Hendriksen stopt met profvoetbal Schorsing van Chepkemei is niets meer dan tromgeroffel Pinas profiteert van dipje concurrent 3 A Middelburger bezig aan laatste seizoen Miljoenen verlies voor Dortmund Carola Paauwe geplaatst voor Indoor Brabant Duels Schouwse teams afgelast t Jos de Wild alleen aan de leiding Volleyballeider steviger op kop Medailles voor turners Delta Sporf Weinig animo voor Oosterscheidemarathon uitslagen topscorer ossraBMaaaa agenda dinsdag 1 maart 2005 door Koen de Vries HELMOND - Roy Hendriksen stopt aan het eind van dit sei zoen als profvoetballer. De 36-jarige Middelburger nam dat besluit na overleg met zijn huidi ge club Helmond Sport, die uit komt in de eerste divisie. Hendriksen debuteerde veertien jaar geleden in het betaalde voetbal bij RBC. Daarna speel de hij bij Eindhoven. Cambuur en Veendam. Helmond Sport is dus zijn laatste club. De aanvoerder van de Brabant se ploeg wil de tijd voor zijn: ,,Nu gaat alles nog goed. Ik ben DORTMUND - Borussia Dort mund heeft over de eerste helft van het seizoen 2004-05 een ver lies geleden van 54.8 miljoeneu ro. Dat heeft de enige beursgeno teerde Duitse voetbalclub gister avond bekendgemaakt. Een woordvoerder verklaarde dat in het bedrag een provisie van 24 miljoen is opgenomen, waarmee een dreigende waarde vermindering van de aandelen is verrekend Zonder die doorbe rekening komt het verlies op 30.8 miljoen. In het eerste ge deelte van het vorige seizoen be droeg het verlies 29.4 miljoen eu ro. Vertegenwoordigers van de club kwamen twee weken geleden voor het eerst naar buiten met de verwachte schuldenlast. Als een drastische sanering niet slaagt, is de prognose dat de club het seizoen afsluit met een negatief saldo van 68,8 miljoen euro. Borussia Dortmund ging in 2000 naar de beurs. De aande lenkoers daalde sindsdien met 80 procent. ANP aanvoerder en heb binnen en buiten het veld veel invloed op mijn medespelers. Maar stel dat ik straks geblesseerd raak of re serve word. dan is mijn rol op eens helemaal uitgespeeld. Ik ben 36 en zoiets gaat natuurlijk een keer gebeuren. Dat wil ik niet meemaken. Ik ga dit sei zoen op een leuke manier afma ken. Het zou het mooist zijn als dat in de nacompetitie zou kun nen/' De voetballer die zijn car rière bij de Middelburg begon, beleefde bij Helmond Sport sportief gezien zijn mooiste tijd. Toen hij drie jaar geleden van Veendam naar Brabant verkas te, stond zijn nieuwe club op de vijftiende plaats. Onder leiding van trainer Jan van Dijk eindig de de ploeg als derde en haalde de nacompetitie. ,,Dat eerste seizoen was echt ge weldig. Alles wat ik aanraakte veranderde in goud. Ik was mid denvelder, maar werd wel tops corer met veertien doelpunten. In de nacompetitie deden we tot de laatste dag mee voor promo tie. We haalden het net niet. LIEMPDE - Carola Paauwe ver zekerde zich tijdens selectiewed strijd in Liempde van een start bewijs voor Indoor Brabant. De regerende Zeeuwse Z2-dres- suurkampioene reed de veel uit straling tonende hengst My Dream naar het goede totaal van 66.30 procent. Voor de combinatie uit Yerseke was dat goed voor de zesde stek en één van de felbegeerde start bewijzen van Indoor Brabant, dat van 15 t/m 17 maart in de Brabanthallen in 's Hertogen bosch wordt gehouden. Achteraf gezien was het leuk dat ik topscorer was, maar met een echte goaltjesdief waren we naar de eredivisie gepromo veerd." Ook het jaar daarna haalde Hen driksen de nacompetitie en weer werd hij de meest scorende spe ler van zijn ploeg. Nu met negen treffers. Dit jaar gaat het wat minder. Helmond Sport haalde uit de eerste zeven wedstrijden slechts één punt. Inmiddels is de ploeg opgeklommen naar de zevende plaats. Rustiger leven Roy Hendriksen wil na dit sei zoen een rustiger leven gaan lei den in Middelburg. ,,Er gaat niets boven Middelburg", vindt hij. „Mijn vrouw en kinderen vinden het er fijn en al mijn fa milie en vrienden wonen er. Daar wil ik nooit meer weg." Het voetbal wil hij voorlopig met opgeven. Dat zou ook niet slim zijn: „Ik ben vijftien jaar fa natiek bezig geweest. Meteen stoppen zou slecht voor mijn lichaam zijn. Bovendien heb ik het nog naar mijn zin in het we reldje. Ik ga een clubje in de om geving zoeken. Gewoon om lek ker te kunnen voetballen." Hendriksen ziet niet op tegen een vertrek uit de voetbalwe reld. „Ik heb vijftien jaar een fantastisch leven gehad. Ik heb altijd beseft dat ik iets had waar anderen alleen maar van kon den dromen. Maar daarom heb ik ook de tijd gehad om aan de toekomst te denken. Ik heb er naartoe kunnen leven, waar door ik niet in een zwart gat val." De toekomst van Hendriksen ligt voorlopig niet in de voetbal lerij. Hij heeft weliswaar de di ploma's oefenmeester 2 en 3, maar wil daar nog niets mee doen. „Als ik een club zou gaan trainen dan zou ik nog nooit thuis zijn. En dat is een van de Roy Hendriksen aan de wandel op de Pottenmarkt in zijn geliefde Middelburg. dingen die ik nu juist graag wil. Nu ben ik vaak in Helmond. Ik blijf in een hotel als het te druk is om naar Middelburg te gaan. Straks wil ik vaak thuis zijn en van de kids genieten." Wat het maatschappelijke leven hem brengen zal, is nog onze ker. Enkele sponsors van Hel mond Sport hebben hem gepolst iets te gaan doen in de omgeving van Zeeland en/of West-Bra bant. Hendriksen heeft daar wel oren naar. „Die mensen zijn zelf 2 GOES - De wedstrijden die de Schouwse voetbalselectie morgenavond zouden spelen, zijn afgelast. Het senior» team (boven 23 jaar) zou op het veld van Lewedorp.- Boys tegen de Borselse selectie spelen, het belofteteaj (onder 23 jaar) zou in Brouwershaven aantreden tegenI leeftijdgenoten van het Borsels elftal. Beide duels zijn nader orde uitgesteld vanwege de slechte weersvoorufc zichten. Er wordt gezocht naar een nieuwe datum. f ZIERIKZEE - Jos de Wild is in de onderlinge competib van damclub Zierikzee weer alleen aan de kop vanf ranglijst gekomen. De regerend kampioen won zelf v& Ineke Flikweert, terwijl zijn naaste concurrent voor del tel John Honig van Jan Flikweert verloor. De partij tj sen Jos de Wild en Ineke Flikweert ging lange tijd gel op en pas in het late middenspel kreeg De Wild posi# neel voordeel. Door een misrekening van Flikweert brf De Wild door naar dam en haalde hij de winst binns- Jan Flikweert speelden een sterke aanvalspartij tegen i hn Honig. Van meet af aan werd deze gedwongen de n den van het bord op te zoeken. Flikweert haalde uiteind lijk de winst uit een voor hem voordeliger eindspel. (1 Boot ging tegen Henk Koese vanaf het begin in de aanit en dat resulteerde later in een schijf voorsprong. Bi leek tenslotte op weg naar de winst, maar omdat hij z:. dam na een slag op een verkeerd veld zette, kon Koese aj nog remise bereiken. Het tweede team van de damcombinatie Goes-Zierikz (GZC) is winnaar geworden van de A-groep van de two. de klasse van de Zeeuwse Dambond. Het viertal verlo- weliswaar met 5-3 van Middelharnis, maar door het vel lies van naaste concurrent BDV 2 werd het viertal to^ winnaar. Als de winnaar van de B-groep bekend is, wc, den er nog twee wedstrijden om de uiteindelijke titel de tweede klasse gespeeld. foto Ruben Oreel naar me toe gekomen. Zij zien het dus in me zitten. Voor mij is dat mooi. Een kruiwagen kan je in deze tijd wel gebruiken. Als je naar een uitzendbureau gaat, gaat het lang niet zo gemakke lijk." ZIERIKZEE - De volleyballers van Profile Tyrecenter f] nus Roon zijn weer verder uitgelopen in poule B van der» creatieve competitie van Zierikzee. De koploper won z, met 3-0 van Conexxion, terwijl eerste achtervolger Hu De Kroon/Wiska een punt verspeelde tegen Brogum (2-j In de C-poule hield FIXET Schuddebeurs de druk op, niet spelende leider Marleco/C1000/Cluzona door el 3-0-zege op WOZ. De Brug moest daarentegen een va laten na de 2-1-nederlaag tegen HCR De Kroon/Wiskaj In de vrouwenpoule verspeelde nummer t\^j Wea/Mevo'80 een punt aan Kwiek/Sporthuis Zierikz- Dl waardoor de achterstand op de nog ongeslagen liji aanvoerder DRV accountants/Wik 2 vijf punten bedrad BREDA - Vier turners van Delta Sport uit Zierikzee dj den in Breda mee aan de toestelfinale turnen van de reu Zuid-West-Nederland. Julian Ringelberg (31) won bis medailles. Zijn twee sprongen werden als beste beo! deeld, de vloeroefening leverde de tweede plaats cj André Ringelberg (16) was op de rekstok de beste. De aj dere finalisten van Delta Sport, Iman Padmos (11) en Yt( go Brouwers (8), lieten een stijgende lijn in hun nivezj landelijke C-lijn zien, maar vielen niet in de prijzen. door Roeland van Vliet GOES - Bij de eerste editie van de Kustmarathon. in oktober 2003, waren er ruim driehon derd deelnemers. Afgelopen na jaar liepen al meer dan vierhon derd hardlopers de klassieke af stand tussen Burgh-Haamstede en Zoutelande. De organisatie van de Oosterscheidemarathon, die op 1 mei voor het eerst gelo pen wordt, hoopt ook op derge lijke aantallen. Maar tot dusver hebben zich pas twee atleten ingeschreven voor de wedstrijd in de omge ving van Goes. „Zeeland loopt nu eenmaal moeilijk warm voor iets nieuws", is de verklaring van Herman Gevers, de initia tor. Gevers, woonachtig in Vlissin- gen, is van de Stichting Water voor Afrika. Deze stichting za melt geld in om in Mauritanië en Ethiopië waterputten te la ten slaan. Hoewel hij geen atle- tiekachtergrond heeft („Ik ben een oude man met zere knieën"), kwam hij een jaar geleden op het idee om een marathon te or ganiseren. Gevers: ..Daar in Afrika moeten mensen elke dag grote stukken lopen om aan water te komen. Nu dachten wij: als wij de Ne derlanders nou eens een dagje voor hen laten lopen. Dan kun nen we op die manier weer wat geld ophalen." Parkoersen De bedoeling is dat mensen op zondag 1 mei vier verschillende afstanden kunnen lopen: de hele marathon, de halve marathon, 10 kilometer en 5 kilometer. Het vertrek van de verschillende wedstrijden zal zijn bij Sport- punt Zeeland in Goes. Het par koers van de marathon bestaat uit twee ronden van ruim 20 ki lometer door het gebied ten noordoosten van de stad. Gevers ziet de Oosterscheidema rathon als een evenement voor het hele gezin, door de verschil lende afstanden zou er voor ie dereen wat wils zijn. En voor de gene die de marathon drie keer wint, heeft hij een lucratieve prijs. Gevers: ..We hebben een kristal len vaas in de vorm van een schelp, waar we vanaf 1 mei el ke week een parel in leggen. Bij de derde editie, na 104 weken, liggen er dus 104 parels in voor de winnaar, mits die ook de eer ste en tweede Oosterscheidema rathon heeft gewonnen. Zo niet, dan gaan we door met het opsta pelen van parels totdat iemand hem voor de derde keer wint." Maar het enthousiasme van de Vlissinger, die de Stichting Oos- terschelde Marathon in het le ven riep, slaat niet over op ande ren. Het bestuur van de Goese atle- tiekclub AV'56 legde bijvoor beeld het verzoek om assistentie te verlenen bij de organisatie naast zich neer. AV'56 is name lijk van mening dat één mara thon in de provincie Zeeland ge noeg is. De Goese club vraagt zich bovendien af waarom de Oosterscheidemarathon niet op de agenda staat van de Vereni ging Zeeland Atletiek, de motor- achter alle Zeeuwse atletiekeve- nementen. Ook bedrijven, die als sponsor het meeste geld voor de water projecten in Afrika zouden moe ten ophoesten, en atleten, die met hun inschrijfgeld de stich ting van Gevers steunen, tonen tot op heden weinig interesse. „Ik kan niet ontkennen dat we met flinke tegenvallers te ma ken hebben", zegt Gevei's. „Ik heb het gevoel dat heel veel Zeeuwen de kat uit de boom kij ken." Gevers weet dat het snel 1 mei is en dat marathonlopers ver vooruit plannen. Hij rekent daarom op de geoefende lopers en verwacht dat hij toch nog flink wat aanmeldingen binnen krijgt. „Ik mik op 250 man. Nu zijn er pas twee mensen van wie de in schrijving rond is, maar van nog veertig mensen heb ik al een in schrijfformulier binnen. Die moeten echter nog wel betalen", meldt Gevers. „In het tweede jaar hoop ik al vijfhonderd hardlopers te heb ben en als ik heel eerlijk ben, denk ik dat de Oosterscheidema rathon een grotere toekomst heeft dan de Kustmarathon. Waar de Kustmarathon een heel zwaar parkoers heeft, gaat de Oosterscheidemarathon over de gewone vlakke wegen. Boven dien hebben wij meerdere af standen in de aanbieding. Dat trekt op den duur toch meer mensen Dit eerste jaar wachten de mensen nog een beetje af, vanaf volgend jaar zal het gaan lopen. Nu zal de opbrengst voor Water voor Afrika dus nog niet zoveel zijn, maar volgend jaar misschien wel." door Cilya van der Kooy NAIROBI/AMSTERDAM - De Keniaanse atletiekbond (AK) heeft Susan Chepkemei tot het einde van dit jaar uitgesloten voor alle wedstrijden. De atlete, die twee keer als tweede eindigde in de mara thon van Londen en vorig jaar tweede werd in New York, kreeg de straf omdat zij zonder geldige reden niet kwam opda gen voor een training voor de WK veldlopen volgende maand. Chepkemei deed in plaats daarvan mee aan een wedstrijd in Puerto Rico. Chep kemei was al verbannen uit de selectie voor de WK veldlopen. Het bestuur van de bond be sloot gisteren de tweevoudig vi- ce-wereldkampioene op de hal ve marathon tot 30 december te schorsen. Ze kan hierdoor in april niet meedoen aan de ma rathon van Londen. Jos Hermens Haar Nederlandse manager Jos Hermens noemde een schor sing van tien maanden belache lijk en kondigde actie aan als de bond die werkelijk wil door zetten. Hij verwacht echter dat het niet tot een dergelijke lan ge schorsing zal komen. „Dit is weer een typisch geval van Afrikaans tromgeroffel. De mannen willen weer even de macho uithangen, maar ik kan me niet voorstellen dat ze dit door gaan drukken. Susan heeft altijd keurig alle wedstrij den voor Kenia gelopen en goe de prestaties geleverd. Boven- Susan Chepkemei (rechts) eindigde vorig jaar november als tweede in de marathon van New York. De Engelse Paula Radcliffe won, de Russin Denisova (links) werd derde. foto AFP dien heeft ze ook aan de selec tiewedstrijden voor het WK meegedaan. We hebben offici eel ook nog niets vernomen. Dat getuigt ook niet van res pect." Volgens Hermens heeft Chepke mei de wedstrijd in Puerto Ri co gelopen omdat ze behoefte had aan ritme voor de WK cross. „Zolang in trainings kamp gaan is ook niet in het voordeel van de atleten. Veel te vaak komen ze daar overtraind uit." Hoewel Hermens de schorsing niet „super serieus" neemt, zal hij de uitsluiting wel aan gaan vechten. „We zullen het er niet bij laten zitten. Als het nodig is zullen we naar het hoge ge rechtshof van sport gaan. Mis schien mag ze niet naar de WK, maar de marathon in Lon den zal ze zeker lopen. Er is ook nog zoiets als beroeps vrij heid." ANP door Euqène de Kok GOES - Van het dipje waarin Bart van Steveninck (Amemui- den) zei te zitten, heeft Regilio Pinas zaterdag optimaal geprofi teerd. De spits van GPC Vlissin- gen scoorde voor de tweede ach tereenvolgende keer vier maal in één duel. Met zijn treffers tegen SKNWK bracht Pinas zijn totaal op 27. Eén doelpunt meer dan Bart van Steveninck. Bovendien heeft hij één wedstrijd minder gespeeld dan de Yersekenaar in dienst van Arnemuiden. Van Steveninck scoorde dit weekeinde niet tegen Temeuzen- se Boys. In de tien wedstrijden daarvoor was hij wel trefzeker geweest. Het topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1 Regilio Pinas (GPC Vlissingen) 27. 2 Bart van Steveninck (Arne muiden) 26 doelpunten, 3- Robbie van de Wijnckel (Breskens) 20, 4. Frank Allaart (Serooskerke) 15, 5 Daan van Damme (Hulsterioo) 14, 6. David Destorme en Sam Ysebae- rt (beiden Hoek), Dennie le Comte Derde klasse regio Zeeland: Rillan dia Smashers 1-De Sjuttul 1 4-4. Vier de klasse: Den Ossaert 2-Den Ossaert 3 3-5. Zesde klasse: Schepnet 2-Astroi- den 4 6-2, De Sjuttul 2-Terneuzen 4 0-8. Vrouwen. Hoofdklasse: Almonte-Yel low Sox 56-78. BV Souburg-Den Dungk 59-40. Waldric-BC Vlissingen 44-64. Eer ste klasse: BC Vlissingen 2-Dynamo 83-31. Mannen. Hoofdklasse: BC Eindhoven-Springfield 64-66, BC Vlissin- gen-Den Dungk 66-74. Eerste klasse: Vlijmscherp-Barons 2 sno, Volharding- Blauw Wit 93-53, Waldric-BC Vlissingen 2 80-43. Jongensjunioren. Hoofdklas se: Black Eagles-WSC 94-88, High Fi- ve-Blauw Wit 79-59, Attacus-BC Vlissin gen 73-108. Jongenskadetten. Hoofd klasse: High Five-Black Eagles 2 66-48, Attacus-BC Vlissingen 56-104. E3S2 (Duiveland). Hans Leune (WHS) en Mark Minderhoud (De Noor mannen) allen 12. 11. Robin van de Velde (Dauwen- daele), Gert-Jan Tierie en Christi- aan van Vossen (beiden SKNWK) en Martin Waisapy (Jong Ambon) allen 11, 15 Wilco de Valk (Kloetinge), Ar jen Oostdijk (Terneuzense Boys), Patrick Ketting (Goes), Eddy van den Bosch (Steen), Egbert Moer land (WHS). Arjan Quaak (Aarden burg), en Jacky Lambert (Koe wacht) allen 10. Nieuwvliet. Dressuur LR PC De Haringruiters. Paarden Z2: 1 Mandy Boogaers, Grenada en Ingeborg van Zeele, Renville (beiden Zwinr.) 176; 3. Joanie Gobeyn, Mirakel (Zwinr.) 173. Z1: 1. Miranda Prins, Melton (Zwinr.) 186; 2. Petra Verschueren, Remboley (Oranjer.) en Laura Broodman, Otello (Haringruiters) 180. M2: 1 Gino Acke, Merbo van 't Haantje (Biezenr154; 2 Yorick Baecke, Jalisco (Vlakter153; 3. Agnetha Bertou, Vitamine-H (Zwinr.) 140. M11 Romy Boeye, Narco (Zwinr.) 172; 2. Sibylle Burm, Sharon (Hulst) 157; 3. Milou Anthonisse, Apash (Haringr.) 155. L2: 1. Agnetha Bertou, Sidurmus, 169; 2. Rebecca Behr. Odes- sa (Eenhoornr.) en An van Iwaarden, Jessica (Biezenr.) 159 L1: l. Ellen Cools, Ramazotti (Hulst) 167; 2. Natasja Hertogh. Toppaz H (Eenhoornr.) 162; 3. Toto 28-2-2005. Winnende rijtje: 2-3-2-1-2-1-2-2-1-2-1-1-1. Lucky Day d.d. 28.02.2005 2-8-9-11 -13-14-22-28-31 -38-42-54-61-63- 65-67-68-70-72-78. Acapulco. Vrouwen finale: Pennetta (lta/1- Cervanova (Slw) 3-6 7-5 6-3. Dubai. Vrouwen. Eerste ronde: Marti nez (Spa) - Asagoe (Jap) 6-3 6-4, Bartoli (Fra) - Dulko (Arg) 6-1 7-5, Jie (Chn) - Garrigues (Spa) 3-6 6-4 7-5, Mirza (Ina) - Kostanic (Kro) 6-7 (2) 6-4 6-1, Jankovic (SMo) - Ruano Pascual (Spa) 6-3 6-1, Farina-Elia (Ita) - Venus Williams (VSt/5) 7-5 7-6 (6), Schnyder (Zwi/8) - Maleeva (Bul) 7-6 (1)6-2. Goes. Lukaart-INIieuwenhuysen-toer- nooi. HD4/5/6: S. van Buren/E. Kole-P. van Hoeve/M. van Hoeve 6-3. HD7: M. Sinac/J, Beulens-R. Hoeben/L. Janssen 9-1 HD8: C van den Bergh/L. Korstan- je-R. Ruisaard/C. Vleugel 7-5. DD7: S. Bonestroo/O. Roodhart-Bellaart/D Gast 6-5. DD8: H. de Klerck/A. Stomp- horst-K. Verhoeven/N. van Gastel 7-4 GD4/5: E. Eversdijk/C. Davidse-J. Oranje/J. Oranje 7-6. GD6: S. Westdorp /R. Aarts-K Houtepen/L. Houtepen 4-3. GD7: H Westdorp/G. Westdorp-J Sanderse/Sanderse 8-6 GD8: J. de Marco/L. Lambrechtse-N. Moens/R. Monkau 8-3. Roller-loper: J Kooman- B Mulder-Y van Raaij/Roelands 6-5. 119,95, 3. Hygïea (Westkapelle) 11f punten Nummer één naar finale stap LOS 9/pupil 1 LOS 9/pupi" LOS 9: 1.VTV 132,50 punten. Naar a nale Pupil 1 LOS 5/pupil 2 LOS 4' 5/jeugd LOS 5: 1 EMM 136,30 pur* 2. VTV 135,60, 3 DIOS (Oost-Sou» 132,05 punten. Eerste drie groK* naar de finale. Jeugd LOS 6/jun, LOS 6/senior LOS 6: 1 EMM 11=! punten, 2. Hygïea 115,00, 3 Turr (Oostburg) 112,00 punten. Eerste tii groepen naar finale. Jeugd L 4/Junior LOS 4/senior LOS 4: 1 V:' waarts 130,80 punten, 2. VTV 128.9C] DIOS 126,20 punten Eerste twee g:' pen naar finale. Jeugd LOS 3/jun LOS 3/senior LOS 3: 1. EMM 123! punten. Naar de finale. Jeugd L 3/junior LOS 2/senior LOS 1 en 2 Voorwaarts 132,70 punten, 2. Vc' (Middelburg) 132,10, 3. EMM 12*! punten. Nummer éen naar finale. Zierikzee. Recreatieve competitii' Poule A. Stand: 1. vc Lob 13-29, 2.Z landia 1 14-29, 3. Wea/Mevo'80 1 14' 4 Schouwse bouwmaterialen han! 14-22, 5. Big Boss 14-11, 6. Duiveli Vastgoed/Kwiek H3 13-6. Poule B:k De Kroon/Wiska 1 - Brogum 2-1, Q nexxion - Profile Tyrecenter Rinus Rt. 0-3 Stand: 1. Profile Tyrecenter Rif Roon 15-41, 2 HCR De Kroon/WisÜ 15-33, 3. Praktijk Jan/Cluzona 14-31) Bijdevaate Hypotheken 14-21, Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf 14-17 Brogum 15-14, 7. Sgravo-de Verflx 14-10, 8. connexxion 15-5. Poule WOZ - FIXET Schuddebeurs 0-3, Brug - HCR De Kroon/Wiska 2 1-2, Sü der de Oude/Kwiek H4 - Zeelandia 23 Stand: 1 Marleco/C 1000/CluH 14-35, 2. FIXET Schuddebeurs 14-31 De Brug 14-30, 4. Schilder Oude/Kwiek H4 15-25, 5- HCR Kroon/Wiska 2 14-23, 6. Sgravo-DEKi keersopleidingen 14-12, 7. Zeeland*. 15-8, 8. WOZ 14-7. Poule DA: Mé- Legemaate C 1000/Cluzona 1-2, B; Dier&Tuin/Wik 1 - DRV accountants! 2 0-3, Kwiek/Sporthuis Zierikzee D Wea/Mevo'80 Dames 1-2. Stand: DRV accountants/Wik 2 13-38, Wea/Mevo'80 Dames 1 14-33, 3 1000/Cluzona 14-27, 4 B: Dier&Tuin/Wik 1 14-25, 5. Mazda Le maate 14-20, 6. Kwiek/Sporthuis Zie zee D1 15-14, 7. Profile Tyrecenter nus Roon dames 14-8, 8. Wea/Mevc Meisjes 14-3. Mannen. Bond Tweede Klasse: S DWK 8-5; Hellasglana-Warande 1 IJsselmeeuwen-Dordrecht 9-11; Rijn-Nayade 4-11; de Meer-Schelde: Derde Klasse: BZC-Stormvogel PZPC-de Devel 6-13; RRR-Lansn 10-5; Zeehond-Barracuda 2-11; Po don-Kempvis 3-11; Hieronymus-i 4-5. District: Tweede Klas TRB/RES 2-Stormvogel 2 0-9. De Klasse: ZVDO'74-Schelde 2 7-7; Ki ben-Bruinvis 9-1 Herenjeugd: P Schelde 10-0 Junioren: Ganze-Ki ben 5-12; Schelde-Hieronymus 12-3. piranten: ZVDO'74 A-Schelde B Schelde A-TRB/RES A 6-0. Pupill SBC2000 B-Schelde B 15-3; Sch< A-Vennen A 14-1. Vrouwen: Dis Eerste Klasse: Schelde-Dokkeli 6-3. Derde Klasse: SBC2000-G2 14-5 Meisjes: Schelde-TRB/RES 1-1( Terneuzen. Voorronden clubcompe titie LOS-niveau rayons Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen. Instap LOS 6/ pupil 1 LOS 6/pupil 2 LOS 6: 1 Thor (Sas van Gent) 131,85 punten, 2. Voorwaarts (Axel) 120,05. 3. Astrow (Souburg)/MTV'69 (Middelburg) 116,10 punten Nummer één naar finale. In stap LOS 7/pupil 1 LOS 7/pupil 2 LOS 7:1. EMM (Terneuzen) 136,90 pun ten, 2. MTV'69/VELDO (Middelburg) 131,95, 3. VTV (Vlissingen) 124,15 pun ten Nummer één naar finale. Instap LOS 8/pupil 1 LOS 8/pupil 2 LOS 8: 1 Voorwaarts 135,80 punten, 2. MTV'69 dinsdag Voetbal Amstel districtsbeker: Hoek- (19.30 uur), ASWH-Unitas'30, Krabl dijke-Baronie (20.00 uur), Gri Lindt-GPC Vlissingen (19.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36