SAMEN VOOR DARFUfi Help de vluchtelingei van Soedan Giro 999 CS GEBR. DOMINICUS BV PZC Corné Vader y maandag 7 februari 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Wij zijn dankbaar en blij met de geboorte van onze zoon en broer Floris geboren op l februari 2005. Reus, Ursula en Karei Vermue Nassauweg 18 4455 VJ 's-Heerenhoek Tel.: 0113-554050 email: l.gvermue@freeler.nl Wij zijn dolblij met de geboorte van onze dochter en mijn zusje Marit Geboren op 2 februari 2005. los. Jeanette en Brian Verschuure Vroonland 54 4401JV Yerseke Telefoon 0113-574567 "We hebben vee( van je geteerd, je teerde ons alleen niet, wat Ret is om je te moeten missen. Zeer bedroefd, maar met een onuitvvis6are herinnering aan zijn (even, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn fieve zorgzame man en vader Kees Flipse echtgenoot van Marina Miinze Den Haag, t Middelburg, 1 juli 1943 4februari 2005 Middelburg: Marina Flipse-Münze Veghel: Edwin en Bcmadette l^wan, fjoeri Nadorstweg 8c 4333 AM Middelburg De crematieplechtigheid zal plaats\'inden op woensdag 9 fe bruari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de onwangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van onze béleggingsxriend Kees I'tipse Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Leden van b.s.c. de Koepoort Verfiïjstenf zijn we door het plotseling overlijden van onze vriend en buurman Kees Ffipse Leo, Yvonne ReneMatjon en Dewy Lindsay Enige en Algemene kennisgeving Verdrietig geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwacht rustig is ingeslapen onze broer, zwager, oom en vriend Anthonie Johannes Timmerman (Anton) in de leeftijd van 61 jaar. Familie Timmerman Familie C. P. Nieuwenhuijse Goes, 5 februari 2005 Corresponden t i ead res Pelgrimstraat 37,4354 AN Vrouwenpolder De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 10 februari om 15.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, tevens kunt u dan persoonlijk afscheid van Anton nemen. Na afloop is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een zeer zorgvol leven, is overleden onze geliefde moeder, zeer gelief de grootmoeder en onvergetelijke, allerliefste over grootmoeder Janna Pieternella Corstanje sinds 1996 weduwe van Gilles Reniijnse in de leeftijd van 72 jaar. Nisse: Jan en Els Remijnse-van Sorge Ovezande: Addy en Frans van de Waart-Remijnse Remco Natasja en Alex Valedo Grave: Elleke Remijnse Arjan en Malika Borssele: t Aart Remijnse 's-Gravenpolder: Sarina Remijnse Elroy, Gido Goes: Nancy Remijnse en los Vermeule Zippora en Jean-Pierre Demi Driën Ovezande: Gilles Remijnse Goes, 5 februari 2005 Correspondentieadres: J. J. A. Remijnse Dorpsplein 12,4443 AD Nisse Woensdag 9 februari zal om 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de plechtigheid is er van 11.45- 12.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wij danken het verplegend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' en 'TerValcke' voor de liefdevolle verzorging. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat op 3 fe bruari 2005 is overleden, ons gewaardeerd lid Rinus Ghijsels Wij wensen Catrien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit grote verlies. Bestuur en leden Zeeuws Vlaamse Caravan Club IJzendijke, 5 februari 2005 Op 2 februari 2005 is 's middags na een kort ziekbed toch nog plotseling overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Richard Veldhoven echtgenoot van M. Veldhoven-Kloek in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: M. Veldhoven-Kloek Zoutelande: Anita Veldhoven Koudekerke: Marianne Veldhoven Jan Kees Eerland kleinkinderen Doomenburg 19 Correspondentieadres: De Boisotstraal 26 4371 BM Koudekerke De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsge vonden. Voor ons geheel onverwacht is overleden Dhr. Izaakde Reu echtgenoot van Janna Cornelia Verherbrugge Gedurende 40 jaar was hij koster, aanvankelijk van de Hervormde kerk en later van de Samen op Weg kerk te Schoondijke. Grote trouw, inzet en beschei denheid kenmerkten zijn manier van werken. Met groot respect gedenken wij hem. We leven mee met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Namens de Protestantse gemeente i.w. Schoondijke-Waterlandkerkje J. Steeneveld-de Meer, voorzitter J. Ramondt, scriba Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, Hem hoger, reiner loflied toe. Intens verdrietig delen wij mede dat is overleden mijn geliefde, man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Willemtinus Kruit echtgenoot van Lena Monimaas 25 oktober 1922 Onstwedde t 6 februari 2005 Vlissingen L. Kruit-Mommaas Tjakske en Peet Gerard en Lucia Kathelijne en Carlo Marleen Josephine en Michel Tanno en Tessa Sem losephine t Jeroen en Vera Michiel Linda Ella en André Maaike en Dennis Nick Martijn Nieuwendijk 56,4381 BX Vlissingen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Willemtinus Kruit Vlissingen: G. Mommaas (in herinnering) E. Mommaas-Rosenkranz Arthur Schoondijke: A. Nieuwenhuijze W. Nieuwenhuijze-Luijk Neven en nichten Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 3116 Bedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere, uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Annes van den Berge in de leeftijd van 83 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in Nieulande. Krabbendijke: W. M. van den Berge (in herinnering) K. N. van den Berge-Zweedijk (in herinnering) Rilland: J. Koster-van den Berge H. Koster Krabbendijke: F. Vos-van den Berge M. Vos Deil: I. Visser-van den Berge C. Visser Bergen op Zoom: M. van den Berge L. van den Berge-Eakenayke Gouda: J. van den Berge M. van den Berge-Huijgen Krabbendijke: A. Moeliker-van den Berge C. Moeliker Yerseke: A. N. van den Berge Werkendam: L. van den Berge D. van den Berge-Slinger (in herinnering) Neven en nichten Krabbendijke, 6 februari 2005 Correspondentieadres: Burg. Sandbergstraat 28 4413 CM Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. donderdag 10 februari om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Ge- ref. Gemeente. J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Vooraf is er vanaf 15.00 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mijn vriend Annes van den Berge is overleden. Hanneke Bos Zijn liefde was de zee. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde, zorgzame man en onze lieve vader, opa en overgroot vader Willem Louws echtgenoot van Paulina Willemse in de leeftijd van 86 jaar. Meliskerke: P. Louws-Willemse -Corrie Dekker-Louws (in herinnering) Petra en Martin Rick Wilko Middelburg: Jo Dekker Yvon de Kam Gapinge: Nout Louws Toos Louws-Allaart Paola en Eric Meliskerke: Floor Louws Tannie Louws-de Meulmeester Linda en Peter Florian Jan Corine Groningen: Jolanda Homeman-Louws Ger Horneman Jarno en Karin Lilian en Hendrik 4565 NN Meliskerke, 4 februari 2005 Molenweg 9 De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 8 februari om 12.00 op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valken burgstraat 25 te Meliskerke. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwa ger en oom Willem Louws echtgenoot van Paulina Willemse op de leeftijd van Meliskerke: Kruiningen: Nisse: Wolphaartsdijk: 's-Heer Arendskerke: Wemeldinge: Krabbendijke: M.Louws E. J. Louws-Gebraad A. J. Louws-van Weele C. Louws A. Louws-Westveer M. de Kok-Louws F. de Kok M. Schouwenaars-Louws M. Schouwenaars S. Louws neven en nichten Meliskerke, 4 februari 2005 Heden nam de Heere uit ons midden weg onze zwa ger Willem Louws echtgenoot van Paulina Willemse op de leeftijd van 86 jaar. Meliskere: J. Willemse Meliskerke: J. Willemse J. Willemse-Provoost Meliskerke: L. Willemse - C. Davidse Meliskerke, 4 februari 2005 BEGRAFENISVERZORGING l#j Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord Beveland Tel. 0118 - 60 25 00 - 0113 - 21 63 63 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Leijntje Wisse-Karelse sinds 1970 weduwe van Laban Leendert Wisse op de leeftijd van 95 jaar. Rijnsburg: Izak Wisse lo Wisse-Hollestelle Kats: Leen Wisse Ina Wisse-Markusse Kamperland: Mientje Branderhorst-Wisse Simon Branderhorst Ko Wisse Tonia Wisse-Wisse Piet Wisse Margriet van Stel Adrie Uijl- Wisse KoUijl Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborgh voor de liefdevolle verzorging. 5 februari 2005, Zorgcentrum "Cleijenborgh", Colijnsplaat Correspondentieadres Jacobadijk 24.4493 MZ Kamperland De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 9 februari om 15.15 uur in de SOW-kerk "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om on geveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het mr. De Casembroothuis. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.10 uur gelegenheid tot afscheidnemen in het Jeugdgebouwnaast de kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man. onze(schoon)vaderen opa Jakob Koppejan (Jaap) betuigen wij u onze hartelijke dank. Levina Koppejan-Willeboordse en kinderen Vlissingen, februari 2005 Dankbetuiging Het was hartverwarmend. U dacht aan ons, U schreef ons, U was bij ons, na het overlijden van mijn vrouw, onze tante Sjaan en oma, Adriana Catharina Lensen-de Bokx Hartelijk willen wij u hiervoor bedanken. W. J. Lensen en familie Zaamslag, februari 2005 Voor uw blijken van belangstelling en medelevens! mochten ontvangen na het overlijden van mijn lievcI onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Verbrugge willen wij U hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. L. Verbrugge-Vader Kinderen, kleinkind; en achterkleinkind Middelburg, februari 2005 7-2-2004 - 7-2-20 Lieve Frans In dierbare herinnering ben je altijd heel, heel dicht bij ons. Veel liefs, PaenV Lieve Dennis 7-2-3) Nooit meer zijn lach Zal het missen ooit verdwijnen zal de zon ooit weer schijnen zal het zonder hem ontwaken je ooit minder kunnen raken nooit meer een kus, nooit meer zijn lach alles gaat terug naar die ene dag als verdoofd probeer je te accepteren dat je het zonder hem moet proberen Hoe kon je doorgaan zonder hem hoe moet het verder zonder zijn stem je ziet en hoort hem telkens weer het gemis wordt niet minder, alleen maar meer je voelt je gebroken en verscheurd mensen zeggen, je hebt nu genoeg getreurd maar hoe kunnen ze weten van het verdriet als je er aan denkt dal je hem nooit meer ziet Adrie en Gré Paauwe, Heinkenszan: Diana en Marcel Miranda en Michel. Estelle Voor altijd in ons hart Frans Keerssemeeckers Karin Stefan, Ilonaen|oi S T I C H TI VLUCHTEUN Vluchtelingenwerk Nederland www.helpdarfur.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36