U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! PZC Gehandicapt of chronisch ziek GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE en/of AE HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DELUM -d woensdag 16 februari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl 1955 2005 Op donderdag 24 februari a.s. hopen onze ouders, opa en oma Marien Nijsse en Marie Nijsse-Kerkhove hun 50-jarig huwelijk te vieren. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op zater dag 26 februari van 20.00 uur tot 21.50 uur in het Heer Arendshuis. Torenring 46 in 's-Heer Arends- kerke. Kinderen en kleinkinderen Ridderstraat 13 4458 BN 's-Heer Arendskerke kadotip DV 18 februari 2005 hopen onze ouders Piet en Diny van Westen hun 50-jarig huwelijk te vieren U kunt hen feliciteren met dit jubileum op hun receptie, die gehouden wordt op zaterdag 19 februari 2005 van 15.00 uur tot 17.00 uur in Restaurant De Kraaghof. Terneuzensestraat 89, Zaamslag Kadosuggestie gift voor Stichting Redt een Kind Axelsestraat 153a, 4543 CH Zaamslag, 0115-432224 Zeg me dat het niet zo.is, Zeg me dat het niet waar is, We doen alsof hij gewoon verder leeft zelfs als het niet zo is. (Frank Boeyen) Verslagen en verdrietig delen wij u mee dat plotse ling is overleden, ons aller: Jaap Koens -52 jaar- Ovezande: Ovezande: Ovezande Middelburg: Hoedekenskerke: Ovezande: Ovezande: Veldhoven: Wageningen: Corrie Koens-Nijsten F. Koens t M. Koens-de Pundert Toon Koens Irene Koens-Clement Frangois, Sanne en Max Jarina Rob Koens Carla Koens-de Vos Tiemen, Veerle en Gijsbert M.J. Nijsten A. Nijsten-Vermuë Koos Ligtvoet-Nijsten Kees Ligtvoet t Jan Jan Nijsten Lucia Nijsten-Teunissen 13 februari 2005 Mr. Dr. Messtraat 4,4441 AW Ovezande Jaap is opgebaard in het Mortuarium van Stengehof te Ovezande. Er is gelegenheid om afscheid te ne men op donderdag 17 februari van 19.30 tot 20.00 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 18 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de R.K. begraafplaats te Ovezande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Trefpunt", Hoofdstraat 54 te Ovezande. Liever geen bezoek aan huis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren. gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat tijdens het uitoefenen van zijn werkzaamheden plot seling is overleden onze zeer gewaardeerde mede werker en collega Jaap Koens Als we denken aan Jaap, denken we aan een goed lachse, vakbekwame collega, een collega die voor iedereen klaarstond en binnen ons bedrijf zeer ge waardeerd werd. Jaap, we zullen je missen! Wij wensen Corrie en verdere familie heel veel sterk te in deze moeilijke tijd. V.O.F. Boonman-Goes Peter en Rian Kees en Magda, Björn Roel Baak Jan Boonman Kees Boonman Rogier Buys Rene van Driel Jan Hollestelle Peter Hoogesteger Piet van de Laak Corina Leys Rini Maljaars Harry Schouwenaar Aart Tijdeman Eric van der Veer Jack Vroegop Jan Vroegop Rien van de Wekken Met verbijstering hoorden wij dat Jaap Koens de man van onze assistente en collega Corrie plotseling is overleden. Wij wensen Corrie en de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder Andre en Helmi Willem-Jan en Dorien Dieneke Riet en Marcel Rianne en Baus Bernarda en Charles Lucinda en Marcel Marian en Piet HUISARTSENPRAKTIJK'S-GRAVENPOLDER A. Korstanje, W. J. Kronenberg, G. L. van der Tempel In verband met het overlijden van Jaap Koens zijn de praktijk en apotheek vrijdagmiddag vanaf 12.00 uur gesloten. Voor spoedgevallen neemt waar: J. de Graaf, Korteweg 23, Driewegen Telefoon 0113-655275 Rust nu maar uit. je strijd is gestreden. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Annie Verbrugge-Boonman Familie Boonman De HERE zal u bewaren voor alle kwaad Hij zal uw ziel bewaren. De HERE zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Psalm 121 vers 7 en 8 Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing Plotseling was mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa er niet meer. (c/rtco/j, {({/Haa/i(c/ofni/mes oan t/e fWr/e - Ovezande, Aal ten, 30 september 1930 1 3 februari 2005 Ovezande: Diny van de Velde-Kuenen Capelle a/d (Jssel: Eveline en Frans Spronk- van de Velde Tim, Lieke, Peter Bathmen: Ellyen Martin van der Knaap van de Velde Bram Hoofdstraat 24, 4441 AD Ovezande Jaap is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelen den', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gele genheid tot bezoek. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 19 februari om 1 1.00 uur in de S.O. W. Kerk, van Tilburghstraaf 27 te Driewe gen, waarna aansluitend om plm. 1 2.00 uur de begra fenis zal plaatsvinden op de kerkelijke Begraafplaats aan de Nieuwstraat te Ovezande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in verenigingsgebouw 'Trefpunt', Hoofdstraat 54 te Ovezande. liffp op* ha- w&rfu* me* J0(J XI nrUooovi, Cto OfXK I Tim, Lieke, Peter, Bram Onverwachts is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Suzanna Jacoba Blomme weduwe van Abraham Willem Ia Gasse in de leeftijd van 78 jaar. Temeuzen: Thea en Marijn Lisette en Eline Temeuzen: René en Monique Temeuzen, 9 februari 2005. De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Alleen schriftelijke condoleances a.u.b. Correspondentieadres: Familie Siegers Vechtstraat 19, 4535 GN Temeuzen Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden onze zorgzame moeder en oma Janna Maria Schouten-Steijn sinds 30 augustus 2001 weduwe van Pieter Schouten in de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: Maarten en Lia Martijn Vlissingen: Ad en Bartje Richard Michael Vlissingen: José en Kees Vlissingen, 15 februari 2005 Correspondentieadres: Breugelplantsoen 1,4383 XN Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 19 februari van 10.00 uur tot 10.20 uur in de Mamixkerk, Mar- nixplein41 te West-Souburg. Aansluitend zal om 10.30 uur de rouwdienst gehou den worden. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de Mamixkerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoeken naar liefde, naar geborgenheid, maar ook steeds gevend, zonder zich te sparen, met grote trouw, om alles te bewaren wat haar werd toevertrouwd. En zonder spijt zichzelf vergetend. (Nel Benschop) Op 15 februari, in de vroege ochtend overleed onze lieve moeder Johanna Wiegel-Groenenberg Jopie Vlissingen 16-12-1926 Middelburg 15-2-2005 Zierikzee: Joep Wiegel Ineke Soest Stockton, USA: Friederike Harris-Wiegel Roger Harris Singapore: Charlotte Kirkpatrick-Wiegel Angus Kirkpatrick Zeist: Joke Breederland PCHooftlaan 18 3705 AH Zeist De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. We will miss you, lieve Oma Wiegel Mae, Amy, Tyler, Kristen, Max. Lisa Verlost van de pijn zal het nu beter zijn. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij kennis dat na een geduldig gedragen ziekte van ons is heenge gaan mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Hendrik Lourens Blokkerus Henk Vlissingen, 11 februari 2005 Vlissingen, 15 april 1923 Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van verpleeghuis "Ter Reede"huisje 15. Vlissingen: Nel Blokkerus-van Beveren Ellewoutsdijk: Anneke Maat-Blokkerus Eli Maat Heinkenszand: Lilian Maat Tom Eckhardt Vredehoflaan 68 4382 CH Vlissingen Ingevolge zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgehad. Na een werkzaam leven, vol liefde en hartelijkheid en op rechte levensvreugde, goedheid en zorgzaamheid is heden van ons heengegaan mijn lieve man. vader, schoonvader en opa Gijsbert Hendrik Jacobus Meijer (Bert) Vlissingen 6 november 1922 t Vlissingen 15 februari 2005 Middelburg: M. Meijer-Wielemaker Amerika: Frans Blokker: Marian en Hans Oost-Souburg: Daan en Willy Goes: Ineke en René Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Noordweg 298 4333 GR Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 18 februari om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onverwachts is overleden onze zwager en oom Joost Wielemaker in de leeftijd van 83 jaar. Namens de familie Provoost We moesten afscheid nemen van Geertje van Oorschot-de Nooijer sinds 1950 lid van de H VG Wees een Zegen de zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil Op een moment dat wij het niet verwachtten is onze lieve mama, oma en tante Adriana Cornelia de Jager-van Stee weduwe van Huberdinus Johan de Jager op de mooie leeftijd van 86 jaar rustig van ons heen- Wij danken de medewerkers van St. Maarten in de Groe voorde liefdevolle verzorging. Soest: Ineke de Jager Jan Bos Roderick Vlissingen: Kobie Verhulst-de Jager Gerard Verhulst Ellen Roel en Chantal Yerseke: Geert de Jager Ineke den Dikken Yerseke: Coby de Jager Maritza Werner Goes. 14 februari 2005 St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Heideveld 5 4386 GN Vlissingen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl Omringd door zijn vrouw en kinderen is mijn liefheb bende, humoristische, kunstzinnige man, onze vader, opa en overgrootvader vredig ingeslapen. Wij zullen hem erg missen. Pieter Cornelis Prince echtgenoot van Johanna Verhage In de leeftijd van 87 jaar. J. Prince-Verhage Ada Prince Abby en Nelly Prince-Geense Jack en Linda Prince-de Wolf Peter en Mien Prince-Grootenboer Klein- en achterkleinkinderen 14 februari 2005 J. W. Thibautstraat 6 4336 EB Middelburg Vader is overgebracht naar rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 18 februari a.s. van 9.45 uur tot 10.15 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Pieternella van Dijke-Kwaak betuigen wij u onze oprechte dank. Uw meeleven is voor ons een troost en steun. André van Dijke Suzan van Dijke-Olree Corine, Leander Marcel van Dijke Monika Gross Oosterland, februari 2005 Voor al het medeleven, voor de warmte en de woor den van troost en begrip, voor alle kaarten die wij mochten ontvangen na het verlies van Laurens Cuiper en zijn dochtertje Jennifer Chachita willen wij u hartelijk bedanken. Dat heeft ons goed gedaan. Kung Kamachiangpin Koos de Vies Hans Cuiper Vlissingen, februari 2005 De grote belangstelling, die wij hebben ondervonden tij dens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Frans van Loo was hartverwarmend. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. M. van Loo-Sinke Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2005 De familie dankt u hartelijk voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van Pietronella Maas-Neve Uw reactie is een grote steun voor ons om het grote verdriet te verwerken. In plaats van kaarten De vele blijken van belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, de vele bloemen en troostrijke woorden die we mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn geliefde man en mijn zorgzame vader Geerard Mommaas zijn voor ons een grote steun geweest. Omdat het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. E. Mommaas-Rosenkranz Arthur Vlissingen, februari 2005 Als u morgen getuige bent van een hartstilstand,i dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpvefe Reanimatie is levensreddend, maar kan met uit ea boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktisd-e cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelating zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter DeAEOtf shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartacUg treert, gesproken opdrachten geeft en op een veilige betrouwbare manier een stroomstoot kan geven, lefe in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan Is defibrilleren in een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk vooral voor familieleden van hartpatiënten, brantiweg tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dekte telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnetrl Voor Vlissingen neem contact op met het RodeKn* afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 4 6 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op me Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle Contactpersoon mw A Francke, telefoon 0113 3422 e-mail mfrancke26@zeelandnet.nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl Nederlandse Hartstichting den van de hartstichting Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna I 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een niew vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen j we dit schip bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leii Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTOf Selfsupporting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10