Zware opgave voor Zaamslag Verlinde en RIA W. gaan de strijd aan Voor HVV'24 is het nu vijf voor twaalf Dortmund voor financiële ondergang Futsallers met opgeheven hoofd terug naar huis Trainer Dolf Roks blijft bij Kloetinge Kim Gommers (Terneuzen): Iedereen gelooft in een goede afloop Vierde verlies op rij voor FM Sranang Meer geld voor badmintonclubs WfÊ&üBtEtM L i 10-: k uitslagen vrijdag 18 februari 2005 door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Na twee weken zonder competitievoetbal wordt het komende weekeinde nog eens een compleet programma afgewerkt. Tenminste: als het weer geen roet in het eten gooit. Ingehaald worden de wedstrij den van de elfde speeldag. Zo treft Terneuzen zondag op eigen veld het Brabantse Nuenen en krijgen Terneuzense Boys en AZVV bezoek van respectieve lijk De Zwerver en 's-Graven- deel. Zaamslag staat uit tegen Arnemuiden voor een zware op gave. Terneuzen begint zondag aan het thuisduel met Nuenen met naar alle waarschijnlijkheid Kim Gommers weer onder de lat. De jonge doelman raakte kort voor de winterstop bij een partijtje voetbal op straat ge blesseerd en moest daarna lijd zaam toezien hoe de eersteklas ser tegen zowel Unitas als DBS niet verder kwam dan een teleur stellend gelijkspel. Inmiddels is Gommers zo ver hersteld dat hij weer volledig in zetbaar is. Niet alleen de terug- ETTEN-LEUR - Het was welis waar de beste wedstrijd van de laatste weken, maar toch ver loor FM Sranang voor de vierde keer op rij. ELZV/Auto Hommel was met 3-1 te sterk voor de Goese futsallers. Jasper Huijsman maakte in de eerste helft het enige doelpunt nadat de Brabanders op 1-0 wa ren gekomen. De Goese hoofd klasser kreeg meer kansen, maar kwam niet tot scoren. In de tweede helft profiteerde ELZV optimaal van twee per soonlijke fouten in de verdedi ging van Sranang. Maandag speelt het team in Goes tegen Platteland/JH Bus Pr. keer van de doelman maar ook de huidige plaats op de ranglijst moet Terneuzen dit weekeinde inspireren tot een zege op Nue nen. dat met 18 punten uit 14 wedstrijden de zevende plaats inneemt en dus een van de ploe gen is waarop de Zeeuws-Vla mingen het vizier gericht moe ten houden. „We moeten nu de daad maar eens bij het woord voegen", meent Gommers. „We zeggen al een aantal weken dat we moéten winnen, maar dat moeten we nu ook maar eens waarmaken." Aan vertrouwen ontbreekt het Terneuzen in elk geval niet, be weert de sluitpost. „Iedereen gelóóft nog in een goede afloop. En als er al eens iemand is die twijfels uit wordt die door de ploeg wel gecorrigeerd." Terneuzense Boys Terneuzense Boys ontmoet mor gen op eigen veld het op de twee de plaats staande De Zwerver. Robbie Jonkman ontbreekt wel iswaar door een schorsing, maar hij is ook de enige die het duel aan zich voorbij moet laten gaan. Een zege op de ploeg uit Kinderdijk brengt de Terneuze- naren terug in de race om de tweede plaats, beseft Jonkman. ,.De eerste plaats is wel voor Ar nemuiden, maar de tweede plaats is nog altijd haalbaar. Daar moeten we maar voor gaan." Hoe hij De Zwerver moet inschatten, weet de spelverdeler niet goed. „De één zegt dat het een goede ploeg is, de ander zegt dat het wel meevalt. Ik weet het niet, maar ze zullen niet voor niets op de tweede plaats staan." Voor Zaamslag staat morgen de uitwedstrijd tegen koploper Ar nemuiden op het programma. Geen gemakkelijke opgave dus, omdat Arnemuiden dit seizoen wel erg sterk voor de dag komt en de laatste negen wedstrijden allemaal in winst wist om te zet ten. Opvallend daarbij is de sco ringsdrift van de ploeg, die ja renlang gebukt is gegaan onder een gebrek aan schotvaardig heid. „Normaal gesproken heb ben we weinig kans", denkt laat ste man Jean Dooms. „Ieder punt dat we morgen behalen is meegenomen." Over het duel met de koploper heen gokt Doorns desondanks nog op een goede serie, omdat hij de hoop op deelname aan de nacompetitie nog niet opgege ven heeft. „Maar dan zullen we er wel met z'n allen in moeten geloven", zegt hij. „Zoals het tot nu toe gaat heb ik zo mijn twij fels. Sommigen zijn wel zó mak kelijk. We kunnen alleen zo hoog mogelijk eindigen als de mentaliteit verbetert." Na drie uitwedstrijden op rij mag AZW morgen nog eens op eigen veld in actie komen. In Axel ontmoet de ploeg van trai ner Ad Roovers 's-Gravendeel, de huidige nummer drie van de ranglijst die zo voortvarend be gon maar daarna wisselend pres teerde. „We zullen aan de bak moeten", verwacht Erwin van de Broeke, die zich dit seizoen in de basis heeft gespeeld. „Zo sterk dat we kansloos zouden zijn, lijkt 's-Gravendeel mij niet meer." Na de tegenvallende re sultaten in de laatste wedstrij den is het AZW er in deze fase van de competitie vooral om te doen om zoveel mogelijk punten te vergaren. „We moeten zorgen dat de onderste ploegen op af stand blijven", zegt Van de Broe ke. Hoe AZW er momenteel voor staat is ook voor de verdedi ger onduidelijk. „Uit tegen Arne muiden was het superslecht, maar tegen Nieuwdorp hebben we bij vlagen goed voetbal laten zien. Daar moeten we ons mor gen maar aan vasthouden." Derde klasse Voor zaterdag-derdeklasser Spui wacht morgen de uitwed strijd tegen Veere. Na een serie van zes wedstrijden die maar één enkele zege opleverde, is de ploeg van Rob Liplijn toe aan nog eens drie punten. Uit In de derde klasse van het zon dagvoetbal staan ook Breskens en Steen voor een uitwedstrijd. Breskens gaat op bezoek bij het laaggeklasseerde BSC en Steen wordt in Middelburg verwacht voor het duel met Zeelandia- Middelburg. In de onderste regionen is HW'24-RIA W. een zespunten- wedstrijd. HULST - Negen wedstrijden op rij kwam HW'24 in de derde klasse A niet tot winst, maar zondag moet het voor eigen pu bliek gewoon gebeuren. De Huls ter formatie, voorlaatste op de ranglijst, ontvangt op eigen veld hekkensluiter RIA Westdorpe. Doelman Jean-Pierre de Keijzer beseft als geen ander dat het voor HVV'24 vijf voor twaalf is. De routinier heeft niettemin veel vertrouwen in een goede af loop. Zijn ploeg speelt ook in de laatste competitieronde nog eens tegen RIA W. en treedt bo vendien nog aan tegen recht streekse concurrenten als Patrij zen en BSC. De Keijzer wijt de slechte reeks van HW'24 aan een combinatie van factoren. De vormgevers Jeroen Claessens en Jordy Bakker zijn er al weken niet bij. Dat gemis deed zich in offensief opzicht voelen. „We hebben een hele tijd redelijk ge speeld, maar kwamen moeilijk tot scoren. Daardoor kwam het te veel op de verdediging aan. Vaak was één foutje al fataal", weet de routinier. „Een kwestie van persoonlijk falen en een ge- GOES - De Zeeuwse badminton clubs krijgen meer geld om hun sport uit het sportieve moeras te trekken. Bondsvoorzitter Jos Nouwt meldde de verenigingen gisteravond in De Stenge in Heinkenszand dat de badmin- tonbond subsidie van NOCNSF doorsluist naar Zeeland. Het gaat om ongeveer 10.000 euro, dat bovenop het al beschikbare bedrag komt. De bond stelt voor het geld te be steden aan een beroepskracht die de clubs met raad en daad kan bijstaan. Vorig jaar tekenden de Zeeuwse clubs een convenant waarin ze afspraken met elkaar samen te werken om het badminton uit het slop te halen. De sport liep de laatste jaren kwalitatief en kwantitatief sterk terug. Het project dat toen samen met Sport Zeeland werd opgestart, begint zijn eerste vruchten af te weipen. De clubs zijn beter geor ganiseerd, werken beter samen, er zijn meer trainingen en meer andere activiteiten. brek aan daadkracht van het he le team. Dat knaagt op den duur aan het vertrouwen. Dan wordt het moeilijk." De keeper rekent er echter op dat het tij zal ke ren. „We zijn in een situatie ver zeild geraakt dat we elke week een finale spelen. RIA staat hele maal onderaan. Gezien de kwali teit die wij hebben, moeten we gewoon winnen." r-;--: -Vy. I ML' Mt -- .r"*. i-'/T IMÉ jS van onze sportredactie DORTMUND - Borussia Dortmund staat voor de financiële on dergang. De enige beursgenoteerde Duitse voetbalclub heeft dit gisteren bekendgemaakt. In de verklaring spreekt de formatie van voormalig Feyenoord-coach Bert van Marwijk van een situa tie die het voortbestaan bedreigt. Borussia heeft al lange tijd financiële problemen, maar door nieu we verliezen in de eerste helft van het lopende boekjaar 2004/2005 van 27,2 miljoen euro is de situatie nijpend geworden. Als maatregelen uitblijven, vreest de club het huidige boekjaar af te sluiten met een verlies van 68,8 miljoen euro. Beleggers reageerden direct op het slechte nieuws. Op de beurs verloor het aandeel in het eerste handelsuur 25 procent van zijn waarde. De problemen voor Borussia Dortmund zijn acuut gewor den, omdat de club het geld mist om op korte termijn aan bepaal de verplichtingen te voldoen. Tot eind juni moet Borussia daar voor 29,7 miljoen euro ophoesten. De hoop was dat de verkoop van het Westfalen-stadion wat lucht zou geven, maar tot op heden heeft zich geen koper gemeld. Ver der liepen onderhandelingen met potentiële geldschieters stuk. Een van hen, de vanuit Londen opererende investeerder Stephen Schechter, zou zich volgens de zakenkrant Handelsblatt deze week hebben teruggetrokken. Schechter heeft ook een financieel belang in Schalke 04, de grote rivaal van Borussia in het Ruhrge- bied. ANP/SID foto EPA/Achim Scheidemann Aanvaller heeft hoop op handhaving in derde klasse nog niet opgegeven door Peter van Kouteren WESTDORPE - Arno Verlinde schopte het bij Axel nooit ver der dan het derde elftal, maar ontpopte zich daarna bij RIA Westdorpe als een spits met een neus voor doelpunten. Verlinde maakte vorig seizoen 23 treffers en had daarmee een belangrijk aandeel in de promotie van zijn ploeg naar de derde klasse. Met nog zeven wedstrijden voor de boeg staat RIA echter moeder ziel alleen onderaan. De ontmoe ting met HW'24, zondag in Hulst, is de laatste strohalm waaraan heel Westdorpe zich vasthoudt. Hij miste door een schorsing vier wedstrijden, maar mikte in elf duels acht keer raak. Dat is geen slecht gemiddelde voor een spits van de hekkensluiter. Arno Verlinde is ook de man, die ooit op het soccertoernooi Jürgen Belpaire in zijn eerste optreden voor Hoek een nachtmerrie be zorgde. De aanvaller klopte de keeper in twaalf minuten vijf keer, waarmee hij hoogstpersoonlijk verantwoordelijk was voor de ö-4-zege van het kleine RIA op de hoofdklasser. Hij is het type aanvaller, dat zich tachtig minuten verstopt en zijn tegenstander in slaap sust. Geen man van een flitsende snel le actie, maar wel kopsterk. Voelt vaak feilloos aan waar hij moet staan, en schiet links en rechts. „Maar in een ploeg die constant onder druk staat, weet je dat je als spits weinig ballen krijgt", zegt hij. „Ik ben afhankelijk van de aanvoer. Niks ten nadele van anders spelers, maar wat dat be treft ben ik blij dat Geertjan de Smet terug is. Hij kan iets extra's brengen en heeft veel er varing. Ik heb natuurlijk wel eens gepleit om meer vooruit te verdedigen. Dat moet kunnen ook. Scoren is gewoon leuk. Toch vind ik het geen ramp als ik niet heb gescoord, maar wel nuttig ben geweest voor de ploeg." „Ik vind dat we best vrij aanvallend spelen, maar we moe ten brutaler durven zijn. Onze laatste serie is zo slecht nog niet. We hebben verloren van Breskens, maar gelijkgespeeld tegen Vlissingen. BSC en Steen. Alleen: één punt schiet niet op. Zondag pakken we in Hulst ge woon drie punten", klinkt het la chend. En dan, met meer overtuiging: „Waarom zouden wij daar niet kunnen winnen? De week daar op spelen we thuis tegen Patrij zen, waar we uit met 4-1 van hebben gewonnen. Als we twee keer winnen, doen we weer hele maal mee hoor." Schril contrast Hij wil er maar mee zeggen dat RIA Westdorpe zich nog niet ge wonnen geeft. Het seizoen staat echter wel in schril contrast tot de voorgaande jaren, toen over winningen met de regelmaat van de klok konden worden ge vierd. Het resulteerde in een indruk wekkende opmars van de des tijds nog bestaande zesde klasse naar de derde klasse „Nee, ik vind niet dat we boven onze stand hebben geleefd", zegt Verlinde. „Dat kan toch niet als je net als vorig seizoen vijf wedstnjden in de nacompeti tie wint? Maar het verschil met de derde klasse is gigantisch Arno Verlindc moet zondag met RIA W. punten pakken in de derby tegen HVV'24. foto Camile Schelstraete groot. Dat wisten we trouwens al voordat de competitie be gon." De Westdorpenaren beschou wen het seizoen dan ook vooral als een leerjaar. Arno Verlinde: „Ik vind het helemaal geen schande dat we helemaal onder aan staan. We komen uit een dorpje, met een club die drie elf tallen telt. Toen we laatst bij BSC speelden, voetbalde daar ook het veertiende. De verdedi gers in deze klasse zijn allemaal wat leper. Geniepiger. Vorig sei zoen won ik negen van de tien kopduels. Nu word ik, voordat ik de lucht in ga, eerst even aan mijn shirt gepakt. We staan soms geweldig onder druk, maar hebben nauwelijks grote nederlagen geleden." Negen punten uit vijftien duels, twee overwinningen en drie ge lijke spelen. „Nee, helemaal niet om moedeloos van te worden", verzekert hij. „Maar het is wel eens jammer dat je net dat ene puntje met pakt, omdat je vlak voor tijd nog een doelpunt tegen krijgt. Steen was maar wat blij, toen ze hier in de slotfase nog ge lijk maakten. De sfeer is nog steeds goed. Het is stil waar het niet waait hè. Okee, de trainings opkomst kan beter. De dinsdag na de nederlaag tegen Breskens was er maar twee man van de eerste selectie." „Ik ben er zelf ook debet aan ge weest. Ik ben belastingconsu lent bij Van Waterschoot ac countants en volg nog een stu die. Daardoor heb ik van novem ber tot januari maar één keer in de week getraind. Die studie neemt veel tijd in beslag. Af en toe ben ik het wel eens een beet je zat. Ik heb laten weten dat ik misschien stop aan het eind van het seizoen. Er is vage interesse vanuit België. Maar misschien wil ik er hier wel bij zijn als er volgend seizoen in de vierde klasse een leuk ploegje staat." Het is even stil, waarna hij zich haast om er een zin aan toe te voegen. „Dat wil dus niet zeg gen dat we ons nu al neerleggen bij degradatie." door Barry van der Hooft GOES/OSTRAVA - Met een vreugdedans in het midden van de CEZ Arena vierden de spe lers van het Nederlands futsal- team gisteravond de 4-3-zege op Tsjechië. Goed voor een plaats bij de beste vier van Europa was de overwinning niet, maar Oran je bemachtigde wel de derde plaats in poule A. En juist dat was vooraf de voornaamste doel stelling, want de A-status van NOCNSF is nu vrijwel zeker bin nen. „En dat biedt meer finan ciële mogelijkheden, waardoor we verder kunnen bouwen", zei Vic Hermans. De bondscoach keek met ge mengde gevoelens terug op de drie wedstrijden die zijn ploeg in Tsjechië afwerkte. Nederland verloor van Rusland (5-3) en de Oekraïne (4-1) en Hermans had achteraf gezien het gevoel dat er in die duels meer in had geze ten. „De Russen en Oekraïners staan in de halve finales, terwijl wij tegen hen de overwinning te makkelijk hebben weggegeven. Daardoor heb ik het gevoel dat er iets meer in had gezeten." Hermans zag echter ook vol doende aanknopingspunten naar de toekomst toe. De Lim burger zal het vanaf nu echter wel moeten doen zonder twee oudgedienden, want het duel met Tsjechië was voor Edwin Grünholz en Max Tjaden het laatste optreden als internatio nal. Met de 39-jarige Patrick Thomassen heeft Hermans nog een gesprek, omdat de bonds coach de doelman vanwege zijn ervaring graag bij de selectie zou willen houden. „En dan kun nen we bij de interlands altijd nog kijken of hij speelt of niet." De kern die na het EK over blijft, is volgens Hermans sterk genoeg om in de komer&. naar een hoger niveau tej „Daarnaast hebben we teams van onder 21, oude;] onder 17 voldoende tales; a lopen. Van de spelers die? bij waren weet ik wat zei nen. Er zat hier een stijg lijn in, maar ze moetent^ de spel wel twee helften v«] ten te houden. Dat is iei$. we de komende tijd aan!® werken." Tegen Tsjechië startteOr^ tegenstelling tot de eersüj pouleduels wel sterk en t het via Antoine Merlioon eerste keer in het toer® voorsprong. Samir Maia, maakte er op aangevenv® Ngarigota zelfs 2-0 vat; daarna gaf Oranje wee j een tegentreffer weg. C Blankendal leed simpel bil lies, waarna Martin Dj keeper Thomassen kanslos 2-1. De sterk spelende! Hulshorst, met zijn 21 ja; van de jonkies in Oranje,t vervolgens aan de ba derde treffer. Zijn i door Tomas Sluka wild me doei geschoten (3-1). Toen diezelfde Hulshorst* volgens 4-1 van maakte fe duel gespeeld, maar de Th kwamen vlak voor rust w chal Mares terug tot 4-2 S aansluitingstreffer van D| Rajnoch, vier minuten i tweede helft, kwam Nedg onder grote druk te staan vrije man werd niet meergfl den en het was vooral aan trick Thomassen te danken Oranje overeind bleef, Bi dal raakte bij een uitval de lat en Grünholz zag ind-j fase Kees Thies over het !a bij een overtalsituatie ft verzuimde daardoor nee keer te scoren, maar la gold voor de Tsjechen. New York. NBA: Boston Celtics - Memphis Grizzlies 90-88, Toronto Rap tors - Chicago Bulls 115-121, Philadelp hia 76-ers - Detroit Pistons 75-93, Char lotte Bobcats - Denver Nuggets 94-88, Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks 111-89, Indiana Pacers - Portland Trail- blazers 95-87, New Jersey Nets - Sacra mento Kings 96-85, New York Knicks - Milwaukee Bucks 108-90, Miami Heat - Los Angeles Clippers 113-95, New Or leans Hornets - San Antonio Spurs 78-101, Seattle Supersonics - Golden State Warriors 110-117. Viersen. WK driebanden landen teams. Groep A: Nederland - Vietnam 2-0. Jaspers - Anh Vu Duong 2-0 (15-6 15-14/1,500-1,052), De Bruijn - Dinh TienTran 2-0 (15-12 15-14/0,681-0,604). Japan - Oostenrijk 2-0. Ostrava. EK futsal. Groep A: Neder land - Tsjechië 4-3 (4-2), Oekraïne - Rus land 2-1. Eindstand: 1. Oekraïne 3-6 (7-4), 2. Rusland 3-6 (10-6), 3. Neder land 3-3 (8-12), 4. Tsjechië 3-3 (6-9). Bij zonderheid: Het onderling resultaat is bepalend voor de eindrangschikking. Midden Zeeuws-Vlaanderen. Twee de klasse: Atoom Boys/Kraaghof-Dow 1 4-6, Smit Sportprijzen-Bakkerland Ter neuzen 4-6, HKC-D.I.T. Techniek 3-8, Ca fé de Pieper-Marine Service 4-4, Sport kantine 't Zwaantje-Sportcafé Axel 5-6. Stand: 1. Kroes Montage 16-46; 2. Cafe de Pieper 15-41; 3. Marine Service 16-32; 4. Bakkersland Terneuzen 16-30; 5. Dow 1 17-28; 6. D.I.T. Techniek 17-22; 7. Sportcafé Axel 16-21; 8. Atoom Boys/Kraaghof 16-19; 9. Smit Sportprij- zen 16-17; 10. HKC 16-16; 11Sportkanti ne 't Zwaantje 16-6; 12. Benny Sport 15-2 Derde klasse: Cafe De Grie- te-Unitron 5-9, AmstelhoekjeVdeco-FC Vatitec 3-8, Schipper/Adhanco-FC Vati- tec 3-17, Flux Electro-Dow 2 2-6, Reham Vastgoed-Cerestar 5-9. Stand: 1. Re- ham Vastgoed 19-54; 2. FC Vatitec 19-40; 3. Cerestar 19-36; 4. Amstelhoek- je-Vdeco 18-28; 5. Dow 2 19-26; 6. Cura- mus 18-25; 7. Café De Griete 19-25; 7. Flux Electro 17-24; 9. FC Ilex 18-23; 10. Unitron 19-22; 11. Schipper/Adhanco 19-14; 12. Deurwaarder M&T 18-8. Kuala Lumpur. Maleisië Open, Euro pese Tour. Stand na eerste ronde: 1. Jaidee (Tha) 64 slagen (-8). 2. Canonica (Ita), Edberg (Zwe), Fasth (Zwe), Mose- ley (Aus), Pilkadaris (Aus) 67, 14. Lafe- ber (Ned) 69, 60. Derksen level par (na 12 holes). Ronde afgebroken wegens duisternis. Lucky Day 3633: 6-16-21-22 2i3 28-30-33-46-52-53-54-62-66-74']$ (onder voorbehoud). Rotterdam. ABN Amro Wo;:ï nis Tournament. Mannen, M ronde: Ancic (Kro) - OlivlefW (Bel) 6-4 6-3, Thomas Johenssjniii - Joachim Johansson (ZwsSlwj Federer (Zwi/1) - Wawrinka (M 6-4. Rio de Janeiro. Mannen. T«< ronde: Zabaleta (Arg/7) - Gare; (Spa) 6-2 6-2, Martin ISpal W (Fra) 6-2 7-5, Venutra (Spa)-C? (Spa) 6-4 6-4. Memphis. Mannen. Eerste - Saulnier (Fra) - Kendrick IVStlF 6-4, Haas (Dui/2) - Salzensteinitë 6-4, Arthurs (Aus) - Melzer (OosO 7-6 (4). Tweede ronde: RoddcU - Clement (Fra) 6-3 6-3. Memphis. Vrouwen. Tweeden Bondarenko (Oek) - Haynes(VSü? 7-5. Antwerpen. Vrouwen. Eerste de: Golovin (Fra) - Safina (Rus! (10) 6-3. Bogota. Vrouwen. Eerste rc Loit (Fra/3) - Czink (Hon) 6-46-1,0 cova (Slw/8) - Cervanova (SlvilH (5). Tweede ronde: Castano(Co ves (Bra) 6-2 6-4, Birnerovcffi Sanchez-Lorenzo (Spa/4) 64 W Gagliardi (Zwi) - Martinez (Spa)frt Ruta del Sol. Vijfde en la pe, Sevilla - Chiclana: 1. Pea? 162 km in 3.54.25, 2. Freire (Spil.: Heeswijk (Ned), 4. Zabel (Duï! i deyn (Bel), 6. Castresana (Sji. Kroon, 54. Lowik 0.07. 56. DeJKfl Den Bakker, 87. Knaven 0.50, Eindklassement: 1 Cabello 20.33.25, 2. Moreno (Spa) 1.30,! Luis Martinez (Spa) 2 36, 44. V 36.10, 49. Knaven 38.57,50.0=1) 38.58, 54. Van Heeswijk 40.24,«1 Bakker42.57, 91. Löwik 1.00.17 Ronde van de Algarve. Tweeden pe, Monte Gordo - Portin" Steels (Bel) 207 km in 5,05.54,2.0I dy (Aus), 3. Pollack (Dui), 4 Va (Rus), 5. Garrido (Arg), 6. Forst?' 12. Vierhouten, 14. Van der Ven.- nerink, 22. Giling, 32. Dekkers,:;" 37. Sneeboer, 43. Stamsnjjfe Schmitz, 104. Koerts, 133. Van Fr Algemeen klassement: 8.42.11, 2. Pollack 0.04, 3. 18. Reïnerink, 19. Dekkers. 23 Ven, 26. Vierhouten, 36. SneeW Schmïtz, 47. Giling, 53. Koerts, 77. Stamsnijder, 125.Vï 127. Kemna, 133.Ten Dam6.55 door Jan Dagevos KLOETINGE - Dolf Roks is ook volgend seizoen trainer van Kloetinge. De oefenmeester be reikte met de leiding van de za terdag-eersteklasser een ak koord over een nieuwe eenjarige verbintenis. „Het gevoel is goed", zegt Roks. „Er zit genoeg rek in de groep en op termijn komen er nog en kele jonge veelbelovende spelers aan." De onderhandelingen over een nieuw contract hebben lang ge duurd. Beide partijen zaten half januari al om de tafel. Roks vond de aanbieding van Kloetin ge toen te mager. Het bestuur wilde dat de trainer uit Dreischor vijftig procent zou in leveren.Daarna kwam de landse eersteklasser mei eöj ter bod. Afgelopen week«j de onderhandelingen afgtfj waarna Roks gisteravond <s lectie inlichtte. Dolf Roks is sinds eind dj ber 2003 trainer bij Kiotfj Hij nam het roer over vanS Vergouwen. Roks slaag#] niet in om de hoofdmacht £l hoofdklasse te behouden. Di'j zoen komt Kloetinge daafl® in de eerste klasse C vanhfcj terdagvoetbal. De Bevelsj ploeg is momenteel kopij „Als we mochten promoj willen we het toch weer uj in Zeeuwse voetballers zoej zegt Roks. „Het bestuurisj doende om de plannen hier uit te werken."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44