www.pzc.nl/adverteren Wat is üw reden om te collecteren voor de n NSGK? gehandicapte kind met het Reumafonds fZC Plaats uw familie berichten in de PZC (3 Onbezorgde vakanties Reumafonds Krachtige prostaatkruiden met vitaminen Nieuwe prostaatformule, aangevuld met vitaminen en antioxidanten voor meer energie j €3,- KORTING Goes: Drogisterij De Rode Pilaren, Lombardstraat 6 dinsdag 1 maart 2005 Vervolg van de familieberichten van pagina 14 Tot Ziens. Je bent er nog Het is nooit afgelopen We hebben saam gelachen En gehuild We hebben liefgehad Zo'n liefde kun je nergens kopen Hij kan ook nergens worden omgeruild je zult altijd in mijn herinnering blijven Je bent niet dood Maar voorgegaan naar huis Al kan ik jou geen lieve brieven schrijven Toch kom ik spoedig - zijn we weer samen thuis Mijn innig geliefde man, vader, groot- en overgroot vader Adriaan van Beveren echtgenoot van Laurina Louwerse is in de leeftijd van 84 jaar in Christus ontslapen. L. van Beveren-Louwerse Vader van: Rob en Marjan Marga en Louis Loes en fan De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 4 maart om 14.00 uur in de kerk van de S.O.W.- ge meente, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. U heeft de gelegenheid om te condoleren om 16.00 uur in zaal "Irene" achter de kerk van de S.O.W.- gemeente, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. L. van Beveren-Louwerse Kanaalstraat 83 4388 BL Oost-Souburg Telefoon 0118-464390 Lieve Opa van Beveren Ik heb een engel die mij leidt En die altijd naast me staat Waar ik stilletjes mee keuvel Waar ik zachtjes mee praat Ik was door alle jaren heen In diepste droefenis Nog niet één moment alleen Omdat mijn engel liefde is Raymond en Miranda Stefan Cynthia en Gijs Wendy leffery en Josca jordy en Patricia Jamie en Patrick -fpl Lieve "Opapa Koek" Ik ga slapen ik ben moe Sluit mijn beide oogjes toe Heere, houdt ook deze nacht Over ons getrouw de wacht Amen o ZtXC -y Sjoerd en Marijn Joeyenfuna y Davey 1 N r v Op 85-jarige leeftijd is overleden onze geliefde schoonzus en tante Neeltje Meliefste-Wondergem Serooskerke: I. Wondergem-Geertse Serooskerke: S. Wondergem-Janse Neven en nichten Serooskerke, 25 februari 2005 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. als je de mensen ziet, maar ze niet meer kent, als je toch blijft strijden om bij mij te leven, dan hoop ik dat je nu de rust is gegeven. Met grote droefheid geef ik u kennis dat na een ern stige ziekte van mij is weggenomen mijn lieve, zorg zame vader Hubrecht Willem Hollestelle sinds 9 juni 1991 weduwnaar van Magdalena Boogert in de leeftijd van 88 jaar. Mijn bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en de huisartsen te Yerseke voor de liefdevolle zorgen steun, Evelien 27 februari 2005 Gr. van Zoelenstraat 9,4401 KB Yerseke. De dienst van Woord en Gebed wordt donderdag 3 maart om 14.00 uur gehouden in het verenigingsge bouw, Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van onze geliefde zwager en oom Hubrecht Willem Hollestelle D. M. Ferdinandusse - Boogert P. Boogert L. Boogert - Hoogesteger P. Koster - Boogert Neven en nichten Op 27 februari 2005 is overleden onze buurman Hubrecht Hollestelle Fam. de Rooij Fam. Kooijman Fam. Cornelisse Fam. Polderman Fam. Minnaard Fam. Vercouteren Fam. Hoogstrate Wij wensen Evelien en de familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote verdriet. Enige en algemene kennisgeving. Bevorderd tot heerlijkheid. Met droefheid geven wij u kennis dat na een liefde volle verzorging in "Ter Valcke" te Goes is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Magdalena Maria de Visser Yerseke, 1 maart 1915 Goes, 28 februari 2005 Yerseke: Corn, de Visser Yerseke: Mar. de Visser Zeist: Joh. de Visser Vlissingen: E. de Visser - van de Thorn en verdere familie. Correspondentieadres: Marijkelaan 56 4401 GFi Yerseke. De dienst van Woord en Gebed wordt woensdag 2 maart om 13.50 uur gehouden in het verenigingsge bouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gele genheid tot condoleren. Verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis dat rus tig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en overoveroma Wijntje Petronella de Nooyer-Boon Rotterdam t Middelburg 22 mei 1907 26 februari 2005 Nel en Adrie Rinus en Jannie Cobie Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Correspondentieadres: I. Tessers, Prinses Irenestraat 16, 4332 XE Middelburg Moeder heeft altijd gewoond in de Beatrixstraat 29 te Middelburg. Moeder ligt opgebaard in de Prinses Irenestraat 16. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 3 maart om 12.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Hierbij willen wij doktoren en verplegend personeel bedanken voor de liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen in 't Gasthuis, afdeling Bolwerk. NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.nl 'We zoeken collectanten!' 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes epilepsie, zoals mijn dochter, u heeldankbaar zullen zijn. Nét als ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds LWOORD EN DAMj PARTNER 1 PLAN i« STEUN ONS WERK BLIJVEND! Tel. (0183) 611 800 Voor uw medeleven en belangstelling, getoond na het overlijden van onze zorgzame man, vader, schoonvader en baasje Hubrecht de Meijer betuigen wij u onze oprechte dank. M.E. de Meijer-de Vos Februari 2005 Proef Ma/ Havoloor koffie met je ogen dicht en geniet Open (e ogen voor de wereld en je ziet eert koffie die de kieine koffieboer een menswaardig bestaan biedt. Pas dan kun je er maximaal van genieten. www.maxgenieten.nl HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LÜCH1 Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl AiVjREF FLYING DOCTOR (EBFJ V f nederlandse stichting voor het Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 00 Sterk in beweging Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoeltoegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. U kunt de vakantiegids 2003 en/of de brochure van Groot Stokkert bestellen via onze afdeling reizen. 1020-5896485 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur Je bent man. Boven de veertig. En staat met beide benen in het leven. Dan is het prettig goed voor jezelf te zorgen. Ook de prostaat hoort daarbij. Nieuw is het prostaatverzorgende product Prosta Totaal. De prostaatverzorgend e kruiden zijn 'verpakt' in een multivitamine/ antioxidanten formule. Dit is goed voor het behoud van uw gezondheid, verhoogt de weerstand en ondersteunt het immuun systeem. Waarom Prosta Totaal? Z Goed voor het behoud van een normale prostaat y Goed voor geestelijke energie en concentratievermogen Bevat een hoogwaardig complex van o.a. saw palmetto, zink en lycopeen Bevat een uitgebreid vitaminen-complex www.prostatotaal.nl Tegen inlevering van deze bon ontvangt u op 1 verpakking Prosta Totaal® I 45 tabletten SEKSUELE ENERGIE Aangevuld met Ginseng, Ginkgo biloba, Groene thee en Druivenpit, voor meer energie. Van 17,95 voor 14,95 Lekker in mijn vel met Prosta Totaal!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30