.tmc EIMERSWAAL APELLE MANPOWER PZC Er gebeurt iets unieks in Zeeland! A. Juridisch Medewerker A B. Medewerker Handhaving A C. Medewerker Handhaving B D. Medewerker Vergunningverlening B Let voor a\s le^ery Applicatiespecialist ra ra 3 dd ra ra ra COÖRDINATOR FINANCIËLE ADMINISTRATIE O O O O Liliane fonds zaterdag 5 februari 2005 De Zeeuwse gemeenten Kapelle en Reimerswaal werken vanaf 1 januari 2005 samen op het terrein van vergunningverlening en handhaving onder de naam ReiK. Binnen het samenwerkingsverband wordt de vergunningverlening voor beide gemeenten vanuit Reimerswaal verzorgd en de uitvoering van hand havingstaken vanuit de gemeente Kapelle. Het samenwerkingsverband ReiK bestaat op dit moment uit 17 personen. Om dit samenwerkingsverband verder te versterken komen wij graag in contact met kandidaten voor de functies: A. De juridisch medewerker A draagt zorg voor een correcte, juridische afhandeling van handhavingactiviteiten en adviseert in de vertaling van wetgeving naar regelgeving. De functie is ingedeeld in schaal 10 (min. 2312,- max. 3518,-). In ieder geval beschik je over relevante ervaring en een opleiding minimaal op HBO-niveau, standplaats: Kapelle. B. De medewerker handhaving A wordt belast met alle facetten van handhaving, voornamelijk op milieugebied. Voor de functie wordt een relevante milieu-opleiding gevraagd op HBO-niveau. De functie is ingedeeld in schaal 9 (min. 2140,- max. 3164,-), standplaats: Kapelle. C. De medewerker handhaving B wordt belast met handhaving op het gebied van bouwen. Hij of zij heeft een MBO-opleiding (MTS), aangevuld met vakgerichte applicaties. De functie is ingedeeld in schaal 8 (min. 1924,- max. 2802,-), standplaats Kapelle. D. De medewerker vergunningverlening B behandelt reguliere vergunningaanvragen op milieugebied, verricht administratieve werkzaamheden ten behoeve van afhandeling en verzorgt de registratie en archivering van aanvragen en vergunningen. De kandidaat beschikt over een gerichte milieu-opleiding op MBO-niveau, aangevuld met vakgerichte applicaties en heeft ervaring met genoemde werkzaamheden. Deze functie is ingedeeld in schaal 8 (min. 1924,- max. 2802,-) standplaats: Kruiningen. Voor de genoemde functies A, C en D geldt dat aanstelling plaatsvindt op basis van de rechtspositie van de gemeente Reimerswaal. Voor de functie B vindt aanstelling plaats volgens de rechtspositie van de gemeente Kapelle. Meer informatie over de functies is te verkrijgen bij Frank Leijnse, afdelingshoofd Handhaving (0113 333186), Freek Schouten, afdelingshoofd Vergunningverlening (0113 395237) of op www.Kapelle.nl of www.Reimerswaal.nl onder vacatures. Op de gemeentesites is ook.informatie te vinden over het samenwerkingsverband ReiK. Stuur uw sollicitatie met cv, op schrift of per e-mail, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de colleges van burgemeester en wethouders van Reimerswaal en Kapelle, postbus 70,4416 AK Kruiningen ter attentie van Frans Marquinie, directie ReiK. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De TMC Woonwinkels zijn echte interieuradvieswinkels met unieke formules zoals Biggie Best, Stijl en Klasse, Verf Wand, Multivloer, TMC Citymeubel en Sleepy. Onze stoffeerders realiseren zowel projecten als particuliere inrichtingen. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een ERVAREN STOFFEERDER (m/v) Sm WOONWINKELS^ die ons stoffeerdersteam komt versterken. Als je je vakmanschap graag wilt kunnen tonen, over goede omgangsvormen beschikt V en resultaatgericht kunt werken, reageer dan snel. (Solliciteren? Schrijf of mail naar TMC Woonwinkels, t.a.v. Jaap Witte, Dorpsplein 35, 4371 AC Koudekerke, e-mail: directie@tmckoudekerke.nl of bel voor meer informatie naar: 06-22744450 IERS MAKEN HET! KRUININGEN Zandweg 1 b Tel. (0113) 38 26 26 BERGEN OP ZOOM Van Konijnenburgweg 13 Tel. (0164) 27 44 77 KOUDEKERKE Dqrpsplein 35 Tel. (0118) 55 55 33 www.tmcwoonwinkels.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. DELTA N.V. kent een divisiestructuur. De faciliterende stafafdelingen, waaronder IT-Services en Applicatiebeheer (l&A) bieden ondersteuning vanuit een centrale positie. Het applicatiebeheer is onderverdeeld in drie groepen. Binnen de groep Technische informatiesystemen, Kantoorautomatisering en Documentaire systemen zijn wij op zoek naar een fulltime applicatiespecialist. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Vertalen van klanteisen en -wensen in de applicatie en omringende applicaties. - Aannemen van klantvragen over nieuwe applicaties of onderhoud aan bestaande applicaties en het doen van verbetervoorstellen. - Implementatie van patches onderhoudsreleases op bestaande applicaties alsmede de implementatie van nieuwe functionaliteit of van nieuwe applicaties. - Uitvoeren van haalbaarheidsonderzoeken en het maken van impact analyses. - Oplossen van tweedelijns problemen in specifieke aandachts gebieden. - Opstellen van beheerdocumentatie en het aansturen van werkzaamheden voor externe partijen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij van je: - Een afgeronde opleiding hbo-informatica. - Minimaal 3 jaar ervaring in de IT sector. - Kennis van ITIL processen alsmede kennis van GIS gerelateerde applicaties is een pré. - Minimaal enkele jaren operationele ervaring met IT ontwikkeling en beheer op het specifieke gebied. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Interessante functies in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met John Simons, teamleider applicatiebeheer TIS/KAD telefoon nummer (0118) 88 21 67. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secetariaat Backoffice HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Basisonderwijs en Praktijkonderwijs in Zeeland zoekt ter ondersteuning van het college van directeuren een bovenschools Beleidsmedewerker (wtf 0,4 inschaling DB-niveau) De onder het bestuur staande scholen: 4 SBO, 3 PrO en 1 cluster 4-school, functioneren beleidsmatig binnen het door het bestuur vastgestelde stichtingsbeleidsplan. Voor de verschillende beleidsterreinen (onderwijs, personeel, financiën, gebouwen en communicatie) wordt op basis van meerjarenbeleid op schoolniveau integraal beleid gevoerd. Het college van directeuren is verantwoordelijk voor het voorbereiden en ontwikkelen van het beleid en het uitvoeren van het stichtingsbeleidsplan. Een coördinerend directeur is voorzitter van het CvD en het centrale aanspreekpunt voor het bestuur. De beleidsmedewerker wordt aangestuurd door het CvD en de coördinerend directeur. De beoogde beleidsmedewerker draagt zorg voor het vertalen van interne en externe ontwikkelingen naar beleidsvorming op de onderwijs (ondersteunende) processen voor de scholen en legt verantwoording af aan het CvD over de uitgevoerde analyses en opgestelde adviezen en beleidsvoorstellen. De beleidsmedewerker beschikt over brede theoretische kennis van onderwijskundige ontwikkelingen alsmede onderwijsbeleid; beschikt over gedegen kennis van de diverse deelgebieden van de beleidsterreinen; is vaardig in het opstellen van beleidsnota's, notities en rapportages; is in staat tot evenwichtige afstemming van de ontwikkelingen op de deelgebieden en kan overzicht houden t.a.v. alle actiepunten; heeft een taakverwante HBO-opleiding genoten en ruime relevante ervaring opgedaan. Nadere inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Kindt, coördinerend directeur, telefoon 0115-613140 (werk) 0114-361972 (thuis). De vorm van het dienstverband wordt in nader overleg vastgesteld. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen zenden aan J. Kindt, Postbus 194, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. i1 "HOTEL RESTAURANT 'aepen I Veere Markt 23-27 4351 AG Veere telefoon: 0118-501231 e-mail: bpp@waepen.nl Wij zoeken: Medewerkers bediening Medewerkers Huishoudelijke dienst parttime en/of fulltime Jaar bétrekking Uitstekend salaris Ervaring vereist Vakantie hulpen voor Keuken en Bediening Uitstekend salaris Ervaring gewenst Wil jij ons team komen versterken! Neem dan contact op met: Bram-Pi eter of Barbara Poppe GOES (36.800 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente werkt aan de herinrichting van het winkelcentrum en de bouw van een nieuw stadskantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheids zorg en onderwijs. Meer weten? Kijk op www.goes.nl °- S - DELTA N.V. Postbus 5OA8 i»330 KA Middelburg T: (on8) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Bij het bureau ondersteuning van de afdeling financiën is plaats voor een voor 36 uur per week. DE AFDELING De afdeling financiën valt rechtstreeks onder de gemeentesecretaris en functioneert ais stafafdeling voor de gehele organisatie. De afdeling is onderverdeeld in twee bureaus: bureau belastingen en bureau ondersteuning. DE FUNCTIE U coördineert de werkzaamheden binnen de financiële administratie. U bent verant woordelijk voor een efficiënte en effectieve inrichting van de financiële administratie, de cijfermatige opstelling van de jaarrekening en ondersteunende werkzaamheden voor de begroting en managementrapportages. U bent het aanspreekpunt voor de medewerkers financiële 'administratie. U bent een administratieve allrounder met een opleiding op HBO-niveau (SPD I en li of gelijkwaardig). U hebt ervaring met complexe financiële administraties en kennis van geautomatiseerde systemen. U beschikt over goede contactuele eigenschappen en teamgeest en u bent stress-bestendig. I li III III Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.924,00 (schaal 8) en maximaal 3.164,00 (schaal 9) bedraagt. De functie wordt nog definitief beschreven en gewaardeerd. Daarnaast hebben wij goede regelingen voor studiefaciliteiten, flexibele arbeidstijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, een fiets privé-regeling, mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. DE PROCEDURE Informatie Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met C. Zwanenburg, hoofd afdeling financiën, telefoonnummer (01 13) 249614. Informatie over de procedure kunt U inwinnen bij G.J. de Wilde, personeelsconsulent, telefoonnummer (0113) 249635. Sollicitatie Spreekt deze functie u aan stuur dan binnen 10 dagen na verschijnen van deze vacature uw brief en cv naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes onder vermelding van vacaturenummer 21 I 1.07. U kunt ook uw brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. VOORKEURSBELEID Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen aan de functie-eisen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie! (f) tifiehj t Heftruckchauffeur M/V Ben jij een ervaren heftruckchauffeur dieookt is om de handen uit de mouwen te steken?; zaamheden met een belasting tot 25 kg kqmg regelmaat voor. Neem contact op met Manpower in Temeus vraag naar Stefan van Vooren Erik Kos, teï nummer (0115) 61 62 64 (0114) 37 46 60. Administratief Medewerker M/V Voor de firma Eyke Hoogendoorn zijn we 0? naar een ervaren kandidaat die deze fund? vervuilen tijdens het zwangerschapsverlof vas van de medewerkers: periode mei t/m nove op de afdeling verhuur. Dit is een parttimet, voor 24 uur. Neem contact op met Manpower in Temeus vraag naar Stefan van Vooren f Erik Kosiele nummer (0115) 61 62 64 (0114) 37 4660, Constructiebankwerker M/V Voor de firma Eyke Hogendoorn zoeken zelfstandig functionerende kandidaat. TreS den: VCA/Veilig aanslaan van last/Ervaringp chemie/Geen hoogtevrees. Neem contact op met Manpower in Temeus vraag naar Stefan van Vooren Erik Kos, teli nummer (0115) 61 62 64 (0114) 37 46 60. Flensmonteur M/V Voor diverse stops zijn wij op zoek naar en/are diplomeerde flensmonteurs. VCA verplicht Neem contact op met Manpower in Temeus. vraag naar Stefan van Vooren Erik Kos, idr nummer (0115) 61 62 64 (0114) 37 46 60. Verkoopmedewerker Binnendienst! Voor een internationaal bedrijf zoeken wij een: merciële duizendpoot die de Franse taal uitsla beheerst, voorde verkoop van producten er nistratieve afhandelingen. Neem contact op met Manpower in Goes ent naar Ard Eversdijk, telefoonnummer (0113)22 21 20. Calculator M/V Voor Mawipex BV, zijn wij op zoek naar ien® zelfstandig calculaties kan maken voor prójea installatiewerk en dakbedekkingsystemen Hbo-niveau en ervaring is vereist. Neem contact op met Manpower in Goes em naar Debby de Jonge, telefoonnummer (0113)22 2120. Productiemanager M/V Voor Airpack B.V. zijn wij op zoek naar een'gmj gevende met als voornaamste taken het aaisté en begeleiden van uitvoerend personeel ens: van en controle op producten. Neem contact op met Manpower in Goes en naar Ard Eversdijk, telefoonnummer (0113) 22 21 20. Verkoper golfartikelen M/V Voor Euro Golf Outlet, de grootste golfspeciai van Zeeland, zijn wij op zoek naar een vi voor golfkleding en aanverwante artikelen. S?: type, met ervaring in detailhandel. Neem contact op met Manpower in Goese.11 naar Debby de Jonge, telefoonnummer (0113) 22 21 20. Datatypist M/V Je bent flexibel inzetbaar eh beschikt overs vervoer. Neem contact op met Manpower in MiddeiE vraag naar Maltie Ritoe, telefoonnummer (0118) 64 29 10. Productiemedewerkers M/V Wij zijn op zoek naar productiemedewerker: een metaalachtergrond en een grote dosis eti siasme! Neem contact op met Manpower in Midde'M vraag naar llona van den Hout, telefoonw (0118)64 29 10. Verkoper/Vertegenwoordiger M/V Ben jij een commerciële duizendpoot met aar* bare ervaring in de buitendienst, reageer dans Neem contact op met Manpower in Middelte vraag naar Maltie Ritoe, telefoonnummer (0118) 64 29 10. Ervaren Timmerman M/V Je bent een ervaren timmerman, in staat or standig te werken en gaat graag naar de kis toe. 'Neem contact op met Manpower in Middelt vraag naar Maltie Ritoe, telefoonnummer (0118) 64 29 10. Reageer snel! Dan weet je uiterlijk 16 februari of jij geseletó bent voor de functie van jouw voorkeur www.manpower.nl your work, our job. Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelin^jf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 24