Raad steunt plan gemeentehuis APK 38.00 PZC Provincie maakt bouwen op mooie plekjes makkelijkei J Sluise fracties scharen zich achter nieuwe opzet Haza-Data Vrouw bekneld na ongeval Demonstratie bloemschikkei keuring pers. auto Bosch Car Service Daar kom je graag terit' zaterdag 26 februari 2005 door Jean-Lou de Gucht SLUIS - De gemeenteraad van Sluis is akkoord gegaan met de uitgangspunten voor de ver nieuwbouw van het gemeente huis: niet prestigieus maar pas send en smaakvol. Alle fracties met uitzondering van Nieuw West stemden voor. J. Meijer vroeg zich af of Sluis zich dit wel kan veroorloven. „We zijn een arme gemeente. Bo vendien wordt de bevolkings groei erg optimistisch voorge spiegeld.'' Toch zag hij niet al leen minpuntjes. „De wilde slooppartijen behoren tot het verleden, het is geen prestigeob ject meer. Het college geeft nu toe op de verkeerde weg gezeten te hebben, In juli vorig jaar schoten WD/Gemeentebelangen, CDA en Nieuw West een voorstel voor een investering van negen miljoen euro af, omdat zij dit in economisch moeilijke omstan digheden onverantwoord von den. Het college moest daardoor opnieuw aan de slag met het op stellen van een plan, om alsnog het gemeentelijk apparaat van TERNEUZEN - De gebruikers van het computerprogramma voor genealogie Haza-Data ko men donderdag 3 maart van 20.00 uur tot 22.00 uur bijeen in buurthuis 't Schelpenhoekje in Terneuzen. De zaal is om 19.30 uur open voor de installatie van computers. Sluis vanaf één locatie te laten opereren. Zo wordt uitgegaan van behoud van het bestaande gebouw en het naburige WEA-gebouw (de Westelijke Accountantskanto ren Zeeland) in Oostburg. Dat pand is al in bezit van de ge meente. De gebouwen in Aarden burg en het Eligiusplein in Oost burg worden afgestoten. De raadsvergaderingen blijven plaatsvinden in het Belfort, mits de akoestiek en inrichting wor den verbeterd. C. Bolijn van Dorpsbelangen en Toerisme had wede met het voorstel van B en W. „Bovendien is het dringend no dig. De huidige huisvesting is 's winters een diepvries en 's zo mers een sauna. We zijn echt geen arme gemeente, we moeten alleen zuinig met onze centjes omgaan." WD'er C. van de Vijver kon ook instemmen met het voorstel. R. Evers van de PvdA zette vraagte- kens bij de haalbaarheid. „Maar op dit moment gaan we akkoord met het voorstel." Hij had ech ter geen goed woord over voor de kritiek van Nieuw West. „Ze willen het alleen maar vertra gen om het bij de volgende ver kiezingen aan de orde te stel len." CDA'er L. Flikweert was voor stander van de transparantie. Ze waarschuwde dat het plan duurder zou kunnen uitvallen als het in stukken zou worden geknipt. Burgemeester J. Sala toonde zich een teweden mens. „We hebben betrekkelijk snel een breed draagvlak gevonden." BIERVLIET - Politie, brandweer, ambulance en zelfs de traumaheli kopter zijn gistermiddag uitgerukt na een eenzijdig ongeluk op de N61 onder Biervliet, waar een auto in de sloot was beland. De bestuurster van de wagen, een 52-jarige vrouw uit Dordrecht, raakte bekneld. Het slachtoffer is door de brandweer uit haar benar de positie bevrijd. Ze is per ambulance overgebracht naar het zie kenhuis in Terneuzen. De berging van de auto kostte vervolgens ook nog een hoop moeite. Er moesten zelfs enkele bomen en struiken voor worden omge zaagd. Tijdens de berging was de N61 afgesloten voor doorgaand verkeer, wat leidde tot behoorlijke opstoppingen, ook op de secun daire wegen. De politie had gisteren nog geen duidelijk beeld van de oorzaak van het eenzijdige ongeluk. foto Peter Nicolai door Rinus Antonisse MIDDELBURG - Bouwen op bijzondere Zeeuwse plekjes wordt een stuk makkelijker. Het gaat dan vooral om hotels en re creatieve voorzieningen. Een meerderheid van de Statencom missie Ruimte stemde gisteren in met het versoepelen van de re gels. Dat gebeurt stante pede. De Sta ten willen niet wachten op het in 2006 vast te stellen Omge vingsplan Zeeland. De commis sieleden namen alvast een voor schotje door te pleiten voor snel le uitvoering van een horeca- voorziening in het open polder gebied aan de voet van de Zee- landbrug bij Colijnsplaat. Het 'minder-moeilijk-doen' was J. van Ginkel (ChristenUnie) en G. van der Giessen (D66) een brug te ver. Zij waarschuwden met klem voor gelegenheidspla nologie en willekeur. „Zij we op de goede weg? Een ondernemer legt een stuk groen erbij en dan gaat het plan wel door. Een fat soenlijke afweging is niet meer mogelijk", stelde Van Ginkel. Hij vond dat de provincie zich met de versoepeling in een sche mergebied begeeft, 'waarvan het eind nog niet in zicht is'. Van der Giessen noemde de nieu we spelregels voor bouwen op bijzondere plekken onhelder en vrijblijvend. „We gaan er net zo over praten als over kunst: je vindt iets wel of niet mooi en het past wel of niet op een plek." Geheel andere geluiden kwa men van de woordvoerdei CDA, PvdA en vooral W! vonden versoepeling van gels noodzakelijk om de kelende economie te ondei a nen. M. Faasse (CDA), J. man (Partij voor Zeeland) J Kerckhaert (PvdA) betu j nadrukkelijk steun aan het d naamde plan-Gé, de horea t ziening bij de Zeelandbr i Maris (WD) drong sterk a een snelle behandeling va t plan. Het afschrijven voi |i 'lullig'. Gedeputeerde H b Waveren (CDA, ruimtelijl i dening) beklemtoonde provincie meer dan in het fc den aan de gang moet meti a tieven, 'waarvan het in Ze borrelt'. De suggestie dat keur de orde van de dag ;1 wierp hij ver van zich. Vai j, veren voegde eraan toe di i; afwegen van plannen zekei kwestie van plusjes en tjes zetten wordt. n AXEL - In de Halle in As n ven Jan van den Manack Hennie Wullems woensdag demonstratie paasbloem! w ken. De organisatie is in hande Groei en Bloei Zeeuws-Vla ren en Noord-België. De b stukken kunnen vrij eenv thuis nagemaakt worden. De bijeenkomst begint om uur. Vervolg van familieberichten pag. 12 Enige en algemene kennisgeving Volgens Jezus is de mens, die God geheel en al liefheeft en als de naaste de andere mens liefheeft en daadwerkelijk bijstaat, de ware mens. Het oordeel over de waarde van de mens geschiedt aan de hand van deze maatstaf. Bisschop Ernst Wij delen mede dat na een dienstbaar leven is overle den onze broer, schoonbroer, oom en neef Joseph Petrus Marie de Kerf St. Jansteen 12-6-1914 t Aardenburg 23-2-2005 Priester van het Bisdom Breda Onder andere werkzaam geweest in de parochies; Baarle-Nassau. Lamswaarde, Graauw, Westdorpe. Eede en Aardenburg. Krimpen a/d IJssel: George de Kerf t Johanna de Kerf-van Son t kinderen en kleinkinderen Hulst: Marie van Son-de Kerf Harry van Son t kinderen en kleinkinderen St. Jansteen: Annie Rottier-de Kerf August Rottier f kinderen en kleinkinderen Kieldrecht: Piet de Kerf t Luciënne de Kerf-van Haelst Hulst: Hélène Bartz-de Kerf Wim Bartz t kinderen en kleinkinderen St. Niklaas: Louis de Kerf Antoinette de Kerf-Dierick kinderen en kleinkinderen St. Jansteen: Jeanne de Kerf t Aardenburg, 23 februari 2005 Correspondentieadres: Galgenveld 1,4561 SL Hulst De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op dins dag 1 maart 2005 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waama we hem vergezellen naar zijn laatste rustplaats op het R.K.-kerkhof aldaar. Maandag 28 februari 2005 om 19.00 uur zal een avondwake gehouden worden in de parochiekerk te St. Jansteen. aansluitend is er gelegenheid afscheid van hem te nemen in de parochiekerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "De Kroon", Wilhelminastraat 2 te St. Jansteen. Aansluitend op het overlijden van Kapelaan de Kerf willen wij bijzonder danken Herman Marteyn, medewerkers van "W.Z.C.-Coensdike" en allen die hem een warm hart toedroegen. Broer, zussen en schoonzussen Neven en nichten Dankbetuiging Zoveel lieve woorden, mooie kaarten, zoveel telefoontjes en bezoekjes. Bedankt voor jullie aanwezigheid bij het afscheid na het toch zo plotselinge overlijden van Marcel Antonius van der Giessen Mensen hebben veel voor Marcel betekend en hij blijkbaar ook veel voor hen, daar zij we dankbaar voor en het troost ons. Dat Marcel ook in jullie herinnering mag voortleven. Lina, kinderen en kleinkinderen Hoek, februari 2005 Hartelijk dank voor de overweldigende belangstelling t.g.v. ons 50-jarig huwelijksjubileum. Piet en Diny van Westen Zaamslag In plaats van kaarten "Liefde is onbetaalbaar Geluk soms onbereikbaar Vriendschap soms zo kwetsbaar" Echter 1 ding hebben ze gemeen, in moeilijke tijden houden ze je op de been. Voor de vele belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van Ineke Bek-Steijn willen we iedereen bedanken. Het is en was voor ons een grote steun. We gaan het gezin en bedrijf voortzetten zoals mama dat graag gewild zou hebben. Walter en Femke Marlies Dennis Marco Hoedekenskerke, februari 2005 Voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moe der, groot- en overgrootmoeder, Maria Suzanna Dominicus-de Graaff willen wij iedereen hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Veere, februari 2005 Ontroerd en getroffen waren wij door de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, stiefvader en opa J. den Exter Namens ons allen, A.C. van Hoorn Breskens, februari 2005 Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medelevenin welke vorm dan ook, die wij mochten ontvan gen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Andfies Jacobus Francke Kinderen, en kleinkinderen Sint Laurens, februari 2005 Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de steun en medeleven na het overlijden van Karei Het was overweldigend, alle kaarten, persoonlijke brie ven en bloemen. Ik heb er bijna geen woorden voor. Dit alles is als een warme deken over mij heengekomen. Alleen verder, maar niet eenzaam met zoveel lieve men sen om mij heen. Anneke van de Gruiter-Pihl Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Abraham Cornelis Hollestelle betuigen wij hiermee onze oprechte dank. P. Hollestelle-van Gilst en kinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar Ooslerschelde Thuiszorg. Colijnsplaat, februari 2005 Wij willen een ieder hartelijk danken voor de warme be langstelling en medeleven, na het onverwachts overlijden van onze lieve zoon en broer David Marien Kwekkeboom De vele kaarten, bloemen, telefoontjes en woorden van troost waren voor ons een grote steun. Frangois, Ankie. Florian en Simon Kwekkeboom-Knook Oostkapelle, februari 2005 Voor de vele warme reacties na het overlijden van Cornell's Maas danken wij u hartelijk. Het doet ons goed om te weten dat hij bij zo velen ge liefd was. Fam. Crucq-Jongepier Vlissingen, februari 2005 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u mij heeft betoond na het overlijden van mijn lieve dierbare man Abraham Izaak van Hoorn Bram heeft mij diep getroffen. Ik ben u zeer dankbaar voor de steun en troost welke mij dit heeft gegeven. Daar het mij onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuig ik u hiermede mijn oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan Uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg voor de steunvolle be geleiding en de keurige wijze waarop de afscheids- plechtigheid heeft plaatsgevonden. M. J. van Hoorn-van den Ameele Breskens, februari 2005 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoe der, oma en overgrootmoeder Son ja Kasander-Verduijn was hartverwarmend Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Vlissingen, februari 2005 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn man, onze vader, grootvader en over grootvader Jan Pieter Kousemaker betuigen wij u onze oprechte dank. E.A. Kousemaker-Openeer Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Goes, februari 2005 In ons verdriet om het heengaan van onze dierbare moe der, schoonmoeder en oma Rachel Kramer mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2005 Voor uw blijk van medeleven betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Blazina Krijger-Mol betuigen wij u onze oprechte dank. S. Romp-Krijger J.H. Romp Willy Romp Mirjam, Mark, Eva Middelburg, februari 2005 Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlij den van onze lieve broer, zwager en oom Adriaan Johannes de Visser willen wij u oprecht dankzeggen. M.A. Colpaert-de Visser W.A. Colpaert S.A. de Visser J. de Visser-Kodde Neven en nichten Oost-Souburg/Middelburg, februari 2005 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Cornelis Meerman zeggen wij u hartelijk dank. Familie J. van Belzen Familie L. Meerman Arnemuiden, februari 2005 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, omdat er zoveel blijken van medeleven waren, het zij per post, of door uw aanwezigheid in de uitvaartdienst, van mijn lieve vrouw G.J. Mos-Versprille betuig ik u, ook namens de familie, mijn oprechte dank. H.Mos Goes, februari 2005 Dankbetuiging Graag hadden wij iedereen persoonlijk willen bedan ken, maar na zoveel belangstelling is ons dat niet mogelijk. Daarom willen wij langs deze weg iedereen hartelijk danken voor de steun en het medeleven welke wij mochten ondervinden na het overlijden en bij de cre matie van Jan de Putter Uw steun en medeleven hebben ons goed gedaan. Margriet de Putter-Frings Marjan, Sander en Lesley Velden, februari 2005 Ik mis je zoals nooit tevoren. Hoewel: ik miste je altijd als ik je niet kon zien of horen. Ik miste je aanwezigheid. Hartverwarmend tijdens het ziek zijn door alle mooie tekeningen, kaarten, bloemen, lieve en bemoedigen dewoorden. Ontroerd door het medeleven, de grote belangstelling bij het afscheid nemen van onze lieve dochter en zus Hanna Johanna Theodora Wij zijn een ieder daar dankbaar voor Rob, Thea en Emma de Ridder Arnemuiden februari 2005 Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en oma-oma Gelina van Staveren-Louwerse De warme steun en de vele kaarten die wij hebben ont vangen, heeft ons allen goed gedaan. Dat zij bij zo velen een goede herinnering heeft achter gelaten, heeft ons troost gegeven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kapelle, februari 2005 Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet Voor Uw blijken van medeleven, Uw belangstelling en aanwezigheid, de vele bloemen bij het afscheid van onze kei van een zoon en broertje Igor van Thienen betuigen wij onze oprechte dank. Wegens grote belangstelling is het voor ons niet mogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Iwan Winnie Serge Mirthe Voor al het medeleven, voor de warmte en de woorden van troost, die wij mochten ontvangen na het verlies van Adriaan Ventevogel willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovelen een plekje in het hart heeft. Wil Ventevogel-Meeuwse Lian, Tom en Thomas Colijn-Ventevogel Jacqueline, Robin en Sammie Mous-Ventevogel Arjen Ventevogel en Saskia Knuijt Middelburg, februari 2005 Dankbetuiging Voor de overweldigend vele blijken van medeleven langstelling na het overlijden van mijn lieve man, or en opa Willy Vermeulen alsmede voor de vele bloemen, condoleances en uw t( wezigheid bij de crematieplechtigheid willen wij u hartelijk danken. Frida Vermeulen-de Lettei01 kinderen en kleinkinderen St. Jansteen, februari 2005 In memoriam 26-02-1996 26-02- Han van der Hooft Gemis is een gevoel dat niet is te omschrijven, Niemand die de juiste woorden kent, Het is onlosmakelijk aan het leven verbonden, omdat jij een deel van ons leven bent, Je bent niet tastbaar aanwezig, maar wel voelbaar, in hoe je was en wat je zei, Soms lijkt het net als de dag van gisteren. En toch... is er alweer 9 jaar voorbij. Elly, Barry en Heli I Nicole excl. afmeldkosten *excl. 3-gas- en dieselroetmeting BORSSELE, Autobedrijf de Muynck Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 |er Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 ft Karreveld 4, Telefoon 0118-55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 L Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 f Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 591 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 I www.boschcarservice.nl ÜBOVAG Plaats uw familie berichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 70