Voshart redt ploeg in slotseconde ervaring tekort Nederveen temt zichzelf PZC Weer dik verlies trio Kerkwerve il Koos Dorreman grijpt net naast titel All Ready houdt zicht op promotie na duel met Oranje Nassau: 15-14 Deltcl SpOI*t koiïl Handballers EMM zakken naar laatste plek IHHMtS uitslagen maandag 28 februari 2005 door Pieter van Klinken ZIERIKZEE - De broodnodige voorsprong voor All Ready staat op het scorebord. Nog één mi nuut te spelen. Een schot van Anouk van Tiggelhoven. Mis. Oranje Nassau neemt de aanval over en scoort. De stand is ge lijk. Nog vijftien seconden te gaan. In een alles-of-niets-po- ging schiet Dennis Voshart. Raak. All Ready wint met 15-14. •Promotie is nog altijd het doel voor All Ready. Een tweede plaats op de ranglijst in de der de klasse is daarvoor nodig. De ploeg stond tot zaterdag derde en speelde tegen de nummer twee, Oranje Nassau. Die ploeg stond drie punten voor op All Ready en was bij winst of een ge lijkspel zeker van de tweede plaats. All Ready zou in dat ge val ook volgend seizoen in de derde klasse spelen. Bij winst van All Ready naderden de Zie- rikzeeënaren de tegenstander tot op één punt. Met een wed strijd van Oranje Nassau tegen kampioen Olympia S. in het ver schiet, bleef er voor All Ready een kans op promotie, maar dan moest de ploeg wel winnen van de Vlaardingers. Het was zaterdag spannend. De Schouwse spelers wisten wat er van hen werd gevraagd. Een overwinning. Het begin van de wedstrijd liep echter anders dan gepland. Het werd 0-1, 0-2 en Oranje Nassau liep zelfs uit naar 1-4. Het leek er in de begin fase niet op dat de overwinning zou worden binnengehaald. AU Ready oogde nerveus en scoorde pas na zeven minuten wedstrijd, via een strafworp van Jan Wil lem van Nieuwenhuyze. Daarna ging het beter. Na een kwartier schoot Remy Quist de 2-4 bin nen en door een strafworp van opnieuw Van Nieuwenhuyze vond All Ready de aansluiting. Maar alleen aansluiten was na tuurlijk niet genoeg. All Ready vond het vertrouwen weliswaar terug, maar ook Oranje Nassau bleef scoren, zelfs net wat ge makkelijker dan All Ready. In Anouk van Tiggelhoven passt de bal in het cruciale duel met Oranje Nassau. sporthal Onderdak bleef de wed strijd daardoor heen en weer gaan. Punt voor Oranje Nassau, punt voor All Ready. Het lukte de Schouwenaren niet om één keer meer te scoren dan de Zuid-Hollanders. Toen de pauze aanbrak, stond er nog steeds een Zierikzeese achterstand op het bord: 6-8. Getrommel Het gevecht ging na de hervat ting onverminderd door. Met dat verschil dat All Ready na drie minuten voor het eerst naast Oranje Nassau kwam: 8-8. Van" Nieuwenhuyze, die zes keer zou scoren, was verantwoorde lijk voor de treffer. Het aanhou dende getrommel van de Vlaar- dingse supporters hield even op. Zou de promotie dan nog steeds niet worden afgedwongen? De spanning op de tribunes werd groter, ook bij de Zierikzeese aanhang. Het werd 9-9 (Quist), 10-10 (Van Nieuwenhuyze). Na tien minuten in de tweede helft zox-gde Manon Torensma voor de langverwachte voorsprong. Het Vlaardingse tromgeroffel werd voor het eerst overstemd door het geluid van de Zierikzee se supporters. Oranje Nassau kwam toch terug: 11-11. Toen duurde het bijna tien minuten voor er opnieuw werd gescoord: 11-12 voor Oranje Nassau, maar All Ready kwam weer terug: 12-12,12-13,13-13. Invaller Maurice Brul, in de ploeg gekomen voor de licht ge blesseerde Henk de Graaf, zette met tweeënhalve minuut op de klok de 14-13-voorsprong op zijn naam. Zou het dan toch luk ken? Een aanval van Oranje Nassau. Het schot miste doel. Nog ander halve minuut te spelen. Balbezit houden was nu de opdracht. Dan zou All Ready winnen. Ie dereen leek het te snappen. Tot Anouk van Tiggelhoven de bal in handen kreeg. Ze schoot en miste. De afvang was voor Oran je Nassau, dat razendsnel aan cle andere kant scoorde: 14-14. Van Tiggelhoven kon wel door de grond zakken. In de laatste halve minuut móest All Ready doelpunten. Dennis Voshart kreegt de bal. Met een laatste krachtsinspanning gooide hij de bal op de korf. Het publiek schreeuwde het uit. Voshart scoorde. Het fluitje van de scheidsrechter, die de wedstrijd beëindigde, was nauwelijks meer hoorbaar. Van alle spelers sprong Van Tig gelhoven het hoogst. „Ik wilde de bal over de korf heen schie ten", glunderde ze na, „zodat we de afvang weer zouden heb ben. Door de spanning gooide ik de bal helemaal de andere kant op. Ik kon wel door de grond zakken, zeker toen ik zag dat aan de andere kant werd ge scoord. Van alle spelers ben ik Dennis nog wel het meest dank baar." foto Dirk-Jan Gjeltema „Ik heb andere ervaring dan mijn medespelers", legde oud-in ternational Voshart uit. „Daar door kon ik deze bal toch bin nenschieten ondanks de druk die er dan op staat. Maar we hebben vandaag met zijn allen geknokt. Iedereen verdient een pluim. We voelden al in de rust dat we beter waren. Nog scher per kwamen we de kleedkamer uit. En we kwamen steeds iets verder terug in de wedstrijd. Ge weldig dat het is gelukt", keek Voshart terug. Scores All Ready: Jan Willem van Nieuwenhuyze 6, Remy Quist 3, Dennis Voshart 2, Anouk van Tig gelhoven, Desïree Voshart, Mauri ce Brul en Manon Torensma 1. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Kerkwerve leden de tweede 9-1-nederlaag op rij. Dit keer was 't Batje 2 de bovenlig gende partij. Halverwege de competitie staat het Kerkwerfse trio op de voorlaatste plaats in de derde klasse B. Kerkwerve 1 - 't Batje 2 1-9: De tegenstander uit Wolphaarts- dijk, met Sander en Martijn de Kok en Jan Provoost, won alle individuele partijen. Alleen in het dubbelspel pakte Kerkwer ve een punt, met Maurice van Slobbe en Stoffel van de Wek ken (12-10 in de vierde game te gen de de Kokjes). Bij Kerkwer ve ontbrak kopman Aide de Mik, waardoor Jaap Huigens als invaller een zware taak kreeg opgelegd. Maurice van Slobbe had nog de meeste kans op een overwinning, maar zag zich te gen zowel Sander de Kok als Martijn de Kok in de vierde ga- MIDDELBURG - De handbal lers van EMM zijn op de laatste plaats beland in de regioklasse. De Middelburgers verloren giste ren met 31-21 van DWS, terwijl concurrent HEC nummer twee Helius verraste. DWS-EMM 31-21: De neder laag van de Walcherse mannen was geen verrassing. Het klasse- verschil is op dit moment te groot tussen de twee ploegen. Er was slechts twintig minuten sprake van een echte strijd. Toen DWS het tempo opschroef de, was het snel gedaan met de gasten. DWS stond snel op een voorsprong van 15-8. Trainer en speler Eric Dinge- manse keek liever niet terug, maar vooruit. Volgende week speelt EMM te gen HEC. Als ze winnen van de Hagenaars komt EMM weer op gelijke hoogte met de degrada tieconcurrent. Scores: Marcello Tax 5, Jean-Ma- rie Toubiana 4, Jurgen Vermaat, Wally Houtepen, Harald Van Zwie- ten en Ben Benoit Alexandre 3. me met 12-14 aan het kortste eind trekken. Jaap Huigens en Stoffel van de Wekken lieten steeds in drie games de eer aan hun opponenten. Scaldina 2 - Yerseke 3 6-4: Scal- dina 2, met Jan Kik, Pang Yuen en Richard Smalheer, verraste koploper Yerseke 3. Pang Yuen nam hiervan het leeuwendeel voor zijn rekening door drie maal overtuigend te winnen. Ook in het dubbelspel, samen met Kik, was Yuen de grote in spirator waardoor deze partij met 11-9, 11-13, 11-6 en 11-5 werd gewonnen. Kik en Smal heer wonnen beiden eenmaal. Yerseke 2 - Kerkwerve 2 6-4: Jaap Huigens was tegen Yerseke met twee winstpartijen op dreef. Zowel Van de Berge als Overbeeke klopte hij in vijf ga mes en alleen Tange bleek zijn meerdere in vier games. Albert de Vos en Appie Kroezeman ble ven tegen Overbeeke ook aan de goede kant van de score. De dub bel bracht de winst echter bij Yerseke. TTC Middelburg 11 - Kerkwer ve 3 5-5: Jos Lindeman won knap van Serge Geelhoed (11-13, 13-11, 14-12, 12-10) en van Matthijsse (11-9 in de vijf de). Gerard Knol won van de zelfde tegenstanders in vier ga mes en Henk t Hart klopte Blok huizen in vijf games. Kerkwerve 4 - Scaldina 4 4-6: Vooral Scaldina-speler Wim van der Wielen was met drie winstpartijen op dreef. Samen met broer Bert trok hij in een spectaculaire partij met 7-11, 9-11, 11-7, 11-4 en 18-16 ook de winst in het dubbelspel naar zich toe. Bert van der Wielen en Gerrit van den Bosch wonnen beiden éénmaal. John Hage was met twee zeges de grootgrutter bij Kerkwerve. Scaldina 5 - Oudelande 4 8-2: Mar Holkers pakte drie overwin ningen: twee driegamers en te gen Karl Jacobs maakte hij een 2-0-achterstand in games goed. Bert de Jong en Youri van Dij ken wonnen ieder tweemaal en veroverden samen het dubbel- spelpunt. Scaldina 6 - Oudelande 6 10-0: Gerrit van den Bosch, Rita van der Zande en Bram Vroegop be haalden een rimpelloze monster zege. De enige partij die wat spanning opriep, was het dub belspel (Vroegop/Van der Zan de): 13-11,12-10 en 11-9. foto Dirk-Jan Gjeltema Santoucha van der Meij eiste met Beer de Aquadelta Bokaal van de Schouwse Ruiters voor zich op. door Lucien Roelandt RENESSE - Sylvana Neder veen toonde zich zaterdag in de dressuurwedstrijd van de Schouwse Ruiters met de ruin Kelando de beste in de klasse Z2. De Aquadelta Bokaal werd een prooi voor Santoucha van der Meij. Bij de pony's ging de trofee naar, van deze uit vijf wedstrijden bestaande cyclus, naar Marije Bakker met Jaman- ta. Sylvana Nederveen schreef met Kelando in de klasse zwaar beide proeven op haar naam. Maar zoals reeds vooraf voorspeld kreeg de voor de or ganiserende vereniging uitko mende amazone uit Dreischor de oranje erelinten niet ca deau. Ook de concurrentie liet zich in manege Hofstede Grol in Renesse niet onbetuigd. In de eerste proef stuurde Syl vana Nederveen de elastisch bewegende Purioso-zoon naar 190 punten. Slechts drie punt jes meer dan Daphne Schönberger met Oberon. In de tweede proef liet Sylvana Nederveen met de dertienjari ge ruin de teller oplopen tot 196 punten. Mireile Cappen- dijk zag hier haar verre reis vanuit Zelzate met Power be loond met 191 punten, goed voor een fraaie tweede plaats. De scores waren voor Sylvana Nederveen ook nog goed voor drie winstpunten. Daarmee is haar totaal inmiddels opgelo pen tot 32 bonuspunten. Al dik voldoende om de overstap naar nationaal ZZ-licht te maken. Desondanks wordt die over stap nog even uitgesteld. „Ik ben best tevreden met de pun ten vandaag. De prestaties to nen een duidelijke progressie, maar het kan nog beter", stel de de om haar zelfkritiek be kend staande 21-jarige amazo ne. „Er begint nu een beetje lijn in mijn prestaties te ko men. Voorheen ging het met ups en downs. En dat lag be paald niet aan mijn paard, maar aan mijzelf. Ik heb name lijk last van faalangst. Maar sinds ik een maand of zes gele den ben gaan trainen bij Barba ra Koot gaat het steeds beter. Zij helpt mij om van die faal angst af te komen en dat be gint aardig te lukken. Maar we gaan nu eerst verder de punt jes op de i zetten voor we de overstap maken." Doof Met de overwinning in de cy clus van de Aquadelta trofee le verde Santoucha van der Meij een opvallende prestatie. De amazone is doof en kan daar door niet steunen op de hulp van iemand aan de zijlijn die de proeven voorleest. De ama zone uit Dreischor dient daar door de proeven uit haar hoofd te rijden. Iets wat pas verplicht is op nationaal niveau. Het lijkt voor Santoucha van der Meije geen handicap. „Nog geen jaar geleden is ze bij ons lid geworden. Direct gestart bij de paarden in de klasse LI en vandaag reed ze haar eerste wedstrijd in de klasse M2. Dat vind ik knap. Zeker omdat ze nooit bij de pony's heeft gere den", zegt de secretaris van de Schouwse Ruiters Marije Bak ker. In de klasse M2 toonde Maaike Hamelink zich opper machtig. De amazone uit Ka- pelle stuurde in de eerste proef Square Dir met 164 punten naar de zege en Lorenz met 163 punten naar de tweede stek. In de tweede proef deed Maaike Hamelink het nog eens dunnetjes over door Lorenz met 169 punten naar het oran je erelint te sturen en met Square Dir met 167 punten de tweede plaats op te eisen. Met een vierde plaats en een derde plaats kon Santoucha van der Meij met de Haflinger Beer onder het zadel op een be vredigend debuut op dit ni veau terugkijken. door Wim Kakebeeke ROTTERDAM - De jeugd heeft het gisteren moeten afleggen te gen de routiniers. Ofwel: de ver houdingen tussen de 'oudjes' van Snelwiek 2 en de 'jonkies' van LifeDesign/Delta Sport zijn weer keurig in balans. Voor Del ta Sport-keuzeheer Jaap Nie- mans kwam de nederlaag niet als een donderslag bij een helde re hemel. Weken geleden al schetste Nie- mans de kracht van geroutineer de clubs als Snelwiek 2. „De ge middelde leeftijd mag dan wel rond de 35 jaar liggen, als die motor eenmaal gaat draaien, zie dat maar eens te stoppen." De Schouwse brigade ging gisteren dan ook kansloos onderuit: 26-22. Mentaal gezien zijn de Zierikzee- ënaars er nog lang niet. Dat werd in sporthal Asterlo over duidelijk. Dat stond in schril contrast met twee weken terug. Toen werd immers die andere er varen 'angstgegner' Ato- mium'61 2 moeiteloos aan de kant geschoven: 19-26. Dé op portunistische start van giste ren (0-5) wekte bij velen de ge dachte dat het weer die kant op zou gaan. Snelwiek werd goed onder druk gezet met een strak tempo. Een simpele methode die voor de blauwhemden dé succes formule is om tegenstanders schaakmat te zetten. Halverwege de eerste periode pakten de donkere wolken zich meer samen boven de gasten. De thuisploeg kwam langzaam op stoom. Vooral het babbelen bin nen de lijnen was een ijzersterk 'wapen' van Snelwiek. Niet al leen tegen de arbitrage, maar ook tegen de tegenstanders. En daarmee werd Delta Sport op een pijnlijke plek geraakt. „Op zo'n moment merk je dat de ploeg te jong en onervaren is", constateerde oefenmeester Jaap Niemans na afloop. „Veel van die gasten hebben rondgelopen in de eerste divisie. Conditio- neeel is het allemaal niet zo sterk, maar de ploeg barst van de routine." Het favoriete spelletje van Delta sport kwam daardoor ste meer onder vuur te liggen. r| meer omdat in Rotterdam sj bepaler Erwin Bos niet van partij kon zijn wegens werky jj- plichtingen. Dat was duider een aderlating voor de Sch wenaren. Niemans: „Erwin 0 niet alleen een aansturing n |a de anderen toe, ook zweept de hele ploeg op. Vandaag n je, ten we dat toch wel.,n Van de comfortabele 5-0-vo jj sprong was in de pauze bi niks meer over: 10-11. Ondai j>; enkele briljante reddingen sluitpost Jacco de Looft' bleef 0j thuisploeg het Zierikzeese d jr volop bestoken. En niet zon p succes. Halverwege het twei^, bedrijf leidde Snelwiek i 15-12. De equipe van Niem3g moest in die fase een antwoj -e schuldig blijven. Verwachting Enkele doelrijpe kansen belai st den op de paal of gingen na; f Ook het rendement y break-out-specialist Gu Sluijs (vijf treffers) bleef ach jc bij de verwachting. Niema a; „Er zaten er een paar tussfj waarvan ik dacht: 'Hoe kun die nou missen?' Waarschijn! was het de druk", zuchtte jjj Nieuwerkerker na afloop. I van de weinige terugkerei p steunpilaren blijft aamvï Joey Aertssen. De voormalig EMM-er knalt ,'0 elke week lustig op los. Gisteij stuurde de linkeropbouwer dekking van Snelwiek acht ki het bos in. Baten mocht het ai ai maal niet. Snelwiek pakte v diend de volle buit: 26-22. ltI vierde plek wordt nu voor De |3 Sport nog een lastige opga Volgende week wacht de strj tegen koploper Saturnus in 0 derdak. „Op papier zijn de pu ten voor de Leidenaren", wj ook Niemans. „De jongens zj echter gebrand op een revancl Van mij mogen ze kampiop worden, maar dan wel met wetenschap dat ze een keer. ,g Zierikzee verloren hebben." y Scores Delta Sport: Joey Aertsi'a 8, Guust Sluijs 5, Rick Evertsij Jimmie Niemans 3, Bob Van Li1 en Leon Van De Zande allen 1. door Joop van den Oudenhoven OOLTGENSPLAAT - Het per soonlijk kampioenschap band- stoten derde klasse van het dis trict Delta Zuid-West poule Noord is gewonnen door Brian Orij van BV Delta uit Colijns- plaat. Koos Dorreman van DOS werd met evenveel punten twee de. Toon Rijnberg van BV On der Vrienden werd derde. Eigenlijk twijfelde lange tijd nie mand in dorpshuis 't Centrum in Ooltgensplaat over wie de nieuwe kampioen zou worden. Koos Dorreman zou de man zijn en niemand anders. Vanaf de toernooistart bleef de man uit Renesse aan de winnende hand en speelde ook sterk. De groot ste favoriet voor de titel, Brian Orij, had in de eerste ronde al een tik gekregen van Toon Rij berg en bleef op achtervolg aangewezen. Toen de Noord-B j velander in de vijfde ronde eens onderuit ging en Dorren^ ro ook toen won, leek er geen vui tje aan de lucht. Leek, want o[ 3 eens keerden de kansen. Don man: „Ik was te nerveus. Tqi ik in de zesde ronde verloor vi Toon Rijnberg was de vooia sprong ineens wel erg klein, moest tegen Orij in de laats a ronde minstens gelijkspele Q Die druk was te veel, denk ik.' pr De finale ging in snel tem; n naar Orij 55-31. Dorreman ble y met zilver achter. Een klei n( pleister op de wonde was zi y promotie naar de tweede klas! Orij eindigde evenals Dorrem! en Rijnberg op 10 punten, ma aj. had een beduidend beter moye Eindstand persoonlijk kampioen schap bandstoten derde klasse dis trict Delta Zuid-West, poule noord: 1. Brian Orij Bv Delta 7 gespeeld-10 pun ten, 2.50 (promotie), 18, 6.87; 2. Koos Dorreman DOS 7-10, 2.34 (promotie), 15, 4.23; 3. Toon Rijnberg Onder Vrien den 7-10,1.86,15. 2.39; 4. Ko Franse BV Kwadendamme 7-8, 1.87, 11, 2.89; 5. Cees Steenpoorte Even Buiten 7-6, 2.02, 17, 2.39; Edwin Fiuyt D'Eule 7-6, 1.88, 15; 7. Ab van Buren Windenburg 7-6, 1.84,14, 2.50; 8. Nico Tuinman Winden burg 7-0,1.58,10. Renesse. Dressuur Schouwse Rui ters. Paarden klasse Z1/Z2: 1. Sylva na Nederveen, Kelando (Schouwse R.) 193; 2. Daphne Schönberg, Oberon (Re nesse) 190; 3. Jennifer Nederveen, Quickly (Schouwse R.) 187. 2e proef: 1. Sylvana Nederveen, Kelando, 196; 2. Mireile Cappendijk, Power (Oranjer.) 191; 3. Jennifer Nederveen, Quickly, 190. IVI2: 1. Maaike Hamelink, Square Dir (Allround) 164; 2. Maaike Hamelink, Lorenz, 163; 3. Mariët Koster, Veralyn (Z-Bev.) 147. 2e proef: 1. Maaike Hame link, Lorenz, 169; 2. Maaike Hamelink, Square Dir, 167; 3. Santoucha van de Meij, Beer (Schouwse R.) 152. M1: 1. Lotte de Jong, Out of my Way (Schouw se R.) 167; 2. Conny Buth, Vulkaan (Schouwse R.) 156; 3. Leona Boonstra, Indigo (Vroonser.) 144.2e proef: 1. Lot te de Jong, Out of my Way, 165; 2. In- ger van Boven, Mara (Weelr.) 141; 3. Leona Boonstra, Indigo, 139. L2: 1. Julia Poppe, Romeo (Oranjezon) 164; 2. Wilma ter Borg, Grandia's Negetti (Schouwse R.) en llona de Vrieze, Sequi- to (Renesse) 158. 2e proef: 1. llona de Vrieze, Sequito, 168; 2. Julia Poppe, Ro meo, 161; 3. Wilma ter Borg, Grandia's Negetti, 158. L1: 1. Tamara Roos, Hero- dios (Renesse) 166; 2. Sara Meijs, Jupi ter (Schouwse R.) 160; 3. Carola van Leenen, Utah (Schouwse R.) en Kim Meijer, Blom's Naboy (Z-Bev.) 159. 2e proef: 1. Miranda Poll, Rusty (Renesse) 91 173; 2. Carola van Leenen, Utah, 172; ai Kim Meijer, Blom's Naboy, 170. Eig li' stand Aquadelta Bokaal: 1. Santo cha van der Meij, Beer, 63.46; 2. Lo! de Jong, Out of my Way, 63.32; 3. Ró ri bert van de Velde, Onara, 61.73 Pony's klasse ZI cat. DE: 1 Sand Beekman, Mission Impossible (Z-Bè 184. 2e proef: 1. Sandra Beekmri Mission Imposible, 182. M2 cat. DE: rc Marije Bakker, Jarmanta (Schouwsel 161. 2e proef: 1. Mareije Bakker, J; manta, 159. M1 cat. DE: 1. Sand31, Beekman, Look at Me, 153; 2e proef: 3e Sandra Beekman, Look at Me, 162.1 cat. DC: 1. Amanda van der Dool, Nui jev (Paardebloem) 160. 2e proef: Amanda van der Dool, Nurejev, 156.1 cat. E: 1. Julia Poppe, Tressoir (Oranj zon) 167. 2e proef: 1, Julia Poppe, Tre soir, 175. LI cat. AB: 1. Noortje Steelt poorte, Fay (Schouwse R.) 167. 2>. proef: 1. Noortje Steenpoort, Fay, 17 |jg Eindstand Aquadelta Bokaal: 1. M rije Bakker, Jamanta, 61.06; 2. Melis van Toledo, Kyran, 60.96; 3. Evelien Vi gelaar, Boomer, 58.71. et Zaterdagvoetbal. Vierde klasse A. Bevelanders - Kruiningen 4-2 (1-1 Nicky Scholten 1-0, Edwin van Hou 1-1, Leo Koole 2-1, Stefan Oppenei 2-2, Sander van de Kreeke 3-2, Nic> Scholten 4-2. Borssele - Nieuwlari 2-0 (1-0). Martijn de Graaf 1-0, Marti S- de Graaf 2-0. Heinkenszand - Car 2, zand 4-0 (1-0). Joeri Westrate 1 Jeroen Verschiere 2-0, Jeroen Va r; schiere 3-0, Jeroen Verschiere 4-0. Hos ;a dekenskerke - Colijnsplaatse Boy r. 1-2 (1-0). Jeroen de Winter 1-0 (str® schop), Robert-Jan van de Genugté7 1-1 (strafschop), Roland Jansen SVD - Apollo'69 0-2 (0-2). Ramon Ui terhoeve 0-1, Frank de Kok 0-2. VCK Wolfaartsdijk 2-1 (2-1). Arnold va Gemerden 0-1, Erik Goudt 1-1, Sandi't Jasperse 2-1. Wemeldinge - Krabber 'Ü1 dijke 1-2 (0-1). Theo van Houte 0-1, chard Schouten 1-1, Danny Weber 1 (strafschop). K Wc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34