PZC Wereldbeker moet vervolg krijgen Bakker luchtig over stoppen Dubbelrol De Bruijn Nieuwe onthullingen over doping in boek honkballer Canseco Barney en Taylor beginnen weer op nul Slechte voorbereidt van PSV op topduel Meerten Dallinga wil in toekomst ook WK driebanden organiseren uitslagen agenda woensdag 9 februari 2005 wbfl door Jan Dagevos SLUISKIL - De honger is nog niet gestild. Als het aan de stich ting Biljart Evenementen Sluis kil Terneuzen (BEST) ligt, wor den er in de toekomst vaker toer nooien om de wereldbeker drie banden in Sluiskil gespeeld. ..We zouden best jaarlijks deel willen uitmaken van het wereld bekercircuit", vertelde toernooi- voorzitter Meerten Dallinga gis teren tijdens de persconferentie in Sluiskil. Dallinga en zijn elf mede-be stuursleden van de stichting heb ben de afgelopen maanden ge merkt dat het enthousiasme voor een dergelijk evenement groot is. De deelnemers en de toeschouwers stonden in de rij, maar ook de bedrijven bleken bereid hun steentje bij te dra gen. De stichting, die met een budget van 150.000 euro werkt, weet zich gesteund door 101 wel doeners. Verder leveren ook de provincie en de gemeente Ter- neuzen hun bijdrage. „We heb ben het dik voor elkaar", liet een zichtbaar trotse Meerten Dallinga weten. „We kunnen zonder zorgen aan het toernooi beginnen." Het Outokumpu worldcuptoer- nooi wordt van zondag 20 tot en door Jan Dagevos SLUISKIL - Jean Paul de Bruijn vertolkt tijdens het we reldbekertoernooi drieban den in Sluiskil een dubbelrol. De Hulstenaar maakt deel uit van de organisatie en komt ook in actie tijdens het evene ment. Jean Paul de Bruijn heeft een wildcard gekregen voor het hoofdtoernooi. Voor de biljarter van Delta 1 Ockenburgh is het een unieke kans om zich weer eens met de wereldtop te meten. In Sluiskil komen cracks als Daniel Sanchez (titelverdedi ger), Dick Jaspers, Semih Say- giner, Torbjörn Blomdahl, Frédéric Caudron en Murat Naci Coklu in actie. „Natuurlijk wil ik graag sco ren op zo'n evenement", zei De Bruijn gisteren tijdens de persconferentie, „maar voor mij is het nog belangrijker om een prachtig toernooi neer te zetten. Als ik verlies, zal ik snel weer vooruitkijken en mijn steentje als bestuurslid proberen bij te dragen. Het moet perfect verlopen." Frédéric Caudron liet giste ren een ander geluid horen. De 37-jarige Belg, die alle dis ciplines van de biljartsport be heerst, draaide er niet om heen toen hem werd gevraagd wie de favorieten voor de eindzege waren. „Sanchez is op dit moment de beste, maar dat kan over twee weken an ders zijn. Kanshebbers? San chez dus, Jaspers, Sayginer, Blomdahl en ook ik een beet je." Het wereldbekertoernooi drie banden in het Meulengat te Sluiskil begint zondag 20 fe bruari met de voorrondes (vanaf 14.00 uur). De kwalifi caties van maandag tot en met donderdag beginnen steeds om 10.00 uur. Donder dag 24' februari wordt er om .20.00 uur in het stadhuis van Terneuzen geloot voor het hoofdtoernooi. Vrijdag wordt om 11.00 uur het hoofdtoer- nooi geopend. Zondag 27 fe bruari wordt de wereldbeker afgesloten met de halve fina les en finale. Marion van Iwaarden zingt bij de opening en sluiting van het toernooi. Verder zal de be roemde Belgische snelteke naar Nesten spelers en toe schouwers portretteren. De Turkse speler Semih Saygi ner verzorgt een demonstra tie. met zondag 27 februari in het Meulengat in Sluiskil gespeeld. Maar liefst 140 biljarters komen in actie, hetgeen een record is in de geschiedenis van het wereld bekercircuit. Jean-Claude Du- pont, president van de wereldbil jartbond UMB, toonde zich gis teren onder de indruk van de daadkracht' en professionaliteit van het Zeeuwse organisatieco mité. „Ze hebben zich de afgelo pen periode overal laten zien en hebben hun zaakjes goed voor el kaar", zei de Belg. Het klonk Meerten Dallinga als muziek in de oren. „We zijn van af nul begonnen, maar hebben nu inmiddels iets in handen dat zijn weerga niet kent", aldus de toernooivoorzitter. „De achter liggende gedachte van dit alles is altijd geweest om iets op te zetten wat een vervolg zou kun nen krijgen. Het draaiboek ligt er nu. En als ik zie hoe we de fi nanciën hebben rondgekregen, dan heb ik goede hoop dat we meer van dit soort evenementen kunnen organiseren." Kleine kring De voorzitter heeft zich in klei ne kring al eens laten ontvallen dat hij ooit een wereldkampioen schap in Sluiskil zou willen or ganiseren. Voorlopig kan dat echter nog niet aan de orde zijn, omdat de wereldbond (UMB) de mondiale titelstrijd voor 2006 en 2007 al aan andere landen heeft vergeven. Voorlopig moet de stichting BEST het dus doen met een we reldbekertoernooi. De uitgave in Sluiskil wordt de eerste van het jaar. Het streven van de we- reldbiljartbond is om in totaal zes tot acht toernooien in de cy clus op te nemen. Vorig jaar, toen het internationale drieban dencircuit nieuw leven werd in geblazen, waren er vijf. Naast Sluiskil komt er ook in Barendrecht een toernooi om de wereldbeker, waarschijnlijk in oktober. De andere evenemen ten worden in België, Grieken land, Egypte en Portugal gehou den. Verder staat ook Amerika nog op de nominatie om een toer nooi te organiseren. De data zijn nog niet bekend. De Koninklijke Nederlandse Bil jart Bond (KNBB) is blij met de initiatieven vanuit Sluiskil en Barendrecht. „Nederland wil zich als biljartland profileren", zei Santos Chocron, voorzitter van de sectie driebanden van de KNBB. „Dit soort toernooien is een prima manier om onze sport te promoten. We kunnen dit soort dingen goed gebruiken. Onze sport vergrijst, we zijn toe aan vernieuwing." Aangekondigde nieuwe do- pingonthullingen bezorgen het Amerikaans profhonkbal rillingen. „Zelfs Bush wist van doping gebruik. door René Banierink ENSCHEDE/NEW YORK - Het boek verkeert officieel nog in de afrondende fase. Maar nu al bezorgen de na kende onthullingen van ex-honkballer Jose Canseco over dopinggebruik het Ame rikaanse profhonkbal de ril lingen. De New Yorkse krant Daily News meldde zondag dat Can seco in zijn boek vertelt dat hij voormalig homerunkoning Mark McGwire heeft geïnjec teerd met steroïden en boven dien nog een aantal collega's van naam en faam heeft laten kennismaken met doping. Bush Zelfs president George W. Bush wordt er bijgesleept om dat Canseco de steroïden ook gebruikt en gestimuleerd zou hebben in zijn periode bij de Texas Rangers, begin jaren ne gentig. Op dat moment was die club mede eigendom van de huidige president van de Verenigde Staten. Zonder te verwijzen naar de vermeende uitspraken van Canseco liet een woordvoerder van het Witte Huis tegenover het pers bureau AP weten dat 'de standpunten van de president tegenover het gebruik van ste roïden duidelijk zijn.' Hij ver wees daarmee naar de State of the Union, zeg maar de Amerikaanse variant van de troonrede, van vorig jaar waarin Bush nogal krachtig uithaalde naar het gebruik van doping in de sport. Spierversterkers Het boek van voormalig krachtpatser Canseco, die na afloop van zijn loopbaan een van de eerste (en weinig honkballers was die toes spierversterkers te hebben^ bruikt, staat op de rol oniq 21 februari gepresenteerd i worden. Uitgever HarperColfcj stookt op haar website b vuurtje alvast op door Can* co te omschrijven als „een®. Ier die zoveel experimenten de met doping dat hij in hocV balkringen de bijnaam 'j apotheker' kreeg." Douches Volgens de Daily News, dj overigens niet citeert uit boek, zou Canseco bewere dat hij, McGwire en Ja® Giambi in hun tijd bij deOaj, land Athletics samen sterw- den inspoten in douches va het stadion. McGwire, kend geworden doordat hijis 1998 het uit 1961 daterend; seizoenrecord van 61 J runs van Roger Maris verbs terde tot 70, heeft tot op}* den ontkend doping te ha- ben gebruikt. Giambi, een:; honkman van de New Ycd Yankees, is een van de ve dachten in de zaak Bak waarin onder meer ook hoy- balier Barry Bonds en atlete als Marion Jones verwikkf zijn. Hoewel Giambi het nooit; het openbaar heeft zou hij tegenover de recht bank toegegeven hebben k- ping te hebben gebruikt. Controles De aanstaande onthulling; komen het Amerikaanse prol honkbal slecht uit. Major L& gue Baseball, de overkoep* lende organisatie, heeft af lopen winter net strenge» controles aangekondigd q het gebruik van steroïden a dacht daarmee voorlopig vu het gezeur af te zijn. T~ ingewijden in de dopingp?:- blematiek stellen die maakt- gelen echter nog steeds ve te weinig voor. GPD door Dennis Jansen HENGELO - Zes jaar nadat Phil Taylor in een uurtje darten de vloer aanveegde met Ray mond van Barneveld (21-10), staan de beste darters ter we reld morgenavond weer tegen over elkaar. Het wordt tijdens de Masters of Darts in Hengelo een titanen strijd tussen de wereldkampioe nen van beide bonden, die gek scherend Barney's Darts Organi sation (BDO) en Phil's Darts Club (PDC) worden genoemd. Over toen, nu en morgen. Taylor: „Ik ben niet naar Neder land gekomen om vrienden te maken." Barnev: „Iedereen is te verslaan, óók Taylor." Raymond van Barneveld over toen: „Wat heb ik me beroerd ge voeld na dat pak slaag. Ik voel de me nog minder dan niks. Maar ik heb er wel van geleerd. Alles aan die head to head des tijds was van de PDC; scheids rechters, callers, schrijvers, al les en iedereen. De hele zaal vol met Engelsen. En nog een merk waardig fenomeen: we speelden op tijd. Ik heb er destijds zelf mee ingestemd, maar zou het nu nooit meer doen. Degene die in een uur tijd de meeste legs zou pakken, won. In een mum van tijd stond ik vijf, zes legs achter en wist ik al dat het een onmoge lijke taak zou zijn om hem in te halen. Eigenlijk gooide ik het bijltje er toen al bij neer." Ommekeer „Het waren de slechtste maan den van mijn leven. Eerst die verliespartij tegen Taylor en als titelverdediger op de Embassy na één rondje naar huis. Mijn tweede partij tegen Phil Taylor bracht de ommekeer. Op de Open Zwitserland in 2000 ver sloeg ik hem in de halve finale met 2-0. Ik kon het dus weer. Ik ben Phil daarna niet meer tegen gekomen, maar had altijd het ge voel: als iemand Taylor kan ver slaan, ben ik het. We zijn wel heel verschillend. Phil is een trainingsbeest, ik lig liever op de bank een filmpje te kijken. Maar ik ben de afgelopen vijf jaar wel gegroeid. Er zal mor gen een andere Raymond van Barneveld staan dan in 1999." „Maar ook als ik morgen met dikke cijfers win, zien sommige mensen in Taylor de beste. En andersom ook. Darts blijft een momentopname. Voor zo'n afwe ging moet je meerdere duels spe len." Taylor: „Wat een geweldige par tij was dat in 1999, mijn beste ooit! Alles lukte, maar ik heb ook vooral intens genoten van de ambiance. De zaal met twee duizend mensen, helemaal uit verkocht. Ik hoop dat zo'n head to head vaker kan terugkeren. Daar zitten de mensen namelijk op te wachten. Ik zou in novem ber van dit jaar graag die ene bijzondere partij willen spelen tegen Raymond. Gewoon één partij en niet als onderdeel van een toernooi. Daarmee wil ik de Masters of Darts absoluut niet naar beneden halen, want zij hebben het voor elkaar gekre gen spelers van de twee bonden bijeen te krijgen" Ware prof „Raymond is vijf jaar verder, heeft dus veel meer ervaring op gedaan. Maar ik heb natuurlijk ook niet stil gezeten. We zijn op zich wel met elkaar te vergelij ken. Ook Raymond toont zich de ware prof. Werkt er keihard aan om zijn prestaties te verbete ren. Daar heb ik heel veel res pect voor. Ik ben de laatste tijd vooral met een hoop andere din gen bezig geweest. Interviews, talkshows, veel televisiewerk. En ik speel tegenwoordig mee in een pokercompetitie die op tele visie wordt uitgezonden. Daar is veel geld aan te verdienen. Stop pen met darts doe ik voorlopig niet, hoewel ik er vorig jaar wel een beetje de balen van had. Maar er gebeuren telkens nieu we dingen in het darts. Het is nog veel te leuk." „Ik heb hier één doel: het toer nooi winnen. Ik ben niet 'naar Nederland gekomen om vrien den te maken, hoewel: moet je mijn website eens bezoeken! Al lemaal Nederlanders die aan mijn kant staan. Dat is toch niet te geloven? Ik weet niet hoe dat komt. Ik hou me er ook niet mee bezig. Zenuwachtig ben ik altijd voor een wedstrijd en morgen zal die spanning extra toene men. Het is toch een wedstrijd die je niet elke dag speelt. Dit is het 'Ajax-Manchester United van het darts'. En ik begrijp dat de zaal helemaal uitverkocht is. Fantastisch. Of ik de beste dar ter ter wereld ben? Dat zullen we morgen zien. Maar ik ben in ieder geval wél de rijkste darter ter wereld, haha." GPD John Bakker: „Ik ben nu hobbyist en dat is toch ook goed?" foto Camile Schelstraete Terneuzense motorcoureur verder als hobbyist door Roeland van Vliet TERNEUZEN - In 2003 en 2004 was John Bakker (26) nog nationaal kampioen in de Superstock-klasse. De Terneuzenaar ging er op basis van die prestaties vanuit dat hij ook in 2005 wel ergens aan de bak zou ko men. Maar resultaten uit het verleden geven in de motorsport geen garanties voor de toe komst. Alle onderhandelingen liepen op niets uit en dus is hij nu motorcoureur af. Hij is wel teleurgesteld, maar vindt het pri ma om als hobbyist verder te gaan. Bakker, werkzaam in de elektro-techniek, wilde het komende jaar progressie boeken in zijn sport. Met de Superstock-klasse, een klasse voor motoren tot 1000 cc, had hij het eigenlijk wel gehad. „Je hebt er niets aan om daarin vier of vijf keer Nederlands kam pioen te worden", stelt hij. Daarom wilde hij de overstap maken naar de Super sport-klasse, voor motoren tot 750 cc. „Da's toch de koningsklasse. Als sporter wil je steeds een stukje verder komen." Maar het lukte hem niet om een plaatsje bij een team te bemachtigen. Bij Yamaha, het merk waarmee hij in 2004 zijn successen boekte, viel de deur al snel in het slot. Yam aha vroeg dertig duizend euro, exclusief btw, voor het hele NK-programma, zes bui tenlandse wedstrijden en twee WK-races. Bakker vond het bedrag te hoog en deed een tegenbod: 25.000 euro, inclusief btw, voor hetzelfde pakket. „Die 25.000 euro had ik met veel moeite nog wel bij elkaar kunnen schrapen. Maar op dat tegenbod heb ik dus nooit een antwoord gehad. Dan zie je maar: je kunt het ene jaar nog zo goed voor ze rij den, maar als je niet genoeg geld meebrengt, hoeven ze je niet meer." Bij nul beginnen Toen klopte Bakker bij Suzuki aan, maar de onderhandelingen met dat merk liepen op een gegeven moment ook stuk. Bakker: „Met Suzuki kwamen we nog wel heel ver. Ik zou Suzuki Nederland moeten vertegen woordigen bij de vijf Supersport-wedstrij den om de Suzuki Cup. Deze zouden verre den worden op drie continenten: Europa, Amerika en Azië. Maar omdat het seizoen nauwelijks gevuld zou zijn met vijf wedstrij den wilden ze dat ik ook de Superstock in Nederland zou rijden. Maar dan moest ik weer helemaal een team optuigen en dus weer bij nul beginnen. Daar paste ik voor. Als je twee keer achter elkaar Nederlands kampioen bent geworden, wil je in het jaar daarna - ook al zit je een beetje tegen je zin in in die klasse - ook weer presteren. Dat was op deze manier nooit gelukt." Nu Bakker geen team meer heeft, is hij te leurgesteld in de Nederlandse motorsport. Hij hekelt vooral de Koninklijke Nederland se Motorrijders Vereniging. „Een bond waar geen vernieuwing in zit", zegt hij. „Een ouwe generatie bepaalt wat er ge beurt, voor nieuwe ideeën is geen plaats." De KNMV zou volgens Bakker een voor beeld moeten nemen aan de Britse bond. „Die zoekt steeds naar grote sponsors en kan daardoor media-aandacht kopen en fat soenlijk prijzengeld uitbetalen. In Neder land rijd je voor een schijntje en komt er zel den een race op televisie. Vind je het gek dat het daardoor moeilijk is voor rijders om in dividuele sponsors te vinden? De sponsors die ik had, deden het vooral uit goodwill, niet omdat ze zo vaak in beeld kwamen." Toch doet Bakker er verder luchtig over dat hij nu geen wedstrijdcoureur meer is. „Ik ben nu hobbyist en dat is toch ook goed? Ik ben ooit voor de lol begonnen met motorra cen. Toen bleek dat ik het aardig kon, ben ik aan wedstrijden gaan meedoen en na ver loop van tijd begon ik ook prijzen te pak ken. Dat heeft een aantal jaren geduurd, tot dat ik steeds meer werd tegengewerkt. Dat motiveerde natuurlijk niet echt. Als je opti maal wilt presteren, moet je er wel schik in hebben. Dat had ik op een gegeven moment niet meer. Op zo'n moment kun je dan beter besluiten om te stoppen met de wegwedstrij den en als hobbyist hier en daar nog eens een keertje rijden. Dat is toch veel leuker?" Amsterdam. FIBA Europe League, groep C. Demon Astronauts (Ned) - Iz mir (Tur) 66-63 (32-22), BC Chimki (Rus) - Dexia Mons-Hainaut (Bel) 106-102, Strasbourg (Fra) - Bnei-Hasharon (Isr) 89-81. Eindstand: 1. Chimki 12-18, 2. Iz mir 12-18, 3. Strasbourg 12-14, 4. Astro nauts 12-10, 5. Anwil Wloclawek (Pol) 12-8, 6. MOns 12-8, 7. Bnei-Hasharon 12-8. Eerste vier naar volgende ronde. Santa Caterina (Ita). WK. Vrouwen, reuzenslalom: 1. Paerson (Zwe) 2.13,63 (1.07,07-1.06,56), 2. Poutiainen (Fin) 2.13,82, 3. Mancuso (VSt) 2.14,27, 4. Ertl (Dui) 2.14,31, 5. Hosp (Oos) 2.14,38, 6. Putzer (Oos) 2.14,84. Lucky Day: 3-4-7-23-26-32-39-41-49- 52-56-57-58-62-63-65-66-70-71-80 On der voorbehoud San Jose (VSt). Mannen. Eerste ron de: Dancevic (Can) - Morrison (VSt) 5-7 7-6 (3) 6-0, Lee (ZKo) - Gambill (VSt) 6-3 7-6 (4), Ginepri (VSt) - Young (VSt) 6-2 6-2, Carlsen (Den) - Labadze (Geo) 6-7 (4) 6-2 6-3, Kim (VSt) - Hernych (Tsj) 7-5 6-3. Buenos Aires. Mannen. Eerste ron de: Mantilla (Spa) - Hernandez (Spa) 6-4 7-6 (0), Zabaleta (Arg/8) - Calatrava (Spa) 6-3 6-2, Monaco (Arg) - Costa (Spa) 7-5 6-4, Canas (Arg/3) - Corretja (Spa) 6-3 6-1, Saretta (Bra) - Montanes (Spa) 6-3 0-6 6-2, Acasuso (Arg) - Ma- thieu (Fra) 6-3 6-2. Puerta (Arg) - Guz man (Arg) 6-2 7-6 (2), Almagro (Spa) - Ventura (Spa) 6-3 6-3, Martin (Spa) - Fer rer (Spa) 5-0 opgave. Marseille. Mannen. Eerste ronde: Ancic (Kro) - Hrbaty (Slw/5) 6-3 7-5, Hae- hnel (Fra) - Lisnard (Fra) 6-2 6-7 (5) 6-4, Simon (Fra) - Johansson (Zwe) 6-4 4-6 6-2, Berdych (Tsj) - Srichaphan (Tha) 6-7 (5) 6-2 7-6 (4). Beek (Slw) - Kiefer (Dui/7) 6-3 6-2, Zib (Tsj) - Kohlschreiber (Dui) 6-4 6-3. Hyderabad (Ina). Vrouwen. Eerste ronde: Peer (Isr) - Panova (Rus/3) 6-3 7-6, Bondarenko (Oek) - Bhambnl't 6-3 6-2, Vinci (Ita) - Salerini (Arc) 6-1, Pelletier (Can) - Bichkova (Rus! 7-5 7-5, Obziler (Isr) - Koethjj; (Slw/7) 6-2 6-2, Zheng (Chn/4)-Va boeva (Rus) 6-4 6-2, Sun (Chn)-Ns ckova (Tsj) 6-2 6-4, Na Li (Chn/11-M lian (Zwi) 6-3 6-3, Grönefeld (Dui'2)' nella (Lux) 6-3 6-4, Tanasugarn(lhi Amanmuradova (Oez) 6-4 4-6 6-1,1 lenko (Rus/8) - Poetsjek (WRu) 63i Santagelo (Ita) - Dokic (SMo) 7-6U Czink (Hon) - Uberoi (VSt) 6-7 (SI 6-2, Mirza (Ina) - Sescioreanu (Rk 7-5, Gajdosova (Slv) - Ting Li |Clw 6-2, Dominikovic (Aus) - F (Jap) 6-0 6-3. Parijs. Vrouwen. Cohen-Aloro Camerin (Ita) 7-6 (5) 6-1, Doetsji (Rus) - Benesova (Tsj) 6-4 2-6 6-3 3 (Tun) - Pennetta (Ita) 7-6 (1) 64J eva (Bul/8) - Schaul (Lux) 7-6 (4)7: Jankovic (SMo) - Loit (Fra) 6-44-6f: Nicosia. Vierlandentoernooi. Finland-Letland 2-1 (1-0). 31. Johansson 1-0, 63. Zemlinskisl-lS schop), 72. Huusko 2-1 Cyprus-Oostenrijk 1-1 (0-143. Kr: 0-1,90. Charalambides 1-1. Cypnfii na strafschoppen (5-4). Mirador des Colomer. W van Mallorca. Algemeen Ws ment na derde etappe, Pollen^ rador des Colomer: 1. Valverde (Spa) 165,4 km in4.20ï Mutsaars (Ned) 0.42, 3. De Jonght) 0.56, 4. Munoz (Spa) 1.18,5.Ald=?( 1.19,6. Perez (Spa) 1.21. Woensdag Voetbal Vriendschappelijk: Oostkapellrf seis elftal. Aanvang: 19.30 uur, door Frans van den Nieuwenhof EINDHOVEN - Slechts een handvol topfitte spelers had PSV-trainer Guus Hiddink giste ren tijdens de training tot zijn beschikking. De voorbereiding op de topper tegen AZ, komen de zaterdag, verloopt uiterst moeizaam. De helft van de selectie is uitge zwermd over de wereld voor in ternationale wedstrijden. De be langrijkste competitiewedstrijd van het jaar kent de meest ge brekkige aanloop. Nadat de PSV-selectie van vrijdag tot en met zondag een korte carnavals vakantie had gekregen, was het gisteren oorverdovend stil op de velden van De Herdgang. Slechts een enkeling betrad het halfbevroren gras. De resei- vespelers Van der Schaaf, Si- bon, Addo en Lucius waren er, net als topscorer Vennegoffl Hesselink en diens nieuwe current Robert. Gisteren gaven ook Farfan zich weer over aan de! derlandse vrieskou. Rillenj onwennig meldden zij zich de kleedkamer, de jetlag no| het vermoeide lijf. Cocu a weer wat te dribbelen, net te: van een huldiging bij FC BS lona en herstellende van zo en blessureleed. De rest van de A-selectieJ tien man sterk, ontbrak tija de training. Hiddink zag lemaal aan met dubbele g# lens. „Dat is nou eenma^ consequentie van een interré nale spelersgroep." AZ moet dezer dagen vijf Iers missen: Timmer, kamp. Mathijsen en Landi zitten in de selectie van 0® Perez speelt met Denemarken gen Griekenland. GPD Meerten Dallinga aan het woord tijdens de persconferentie over het wereldbekertoernooi driebanden. Naast hem Santos Chocron (voorzit ter KNBB sectie driebanden), Jean Paul de Bruijn en pr-man Harry van Tiel (vrnl). foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20