Kats volgt wijze raad toch op Sandy den Exter oppermachtig PZC T weede-periodetitel is voor Bevelanders Hoondert/De Waard verliest van koploper WG6F IlüCOÏÏipctitic YOOF PWG Gouden voorzet jeugdige Arnemuiden-speler is doorslaggevend \ib% uitslagen wmmmmmmMÈÊMÈmit agenda De Rijke wint maandag 28 februari 2005 door Roeland van Vliet ARNEMUIDEN - Arjen Kats was er vlak na rust nog niet helemaal met z'n hoofd bij. De middenvelder van Arne- muiden drentelde wat rond de middel lijn en keek op zijn gemakje hoe de aan val over links verliep. Het was dat trai ner Wim Davidse hem als een bezetene naar voren schreeuwde, anders had hij nooit de voorzet kunnen geven waar de enige treffer in het duel met Terneuzen se Boys uit voortkwam. „Ga nou mee!", schreeuwde Wim Da vidse vanuit zijn dug-out. Arjen Kats deed of zijn neus bloedde en hield het zelfde sukkeldrafje aan. Toen de trai ner zijn Oost-Indisch dove middenvel der nog een keer maande naar voren te gaan, antwoordde Kats: „Ah joh, het spel is toch helemaal aan de andere kant." Maar, hij zag tegelijkertijd dat het Davidse ernst was en dus volgde hij de wijze raad maar op. Daardoor arri veerde hij net op tijd in het zestienme tergebied van Terneuzense Boys, waar hij een hoge bal vanaf de linkerkant kon oppikken. Hij draaide om z'n as, trok de bal terug op Jack de Smit, die hem knap binnenschoot: 1-0. Davidse, na afloop: „Als het spel aan de andere kant is, kun je toch gewoon mee opkomen? Da's toch niet zo raar? Gelukkig luisterde hij uiteindelijk. Hij was er precies op het juiste moment bij." Zo had Davidse zaterdag een gouden wissel en een gouden aanwijzing bin nen zeer korte tijd. In de rust had hij namelijk zijn spits Arjen Reynoudt ver vangen door Jack de Smit. „In de eer ste helft speelden we nogal krampach tig". Er zat niet genoeg diepte in. Daar om wilde ik in de tweede helft wat meer pressie geven op de verdediging van Terneuzense Boys en daar kun je beter Jack de Smit voor gebruiken", legde Davidse uit. Prompt scoorde de routinier. Het was zijn vijfde competi tietreffer van dit seizoen. De koploper van de tweede klasse E had nog wel vaker moeten scoren tegen de nummer zes. Dan was het wellicht een aantrekkelijker duel geweest. Ter neuzense Boys, dat nauwelijks aan spraak maakte op een overwinning, kwam een aantal keer goed weg. Bart van Steveninck schoot een keer op de lat, Corjan Marijs raakte van dichtbij de paal. Van Steveninck, die in de com petitie en de beker samen al goed was Leon van Belzen I (links) en Raymond de Nooijer (rechts) springen allebei naar de bal. Tim Louwiesse van Terneuzense Boys zit klem tussen de twee Arnemuidenaren. foto Ruben Oreel voor 33 treffers, had sowieso zijn dag niet. De Yersekenaar miste ook nog een paar prachtige kopkansen, die hij kreeg uit hoekschoppen van Arjen Kats. Van Steveninck: „Ik zit een beetje in een dipje. Vorige week tegen Zaamslag (2-4) ging het ook al niet lekker en nu weer niet. Overigens ben ik wel blij dat dit dipje pas zo laat in het seizoen komt. We hebben nu al zeventien wed strijden gespeeld. Bovendien gaat het erom dat we winnen. Wie er scoort, maakt niet uit." Ook de voorhoede van Terneuzense Boys had zaterdag moeite met scoren. „Vorige week hadden we er nul tegen De Zwerver en nu weer", constateerde trainer Henk Ottens. „Maar aan onze inzet heeft het niet gelegen. De jongens hebben er hard voor gewerkt. Alleen missen de spitsen een beetje vorm." Vandaar dat Arjen Oostdijk en Evert-Jan van Opdorp nauwelijks opdo ken voor het doel van Roy den Dunnen. Het meest hachelijke moment voor Ar- nemuiden deed zich voor in de laatste minuut van de eerste helft. Van Opdorp zette de bal voor vanaf rechts, waarna Den Dunnen uit zijn doel kwam om hem rond de strafschopstip te pakken. Maar zijn teamgenoot Raymond de Nooijer was eerder bij de bal. Die trap te de bal weg, omdat hij wilde voorko men dat Tim Louwiesse, die mee opge- stoomd was, gevaarlijk werd. De Nooijers bal ging wel vlak langs de paal. Zes minuten na rust ging Van Opdorp in het zestienmetergebied nog een keer handig een paar Arnemuidenaren voor bij, maar er zat geen kracht achter zijn schot in de korte hoek. En daarmee was de koek op voor de Zeeuws-Vla mingen. Henk Ottens: „In de eerste helft deden we nog niet zo veel onder voor Arnemuiden. We hadden zelfs op voorsprong kunnen komen. Na de 1-0 moesten wij in de aanval en daardoor vielen er gaten achterin." Rode kaart Namens Terneuzense Boys kreeg Jan-Gerard Hartman nog wel een rode kaart. In de tweede minuut van de bles suretijd haalde hij de doorgebroken Leon van Belzen neer. Scheidsrechter Lisseveld had meteen rood kunnen ge ven, maar toonde Hartman de gele kaart. Het was echter al zijn tweede en dus kon hij vertrekken. Arnemuiden is na zaterdag nog steeds titelkandidaat nummer één. De ploeg staat zes punten voor op De Zwerver, dat zaterdag met 4-1 won van Zwaluwe. De Zwerver heeft wel een duel minder gespeeld. Op 19 maart treffen beide ploegen elkaar in Arnemuiden. Voor Terneuzense Boys is er dit seizoen niets meer te halen. „Het enige wat we nog kunnen doen, is aan het einde van het seizoen een leuke serie neerzetten", zei Ottens optimis tisch. Arnemuiden-Terneuzense Boys 1-0 (0-0). 47. Jack de Smit 1-0. Scheidsrechter: P.L. Lisseveld PoortvlietRode kaart (2x geel): Jan-Gerard Hartman. Aantal toe schouwers: 300. Arnemuiden: Roy den Dunnen; Corjan Ma rijs, Raymond de Nooijer, Michel Carol, Walter Crucq (82. Jos Poortvliet); Arjen Kats, Leon van Belzen, Marvin Meerman (59. John Crucq), Corné van Belzen; Bart van Steveninck, Arjen Reynoudt (46. Jack de Smit). van onze sportredactie GOES - Bevelanders heeft in de vierde klasse A de tweede perio de gewonnen. De voetbalclub uit Kamperland was zaterdag met 4-2 te sterk voor naaste con current Kruiningen. Bevelanders-Kruiningen 4-2: De thuisclub moest het in de jacht op de tweede-periodetitel zonder de routiniers Cherry Strating en Leon de Bruine doen. Maar de jeugdige vervan gers speelden zeker voor rust een prima partij. Nicky Schol ten tekende voor de 1-0. Edwin van Houte maakte vlak na rust na een fraaie solo gelijk. Een kopbal van Leo Koole leverde halverwege de tweede helft 2-1 op, maar die voorsprong werd na een verdedigingsfout door een treffer van Stefan Oppeneer weer teniet gedaan. Tien minu ten voor tijd werd het 3-2 door Sander van de Kreeke en in bles suretij d 4-2 door opnieuw Nic ky Scholten. VCK-Wolfaartsdijk 2-1: De be zoekers hadden voor rust de bes te kansen. Arnold van Gemer- den kopte na tien minuten een vrije trap binnen voor de 0-1. Erik Goudt maakte er tien minu ten later uit een fraaie vrije trap 1-1 van en Sander Jasperse een kwartier later 2-1. In de tweede helft was VCK duidelijk sterker, maar omdat ze er niet in slaag den verder afstand te nemen bleef het spannend. Heinkenszand-Cadzand 4-0: Pas op slag van rust scoorde de thuisploeg. Joeri Westrate zette zijn ploeg op 1-0 tegen het verde digend ingestelde Cadzand, dat na rust meer risico ging nemen. Via een hattrick van Jeroen Ver- schiere (goals in de 65e, 80e en 90e minuut) profiteerde de kop loper prompt optimaal van de geboden ruimte. SVD-Apollo'69 0-2: Ramon Uit- terhoeve maakte er na vijf minu ten 0-1 van. En Frank de Kok tien minuten later 0-2. De thuisclub bleek niet bij machte zich terug in de wedstrijd te spe len. Borssele-Nieuwland 2-0: Mar- tijn de Graaf schoot na vier mi nuten de bal in de kruising: 1-0. - Een tweede treffer van Graaf in de 62e minuut bes de wedstrijd definitief in - voordeel van de thuisclub. Wemeldinge-Krabbendijke De eerste helft was gelijkt gaand, maar de bezoekers k| (j, men in de slotminuut via Ti van Houte aan de leiding; C Richard Schouten maakte een kwartier voor tijd uit i scrimmage 1-1 van. Maar in slotminuut ging de winst t< naar Krabbendijke. Danny ber tekende vanaf elf me! voor de 1-2. Hoedekenskerke-Colijnsplaat Boys 1-2: Een halfuur voor werd Sebastiaan Lagrand int strafschopgebied onderuitj haald. Jeroen de Winter tekeii vanaf elf meter voor 1-0. Mi tot ergernis van de thuiscl werd de overtreding slechts 1 straft met geel. Lagrand een zware blessure op door overtreding, gevreesd werd vo een beenbreuk. Tien minui voor tijd ging de bal na eenvj lichtere overtreding ook aan andere kant op de stip en k Robert-Jan van de Genugt voor 1-1 zorgen. Roland Jans bezorgde de thuisclub vijf min ten voor tijd de negentiende derlaag op rij door van raak te schieten. Smerdiek-SPS 1-3: SPS-bi door de zesde seizoenszege hoogst geklasseerde Thool ploeg in de vierde klasse B, overwinning op Smerdiek w verdiend. Michel Lisseveld ope de in de eerste helft de score, han Uijl tekende na rust vo 0-2, waarna Souliman el Ba zoui uit een penalty voor de 1 tekende. Willem Bevelana bracht met zijn treffer SPS veilige haven. Mevo-Stavenisse 2-3: In slecht duel hield Stavenisse vo op de nul punten. Via Ne Vandunem kwam de hekkensli ter voor rust nog wel op 1 Een treffer van Paul Oostdi leidde in de tweede helft tot. 1-1, waarna Erwin FonteineM vo voor de tweede keer op voó sprong bracht. Daarna was opnieuw Oostdijk die Staveni se langszij bracht. Zeven mini ten voor tijd maakte Jereii Gierman de winnende treffer, door Lucien Roelandt NIEUW EN SINT JOOSLAND - In de manege van Stal de Kroo in Nieuw en Sint Joosland was Sandy den Exter in het klassiek parcours van de klasse L opper machtig. Ook het klassiek par cours van de klasse M in de springwedstrijd van ruiterclub Walcheren was zaterdag een prooi voor de amazone uit Kort- gene. De start van Sandy den Exter in de barrage van de klasse L was weinig hoopvol. Als eerste star ter haalde ze met Joveley een paal naar de bodem en kreeg bo vendien ook nog eens drie straf- punten wegens tijdsoverschrij ding. Achteraf was de prestatie goed voor de tweede stek. Ook voor Mark Brosems bleek de beslissende ronde een te zwa re opgave. Gokkend op een nul ronde koos de Brabander met Tempation voor een veilige rit. Brosems kwam daardoor wel in tijdnood en haalde in de haast ook een paal naar de bodem. Een weigering en tijdsoverschrij ding bracht voor Brosems het ne gatieve saldo op negen strafpun- ten. Dat het foutloos kon, be wees Sandy den Exter met Sapa- jou KV. Als een speer stuurde ze de viervoeter, zonder in de buurt van het hout te komen, in dertig seconden naar de zege. Ook in de klasse M klassiek bleek er tegen Den Exter geen kruit gewassen. De Noord-Beve- landse toonde zich met Pride in het basisparcours de snelste en slaagde er als enige in de finish ook foutloos te bereiken. Ook in het progressief parcours haalde Den Exter met Pride de volle 36 punten binnen. Dit was echter niet voldoende om thuis- rijder Martin de Kroo van de ze ge af te houden. De Kroo, die met een springfout in de klassie ke omloop als tweede was geëin digd, stuurde Hollanda naar de volle buit en was bijna zes tellen sneller dan Den Exter. Chris Boone won in het progressief parcours van de klasse L. De rui ter uit Aagtekerke stuurde de ruin Michel foutloos rond. Dominique de Rooij (links) boekte als invaller bij PWG op het eerste bord een zege op Hiltex 2-dammer Peter Heun. foto Willem Mieras door Joop van den Oudenhoven ZUNDERT - Zowel de drieban- ders van De Stene Brug als Hoondert/De Waard hebben in Zundert een 6-2-nederlaag gele den. Voor De Stene Brug bleek de overwinning van vorige week een kortstondige opleving. Hoondert/De Waard leed de tweede nederlaag op rij na een goede reeks. De Stene Brug miste tweede man Wim de Kok. Arjo Holle- stelle moest op de tweede tafel aan de slag. Dat bleek teveel ge vraagd. Kopman Piet Koek ver sloeg Henk Havermans. Marco van der Hout werd door de jon ge Mark Havermans verslagen met één onnozel puntje. Er kwam wel 0.707 voor Van dei- Hout in de boeken. Ad Menhee- re ging roemloos tenonder tegen Leo Schrauwen. Gommers Grondwerken- De Stene Brug 6-2: Henk Havermans-Piet Koek 28-35, 64; Anton de Hoon-Ar- jo Hollestelle 35-28, 61; Mark Ha- vermans-Marco van der Hout 30-29, 41; Leo Schrauwen-Ad Men heer e 30-13, 50. Hoondert/De Waard heeft zich bij koploper Vissenberg Sier teelt kranig geweerd, maar toch verloren. Frans de Koek kampte met een offday. Naamgever Eric Vissenberg bleef in een voor dit niveau zwakke partij De Koek gemakkelijk voor. Vic Herreweghe moest zijn meer dere erkennen in Paul Bruneel. Op tafel drie gaven Leo Gom mers en Johan Visser elkaar geen duimbreed toe en besloten na een hoogstaand duel (0.882 voor beiden) met een remise. Op vier speelden Frans Vermeiren en Bram de Waard eveneens ge lijk. Vissenberg-Sierteelt - Hoondert/ De Waard 6-2; Paul Bruneel-Vic Herreweghe 35-29, 42; Eric Vissen berg-Frans de Koek 35-28. 75; Leo Gommers-Johan Visser 30-30, 34; Frans Vermeiren-Bram de Waard. 30-30, 73. door Daaf Kasse MIDDELBURG - Voor het der de achtereenvolgende jaar heb ben de dammers van PWG 's-Gravenpolder zich geplaatst voor de nacompetitie. Dankzij een 12-8-overwinning op het Amsterdamse Hiltex 2 eindigde het tiental uit 's-Gravenpolder op de tweede plaats in hoofd klasse B. Op zaterdag 12 maart moet PWG het in Amersfoort opne men tegen Wolter&Dros/ADG. Aan dit tiental hebben de Zeeuwse dammers geen goede herinneringen. Vorig jaar ver loor PWG de beslissende wed strijd in de nacompetitie met 11-9 van de Amersfoortse ploeg. Ton Sijbrands was toen nog één van de spelers van Wolter&Dros. In de wedstrijd van zaterdag moest het van ver komen voor de Zeeuwse hoofdklasser. Tij dens het eerste deel van de wed strijd waren de beste kansen voor de bezoekers uit Amster dam. Na een snelle remise van Kees Rijk had een blundert je van Henk Gunter de bezoekers op voorsprong gebracht. PWG kreeg nog meer voor de kiezen. Na een gelijkspel van Er- win Hamers ging Aart Walraven zwaar in de fout. Een 6-2-ach- terstand was het gevolg. Een overwinning van Bennie Pro voost luidde de ommekeer in. De Zeeuws kampioen strafte een klein foutje van zijn tegen stander genadeloos af. Domini que de Rooij, die als invaller aan het eerste bord een voortref felijke partij speelde, bracht de stand op gelijke hoogte. Zijn te genstander zat in tijdnood en had zijn zetten niet goed bijge houden. Ver na de vijftigste zet maakte hij een grote fout. De overwinning was toen al bijna zeker voor PWG. Johnny de Leeuw en Jan van de Wete- ringh hadden gewonnen stan den op het bord en Arjo Kouse maker en Daaf Kasse lieten re mise aantekenen. Jan van de Weteringh bracht PWG voor het eerst in de wed strijd op een voorsprong. De man uit Stavenisse, die aan een sterk seizoen bezig is, zorgde daarmee voor de beste prestatie van de dag. Zijn tegenstander had namelijk de hoogste rating bij Hiltex 2. Johnny de Leeuw bepaalde dankzij zijn vierde overwinning van dit seizoen de eindstand op 12-8. Tweede klasse In de tweede klasse D hebben de reserves van PWG zaterdag de beste wedstrijd van het seizoen gespeeld. Tegenstander Raes Damclub Maastricht 2 had nog kansen op de titel of de tweede plaats, maar dankzij een 10-10-gelijkspel was een derde plaats in de eindstand alles wat overbleef voor de Limburgers. PWG 2 had veel invallers opge steld en keek al vroeg in de wed strijd tegen een grote achter stand aan. Rianka Rentmeester en invaller Nico de Winter ga ven dankzij hun winstpartijen de achterstand een wat draaglij ker aanzien. Toen ook Jaap Veer- hoek en Martijn Rentmeester hun goede spel met twee punten beloond zagen, kwam een gelijk spel in zicht. René Dusebout zorgde bij een 9-9 tussenstand voor het verlossende tiende punt. De Middelburgse damclub heeft het seizoen afgesloten met een 12-8-nederlaag tegen Heijmans Excelsior 2. In Rosmalen had het tiental beslist kansen op een gelijkspel, maar een aantal onno dige nederlagen brak de Middel burgers op. Alleen Geert Vercruysse, de Belg die zaterdag zijn laatste wedstrijd voor het team speelde, tekende namens de bezoekers een overwinning aan. Middel burg is in de tweede klasse D op de vijfde plaats geëindigd, PWG 's-Gravenpolder sloot het sei zoen af op de zesde plaats. Ooltgensplaat. Eindstand persoon lijk kampioenschap bandstoten der de klasse district Delta Zuid-West, poule noord: 1. Brian Orij (BV Delta) 7-10, 2.50 (promotie), 18, 6.87; 2. Koos Dorreman (DOS) 7-10, 2.34 (promotie), 15, 4.23; 3. Toon Rijnberg (Onder Vrien den) 7-10, 1.86, 15, 2.39; 4. Ko Franse (BV Kwadendamme) 7-8, 1.87, 11, 2.89; 5. Cees Steenpoorte (Even Buiten) 7-6, 2.02, 17, 2.39; Edwin Fluyt (D'Eule) 7-6, 1.88, 15; 7. Ab van Buren (Windenburg) 7-6, 1.84, 14, 2.50; 8. Nico Tuinman (Windenburg) 7-0,1.58,10. Eindstand persoonlijk kampioen schap bandstoten derde klasse dis trict Delta Zuid-West, poule zuid: 1. Edward Jansen BV De Kastanje 7-12, 2.67 (promotie), 4.23, 16; 2. Hans de Kok LBV 7-8, 2.00, 2.75, 10; 3. Cor Gou- ka VEGABV 7-8, 1.87, 2.50, 12; 4. Aad van Geloven De Kastanje 7-8,1.80,2.39, 12; 5. Piet Donze ReHaWe 7-6, 1.67, 1.83, 10; 6. Dick van den berg VEGABV 7-6 1.66,3.23, 20; 7. Peter Rijborz VEGA BV 7-4, 1.66, 2.29, 8; 8. Eddy de Croock Hof van Eede 7-4,1.57, 2.03, 8. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Seat/Melse - Maan- fotografie 3.5-0.5, Computer service - Kwik kwek kwak 1-3, Jamin/Petsplace - Allie angel 3-1Kapsalon Duck - Le Pelo- tita azul 3-1, Imtech - Fietswereld 1-3, Prutsers - Ijsvogel 4-0, Makzo - Plak- hempjes 4-0, Warning - Hoveniersbe drijf Walcheren 2-2. Stand na 66 ga mes: Makzo 60, Imtech 57, Seat/Melse 55.5, Prutsers 54.5, Allie angel 51. Ho ven. bedr. Walch. 49.5, Jamin/Petsplace 46.5, Ijsvogel 42.5, Kwik kwek kwak 42.5, Warning 38, Le Pelotita azul 37, Kapsalon Duck 37, Maanfotografie 36.5, Fietswereld 33, Plakhempjes 31.5, Com puterservice 31. Dinsdagleague: Steady state - Kruit- molen 4-0, Risa bevest, - Valkenisse 3-1, Bulldozers - S4 3-1, BAM infra - The duke 3-1, Suzuki - Rechterhand 2-2, Kleintjes - Spruijt pallet 4-0, Istimewa - Hooizolder 3-1, v.d. Zwan - Mylene cosmetica 1-3. Stand na 63 games: v. d. Zwan 59, Bulldozers 54, Kruitmolen 52, Istimewa 50.5, Suzuki 49.5, Bam in fra 49, Risa bevest.techn. 47, Steady sta te 43.5, Spruijt pallet 43, The duke 42.5, Rechterhand 38.5, Valkenisse 31.5, Hooi zolder 30, S4 30, Mylene cosmetica 29, Kleintjes 23. Woensdagleague: Drukkerij Capello - Johns 1-3, Amsteltjes - Herwegh 1-3, Schrobbelerke - Poseidon 0-4, Auto de Voogd - Bakker Bart 1-3, Van Kampen - Montage onderh. 2-2, Het Zuiden - 't Gootje 3-1, Coby's speelgoed -Stadsca- fe 0-4. Stand na 63 games: Herwegh 62, Schrobbelerke 62, Van Kampen 58.5, Het Zuiden 53, Poseidon 50, Auto de Voogd 49, Montage onderh. 47, Bak ker Bart 45, Johns 45, Stadscafe 34.5, Amsteltjes 33.5, 't Gootje 31, Drukkerij Capello 26, Coby's speelgoed 13.5, Jetz geht 's los 6. Donderdagleague: Star engeneering - Eastman 3-1, EPZ 3 - Wondergem 1-3, Snackbar Fonsies - EPZ 2 2-2, Slagerij Gillissen - Kruitmolen 2 1-3, EPZ - Ram/de Tropen 0-4. Stand na 66 ga mes: EPZ 2 59, Snackbar Fonsies 51.5, Kruitmolen 2 46, Star engeneering 45.5, Slagerij Gillissen 45.5, Wondergem 42, Eastman 41.5, EPZ 40.5, Ram/de Tropen 38, EPZ 3 30.5, Jeugdleague: Gewoon hopeloos - Plonzsz 2-2, Strikemakers - Bunnytop pers 3-0, Y-team - Pinkillers 3-1, Krot- muulen - BC Knudde 4-0. Stand na 63 games: Pinkillers 61, Krotmuulen 59, Y-team 56, Bunnytoppers 48.5, Gewoon hopeloos 42.5, Plonzsz 37, Strikemakers 25, BC Knudde 6. Regio Walcheren. Eerste klasse: Taxicentrale - Tympaan 11-4, VZV/Hydrofa - Murre/de Visser 6-3, Ar nemuiden - Westkapelle 7-6, Torna - Oostkapelle 1-9, Alfonds/Zuidwest ne gen - Oostkapelle 2 6-5, Domburg- Hebusport 8-1. Stand: Taxicenki 19-57, Domburg 19-48, Alfonds 19- Tympaan 19-42, w Hebusport 19-34,1 ma 19-27, Oostkapelle 19-24, Oostka|S le 2 19-14, Murre/de Visser 19-14, Ar! muiden 19-13, VZV/Hydrofa 19-11, We kapelle 19-3. Tweede klasse: PSVW - ABC dec 3-7, Domburg 2 - De Weerlt 8-1, Toffe club LFA - Alfonds/Zuidwest negen 7-2, Ontop - WZP 6-8, Onderandeif, VZV/Hydrofa 2 2-3, Garderen/Dekkei Meiveld 4-10. Stand: Meiveld 184 Toffeeclub 18-38, Alfonds 2 18-36, A8 decor 18-30, WZP 18-30, Ontop 18-2 VZV/Hydrofa 2 18-23, Onderandei 18-16, Garderen/Dekker 18-14, 0 Weerlt 18-11, PSVW 18-9. Derde klasse: VAW - VPV 3-7, Badet - fc Laurens 6-9, De Dwaes/Coubuig SSVW 8-7, Partner advies Dekker/Tramper 3-5, Akkerdaas kado Schinkel assurantie 5-4, WoontrendZe land - Uiterton 5-8. Stand: Akkerde kado 18-48, VAW 18-46, Baderie 19-3 Uiterrton 19-30, SSVW 18-29, fc Le rens 18-29, VPV 18-28, WoontrendZe land 18-19, Dekker/Tramper 18-1 Schinkel assurantie 18-16, l Dwaes/Couburg 18-11, Partner advk 18-8. Vierde klasse: Atifina - EPZ 0-5 (regl VZV/Hydrofa 3 - Jong Arnemuiden? Bieneveldeboys - De Stoof 8-7, ND advocaten - Garderen/Dekker 2 4 Stand: Bieneveldeboys 15-35, NDWe vocaten 15-34, VZV/Hydrofa 3 16-32,1 Hebusport 2 15-27, Garderen/Dekkei 16-26, Jong Arnemuiden 15-22, UHe ton 2 16-21, Atofina 15-11, De Sto 15-6, EPZ 16-6. Vijfde klasse: fc Zeeland - Gouw gheyt 3-3, VZV/Hydrofa 4 - Jobse t« merwerken 12-4, Torentijd - fc Laurei 2 7-5, TSA brandpreventie - VAW, 10-2, MO de Schuur - Westkapelle 14-2, Varian - Dekker/Tramper 2 3- Stand: MO de Schuur 19-57, TS brandpreventie 19-48, fc Zeeland 19-2 Gouwe gheyt 19-28, Jobse timeerwï ken 19-27, Dekker/Tram per 2 19-2 Westkapelle 2 18-23, fc Laurens 2 19-2 Varian 19-20, VAW 2 19-1 VZV/Hydrofa 4 19-16, Torentijd 18-8. Zesde klasse: Provincie Zeeland H! de Inloop 9-7. maandag Biljarten Landelijke competitie driebandé! groot. Vierde divisie, poule j Korenbeurs/'t Kaaitje - Billet/Snellen.li catie: Biljartpaleis Jacobs, Rilland. Aaj vang: 19.30 uur. 'S-GRAVENPOLDER - Rolani de Rijke uil Oostkapelle is zatet dag in 's-Gravenpolder Zeeuvfj damkampioen bij de aspirantC) geworden. In de derde partij van de twG8 kamp met Paulan van Nes speel de hij gelijk en stelde daarme zijn titel veilig. Eerder won hi al de twee andere duels. In he ZK voor junioren blijft Martïjl Rentmeester uit 's-Gravenpol der alleen aan de leiding gaai met vier punten uit twee pat tijen. Irene Sterrenburg uit Mitt delburg is tweede op een punt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20