PZC Vervolg van de familieberichten op pagina 7 4 maandag 28 februari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige famiiieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Familieberich ten Enige en Algemene Kennisgeving Middenin 'tleven; nog zoveel te geven Idee en plannen te over, in één keer voorbij. Ada, voor ons was je een kei, enig in je soort. Wij zetten ons leven, in jouw nagedachtenis voort. Intens verdrietig omdat we haar los moeten laten, maar vol bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze ma Ada Menheere-Hoogesteger Zij mocht maar 47 jaar worden. Ad Menheere Rob Niek en Tamara 25 februari 2005 De Casembrootstraat 4 4434 AM Kwadendamme Dinsdag 1 maart zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in rouwcentrum Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er gelegen heid is om afscheid van haar te nemen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 2 maart om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendam me, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaats vinden op het R. K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegen heid tot condoleren. Plotseling is overleden onze geliefde dochter, zus en schoonzus Ada A. J. Hoogesteger J. P. Hoogesteger-van Hekken Trudy en Hans 25 februari 2005 Oudhof 20 TP 4463 Goes Nimmer klagend, Nimmer vragend ze was er voor iedereen. Plotseling is onze schoondochter, schoonzusje en tante Ada overleden. Ze laat in onze familiekring een grote leeg te achter. Pa Menheere Elly en Piet Joost en Jolina Anne en Dennis Marleen en Dik Roland en Mariëtte, Elise Jeanet Eric, Stephan Giel Lizet en Rien Jimmy, Brenda 25 februari 2005 Wij zijn verdrietig, dat onze lieve nicht Ada Menheere-Hoogesteger is overleden. We wensen Ad, Rob, Niek en familie veel sterkte toe. Ome Kees Ome Jo en tante Rie Ome Jan en tante Marie Tante Aaltje Neven en nichten: Gerda en Henk Gerda Ad en Marjolein Helma en Wim Marion en Gerald Aaike Jacky en Yvonne Stieny en Addy Kees en Yvonne achterneven en achternichten 25 februari 2005 Ada We zullen je missen. Lex, Jannie, Monique, Sandra, Simon en Carla Nooit meer samen lachen Nooit meer samen een sigaretje roken Nooit meer samen koffie drinken Nooit meersamen Ada, je was altijd zo positief Carnavalsbouwgroep "de Brihade" Dineke, Jannie, Monique, Sandra. Jaqueline, Carla, Karin en Arjen Ada Je was mijn vriendin. Ik ga je heel erg missen. Jannie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ada Menheere Wij wensen Ad, Rob en Niek veel sterkte met het ver werken van dit grote verlies. Bestuur en leden Carnavalsvereniging "de Pikpotters" Wij zijn verslagen door het droevig bericht dat Ada is overleden. Ada was al heel lang betrokken en enorm actief bij het Jeugdwerk. We zullen je hulp en inzet voor ons en de kinderen vreselijk missen. Ada, bedankt voor al die jaren. Wij wensen Ad, Rob en Niek veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur Jeugd en Jongerenwerk Kwadendamme Ada, Het was altijd gezellig en fijn De instuif zal nooit meer hetzelfde zijn Maar helaas kan dat nu niet meer En dat doet veel beetjes zeer Lieve Ada bedankt, we zullen je heel erg missen Leidsters en kinderen van de Instuif Ada, bedankt voor je gastvrijheid en gezelligheid Wij wensen Ad, Niek en onze collega Rob heel veel sterkte toe in dit grote verlies. De huisvuilmedewerkers en de buitendienst van de Gemeente Borsele Weinig nemen, veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet zo arm Wij zijn erg verdrietig dat Ada is overleden. Wij wensen Ad, Rob, Niek en de familie veel sterkte. Aly, Anja, Corien, Dineke, Hester, Jacco, Joan, Karin, Mirjam, Lizet, Reinier, Roel, Ronald, Thijs, Willem, Ans Wij herinneren Ada zoals ze was... Martijn, Marco, Mark, Dieder, Milan, Roald, Harry, Ruben, Danny, Robert, Robby en Saskia, Pirn en Milou, Leon en Joyce Wij leven met jullie mee Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ada Menheere Wij wensen Ad, Rob en Niek en verdere familie heel veel sterkte in de komende tijd. Jan, Tiny, Anne en Jurrian Ze hadden zeker weer een snipperdag daarboven? Lieve Ada We zullen je zo missen. Ad, Rob en Niek, we wensen jullie veel sterkte. Sjaak en Monique Mike, Max, Sem en Cas Enige e kennisgeving goéd boek. Bedankt iedereen Mijn boek is uit. Het i die er in meedeed, jullie kebben er een lezenswaardig verbaal van gemaakt, ik begin aan een nieuw Hel ene de Bach 13-07-1956 26-02-2005 Moeder van: Blijs, Max, Luc Partner van: Tom Vleugel Dochter van: Adrie T en Corrie de Back- van Fraassen (Schoon-)zus van: Jan en Marijke Huige-de Ruijter Joke en Rinus Sentse-Huige Jos de Back Tante van: Ronald en Esther Huige van der Linden Dominique, Fabiënne Marius en Claudia Huige-Herben Max, Emma Jorin en Eric van Berkum-Sentse Jana, Emma, Nina, Emiel Paulien en Pieter Moelher-Senlse Merien, Dies Chris Sentse Matthieu en Xiao-Wei Sentse-Hu Bryan Ik heb mijn lichaam ter beschikking gesteld aan de me dische wetenschap. Een herinneringshijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 1 maart a.s. in het Arion Hotel, Boulevard Bankert 266 te Vli ssingen, aanvang 13.30 uur. Correspondentiedres: Familie T. Vleugel, Bremstraat 15, 4341 JL Arnemuiden. l.p.v. evt. bloemen liever een bijdrage aan het KWF Kankerbestrijding, gironr. 26000. Niet onverwacht, maar toch Wij zijn geschokt door het overlijden van Helene de Bach moeder van onze jeugdleden Thijs, Max en Luc Vleugel Jongens sterkte, de vereniging blijft er voor jullie. Namens bestuur en leden van de Tafelt ennisvereniging Arnemuiden Eddy Goormachtig (voorzitter) Jan Mijnsbergen (secretaris) Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. Verdrietig en verslagen geven wij u kennis dat plotse ling van ons is heengegaan mijn lieve man en onze lie ve papa Felix van der Borgt echtgenoot van Bianca Bliek 8 augustus 1955 126 februari 2005 Bianca Bonny Meivin Keeten 1 4417 CC Hansweert Felix is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 te Goes, waar geen gelegen heid is tot bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden woensdag 2 maart om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Waarom zijn er zoveel vragen. Waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen. Die niet te begrijpen zijn. Totaal verslagen zijn wij door het plotseling overlij den van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Felix van der Borgt Hansweert: Adrie en Greet van der Borgt- van Jole Hansweert: Benno en Nel Yvonne en Marco Debbie en Roy Heinkenszand: Marinel en Peter Fiona en Kees Leontine, Manon Ramona en Maikel Yerseke: Esmeralda en Adrie Natasja en Gert-Jan Timo Elisa Hansweert, 26 februari 2005 Er is niets dat moeilijker is dan de dingen te wensen en te aanvaarden zoals ze zijn. Wij vragen allemaal Waarom Het antwoord verstilt daar er geen antwoord is... Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Felix van der Borgt echtgenoot van onze dochter Bianca Papa van onze kleinkinderen Bonny en Meivin Sas van Gent: Jan en Nelly Bliek Yannick Kapelle: Johnny en Silvie Devi en Kaylie Yerseke: Corina en Jan Natalie en Colinda Sas van Gent: Arjan en Diana Serena, Elles en Cas Sas van Gent, 26 februari 2005 Doei Felix Liefs, Esmeralda Zeer geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Felix Wij wensen de familie veel sterkte. Directie en personeel Timmerfabriek Brouwer Kruiningen Bewonderingen diep respect No twee jaar van vechten en hopen, soms tegen beter weten ïn, is in het bijzijn van haar familie op 59-jarige leeftijd toch nog onverwacht overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante AddySmies echtgenote van Levien Schieman Axel: Levien Schieman Axel: Nicole Theo Wouter, Manon Axel: Pascal Ka thy Anouk 09 Axel: Mevr. M. Smies-de Putter Zaamslag:Mevr.J. L. Schieman-Jansen Lisse: Ton Margriet en kinderen Axel: Annie Levien kinderen en kleinkinderen 26 februari 2005 Handelskaai 46 4571 XC Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 3 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Tussen 1 3.15-1 3.45 uur is er gelegenheid tot condole ren in de kerk. Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud Dag allerliefste Oma' een dikke kus van Wouter, Anouk, Manon, Je wilde nog zoveel Je zorgen en verdriet behoren maar had niet meer de kracht, nu tot het verleden. Je ziekte had je Rust nu maar uit. volkomen in zijn macht. Je bent bevrijd uit je lijden. Je was zo moe. Maar ach, wat is hel zwaar Je hebt je strijd gestreden. van jou te moeten scheiden. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moe der, schoonmoeder en oma Rie Vasseur echtgenote van Dirk van der Stel in de leeftijd van 60 jaar. Oostburg: D. I. van der Stel Eeklo: Rudi en Hilde van der SteLSesselle Marieke Oostburg, 4501 EK, 25 februari 2005 Waterpoortstraat 16 Rie is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u dinsdag 1 maart van 19.00 uur tot 19.30 uur afscheid van haar kunt ne men. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op woensdag 2 maart om 14.30 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet is na een moedige strijd van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Rie van der Stel-Vasseur Terneuzen: Piet Vasseur (in herinnering) Brina Vasseur-Markusse Aardenburg: Henk Vasseur Gerarda Vermeersch Cadzand: Ko Vasseur Willy Vasseur-van Sluis Steenbergen: Leen Vasseur Annie Vasseur-van der Walle Rilland: Johan Vasseur Ria Vasseur-Rinkhoud Neven en nichten 28 februari 2005 Lieve Ma Wij zijn dankzij jouw liefde en zorgen geworden wie we zijn. Je blijft en hoort bij ons voor altijd, waar je ook bent. Verdrietig en geschokt delen wij u mede dat op 62- jarige leeftijd plotseling is overleden onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Levina Adriana Kotvis Vina sinds 20 december 2001 weduwe van Han Pielaet Schoondijke: Leo Pielaet Trudy Dieleman Hulst: Davy Pielaet Pi a Smet Jordi Jarno Schoondijke, 25 februari 2005 Correspondentieadres: Dorpsstraat 36 4507 BK Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op woensdag 2 maart om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Vina 't Zal stil zijn zonder jou! Add ie en Jaap Bram en Sarie Oostburg, 25 februari 2005 Mario, Marco Je hart was gul, breed en diep bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen we hebben je toch moeten laten gaan je hebt je uiterste best gedaan voor alles wat je ons hebt gegeven blijf je in ons hart verder leven Met groot verdriet, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zeer zorgzame moeder en oma Annie Leunis-Goedbloed weduwe van Cor Leunis Ze is 67 jaar geworden. Vlissingen: Erik en Helma Femma Middelburg: Elly en Ronald Speedy en Lady Goes: Leo en Liesbeth Choline, Richelle Oost-Souburg, 26 februari 2005 Poortugaalstraat 27 Correspondentieadres: Van Oorschotlaan 33,4386 EG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 2 maart van 11.30-12.00 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 12.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. zij Plaats uw familie berichten in de PZC Lieve Oma Als een vlinder weggevlogen naar een land vol bloemenpracht Voor altijd in droomland We zullen je nooit vergeten ^OOV Orrva CP le. LcldM -ruxcux. C ITooP, CPnlisrVL Je hebt gevochten, maar je strijd verloren. Wat zullen wij je gezelligheid en humor missen. Wij zijn intens verdrietig om het heengaan van onze geweldige, humorvolle schoonzus en tante Annie Leunis-Goedbloed Chiel, Jo Liza en Michel Leunis Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze tante Annie Leunis-Goedbloed Yvonne, Roland Vivian en Sam Yolanda, Machiel Nienke en Eva Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Annie Leunis-Goedbloed Bram enTonny van Rosevelt Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve buurvrouw. Ger en Lida Wim en Diny Ed en Tiny Dirk, Jolanda, Sanne en Ozzie Jeannette en Dorisa Bedroefd vernamen wij het bericht van overlijden van ons erelid Annie Leunis Wij wensen haar naaste familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Tafeltennisvereniging Westerzicht Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Thuis, omringd door alle liefde en zorg die hij zo ver diende heeft waardig afscheid genomen van het leven mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en lieve opa Huig Groen in de leeftijd van 69 jaar. Oostkapelle: J. A. Groen-Kuyt Goes: Hugo en Mina Rim Goes: Gertjan en Monique Wessel Melissa Jesper 26 februari 2005 Veldzicht 100 4356 NL Oostkapelle Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 3 maart vanaf 10.30 tot 10.55 uur in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Be graafplaats) te Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van bo vengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38