks dat hij tot het laatst is blijven vechten. Wij her inneren hem ook als een vechter, een man die stond voor zijn bedrijf en voor de werknemers. Wij wensen Nolly, Peter, Lenie, Jeroen. Janette en kleinkinderen, familie Baarends en overige familie en vrienden sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Namens directie en personeel ZuidWest lease ZuidWest rent LeaseCare Begrafenis- en CremaUeverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417-412772 Rouwcentrum, Van Dishocckstraat 620 Zondag 27 februari jl. is overleden de mede-oprichte# van de BAGE Groep Theo Gelok Theo heeft tot het eind toe gestreden, maar heeft de zware strijd niet kunnen winnen. Wij verliezen in hem een markante man, een ondeme mer in hart en nieren. Wij herinneren zijn optimisme zijn gevoel voor humor en zijn belangstelling voor dt werknemers binnen onze groep. Nooit meer Theo, die even poolshoogte komt nemen dat zal voor ons allen vreemd aanvoelen. Wij wensen Nolly, Peter, Lenie, Jeroen, Janette ei kleinkinderen, familie Baarends en overige familie ei vrienden veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen Namens directie en personeel AutoTeam Goes AutoTeam Krabbendijke AutoTeam Steenbergen AutoTeam Roosendaal AutoTeam Bergen op Zoom AutoTeam Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenome van het overlijden van Theo Gelok j Wij zullen hem blijven herinneren als een fijne mal met een grote betrokkenheid binnen ons bedrijf. Wij wensen familie, collega's en vrienden veel sterkt! toe bij het verwerken van dit verlies. I Personeel Luijten-WZ B.V. j In verband met het overlijden van onze directeur ei mede-oprichter j Theo Gelok zijn onze bedrijven op de dag van zijn crematie, vrij dag 4 maart a.s., gesloten. Wij hopen op uw begrip ii deze voor ons moeilijke tijd. Directie BAGE Groep Autoschadeteam Baarends: Goes, Bergen op Zoom, Auto- schadeteam Blom Roosendaal l AutoTeam: Goes, Krabbendijke, Vlissingqj Bergen op Zoom, Steenbergen en Roosendaal LeaseCare: Goes Luijten-WZ: Goes, Middelburgen Temeuzen ZuidWest lease: Goes, Roosendaal ZuidWest rent: Goes, Krabbendijke. Vlissingen Bergen op Zoom, Steenbergen en Roosendaal Niet alleen als familie maar ook als zakenpartner mot ten wij met veel verdriet afscheid nemen van Theo Gelok Directie BAGE Groep Wim, Peter, Jeroen, Ferrie en Antoine Autoschadeteam Baarends: Goes, Bergen op Zoom, Auto schadeteam Blom Roosendaal AutoTeam: Goes, Krabbendijke, Vlissingen Bergen op Zoom, Steenbergen j en Roosendaal LeaseCare: Goes Luijten-WZ: Dordrecht. Goes, Middelburg en Temeuzen I ZuidWest Lease: Goes, Roosendaal ZuidWest Rent: Goes. Krabbendijke, Vlissingen Bergen op Zoom, Steenbergen en Roosendaal 27 februari 2005 Je handen hebben voor ons gewed Je hart heeft voor ons geklop Je ogen hebben ons tot het laatst gezoek Rust nu maar uil Intens verdrietig, maar dankbaar dat hem een verda lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis vat het overlijden van mijn innig geliefde man, onzi zorgzame vader en opa Fein de Rijke (Feen) Echtgenoot van Maria Cornelia van Deurse in de leeftijd van bijna 75 jaar. Wij zullen hem erg missen Vlissingen: Marie de Rijke-van Deurse Vlissingen: Jans de Rijke Hans Pleijte Arnemuiden: Peter de Rijke Monique de Rijke-Völkl Fleur Merel 28 februari 2005 Jan Steenlaan 20 4382 RE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag! maart van 15.30 tot 13.50 uur in het uitvaartcer trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 I Vlissingen. Om 14.00 uur zal daar de afscheidsbijeenkomst woi den gehouden. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op d algemene begraafplaats te Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in eei dergenoemd uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Heden is door de Heere uil onze familiekring weggf nomen onze geliefde broer, zwager en oom Lein de Rijke echtgenoot van M. C. van Deurse in de leeftijd van bijna 75 jaar. Vlissingen: L. de Rijke Westkapelle: M. Verhulst - de Rijke K. P. Verhulst neven en nichten Vlissingen, 28 februari 2005

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38