0 lil t Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? PZC Familieberich ten 1m GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of AEI 50 Jaar samen! Plaats uw familieberichtei) in de PZC Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. donderdag 17 februari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geloof, hoop en liefde. Het licht in alle facetten, is de inspiratiebron geweest in het leven van Riet. Omringd door haar meest dierbaren is zij overgegaan naar een nieuw 'Verlicht Bestaan'. Marie Elizabeth Bot-Moerman in de leeftijd van 61 jaar. Goes: Gijs Bot Hoogerheide: Gijs en Marjolein Isabel, Tijmen Goes: Arjan en Rianne Jordi 's-Heer Abtskerke: Peter en Linda Naomi Middelburg: C. J. Moerman-Godeschalk 15 februari 2005 Bosdijklaan 39,4461 RW Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vrij dag 18 februari van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcen- trum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Eveneens is er gelegenheid tot condoleren zaterdag 19 februari vanaf 9.30 tot 10.30 uur. Aansluitend wordt om 10.45 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden in bovengenoemd rouw- centrum. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Het was de wens van Riet om, in plaats van bloemen, aan het einde van de dienst te collecteren voor het KWF Kankerbestrijding. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen Vol verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere lieve dochter, zus, schoonzus en tan te Riet Bot-Moerman Middelburg: Moe Moerman-Godeschalk Valkenswaard: Corrie en Engel Roza-Moerman Goes: Jan en Elly Moerman-Romijn Zierikzee: Leen en Frieda Moerman van Leeuwen Kloetinge: Elly en Ed de Roo-Moerman Middelburg: Joke en Daan Rouw-Moerman Neven en nichten Wij wensen Gijs, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Lieve tante Riet Je was een tante uit duizenden. We zullen je missen. Hubért en Nicky Corina en Robin Chantal en Roel Vaarwel lieve Riet Henk en Hetty Enige kennisgeving Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan, mijn lieve zus, schoonzus, onze tante en nicht Ria Geist-Izeboud Oostkapelle, 29 oktober 1940 Crailsheim (D), 13 februari 2005 Hans en Lea Izeboud en kinderen Gonnie en Kees, Bertho en Hélen en verdere familie Correspondentieadres: Wagnerlaan 32,4384 LK Vlissingen Ria is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben vrijdag 18 februari om 14.15 uur in de parochiekerk van O. L. Vrouw, Singel te Vlissingen, gevolgd door de be grafenis om 15.30 uur op het R.K. gedeelte van de al gemene begraafplaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Vertrek van het rouwcentrum om 14.00 uur. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN'Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Hij hield van de polder het weide land daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Bastiaan Rijk 's-Heer Arendskerke f 's-Heer Arendskerke 17 januari 1931 16 februari 2005 Familie Rijk Pastoor Fronhoffstraat 24 4453 BC 's-Heerenhoek Op vrijdag 18 februari zal er om 19.00 uur een avond wake worden gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 19 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof al daar. Na afloop van de begrafenis is er in "De Burcht" te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Je handen hebben gewerkt, je hart heeft geklopt. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Rust nu maar uit. Bas Rijk Diep in ons hart zul je altijd in onze herinnering blijven. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Poelwijk te 's-Heer Arendskerke voor de liefdevolle verzorging. Nellie Bonte en Jolanda Joossen Wij hebben kennisgenomen van het plotseling overlij den van ocr/i c/e cPe/(/e op de leeftijd van 74 jaar. Jarenlang heeft hij dé kerk van Ovezande gediend als ouderling. Met dankbaarheid gedenken wij zijn inzet en trouw voor de gemeente van Christus. Zo'n plotseling overlijden komt altijd als een schok. Dat Diny en de kinderen alsmede de kleinkinders kracht en troost vinden in het geloof in God die ook nu naasten bij hen wil zijn. De kerkenraad S.O.W. gemeente Driewegen, Ellewoutsdijk, Ovezande Uw woord is een lamp voor mijn voet, en een licht voor mijn pad. Psalm 119:105 Bedroefd, maar dankbaar wat ze voor ons allen heeft betekend, geven wij u kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Janna Scheele-Melse weduwe van Cornells Scheele in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: Janny en Rudy Maas-Scheele Frangois en Iris Johnny en Sanne Terneuzen: Riek en Rich t den Dekker-Scheele Aniek Axel: Rinus en Corry Scheele-van Doeselaar Axel: Jaap en Marleen Scheele-Pijpelink Elmar Branco Axel: Kees Scheele Axel: Levien Scheele Joey Neil Axel, 16 februari 2005 Correspondentieadres: Familie Scheele, Kanaalkade 108,4571 CM Axel De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maandag 21 februari om 13.30 uur in de Bethlehem kerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in een der zalen van het kerkgebouw. Na de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in het Verenigingsgebouw van de Gereformeer de Kerk Vrijg. te Axel (ingang parkeerterrein Juliana- Onze dank gaat uit naar het personeel van "DeVurssche" voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere na een ern stige ziekte uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante fanna Melse weduwe van C. Scheele in de leeftijd van 77 jaar. Sterke de Heere haar kinderen, kleinkinderen en ook ons in dit zware verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Zoetermeer: Aagtekerke: Aagtekerke: Aagtekerke: Westkapelle: Westkapelle: Aagtekerke: Westkapelle: Aagtekerke: S. Louws-Melse W. Louws-Melse P. Louws C. C. Melse-de Visser L. Wisse-Melse S. Wisse F. Westerbeke-Melse L. Peene-Melse M. Peene J. Maljaars-Melse J. C. Maljaars. Peene-Melse S. Maljaars-Melse A. Maljaars neven en nichten Axel, 16 februari 2005 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van hel overlij den van ons gewaardeerd lid Bert Meijer Wij wensen de familie veel sterkte toe. Koersbalgroep Sint-Laurens Na een kortstondige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Netty Diets-Vogel Eindhoven: George Vogel t Laguna Hills (USA): Ruud Vogel en Winny Vogel- Domstedt Middelburg: Jo Vogel en Annie Vogel- Andriessen Marleen en Jan Kees Martin en Wilma Rick Petra en Gerrit Middelburg: Frans Vogel en Addy Vogel de Bruijne Jos en Patricia Joan en Jacco Middelburg: Albert Vogel en Annie Vogel- Moens t Annie Marie en Ron Frans Albert en Anja Maringe en Petra Uithoorn: Meity Venekamp-Vogel en Ruud Venekamp Hans en Suzanne Marianne Middelburg: Juul Vogel en Bep Vogel de Leeuw Patrick en Debby Remco en Caroline Koudekerke: Eugene Vogel en Cora Vogel- Meijers Yntze Olde en Lianne Amersfoort, 15 februari 2005 Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is heden, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en vriendin Lena Christiana Dop-de Geus weduwe van Maximiliaan Alexander in de leeftijd van 80 jaar. r Gerrit-Jan en Lida, Ylva Evert Cyvat Mathieu Spies Vlissingen, 15 februari 2005 Vredehoflaan 124 Correspondentieadres Korenmolen 119 2406 KE Alphen aan den Rijn Leny is opgebaard in het Rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 18 fe bruari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 21 februari om 13.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. De smid, hij smeedde het staal zolang het vuur nog joeg. Zijn hamer ligt nu stil, die fel het aambeeld sloeg. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet maar ook met dank baarheid voor wat hij voor ons betekend heeft, af scheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorg zame vader en lieve opa Adriaan Wouter Duine echtgenoot van Adriana Huberdina Geuze op de leeftijd van ruim 80 jaar. Scherpenisse: A. H. Duine-Geuze Zoetermeer: Anneke Duine en Joep de Hart Jeroen, Sophie, Casper Scherpenisse: Arie en Ria Duine-Aerts Bergen op Zoom, 15 februari 2005 Correspondentieadres: A. H. Duine-Geuze Bakkerstraat 2 4694 CA Scherpenisse De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 19 februari om 10.15 uur in het "Holland Huis", Laban Deurloostraat 28 te Scherpenisse. Aansluitend volgt de begrafenis op de Algemene Be graafplaats te Scherpenisse. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren. Voor al het medeleven, voor de warmte en de woor- j den van troost en begrip, voor alle kaarten die wij j mochten ontvangen na het verlies van Laurens Cuiper en zijn dochtertje Jennifer Chachita willen wij u hartelijk bedanken. Dat heeft ons goed gedaan. Kung Kamachiangpin Koos de Vries Hans Cuiper Vlissingen, februari 2005 Dankbetuiging Zoveel bezoekjes Zoveel lieve woorden Zoveel mooie kaarten Zoveel bloemen Zoveel telefoontjes Zoveel heeft ons goed gedaan tijdens de ziekte en na het overlijden van onze Willy William James Stallard Iedereen bedankt! Corrie Stallard-Koster Jamie en Krista Tracey Axel, februari 2005 Voor alle blijken van belangstelling ontvangen na het overlijden van onze zuster en tante Neeltje van Noppen zeggen wij iedereen hartelijk dank. Uit aller naam: C. van Noppen Koudekerke, februari 2005 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden ).C. Hoekman 4463 AJ Goes (0113) 227525 Voorzorg en advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot - J depositostorting I I mÊJm Als u morgen getuige bent van een hartstilstand,v|t dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpvefeiei Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uiteen boekje geleerd worden. Geef u op voor een cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt, zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. De AEDol shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartactieis; treert, gesproken opdrachten geeft en op een veilige ei betrouwbare manier een stroomstoot kan geven, li in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan leren defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk, nu vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweer^ tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen var openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg, Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dekker, telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnet.nl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Kruis, afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvlïss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact opjriele Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34224! e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting, telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGOI Posibus aso, 3800 AW Amersloort ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Donderdagmiddag 17 febr. a s. zijn wij i.v.m. het heuglijke feit dat dhr. mevr. Paauwe elkaar precies 50 jaar geleden het ja-woord gaven, vanaf 13.00 uur gesloten! Zuidweg 20A, Zonnemaire. Tel. 0111-401318. www.interieur-paauwe.nl Vrijdag staan wij weer geheel tot uw beschikking! Nederlandse V Hartstichting /-e&&eg!£ De Heer houdt de wacht over je gaan en je komen van nu tot in eeuwigheid. Psalm 121:8 Bedroefd, maar met veel dankbaarheid voor wat wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Tannetje Pouwer-de Kam sinds 13 augustus 1989 weduwe van Jan Pouwer Oostkapelle, 30-6-1909 Veere, 15-2-2005 Middelburg: J. Burger-Pouwer A.J. Burger Mariska en Taco Laurie, Tijti en Tjits Ellen Taco en Hanna Anthony en Els Carolina, Linda en Victor Middelburg: J. Pouwer S. Pouwer-van den Bosse Anita en Marco Martijn, Annemiek en Marloes Jan Peter en Carla Maithijs, Mirella en Lisanne Bart en Jacinta Madelief en Violet Veere: C. de Nood-Pouwer A.J. de Nood Bram en Wilma Benjamin, Alexander en Sanneke Tanja en Kees Irene, Dennis en Pim Johanneke en Paul Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in "NieuwSandenburgh" Correspondentie-adres: Familie Burger, Touwbaan 55,4331 VB Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op zaterdag 19 februari om 11.00 uur in de SOW-Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Veere. Voor de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegen heid tot afscheid nemen in de SOW-kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemde kerk. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12