Blunder keeper nekt Zaamslag Luctor verspeelt titelkansen PZC BKC komt zwak begin niet te boven Kleine nederlaag Terneuzense Boys arara Laatste Grand Prix driebanden gaat van start Scheldesport neemt opnieuw de leiding Aardenburg raakt simpel voorbij SVD >20 Zaamslag kan vroege achterstand niet meer wegwerken Zware nederlaag voor Cadzand uitslagen maandag 28 februari 2005 A door Jack Begijn ZAAMSLAG - Tegen Arnemui- den speelde Zaamslag een week geleden nog de pannen van het dak (2-4). Zaterdag in het thuis duel tegen Dinteloord gaven de zelfde spelers niet thuis. Met 0-2 ging de ploeg roemloos en vooral kansloos onderuit. Trainer Mark de Kunder vatte na afloop in de kleedkamer met drie zinnen de wedstrijd samen: „Mannen, we hebben hard ge werkt. Weinig kansen gehad. Al les geprobeerd, maar het is niet gelukt." Vervolgens las hij de eindstan den van de andere wedstrijden uit de tweede klasse voor. „Ty pisch Zaamslag, hè", verwoord de De Kunder, volgend seizoen oefenmeester van RIA Westdor- pe, zijn gevoel. „De ene week is het alles, de andere niets. Ver klaar het maar eens. En dat met dezelfde spelers. Mijn opvolger moet het antwoord hier maar eens op weten te vinden." De verwachtingen vooraf waren hooggespannen. De uitvoering viel echter anders uit. De wed strijd was nog geen minuut oud toen doelman Bart Corstanje ho peloos faalde. Een bal door het centrum bereikte de geheel vrij gelaten spits Ronald Traets. Die legde aan voor een volley. De po ging was verdienstelijk, maar had nooit doel mogen treffen. Corstanje reageerde niet of nau welijks. Via de binnenkant van de paal verdween de bal in het doel. Een grotere domper was voor de thuisploeg nauwelijks denkbaar. „Vorige week pakte ik alles", zei de aangeslagen doelman na afloop. „Vandaag ging ik bij mijn eerste balcon tact in de fout. Daardoor heb ben we de wedstrijd verloren. Als ik die bal gewoon gepakt had, hadden we vandaag een vlakke 0-0-wedstrijd gespeeld. Balen, ja." Met concentratie had het volgens de Zaamslagse sluit post niets te maken. „Ik schatte die bal gewoon verkeerd in. Het was meer een mislukte lob dan een schot." De blunder speelde de gehele wedstrijd door het hoofd van Corstanje. „Nadien herpakte ik me goed en heb ik er het beste van gemaakt. Je hoopt dan dat je ploeg zelf ook een paar keer scoort. Dan hoor je niemand meer. Het pakte allemaal anders uit. Maar goed, het zij zo." Zaamslag kwam de domper uit de eerste minuut niet meer te bo ven. De thuisclub kon goede be doelingen niet ontzegd worden, maar het initiatief lag toch bij een beter voetballend Dintel oord. De thuisploeg zocht voort durend met lange ballen de die pe spitsen en liet de ruimte op de vleugels onbenut. De fysiek sterke verdediging van Dintel oord had daardoor een makkelij ke middag. Jacco den Hamer en Peter Dieleman kwamen nauwe lijks in het stuk voor. Slechts één keer kwam Den Ha mer los van zijn tegenstander en slalomde hij door de verdedi ging van Dinteloord. Zijn inzet miste echter de juiste richting. Na rust gooide Zaamslag alles op de aanval, maar tot uitge speelde kansen kwam het nau welijks. Met de inbreng van Jaap Pijpelink hoopte De Kun der meer kopkracht in de ploeg te krijgen en met Coen Goossen meer diepgang over de vleugels. De tactiek leek bijna te slagen. Een kopbal van Pijpelink werd door verdediger John Kats van Dinteloord van de lijn gehaald. Het was de enige mogelijkheid uit de wedstrijd. Voor de rest was de thuisploeg onmachtig en vooral vleugellam. In de slotfase maakte Dinteloord het karwei vakkundig af via Arjan de Pag- ter. Zaamslag-Dinteloord 0-2 (0-1). 1. Ronald Traets 0-1, 85. Arjati de Pagter 0-2. Scheidsrechter: W. En- gelkens (Tilburg). Gele kaart: Joris Rademakers (Zaamslag), Kees de Veth en Jeroen Thomassen (beiden Dinteloord). Aantal toeschouwers: 150. Zaamslag: Bart CorstanjeTommy Tissink, Hubert van den Hemel, Jim de Jongh, David de Haan (65. Jaap Pijpelink); Arjan Hamelink (65. Coen Goossen), Randy Lauret (75. Eric Tissink), Menno den Dek ker, Joris Rademakers; Jacco den Hamer en Peter Dieleman. - riv Een aanvaller van Dinteloord omzeilt Zaamslag-keeper Bart Corstanje, maar komt niet tot scoren. foto Camile Schelstraete door Peter Snelders TERNEUZEN - In het vierde en laatste Grand Prix-toernooi driebanden van dit seizoen kun nen nog enkele spelers een po ging wagen zich alsnog voor de afsluitende Masters te kwalifice ren. Dat moet dan wel vanaf vandaag tot en met zondag 6 maart gebeuren. In die periode vormen Café Du Commerce en 't Bierwinkeltje in Terneuzen het strijdtoneel van de laatste Grand Prix van dit seizoen. De top van de huidige ranking hoeft zich geen zorgen te ma ken. Die weten zich reeds verze kerd van een plaats in de Mas ters, die van maandag 18 tot en met zondag 24 april bij SBC in Sluiskil wordt gehouden. Deel nemers als Koen Pöpsel. Arie Vink, Antoine de Maat, Patrick Vasseur, Hans de Witte, Ruud van Velzen, Theo Platjouw, Louis Dallinga, Fons Baart en Jack Kayser zijn zeker van een plaats bij de laatste zestien. De plaatsen elf tot en met zestien van de ranking kunnen nog be dreigd worden. Voor het vierde GP-toernooi in Terneuzen heb ben zich enkele deelnemers afge meld. Dat zijn Patrick Vasseur, Louis de Vos en Ad Bakker. In Terneuzen komen in totaal 47 deelnemers in actie. Op de door deweekse dagen starten de wed strijden om 19.00 uur. Zaterdag 5 maart wordt er van 10.00 tot 16.00 uur gespeeld en vanaf 19.00 uur. Zondag 6 maart be ginnen om 11.00 uur de kwartfi nales en vanaf 14.00 uur de hal ve finales. De finale wordt om streeks 16.00 uur in Café Du Commerce gehouden. Aanslui tend op die eindstrijd geeft Ger- rie Geelen een biljartdemonstra tie. Zij zal onder meer een partij spelen tegen de winnaar van de ze vierde GP. Programma eerste ronde, maan dag 28 februari in 't Bicrwinkeltje: Willy van Limmen-Jack de Maat, Frank Wiskerke-Lex de Feyter, Al- bert. van Leeuwen-Hans de Witte. Dinsdag 1 maart in 't Bierwinkel tje: Cor de Jonge-Johnny Bakker, Fons Baart-Meerten Dallinga, Jur- gen Martin-Jean-Paul de Kraker. Du Commerce: Leen de Koning-Jo- hnny Tanghe, Gennaro Peco- raro-Willy de Boey, Marco Potvlie- ger-Arie Vink. Woensdag 2 maart in 't Bierwinkeltje: Bert, Tim- mer-Piet Oppeneer, Florent Rom- baut-Theo Freijzer, Eddie van Goethem-Levien Basting. Du Com merce: Robin Claerhoudl-Koen Pöpsel, Antoine de Maat-Frits Bakker, Cees A. Wissel-Joke Breur. door Roeland van Vliet ARNEMUIDEN - Arjen Kats was er vlak na rust nog niet hele maal met z'n hoofd bij. De mid denvelder van Arnemuiden dren telde wat rond de middellijn en keek op zijn gemakje hoe de aan val over links verliep. Het was dat trainer Wim Davidse hem als een bezetene naar voren schreeuwde, anders had hij nooit de voorzet kunnen geven waar de enige treffer in het duel met Terneuzense Boys uit voort kwam. „Ga nou mee!", schreeuwde Wim Davidse vanuit zijn dug-out. Arjen Kats deed of zijn neus bloedde en hield hetzelfde sukkeldrafje aan. Toen de trai ner zijn Oost-Indisch dove mid denvelder nog een keer maande naar voren te gaan, antwoordde Kats: „Ah joh, het spel is toch helemaal aan de andere kant." Maar, hij zag tegelijkertijd dat het Davidse ernst was en dus volgde hij de wijze raad maar op. Daardoor arriveerde hij net op tijd in het zestienmeterge bied van Terneuzense Boys, waar hij een hoge bal vanaf de linkerkant kon oppikken. Hij draaide om z'n as, trok de bal te rug op Jack de Smit, die hem knap binnenschoot: 1-0. Zo had Davidse zaterdag een gouden wissel en een gouden aanwijzing binnen zeer korte tijd. In de rust had hij namelijk zijn spits Arjen Reynoudt ver vangen door Jack de Smit. Prompt scoorde de routinier. Het was zijn vijfde competitie treffer van dit seizoen. De koploper van de tweede klas se E had nog wel vaker moeten scoren tegen de nummer zes. Dan was het wellicht een aan trekkelijker duel geweest. Ter neuzense Boys, dat nauwelijks aanspraak maakte op een over winning, kwam een aantal keer goed weg. Invaller John Crucq schoot een keer op de lat, Cor- jan Marijs raakte van dichtbij de paal. En Bart van Stevenin- ck, die in de competitie en de be ker samen al goed was voor 33 treffers, had zijn dag niet. Ook de voorhoede van Terneu zense Boys had zaterdag moeite met scoren. „Vorige week ha<£ den we er nul tegen De Zwefv$- en nu weer", constateerde trai ner Henk Ottens. „Aan onze in zet heeft het niet gelegen. De jongens hebben er hard voor ge werkt. Alleen missen de spitsen de vorm." Vandaar dat Arjen. Oostdijk en Evert-Jan van Op- dorp nauwelijks opdoken voor het doel van Roy den Dunnen. Het hachelijkste moment voor, Arnemuiden deed zich voor in de laatste minuut van de eerste helft. Van Opdorp zette de bal voor vanaf rechts, waarna Dep Dunnen uit zijn doel kwam om hem rond de strafschopstip te pakken. Maar zijn teamgenoot Raymond de Nooijer was eerder bij de bal. Die trapte de bal weg, omdat hij wilde voorko men dat Tim Louwiesse, die mee opgestoomd was, gevaarlijk werd. De Nooijers bal ging wel vlak langs de paal. Henk Ottens: „In de eerste helft deden we niet zo veel onder voor Arnemuiden. We hadden zelfs op voorsprong kunnen ko-. men. Na de 1-0 moesten wij ki de aanval en daardoor vielen ej? gaten achterin." Namens Ter neuzense Boys kreeg Jan-Gen ard Hartman nog een rode kaart. In de tweede minuut vap de blessuretijd haalde hij dp doorgebroken Leon van Belzen, neer. Scheidsrechter Lisseyejd; had meteen rood kunnen geveq, maar toonde Hartman de gél^ kaart. Het was echter al zijn, tweede en dus kon hij vertrek-, ken. Arnemuiden is na zaterdagt nog steeds titelkandidaat num mer één. Voor Terneuzense Boys is er dit seizoen niets meer te ha len. „Het enige wat we nog kunr nen doen, is aan het einde vap het seizoen een leuke serie neer-, zetten", zei Ottens optimistisch; Arnemuiden-Terneuzense Boys 1-0 (0-0). 47. Jack de Smit 1-0. ScheidsrechterP.L. Lisseveld (Poortvliet). Rode kaart (2x geel): Jan-Gerard Hartman (Terneuzen se Boys). Toeschouwers: 300. Terneuzense Boys: Ronald Gort; Robert Rijnberg, Jan-Gerard Hart,- man, Mevlud Eryüruk (82. Luc. van Waes), Jordy Goossen; Mat'ti Buysse (70. Anrico van Hecke), Tim Louwiesse, Robbie Jonkman Ali Eryüruk; Evert-Jan van Op- dorp (70. Ruud Hoogesteger) en Ay jen Oostdijk. door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfballers van BKC hebben in de vierde klasse B een 9-12-nederlaag ge leden tegen Scheldevogels. Door het 13-13-gelijkspel bij 't Cap- proen is Zaamslag in de vierde klasse C zeker van lijfsbehoud. BKC-Scheldevogels 9-12: Een wel erg gehavend BKC (Michiel en Wietse Roest waren ge schorst, Lilian van der Lijke ge blesseerd en aanvoerder Jolan- da Dees met vakantie) liet het in de eerste helft volkomen afwe ten. Daarin kwam het team op een flinke achterstand: 3-10 bij rust. „De opdrachten werden niet uit gevoerd. Kinderlijke fouten bo den de tegenstander alle kans om weg te lopen", keek coach Huib van der Lijke terug op die periode. Na de pauze en 'bijgepraat' door de coach kwam BKC nog sterk terug, en leek de ploeg bij 8-10 zelfs op weg naar de aan sluiting. „Maar het gat was te groot en de tijd te kort", zei Van der Lijke. Hij zag invaller Jerry van Haneghem wel vier keer sco ren. Scores BKC: Jerry van Haneghem 4, Marty de Vilder 2, Maria Meij- aard, Carmen Snouwaert en Pieter Kousemaker 1. 't Capproen-Zaamslag 13-13: In de slotfase van de competitie heeft Zaamslag het goede ritme gevonden. Nadat een week eerder de vier puntenwedstrijd tegen ODI werd gewonnen, pakte het nu in Hellevoetsluis tegen subtopper 't Capproen een punt. Een heel belangrijk punt, omdat de ploeg daardoor degradatie ontloopt. Zaamslag startte overtuigend (1-5 na tien minuten) en bleef tot bij het ingaan van het laatste kwart aan de goede kant van de score (8-10). Maar de ploeg zag 't Capproen daama voorbij ko men: 11-10. „Maar we hadden nog voldoende inhoud om een gelijkspel uit het vuur te sle pen", wist aanvoerder Frans Verpoorte. Scores Zaamslag: Frans Verpoorte 6, Marco van Reeuwijk 3, Linda Hamelink 2, Sandra Hamelink en Wilco van de Ree 1. door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport hebben de koppositie in de eerste klasse zuid heroverd. De uitwedstrijd tegen ABC werd met 63-55 ge wonnen, terwijl concurrent Ba rons verloor bij BV Souburg. ABC-Scheldesport 55-63: Schel desport heeft zich in Wijk en Aalburg gerevancheerd voor het verlies tegen BV Souburg. Dat ging niet zonder slag of stoot. Bij het begin van de laatste pe riode keken de Terneuzenaren nog tegen een 51-48-achter- stand aan. Maar Scheldesport toonde veerkracht. Verdedigend stond de ploeg van trainer Vladi mir Dielemans in tien minuten zuivere speeltijd slechts vier treffers toe. In aanvallend op zicht nam Maurits van Aalst het team op sleeptouw. De center speler forceerde de beslissing. foto Camile Schelstraete Luctor-speelster Evelien van den Dool passl de bal op Adrie de Jonge (nummer 7). Terneuzense korfballers verliezen topper tegen Atlas: 10-13 Dielemans was na afloop met na me tevreden over de discipline binnen zijn team. Zijn spelers namen sportief revanche voor de eerste thuisnederlaag van vo rige week. Zo werd Schelde sport op slechts vier fouten be trapt. De productie van Scheldesport werd verdeeld onder Maurits van Aalst (13), Amin la Lami (9), Rochardi Maduro en Joery van Aalst (8). Marathon 2-Scheldesport 2 47-43: Bij rust was het verschil elf punten in het voordeel van Scheldesport. Maar de voor sprong werd daama weggege ven door de mat spelende Ter neuzenaren. Na de derde perio de was de stand gelijk: 28-28. In de slotfase namen de Vlissingers afstand van Scheldesport. Tony Jansen (10) en Nino Wullems (8) scoorden de meeste punten voor Scheldesport. door Jan Roovers TERNEUZEN - Op de voor laatste speeldag was Luctor-At las in de vierde klasse B van de landelijke competitie zaalkorf bal hét topaffiche. De winnaar zou zich een fraai uitzicht ver schaffen op het kampioenschap. Atlas won met 13-10 en kan za terdag bij winst (in de uitwed strijd tegen ZKV in Zuidland) de vlag op het clubgebouw in Ititthem hijsen. Wat voor het Terneuzense Luc tor het positieve slot van de re guliere competitie had kunnen worden, draaide voor het acht tal van coach Peter Durink uit op een forse anticlimax. Vooraf was Luctor er toch wel enigszins van overtuigd dat ze meer in huis hadden dan de Wal- cherse tegenstander, waar in de uitbeurt met 9-7 van werd ge wonnen. Durink had een paar positieve opmerkingen naar zijn team toe gemaakt: ,.We hebben meer scorende mensen: thuis voordeel; uit de topscorer aan banden gelegd." Dat alles had Atlas diep geraakt, ze waren er op gebrand Durinks ongelijk te bewijzen. Topspanning dus in sporthal 't Zwaantje, beide ploe gen hadden louter baat bij winst. Vertrouwen Na een voorzichtige opening kwam de thuisploeg als eerste los. Een 2-0-tussenstand door treffers van aanvoerder Evelien van den Dool en Davy Jonker ga ven de vele thuissupporters ver trouwen. Maar Atlas heeft met het koppel De Visser-Wezemer kwaliteit en een niet te verwaar lozen routine in huis. In het an dere vak zorgden goed onder steunende vrouwen ervoor dat André Polfliet en Rob de Pagter het hun directe tegenstanders moeilijk konden maken. Dat be taalde uit in 3-3-stand, en door twee doelpunten van aanvoer der Michel Wezemer een 3-5-voorsprong bij rust. Toen al was duidelijk dat de be zoekers de betere ploeg in het veld hadden staan. Er werd rus tig toegespeeld naar mooie kan sen, en het samenspel was stuk ken beter verzorgd dan bij de thuisploeg. Bovendien waren de afvang en rebound geregeld en ook tactisch stak Atlas beter in elkaar. Waar een kansen mors end Luctor de paalbezetting vaak verwaarloosde en aanval lend dan ook veelvuldig onno dig balverlies leed, kon Atlas met langlopende aanvallen de verdediging van de thuisploeg ontregelen. En, met Michel We zemer en André Polfliet als hoofdaanvallers in de vakken, scoren. Luctor bood te gefor ceerd tegenstand, verzuimde ook de lange mensen als 'paal werker' in te zetten. En dus liep de ploeg constant tegen een ach terstand aan te hikken (5-6, 7-8, 9-10). Partijdigheid „En als we op het punt stonden om aan te sluiten, zorgde scheidsrechter Cannoo er wel voor dat dat niet gebeurde", ver weet coach Peter Durink de Wal- cherse arbiter van partijdig heid. Hij zou een paar stippen cadeau hebben gedaan op cru ciale momenten. „We hadden de bond om een andere arbiter ge vraagd. Cannoo is Forti s, coach Hans de Meij van Atlas (die ove rigens met vakantie was, Harry Koppejan verving hem) komt daar ook vandaan. Dan weet je het wel", aldus Durink. Los van dat alles was de coach van Luctor ook wel zo sportief om toe te geven dat zijn ploeg had verzaakt. „Geen beste wed strijd, inderdaad. Maar gooit Da vy bij 9-11 de straf worp binnen, dan weet ik het nog niet. Sluiten we misschien toch nog aan. En aan een gelijkspel hadden we tenslotte genoeg", zei Durink. Maar Davy Jonker miste. Waar na André Polfliet Atlas defini tief over de streep trok en Atlas verdiend won. Scores Luctor: Davy Jonker 4, Mar jolein Durink 3, Sylvia Trouw borst 2, Evelien van den Dool 1 door Peter Snelders TERNEUZEN - De voetbalsters van Terneuzense Boys blijven in de hoek waar de klappen vallen. De ploeg, die in de derde klasse van het zaterdagvoetbal uit komt, speelde nu met 1-1 gelijk tegen Tricht. Gezien het aantal kansen had Terneuzense Boys moeten winnen. Terneuzense Boys-Tricht 1-1: De eerste helft was de thuis ploeg vrijwel constant in balbe zit. Maar door onzorgvuldigheid in de afwerking werd er veel te weinig gescoord. Alleen Stepha nie Roegiers trof doel: 1-0. Het zelfde beeld in de tweede helft, waarin Tricht via Mariska van Groeneveld verrassend op gelij ke hoogte kwam. Zaamslag-Smerdiek 2 1-2: Smerdiek 2 nam de leiding door een treffer van Simone Scherpe- nisse. Niet veel later maakte Margreet Schelfhout gelijk. Door een misverstand bij Zaam slag kon Irma Hage een kwar tier voor tijd de 1-2 maken. Aardenburg-SVD 3-0: Aarden burg was sterker en gevaarlij ker. Dat drukte de thuisploeg uit in goals van Meike QuataerJ, (2x) en Marjolein de Munck. Tf; HEINKENSZAND - Cadzand heeft zaterdag in de vierde klas se A een zware nederlaag gele den. Het uitduel met Heinkens- zand ging met 4-0 verloren. Pas op slag van rust slaagde de thuisploeg er in de verdedigend ingestelde bezoekers via Joeri Westrate op achterstand te zet ten. Cadzand nam na rust meer risico. Via een hattrick van Jeroen Verschiere (goals in ck 65e 80e en 90e minuut) profi teerde de koploper prompt opti? maal van de geboden ruimte. II111 l"H TraraWMHMBB Eede. Kampioenschap derde klasse bandstoten district Delta Zuid- West. Eindstand: 1. Edward Janssen (De Kastanje Kloosterzande) 12 match- punten, algemeen gemiddelde 2,67, hoogste serie 16 caramboles; 2. Hans de Kok (LBV Lewedorp) 8-2,00-10; 3. Cor Gouka (VEG/ABV Oost-Souburg) 8-1,87-12; 4. Aad van Geloven (De Kas tanje) 8-1,80-12; 5. Piet Donze (Rehawe Vlïssïngen) 6-1,67-10; 6. Dick van de Berg (VEG/ABV) 6-1,66-20 (hoogste se rie); 7. Peter Rijborz (VEG/ABV) 4-1,66-8; 8. Eddy de Croock (Hof van Eede, Eede) 4-1,57-8. sssmraHH Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: In den d'Waes 2-Morres/Controlec 2 7-1, De Smet-OJB 5-0, Casteels/De Meerpaal-'t Jagershuis 3-1, Donckers- Café Popeye 4-4, Morres/Controlec 2- Max Korting 2-2, Equinox-Morres/Con- trolec 2 4-0. Stand: In den d'Waes 2 17-42, De Smet 17-38, Café Santé 16-36, OJB 16-35, Tènce/Zaman Sport 2 17-26, Casteels/De Meerpaal 17-26, Den Dullae- rt 16-22, 't Jagershuis 17-20, Donckers 15-13, Max Korting 17-11, Equinox 15-10, Morres/Controlec 2 18-4. Klasse B: ING Bank-IZV/IBS 3 0-4, IZV/IBS- ADM/Lazarus 3-3. Stand: Café Santé 17-41, Neckermann/Stuntmarkt 17-41, De Gouden Kroon 17-36, ADM/ Lazarus 17-35, ING Bank 16-27, De Reizende Man 17-23, Roskam/vd Velde 17-21, IZV/IBS 18-20, Morres/Controlec 3 17-17, IZV/IBS 2 16-14, IZV/IBS 3 16-11, Cafe Popeye 2 17-6. Hoek. Braakman Open. Mannen, en kel. Categorie 3+4: Mare Felius-Ru- ben Haverbeke 9-3, Duncan Black- man-Dylan Blackman 8-3, Marc Fe- lius-Duncan Blackman 6-51 Categorie 5: Jan-Maarten van de Vrie-Dominic de Maagt 10-4. Categorie 6: Patrick de Maagt-Peter van Limmen 11-4, Bjorjn Neve-Walter Boender 8-6. Categorie 7: Ko Neels-Abdon Pieters 11-2, Jan Gij' sen-Hans van Sonderen 8-5. Vrouwen, enkel. Categorie 3+4: Karlijn Ag ten-Brigit de Waele 10-3, Renee Pie- ters-Stephanie Pouwels walk-over, Kar lijn Agten-Stephanie Pouwels 7-4. Cate gorie 6: Renske Fraanje-Tessa Lam mens 8-3. Categorie 7: Judith Rik ken-Elies de Waele 6-0 (opgave), J.Y. Leandor Kotzebue-lneke Elen 6-5. Cate gorie 8: Joyce Buijze-Natasja Muidei 6-4. Mannen dubbel, categorie 3+4: Duncan Blackman/Kim Langeraert- Dylan Blackman/Marc Felius 5-4. Vrou wen dubbel, categorie 3+4: Aubrey Maenhout/Mandy Wolfert-Karlijn Ag ten/Marianne Fraanje 9-4. Gemengd dubbel, categorie 3+4: Nathalie dt Schepper/Marc Felius-Karlijn Agteé, Jurran Schut 6-5. Sas van Gent. Recreatieve bedrijfa- competitie. Vrouwen: Haers-Esplana; da 2 3-0 (25-18, 25-23, 25-22), Swagema- kers-Savok/J de Block 1-2 (16-25, 26-23; 11-18), Stoffels Cleaning-Esplanada 3:0 (25-17,25-8,25-21). Stand: Savok/J de Block 13-30.5, Swa- gemakers 14-26.5, Stoffels Cleaning 13-26, Esplanada 12-15, Haers 13-15, Es planade 2 13-4. Gemengd: ABAB-Acke 2-1 (25-lè, 25-15, 23-25), Doeland/Westdorpe-Robs Jobs 2-1 (21-25, 25-18, 25-20), 't Klieks- ke-C Line 0-3 (9-25, 22-25, 11-25}. Stand: Savok/Outokumpo 13-34, Garf ge Bode 13-31, Robs Jobs 13-24, Ackf 13-22, C line 14-18, ABAB 14-17, Doe land/Westdorpe 13-10, 't Klïekske 13-1. J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44