PZC Vervolg van de fa m i lieberi ch ten van pagina 10 CJGEBR. DOMINICUS BV 'We zoeken collectanten!' <wmm maandag 28 februari 2005 Enige kennisgeving Ondanks een leven van veel moeite, zorg en pijn Mocht het geen last voor anderen zijn Open oog en hart voorde medemens Zorg voor haar man, kinderen en kleinkinderen was haar wens Zo was haar leven, daarin was ze groot En dat is gebleven tot aan haar dood Onze lieve moeder en oma is er niet meer Cornelia Fliers-Peters weduwe van Willem Fliers Vlissingen, 27 februari 2005 Vlissingen, 1 september 1954 Onze dank gaat uit naar Dr. Hamelink en de medewerksters van Zorgstroom. Vlissingen: Jeannette Elfferich-Fliers Rob Elfferich Marlies Koudekerke: Gerda Kaasenbrood-Fliers Robbert Kaasenbrood Sabrina en Alexander Vlissingen: Caroline de Boer-Fliers Ed de Boer Nadia, Jordy Vlissingen: Willem Fliers Meijlandstraat 3, Vlissingen Correspondentieadres: Meijlandstraat 7,4581 fV Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcen- trum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 5 maart om 11.15 uur in het rouwcentrum, gevolgd door de begrafenis om 12.00 uur op de algemene be graafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Bedroefd ben ik door het overlijden van mijn zeer ge liefde schoonzusje Corrie Fliers-Peters bedankt Corrie voor alles C. van der Made-Fliers Vlissingen, 27 februari 2005 Hij hield niet van die mooie dure zinnen Hij was doodgewoon, maar o zo echt. Wat hij zei, dat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voor! Daar is alles mee gezegd. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons bete kend heeft, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man. onze lieve vader en opa Comelis den Hamer echtgenoot van Tanneke Haak in de leeftijd van 78 jaar. Axel: T. den Hamer-Haak Axel: Jan den Hamer Magda den Hamer-van Leenen Michelle Walsoorden: Edwin den Hamer Jetty den Hamer-Kamerman lan 26 februari 2005 Kanaalkade 60 4571 CL Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve Opa! Ik was zo blij dat je af en toe jouw vrijdagse pilsje kwam drinken. En dan kan ik alleen maar stil zijn, waar haal ik nu mijn woorden vandaan? Michelle den Hamer Lieve Opa, |e was altijd zo sterk als een beer en toch ben je er nu niet meer Ik ben nu heel verdrietig en dat voelt niet fijn maar in mijn hart zul je altijd bij me zijn. Heel veel liefs, lan Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlij den van onze zwager en oom Comelis den Hamer echtgenoot van Tanny Haak in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Tanny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Zaamslag: Cathrien en Dirk Dekker-Haak Temeuzen: Corrie haak-Verschelling Zaamslag: Bram en Lenie Haak-de Regt Eindhoven: Ineke en Jan Hanse-Haak Zaamslag: Ko Haak Neven en nichten 26 februari 2005 Wij zijn verdrietig dat onze broer en zwager Kees den Hamer toch nog onverwachts is overleden. J. den Hamer f K. Hamer J. den Hamer C. den Hamer-de Feijter C. Dieleman-den Hamer P. Dieleman J. Dieleman-den Hamer f F. Dieleman "De Heer is mijn herder" psalm 25 Na een moeizame laatste periode is, voor ons toch nog onverwacht, overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Geertje Johanna Bouterse-Dalebout 11-11-1925 26-02-2005 Ellemeet: J. J. H. Bouterse Barendrecht: H. J. Visser-Bouterse H. Visser Ellemeet: J. J. Bouterse en kleinkinderen Schelpweg 11 4323 LM Ellemeet De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 2 maart om 12.30 uur in "'t Durpsuus". Deense- straat 11 te Ellemeet. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Ellemeet omstreeks 13.30 uur. Na de begrafenis is er in '"t Durpsuus" gelegenheid de familie te condoleren. -Lievergeen bezoek aan huis.- Rust zacht, lieve oma we zullen je zo erg missen. Jurgen Michaël en Jessica Charly-Ann Na een moeizame laatste levensfase is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Geertje Bouterse-Dalebout N. Stoel-Dalebout C. Dalebout-Elenbaas M. Nelisse-Dalebout T. Dalebout H. Dalebout-Goulooze M. Muste-Dalebout H. Muste Neven en nichten Kamperland. 27 februari 2005 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze vader, groot-, overgroot- en stiefvader Peter Franken echtgenoot van Cornelia de Korte in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: C. Franken-de Korte IJsselsteijn (L): Gerrit en Coby Franken-Bunt 't Harde: Jannie en Jan van der Wolde- Franken Balkbrug: Aart en Henriët Franken- Fokkert Nunspeet: Lubbert en Peetje Franken- van den Dragt Nunspeet: Bertus Franken Oost-Souburg: Jan en Matty Vogel-de Bree Oost-Souburg: Frank en Lettie Vogel- Dieleman Klein- en achterkleinkinderen 4534 GP Middelburg, 25 februari 2005 Briandlaan 2 Correspondentieadres: L. Franken Nassaulaan 78 8071 NB Nunspeet Woensdag 2 maart is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats Rustoord, Postweg 60 in Nijmegen van 14.00 tot 14.15 uur. Aansluitend zal hier een rouwdienst worden gehou den waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aldaar om ca. 15.00 uur. Geen bloemen. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. Dan is het weer heel even net zoals vanouds In de vroege ochtend van zaterdag 26 februari is moederen oma overleden Jannie de Pooter-Jansen weduwe van lacobus de Pooter We zijn dankbaar voor wat ze voor ons betekend heeft. Axel: Ko de Pooter en Nora Vonck Rikkie en Inge Timmie en Roselien Goes: Jan de Pooter en Lia Riekwel Julie-anne en Maurice Guido foost-jan Axel: Wim de Pooter en Marjolijn Luteijn Alexander Gabriëlle Correspondentieadres: Fam. J. de Pooter. Hugo van der Goesstraat 7.4571 MC Axel. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 2 maart om 10.00 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne her inneringen. delen wij u mede dat is overleden onze lie ve, zorgzame moeder en oma Fiorentina Rosalia Blommers-van Oorschot weduwe van Gerard Blommers r 24 februari 2005 14 november 1919 Middelburg: Jopie en Ben Ruben Robert Prinsenbeek: Marja en Fred Rens Frank We hebben haar in besloten kring naar haar laatste rustplaats gebracht. Soms Soms lijkt het leven droefenis en pijn alsof je duizend dingen plotseling bedreigen. Soms is 't alsof je armen vleugels zijn en je in de blauwe hemel op kunt stijgen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen mijn lieve man. onze vader, opa en mijn overgrootvader Pieter Lampert In de leeftijd van 86 jaar. C. Lampert-Davidse Hannie Indra Irma en Tonnie Esther en Maher Milan Jorn Rosalie Sjaak en Elly Maryn Annabel Vlissingen. 25 februari 2005 Correspondentieadres: De Savomin Lohmanlaan 5 4384 KC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 maart a.s. van 12.45 tot 13.15 uur in de rouwkamer van St. Willibrord, Bachtensteene 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen op de leeftijd van 86 jaar onze geliefde zwager en oom Piet Lampert P. Davidse-Joosse S. Paauwe-Davidse C. Paauwe J. Davidse-Nieuwenhuize C. Davidse M. Davidse-Pouwer H. v. d. Doel J. v. d. Doel-Broekhuizen C. Davidse-Lobbezoo J. de Visser-Davidse Joh. Davidse L. Davidse-Zandburg L. Davidse J. Davidse-Janse Neven en nichten Hoewel haar gezondheid langzaam achteruitging is, toch op een moment dat wij het niet verwachtten, overleden onze lieve moeder en oma Catharina Dominicus-Slabbekoorn sinds 18 maart 1979 weduwe van Jan Dominicus in de leeftijd van 87 jaar. Wij zijn de medewerkers van Zorgcentrum Vredelust dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging. Kruiningen: Frank Dominicus Anneke Dominicus-de Voogt Arjan Ilona en Erwin Denny Yerseke: Rene Dominicus Connie Dominicus-Hieftje Claudia Kathy Rilland: Wilma van den Durpel- Dominicus Jan van den Durpel Lorenzo Sarina Yerseke. 26 februari 2005 Zorgcentrum Vredelust, kamer 229. Correspondentieadres: Röntgenstraat 16 4416 DP Kruiningen Onze moeder en oma is opgebaard in haar eigen ka mer in Vredelust. alwaar dinsdag 1 maart van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De afscheidsdienst wordt woensdag 2 maart om 10.00 uur gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, delen wij u mee dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Jannetje de Wilde-Polderman weduwe van Johannis Pieter Cornelis de Wilde in de leeftijd van 89 jaar. Rilland: W. L. de Wilde t L. M. R. de Wilde-Mampaey Rilland: L.W. de Wilde t M. J. A. de Wilde-van der Laak Rilland: M.J. de Wilde J.W. de Wilde-van der Eem Bergen op Zoom: M. F. M. Levolger-de Wilde G. Levolger Rilland:!, de Wilde T. J. de Wilde-van Onselen Klein- en achterkleinkinderen 4411 AM Rilland, 26 februari 2005 Valkenisseweg46 Correspondentieadres: J. de Wilde Bosgatdam 18 4411DD Rilland Dinsdag 1 maart is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 19.00 tot 20.00 uur. Woensdag 2 maart zal een herdenkingsdienst gehou den worden in "De Levensbron", Valkenisseweg 12 te Rilland om 10.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Rilland om ca. 11.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in "De Levensbron". Familieberich ten Sterven doe je niet in eens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je sterft 't Is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt, ik ben wat moe maar op een keer ben je aan je laatste beetje toe dag lieve oma Audrey Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd. Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Zeer bedroefd, maar dankbaar dat hij niet verder heeft moeten lijden, geven wij u kennis dat op de leeftijd van 90 jaar toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en over-opa Izaak van de Luijster weduwnaar van Dina Pieternella van Lare Geboren 24 februari 1915 Overleden 26 februari 2005 Met dank aan alle medewerkers van zorgcentrum "Bach ten Dieke" voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen: D. P. van de Luijster-van Lare f Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: C. van de Luijster Van Diemenstraat 59 4535 AR Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. We zullen je missen Lieve opa Cécile en Yme Stan. Rick, Tom. Evi Anja en Peter Iris, Noud Bedroefd geven wij kennis dat na een zorgzaam leven van ons is heengegaan, onze geliefde zwager en oom Izaak van de Luijster weduwnaar van Dina Pieternella van Lare Schoondijke: Jac. van Lare E. van Lare-Risseeuw Middelburg: A. van Lare t C. van Lare-den Decker Schoondijke: J. van Lare P. van Lare-de Reu Serooskerke (W.): N. Verkeste-van Lare Joh. Verkeste t Neven en nichten 26 februari 2005 Verdrietig geven wij u kennis dat geheel onver wachts is overleden onze lieve zorgzame vader Adrianus Marinus van der Weel sinds 20 augustus 2004 weduwnaar van lacoba Fokker Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 93 jaar. Kapelle: J. K. van der Weel A. van der Weel-Kwist Burgh-Haamstede, 26 februari 2005 Haeskenshof 53 Correspondentieadres: J. K. van der Weel, Gistellisstraat 14421 CW Kapelle De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 2 maart om 15.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Burgh, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats te Burgh. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig in de Kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Restaurant "De Burghse Babbelaers Achterweg 9 te Burgh. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons veel zeer. Heden overleed, tot onze grote droefheid, onze lieve moeder, oma en overoma Sara Hoogstrate-Burgel weduwe van Jacobus Hoogstrate 31 maart 1909 - 26 februari 2005 Kloetinge: J. A. I. Hoogstrate J.S. Hoogstrate-Neels Kloetinge: A.I.I. Hoogstrate A. Hoogstrate-Constant Goes: J. Hoogstrate S. de Jonge A. J. M. Hoogstrate-Walrave f Kloetinge: G. Hoogstrate H. J. M. Hoogstrate-Huige Kloetinge: J. A. van der Kerk-Hoogs tra te R. E. van der Kerk Vlissingen: A. A. Hoogstrate A. M. Hoogstrate-Cok Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondenteiadres: J. A. I. Hoogstrate, Kon. Julianastraat 114481 AW Kloetinge. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 2 maart om 13.00 uur in de 'Geerteskerk' te Kloetinge. Aansluitend zal om streeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur ge legenheid om afscheid van haar te nemen in boven genoemde kerk. Na de begrafenis is er in de 'Geerteskerk' gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Wij willen het verplegend personeel van 'Ter Valcke' Mozartstraat I hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Zijn liefde, persoonlijkheid en levenshouding zal bij ons in dankbare 1 herinnering blijven voortleven. Na een langen mooi leven, is hij nu aan zijn laatste reis begonnen. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die l hij achterlaat, delen wij u mede dat heden zacht en f kalm van ons is heengegaan Joseph Johannes Michel de Reeper weduwnaar van Adrienne Marie Jeanne Justine Demoor 27 april 1909 26 februari 2005 Namens de familie: E. de Reeper Veere Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" Correspondentieadres: Achterberglaan 60 1422 EB Uithoorn Onze oom is in zijn kamer van Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", afdeling Rozenhof, Sandenburgh- laan 2 te Veere opgebaard, alwaar gelegenheid tot bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag jj maart om 12.30 uur in de "Onze Lieve Vrouwe Kerk". Singel 106 te Vlissingen (nabij stadhuis), waarna aansluitend om 14.00 uur de crematieplech-i tigheid zal plaatshebben in het crematorium, Weste-j lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tót condoleren in de ontvangkamer van het crematork um. I Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van 7 Willem Bostelaar willen wij u hartelijk bedanken. De fami!* Middelburg, februari 2005 a Zijn liefde en steun te moeten missen is swaijL Voor het overstelpend medeleven na het overlijden vat mijn lieve man en onze vader Leo Huissoon willen wij u allen hartelijk bedanken. Het deed ons goed. d Astrid Huissoon-van Dongen I Ronnie 4 Stefan en Patricia Kortgene, februari 2005 Voor al het medeleven, voor de warmte en de woorda^ van troost, die wij mochten ontvangen na het verlies van' Adriaan Ventevogel willen wij u hartelijk danken. Jf Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovelsj I een plekje in het hart heeft. u Wil Ventevogel-Meeuwse Lian, Tom en Thomas Colijn-Ventevogel 4 Jacqueline, Robin en Sammie Mous-Ventevogd' j Arjen Ventevogel en Saskia Knuijt Middelburg, februari 2005 Ergens tussen nu en niets, ligt het land zonder toekomst, zonder heden of verleden, driji'end in de eeuwigheid. Ergens tussen nu en niets. ligt het land van stilte. waar slechts de wind een lied speelt, op de dwarsfluit van de dood Ergens tussen nu en niets, ligt het land waar ik heenging. '4 Langs deze weg willen wij u dank zeggen voor het doori betoonde medeleven na het overlijden van mijn lieij^ vrouw en onze moeder en oma Elisabeth van de Zande-van der Linde 4 H.J. van deZande Kinderen en kleinkinderen j Zierikzee, februari 2005 ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl 'Helpt u mee met onze jaarlijkse' collecte? Dit jaar van 6 tot en met 11 juni. Dan gaan we weer alles op 4 alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u hef] pen? Een paar uurtjes maar. 11 4 weet zeker dat al die mensen met epilepsie u heel dankbaar zullen; zijn. Net als ik. Alvast bedankt!',^ Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleinê spierziekte I A»I +S, te lijf. 'Giro 100 000 Ln.v. A.J^. Centrum-Amsterdam king met het Prinses Beatrix Eynds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42