PZC Tjoba verliest van koploper Tax geeft EMM vleugels (C Vlissingen lijdt erlies in verlenging Hoondert/de Waard klimt naar vierde plaats 23 Eersteklasser mag blijven hopen op promotie ■Hf' Vierde plaats Van Caspel Spanning bij jeugdtennis Hage eerste in Harskamp Amerikanen zeggen af in Sluiskil Meeste biljarters ook in Viersen ware nederlaag k Stormvogel uitslagen Oemoemenoe veilig na zege agenda Alders verslaat clubgenoten maandag 14 februari 2005 wb Carola Paauwe staat er weer in Hfinkenszand B0NKENSZAND - Tijdens het geuw? kampioenschap dres- juurgreep Carola Paauwe naast titel. Zaterdag stond de 23-ja- nje amazone uit Yerseke er ech- L neer. Tijdens de dressuur- «eddrijd van de ruiterclub De ftardebloem in Heinkenszand. «ite ze met 205 punten de over ging in de klasse Z2. Carola Paauwe stelde de hengst -Dream optimaal voor. Ook drafreprise sprak bijzonder au Met een score van 197 pun- j was Carola's plaatsgenote, {tantal de Rooy met de mar- zwarte Ifon-zoon Nairo- bi.een, waren de combi- ities van de ruitersportvereni- •Beveland prominent anwezig. Het Zuid-Bevelandse joCaroline Kodde, Mariët Kos- en Martijn Harinck vormde IJzersterke kopgroep. Deson- ^<5 wist Caroline Kodde zich sian haar clubgenoten te on thelden. De amazone uit Gillingen stuurde de apart be side Take Two met 175 pun- ïaarhet oranje erelint. Kod- 'oleef hiermee Mariët Koster aalj-n) dertien punten voor. aien de Kesel toonde zich Quarts onder het zadel de ee van de sterk presterende opgroep in de klasse Ml. De razone uit Watervliet zag nr tocht onder de Westerschel- door beloond met de 162 pun- voor de een nipte zege. [voorsprong op de nummer Ilsanne van der Gouwe Odyssee, bedroeg slechts ee punten. spannender verliep de lijd in de klasse L2. Hier hiel- Els Hozee met Marousia en gv de Neef met Hostess met punten de balans in even ts! zodat de beslissende on sden hier uitkomst over het ene erelint moesten brengen, spraken in het voordeel van Uozee. viervoeter Toscane lijkt ren meer de hooggespannen •vachtingen in huize Pher- Éucq over hem waar te inmaken. Anneke Phernam- tq stuurde de Wel Hit Il-na- meling in de klasse LI met punten naar de overwin- door Ron de Waal GOES - Promotie naar de over gangsklasse behoort nog steeds tot de mogelijkheden, maar het kampioenschap lijkt aan de neus van de korfballers van Tjo ba voorbij te gaan. In een goed gevuld Sportpunt Zeeland ging de ploeg van trainer Ko Crucq kopje onder tegen koploper Maassluis: 15-19. Wie voor aanvang van de compe titie had voorspeld dat Tjoba tot enkele wedstrijden van het ein de van de zaalcompetitie mee zou doen om het kampioen schap in de eerste klasse, was door trainer Ko Crucq waar schijnlijk voor gek verklaard. De 52-jarige trainer ging met een vrij nieuw team aan de slag, waarmee hij niet direct titelaspi- raties koesterde. Tot veler verba zing presteert zijn team echter uitstekend in de zaalcompetitie. „Dat komt voornamelijk door dat dat het groepsgevoel terug is. Iedereen heeft weer wat voor elkaar over. Maar wat mis schien nog wel belangrijker is, is dat het plezier in het korfbal weer volop aanwezig is", ver klaarde Crucq zaterdag. Tegelij kertijd weet de gedreven coach als geen ander dat er nog vol doende werk aan de winkel is. „Tactisch kan en moet het nog veel beter, daar is deze groep ook zeker toe in staat." Zaterdag kwam dit manco voor al in het eerste kwartier van de wedstrijd overduidelijk aan het licht. Daar waar een nerveus Tjoba zich schuldig maakte aan slordig spel, sloeg koploper Maassluis direct toe. Al na tien minuten prijkte er een 5-1-voor- sprong voor de bezoekers op het scorebord. „We liepen het eerste kwartier steeds in onze eigen val", wist Crucq. „We vergaten om in de patronen te blijven spe len, waardoor er op de verkeer de momenten geschoten werd. Er was veel onrust binnen de ploeg, met veel fouten als ge- volg." Volgens Eric van Zon, aanvoer der van de ploeg uit 's-Heer Hen drikskinderen, speelden er nog Tjoba-korfballer Gerben van Boven heeft zijn handen vol aan de verdediging van Marvin Soekra van Maassluis. foto Willem Mieras wel wat andere zaken een rol in de beginfase. „Er stond voor bei de ploegen veel op het spel, mis schien speelde bij sommigen van ons de nervositeit een te gro te rol. Daarnaast liet ons sco rend vermogen het zeker in de beginfase flink afweten." Drie punten Toch was Tjoba, mede door twee scores van de sterk spelen de Petra Rijn, in staat om aan te klampen. Dichterbij dan drie punten kon de thuisploeg echter niet komen, te meer omdat Ger ben van Boven en Marcel de Dreu hun handen vol hadden aan Marvin, Soekra én Menno van der'Uaag. Bovendien had Robert van Schaik zijn vizier nog absoluut niet op scherp staan. De geslepen Marvin Soek- ra bracht Maassluis acht minu ten voor rust op een voordelige marge van vijf (5-10), maar Tjo ba knokte zich terug in de wed strijd. Petra Rijn en de eindelijk op schot gekomen Robert van Schaik hielden het verschil bin nen de perken: 8-11 bij rust. Dat Tjoba langzaam dichterbij sloop, leek Maassluis absoluut niet te deren. Daar waar nodig wisten de bezoekers het spel te vertragen, om vervolgens gena deloos toe te slaan. „Maassluis speelde duidelijk wat volwasse- ner", zei Ko Crucq. Na tien minuten in de tweede helft bracht Menno van der Gaag het verschil voor de bezoe kers weer op vijf (9-14), waarna aanvoerder Lennard van der Vaart het zichzelf zelfs kon per mitteren om een strafworp te missen. Gerben van Boven en Robert van Schaik brachten Tjo ba nog even in de buurt van Maassluis, maar met zijn vierde treffer van de middag gooide Marvin Soekra vanaf de straf- worpstip de deur definitief dicht voor de thuisploeg. Ondanks de 19-15-nederlaag blijft aanvoerder Eric van Zon nog een sprankje hoop houden op het kampioenschap. „Wij moeten nog tweemaal tegen Nieuwerkerk, terwijl Maassluis en Nieuwerkerk elkaar ook nog ontmoeten. Voor mij is er nog niks verloren, want in theorie behoort een beslissingswed strijd nog steeds tot de mogelijk heden." Trainer Ko Crucq dacht MAASTRICHT - Wouter van Caspel uit Vlissingen, voor malig atleet van het Middelburgse Dynamica, heeft in Maastricht de vierde plaats behaald tijdens de Nederland se studentenkampioenschappen cross. Op een zwaar, mod derig parkoers legde hij de 3400 meter af in 12 minuten en 26 seconden. Hij was daarmee slechts vijf seconden ver wijderd van een podiumplaats. hier iets realistischer over. „De titel is weg, denk ik. We moeten alles op alles zetten om tweede te worden, omdat zes van de acht nummers twee uit de eerste klassen ook in aanmerking ko men voor promotie. Misschien zou promotie voor deze ploeg iets aan de vroege kant zijn, maar we gaan er natuurlijk wel voor." Van Maassluis-kant stak trainer André Kraaijeveld Tjoba nog een hart onder de riem. „Ze moe ten geen verstoppertje spelen, want ze hebben gewoon een goe de ploeg." Scores Tjoba: Robert van Sehaulc 5, Petra Rijn 4, Marcel de Dreu 2, Jolanda Gelolc, Marleen Baten burg, Eric van Zon en Gerben van Boven 1. GOES - In de jongenspoule van de Janvier Dancemasters tenniscompetitic is het, met nog één speelronde te gaan. bijzonder spannend. De nummers één in de tussenstand, Dominic van Elzelingen met Bas de Nooijer, kwamen za terdag uit tegen de nummers drie, Alexander van de Vrie met Hans van Putte. Van Elzingen versloeg Van de Vrie met 7-2, waarna De Nooijer met 4-4 gelijkspeelde tegen Van Putte. Aangezien Van de Vrie en Van Putte het dub belspel wonnen, namen beide tweetallen drie punten mee naar huis. Van de Vrie en Van Putte passeerden zo het als tweede ge klasseerde team, met Erik van den Hof met Tim Visser. Visser won nog wel zijn enkelspel, maar de andere twee partijen gingen verloren. Van den Hof en Visser staan nu derde met 27, Van de Vrie en Van Putte hebben 28 punten en Van Elzingen en De Nooijer hebben er 30. Op de laat ste competitiedag spelen de nummers één en drie tegen el kaar. HARSKAMP - Motorcrosser Stefan Hage uit Borssele heeft gisteren in het Gelderse Harskamp de vijfde wed strijd van de Wintercompetitie van het Noorden gewon nen. Aan de eerste vier wedstrijden daarvan deed hij niet mee, omdat hij zich toen helemaal lichtte op de Indoor- cross in Goes. Daarbij werd hij tweede. Hage. uitkomend in de 65 cc, reed gisteren de winnaar van de voorgaande wedstrijden, Tom Meijer, op een halve ronde en hield zijn voorsprong daarna goed vast. SLUISKIL - De Amerikanen Theobald en Lofgren, die in de voorronden onder meer waren ingedeeld in een poule met de Nederlandse Genie Geelen, hebben afgezegd voor de wereldbeker driebanden in Sluiskil. Voor de afzeggers komen twee invallers in actie. Zaterdag meldden zich via topspeler Sayginer nog twee andere Turkse speler met de vraag om mee te doen. De wereldbond beslist deze week of deze late inschrijvingen worden gehonoreerd. SLUISKIL - De meeste biljarters, die donderdag van start gaan in het WK voor landenteams in Viersen, komen volgende week ook in Sluiskil aan het biljart voor de we reldbeker. Van de 32 spelers op het WK reizen daarna 27 spelers af naar Sluiskil. Dick Jaspers en Jean Paul de Bruijn spelen in Viersen voor Nederland. Het tweetal treft in de eerste ronde het team van Vietnam. Jaspers en De Bruijn, die morgena vond nog een demonstratie geven in Sluiskil, vertrekken de volgende dag naar Duitsland. ut Jeremy Deug ISSINGEN - De basketbal man BC Vlissingen sleepten verlenging uit tegen Den ingk. maar kwamen in de trtime ruimschoots te kort. tbasketbalsters van BV Sou- wonnen wel. Zij versloe- nVValdric met 62-53. Dungk-BC Vlissingen •10:De wedstrijd in Den Dun- ikende een grillig verloop. Vlissingen kwam het beste 'fi openingsfase en nam een •voorsprong. Binnen enkele iten boog Den Dungk dit ïom naar 20-15. Toch was BC Vlissingen dat ging rus- met een 28-33-voorsprong. pauze bleef BC Vlissingen 17-53 aan de leiding, maar tweede inzinking van de jingers draaide het beeld f volledig om: 61-53. Toch a?de JC Vlissingen erin om elaatste drie minuten langs te komen en zelfs een 16-voorsprong te nemen. =teen driepunter in het eind- USSINGEN De waterpo kman De Stormvogel hebben Nag met liefst 15-3 verlo- De Schelde won wel, met «van De Rijn. ■pvis-De Stormvogel 15-3: fohet eind van de eerste pe- keken de Vlissingers, die teel kansen misten, tegen een Achterstand aan. In de rest E de wedstrijd kwam De mnvogel er ook niet aan te 'mede doordat er met enige i«maat spelers voor even tde kant werden gestuurd, tollet eind van de tweede pe- We stond het al 6-1, de derde dode werd afgesloten bij de van 11-2. Lennart Swen- ®w)en Danijel Gavraanovic Nen voor De Stormvogel. «anze-Eszet 2-4: De Goese "erP°l°sters hadden een goed tegen het hoger geklasseer- ^szet. De Ganze maakte de maar in de tweede periode mEszet op 1-2. De Ganze tom weer gelijk, maar kreeg tesa nog twee doelpunten te- •°or de Goese ploeg scoor- •amara Flore en Astrid As- Middelburgse handbalsters verslaan Roda'71 met 12-9 signaal sleepte Den Dungk er echter nog een verlenging uit. In de verlenging konden de Vlissin gers geen vuist meer maken. Scores BC Vlissingen: Jeffrey van Driel 17 punten, Danny Kasander 13, Erwin Hilbert 12, Tommy Rad- kiewicz 12, Stefan Schrier 9, Wil fred Klap 4, Michel Bosters 2 en Rakhis Angnoe 1. BV Souburg-Waldric 62-53: De Souburgse basketbalsters speel den in het eerste kwart (19-16) slordig. Er werd veel balverlies geleden in de aanval en de thuis ploeg kreeg veel tegendoelpun ten. In het tweede kwart kwam Waldric op een 34-37-voor- sprong. Na rust was BV Sou burg scherper. Scores BV Souburg: Astrid Franke 14 punten, Gitta Zijlma 9, Anne- gret Scheers 9 punten, Judy Slager 8, Nicohne Craste 6, Aline Jobse 5, Jacqueline Franke 4, Nathalie Franke 4, Cindy de Nooyer 2 en Il se Rijnberg 1. MIDDELBURG - De rugbyers van Oemoemenoe speelden zich gisteren op sportpark Voor- borch definitief veilig. Hekken sluiter Ducks werd zonder al te veel problemen verslagen (27-5) en de Middelburgers passeerden op de ranglijst ook nog eens het Engelse Iegerteam Rhino's, dat niet op kwam dagen voor de wedstrijd tegen Tovaal en daar door een reglementaire neder laag aan de broek kreeg. Oemoemenoe bouwde zoals ver wacht in de beginfase van het duel via de voorwaartsen een enorm overwicht op. Na een kwartier leverde dat de ope- ningstry op van Tannequi Desca- zaud. In de 23e minuut voerde Martijn Boogaard de voor sprong op tot 10-0 en op slag van rust werd het via Rik Pas- senier 15-0. Sander de Looff zorgde via een conversion voor een 17-0 ruststand. In de tweede helft had Oemoe menoe het windvoordeel, maar dat werd onvoldoende uitge buit. Wel hield de thuisploeg de voorsprong met gemak vast. Oemoemenoe-Ducks 27-5 (17-0). 16. Tannequi Descazaud 5-0, 23. Martijn Boogaard 10-0, 39. Rik Passenier 15-0, 39. Sander de Looff 17-0, 48. Tannequi Desca zaud 22-0, 78. Tannequi Desca zaud 27-5. doorWim Kakebeeke MIDDELBURG - De handbalsters van EMM hebben de laatste plaats in de Regio klasse verlaten. In de sporthal aan de Nas- saulaan in Middelburg werd het Rotterdam se Roda'71 met 12-9 aan de kant gezet. Het eerste mannenteam van de Middelburgse club verloor knullig van WIK: 16-18. EMM-Roda'71 12-9: Petula Tax maakte gis teren haar rentree bij de thuisploeg. Met haar snelheid en creativiteit gaf zij leiding aan de aanvallen van EMM en kreeg ze de rest van de ploeg mee. De thuisploeg maakte er zodoende een at tractieve eerste helft van, die bij een stand van 8-4 werd afgesloten. Uiteindelijk won EMM met 12-9, waarmee trainer John Roe- lofs zeer tevreden was. „Mijn gevoel zegt dat we het nog op eigen kracht gaan redden. Ik hoop dat dit de ommekeer is." Scores EMM: Renale Hendrikse 5, Carolien Da- vidse 3, Danielle Carol 2, Petula Tax en Angela Van De Bergh 1 EMM 2-Saturnus'72 14-23: De defensie van EMM 2 is vrij zwak dit seizoen. Dat staat voor speelster/coach Sophie Felius als een paal boven water. Felius: „We leggen het niet alleen fysiek af tegen onze tegenstand sters, we zijn ook niet alert genoeg. Dat is best jammer. We willen uiteindelijk toch graag overleven in de poule." Scores EMM 2: Xaira Nijssen en Miranda Rid derhof 3, Sophie Felius, Anouk Provoost en An- nemarie Minnaert 2, Marieke Riemens en Sas- kia van de Velde 1 Olympus-Indus'67 20-16: Na de zege ziet de toekomst er in de tweede klasse weer een klein beetje rooskleuriger uit voor Olympus. De Vlissingse handbalsters zijn nog niet vei lig, maar hebben nu wel wat meer lucht ge kregen. De routiniers Linda de Waal (acht treffers) en Brenda van Rijswijk (vier tref fers) zorgden dat de punten in eigen huis bleven. Trainer Hans Dierickx is maar wat blij die twee speelsters nog willen uitkomen voor de hoofdmacht. „Ik heb ze gewoon no dig", gaf de keuzeheer toe „We willen er dolgraag in blijven. Dat is vandaag wel ge bleken." Een speelster van Roda'71 probeert door de defensie van EMM heen le breken. foto Lex de Meester Mannen EMM-WIK 16-18: Aan de inzet van de EMM-handballers lag het gisteren zeer ze ker niet in de Nassaulaan Een remise tegen de Vlaardingers was op zijn plaats geweest. Vijf speelrondes verwijderd van het einde staat EMM laatste met vier punten HEC staat voorlaatste met twee punten meer. Het Haagse Hennes staat op zeven. Tijs de Vos kreeg gisteren rood voor het onderuit halen van doorgebroken tegenstander. Scores EMM: Jean-Mane Toubiana 6, Vincent Van Der Meijden 5, Ben Benoit Alexander 3, Jurgen Vermaal en Marcello Tax 1. GSC-HWC 2 15-18: Het stond eigenlijk al vast dat GSC niet zou winnen, maar de Goe- senaren waren geenszins tevreden met de manier waarop dat gebeurde. In de totaal kreeg de thuisploeg negen strafballen tegen. Trainer Jaap Quinten: ..Het gaat misschien wat te ver om te zeggen dat we bestolen zijn, maar zo voelt het wel." Olympus-Oliveo 3 18-19: Dat de Vlissingers verloren, hadden ze aan zichzelf te wijten. Er werd te veel geleund op de krachten van Ruud Kooger (goed voor negen treffers) en daarnaast onderschatte Olympus de tegen standers een beetje door Joop van den Oudenhoven OUDENBOSCH - Het drieban denteam van Hoondert/de Waard blijft het goed doen in de derde divisie van de landelijke competitie. Er werd een nuttige 6-2-overwinning geboekt op Vei- lingzicht 2 in Oudenboseh. Hoondert/de Waard klom naar de vierde plaats op de ranglijst. Het is dat Gerrit Blom, die met zijn gezondheid heeft gesuk keld, nog in minderen doen was, anders had er wellicht een nog hoger teamresultaat ingezeten. Dat mocht overigens toch wel gezien worden: met 0.755 kan men op dit niveau voor de dag komen. Vooral Frans de Koek (0.921) en Sjaan van Kuyk (0.937) waren hiervoor verant woordelijk. De 0.813 van Vic Herreweghe was bepaald ook niet slecht. Veilingzicht 2-Hoondert/de Waard 2-6: P. van der Steen-Vic Herreweghe 24-35 (43 beurteil); J. van Oosterhout-Frans de Koek 28-35 (38); M. Machielse-Sjaan van Kuyk 14-30 (32); W Schelle- kens-Gerrit Blom 30-11 (34). Vissenberg Sierteelt-De Stene Brug 6-2: De Goesenaren had den het moeilijk tegen de koplo pers. Piet Koek. die een wisse lend seizoen doormaakt, kwam tekort tegen Paul Bruneel. De Belg in Brabantse dienst is in meerdere opzichten een lastige tegenstander. Ook voor Koek. Na 49 beurten kwam het verlos sende einde. Wim de Kok moest na een verbe ten gevecht tegen Cees Zagers de punten aan de thuisspeler la ten. Ad Menheere kwam in een matig duel net dat beetje tekort om aanspraak op de punten te kunnen maken. Spijtig voor hem en zijn team. want door de bijna gebruikelijke overwinning van Marco van der Houdt had een gelijkspel tot de mogelijkhe den behoord. Bowlingvereniging Middelburg. Maandagleague: Imtech - Hoven.be- dr. Walcheren 2-2. Plakhempies - Kapsa lon Duck 1-3, Warning - Fietswereld 0-4, Ijsvogel - Kwik kwek kwak 0-4. Seat/Melse - Jamin/Pets place 3-1, Le Pelotita Azul - Makzo 0-4. Prutsers - Computer service 3-1, Allie angel - Maan fotografie 2-2 Stand na 60 ga mes: Imtech 55, Makzo 54, Allie angel 50, Seat/Melse 49, Prutsers 48.5, Ho ven. bedr. Walcheren 43.5, Ijsvogel 42.5, Jamin/pets place 40 5, Kwik kwek kwak 38.5, Maan fotografie 36, Le Pelotita azul 32, Warning 32, Kapsalon Duck 31, Plakhempjes 30, Fietswereld 29, Compu ter service 27.5. Dindsdagleague: My- lene cosmetica - BAM infra 1-3, The du ke - Steady state 3-1, Rechterhand - Hooizolder 3-1, Kleintjes - v. d. Zwan 0-4, Kruitmolen - Valkenisse 4-0, S4 - Is- timewa 1-3, Suzuki - Risa bevest.tech niek 1-3, Bulldozers - Spruijt pallet 3-1. Stand na 57 games: v d Zwan 55, Bulldozers 50, Kruitmolen 48, Suzuki 47.5, Istimewa 45.5, Risa bevest.tech- niek 44, BAM infra 42, Spruijt pallet 41, The duke 40.5, Steady state 36.5, Rech terhand 33.5, S4 28, Valkenisse 27.5, Hooizolder 25, Mylene cosmetica 25. Kleintjes 19. Woensdagleague: Bakker Bart - Amsteltjes 3-1. Drukkerij Capello - Auto de Voogd 3-1, Montage onderh. - Schrobbelerke 3-1. 't Gootje - Coby's speelgoed 4-0, Johns - Herwegh 1-3, Stadscafe - Poseidon 1-3, het Zuiden - van Kampen schoenen 2-2 Stand na 57 games: Schrobbelerke 59, Herwegh 56, van Kampen 53.5, het Zuiden 49, Au to de Voogd 46, Poseidon 45. Johns 41. Montage onderh. 41. Bakker Bart 39, Stadscafe 29.5, Amsteltjes 29.5, 't Goot je 28, Drukkerij Capello 24, Coby's speel goed 13.5, Jeztz geht's los 6. Donder dagleague: EPZ 2 - Wondergem 3-1, Eastman - Kruitmolen 2 0-4, Ram/de Tropen - Star engineering 2-2, EPZ 3 - EPZ 3-1, Slagerij Gillissen - Snackbar Fonsies 2-2. Stand na 60 games: EPZ 2 53, Snack bar Fonsies 46.5, Kruitmolen 2 43, Star engineering 41.5, Slagerij Gillissen 41.5, Eastman 39, EPZ 38, Wondergem 37, Ram/de Tropen 32, EPZ 3 28.5. Jeugdleague: Plonzsz - Bunnytoppers 0-4, Gewoon hopeloos - Strikemakers 2-2, Krotmuulen - Y-team 1-3, bc Knud de - Pinkillers 0-4. Stand na 57 games: Pinkillers 59, Krotmuulen 52, Y-team 49, Bunnytoppers 45.5, Gewoon hopeloos 39.5, Plonzsz 31, Strikemakers 22. bc Knudde 6. Regio Walcheren. Eerste klasse: Alfonds/zuidwest negen - vv Hebusport 11 -5, Taxicentrale - Oosikapelle 5-0 (re- gl.). Torna - Murre/de Visser 4-6, Tym- paan - Oostkapelle 2 9-3, Arnemuiden - VZV/Hydrofa 6-6. Domburg - Westkapel- le 8-6. Stand: Taxicentrale 17-51, Dom burg 17-45, Tympaan 17-42, Alfonds/zuidwest negen 17-42, vv He busport 17-34, Torna 17-24, Oostkapelle 17-18, Oostkapelle 2 17-14, Murre/de Visser 17-11, Arnemuiden 17-10, VZV/Hydrofa 17-5. Westkapelle 17-3. Tweede klasse: Meiveld- VZV/Hydrofa 2 8-3, ABC decor- Garderen/Dekker 12-3, de Weerlt - Tof feeclub LFA 4-8, WZP - Domburg 2 5-9, Ontop-Onder andere 3-4, Alfonds/ zuid west negen 2 - PSVW 9-9. Stand: Mei veld 17-38, Alfonds/zuidwest negen 2 17-36, Toffeeclub LFA 17-35, Domburg 2 17-33, ABC decor 17-27, WZP 17-27, Ontop 17-23, VZV/Hydrofa 2 16-17, On der andere 17-16, Garderen/Dekker 17-14, de Weerlt 16-11. PSVW 17-9 Der de klasse: Baderie - Uiterton 7 4 Vier de klasse: Uiterton 2 - Jong Arnemui den 3-1, VZV/Hydrofa 3- Garderen/ Dek ker 2 12-3, Bieneveldeboys - EPZ 7-1, NDW advocaten - Atofina 5-0 (regl.l Stand: Bieneveldeboys 13-32, VZV/Hydrofa 3 14-29. NDW advocaten 13-28, vv Hebusport 2 14-24. Garderen/Dekker 2 14-23, Jong Arne muiden 14-22, Uiterton 2 15-21, Atofina 14-14, de Stoof 13-3, EPZ 14-3. Vijfde klasse: fc Laurens 2 - Jobse timmer werken 1-3, MO de Schuur-TSA brand preventie 10-4, fc Zeeland VZV/Hydrofa 4 2-2, Varian - VAW 2 5-5. Dekker/Tramper 2 - Gouwe gheyt 7-6. Stand: MO de Schuur 17-51, TSA brandpreventie 17-42. fc Zeeland 17-28, Gouwe gheyt 17-27, Jobse timmerwer ken 17-27, Dekker/Tramper 2 17-24. Westkapelle 2 16-22, fc Laurens 2 17-20, VAW 2 17-18, Varian 17-16, VZV/Hydrofa 4 17-13, Torentijd 16-2 Zesde klasse: Domburg 3 - Draadkrab bers 6-3, Provincie Zeeland - Janse 4-7, Torna 2 - fc Laurens 3 4-3, Piet Vos kamp - v. d. Sluis grondwerken 9-4, SVR - Uiterton 3 12-4, Westkapelle3 - vv de Inloop 7-5. Stand: Domburg 3 17-40, Torna 2 17-38, Janse 17-35, Westkapelle 3 18-35, vv de Inloop 17-34, SVR 18-32, fc Laurens 3 17-20, Piet Voskamp 17-18, Provincie Zeeland 17-17, Draadkrabbers 17-16, Uiterton 3 17-9, v. d. Sluis grond werken 17-6. Goes. Janvier Dancemasters tennis- competitie. Jongens B-poule: Domi nic van Elzelingen-Alexander van de Vrie 7-2, Bas de Nooijer-Hans van Putte 4-4, Van Elzelingen/De Nooijer- Van de Vrie/Van Putte 3-9. Wouter van de Berg-Erik van den Hof 8-2, Mark van Put- te-Tim Visser 3-6, Van de Berg/Van Put te - Van den Hof/Visser 8-4, Paul van Hoeve-Djoeke Altena 11-4, Lars van Hoeve-Tom Lagedijk 10-2, Van Hoeve/Van Hoeve-Altena/Lagedijk 10-4, Nigel de Marco-Devon Houg 9-4, Benja min van Hese-Dylan van de Hout 5-4, De Marco/Van Hese-HougA/an de Hout 6-7. Poule-A (mannen). Recretantes-VVR 1-3, Mengelmoes-Wonderboys 0-4, ROC Goes-Bison 0-4. Poule-B (vrou wen). De Vierlinden-Cafe Baarends 0-3, HHK-BOK 0-3, De Bongerd-W Kattendij- ke 0-4 maandag Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4. Korenbeurs/'t Kaaitje-L&B Ledermode/ Vermunt. Locatie: Biljartpaleis Jacobs, Rilland. Aanvang: 19.30 uur Dammen PZDB-competitie Hoofdklasse: Aagte- kerke-GZC Aanvang 19 30 uur. ZIERIKZEE - Roeland Alders van schaakklub Souburg is win naar geworden van het Open snelschaakkampioenschap van Schouwen-Duivcland. Met negen punten uit elf par tijen bleef Alders clubgenoten Robin Bosters en Jeroen Hek huis voor. Beste jeugdspeler was Pjotr Houtman van Middelburg Bes te snelschaker van Schou- wen-Duiveland werd Hans Aan- geenbrug.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 23