0 t GROTE OPRUIMIK PZC Familieberichten Slagerij Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van Ton Fait Goes, 10 juni 1950 t Zierikzee, 17 februari 2005 Namens de familie Tot onze grote droefheid is overleden onze buurman Jan Bal Wij wensen zijn kinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Namens de buren Koos en Jeanet Bolle-v.d. Maas Hans en Ellen Traas-Bolle Sjaakv.d. Have Ria Krijger Dennis en Christine Bolle-Stouten en kinderen 9 februari 2005 Lieve Tante Ria Je was een moeder in hoofdletters, en nu na 25 jaar weer samen met oom Cor. Veel liefs, Rene, Vera, Nathalie, Natasja Met grote droefheid delen wij u mee dat, na een moeizame levensavond, door de Heere op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder, schoonmoe der, oma en overgrootmoeder Dora de Ridder-de Nooijer echtgenote van Johannis Pieter de Ridder 19 september 1931 t 19 februari 2005 Sterke de Heere ons in dit zware verlies Arnemuiden: J.P. de Ridder Arnemuiden: J. Oreel-de Ridder L. Oreel fos en Corine Levi, Joceline, Joachim, Colin Dorinda en René Calvin, Joaly, Joël Johanna Johannis Leonie en Nicky Arnemuiden: A. de Ridder G. de Ridder-Kalle Hans en Karin, Esha Mieke en Harold Laurent, Mirte Joas Adriaan Guido Arnemuiden: C. Marteijn-de Ridder A. Marteijn Johanna en René Debora Onze dank gaat uit naar het personeel van RST voor de liefdevolle verzorging. 4341 AS Arnemuiden Nieuwstraat 18 Woensdag 23 februari zal D.V. alleen voor familie en genodigden een rouwdienst gehouden worden in de Eben-Haëzerkerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden vanuit de Hersteld Hervormde Gemeente te Arnemuiden, welke geleid wordt door Cand. B.D. Bouwman. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden om ca. 14.15 uur. Condoleance alleen schriftelijk a.u.b. Geen bloemen Ps. 103:14-16 Het heeft de Heere behaagd naar Zijn eeuwige raad, op Zijn tijd en wijze uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde zorgzame zuster, schoonzuster en tante Dora de Ridder-de Nooijer echtgenote van Johannis Pieter de Ridder Wij wensen Wannis en de kinderen Gods onmisbare steun toe in dit zware verlies Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart Rozenburg: A. de Nooijer J. de Nooijer-Buijs Arnemuiden: M. de Nooijer I. de Nooijer Arnemuiden: A. de Nooijer J.K. de Nooijer-Mulder Neven en nichten Arnemuiden, 19 februari 2005 Heden behaagde het de Heere nog onverwacht uit ons midden weg te nemen onze lieve schoonzus en tante Dora de Ridder-de Nooijer Arnemuiden: A. de Ridder P. de Ridder-van Belzen H. de Meulmeester Vlissingen: M. van Belzen Arnemuiden: J. de Ridder M.A. de Ridder-van Dalen N. de Ridder-de Nooijer A. de Ridder A. de Ridder-Faasse Vlissingen: J. Marijs-de Ridder P. Marijs Arnemuiden: J .Peene-de Ridder L. Peene Vlissingen: A. Boone-Appel L. Boone Trooste de Heer haar man en kinderen. Bedroefd zijn wij dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde tante Dora Wij wensen ome Wannis en de (klein-)kinderen Gods nabijheid toe. Arjan en Carolien Rosanne, Arend-Jan en Julia Jacco en Gerdien Rianne en Peter Rhodé Arnemuiden, 19 februari 2005 Heden overleed onze buurvrouw Dora de Ridder-de Nooijer Wij wensen de familie veel sterkte toe. Familie K. van Belzen Familie J. Schroevers Familie R. R. Jacobse Arnemuiden, 19 februari 2005 de Heer is mijn Herder Diepbedroefd delen wij u mede, dat geheel onver wacht, zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lie ve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Jan Lampert Vrouwenpolder 8 februari 1924 t Vlissingen 20 februari 2005 Veere: P.M. Lampert-Wisse Oss: Koos en Heinz Gapinge: Kees en Anja Jeroen en Marjolein Ronnie en Esmée Anniek Brazilië, (Carambei): Jan en Coby Drieske Babsy Agnetha Sissy Oostkapelle: Nelleke en André Merel Maya Gapinge: Els en Willem Vera Rens en achterkleinkinderen Valeriusstraat 43 4351 NK Veere Jan is thuis opgebaard. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 25 februari om 13.00 uur in "De kleine kerk" te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Spil" te Gapinge. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan Lampert Oost-Souburg: L. Wisse P. C. Wisse-de Visser Ritthem: C. Wisse M. Wisse-Davidse Arnemuiden: L. Dieleman N. Dieleman-Wisse Ritthem: D. Knibbe L. Knibbe-Cevaal Neven en nichten Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina de Vries-Vogel weduwe van J. A. de Vries C. Vogel in herinnering) Sint-Laurens: E. Leijnse-Vogel (in herinnering) B. Leijnse (in herinnering) Sint-Laurens: B. Wisse-Vogel W. Wisse Middelburg: J. W. Vogel J. P. Vogel-de Bree Oud-Vossemeer: P. B. Vogel (in herinnering) N. G. Minnaard-van Keulen J. Minnaard (in herinnering) Reeuwijk: L. Meijers-Vogel Meijers Neven en nichten Nijmegen, 19 februari 2005 Psalm 139 vers 1 Niets is, o Oppermajesteit, bedekt voor uw alwetendheid. Gij kent mij: Gij doorgrondt mijn daan; Gij weet mijn zitten en mijn staan; wat ik beraad;of wil betrachten, Gij kent van verre mijn gedachten. Met veel verdriet geven wij u kennis, dat toch nog onverwacht is heengegaan onze lieve, moeder, schoonmoeder, groot-en overgrootmoeder Theuntje Schroevers-Ventevogel weduwe van Marinus Schroevers In de leeftijd van 83 jaar. Agassiz (Canada): Klaas en Paulien Arnemuiden: Piet en Janny Wim en Marijke Ko en Mieneke Jos en Ina Kees en Anja Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van de "Vliedberg", appartement 1 voorde liefde\>olle verzorging. 19 februari 2005 Correspondentieadres: Veersegat 31 4341 LB Arnemuiden Moeder ligt opgebaard Ooststraat 4. Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 23 februari om 19.00 tot 20.30 uur. Voorafgaand aan de begrafenis vindt er op donder dag 24 februari een rouwdienst plaats voor de fami lie en belangstellenden, welke geleid zal worden door Ds. A. Goedvree, in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde kerk. Aanvang om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis om 12.15 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse weg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. dinsdag 22 februari 2005 En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: Zie, Ik. maak alle dingen nieuw. Openbaring 215 Verdrietig geven wij u kennis dat, voor ons totaal on verwachts. is overleden onze lieve zorgzame moeder Janna Elizabeth de Keijzer-Adriaanse weduwe van Pieter Marinus de Keijzer 2 oktober 1920 t 21 februari 2005 Riet en Jan van Vossen-de Keijzer Kerkwerve, Brieskerkestraat 27 Correspondentieadres: Vloedstraat 11 4321 AM Kerkwerve De dienst van Woord en gebed zal D.V. vrijdag 25 februari plaatshebben in de Ned. Herv. Kerk aan de Weelweg te Kerkwerve, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in '"t Kerkerf"gelegen achter de kerk. - Liever geen bezoek aan huis Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van mijn zwager en onze oom Jacob van den Driest Westkapelle: J.A. Bakker-Faasse F. Bakker t Neven en nichten Heden nam de Heere uit ons midden weg onze gelief de zwager en oom Marinus Matthijsse sinds 4 augustus 2003 weduwnaar van Maria Hugense in de ouderdom van 87 jaar. Meliskerke: C. Louws-Hugense Aagtekerke: H. Hugense Domburg: Joz. Hugense Meliskerke: M. Dingemanse-Hugense C. Dingemanse Neven en nichten 20 februari 2005 Heden overleed onze beste zwager Marien Matthijsse weduwnaar van M. Hugense In de leeftijd van 87 jaar. A. Matthijsse-Geertse A. Matthijsse J.P. Matthijsse-de Kam Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden Neeltje Woudenberg-Midavaine weduwe van Dirk Woudenberg in de leeftijd van 88 jaar. Klundert: A.B.P. Woudenberg M.A. Woudenberg-Hehakaya Willemstad: G.J. Woudenberg G.H. Woudenberg-Boogerd kleinkinderen en achterkleinkinderen Koudekerke, 20 februari 2005 Correspondentieadres: G.J. Woudenberg Stadsedijk 117 4796 RC Willemstad Onze moeder is opgebaard in "Rouwcentrum Middel burg", Buitenhovenlaan 1. U kunt op woensdag 23 februari a.s. aldaar, afscheid- nemenvan haar van 10.00 tot 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid om 11.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Diepbedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze innig geliefde vader, groot- en overgrootvader Cornells Marinus van Hoepen sinds 12 februari 1998 weduwnaar van Pieternella Josina van Hoepen-Wisse Rilland, Middelburg, 10 december 1915 21 februari 2005 Middelburg: Ad en Willy van Hoepen-Moens Ellen en Roel Joris, Coen Anko en Jetske Mees, Nanne Sommelsdijk: Rien en Willy van Hoepen van der Dussen Eline en Corné Loïs, Niek Rien en Claudia Kees Elbert Pieter 4334 GP Middelburg, Briandlaan 2 Eben-Haëzer, kamer 27 Correspondentieadres: M. A. van Hoepen Kortewegje 38 3245 XM Sommelsdijk Woensdag 23 februari is er gelegenheid tot condole ren in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg van 19.30 tot 20.00 uur. In deze kerk zal ook de rouwdienst worden gehou den voor familie en belangstellenden op donderdag 24 februari om 14.45 uur Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middel burg om 16.00 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wult u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Als Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik weet meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Denk dan aan de weg door mij gegaan Zo heb ik het niet voor niets gedaan. Gelijk een hinde die naar de waterbron smacht, zo smacht mijn ziel naar U, o God. Psalm 42 vers 1 -6 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, onze grootvader en overgrootvader Pieter Leendert Goulooze weduwnaar van Pieternella Verhulst *9 april 1914 t 17 februari 2005 Ko Goulooze t Kathy Goulooze t Piet Goulooze f Wemeldinge: Janneke Schouten-Goulooze Jan Schouten Petra Jacelien en Kees Danny Rick t Niek Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcen trum Cleijenborg te Colijnsplaat en verpleeghuis Ter Weel te Goes voor de liefdevolle zorgen. Correspondentieadres: Walstraat 23 4424 GB Wemeldinge Onze vader en opa is in stilte begraven. Alzheimer Morgen üt er weereen dag morgen i< alleo nieuw daarna volgt er weer een dag wellicht begint het opnieuw. Daarna L< er ook een morgen en natuurlijk begint bet weer er wao ook iele gcweeot maar dat weet ik niet meer. Ynze van Aken 28 februari2002 De strijd is gestreden. Vandaag is vredig overleden Tilly Etty van. Caoand-Brugge Madioen, (Indonesië) Vlissingen, 15 juli 1912 21 februari 2005 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De crematie zal plaatsvinden op donderdag 24 februari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te iVliddelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentiead res: Oude Rijksweg 49 4339 BB Nieuw en Sint Joosland Enige kennisgeving "Niemand leeft voor zichzelf" Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede dingen die wij samen mochten beleven, delen wij mede dat is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, groot - en overgrootvader Christianus Antonius Theodorus Hermsen Chris Rotterdam. 17 november 1912 Kapelle, 17 februari 2005 Oud-direkteur van de B.V. Koninklijke Maatschappij "de SCHELDE Officier in de Orde van Oranje Nassau Drager van het Oorlogshennneringskruis met de gesp Nederland mei 1940 Begiftigd met de Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice Kapelle: J. Hermsen-Hopman Koewacht: Hans en Marianne St. Laurens: Paul en Beppie Bergen op Zoom: Jannie Wouw: Jos en Mayke Arnemuiden: Michiel en Corrie Middelburg: Marianne en Sake Heemstede: Christine en Richard klein- en achterkleinkinderen Park Beukenhof 34 4421 BV Kapelle Ingevolge zijn wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-commissaris Ch. A. Th. Hermsen Zijn inzet en toewijding zullen wij ons blijvend her inneren. Directie en personeel Herstaco B.V. Middelburg Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd, uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Comelis Nieuwdorp echtgenoot van Helena Riemens in de leeftijd van 93 jaar. 's-Gravenpolder: H. Nieuwdorp-Riemens Wim en Els Nieuwdorp-Murre Helma en Johan Gerard en Geertje Wim Jan Yerseke: Kees en Janny Nieuwdorp- Schipper Ronald en Wendy 20 februari 2005 Langeweg 48 4431 RP's-Gravenpolder De rouwdienst zal D.V. worden gehouden donder dag 24 februari om 10.00 uur in de zaal van de "Elimkerk", Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waar na aansluitend om 11.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Verdrietig heb ik kennisgenomen van het van mijn geliefde broer Cornelis Nieuwdorp C. Walraven-Nigg 20 februari 2005 Heden nam de Heere uit ons midden zwager en oom Comelis Nieuwdorp 's-Gravenpolder: Fam. E. de Nood-Rieni^ Nieuwerkerk: Fam. J. Flikweeri-Rietna 's-Gravenpolder: Fam. C. de Korne-Rieng L. de Kome 20 februari 2005 Johan Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zal hoe erg die pijnis. !000 -22-t] In liefdevolle herinnering Jan Kruijsse Vijf jaar zo lang en toch nog zo kort. Hij blijft een deel van ons bestaan dat nimmer weg zal gaan. Maddy kinderen en kleinü 22-02-2003 221 Voor altijd in ons hart Greta Verbeem-de Koster Mama - Corrie Coen i9 Begrafenis- cn Crematieverzag OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOI Badhuisstraat 37 - 4381 LNVilss Telefoon 0118 - 413417-4121 Rouwcentrum. Van Dishoeckstrd uitvaartvtïzOTgm de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36. 4332 BG Middelburg internetwww.degrootdekam.nl Sm Uw specialist in scharrelvlü Korte Delft 1b - Middelburg - 0118-642 Gouden en Zilveren sieraden Klokken en Horloges kortingen I Klokken alleen in onze zaak in Westk J EIGEN REPARATIE-ATELIERS I JUWI Zuidstraat 66 Westdijkstraat WESTKAPELLE ARNEMUIDEN 127 IEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24