AZVV is te wisselvallig Khalid Boulahrouz is een winnaar PZC 19 Clinge krijgt drie punten jn mindering Veli Eryürük hoopt op rentree in duel met Kapelle erlaerloop is imtrekkelijk oor geldprijzen Kego Maradona 'aar Colombia Tomba droomt van Turijn Jordan wil eigen NBA-team Loorbach bij Rotterdam Topsport Excelsior trekt Dijkhuizen aan Goed begin van Muntz uitslagen Marieke de Rijke weer terug in selectie Fortis vrijdag 11 februari 2005 CLINGE - Drie punten in ESndering. vier duels schor sing voor Jurgen Ras, het overspelen van het duel mei Hulsterloo en een boe it \an 125 euro. Dat is de straf die zondag-vierdeklas- ser Clinge van de tuchtcom- „issie van de KNVB opge ld heeft gekregen na een administratieve fout. in deze kwestie draait alles p Clinge-speler Jurgen Hij kreeg eerder deze lompetitie, in het duel met Koewacht, een rode kaart. De reglementen van de iond schrijven voor dat een speler die een directe rode kaart krijgt, door de dub geschorst dient te wor den voor het volgende duel. De vereniging mag hem relfs voor meerdere duels chorsen. Die worden dan o mindering gebracht op je straf van de tuchtcom- missievan de KNVB. Clmge volgde die procedu re Het schorste Ras voor twee duels. De speler deed Biet mee tegen Zeeland Sport en Walcheren. De dub verzuimde dat echter temelden bij de bond. Hier door verkeerde men in Bre da in de veronderstelling dat Ras nog maar één wed strijd van zijn straf had uit gezeten. Volgens de KNVB mocht hij dus niet meedoen tegen Hulsterloo. De laat ste club kaartte de zaak vervolgens aan bij de KNVB. Na bestudering van alle stukken is de tuchtcom- missie nu tot de slotsom ge komen dat Clinge in de iout is gegaan en gestraft moet worden. .We gaan er niet mee ak koord". stelt Clinge-voor- zitter Jean de Houck. „De ze straf is buiten alle pro porties. We hebben een ad ministratieve fout ge maakt. We waren ervan overtuigd dat we te goeder trouw handelden. Dat er dan op zo'n manier met je wordt afgerekend gaat alle logica te buiten." door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Ruim viereneen- halve maand was hij uit de rou latie, maar als het meezit maakt Veli Eryürük dit weekeinde zijn rentree bij AZVV. De aanvaller speelde vorige week al een uur mee in het oefenduel met Ter- neuzen en verwacht morgen in de competitiewedstrijd tegen Kapelle in actie te komen. Veli Eryuruk (22) maakt al vier seizoenen deel uit van de eerste selectie van AZVV" en leek dit jaar meer dan ooit verzekerd van een basisplaats. Aan de hand van de technisch begaafde spitsspeler verraste de Axelse ploeg in de eerste weken van de competitie met een sterke serie, die zijn climax bereikte in het thuisduel met Arnemuiden: 2-0. De vreugde over die overwin ning werd echter getemperd toen bleek dat Eryürük niet on geschonden uit de strijd tevoor schijn was gekomen. De schade: een gebroken sleutelbeen en een meniscusblessure. Een knieope ratie en een lange revalidatiepe- riode verder is de aanvaller in middels zover hersteld dat hij weer inzetbaar is. „Ik voel me weer goed", zegt hij aan de voor avond van de confrontatie met Kapelle. „Helemaal fit ben ik nog niet, maar het gaat wel steeds beter. Tegen Terneuzen bijvoorbeeld heb ik het toch een uur volge houden. Dat voelde best goed." De trainer heeft uiteraard het laatste woord, maar in zijn ach terhoofd houdt de aanvaller er rekening mee dat hij morgen weer aan de bak zal moeten. Of beter: zal mógen. „Ik ga er van uit dat morgen Jacco Koekkoek en Jaap den Doelder in de basis zullen beginnen", zegt hij. „Maar misschien kom ik er later wel in. Waarom zou ik anders steeds met de eerste selectie mee- getraind hebben? Als ik via het tweede terug zou' moeten ko men, zou dat toch anders zijn ge weest." Hoewel de blessure van de Veli Eryürük AZW aanvankelijk weinig leek te deren, heeft de aanvaller de laatste competitie wedstrijden lijdzaam moeten toezien dat de ploeg aan een vrije val op de ranglijst bezig was. Van de laatste vijf wedstrij den gingen er bijvoorbeeld vier verloren. Weliswaar leidde AZW twee weken terug in en te gen Nieuwdorp bijna halverwe ge de wedstrijd nog met 1-0, maar een opstootje maakte een voortijdig eind aan het duel en voorkwam dat de Axelse ploeg drie punten kon bijschrijven. „We spelen een wisselvallig sei zoen", vindt ook Eryürük. „Eerst winnen van Zaamslag en vervolgens verliezen van Zwalu- we, dat soort uitslagen. Ons pro bleem is vooral dat we nooit twee weken achtereen in dezelf de opstelling kunnen spelen. Al tijd ontbreekt er wel iemand. Gelukkig zijn we wat dat be treft nu op de weg terug. Mor gen bijvoorbeeld is alleen Joep Frusch niet beschikbaar." Eerder dit seizoen verloor AZW de uitwedstrijd tegen Ka pelle met 2-1. „Ongelukkig", al dus Eryürük. „Kapelle had toen een goeie periode. Daarna zijn ze teruggevallen naar de zesde plaats. Als we er morgen staan hebben we best kans om weer eens te winnen." Terneuzense Boys Na een reeks van drie wedstrij den met maar één enkel winst punt was Terneuzense Boys twee weken terug nog eens goed voor de volle winst in de thuis wedstrijd tegen Kapelle: 3-1. Een belangrijke rol in dat duel Veli Eryürük (gestreept shirt), hier in actie tegen Seolto, is op de weg terug bij AZVV. foto Camile Schelstraete vervulde aanvaller Tim Louwies- se, die met twee doelpunten een mindere periode afsloot. „Voor de winterstop ben ik buiten de basis gevallen door een vinger breuk en een mindere vorm", zegt de aanvaller. „Als je dan zó terug kunt komen is dat alleen maar lekker." Louwiesse was voor het duel met Kapelle ook gebrand op een goede prestatie omdat hij daar mee wilde bewijzen wel degelijk in de basis thuis te horen. „Ik vind zelf dat ik altijd moet spe len. Maar dan moet ik het wèl waar maken." De Terneuzena- ren stegen door de overwinning op Kapelle naar de vierde plaats op de ranglijst en hebben nu ook weer uitzicht op deelname aan de nacompetitie. Uit tegen het laaggeklasseerde Zwaluwe moet de weg omhoog morgen een vervolg krijgen. „Maar dat niet alleen", laat Lou wiesse weten. „We hebben tegen Zwaluwe ook nog wat goed te maken. Thuis werd het 1-1 in een wedstrijd die niet om aan te zien was. Dat moeten we mor gen maar recht zetten." Zaamslag Zaamslag gaat morgen in Kin derdijk tegen De Zwerver op zoek naar revanche voor de 1-2-nederlaag van drie weken te rug tegen de De Meeuwen. De ploeg van trainer Mare de Kun- der leek voor de winterstop op weg naar de sub.top, maar ver loor het contact voor eigen pu bliek tegen de huidige nummer negen van de ranglijst. De te leurstelling was des te groter, al dus middenvelder Menno den Dekker. „Omdat je tegen ploe gen als De Meeuwen toch je pun ten moet pakken als je naar bo ven wilt kijken." Om van het rechter- naar het lin kerrijtje te verhuizen moet Zaamslag morgen van De Zwer ver winnen, maar dat wordt niet gemakkelijk. De nummer twee werd in eigen huis weliswaar op 1-1 gehouden, maar maakte des tijds indruk met een sterke aan val. „Ieder ander resultaat dan een nederlaag is morgen meege nomen", aldus Den Dekker. KffACHT - De Berlaerloop Koewacht is een klassieker der de Zeemvs-Vlaamse trim- len. Morgen staat deze wed- jd voor de twintigste maal de kalender. Vooral de laat- jaren heeft de Berlaerloop i behoorlijke aantrekkings- acht gekregen op sterke atle- n. Het geven van aantrekkelij- geldprijzen is daar zeker de- laan. organisatoren Theo de Bot Jo David winden er geen ïkjes om dat zij met het prij- ïschema er op uit zijn om top- rs aan de start te krijgen. En oral de laatste jaren zijn zij ar uitstekend in geslaagd. Ga erelijst van de laatste zeven dstrijden maar na. Als win- ars staan daar atleten als Ar- ffld van der Smissen, Mauri- i Gonzalez en de Belgen Bart Berge, Christophe Clyncke 'den ook al winnaar van de be marathon van Cad- id-Bad). Chris Verbeek en even de Vlieger op. winnaar bij de senioren kan ■enen op honderd euro. Er órdt overigens niet alleen prij- ngeld gegeven bij de lange af- and, de vijftien kilometer. Or- nisator De Bot kan vooraf geen namen van toppers omen. Dit, omdat er alleen op dag van de wedstrijd aange- kan worden. Wel hebben Ms een paar Belgen als Kris- r Bul (in voorbereiding op de van Rotterdam) en Vanhaverbeke aangekon- de partij zullen zijn. wedstrijd gaat morgenmid- 15.00 uur van start nabij complex van de voetbalver- Koewacht. - Diego Marado- 's gisteren aangekomen in de plaats Cartagena, hij enkele medische onder- Men zal ondergaan. Dat be- de directeur van de Co- immigratiedienst. r voormalige grootmeester P het Argentijnse voetbal ^am uit de Cubaanse hoofd- I Havanna, waar hij een ont- Mmngskuur tegen drugs on- Paat- Behalve aan cocaïnever- j^ng lijdt de 44-jarige Mara- Neo-international ontwikkelt zich tot topverdediger aan aanzienlijk overge- MtAJVP/SJD doorSven Remijnsen DEN HAAG - De ontwikkeling van Khalid Boulahrouz tot top- voetballer is nu ook tot het gro te publiek doorgedrongen. De mensen die hem omhoog hebben geholpen, zien hun gelijk beves tigd. Khalid Boulahrouz is een echte winnaar, zoals je ze nog maar zelden ziet. De 23-jarige Marokkaanse Ne derlander, in dienst van Ham burger SV, leidde woensdaga vond tegen Engeland (0-0) de verdediging van Oranje alsof hij nooit iets anders had gedaan. De vergelijking met zijn voor ganger - en voorbeeld - Jaap Stam drong zich op: sober, koel, afschrikwekkend en meedogen loos. Martin Jol, onder wie Boulah rouz tot wasdom kwam bij RKC Waalwijk, glom van trots. „De beste die er rondloopt", zei de Tottenham-trainer voor de ca mera van de BBC. Bij Excelsior Maassluis hadden weinigen gedacht dat de kleine krullenbol die op z'n zesde lid werd van de club, zeventien jaar later de rots in de branding van het Nederlands elftal zou zijn. „Hij was een dribbelaartje", ver telt Mikos Gouka, destijds jeugd leider van het Fl-team. „Hij deed niets liever dan pingelen zoals ie dat op straat had ge leerd. Een groot talent, dat zag iedereen, maar dat hij een lan ge, pezige verdediger zou wor den... Nee, dat niet." Op een paar oude voetbalschoe nen zette Boulahrouz zijn eerste schreden op het gras. Gouka: „Zoals veel jongens van Marok kaanse afkomst was hij al heel zelfstandig. Hij kwam altijd zelf met zijn tasje naar het trainings veld." Ontfermen Het gezin Boulahrouz vormde een elftal: vader, moeder en ne gen kinderen. Als het regende, mocht de jonge Khalid niet voet ballen, omdat zijn kleren dan te vies zouden worden - en zijn moeder had al wasgoed genoeg. Khalid Boulahrouz was zestien toen hij zijn vader verloor. Ook sportief ging het mis: hij moest vertrekken uit de jeugdoplei ding van Ajax en was een eigen wijze puber toen hij terecht kwam bij AZ. Trainer Hans de Koning kreeg hem onder zijn hoede bij AZ Al „Omdat zijn vader was overle den, moest iemand zich over hem ontfermen. We hadden een haat-liefdeverhouding, met gro te botsingen. Hij dacht soms dat hij alles al kon. Hij kon niet meer gecorrigeerd worden van huis uit en 'vergat' nogal eens naar school te gaan. Daar ben ik tegenin gegaan." Trots Daar kwamen de cultuurver schillen nog bij. De Koning: „Marokkaanse jongens zijn erg trots. Hij vond het vervelend als ik hem in de groep aanpakte. Dat was hij niet gewend. Maar als je wilt slagen, moet je luiste ren. Dat heeft hij opgepakt. En kijk nu eens naar Khalid: een toonbeeld van gedisciplineerd en professioneel gedrag." Van 'een schuw ventje' heeft De Koning Boulahrouz zich zowel mentaal als fysiek enorm zien ontwikkelen. „Hij is een echte winnaar, zoals je ze nog maar zelden ziet. Nooit een stapje minder, altijd keihard werken. Hij is heel sterk in één-te gen-éénduels en ook in balbezit; alles één keer raken. Zijn uit straling lijkt soms hautain, maar boezemt iedere tegenstan der angst in, 'Kom maar op, ik regel het wel', lijkt hij te zeg gen." Na een voor zijn gevoel misluk te testwedstrijd, waarin alleen Martin Jol in hem een verdedi ger van formaat herkende, kwam Boulahrouz via AZ te recht bij RKC. In 2002 debuteer de hij in de eredivisie, twee sei zoenen later riep bondscoach Marco van Basten hem op voor Oranje en haalde HSV hem naar de Bundesliga. Sensatie In Hamburg is hij in korte tijd uitgegroeid tot een sensatie. 'Voor velen is Boulahrouz de BORMIO - Drievoudig olympisch skikampioen Alberto Tomba heeft gezinspeeld op een comeback tijdens de win terspelen van Turijn volgend jaar. „Ik droom ervan er bij de alpine in Turijn bij te zijn", zei de 38-jarige Italiaan, gisteren. Tomba zou in een geweldige vorm verkeren en nog altijd met de besten meekunnen. Het probleem schuilt in de voorschriften van de internationale skibond FIS. Die zeg gen dat iemand mag meedoen aan de Olympische Spelen, als hij of zij punten voor de wereldbeker achter de naam heeft staan. 'Tomba la Bomba' sloot zijn carrière af in 1998. Hij won meer dan vijftig wedstrijden, waaronder de reuzenslalom en de slalom tijdens de Olympische Spelen, in 1988 in Calgary en de reuzenslalom vier jaar later in Al- bertville in Frankrijk. ANP/SID RALEIGH - Michael Jordan wil zijn eigen basketbalteam in de NBA-competitie. „Basketbal is nog altijd mijn pas sie. Als de situatie zich voordoet, sla ik mijn slag", zei Jor dan gisteren tegen de krant The New York Times. De voor malige superster van de Chicago Bulls verliet de basket balwereld in 2003. Jordan had al eerder de kans deel te ne men in een NBA-team. Hij sloeg vorig jaar een aanbod af om een klein aandeel te nemen in de Charlotte Bobcats. Jordan wil per se een meerderheidsaandeel in een club. ANP/RTR ROTTERDAM - Het college van Rotterdam heeft Jan Loorbach (57) benoemd als nieuwe voorzitter van de raad van toezicht van de Stichting Rotterdam Topsport. Hij zal per 1 juli 2005 Bart Okkens opvolgen, die de laatste zes jaar voorzitter is geweest. Loorbach, van beroep advo caat, was van 1966 tot 1978 speler van basketbalvereni ging Rotterdam Zuid en kwam ook uit voor de nationale ploeg. In de periode 1990-1998 was hij lid van het bestuur van NOCNSF. Loorbach was chef de mission van de Ne derlandse olympische ploeg tijdens de succesvol verlopen Olympische Spelen van 2000 in Sydney. GPD ROTTERDAM - Marinus Dijkhuizen speelt de komende twee seizoenen weer voor Excelsior. De spits, die tussen 1994 en 1996 in 66 duels voor de club 29 keer scoorde, moet met onder anderen Ferry de Haan, Damiën Hertog en Roel Buikema de routine brengen die het elftal in deze competitie mist. „Met Marinus proberen we het elftal weer meer een eigen gezicht te geven," aldus directeur Simon Kelder. Dijkhui zen (33) keert terug bij de club waar hij in het betaald voetbal begon. GPD AUCKLAND - Rolf Muntz is gisteren goed begonnen aan het Nieuw-Zeeland Open. De Nederlandse golfer voltooi de zijn eerste ronde op de Gulf Harbour Country Club in 67 slagen en eindigde hiermee op een gedeelde zeventien de plaats. De Australiër Steven Bowditch nam na de eer ste dag de leiding met een rondgang van 64 slagen. ANP beste HSV-aankoop van de laat ste tien jaar. Op z'n minst', schreef het Hamburger Abend- blatt vorige maand. De viervoudig international, die in zijn carrière nog nooit met een directe rode kaart van het veld is gestuurd, droomde in de zelfde krant al van de volgende stap. „Ik wil altijd naar boven, elke dag beter worden. Dit is nog lang niet mijn top", zei Bou lahrouz. „Ik wil altijd winnen, niet alleen in het voetbal, maar ook in het leven. Ik heb al veel meegemaakt, ook al veel verlo ren - daarom wil ik nu alleen nog maar winnen." GPD Auckland. IMieuw-Zeeland Open. Stand na eerste ronde: 1. Bowditch (Aus) 64 slagen, 2. Forsyth (Sch), Hanell (Zwe), Fasth (Zwe). Haeggmann (Zwe), Nash (Aus) 65,17. oa Muntz (Ned) 67. Bormio (Ita). WK. Mannen, reu zenslalom: 1. Maier (Oos) 2.50,41 (1.25,05-1.25,36), 2. Raich (Oos) 2.50,66, 3. Rahlves (VSt) 2.51,09, 4. Palander (Fin) 2.51,45, 5. Grandi (Can) 2.51,82, 6. Lund Svindal (Noo) 2.51,99. Bardonecchia. Wereldbeker snow board. Mannen, half pipe: 1. Autti (Fin) 47,1 punten, 2. Mattila (Fin) 45,3,3. Narita (Jap) 42,1, 4. Keiler (Zwi) 41,2, 5. Powers (VSt) 40,9, 6. Turunen (Fin) 39,8, 37. Van der Wal 25,2, 49. Van Om men 16,3. 1 Lucky Day. 2-10-16-18-20-21-28-39-40-50-52-54-55- 57-59-66-68-71-72-75. (onder voorbehoud) Marseille. Mannen. Tweede ronde: Lopez (Spa/6) - Karlo- vic (Kro) 7-6 6-4, De Chaunac (Fra) - Ru- sedski (GBr) w.o., Ljubicic (Kro/8) - Andrejev (Rus) 6-3 6-4, Ancic (Kro) - Ber- dych (Tsj) 7-5 7-6, Beek (Slw) - Clément (Fra) 6-4- 6-4. Hyderabad (Ina). Vrouwen. Kwartfinales: Grönefeld (Dui/2) - Tïan- tian (Chn) 7-6 (5) 6-3. Parijs. Vrouwen. Tweede ronde: Mauresmo (Fra/2) - Pierce (Fra) 6-4 6-3, Golovin (Fra) - Ma mie (Kro/8) 6-3 6-4, Malejeva (Bul) - Jan- kovic (SMo) 6-4 6-0. Khalid Boulahrouz (links), in duel met Michael Owen, maakte een prima indruk in de wedstrijd tegen Engeland. foto Nick Potts/EPA WK-kwalificatie, Concacaf-zone. Panama City: Panama - Guatemala 0-0. San Jose: Costa Rica - Mexico 1-2 (1-2). 8. Lozano 0-1, 9. Lozano 0-2, 38. Wan- chope 1-2. Port of Spain: Trinidad Tobago - Vere nigde Staten 1-2 (0-1). 30. Johnson 0-1, 54. Lewis 0-2, 89. Eve 1 -2. Stand: 1Ver enigde Staten 1-3 (2-1), 2. Mexico 1-3 (2-1), 3. Guatemala 1-1 (0-0), 4. Panama 1-1 (0-0), 5. Trinidad Tobago 1-0 (1-2), 6. Costa Rica 1-0 (1-2). Oefenwedstrijden. Maracaibo: Venezuela - Estland 3-0 (2-0). 19. Paez 1-0, 32. Margiotta 2-0, 81. Giancarlo Maldonado 3-0. Vina del Mar: Chili - Ecuador 3-0 (2-0). 24. Claudio Maldonado 1-0, 34. Gonza lez 2-0, 83. Pinilla 3-0. m i rag Middelburgse Bedrijfsvolleybal Ver eniging. Eerste klasse: Rabo Beve land-Begijn makelaar 0-8, Pulse au dio-Auto de Voogd 4-4 Stand: Pulse audio 11-71, Auto de Voogd 12-54, East man 12-53, Begijn makelaar 12-44, Kamps 11-42, Rabo Beveland 12-42, Be- ko 11-22. Tweede klasse: Piet Voskamp/'t Zand-HZ sport 4-4, LVV-AKZ verzekeringen 2-6, Bosma elektro-Kuijper betonboringen 0-8, WEA/Dauwendaele-Delta consult/Dauwendaele 3-5. Stand: Piet Voskamp/'t Zand 14-75, Kuijper beton boringen 14-74, Delta consult/Dauwendaele 14-66, WEA/Dauwendaele 14-60, LVV 14-52, HZ sport 14-42, AKZ verzekeringen 14-42, Bosma elektro 14-33. Vierde klasse: ROC Zeeland-Aann.bedr. Louws 8-0, AKZ verzekeringen 3-AKZ verzekeringen 4 8-0, SV Duo-Bayard alu/Dauwendaele 8-0, Nehalenma-East- man 2 5-3. Stand: ROC Zeeland 13-77, AKZ verzekeringen 3 13-70, SV Duo 13-62, Aann.bedr. Louws 13-56, East man 2 13-50, AKZ verzekeringen 4 13-44, Bayards alu/Dauwendaele 13-40, Nehalennia 13-17 Vijfde klasse: Dek- ta cars-Bandoeng 8-0, de Voogd-CZ ac tief 0-8, Rabo Walcheren-Provincie Zee land 2 8-0. Stand: CZ actief 12-71. Delta cars 11-62, Rabo Walcheren 11-48, HZ sport 2 11-45, Provincie Zeeland 2 11-44, de Voogd 11-20, Bandoeng 11-14. Vrouwen. Eerste klasse: The tu be-Piet Voskamp/Dauwendaele 6-2, Smith kaas-Begijn makelaar 7-1, Sinke. schoenmode/SVS-LVV 0-8, Tence/Dauwendaele-Vlijtig Liesje 5-3. Stand: Smith kaas 14-89, The tube 14-85, Begijn makelaar 14-59, Tence/Dauwendaele 14-52, LW 14-50,- Vlijtig Liesje 14-47, Piet Voskamp/Dauwendaele 14-45, Sinke, schoenmode/SVS 14-21. Tweede klas se: De vier linden-Jachtwerf Goes 0-8, Middelburg Zuid-Justitie Middelburg 7-1, Schoonm.bedr. Simons/'t Zand-DVC plus 8-0, Davos'83-CZ actief 2-6. Stand: Jachtwerf Goes 14-88, Mid delburg Zuid 14-82, CZ actief 14-62, Schoonm.bedr. Simons/'t Zand 14-61, Davos '83 14-46, DVC plus 14-43, Justi tie Middelburg 14-37, De vier linden 14-29. Palmanova. Wielerweek van Mallor- ca. Vijfde etappe, Magalluf-Pal- manova: 1. Colom (Spa) 148,3 km in 3.52.00, 2. Pecharroman (Spa) 0.02, 3. De la Fuente (Spa), 4. Valverde (Spa) 0.09, 5. Perez (Spa), 6. Edo (Spa), 19. En gels, 27. Veneberg, 36. Den Bakker, 45. De Jongh 1.24, 57. Kroon 1.27. Eindklassement: 1. Valverde 17.26.13, 2. Munoz (Spa) 1.18, 3. Perez 1.21. 4. Serrano (Spa), 5. Garcia (Spa) 1.38, 6. Tauler (Spa) 2 42,11Lotz 3.41 Bormes-les-Mimosas. Ronde van de Middellandse Zee. Tweede etappe, Bormes-les-Mimosas: 1 Gilbert (Bel 3.10.45, 2. Schleck (Lux), 3. Kirchen (Lux), 4. De Groot (Ned), 5. Voigt (Dui), 6. Rebellin (Ita), 14. Thomas Dekker 0.14, 15. Tankink, 25. Erik Dekker. 41. Posthuma, 47. Pronk, 70. Scheuneman 1.03,100. Sentjens (Bel), 106. Boven. Algemeen klassement: 1. Voigt 6.28.46, 2. Gilbert 0,17, 3. Schleck 0.21, 4. Kirchen 0.23, 5. De Groot 0 27, 6. Erik Dekker, 13. Tankink 0.31, 19. Thomas Dekker, 37. Pronk, 49. Posthuma, 84. Bo ven 1.30, 104. Scheuneman 2.06, 140 Sentjens. Bijzonderheid: De Groot uitge vallen met gebroken sleutelbeen. OOST-SOUBURG - Fortis-trai- ner Leonard Debbaut heeft Ma rieke de Rijke teruggehaald bij de eerste selectie. Zij was vanwe ge een zwangerschap bijna een jaar afwezig. Leonard Debbaut volgde vorige week Ralph Gillissen op als hoofdtrainer van de Souburgse korfbalclub. Gillissen besloot na overleg met het bestuur en de spelersgroep een stap opzij te doen, zodat Fortis met een ande re trainer kan proberen in de overgangsklasse te blijven. Morgen speelt de ploeg thuis te gen IJsselvogels, dat net als For tis met zes punten voorlaatste staat. Debbaut kan beschikken over vijf speelsters nu routiner Marieke de Rijke terug is. Rob Sanderse, die w^ken uitgescha keld was vanwege een enkelbles sure, trainde afgelopen week weer mee en is ook inzetbaar. rjOOlPi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 45