0111-402000 PZC Familieberich ten SCHOON SSIEKE ORGE Stalk immrargpJ WIE HELPT BIJ HARTSTILSTAND GEEF U OP VOOR DE CURSUS fc REANIMATIE en/of AE donderdag 10 februari 2005 sub Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15,00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Dingeman Abraham Rick 09-02-2005 Carlo, Natasja en Robin Kristalijn Volkerakstraat 40 4301 XS Zierikzee Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Madelief Jan en Jenny Tramper-Faasse Maartje Lingestraat 1 4421 KR Biezelinge 9 februari 2005 Lieve Jackelien Met jouw ogen raakte je meteen ons hart! Arie, Inger, Casper en Rosan Ouwerkerk Ik kom als de wind, die je voelt en de regen Volg wat je doet als het licht van de maan Zoek me in alles, dan kom ik je tegen Fluister mijn naam En ik kom eraan Afscheid nemen bestaat niet In lieve herinnering aan onze dochter, zus, schoonzus en tante Monique Boonman de vriendin van Wim Snoodijk Monique mocht 32 jaar worden en is tijdens haar vakantie in Thailand overleden. Rinus en Jo Boonman-Traas Jacqueline, Mart Twan Holtrop-Boonman Correspondentieadres: Damstraat 3, 4456 AV Lewedorp We hebben Monique in besloten kring gecremeerd. Ruwe stormen mogen woeden, Alles om mij heen zij nacht, God, mijn God zal mij behoeden, God houdt voor mijn heil de wacht. Na weken tussen hoop en vrees ontvingen wij het droeve bericht dat is overleden onze lieve schoon dochter, schoonzus en tante Monique Boonman de vriendin van Wim Snoodijk Meisje, waar je ook bent, we houden van je. Wat zullen we je ontzettend missen. A. P. Snoodijk B. E. Snoodijk-Kouwer Piet en José Conny en Gerard Sjoerd Bas Beatrixstraat 8 4491 GE Wissenkerke Diepbedroefd delen wij u mee dat onze lieve, vrolijke, spontane Monique Boonman vriendin van onze kleinzoon en neef Wim Snoodijk, die nog steeds vermist is in Thailand bij de zeebeving van Tweede Kerstdag 2004 is omge komen. Wij bidden de familie Boonman, Sien en Bram, Piet en José, Conny en Gerard, Sjoerd en Bas Gods vertroos tende nabijheid toe. Goes: Oma Kouwer-de Smit Els en Daan Blok-Kouwer Wissenkerke: Matty en Bram Bouwense-Kouwer Wilhelminadorp: Nel en Piet Steenhart-Kouwer Goes: Joke Houwer Wilhelminadorp: Willy en Olivier Scherp-Kouwer Goes: Ina Kouwer Nw Zeeland: Adri Snoodijk en Di Gordon Kapelle: Cobi en Jaap van Liere-Snoodijk Als ik naar de hemel kijk, zie ik een hele mooie ster. Dag lieve tante Miep Twan "Het is zo stil in mij Ik heb nergens woorden voor Het is zo stil in mij En de wereld draait maar door" Ik mis je, Mo Anita Maas Lieve Monique, Afscheid nemen bestaat niet, wat wel bestaat is het grote verdriet. De pijn zal slijten na verloop van tijd, maar in mijn hart blijf je voor altijd, lieve meid. Rust zacht, x Rima Voor altijd in ons hart Dag lieve Monique Charlotte, Tom, Joep, Brechtje en Puck Heb je kunnen zien hoe we je gezocht hebben Monique? Heb je kunnen merken hoe betrokken we ons bij je voelden?- Heb je iets kunnen voelen van onze hoop, afwisselend met onzekerheid? Aan een lange periode van angst, onzekerheid, zoe ken, hopen, is op 2 februari een einde gekomen. Onze lieve collega, onze vriendin Monique Boonman is niet meer onder ons. Rust zacht, lieve Monique, rust in vrede. We zullen nog heel vaak aan je denken. Wij wensen de ouders en familieleden van Monique veel sterkte met de verwerking van dit grote verdriet. Je naaste collega's van de reserveringsafdeling Je naaste collega's van camping Dishoek Directie en medewerkers van Roompot Vakanties Groot is de verslagenheid bij alle personeelsleden op de bedrijven die deel uitmaken van Roompot Vakan ties. Onze gedachten gaan uit naar de ouders en familiele den van onze gewaardeerde collega Monique Boonman Namens allen, de Ondernemingsraad Na weken van hoop en vrees hebben wij nu vernomen dat ten gevolge van de natuurramp in Thailand is overleden Monique Boonman Monique is de partner van Wim Snoodijk, onze collega die nog steeds vermist wordt. Wij wensen beide families veel sterkte toe. Namens directie en personeel van: Zeevisgroothandel Bruinvis B.V. te Kamperland Visgilde Bruinvis te Middelburg Kamperland, februari 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze colle ga Anton Timmerman Wij verliezen in hem een fijne collega. Namens de collega's van het Hoveniersbedrijf van De Betho Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, waarmee zij ons omringde, geven wij U kennis van het onverwachts overlijden van mijn zeer lieve zorg zame moeder, onze zus, schoonzus en tante Gerarda Vader-van den Brink weduwe van Jan Vader Vlissingen, t Antwerpen, 12 juni 1929 8 februari 2005 Ronnie Vader Familie van den Brink FamilieVader Westerzicht 396 4385 BN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 14 fe bruari van 10.45-11.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Afgelopen maandagavond overleed mijn "ome Rinus" Hij was niet het type mens waarvan er dertien in een dozijn gaan. Maar juist omdat hij op een zo heel spe ciale en eigen wijze door het leven ging zal de her innering aan hem me altijd bijblijven. Vaak met een glimlach. Ik zal hem, zeker als ik op Colijn ben, heel erg mis sen. Menno de Bruyne Tatjana, Anatol en Alistair Vrij onverwachts is van ons heengegaan mijn innig ge liefde man, onze zwager, oom en oudoom Kees Kareis in de leeftijd van bijna 80 jaar. Mede namens de familie: J. S. Karels-van der Ende Vlissingen, 8 februari 2005 S. W. Churchilllaan 13 4333 BA Middelburg De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Neem mijn hand in Uwe handen Al jaren hebben we stapje voor stapje afscheid moe ten nemen. Nu is onze lieve moeder en oma overle den. Martina Dingemanse-Spruijt weduwe van Pietef Dingemanse 26-08-1924 09-02-2005 We zijn bedroefd, maar ook dankbaar dat haar ver der lijden is bespaard. Zoetermeer: Joke Bakker-Dingemanse Frits Bakker Govert en Krista, Sarah Gijsbert en Danielle Nijmegen: Ad Dingemanse Marlies van der Hoorn Maartje, Liesje Middelburg: Peter Dingemanse Eric, Dennis, Mathijs Vlissingen: Tonnie Dingemanse Addy Dingemanse-Hage Ruben, Gilles, Maarten, Joël 's-Gravenpolder: Karina Dingemanse Willemijn, Robert, Anne-Marije Vlissingen: Annelies Hage-Dingemanse Abco Hage Leon, Christiaan en Ellen Pieter en Anja, Martin Goes: Hans Dingemanse Maria Dingemanse-Honkoop Thomas, Jonathan, Ruth Koudekerke, Verpleeghuis De Vliedberg Correspondentieadres: A.P. Dingemanse W. Druckerlaan 8, 4385 JA Vlissingen Gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 12 fe bruari van 9.45 tot 10.10 uur in de Marnixkerk, Mar- nixplein 41 te Vlissingen. Hier zal ook de rouwdienst worden gehouden voor familie en belangstellenden om 10.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen om 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Martina Dingemanse-Spruijt Vlissingen: J. Davidse-Spruijt Serooskerke: L.P. Spruijt-Cevaal Vlissingen: H. Spruijt Meliskerke: C. Spruijt-Melse Neven en nichten Meliskerke, 9 februari 2005 Heden nam de Heere uit onze familie weg onze g liefde schoonzuster en tante Martina Spruijt gehuwd geweest met Pieter Dingemanse op de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: J. Dingemanse Meliskerke: C. Dingemanse M. Dingemanse-Hugense Steenbergen: C. Wisse Meliskerke: E. Zachariasse-Dingemanse De Bilt: Chr. Dingemanse H.L. Dingemanse-Hokke Neven en nichten 9 februari 2005 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlij den van ons trouw verenigingslid Karei Sinke Karei was vanaf de oprichting lid van onze vereniging en zal in onze gedachten voortleven als een markante persoonlijkheid en een enthousiast verenigingslid. We zullen hem missen. Bestuur en leden van Ons Boeregoed Maandag 7 februari is na een geduldig gedragen ziek te overleden onze markante zwager Pieter Krijn Marius Verwijs In de leeftijd van 80 jaar. Jan en Jo van der Endt-Sinke Corrie Ganseman-van der Endt Piet en Rieneke van der Endt-Veenemans Koos en Ko de Koeijer-van der Endt Johan en Jannie van der Endt-de Jager Bedroefd om haar te moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden haar is bespaard, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw en maatje, onze moeder, oma en oma-oma Jacomina Louwerina Kambier-Louwerse Vlissingen, 28 december 1921 Vlissingen, 8 februari 2005 P.J. Kambier C.J.B. Kambier (in herinnering) M.J. Kambier- de Krijger Ellen en Patrick Pieteren Lilith, Tanno P.J. Kambier L.A. Kambier-Verhulst Kerstin en Robert, Finn Yoeri en Anouk, Semm H. Kambier E. Kambier-Roose Kristel en Richard, Stefan, Danny Leonie, Kevin Verlengde Dishoekseweg 10 4371 NV Koudekerke Mientje is thuis. De crematieplechtigheid zal plaatshebben zaterdag 12 februari om 12.00 uur in het crematorium. Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tol condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve Oma Strand Ik tekende de zon aan een touwtje en hield hem vast voor jou bij mij Nu mag je naar het zonnetje Ik laat het touwtje los en nu ben je hoog in de wolken en bij de zon, voor altijd vrij Veel liefs en een dikke kus van Leonie en Kevin Kristel, Richard. Stefan en Danny Yoeri, Anouk en Semm Pieter, Lilith en Tanno Kerstin, Robert en Finn Ellen en Patrick Voor altijd in mijn gedachten Mientje Kambier-Louwerse Middelburg: G. C. de Vos-Kambier Elly en Harpert Ineke en Luciën Lia Geschokt hebben wij kennisgenomen van het bericht dat onze mede-bewoner Willy Vroom plotseling is overleden. Wij wensen Ferry, kinderen en overige familieleden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van de V.V.E. Strandveste Tot het laatst toe vond u het fijn om ons te zien. Dag lieve Opa Prikbaard Michiel, Robbert, Jeroen Sjoerd, Anouk Juliana Menno Je was een man van weinig woorden duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Achter je licht een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Bedroefd, maar dankbaar, dat wij hem zo lang moch ten behouden, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa Hubrecht Knuit weduwnaar van Pieternella Maria Vermeulen in de leeftijd van 96 jaar. Geesteren (Ov.): Jopie en Jan Potijk-Knuit Ovezande: Ria en Willy Verbeek-Knuit Tenerife (Sp.): Ineke en Helmut Büscher-Knuit Heinkenszand: Jose Knuit Goes: Jeanet ICnuit en Fred de Vries Nistelrode (N.Br.): Sjaaken Lenie Knuit-Buteijn Goes: Ellie en Willem van Goudswaard-Knuit Kleinkinderen en achterkleinkind Wij zijn de medewerksters van St. Maarten in de Groe, Afdeling B, erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging en de fijne manier waarop ze met hem omgingen. Goes, 9 februari 2005 Correspondentieadres: Prinsenhof 7,4461 TV Goes Op vrijdag 11 februari zal om 19.00 uur een avond wake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna er gelegenheid is om afscheid van hem te nemen in het mortuarium naast de kerk. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 12 februari om 10.30 uur in de parochiekerk te Hein kenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R. K. Kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in het Dienstgebouw van de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze opa Mirjam en Martijn Jeroen en Heieen Timo Marès en Frank Niels Allan en Natasja, Jesse Hugo en Mirella Dennis en Jolanda Ralph en Milou Alexander en Mariëlle Vincent en Else Met droefheid nemen wij afscheid van mijn broer en onze zwager Hubrecht Knuit B. de Vos-Knuit M. Vermeulen-Paree M. Vermeulen C. van Leeuwen Wij zouden u niet zoeken God, als u ons niet allang gevonden had!" (Augustinus) Na een zegenrijk leven, waarin hij veel liefde aan ons en vele anderen heeft gegeven, is na een kortstondig ziekbed overleden onze lieve vadër, schoonvader, opa en zwager Eduard Pieter Johannes Jebbink weduwnaar van Ida Adriana Paap Emeritus predikant Ned. Herv. Kerk Smilde, *26-11-1911 Goes, 108-02-2005 Middelburg: Hans en Cora Eduard en Elvira Arjen en Debora Kapelle: Chris en Cora Ilse en Paul, Michiel, Robben en Jeroen Ingrid en Jacco, Sjoerd en Anouk Sandra en René, Menno Dronten: Tjaco en Anneke Edwin en José Anouck en Christiaan, Juliana Goes: Jeroen en Conny Florian Evelijn Hengelo: M. Jebbink-Vreede Goes, 8 februari 2005 Correspondentieadres: C. G. Jebbink, Sterappelstraat 37,4421 LE Kapelle De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden in de Ne derlands Hervormde Kerk te Kapelle op maandag 14 fe bruari a.s. om 13.30.uur. De dienst zal worden geleid door ds. D. Neven. Hieraan voorafgaand is vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de crematie in familiekring plaatsvinden te Middelburg. Heel verdrietig geven wij u kennis van het overl| van mijn schoondochter, mijn schoonzus ei tante Netty Goeman-Dales A. Goeman-Polei] L. Goeman Noortje en Joost Marieke Arjan Goes, 9 februari 2005 Met droefheid delen wij u mee, dat onze broer Jac. de Hond (Kootje) op 7 februari 2005 is overleden. In dankbare herinnering. Zijn zussen, schoonzus en z BEGRAFENISONDERNEMI Verzorging van uitvaarten over geheel Schou e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindewegll 4315 CG Dreischor Wij bezitten alle faciliteiten voor thuisopbaii Iedere plaats van opbaring in overleg metl Eigen rouwauto's en Volgwagens Eigen vervaardiging rouwdrukwerk Eigen Rouwcentrum te Zierikzee Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen Uitvaartleiders: Hans Schoonaard Martha Schoonaard Jos Sijrier Jaco Steijn Tevens uitvaarlleider: St. Philipsland, Tholen e.o. Jacoü 9 Begrafenis- en Crematie verzorg OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4,381 LN Vlisdngi Telefoon 0118 - 413417 - 412712 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat f! STOLK ORGELS KRABBEND1JK DE SPECIALIST VOOR HET r van Johannus, Eminent, Domus, Ahlbm •aler van Johannus, Eminent, Domus, Ahltm vrijdagavond en zaterdag geofxni Krabbendijke, Oostpolderweg 1, tel.: 0113-SI! Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wil dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverte Reanimatie is levensreddend, maar kan niet uiteer boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelating» zijn er niet. Leren defibrilleren met de AED Reanimeren in combinatie met de AED maakt de overlevingskans van een slachtoffer groter. De AED oi shockbox is een belangrijk apparaat dat de hartactle® treert, gesproken opdrachten geeft en op een veiligef> betrouwbare manier een stroomstoot kan geven. Ieders in het bezit van een geldig reanimatiediploma, kan lere' defibrilleren |n een cursus van circa 3 uur. Reanimatie en AED zijn voor iedereen belangrijk,ms vooral voor familieleden van hartpatiënten, brandweer.! tie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen va: openbaar vervoer etc. Meer weten? Voor Middelburg neem contact op met Reanimatie Middelburg. Contactpersoon mw. J.M.M. Kools-Dekker telefoon 0118-62 60 20, e-mail: kools@zeelandnetnl Voor Vlissingen neem contact op met het Rode Krui! afdeling Vlissingen. Telefoon 0118 46 66 68, e-mail rkvliss@zeelandnet.nl Voor Noord- en Zuid Beveland neem contact op mei- Vrienden van de Hartstichting, afdeling Kapelle. Contactpersoon mw. A. Francke, telefoon 0113 34 2! e-mail mfrancke26@zeelandnet,nl Voor andere plaatsen neem contact op met het Bureau Reanimatie van de Nederlandse Hartstichting, telefoon 0900 0400 020 (lokaal tarief), reanimatie@hartstichting.nl N Nederlandsevl/Hartstichting vrienden van de hartstichting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12