lens i PZC Familieberich ten Van der Hooft Vanaf 1 maart gevestigd in Goes H. J. G. oor een medeitiei verschil tussen daq en nacj fl/\J vrijdag 18 februari 2005 ;i Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel,nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl t Enige en algemene kennisgeving Belangrijk is niet de weg die je gaat, maar het spoor dat je achterlaat. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kort stondige ziekte, zacht en kalm, van ons is heenge gaan mijn dierbare dochter, onze zus, schoonzus en tante Margriet Poppe Hulst, 2 mei 1957 f Gent, 16 februari 2005 Graauw: M. Poppe-de Smit C. Poppe t Terneuzen: Peter Poppe Hulst: Marian Zaman-Poppe José Zaman Thomas, Isa Graauw, Irenestraat 18 Corr. adres: Irenestraat 4,4569 AN Graauw. Naar wens van de overledene zal de crematie in stilte plaatsvinden. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons verenigingslid Jaap Koens Wij wensen zijn vrouw Corrie en de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Biljartvereniging D.O.S. Ovezande Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oud- hopvrouw en kampmoeder Annie Verbrugge Wij wensen Henk en de kinderen veel sterkte. Leden en oud leden Scouting EOS-St. Hubertus Terneuzen Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Evert Eckhardt Broer - 10 januari 1933 17 februari 2005 Onze dank gaat int naarDr. Risseeuw en de medewerkers van de thuiszorg voor alle steun en zorg. Kruiningen: J. Eckhardt-de Jonge Kruingen: Gerard en Lenie Eckhardt-Otte Jantine Amersfoort: Petra Eckhardt Henry Dunantstraat 6 4416 CL Kruiningen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Na een ongelijke strijd is overleden onze broer, zwa ger en oom Evert (Broer) Eckhardt Goes: Rinus en Corrie (in herinnering) Vianen: Miente en Cor (in herinnering Goes: Wim en Willy Neven en nichten Kruiningen, 17 februari 2005 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, liefde en eerlijkheid is plot seling van ons heengegaan onze vader, groot- en overgrootvader en mijn partner Hendrik Jacobus de Klerk in de leeftijd van 74 jaar. Oost-Souburg: Willem en Christina Tim en Sarina Tristan en Jesper Mike en Charlenne Calvin en Justin Zevenaar: Jan en Liesbeth Dave en Barbara Steven Suzanne Vlissingen: Adriana Melger Vlissingen, 16 februari 2005 Correspondentieadres: T. de Klerk, Anna Blamanlaan 21 4385 KM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 21 fe bruari van 14.45 uur tot 15.15 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Leven is: Willen houden En toch los moeten laten. Bedroefd, maar dankbaar dat ik hem tot het laatst thuis heb kunnen verzorgen, geef ik u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man Jacobus de Kraker echtgenoot van Johanna Dieleman Zaamslag, 5-8-1930 Hoek, 17-2-2005 Hoek: J. de Kraker-Dieleman Mauritsfort 37 4542 LH Hoek De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 22 februari om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Hoek. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Mijn dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Hoek en de Stichting Thuiszorg voor alles wat ze voor mijn man gedaan hebben. Ko is thuis. Wij zijn bedroefd dat van ons is weggenomen onze broer, zwager en oom Ko de Kraker Zaamslag: Adrie de Kraker en Gillis Hamelink Zaamslag: Tanny en Piet van Hoeve- de Kraker Rinus de Kraker (in herinnering) Terneuzen: Ineke en Adri de Putter- de Kraker Neven en nichten Voor de liefdevolle verzorging die Ko gekregen heeft zijn we onze schoonzus Jo heel dankbaar. Toch nog onverwacht is overleden onze zwager en oom Ko de Kraker Hoek: Leen en Suzan Dieleman- de Putter Terneuzen: Jaantje en Daan Jansen- Dieleman Heelsum: Jan en Adry Dieleman-Crum Oudelande: Martien en Janny Dieleman- van der Pijl Neven en nichten Lieve Jopie Waar je ook bent, houd een plaatsje vrij. Want ik wil straks weer je buuf worden. Ineke Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve ma, schoonmoeder en oma Pieternella Catharina Bloks-Reijnoudt in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: A. Bloks Vlissingen: Hans en Alethea Oostkapelle: Anneke en Peter Middelburg: Toon en Marian Vlissingen: Joke en Piet Wemhout: Marja en Ad Oost-Souburg: Henk en Annelies Middelburg: Nel en Jos Gulpen: Kees en Trix klein- en achterkleinkinderen 4335 PA Middelburg, 17 februari 2005 Oosterscheldestraat 15 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het Rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 22 februa ri om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de ontvangkamer van de be- Geen bezoek aan huis Ma hield van bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Lieve oma, we zullen u missen. Tonie en Martine, Thijmen Veronic en Jeffrey Petro en Leonie, Quinten Angelique en Michel, Gilliam, Bonita, Perron Samantha en Tito Jennifer, Alice Adriënne Randy Patricia en Arnold Sandra en Wilbert Martin Inge en Joost Leslie Daphne Sylvester JackenSamentha Dennis Onverwachts is overleden onze lieve tante Nel Bloks Alle goede herinneringen aan je en vooral uit mijn jeugd zal ik nooit vergeten. Jan en Leni Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Diepbedroefd geven wij u kennis, dat toch nog on verwacht is overleden mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve vader en opa Abraham Geelhoed echtgenoot van Janna Barendina de Back in de leeftijd van 83 jaar. Kats: J. B. Geelhoed-de Back Boston (UK)Jaap en Joy Geelhoed John, Jeff, James Greene (USA): Johan en Roxann Geelhoed Jimmy 16 februari 2005 Noordlangeweg 1 4485 AN Kats Zaterdag 19 februari is er van 16.00-16.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het 'Stiltecentrum' van Zorgcentrum 'Cleyenborch' te Colijnsplaat. Maandag 21 februari zal er om 13.00 uur een af- scheidsdienst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Kats. Aansluitend zal om 14.00 uur de be grafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'Nieuw Zeelandhuis' te Kats gelegenheid tot condoleren. Wij willen de doktoren en het verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis hartelijk dankzeg gen voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Na een kortstondig ziekbed is overleden onze broer, zwager en oom Abraham Geelhoed in de leeftijd van 83 jaar. Namens de familie Geelhoed Colijnsplaat, 16 februari 2005 Met verdriet hebben wij vernomen dat onze meele vende en belangstellende zwager en oom vrij onver wacht is overleden Abraham Geelhoed echtgenoot van Janna Barendina de Back Willemstad: C.J. Looij-deBack D. Looij (in herinnering) Kinderen en kleinkinderen Utrecht: J. de Back H.J.W.J.M. Hol Kats, 16 februari 2005 Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis, dat toch nog vrij onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elisabeth Rosa van Assche weduwe van Albertus Krieckaert op de leeftijd van 86 jaar. Beveren: Herman Krieckaert Tom Van der Weken Belsele: Lydia en Marcel Verschueren-Krieckaert Denis en Debby, Sam Joris en.Katleen Hengstdijk: Antoine en Anneke Krieckaert-De Clerck Jürgen en Carolien Nancy en Sander Schoonloo: Tillie en Wiel Franssen-Krieckaert Sophie Alisa Matjaz Sinaai: Jos Krieckaert Kloosterzande, 15 februari 2005, "Woonzorgcentrum Antonius". Correspondentieadres: A. Krieckaert St. Josephstraat 114585 AH Hengstdijk. De plechtige uitvaartdienst, waarbij U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zaterdag 19 febru ari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Catharina te Hengstdijk, gevolgd door de crematie in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst voor de uitvaartdienst in de parochie kerk. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 18 februari om 19.00 uur in "Woonzorgcentrum Antonius" te Kloosterzande. Condoleren na de dienst in de kerk. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sterven in vrede dat is: met een gerust hart je ogen kunnen sluiten. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur is, woensdag 16 februari 2005, onverwacht maar vre dig, van ons heengegaan onze lieve vader, 'kleine'opa en 'oude'opa Jacob Rijn weduwnaar van Johanna Wirtz in de leeftijd van 86 jaar. Goes: J. Rijn J. Rijn-van Luyk Debbie en Jos Sven Goes: J.J. Rijn C.N. Rijn-Tilroe Linda en Bas Marianne Anita en Geert Correspondentieadres: 's-Heer Hendrikskinderendijk 14,4461 DW Goes Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. maandag 21 februari van 13.30 tot 13.50 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes, waarna om 14.00 uur de af- scheidsdienst zal worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We- meldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. t Eindeloos zoals de zee waaraan je graag te vissen stond, zo is het waarom van het leven door de mens nog niet doorgrond. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa, opa en overopa Oscar René Verstraeten echtgenoot van Anna Louisa van de Velde Hulst, 11 december 1918 t Hulst 16 februari 2005 Wij zullen hem nooit vergeten. Hulst: Anna Verstraeten-van de Velde Lisse: Alfons Verstraeten Riki Verstraeten-Aarden Hulst: Ine Markanovic-Verstraeten Nikola Markanovic Aldwin Ankica en Richard, Bram, Suze Niko en Ruth Middelburg: William Verstraeten Marijke Verstraeten-Smulders Derk Sara Charlie Robin Hulst: Franck Verstraeten Marianne V ers traeten-Au denaert Joris en Evelien Maarten Hulst: José van Troost-Verstraeten Adrie van Troost Bas Koen Jolien F. van Waesberghestraat 62,4561AE Hulst. Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, waar u af scheid van hem kunt nemen op zondag 20 februari van 18.00 tot 18.45 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 21 februari om 10.30 uur in de basiliek van de H. Willi- bordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in het crematorium, Bellamystraat 28c te Ter neuzen. Zqndag wordt pa speciaal herdacht tijdens de mis om 11.00 uur in bovengenoemde basiliek. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in de basiliek. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens het overlijden van pa is onze zaak op maandag 21 februari gesloten. Deco Home de Verfmolen Franck en Marianne Verstraeten Heden bereikte ons het droeve bericht, dat is heenge gaan, onze lieve oudste zus, schoonzus, tante en oud tante R. J. Bolier-Rijnberg (Atta) Oost-Souburg: M. S. Vermeulen-Rijnberg St. Maartensdijk: J. Riedijk-Rijnberg Tholen: L. A. Riedijk Warrington (Eng): S. J. Barton-Rijnberg Kruiningen: F. H. Duinkerke-Rijnberg Neven en nichten Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag, datje haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en schoonmoeder Johanna Jacoba van Pagee-Waterman weduwe van Johannis Adriaan van Pagee op de leeftijd van 91 jaar. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol verzorgd hebben. Ineke Dusebout-van Pagee Johan Dusebout Middelburg, 16 februari 2005 Zorgcentrum Buitenrust Correspondentieadres Amnestylaan 13 4336 LA Middelburg Onze moeder en schoonmoeder is opgebaard in het Rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Gelegenheid tot bezoek zaterdag 19 februari van 15.00 tot 15.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 21 februari om 15.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geslachten gaan, geslachten zullen komen: wij zijn in Uw ontferming op genomen. Psalm 90 Bedroefd geven wij U kennis dat op 15 februari 2005 is overleden onze lieve oudste zuster, schoonzuster en tante Tannetje Pouwer-de Kam Ens, NOP: L. de Visser-de Kam Oostkapelle: J.A. de Kam-de Visser Nichten en verdere familie Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze schoonzuster en tante Tannetje de Kam weduwe van Jan Pouwer Veere: B. Versluijs A.P. Pouwer C. Pouwer C.A. Pouwer-Barentsen Oost-Souburg: L.E. Izeboud-Pouwer Veere: M. Pouwer-Kasse neven en nichten Veere, 15 februari 2005 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor hi toonde medeleven na het overlijden van Hermina Gesina Puister-van Essen Dickenlais nennieenSua, Terneuzen, 18 februari 2005 Zijn liefde en steun te moeten missen is zwaar. Door het overstelpend medeleven na het overlijden, mijn lieve man, onze vader en opa Henk van der Werf is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te Het deed ons goed. Hartelijk dank. Hennyvan derWerMj kinderen en kleinkinderen Bruinisse, februari 2005 B egraf en i sonde m eming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC's-Graycnpolpg Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuicl- en Noord-Bevelml -o- ZIMO-CONSUI ZIEN EN MOTORIEK VOLGENS EEN NIEUWE MEM Noorhoeklaan 30 4464 BA Goes Tel. 0113-253441 behandeling volgens afspra; uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Veèrseweg 36,4332 lïG Middelburg internet; www.degrootdckam.nl In de Mekong Delta betekent blind zijn veel meer dan alleen niet kunnen zien! Het betekent ook volledig afhankelijk zijn van een ander. Mekong Eye Doctors helpt door oogartsen uit te zenden om mensen te opereren en lokale artsen te trainen. Uw bijdrage vormt voor staarblinde mensen het verschil tussen dag en nacht. a /I/ V M e ko n g ?E n Biesbosch 217 1181 JC Amstelveen VJllVOOfcvfc www.mekongeyedoctors.nl SAMEN VOOR DARFUf Help de vluchtelingen van Soedan raSï

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40