t PZC Familieberich ten 4 maandag 14 februari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jannes Jannes Aron 8 februari 2005 Remco en Manneke Dommisse-Verburg Zonnebloemstraat 41 4461 PK Goes Voor uw familieberichten is de PZC uw krant Na een liefdevolle verzorging van ruim vier maanden in het hospice is tot ons groot verdriet overleden onze zus. schoonzus, tante en vriendin Corrie van Keep weduwe van Kees Stoel Oost-Souburg, 26 februari 1952 t Middelburg. 12 februari 2005 Vlissingen: Rob en Ans Besse-van Keep Danny en Chantal Jessy Erik en Tineke Middelburg: Ko en Truus Stoel Jan Stoel en Carla Adrie en Nel Stroo Jessica en Niek Purmerend: Ali Groenewoud Oscar Onze speciale dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice De Casembroot voor de warme zorg die Corrie heeft mogen ervaren. Co r res ponden tieadres Familie R. Besse Thorbeckelaan 38 4384 CC Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Corrie te nemen op woensdag 16 februari a.s. van 15.00 tot 15.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de aula van het crematorium. Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na een halfjaar van strijd is toch nog onverwacht van ons weggenomen, mijn geliefde vrouw, onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder, lieve oma en dochter Miep Schneider - Kooymans 53 jaar Kapelle: Wim Jurgen en Angelique Shirley, Tara John en Hypatia Nick Kloetinge: Jan Kooymans Kapelle, 13 februari 2005 Kerkplein 61,4421 AB Kapelle Er is gelegenheid om van Miep afscheid te nemen op woensdag 16 februari van 19.00 - 20.00 uur in het rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Een samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 17 februari om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg A58, afslag 38). Na de crematie wordt u verwacht in Hotel De Zwaan, Kerkplein 47 te Kapelle om de familie te ont moeten. Miep kende heel veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangengeliei'e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Dag oma Miep, het moet Een laatste zwaai, een laatste groet Begrijpen kan ik dit nog niet Mama zal over je vertellen Mirella Nick Een luisterend oor Een goed gesprek Altijd hulpvaardig Een steun Sprakeloos ben ik van het overlijden van Miep Ik wens Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterk te toe. André Mol Verslagen en verdrietig zijn wij door het toch nog plotseling overlijden van onze buurvrouw Miep Wij wensen Wim, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Kees en Henny Karin en Theo Sanne, Joris Nicole en Dick Nando Kapelle, 13 februari 2005. Opeens ben je weg Altijd stond je voor ons klaar We zullen je soep missen De biljartavonden zullen nooit meer hetzelfde zijn. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat onze Lieve Miep plotseling is overleden. We wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden biljartvereniging de Herberg. Lieve Miep Er zijn tranen die niet gedroogd willen worden Er is verdriet dat niet gedeeld kan worden Er is een lege plek die niet gevuld kan worden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van jouw plotseling overlijden. Wij wensen Wim, Jurgen, John, Angelique en klein kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Oranjevereniging Kapelle-Biezelinge Lieve Miep, Zoveel plezier op zondagavond Het zal nooit meer hetzelfde zijn. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Miep We wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jennie, Marleen, Yolande, Wilma en Wilma. Lieve Miep, Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Wij wensen Wim, Jurgen, John, Angelique en klein kinderen veel sterkte toe en weet dat wij er altijd voor jullie zullen zijn. Wilma Andrea en Jim Margo en Stephan Amanda En toch, God droeg je in de palm van Zijn hand. Voor ons allen is toch nog onverwacht zacht en kalm ingeslapen onze zus en tante Maatje Pieternella Pattenier in de leeftijd van 58 jaar. Zoutelande: Bram en Franny Pattenier Ingeborg en Richard Heieen Kirsten en Bram Zoutelande: Piet en Mieke Pattenier Alexander en Anneke Marianne en Thomas Paul-Pieter Onze dank gaal uil naar allen die Mattie tijdens haar leven liefdevol hebben verzorgd en begeleid. Middelburg "Herengracht", 12 februari 2005 Correspondentieadres: Sloestraat 3 4374 BN Zoutelande Mattie is opgebaard op haar eigen kamer, Klein Vlaanderen 37b alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 15 februari van 19.30 uur tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op woensdag 16 februari om 11.00 uur in zaal "Middendorp", Smidsstraat te Zoutelande. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren inzaai "Middendorp". - hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten karS in mijn verdriet om jou t Niemand die hegrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is f\ DagïfevéOrna Wil. rust zacht. ep mijn mama Cathy. ^4 - Het gemis zal altijd blijven. Die lege plek, dat doet zo 'n pijn. Maar in onze gedachten, zal je altijd bij ons zijn. Met intens verdriet, maar vol fijne herinneringen, ge ven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden, mijn innig geliefde man, onze lieve zorg zame vader en opa Pieter Kornelis de Vlieger in de leeftijd van 65 jaar. Zonnemaire: M. J. de Vlieger-Jonker Noordgouwe: Martin de Vlieger Jeannette de Vlieger-Witte Jari Zierikzee: Corine Eekman-de Vlieger Frits Eekman Dickenson 12 februari 2005 Veerdijk 11 4316 AV Zonnemaire Mijn man en onze vader is thuis. Donderdag 17 februari zal er om 13.50 uur een her denkingsdienst worden gehouden in het Dorpshuis, LM. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het Dorpshuis. Lieve Opa, Wat was je trots op ons. Samen naar de paardjes en de ezel Samenspelen. Samen op de fiets. Lieve opa we zullen je zo missen. Dikke kus Jari Dickenson Zonnemaire. 12 februari 2005 Tot ons groot verdriet overleed na een ernstige ziekte onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Kornelis de Vlieger We zullen je missen. Burgh-Haamstede: Nelis en Riet Zierikzee: Jaap en Corrie Zierikzee: Corrie en Tonnie Schuddebeurs: Ton en Adri Zonnemaire: Coba en |an Zonnemaire: Hans en Lucy Zierikzee: Anneke en Hans neven en nichten Zonnemaire. 12 februari 2005 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Pieter Kornelis de Vlieger Hasselt: Fam. Jonker Fam. Feenstra Fam. Zielman Zonnemaire, 12 februari 2005 Dag Ome Piet Met verdriet nemen we afscheid van je, bedankt voor alles. Rob en Joleen Lex® Buster Zonnemaire, 12 februari 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oud collega en vriend Piet de Vlieger Wij wensen Maartje, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe voor de komende tijd. Piet en Cobie v.d. Velde Joop en Stien Weber Kees en Corry v.d. Have 12 februari 2005 Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter Janse echtgenoot van Willemina Johanna Janse-Manni in de leeftijd van 70 jaar. Middelburg: Willy Janse-Manni Middelburg: Sjors en Ans Jolien Erik Middelburg: Linda Alvin Vincent Frans 11 februari 2005 Seisweg 116,4334 AL Middelburg De crematie zal plaatsvinden op woensdag 16 febru ari om 14.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwachts is overleden onze zorgzame schoon zoon, zwager en oom op 70-jarige leeftijd Pieter Janse echtgenoot van Willy Janse-Manni Middelburg: C. Manni-Louwerse Middelburg: Jopie Oosthoek-Manni Leen Oosthoek Hellevoetsluis: Hans Manni Maaike Manni-Goedbloed Terneuzen: Kees Manni Maja Manni-de Kam (in herinnering) Middelburg: Jan Manni Lucy Manni-de Bruijne Vlissingen: Riet Mijnsbergen-Manni Cor Mijnsbergen Axel: Wim Manni Betsie Manni-Provoost Middelburg: Piet Manni Grada Manni-van Hemert Armagao de Pera: Ella van Luijk-Manni Richard van Luijk Middelburg: Henk Manni Ankie Manni-van Geel Amemuiden: Leen Manni Conny Manni-Vosse Koudekerke: Paula Manni Neven en nichten, achterneefjes en achternichtjes Middelburg, 11 februari 2005 Buurman Piet Jouw behulpzaamheid, jouw aanstekelijke lach en alle verhalen, ik zal ze nooit vergeten. De Seisweg zal nooit meer hetzelfde zijn. René Poerstamper Heden ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden ons trouw verenigingslid Piet Jansen Wij wensen de familie veel sterkte met het verwer ken van dit verlies. Bestuur en leden Cordiaal '85 Wij zijn diep bedroefd door het overlijden van onze zwager en oom Jan Huijsse Kapelle: C. Visscher en M. Visscher-Huijsse f Amersfoort: Peter Visscher en Judith Ludding Sarah en Julia Goes: Corine Visscher en Remco Mulder Nick en Kevin Dankbaar voor wat hij voor ons tijdens zijn leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame pa en opa Cornelis Stoffel Capelle Bruinisse, t Goes, 2 februari 1927 11 februari 2005 R. Capelle-van der Have J. E. Capelle G. N. van Putten-Capelle S. C. Capelle en kleinkinderen Molenweg 8 4311 AE Bruinisse Gelegenheid tot condoleren dinsdag 15 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van de Herv. kerk te Bruinisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden woensdag 16 februari om 13.30 uur in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in bovengenoemd gebouw. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Cees Capelle Truus van 't Hoff-van der Have Koos van 't Hoff neven en nichten Oosterland, 11 februari 2005 Wie in de Schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de Schaduw des Almachtigen Psalm 91:1 Afgelopen zaterdag overleed onverwachts mijn ge liefde nicht, schoonzus en onze tante Johanna Maria de Kramer Goes, 29 juni 1926 t Goes, 12 februari 2005 Goes: J.J. de Kramer Middelburg: M.J. Schouwenaar-de Kramer t H.J. Schouwenaar Goirle: Hans Schouwenaar Hanneke Cartens Woerden: Jaco Schouwenaar Lies Melse Correspondentieadres: Jaco Schouwenaar Heinsiuslaan 22,3445 XH Woerden De afscheidsdienst, welke geleid wordt door Ds. Ka mermans, wordt gehouden donderdag 17 februari om 11.15 uur in de aula van Monuta. op de Algeme ne Begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Aansluitend vind omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.30 uur tol 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep bedroefd geven wij u kennis van het voor ons plotselinge overlijden van mijn innig geliefde, zorg zame man, onze lieve en zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Willem Dorst in de leeftijd van 79 jaar. Nieuwerkerk: L. P. Dorst-Lokerse J. M. Dorst (in herinnering) N. C. J. Dorst-SuHeers Wim en Alies Jaap Janneke en Laurens Jaap, Corianne Heieen Adriaan en Marga Marius M. C. Dorst L. Dorst-Sulkers Wim en Ria Ad en Hanneke Jan 12 februari 2005 Burg. Boumanstraat 23 4306 CP Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. woensdag 16 februari om 13.30 uur in de kerk der Ger. Gem. in Ned. aan de Stationsstraat te Nieuwerkerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van woonzorgcentrum "Steenzwaenshof" aan de Burg. van Eetenstraat te Nieuwerkerk. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van Jan Huijsse Jan was medeoprichter van het Diaconaal Werk Ver band afdeling reizen. Hij heeft jarenlang leiding gegeven en zich voor het D. W.V. ingezet met een inzet waar we hem nog steeds dankbaar voor zijn. We wensen Marleen, kinderen en kleinkind veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en leiding D.W.V. 's-Gravenpolder, 12 februari 2005 Heden bereikte ons het bericht dat plotselingisow.. leden Willem Dorst in de leeftijd van 79 jaar. Wij wensen mevrouw Dorst, haar kinderenJL kinderen en achterkleinkinderen sterkte bij hetw werken van dit verlies. i "Opa, we zullen je in de winkel missen.' HenkenCai; Truus Nieuwerkerk, 12 februari 2005 In verband het met overlijden van de heer W, Dorst is Geschenkenhuis Nieuwerkerk op woensdag 16 februari de gehele dag gesloten. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heereuj ons midden heeft weggenomen onze lieve moefe, groot- en overgrootmoeder Johanna Hendrika Geluk-Slaager weduwe van Marinis Geluk eerder weduwe van Pieter Geluk Haamstede, 9-3-1923 Gij 1 1-2-201 Adri en Jan Rinus en Miep Ad en Ans Eist Peter en Henny Johan en Rianne Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ad Geluk Parallelweg 54 4661 KK Halsteren De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden op D.V. woensdag 16 februari os 13.00 uur in kerkgebouw 'De Levensbron', Man* holt laan 1 te Goes. Voorafgaande aan deze dienst is er vanaf 12.30uj gelegenheid tot afscheid nemen Aansluitend zal om plm. 14.30 uur de begrafeó plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te h rikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren? 'De Levensbron'. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve Oma Geluk is overleden. Ben en Nicole Aniek, Dylan Ellen Teun, Eva Anja en Mario Kevin, Dominique, Pascalle, Giovam Martin en Els Marin, Robin Cora en Remco Martjan, Jarno Els en Martin Aron, Rins Jolanda en Kees René Pim en José Lennard Johanneke en Joop Pieter en Anne Henriette en Marco Lizeth Nadat wij haar hebben mogen begeleiden in has laatste levensdagen is, omringd door allen die har dierbaar waren, kalm en vredig overleden onze lief moeder, zorgzame oma en om i Johanna Jaantje ten Hacken-Volmer weduwe van Hubertus Jacobus ten Hacken Ze is 82 jaar geworden. Toos en Adriaan Dymphna en Freek Bert en Heieen Jan t en Corrie Paul en Marjolein Peter en Joke Petra en Adrie klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 13 februari 2005 Coosje Buskenstraat 154 Correspondentieadres: Touwbaan 4,4331 VA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 11 bruari van 9.45-10.15 uur in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vliss Aansluitend zal de gezongen uitvaartdienst plaa!>- hebben om 10.30 uur in de parochiekerk vanO.L Vrouw, Singel te Vlissingen. gevolgd door de eren* lieplechtigheid om 12.00 uur in het cremator© Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole® in het rouwcentrum te Vlissingen. Heden overleed onze lieve oma en omi Johanna Jaantje ten Hacken-Volmer Mariska Richard en Esther, Jasper Mark en Monique Jolanda en Dirk-Jan. Tim Esmée en Carsten Lianne en Andres, Kimberley, Anthony Edwin en Gaby Sander en Angelique Walter Susan en Najim Simone en Benjamin Vlissingen, 13 februari 2005 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30