U I verpleegkundigen Medewerker bediening m/v Receptioniste/Reserveringsmedewerkster Justion 7 T T 7 Adviesgroep 4 del tam ar in a Sales medewerker m/v (parttime) w] Hoofd Operationele Logistiek (m/v) Functionaris Personeel Arbo M.Y. Cartons B.V. Trader Elektriciteit Trader Gas Trader Kolen zaterdag 5 februari 2005 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen; de gezamenlijke trans- murale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in niveau 4, afdeling 4 Noord (Neurologie/Stroke Unit CVA) Als verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van de aan jou toe gewezen patiënten en geef je leiding en begeleiding aan leerling-verpleegkundigen en stagiairs. De functie is ingeschaald volgens FWG 45 en kent een maximumsalaris van 2.507,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier 3 jaarcontracten, voor gemiddeld 32-36 uur per week, met de mogelijkheid tot verlenging en/of omzetting in een vast contract. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer F. Numeijer, teamleider, tel. (0118) 425 601. Stuur je sollicitatiebrief vóór 19 februari a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P&O, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: personeelsservice@zwv.nl Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Manoir Restaurant lnter'>f.5caldes Manoir Restaurant Inter Scafdes heeft een vacature beschikbaar voor: Ter uitbreiding van onze brigade Opleiding minimaal SVH gastheer/gastvrouw Ervaring in gerenommeerde bedrijven strekt tot aanbeveling Zeer afwisselende parttime of fulltime functie (in nader overleg) Ervaring in hotelbranehe beslist noodzakelijk. Zelfstandig werkend. Goede kennis van de Engelse en Duitse (bij voorkeur Franse) taal. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Manoir Restaurant Inter Scaldes Mevrouw C. S. Brevet, Zandweg 2, 4416 NA KRUININGEN Telefoon: 0113-381753 of per email info@interscaldes.nl - Voor een relatie, een dynamisch advocatenkantoor met uitsluitend zakelijke klanten, zijn wij op zoek naar een Ervaren Secretaresse (Fulltime) De functie: - uitwerken van correspondentie aan de hand van een dictafoon; - beantwoorden van telefoon- cn e-mailverkeer en agendabeheer; - verzorgen van presentaties en mailings aan cliënten; - bewaken van incassodossiers en takenlijsten; - bijhouden van declarabele uren, facturatie cn verzorgen van debiteurenbeheer. Het profiel U hebt een uitstekende kennis van de Nederlandse taal cn tenminste een secretariële opleiding op MBO-niveau. U hebt minimaal emge jaren werkervaring en bent uitermate flexibel, werkervaring in de advocatuur is een prë. U hebt goede kennis van het MS-Officepakkct en kunt zelfstandig cn accuraat werken. Het aanbod Een prettige en dynamische werkomgeving. Veel ruimte voor eigen initiatief. Salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Hebt u interesse in een gevarieerde en uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen acht dagen aan: Justion Adviesgroep t.a.v. mevr. Amta van Oostrom Postbus 352 4330 AJ Middelburg of per e-mail: avo@justion.nl KORTGENE Delta Marina is een full-service watersportcentrum gelegen aan het Veerse Meer. Ons Service Center, tevens Volvo Penta dealer, verricht werkzaamheden aan luxe jachten. Voor ons Service Center zoeken wij een fulltime allround monteur Zijn of haar taken bestaan uit: - zelfstandig uitvoeren van motorenonderhoud en reparaties - repareren van elektrische installaties - repareren en onderhouden van alle technische zaken aan boord van pleziervaartuigen De functie-eisen zijn: - opleiding motorentechniek b/d - kennis van elektronisch gestuurde motoren - affiniteit met de watersport - flexibele instelling Voor onze jachthaven zoeken wij een fulltime assistent havenmeester Zijn of haar taken bestaan uit: - onderhouden relatie met ligplaatshouders - ontvangst passanten en toewijzing boxen - beheer haven- en passantenadministratie - onderhoud steigers, terreinen, gebouwen enz. De functie-eisen zijn: - technisch inzicht - kennis van Word en Excel - kennis van de Duitse en Engelse taal - 'Open mind', enthousiaste en flexibele instelling - Affiniteit met de watersport Wij bieden een afwisselende baan met beloning conform de HISWA CAO. Interesse? Schrijf je sollicitatie brief, voorzien van CV, binnen 14 dagen aan ons hoofd technische dienst Ad Geelhoed voor de functie allround monteur of aan onze havenmeester Paul de Bruijn voor de functie assistent havenmeester. Postbus 16, 4484 ZG Kortgene, tel. 0113-307171. fax 0113-307172, email: homeport@deltamarina.nl Zeeland Camping De Wijde Bliek Renesse vraagt voor het aankomende seizoen voor in de horeca: personeel voor bediening in het Eetcafé en achter de bar, keukenhulpen en een frietbakker. Vind je het leuk om buiten te werken en geef je niet om vuile handen? Dan is terreinwerk iets voor jou! Ook voor het schoonmaken van de sanitairgebouwen zoeken wij mensen. Een goede werkhouding vinden we belangrijker dan ervaring! Zeeland Camping De Wijde Bliek Hogezoom 112 4325 CK Renesse Tel. 0111-468888, of na 5 uur 06-45128648 of mail dewijdeblick@zeelandcamping.nl Werken in de fitnessbranche, maar dan anders.. .4MTEN TIJEHHi ^■FITNESS-CENTRAI ^■■NEDERLANDV Fitness met gezond verstand Ten Tije Fitnesscentrum Vlissingen is op zoek naar: De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen, rondleiden en adviseren van bezoekers m.b.t. lidmaatschapskeuze en programma's. Verder behoort het inschrijven van nieuwe leden tot de taken. Functie-eisen: goede beheersing Nederlandse taal ervaring in sales klantgericht, commercieel en interactief resultaatgericht teamgeest goed ontwikkelde sociale vaardigheden pro-actief en flexibel representatief en stressbestendig. Denk je datje in aanmerking komt? Stuur dan vóór 14 februari 2005 je sollicitatiebrief, voorzien van c.v., per post naar: Ten Tije Fitnesscentrum Vlissingen t.a.v. Dhr. G. Rodts, Postbus 20, 4380 AA Vlissingen of per email: tentije@zeelandnet.nl www.achmeahealth.nl t M.Y. Cartons B.V. maakt deel uit van een internationale verpakkingsgroep, die een vooraanstaande plaats inneemt op de Europese markt. M.Y. Cartons vestigingen in Nederland en België vormen samen de Europese divisie en deze is één van de marktleiders in Europa op het gebied van kwhliteitsvouwdozen voor consumentenverpakkingen. Meer dan 70% van de producten wordt geëxporteerd. Op uiterst modem; wijze worden vouwdozen door middel van drukken, stansen en vouwplakken geproduceerd. In totaal 400 enthousiaste medewerkers in Nederland en België vormen samen met het geavanceerde machinepark een belangrijke succesfactor. Door verdergaande professionalisering van de afdeling Operationele Logistiek, bestaande uit ongeveer 20 - medewerkers,zijn wij op zoek naar een fulltime (38 uur per week): Het Hoofd Operationele Logistiek draagt zorg voor de efficiënte en effectieve uitvoering van de logistieke processen voor wat betreft de productie- en transportplanning, handling en overige logistieke activiteiten binnen onder andere Ontvangst Goederen en Expeditie. Profiel: Deze stevige persoonlijkheid is in staat om een uitstekende operationele balans te creëren tussen enerzijds verkoopbelangen en anderzijds die van de productie, op basis van de strategische uitgangspunten. Is eindverantwoordelijk en draagt als zoda nig zorg voor alle logistieke operationele activiteiten. Dit betreft de beheersing (planning en administratie) van het totale proces, aansturing van de medewerkers van de afdeling en intensieve samenwerking met andere afdelingen. De collega die wij zoeken, heeft een sterk verantwoordelijkheidsbesef en blijft effectief presteren onder tijdsdruk of tegenslag. Functie-eisen: ervaren logistieke leidinggevende met aantoonbaar HBO werk- en denkniveau; bedrijfseconomische opleiding aangevuld met Logistiek vakinhoudelijke opleiding(en); beheersing van tekstverwerkingprogramma en spreadsheetprogramma; uitdrukkingsvaardig in woord en geschrift (met name in de Engelse - en bij voorkeur Duitse taal); leidinggevende capaciteiten, zowel op sturing van mensen als middelen, sterke communicator, centraal binnen de organisatie; analytisch, planmatig en pragmatisch tegelijk. Tevens zijn wij, ter versterking van onze afdeling Personeel Organisatie, op zoek naar een fulltime (38 uur per week): (m/v) De functionaris P&A is enerzijds verantwoordelijk voor een juiste opvolging van alle Arbo-gerelateerde onderwerpen Denk hierbij aan RI&E, PAGO en diverse Arbo convenanten. Anderzijds is hij verantwoordelijk voor het ondersteunen en adviseren van leidinggevenden bij de uitvoering van hun leidinggevende taken zoals b v. verzuim-, correctie- en loopbaangesprekken. Tevens draagt hij of zij zorg voor het werven, selecteren en aanstellen van nieuwe medewerkers en het innemen van de rol van casemanager in het kader van ziekteverzuimbegeleiding. Profiel: De stevige persoonlijkheid is in staat om het personeels- en organisatiebeleid concreet te vertalen en te communiceren. Daarnaast is het van belang dat deze persoon continu zoekt naar de juiste balans tussen organisatiebelangen en die van medewerkers. De collega die wij zoeken, heeft een sterk verantwoordelijkheidsbesef en dienstverlenende instelling maar blijft effectief en efficiënt presteren. Functie-eisen: HBO personeelsmanagement, met 1 tot 3 jaar relevante werkervaring; Beheersing van tekstverwerkingprogramma en spreadsheetprogramma; Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; Beschikt over de volgende gedragskenmerken: Integriteit, Luisteren, Organisatiesensitiviteit, Oordeelsvorming en Overtuigingskracht. Wij bieden voor beide functies naast een verantwoordelijke en uitdagende functie in een moderne en snel groeiende organisatie, een prima salaris, conform Kartonnage CAO, met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder regelingen op het gebied van pensioen, spaarloon en kinderopvang. Tevens bieden wij goede ontwikkelingsmogelijkheden. Interesse? Dan nodigen wij jou graag uit een schriftelijke reactie, voorzien van Cartons B.V., Postbus 60, 4630 AB Hoogerheide, t.a.v. Coen van den Akker, Manager Personeel Organisatie (e-mail: coen vandenakker@mypackaging.com). Voor meer informatie kun je kijken op www.mycartons.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. :.v., binnen 2 weken na plaatsing te sturen aan M.Y European Division De divisie Energy verzorgt - naast de energieproductie - de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. Vanuit Middelburg is een professioneel Trading team verantwoordelijk voor DELTA zijn totale energie portfolio. Dit team is momenteel actief op de Nederlandse en Duitse elektriciteitsmarkt, de Benelux gasmarkt (TTF en Zeebrugge), de kolenmarkt (API#2), de oliemarkt en de emissiemarkten. Door uitbreiding van zijn portfolio is DELTA op zoek naar een: DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het realiseren van proprietary winsten binnen de gestelde limieten. - Volledige P&L verantwoordelijkheid dragen voor de trading boeken: Belgische, Franse en Duitse power. - Gebruik maken van cross border opportunities. - Gedeelde verantwoordelijkheid dragen voor de Duitse power, cross commodity en cross location trading boeken. - Als back-up dienen voor de Nederlandse power boeken. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het realiseren van proprietary winsten binnen de gestelde limieten. - Volledige P&l verantwoordelijkheid dragen voor de trading boeken: NBP, Zeebrugge en TTF gas. - Gedeelde verantwoordelijkheid dragen voor de cross commodity en cross location trading boeken. - Als back-up dienen voor de olie- en kolen boeken. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het realiseren van proprietary winsten binnen de gestelde limieten. - Volledige P&l verantwoordelijkheid dragen voor het trading kolen boek: (API#2). - Gedeelde verantwoordelijkheid dragen voor de cross commodity en cross location trading boeken. - Als back-up dienen voor de gas- en olie boeken. Profiel Om voor deze functies in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo+ofwo-opleiding. - Enkele jaren power trading ervaring. - Een sterk analytisch vermogen. - Een ondernemende, daadkrachtige en resultaatgerichte houding - Goede beheersing van de Engelse taal. - Beschikking over een uitgebreid netwerk. De standplaats is Middelburg. Profiel Om voor deze functies in aanmerking te komen verwachten wij: 1 - Hbo+of wo-opleiding. - Enkele jaren NBP trading ervaring. - Een sterk analytisch vermogen. - Een ondernemende, daadkrachtige en resultaatgerichte houding. - Goede beheersing van de Engelse taal. - Beschikking over een uitgebreid netwerk. De standplaats is Middelburg. Profiel Om voor deze functies in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo+of wo-opleiding. - Enige jaren kolen trading ervaring. - Een sterk analytisch vermogen. - Een ondernemende, daadkrachtige en resultaatgerichte houding. - Goede beheersing van de Engelse taal. - Beschikking over een uitgebreid netwerk. De standplaats is Middelburg. Acquisitie naar aanleiding deze advertentie wordt nie prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Wil je meer informatie over bovenstaande functies, dan kun je contact opnemen met Marcel Melis, portfolio manager, mobiel: 31 (0)610 923 632. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van Backoffice HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Voor deze vacature vindt gelijktijdig in- en externe werving plaats. DELTA N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 54