Familie Brunch Familieberich ten HOTELZUIDERDUIN Eén meidnummer voor dierenmishandelin 0900 - 20 21 210 Grote markt 1 GOES - Ooststraat 1 DOMBURT Gehandicapt of chronisch t\ PostlusS Lt 3800 AW Ag Tel.(033)« pi www.ara 1 Bij BOUWMAN kunt u terecht voor 'new classic" interieur, heren- en damesmode. bezoek onze showroc Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 9.00 -16.00 uur Tel.: (0113)222 i AMBIANCE Teba Nation, j ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.i A /A?. J Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Ze is 50 cm lang en ze weegt 3860 gram. Haar gelukkige ouders zijn Jos Verhuist en Pauline Maring Klarinet 379,3766 GS Soest. Soest, 17 februari 2005 Theo Free at last namens alle medewerkers en vaste gasten café de Pompe we zullen je missen Rooie Theo heeft ook 't Beest verlaten. Vrijwilligers en staf Nooit meer wafels eten op het zonnige terras in de tuin van de Bilderdijklaan. Met mooie herinneringen aan de zorgeloze tijd neem ik afscheid van Mevrouw Tissink Corien en Lian, veel sterkte gewenst met jullie grote verlies. Annemieke Laport-Morssink Salem, Oregon USA Bedroefd delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgza me moeder en oma Adriana Anna Schipper-Lauret Sjaan Breskens. t Middelburg, 9 augustus 1931 21 februari 2005 Middelburg: H.F. Schipper Vlissingen: L.J. Schipper Mark Roel Vlissingen: A.(. Schipper P.R. Poortvliet Middelburg: J. den Besten Roozenburglaan 103 4337 )C Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 26 februari om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na afloop van de crematie is er gelegenheid tot con doleren. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot onze grote droefheid is overleden onze lieve zus en schoonzus Adriana Anna Schipper-Lauret Sjaan A. J. Lauret S. Lauret-de Lijser Breskens, 21 februari 2005 Wanneer we jou het meest missen? Als men dat vragen zou, zeggen we: Wanneer we wakker worden, maar ook 's middags missen we je en 's avonds als we slapen gaan. Veel meer dan we hadden gedacht missen we je, tot het och tend wordt, eigenlijk missen we je dagen nacht. Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die haar dierbaar was, is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Dirkje Adriana van den Berge Zij is 75 jaar geworden. Axel: Wim en Ada van Ham-Meyaard Axel: Rinus van Ham Marlijn en Carina Stefan Hulst: Kees en Hennie van Ham-de Jaeger Marissa Terheijden: Els en Rudi de Smet-van Ham Kelly Ferdy Axel: Addie en Edwin van Poecke-van Ham Wesley Jordy Axel. 22 februari 2005 Gen. Sikorskistraat 5 Correspondentieadres: Familie van Poecke-van Ham Handelstraat 24,4571 XB Axel Vrijdag 25 februari is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 26 februari om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie con doleren in het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Hoera, Anne-Linde heeft een zusje gekregen. Ze heet Valente Helena De trotse grootouders zijn Jaap en Ploon Verhulst De Casembrootstraat 1 4361 AR Westkapelle Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoe der Jacqueline Diane Marie Villers echtgenote van Marinus Johannes de Punder *20-12-1929, Gent (België) - 21-02-2005, Goes Heinkenszand: M. J. de Punder Néchin (België): Nicole en André kinderen en kleinkinderen Vlissingen: Peteren José en kinderen 21 februari 2005 Roofvogelstraat 69 4451 CR Heinkenszand Op vrijdag 25 februari is er van 10.30-11.00 uur ge legenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gra venpol der. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden te Middelburg. Dat hadden wij niet zo snel verwacht Jacqueline Rust nu maar zacht. Sjef - Nel Goes n geurige zakdoek van God Het groene gras is een g met initialen, die Hij heeft laten vallen om ons aan Hem te herinneren. Walt Whitman Nog onverwachts is overleden onze zus en schoon- I ZUS Lena Janna Barentsen-Koole I in de leeftijd van 79 jaar. Weduwe van Louwerens Barentsen. Zij was een aktief, ondernemend en opgewekte zus. f Haar reis eindigt bij tv ie zij zich geborgen voelde, haar Leidsman Jezus. 20 februari 2005 f Groenedijk 10 8604 AB Sneek Janny Corry Jo en Francien Boudewijn en Coby Jaap f en Riet Ad en Henk Nel en Wim f Dave en Rina Piet en Eef Conqui en Tantezeggers s Lena is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 25 februari a.s. om 12.00 uur in de Oosterkerk, Leeuwarderkade 18 te Sneek, aansluitend zal de be- l grafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Het Uitvaart-Centrum', Worp Tjaardastraat 113 te Sneek. 't Verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee je stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Na een liefdevolle verzorging, in zorgcentrum "Ter Reede", is vrij zacht en kalm van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader, groot- en overgroot vader Tom van Rijswijk echtgenoot van Dien van Rijswijk eerder weduwnaar van Erika Berger 15 juni 1924 t 17 februari 2005 D. van Rijswijk kinderen, klein- en achterkleinkinderen Albert Cuyplaan 44, 438.3 XG Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. De heerlijkste en meest complete familicbninch wordt nl 23 jaar met liefde voor het vak verzorgd door hel Zuiderduin Beachhote! te Westkapelle. Een mooie gelegenheid om weer eens de hele familie bij elkaar tc laten komen om te genieten van eikaars gezelschap. De familicbrunch is helemaal inclusief koffie, thee, inelk en vmehtensappen en bij aanvang een feestelijk glas van onze brunch champagne! De keukenbrigadc zal voor u op 4 sterren niveau de heerlijkste lekkernijen bereiden waar u onbeperkt van kunt blijven eten (en ons familicbninch buffet wordt continu aangevuld!) zoals soepen, diverse vissoorten, uitgebreid salade buffet en div vleessoort en... mmmm Uiteraard een zeer ruime keuze uit dessenmogelijkhedcn zoals warme wafels, huisgemaakt gebak vers fruit en div ijs-soorten.Voor de kinderen is de familicbrunch helemaal een feest want onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed komt eigenlijk alleen voor in de stoutste dromen lekker eten en snoepen zoveel als je wilL Kleurplaten en kinderfilms zorgen er ook voor dat kinderen samen kunnen spelen en niet vervelen! Elke zondag ontvangen wij u en uw familie graag tussen 12.00 en l i 00 uur Een mooi moment om feestelijke gelegenheden zoals verjaardagen en jubilea extra aan te grijpen zonder rompslomp'en met de kwaliteit zoals u deze van ons 4 sterren hotel mag verwachten, enkel op reservering. Wij verwelkomen u graag! t -w-B E A C H ,-r FLETCHER HOTELGROUP Reserveren v,a tcl.nr 01 18 - 561810 Zuiderduin Bcachhotcl De Buckswcg 2 Westkapelle www.zuidcrduinbcachholcl.nl info@zuidcrduinbcachholcl.nl O.A. SCAPA SPORTS, GAASTRA MC GREGOt woensdag 23 februari 2005 'De Heer is mijn Herder' Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en dat zij nog zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Jacomina Moerdijk-van den Berge sinds 20 januari 1975 weduwe van Jacobus Moerdijk in de leeftijd van 83 jaar. Amemuiden: Wim en Gerda faco en Kimmy Ronnie Borculo: Ko en Anke Patricia en Erik, Sebastiaan, Juliet Jeroen en Ira, Troy. Skye 's-Heer Hendrikskinderen: Anja en Niek Thijs, Bart Goes, 21 februari 2005 Correspondentieadres: Oostgatplein 1 4341 LP Arnemuiden. Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, ge legenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 24 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 25 februari om 13.00 uur in de "Bethelkerk" te Nieuw- dorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de kerkelijke begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw "Ammekore", Hertenweg 2 te Nieuwdorp gelegen heid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Bedroefd delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante J. Moerdijk-van den Berge in de leeftijd van 83 jaar. Nieuwdorp: Am. van den Berge P. van den Berge-van de Guchte Veere: A. van den Berge W. C. van den Berge-Barentsen Amstelveen: M. van den Berge M. van den Berge-Meyer Neven en nichten Wij ontvingen het droeve bericht, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze schoonzuster en tante Jacomina van den Berge weduwe van Jacobus Moerdijk in de ouderdom van 83 jaar. Familie Moerdijk De vreugde van haar grote liefde werd o verschaduwd door het gemis maar het is juist die Hef de die in ons zal schijnen ter nagedachtenis. Toch nog onverwacht is overleden onze lieve moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Riet Rijstenbil-van Schilt in de leeftijd van 85 jaar. Renesse: Ton en Barry Amsterdam: Jerry Goes'- Mieke en Sergio Grave: Michele en Astrid Luc, Coco, Gianni Zierikzee, 21 februari 2005 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Hoogenboomlaan 30 4325 DH Renesse De uitvaartmis zal gehouden worden vrijdag 25 fe bruari om 10.30 uur in de O.L. Vrouwe op Zeekerk, Serooskerkseweg 2 te Burgh-Haamstede, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Renesse, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er in "De Zandloper", Lange Reke 25 te Renesse gelegenheid tot condoleren. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn geliefde echtgenoot, onze vader en opa Pieter van der Hooft echtgenoot van Jacoba Leentje La Gasse in de leeftijd van 86 jaar. Oostburg: J.L. van der Hooft-La Gasse Saar Terneuzen: Lein en Inge Sander Evelien 4501 GT Oostburg, 21 februari 2005 Uranus 15 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd. zal plaatsvinden op vrijdag 25 februari om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen". Bellamy straat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwacht is onze buurman overleden de heer C. van Hoepen Thon en Els de Munck Rie van Dartel Hans Leenhouts en Marian Buijs Jeen en Marijke Visser Rinus en Els Geuze Familie Hokke-v.d. Berg Jan en Tineke Pieters-de Vries Jo de Vries-Ligthart Schenk Louis en Anneke van Brink Leida Boone en Henk Kappers Ons bereikte het bericht van het overlijden van onze oud-medewerker en -collega, de heer C.M. van Hoepen Vele jaren leidde hij met grote inzet ons filiaal in Middelburg. Hij was een gewaardeerde collega. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers BouwCenter De Jager-Tolhoek Goes - Vlissingen (10 ct/min) "Uitgemergelde paarden in beslag genomen", "Jonge kat ten in afvalcontainer", "Ver waarloosde schapen onder de maden" en "Zwaar vermagerde jonge herders in eigen uitwerp selen aangetroffen". Wie kent niet die afschuwelijke berich ten in de krant. De Dierenbe scherming wil dat hier een eind aan komt. U kunt helpen. Om voor u het melden van die renmishandeling en -verwaar- lozing makkelijker te maken heeft de Dierenbescherming vorig jaar het meidnummer die renmishandeling voor heel Ne derland beschikbaar gesteld: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min). Wat doet de Dierenbescher ming nog meer? Kijk op www.dierenbescherming.nl Steun de Dierenbe scherming. GIRO 309 f mm "Jonge katten in afvalcontofc Jaar in, jaar uit zijn er vele vormen van dierenmishoriodl Steun daarom de Dierenbeschtd Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 vers 1 en 2 Zeer verdrietig delen wij u mede dat mijn lieve, wij ze, zorgzame man, onze dierbare vader en groot vader is overleden. Jakob Abraham de Bruijne Architect 24-10-1913 Goes 19-02-2005 Goes: Ella de Bruijne-Korstanje Kapelle: Marina en Jack Jessica en David Goes: Peter Goes: Adriaan en Mieke 's-Gravenpolder: Anne-Marie en Theo Goes: Debora en Shiqui Sebastiaan en Eduard Oostwal 75,4461 JV Goes De begrafenis zal in kleine familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Voor de vele blijken van medeleven, zowel schriftelijk als persoonlijk, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Laurina Francke-van Keulen willen wij u hartelijk bedanken. Jan Péter en Lia Kleinkinderen Domburg, februari 2005 Verhuisbericht Praktijk voor Osteopathie Terneuzen. F. Langerak. S. Windy, S. De Mets. Met ingang van 1 maart 2005 is ons nieuw adres: Communicatielaan 1,4538 BV Terneuzen, 0115-611636 ÏM! lain Of het nu gaat om juridische ondersteuning, t teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maakft) beter leven mogelijk! Damesmode: Scapa sports, Gaastra, Ralph Lauren, Gant, Lacoste Mc Gregor. sbt Herenmode: Mc Gregor, Arrow, Napapijri, La Martina, Dockers Faconnable SE Interieur: Riviera Maison, Scapa home, Lexington, Sia, Leonardo en Zack. <01 tOl Kil:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10