>zc laggen met paard en wagen All Ready kan weer niet winnen ïerste overwinning afeltennissers van ïïerikzeese Scaldina Westhoekcup voor Onder Vrienden 1 Provoost heeft aan remise genoeg voor Zeeuwse damtitel *21 GZC en Middelburg in finale Kiesenberg helpt ZSC'62 aan zege Eindelijk winst voor Mevo Nederlaag voetbalsters WIK'57 uitslagen maandag 7 februari 2005 i Folmer vindt snelheid niet meer op de motor, maar in de mensport nrgpn Hameeteman jjsESSE - Als een warm mes Ir de boter stuurt hij de twee itland pony's in volle vaart or de hindernissen. Die ellen- e tennisballen op de kegel- irgangen blijven bij hem net- jjggen. Vanaf de bok jut hij utlek zijn twee Shetland po- i Noortje en Malou over de tste meters van het parcours: om op, kom op." Niet voor Is legde Co Folmer wederom i ziel en zaligheid in deze nche. Tijdens de prijsuitrei- g blijkt de 56-jarige menner eerste plaats te hebben be kt in de categorie tweespan B erlijk onbewogen 'landt' Co lereven later in de kantine r manege Grol te Renesse, ir de Fok- en Menvereniging ouwen Duiveland zaterdag onderlinge wedstrijd organi se Toch blijken die luttele «ten met menwagen en po- op het indoorparcours je tinde koude kleren te gaan 9L «wel het telkens maar kort het toch heel erg arbeidsin- sief. Het is nodig je goed te centreren. De hindernissen eten volgens een vaste volgor- wordeiv afgelegd en dat moet il in je hoofd hebben, ha ik het startsein krijg, t of zie ik niet meer wat er me heen gebeurt. Alles is it op de paarden en de takels", vertelt de gedreven mer. pectaculair mennen zoals de in ischor woonachtige cv-in- lateurhet uitvoert, oogt spec- ulair. De vergelijking met issadeur IJsbrand is daarom snel ge- akt. „Dat is naturlijk dé gro- man van het mennen die de zo populair maakt. Ik kijk lajnaar hem. Ik heb ook wel s een clinic van hem be en' Het is dan ook de snel den sensatie in de mensport Co Folmer mede zo aan- ikt Zo kruipt de amper 1.68 metende snelheidsduivel al sinds jaar en dag op een motor om vervolgens eens lekker wat rubber te verbranden op het as falt. Folmer: „Enige tijd geleden ben ik gepakt met 94 kilometer te hard. Ik zit nu nog in mijn proef tijd en dat geintje heeft me 980 euro gekost. Toen heb ik mijn motor meteen verkocht. Ik heb mijn rijbewijs nu eenmaal nodig voor mijn werk. Maar ik rij graag hard en dat gevoel krijg ik nu bij dit aangespannen rij den." Amper vijf jaar geleden stapte Folmer in de menwereld. Met één Shetland pony. Al snel kocht hij er een pony bij en leg de zich vervolgens toe op het tweespan. Lusjes Als het aan Co Folmer ligt, maakt hij de menwedstrijden binnenkort evenwel 'onveilig' met een vierspan. Het kan hem allemaal niet snel genoeg gaan of moeilijk genoeg zijn. „Een vierspan is heel mooi, joh. Maar het valt niet mee natuurlijk. Je hebt dan je handen vol met teu gels en moet je zoals wij dat zeg gen lusjes gaan leggen. Maar het belangrijkste is dat ik nog twee goede paardjes moet hebben, die gelijk zijn aan die ik nu heb. En die kan ik nog niet vinden." Want daar begint de sport toch eigenlijk mee: levende have. Hoewel je zonder talent met een paar raspaarden behoorlijk zou kunnen presteren in de mens port, is het goed opleiden van de dieren toch ook van wezenlijk belang volgens Co Folmer. „Het probleem is eigenlijk dat ik twee pony's zoek die nog -hele maal groen zijn en nog niet ver knoeid zijn in de opvoeding. Ik wil ze alles zelf leren. Ik ben al tijd al graag met beesten bezig geweest en heb van jongs af aan honden gehad en afgericht. In dat opzicht verschilt een paard niet veel van een hond." En dan heb je nog de menwa gen. Niet zomaar een voertuig op vier wielen overigens. „Ik rijd nu met een zogenaamde ma rathonwagen met vier schijfrem men, een vertraagde stuurinrich- lonze sportredactie ERKZEE - De tafeltennis- svan Scaldina hebben de eer overwinning in de tweede se B binnengehaald. Ef- werd met 6-4 verslagen, ürdoor het Zierikzeese trio liaakte bij de middenmoot. töna-Effect'71 6-4: Het eer- Scaldina team had na wee ne- iagen tegen de betere teams hm poule een goed resul- nodig. in Bom, Hans Volkeri en Cor ilheer waren er dus op ge- id om concurrent Effect'71 trslaan. Mom was degene die uit- feji)k een fantastische avond door alledrie zijn par- s te winnen. Hans Volkeri zijn eerste partij, maar "uiteindelijk in zijn andere t en ook te sterk voor de te- tander. Cor Smalheer pakte zijn eerste partij, maar kor wel zijn andere twee par- 'dina 3 - Oudelande 2 2-8: Jonker, Jan Remmers, en 'van Popering aan de ver- 'ek eerste bij okstapspringen NK jeugd Atlete Marlon Dek is do Nederlandse indoorkam- Bschappen voor A-junioren Groningen eerste geworden Wonderdeel hinkstapsprin- Marlon Dek, die uit- 11 voor AV'56, liet een beste jnd noteren van 11 meter Daarmee kwam ze 54. centi- verder dan de nummer t Valentine Kortbeek van at- ^ereniging Prins Hendrik, totaal deden er vier atletes 'dit onderdeel mee. Overspringen viel Dek, die Sta achttien wordt, net bui- je prijzen. Met 5 meter 33 d ze vierde en zat ze slechts centimeter van de nummer ting en een speciale molenrem waardoor de kar niet zo slingert bij het remmen", legt de gebo ren Zierikzeeënaar uit. Een der gelijk wagentje koop je tegen woordig voor een slordige 4600 euro. Voorwaar geen goedkope sport. „Nee, de mensport kost inder daad wel wat ja. Je hebt het on derhoud van de paarden, de hoefsmid, de veearts, voer en het tuig. Zelf heb ik het voor deel dat ik een eigen bak en stal heb en nog een hectare wei. An ders maak je ook nog kosten voor de manege. Dit betekent na tuurlijk wel dat ik zelf relatief veel tijd kwijt ben aan de verzor ging van de dieren. Het beheerst heel je leven. Het is een hobby waar je een hele week mee bezig bent. Wanneer je op vakantie wilt bijvoorbeeld, is dat best moeilijk. Dan moet er heel wat geregeld worden." Gehoorzamen Maar Co Folmer heeft het er alle maal voor over. Uit zijn enthou siasme spreekt de liefde voor de sport en de dieren. „Je bent veel met de paarden bezig. Ze moe ten je natuurlijk gaan gehoorza men en dat gaat niet binnen een jaar. Je moet veel met ze om gaan. Ik ga 's avonds altijd nog even de box in en praat dan met ze. Ik houd echt van die paar den. Maar tijdens een wedstrijd ontzie ik ze niet hoor. Dan moet ik werken en dan zullen zij ook een keer moeten werken." Folmer hecht eraan te melden dat niet slechts de snelheid in de sport hem aanspreekt. „Bij het mennen heb je ook altijd een dressuuronderdeel dat meetelt voor je eindtotaal. Dan moet je dus netjes volgens het protocol zelf met stropdas, colbert, men- schort en bolhoed aantreden. De paarden moeten netjes lopen vol gens de vaste lijnen, met ver ruimde draf enzovoort. En dat gaat me ook meestal goed af. Veel van die raggers hebben pro blemen met de dressuur en zul len daarom nooit goed kunnen presteren." olmer kijkt even snel om zich heen en moet zich vervolgens ex cuseren. Zijn elfjarige stalmeis- je Fay Steenpoorte doet met zijn combinatie mee aan de wed strijd. Zelf staat hij daarbij ach terop de menwagen als de zoge naamde groom. Ook daarvoor laat hij zich lenen. Als hij maar met de mensport bezig kan zijn. En dat hij klaarblijkelijk tevens nog een begenadigd leermeester is blijkt even later tijdens de prijsuitreiking wanneer Fay Steenpoorte, uit Nieuwerkerk, de eerste prijs wint bij de jeugd. Fay Steenpoorte op weg naar de winst bij de jeugd, met Co Folmer achterop als groom. foto Marijke Folkertsma keerde kan van de score. Zowel Hans Jonker als Jan Remmers had in zijn eerste partij een matchpoint maar kon die niet benutten. Toen ook Mario van Popering zijn partij verloor en de dubbel ook verloren ging, was de strijd praktisch beslist. Jonker en Remmers zorgden voor de pun ten. Scaldina 4 - Oudelande 5 8-2: Ze waren duidelijk een maatje te groot voor hun tegenstanders, Oudelande 5. Bert van der Wie len moest één keer zijn tegen stander feliciteren na een zware vijfsetter en ook de dubbel ging verloren, maar verder wonnen Kees Deurloo, Wim en Bert van der Wielen alles. Scaldina 5 - 't Batje 4 5-5: Youri van Dijken en Mar Holkers won nen ieder een wedstrijd en Bert de Jong zorgde voor twee gewon nen partijen, terwijl hij samen met van Dijken de dubbel won. Kerkwerve 5 - Scaldina 6 5-5: Gerrit van den Bosch won twee maal en Bram Vroegop zorgde voor drie overwinningen. Rita van der Zande kon geen punten pakken. Scaldina 7 - Kapelle 9 3-7: Jo- han de Bruine, Evelien Kostense en Joop van Houdt wonnen ie der een partij en aangezien de dubbel ook verloren ging, viel hen een 7-3-verlies ten deel. Rob van Dijk legt aan in de finale van de Westhoekcup, die hij met zijn team Onder Vrienden 1 winnend afsloot, foto Marijke Folkertsma door Joop van den Oudenhoven BURGH-HAAMSTEDE - Het libretoernooi voor teams om de Westhoekcup is een ver diende overwinning geworden voor Onder Vrienden 1 uit Burgh-Haamstede. In een on deronsje tegen het tweede team van dezelf de vereniging zegevierde het eerste ongesla gen. De organisatie van het toernooi om de West hoekcup verliep als een goed geoliede machi ne. Dit was voornamelijk te danken aan het wiskundig talent van Job Speelman. Hij had een feilloos werkend schema in elkaar had gezet om de deelnemers in twee poules allemaal een keer tegen elkaar in het strijd perk te laten komen. Tijdens die voorron den bleek al snel dat de teams van Onder Vrienden ver zouden komen. Zowel Onder Vrienden 1 als 2 kwam als poulewinnaar uit de bus. De mannen van team 1 deden dat met een score van 99. In beide poules kwa men opvallend genoeg de teams van Witte van Haemstede als tweede en de Westhoe- kladies als derde uit de bus. Daardoor wer den alle plaatsingwedstrijden een onderling club-duel. Westhoekladies 1 (Marjan Brand, Nelly Rijnberg, Saar Hilker en Wil lie Hart) en 2 streden tegen elkaar om de vijfde en zesde stek. Westhoekladies 2 toon de zich hierin de sterkste, zodat Nicolette de Ruiter, Janet van Dongen en gastspelers Christian Coomans en Bert de Ruiter als vijf de eindigden. Ook in de strijd om de derde plaats bleek het tweede team te sterk voor dec. ■meisjes liep Samantha "tat (RKHAV) de 60 meter ^"seconden. door Jan Roovers ZIERIKZEE - De korfballers van All Ready zijn al een paar weken het spoor bijster. Uit de laatste drie wedstrijden werd slecht één punt behaald. Zater dag kreeg de negatieve serie in de derde klasse C immers een vervolg in het thuisduel met NIO: 10-9-verlies. Zelfs de promotiekansen (de bes te nummer twee uit de derde klassen promoveert) lijken nu voor een belangrijk deel verke ken. En daar ging het bij de start van dit seizoen toch alle maal om. Wat heet: met de komst van oud-intemational Dennis Voshart ging het team van coach Robert Jongejan voor 'de dubbel'. Zowel op het veld als in de zaal promoveren naai de tweede klasse, was de doel stelling. Vorig seizoen zat men al aardig in die richting', nu moest het met Voshart dan maar gebeuren. En na een veelbelovende start op het veld (waar de ploeg stijf bo venaan staat) en ook in de zaal (met Oranje Nassau koploper na acht wedstrijden) begon ieder een er ook in te geloven. Tot dan op 22 januari de ploeg in de vorm van een 10-5-nederlaag te gen Olympia Spijkenisse een tik kreeg. „Kan eens gebeuren" en de ploeg was vast van plan dat vlek je weg te werken. Maar tot ie ders verbazing en ongeloof slaagde men daar niet in. Zelfs degradatiekandidaat Togo bleek een week later in staat de ploeg een punt af te pakken (11-11). En hoe erg het verlies in de cru ciale ontmoeting tegen Olympia S heeft doorgewerkt bleek zater dag. „Ons zelfvertrouwen moet een verschrikkelijke knauw heb ben gekregen", veronderstelde coach Robert Jongejan na de 10-9-nederlaag tegen het be zoekende NIO dat de degradatie- zorgen onverwacht van zich af kon spelen. „Qua spel waren wij de betere ploeg, maar we verzuimden om de vele kansen die we kregen af te maken", was de simpele ver klaring van Jongejan voor de be schamende nederlaag. Vooral het gebrek aan scorend vermo gen baart de coach zorgen voor de komende duels. Waar All Rea dy thuis eerder uitpakte met een score van 20, 21 en zelfs 26 doel punten, is scoren nu plots het manco van de ploeg. In dit duel manifesteerde zich dat al vroeg in de wedstrijd (5-6 bij rust), in de tweede helft kon 7-10 niet meer worden hersteld. Het moge duidelijk zijn: wil All Ready nog een prijs pakken, dan dient de aanvallende malaise direct een halt toegeroepen te worden. Scores All Ready: Dennis Voshart en Esther Snoek 2, Desiree Vos hart, Manon Torensma, Jan Wil lem van Nieuwenhuyze, Remy Quist en Maurice Brul 1 ZIERIKZEE - De viertallen van de GZC en Middelburg hebben zich in Zierikzee geplaatst voor de finale van de Zeeuwse dambeker. GZC versloeg Aagtekerke met 6-2 en Middelburg won met minimaal verschil van het Bergense BDV: 5-3. Zonder kopman Bennie Provoost bleek Aagte kerke niet opgewassen tegen GZC. De twee sterkste spe lers van de Goes/Zierikzee Combinatie, Kees Rijk en 'Aart Walraven, wonnen zonder veel problemen zodat er al snel een 4-0-voorsprong op het scorebord stond. In de overige twee partijen kon Aagtekerke niets terugdoen. De wedstrijd tussen Middelburg en BDV verliep spannen der. De ploeg uit Bergen op Zoom kwam op een 2-0-voor- sprong nadat Leopold Sekongo in een mooie aanvalspar- tij Peter Schunselaar had verslagen. Dankzij overwinnin gen van Arie Kammeraat en Jaap de Jonge aan de onder ste twee borden kwamen de Middelburgers terug in de wedstrijd. Een gelijkspel tussen Piet Karregat en Daaf Kasse bezegelde het lot van het Brabantse viertal. De Zeeuwse bekerfinale wordt 7 maart in Gapingegespeeld. SINT PHILIPSLAND - De voetballers van ZSC'62 boek ten zaterdag een knappe overwinning op het één klasse hoger spelende Noad'67. In Sint Philipsland werd het 3-5 voor de club uit Scharendijke. Het werd zaterdag een doelpuntrijke wedstrijd tussen twee teams die in de regu liere competitie in degradatienood verkeren. Een zeer jeugdig ZSC'62 had aanvankelijk moeite met het niveau van de tweedeklasser. Na een half uur stond het dan ook 3-0 door goals van Lars Stein en Martijn Reijngoudt (2x). Op aangeven van Martin Kiesenberg liet Gerard Verhoek nog voor rust Noad-doelman Leander Rouw kansloos. Na rust keerde Rouw niet meer terug onder de lat. ZSC-coach Sjaak Dorreman, hij verving de wegens ziekte^ afwezige Leen Koster, deed eveneens enkele omzettingen* en dat pakte goed uit. Martin Kiesenberg eiste vervolgens* de absolute hoofdrol voor zich op. Eerst zorgde hij vooiA de 3-2 en daarna profiteerde Joost Weeda, na een vrije£ trap van Kiesenberg, van een fout van de doelman van dej thuisploeg. Kiesenberg bracht daarna zijn ploeg aan de' leiding en hij maakte er uiteindelijk ook nog 3-5 van. ZIERIKZEE - Mevo kan nog winnen. De zaterdag-vier- deklasser won zaterdag 'het duel der hekkensluiters' te-*, gen Hoedekenskerke met 2-0. Mevo had dit seizoen in der competitie en in de beker nog geen wedstrijd gewonnen. In het oefenduel tussen de hekkensluiters uit de vierde* klasse B (Mevo) en de vierde klasse A was Mevo voor ruafi' meer in balbezit, maar dat leverde ondanks enkele kan\ sen geen treffers op. In de tweede helft vond de thuis ploeg wel het net. Leon Hendrikse maakte 1-0 erf* Jan-Thijs Berrevoets bepaalde de eindstand op 2-0. »T SINT MAARTENSDIJK - De vrouwen van Smerdiek zijn op weg naar de titel in de tweede klasse van het vrouwen voetbal. De ploeg won uit bij WIK'57: 0-4. Bij rust was het verschil al gemaakt. Emmy Molhoek, Anne Hage en Lenny Stoutjesdijk schoten raak. In de tweede helft was Smerdiek veel beter, maar de ploeg had moeite met de af werking. Slechts Josca Jansen kon nog een keer scoren. Goes. Wintercircuit De Blauwe Win kel. Allround-'t Halve Maantje 38-22. Mannenenkelspel. J. de Looff-V Greeve 3-5 (1-3). C Grooten- boer-D. van 't Westeinde 7-6 (3-1), J. van Urk-P. Potter 7-4 (4-0), T. Huis-J. Moerland 8-2 (4-0), R. Praet-I Walraven 6-6 (2-2), T. Ie Clercq-R. van der Wel 4-6 (1-3). Vrouwenenkelspel. M. Atoon-A. van Straaten 8-4 (4-0). L. Kerk- hove-N. van Kemenade 8-2 (4-0), twee enkels niet gespeeld (4-4). Mannendub- belspel. J. de Looff/T. Huis-D. van 't Westeinde/V. Greeve 7-7 (2-2), J. van Urk/C. Grootenboer-P. Potter/M. Schouw 10-5 (4-0), R. Praet/T. Ie Cler cq-R. van der Wel/I. Walraven 4-13 (0-4). Vrouwendubbelspel. A. Atoon/L. Kerkhove-A. van Straaten/N. van Kemenade 6-4 (3-1), eén dubbel niet gespeeld (2-2). Goes. Janvier Dancemasters. Jongens a poule: Diederik de Ra- ve-Jasper Kramer 7-4, Mathias Quayhaegens-Koen van de Buuse 7-3, De Rave/Quayhaegens- KramerA/an de Buuse 7-4. Thomas Ie Clercq-Riche An- beek 5-2, Pieter Boot-Floris Vos 8-4, Ie Clercq/Boot-AnbeekA/os 3-10, Vorick Maenhout-Pieter Kijzer 4-9, Bas Fe- lius-Jelle Kies 7-5, Maenhout/ Fe- lius-Kijzer/ Kies 11-3, Theo van Hoe- ve-Simon de Zwaan 5-3, Jens de Kos- ter-Wesley de Marco 7-2, Van Hoeve/De Koster-De Zwaan/De Marco 6-5. Meisjes a poule: Michelle Lan- nee-Esmee Walraven 2-9, Eva Gerrit- se-Karin Impens 6-4, Lannee/Walraven- Gerritse/lmpens. Meisjes b poule: Esmee van der Heiden-Stephanie van Sabben 5-5, Marloes van Trigt-Marlies Veerhoek 7-3, Van der Heiden/Van Trigt-Van SabbenA/eerhoek 3-9. Goes. Lukaart-Nieuwenhuysen jeugddubbel- en minitoernooi. JD t/m 10 jaar: De Bruijn/Sprong-Van Tilburg/Patist 6-3. JD t/m 12 jaar: Maas/Ars-Geers/Arkenbout 6-4. JD t/m 14 jaar: Teurlings/Van Straalen-Van Hoeve/Van Hoeve 8-1 JD t/m 16 jaar: Braam/Van Hoeve-Krijger/De Nood 10-2. MD t/m 10 jaar: Volleman/Van, Putte-Elenbaas/Goedegebure 6-3. MDS t/m 12 jaar: Westeïnde/ Arken- bout-Filius/Meulmeester 7-6. MD t/m', 14-16 jaar: Walraven/Van Trigt-Van*- Sabben/Van Sabben 10-2. Mini's: 1.' Yannick Kiewiet, 2. Mark van Hoeve Trainingsrit ZRTC Middelkamp Kruiningen. 2e trainingsrit Middel-f kamp. Elite: 1. Jack van der Horst. (Oost-Souburg), 2. John van de Vreede" (Krabbendijke), 3. Edzard van Ewijk (Goes), 4. Wilco Jonker (Burgh-Haam stede), 5. Rico Kruijt (Kapelle). Vrouwen: 1. Agnieta Francke (Koude- kerke), 2. Nathalie de Roo (Kapelle), 3. Suzan Lavooy (Hansweert). Veteranen: 1. Jan Minnaard (Wemeldmge). Junioren; 1. Tim Dees (Tholen), 2. Christian Kik (Kruiningen), 3. Jaco Wa genaar (Yerseke), 4. Paul Jeremiasse (Wemeldinge), 5. Jordan Vleugel (We- meldinge). Nieuwelingen: 1. Ko Blok (Kapelle), 2. Jan-Kees Sonke (Waarde), 3. Marco Minnaard (Wemeldinge), 4. Thijs van der Horst (Oost-Souburg), 5. Sebasti- aan Zweedijk (Kapelle). het eerste. Witte van Haemstede 2 met Arie Wouts, Aad Witsenburg, Rinus Dijkman en Danny Meuldijk was duidelijk te sterk voor Jaap Verboom, Wim Bakker, Ko de Vlieger en Jan Meijerink. Het sluitstuk vormde de onderlinge confrontatie tussen Onder Vrien den 1 en 2. Zij zouden onder elkaar uitma ken wie houder van de Westhoekcup zou worden en wie later dit jaar tegen de win naar van de Grevelingen cup speelt in de strijd om de Schouwen-Duiveland-trofee. Het werd voor Toon Rijnberg, Herber Goud zwaard, Marco de Lang en Henk van Nieu- wenhuize van Onder Vrienden 1 een zege tocht. Ongeslagen werden de clubgenoten van team 2 (Rob van Dijk, Ger Boot. Bertus Visser en Jan Winterberg) naar de tweede plaats verwezen. door Daaf Kasse 's-GRA VENPOLDER - Donder dagavond valt in Bergen op Zoom de beslissing over de Zeeuwse damtitel. Leopold Se kongo versloeg zaterdag in 's-Gravenpolder Wim Koppejan zodat de kloof van twee punten tussen hem en koploper Bennie Provoost gehandhaafd bleef. Omdat Provoost en Sekongo op 19 februari, de slotdag van het Zeeuws kampioenschap, andere damverplichtingen hebben heeft wedstrijdleider Cor Boot besloten om de twee beslissende partijen donderdag op de club avond van BDV te laten plaats vinden. Bennie Provoost heeft te gen Daaf Kasse aan een punt ge noeg om zijn vorig jaar verover de titel te prolongeren; Leopold Sekongo neemt het in de slotron- de op tegen Kees Rijk. De Ivoriaan had zaterdag veel moeite met Wim Koppejan, die slecht uit de opening kwam maar daarna knap terugvocht. Dankzij een doorbraak dwong Koppejan zijn tegenstander een eindspel af waarin beide spelers een dam hadden maar Sekongo twee schijven voorsprong had. Volgens analyses had Koppejan lange tijd een gelijkspel in han-, den, maar toen hij één klein fout je beging maakte de debutant^ uit Roosendaal het onberispe lijk af. Goesenaar Johnny de Leeuw had zich kunnen verzeke ren van de derde plaats maar als gevolg van een misrekening liet hij Jaap Veerhoek nog ontsnap pen. Voor Veerhoek was het een belangrijk gelijkspel, omdat alle" andere kandidaten voor de twee de degradatieplaats ook een punt aan hun totaal toevoegden, Arjo Kousemaker had tegen Kees Rijk een prima kans om zich definitief in veiligheid te spelen, maar hij kon zijn sterke spel niet bekronen met een over winning. Peter Schunselaar pak te in een vlakke partij een punt tegen Jan van de Weteringh en René Dusebout kwam tegen Daaf Kasse niet in gevaar. Arjo Kousemaker en Peter Schunse laar gaan de slotronde in met één punt achterstand op Jaap Veerhoek en René Dusebout.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 33